Taument dient geduld te hebben Collectief van Vitesse beslissend Bryan Roy kwijnt weg 11 Sport TT Assen van de lijst Leidse Courant woensdag 4 november 1992 3 Vanenburg speelt ^'jjtegen Grieken eldjEindhoven Gerald Vanen- baajt>urg speelt vanavond met PSV alig(tegen AEK. De laatste test van d zJPopescu leverde een negatief kvaresultaat op. Het elftal van PSV uu3hiidt vanavond: Van Breuke- n len; Van Aerle, Van Tiggelen, issiiFaber en Heintze; Linskens en irec»Numan; Vanenburg, Kieft, Ro- t zaimario en Hoekstra, rvai ogeRoda JC raakt zijn ^{shirtsponsor kwijt s reKerkrade Beaphar stopt met 1gg1de shirtsponsoring bij de eredi visieclub Roda JC. De directie van de firma van geneesmidde- len voor kleine huisdieren vindt |dat de opbrengst in geen ver- iouding staat tot de kosten. Bo vendien is men tegenstander an het spelen van wedstrijden ip vrijdagavond door Roda JC. fjjan Vlieg boos op de tateltennisbond Den Haag Technisch direc- Jteur Jan Vlieg is boos op de ta- ■feltennisbond. Volgens een ■krantebericht zou zijn top- jsportsectie komend jaar mini- naai 150.000 gulden moeten [bezuinigen. Indien zich geen nieuwe hoofdsponsor aandient, tzou de afdeling van Vlieg nog eens bijna een ton moeten inle geren. Vlieg: „Misselijk dat ik dergelijke ingrijpende voorstel den in de krant moet lezen". en Bosch één tel an de kwartfinale aragoza Eén seconde is Den Bosch verwijderd geweest ;n plaats in de kwartfina les van het Europa Cuptoernooi Ivoor bekerwinnaars. Met een 'wanhoopspoging schoot Alda- ma de Spaanse ploeg Zaragoza, |dat in Den Bosch een week gele den het eerste treffen met zes punten verloor, gisteravond naar het benodigde verschil van *1 zeven punten, 95-88. Veertien seconden voor het einde had Den Bosch de kwartfinales bin- /ou-nen handbereik, toen Lott voor aarMilitarycoach Bril galegt functie neer ?nt(Den Haag Roeli Bril liet het Iragbestuur van de Stichting Ne- OOOderlandse Hippische Sportbond ati€ weten niet voor een herbenoe ming als bondscoach van de na tionale militaryploeg in aan merking te willen komen. De bijna 53-jarige Warnsvelder be kleedde die functie vanaf 1989. oek Konijnenberg leidt ^olympisch jeugdteam ,neiDen Haag Voormalig schans- reef(sPringer Gerrit Jan Konijnen- n t(herg is door het NOC aange- Da|steld als chef de mission voor de (chtijeugdploeg, die begin februari r dein Aosta (Italië) zal deelnemen aan de eerste olympische (win- ,ter)dagen. Konijnenberg werd in het verleden twee keer door het NOC afgewezen als deelne mer (schansspringen) aan de Olympische Winterspelen. "^Matthaus en Yeboah 3 mee in demonstratie zijitBerlijn Burgemeester Diep- vei'gen van Berlijn heeft de voet- iteiballers Lothar Matthaus en An- den'thony Yeboah (Ghana) ge- 1 divraagd mee te lopen in de de- eesmonstratie tegen vreemdelin- nidgenhaat op 8 november in zijn yoolstad. Diepgen: „We willen laten ;a'^zien, dat de sport open staat ïaa^voor de wereld en zich niet te- origen buitenlanders keert", it ij Monsterzege van ADO Den Haag 2 m tl Den Haag Het tweede elftal da j van ADO Den Haag won giste- n zlren met 7-0 van hekkesluiter nijlRBC, terwijl koploper Ajax een iodpunt verspeelde aan Volendam vrij (1-1) en Sparta door AZ met 3-0 ruslwerd verslagen. ADO Den 'slaj Haag-RBC was een matige wed- Iruj strijd. RBC had de teruggezette ;t i Frank van Straalen in de gele- Elkl deren, maar desondanks werd i dl het een spel van kat en muis. ur ii Frans Danen scoorde drie maal. dde Erwin Hermes (geel voor het at il wegtrappen van de bal), Remco weé Tor ken, Stefen Karskens en vef Virgilio Teixeira maakten de ppir