j 1°. in het genot gesteld van het pensioen haren overleden man verleend, en zulks voor het volle quartaal waarin deze is over leden; en 7°. Het verzoek van T. van den Bosch tot het innemen van een j gedeelte der straat voor biksteen. Conform het ten deze gunstig uitgebragt advies van Burge- j meester en Wethouders, is dit verzoek tot kennelijke weder opzegging ingewilligdmits deze ingebruikneming niet verder uitstrekkende dan tot 18 ellenen tegen eene jaarlijksche recognitie van vijftig cents. 8°. Het voorstel van hel raadslid Leembruggentot iuvoering van den thermometer alcoömétrique bij de Administratie dezer plaatselijke belastingen. Hieromtrent door den Burgemeester voorgesteld zijnde, dit stuk alvorens met de deliberatie daarover voort te gaan te stellen in handen van Burgemeester en Wethouders, ten einde daarover zoodanige personen te hooren als deze noodig zullen oordeelen en daarvan nader rapport mede te deelenheeft de vergadering zich hiermede vereenigd. 9°. Het request van de Weduwe van den Gepensioneerden Ambtenaar G. van den Broek, tot ontslag van huur, en genot van het pensioen van haren overleden echtgenoot over de ingetreden drie maanden. j Hierop" door de Commissie van Finantie gunstig gerapporteerd zijnde, wordt dienovereenkomstig besloten, en alzoo genoemde weduwe 2°. met den lö11»11 dezer maand ontslagen van de huur van het door haar bewoond wordend en aan deze gemeente loebehoo- rend huis. 10". De Voordragt tot betaling van verpleegkosten van verla ten kinderen en vrijwillig opgezondenen naar de Koloniën der Maatschappij van Weldadigheid over 1852. En is deze met algemeene stemmen aangenomen. Waarna de Vergadering is gesloten. Te Leyden ter Boekdrukkerij van J. G. LA LAU.

Leydse Courant | 1853 | | pagina 6