»bij gelegenheid van het overbrengen van het adresZ. M. eerbiedig verzoeke deze gemeente met een bezoek te vereeren." En dit met algemeene stemmen aangenomen zijnde, wordt op het voorstel van het lid Taets van Amerongen met algemeene stemmen besloten dadelijk tot de benoeming over te gaan van 3 leden om hel adres aan Z. M. te ontwerpenopdat de Com missie in de gelegenheid zoude zijn het adres bij de audiëntie op den 18ien dezer maand aan Z. M. aan te bieden. Met 11 tegen 10 stemmen wordt, ten gevolge der gemaakte opmerkingenuitgemaaktdat deze Commissie uit 5 leden zal bestaanwaarna tot de benoeming wordt overgegaan van het 1° lid, waartoe worden uitgebragt op de HII. van Slirum 9, Bake 6, Sikkel Groos 3, Gevers 1, Cock 1 en van der Boon Meseh 1 stemmen en is alzoo de Heer van Stirum benoemd. Voor het 2e lid worden nitgebragt, nadat het lid van der Hoeven de vergadering heeft verlaten, op de HH. Bake 12, Cock 3, Taets van Amerongen 2, Sikkel Groos 2 en van der Boon Meseb 1 stemmenen is alzoo de Heer Bake benoemd. Voor het 3« lid worden uitgebragt op de HH.Cock en Gevers 7, Taets van Amerongen 2Hartevelt 2Sikkel Groos 1 en Lezwijn 1 stemmenen is besloten den Heer Cock als de oudste in jaren als benoemde te beschouwen. Voor het 4 lidnadat het lid le Poole de vergadering had ver latenworden uitgebragt op de HH. Gevers 11, van der Boon Mesch 4, Sikkel Groos 2, Taets van Amerongen en Lezwijn 1 stemmenen is alzoo benoemd de Heer Gevers. Voor het 5 lid, worden uitgebragt op de HH. van der Boon Mesch 7, Taets van Amerongen en Sikkel Groos elk 5 en Lezwijn 1 stemmen en blanco 1 billet, zoodat alzoo de Heer van der Boon Mesch is benoemd. Uit hoofde van het vergevorderd uur wordt de vergadering lot nader verdaagd en gesloten. Te Leyden ter Boekdrukkerij van J. G. LA LAU.

Leydse Courant | 1853 | | pagina 6