andere treffers. Het is inmiddels bijna een jaar geleden dat Gaston Taument zich in volle glorie aan het grote publiek presenteerde. In een volle Kuip speelde hij op 17 november met Feyenoord Ajax naar een nederlaag. Een nieuwe ster was geboren in Rotterdam. door Dennis Mulkens Rotterdam Sinds zijn specta culaire 'entree' is er van alles met Gaston Taument gebeurd. Hij werd twee keer per dag be naderd voor interviews. Hij werd door zijn collega-voetbal lers bij een spelersverkiezing uitgeroepen tot het grootste ta lent van Nederland en bonds coach Rinus Michels verkoos hem voor de selectie van het Nederlands elftal. „Het was m'n eerste volledige sejzoen in de eredivisie. Ik was op het einde helemaal leeg", zegt Taument, die met het olympisch elftal de kwalificatie voor Barcelona 1992 miste en zich vanaf dat moment in alle rust voorbereidde op het nieu- «Katrin Krabbe in ;hdee woestijnrally Kaiserslautern Katrin Krab- ort be zal op 3 en 4 december deel- nemen aan de woestijnrally van t Dubai. De Duitse wereldkam pioene op de 100 en 200 meter [hardlopen is bijrijdster van landgenote Silka Fritzinger. Dopingcontrole bij de schaatstraining iedi| Amersfoort DeKNSBonder- omr zoekt de mogelijkheid leden van veej kernpoegen tijdens de training leeflop doping te controleren. De eer eerste controles zouden pas na •der het komende seizoen worden aarr verricht. De Nederlandse kern- >ast ploegen hebben de zaak zelf Tot nu toe is de voetballer zelf bepaald nog niet wild enthou siast over zijn prestaties. „Ik ben redelijk sterk begonnen, kreeg daarna een behoorlijke terugval, maar het gaat nu langzaam weer iets beter. Echt tevreden ben ik nog niet. Afge lopen zondag scoorde ik tegen RKC wel twee keer, maar ik bracht verder niets extra's. Omdat Feyenoord nu tweede staat in de eredivisie, valt nie mand daar over". „De grote vorm is er nog niet. Vorm is een heel raar begrip, je hebt het of je hebt het niet. Met Van Hanegem heb ik er ook over gesproken. Hij zei dat ik geduld moest hebben. Zo is het ook. Ik ben er ook niet door in de war geraakt. Dat komt om dat ik mentaal sterker ben ge worden. Ruim een jaar geleden zou ik in zak en as hebben geze ten". Nu de maand november is aan gebroken en Taument met Fey enoord eerst aan de vooravond van het Europa Cuptreffen met FC Luzern staat en over ander halve week de topper tegen Ajax wacht, is er weer de zoete herinnering aan de dag van zijn doorbraak. „Een waanzinnige periode. M'n geluk was dat ik na die wedstrijd tegen Ajax ook de wedstrijden daarna goed doorkwam. Ik werd niet als een eendagsvlieg beschouwd", zegt de beweeglijke ex-speler van het Haagse VCS, die thans in Zoetermeer woont. Brutaler „Ik werd geleefd, er kwam nog al wat op me af. Ik heb vervol gens geleerd ook wel eens nee te zeggen. Ik doe niet meer overal aan mee. Verder ben ik in de groep ook wat brutaler gewor den. Al zal ik waarschijnlijk al tijd wel een bescheiden jongen blijven. Ik ben niet een type, dat na een goede wedstrijd direct roept dat ik in het Nederlands elftal thuishoor. Ik denk op dit moment niet eens aan Oranje. Als je goed speelt, word je auto matisch geselecteerd, dat ge beurt niet op basis van uitspra ken in de pers". Overigens heeft Taument niet ten onrechte enige vrees dat hij de kraker tegen Ajax vanaf de tribune zal moeten aanschou wen. Door de tuchtcommissie werd hij in staat van beschuldi ging gesteld wegens een over treding op PSV'er Jan Heintze, die door de scheidsrechter met een gele kaart was bestraft. „Twee weken later kreeg ik het bericht dat ik in staat van be schuldiging was gesteld. Ik was die kaart al vergeten. Op de te levisie zag het er erger uit dan dat het was. Ik was gewoon te laat met m'n sliding. We heb ben schriftelijk verweer ge voerd, stilletjes hoop ik dat het met een sisser afloopt. Het lijkt me vreselijk op de tribune te moeten zitten als je ziet hoe die wedstrijd leeft in Rotterdam. De mensen komen nu al naar het stadion om kaartjes te ha len. Schitterend gewoon". Eerst wacht echter de klus con tra de Zwitsers, die naar ver wachting bij een opkomst van 20.000 kijkers goed is voor een bruto recette van 700.000 gul den. Even was er zelfs de vrees dat Taument niet zou meespe- Gaston Taument in het stadion van Feyenoord, waar hij vanavond de volgende ronde van het Europa Cuptoernooi hoopt te bereiken. len wegens een blessure. „Ik heb in de bekerwedstrijd tegen Go Ahead Eagles een botje ge scheurd in m'n rechterhand. Het is pijnlijk, maar met een goede tape moet ik in staat zijn te voetballen. Het is zondag te gen RKC ook op die manier ge lukt". Taument dicht Feyenoord goe de kansen toe de kwartfinales van het Europa Cup 2-toernooi te bereiken. „We zijn het aan onze stand verplicht verder te gaan. Ik verwacht dat we op een muur van verdedigers zullen stuiten. Maar ongetwijfeld ont staan er in deze wedstrijd kan sen. Een snelle 1-0 zou de score wel eens behoorlijk kunnen la ten oplopen. De praktijk heeft geleerd dat we het tegen dit soort tegenstanders niet mak kelijk hebben. Denk maar aan de wedstrijden tegen Sion en Hapoel. Daar tegenover staat dat we nu wat makkelijker sco ren. Het speltype dat we nu spe len vind ik een wereldsysteem. Voor de aanvallers is het in elk geval prettiger. We hoeven het niet langer alleen maar met z'n drieën uit te zoeken". Pas over enige tijd wil Taument over een volgend contract met de stadionclub praten. „Ik kan slechts stellen dat het tot nu toe zeer moeizaam verloopt. Vanaf 17 november is Feyenoord er al over begonnen. Dat is nu bijna een jaar geleden en sindsdien is er nog niets concreets tot stand gekomen. Wel wordt er door ie dereen constant naar gevraagd. Vandaar dat ik nu maar alles aan Rob Jansen van de WCS overlaat. We hebben zelfs nog niet echt over mijn wensen ge sproken, want ik weet niet eens wat ik precies wil. Qua geld is het misschien ook beter om te wachten. Als we deze ronde overleven betekent dat een ex tra financiële meevaller voor Feyenoord". Mechelen De spelers van Vi tesse hebben gisteren in de praktijk bevestigd wat trainer Neumann al enkele malen als theoretische stelling had gepo neerd. Een hecht collectief is het besté fundament voor suc cessen in het voetbal. De Arn hemmers, die in België ook de tweede wedstrijd tegen KV Me chelen met 1-0 wonnen, werden voor hun eensgezindheid be loond met een plaats in de derde ronde van het toernooi om de UEFA-beker. Vitesse evenaarde dankzij een ingeving van Cocu het succes van twee seizoenen geleden, toen de club ook tot de beste zestien van het toernooi be hoorde. De onwennige en 'op uitschieters (4-0 in Dundee) aangewezen debutant van toen is geworden tot een goed inge speelde eenheid. In Mechelen toonde de nummer vijf van de eredivisie na een angstige start genoeg ruggegraat om de da dendrang van de thuisclub te pareren. Zelfs een rigoureuze omzetting in de verdediging, na het uitval len van voorstopper Van de Looi (heupblessure), leidde niet tot zichtbare schade. Mechelen, waar Eykelkamp in woord en gebaar voor onraad zorgde, kon de fantasie-opstelling niet uit buiten. Verder dan een buiten- speldoelpunt van invaller Ver- savel en in de slotfase schoten van Sanders en De Mesmaeker op paal en lat kwam de thuis club niet. Een verdienste van Vitesse, een teken echter ook van de huidige misère bij de Belgische middenmoter. „Ik ga nu geen uitgebreide sta tements geven. De trainer is niet belangrijk, de discipline van de spelers gaf de doorslag. Zij weten precies waarmee ze bezig zijn. Die collectieve ge dachte, daar ben ik onbeschrij felijk trots op", aldus Neumann na afloop. Collega Vanhoof noemde het surplus aan erva ring aan Nederlandse kant als doorslaggevende factor. „Zij spelen al enkele jaren met vrij wel dezelfde mensen, Mechelen kan dat niet meer zeggen". De beslissende treffer, een kwartier voor tijd van de linker voet van Cocu, was er een om in te lijsten. Preud'homme ver wachtte een voorzet, maar de in de competitie nog wel eens slaapwandelende linkerspits knalde van ten minste 25 meter afstand verrassend raak. „Knap dat een speler zo'n situ atie goed inschat", loofde Van- hoof de matchwinner. Terwijl Vitesse-coach Neu mann door de blessure van Stu ring moest en kon teruggrijpen op de basis-elf van de laatste weken, zette collega Vanhoof het mes in de opstelling. Met foto ANP Philip Cocu is blij als matchwinner voor Vitesse, dat afrekende met KV Mechelen. Rechts verzorger Dirk Sempels. Demesmaeker en Van Gompel liet de trainer van KV Mechelen ten opzichte van de eerste ont moeting twee nieuwe spelers opdraven. Ten koste van Leen en Versavel werden zo de vleu gels beter bezet. De aanwezigheid van De Mes maeker overrompelde Vitesse. Omdat directe opponent Straal plankenkoorts vertoonde, kreeg de thuisclub een drietal kansen. Eykelkamp, die bij KV Mechelen in aanvallend opzicht te veel taken moest vervullen, beklaagde zich terecht over te weinig hulp. Van de Looi hield zijn hard werkende, maar een zame landgenoot goed in be dwang. Toen de Jong Oranje speler vroeg in de tweede helft uitviel, nam linksachter Ver meulen de bewaking over. Vitesse vond met de as Bos-Van den Brom, oppermachtig op het middenveld, de noodzakelijke rust. Niet altijd even mooi, wel effectief hield Vitesse de thuis club ver van het doel van Van der Gouw. „We hebben taktisch heel goed gespeeld", wist Bos. „Dit was nou typisch een wed strijd voor Vitesse", zei de dol blije Cocu. „Zelf geen ruimte weggeven en proberen in de te genstoten gevaarlijk te wor den". Vitesse knoopte met het Euro pese succes aan bij de ook be stuurlijke ambities van de club leiding. Met de binnenkomende miljoenen wil voorzitter Aal- bers in Arnhem, een topclub stichten. Het bereiken van de derde ronde in de UEFA-beker komt in die gedachtengang van pas. „Goed voor de ploeg, goed voor de club", besefte Neu mann. Opstellingen KV Mechelen: Preud'homme; Sanders, De Boeck,.Gijsbrechts en Deferm; Ingesson, Van den Buys en Bartholomeeussen; Van Gompel (34. Versavel), Ey kelkamp en De Mesmaeker. Vitesse: Van der Gouw; Straal, Bos, Van de Looi (57. Loeffen) en Vermeulen; Laamers, Van den Brom en Eijer; Latuheru, Van Arum (89. Roelofsen) en Cocu. UITSLAGEN BASKETBAL Zaragoza. Europa Cup voor bekerwinnaars, derde ronde: Zaragoza (Spa) - Den Bosch (Ned) 95-88 (54-43). Top scorers Den Bosch: Lott 23, Ar- don 22, Govers 15, Schilp 12. Zaragoza: Martin 27. Eerste wedstrijd: 73-79. Zaragoza naar kwartfinales. SPORTPRIJSVRAGEN Toto 44: eerste prijs: geen winnaar, tweede prijs: twee winnaars bruto 6129,50, derde prijs: 49 winnaars 625,40. TAFELTENNIS Veldhoven. Su perliga (mannen) Groep B, derde speelronde: Ne derland - Polen 3-4. Keen - Blaszczyk 21-19 17-21 21-14, Kobes - Grubba 6-21 13-21, Heister - Skiersky 17-21 21-15 25-27, Keen/Heister - Blaszc- zyk/Skiersky 21-18 19-21 21-9, Keen - Grubba 16-21 21-19 21- 12, Kobes - Skiersky 18-218-21, Heister - Blaszczyk 15-21 13- 21. Duitsland - Frankrijk 4-2. Eindstand: 1. Duitsland 3-6, 2. Polen 3-4, 3. Frankrijk 3-2, 4. Nederland 3-0. Nederland naar Groep B: Zweden - België 1-4. TENNIS Oakland (VSt). Vrou wen. Eerste ronde: Schultz (Ned) - Frazier (VSt/6) 6-4 2-6 VOETBAL UEFA CUP tweede ronde, tweede wedstrijd: KV Mechelen (Bel) -Vitesse (Ned) 0-1. Eerste wedstrijd 0-1, Vites se door naar derde ronde. Celtic (Scho) - Borussia Dort mund (Dui) 1-2 (1-0). Eerste wedstrijd 0-1, Borussia Dort mund naar derde ronde. Real Zaragoza (Spa) - Frem Ko penhagen (Den) 5-1 (3-01 Eer ste wedstrijd 1-0, Real Zaragoza geplaatst voor derde ronde. Hoogeveen. Kwalificatie EK tot 16 jaar: Nederland - Engeland 1-1 (1-0). 14. Bruggink 1-0, 80. Howell (strafschop) 1-1. Scheidsrechter: Veissiere (Fra). Toeschouwers: 2200. Opstel ling .Nederland: Van Aart (Ajax); Wattamaleo (Sparta), Clauwers (PSV), Van der Doe len (PSV) en Willems (Ajax); Louhenapessy (Ajax), De Vries (FC Twente/55. Blankers/PSV) en Van der Leegte (PSV); Woo- ter (Ajax/75. Seton/Feyenoord), Bruggink (FC Twente) en Zen- doorGijsbert Spierenburg Amsterdam Ajax verwacht vanavond niet meer dan acht tienduizend toeschouwers op de tribunes van het Olympisch stadion. De return tegen Vitö- ria spreekt na de riante 0-3 triomf van de Amsterdammers in Guimaraes nauwelijks tot de verbeelding. De kwalificatie 'B-wedstrijd' is op z'n plaats, hoewel coach Van Gaal gistermiddag krampach tig zijn best deed iedereen van het tegendeel te overtuigen. „Bij gebrek aan concentratie blijft Ajax kwetsbaar. Als we te gen Den Bosch al in moeilijkhe den komen, dan kan ons dat te gen Vitória Guimaraes zeker overkomen". Zelfs voor een experimentje acht de coach de tijd nog niet rijp. „Onze doelstelling is in de eerste plaats winnen en het pu bliek vermaken met attractief voetbal. Misschien dat er hal verwege ruimte is voor een ex periment, maar daar ga ik in eerste instantie niet vanuit. Ik wil absoluut de schijn vermij den dat ik de wedstrijd als een 'makkie' opvat". Van Gaal had gisteren voor een stuntje kunnen zorgen door aan te kondigen Biyan Roy te zullen opstellen. De come-back van de zwarte parel, die hier en daar ongetwijfeld nog wel enige aanhang zal hebben, had toch gauw een paar duizend toe schouwers extra gescheeld. Aan die mogelijkheid is niet ge dacht. De verantwoordelijk coach houdt strak vast aan z'n principes. De ideoloog uit Aven- horn laat zich door de commer cie niet van z'n wortels rukken. Zijn visie dat de linksbuiten mag vertrekken, is ongewijzigd. Dat Roy vanavond als reserve deel uitmaakt van de selectie, heeft de linksbuiten uitsluitend den (PSV). Stand: 1. Nederland 3-5, 2. Engeland 2-3, 3. Zweden 3-0. VOLLEYBAL Mannen, bekercompetitie: Groep A. ZVH 2 - VCG 1-3 (15- 10 6-15 5-15 12-15). Groep B: Zwolle - Radius 0-3 (14-1613-15 14-16) IJSHOCKEY Eredivisie: Assen - Utrecht 5-10 (1-6 2-2 2-2). Scheidsrechter: Bakker. Toe schouwers: 500. Strafminuten: Assen 28 (Beeksma 10), Utrecht 18. Topscorers: Assen - Gall 2, Utrecht - Collard 3. te danken aan het grote aantal geblesseerden (Menzo, Silooy, Groenendijk, Hanssen). Andere conclusies moet de speler daar beslist niet uit trekken. Pijn In het spelershome in de Meer, in de uren voor het vertrek van de ploeg naar het hotel in Was senaar, hangt Bryan Roy ver veeld rond. De verstoten voet baller speelt, met treurige ogen waarin de vonken van de spon taniteit zijn gedoofd, een spelle tje backgammon met de ter reinknecht en leest lusteloos een stripverhaaltje in een kap persblad. Bijna niemand die aandacht voor hem heeft. Zo nu en dan staat hij op voor een gang naar het toilet. Hij blijft langer weg dan normaal. In het ranke lijf van de jonge Amsterdammer swingde tot voor kort, van 's morgens vroeg tot 's avonds laat, de samba. Deinende schouders, dansende voeten, vlammende ogen. Een jonge god in het halogeenlicht van een wondere wereld. En opeens was daar dus die publie kelijke terechtwijzing. De 22-ja- rige Ajacied lijkt de wurgende greep van het déja-vu om de nek te hebben. Hij weet zich met z'n houding geen raad. Zijn ploeg genoten evenmin. Ze proberen althans normaal tegen hem te doen, met de nadruk op nor maal en dan, helaas, is het dus niet meer normaal. Het is een gekunstelde die pijn doet. In de raadselachtigheid van zijn situatie is het moeilijk een lief devolle schouder te vinden. De uitverkorenen gaan hun eigen gang. Steun zou er wellicht kunnen zijn bij een lotgenoot, zoals dat zo vaak gaat bij hen voor wie in het vlaggeschip geen plaats is. Samen moppe ren, samen vloeken, samen tie- ren - Bryan Roy wil dat niet. Hij weigert zijn beul openlijk aan de schandpaal te nagelen. De onbegrepen virtuoos heeft zijn eigen mening, maar houdt die liever voor zich. Vandaag of morgen zal hij met zijn zaak waarnemer Jansen van de spe lersvakbond WCS openheid van zaken geven. Uit menselijk oogpunt mag een oplossing niet lang meer op zich laten wach ten. Eén ding is zeker: wanneer Bryan Rov inderdaad uit de Meer vertrekt, doet hij dat on miskenbaar met bloedend hart. Zijn houding is géén leugen. Kwijnen De situatie is ondraaglijk, vindt ook penningmeester Arie van Os. „Voor de mens Roy is 't het beste, wanneer hij Ajax zo spoe dig mogelijk verlaat. Op het ogenblik kwijnt hij bij ons weg. Wie niet in het eerste elftal staat, wordt verstoten. Die hoort er niet meer bij. Wat rondhuppelen in het tweede elf tal en af en toe reserve bij het eerste - dat verdient die jongen niet". Bryan Roy mag dus bij Ajax ver trekken. Achter de schermen wordt - naar we althans mogen aannemen - naarstig naar een oplossing gezocht. Hoe groot is de belangstelling inmiddels voor hem? Van Os: Niemand heeft zich bij ons voor Bryan ge meld. Ik vermoed dat kandi daat-kopers wachten totdat de kruitdampen rond hem enigs zins zijn opgetrokken. De erva ring heeft geleerd dat het tus sen augustus en november komkommertijd is op de trans fermarkt. De meeste clubs heb ben al hun investeringen ge daan. Ik verwacht een opleving in de maand december. Dan zullen clubs die onderaan staan op de ranglijst, wel aan de bel gaan trekken". Assen Een ramp voor motor- sportminnend Nederland: de TT van Assen gaat volgend jaar niet door. Bernie Ecclestone stelde een nieuwe lijst op van vijftien Grand Prix' en daarop ontbreekt een Nederlandse wedstrijd. De Grand Prix bleek elk jaar goed voor meer dan 120.000 toeschouwers en was daardoor lucratief. Ook voor de nationale motorsportbond die door dit ge mis zal moeten bezuinigen. Bel gië behoort tot één van de nieuwkomers op de Grand Prix- lijst. 'Francorchamps' is eigen dom van Bernie Ecclestone. „Voor de Nederlandse motor sportbond een drama", zegt Jan Huberts, de eigenaar van het enige Nederlandse motor raceteam. „Maar de TT-organi satie heeft het aan zichzelf te wijten. Ecclestone werd ziek van de houding van de mensen in Assen. Hij stelde als voor waarde dat het circuit voor een Grand Prix reklame-vrije moet zijn. Toch sloot men in Assen weer nieuwe contracten met •T- xv\

Leidse Courant | 1992 | | pagina 11