0E/HEENTE /IILKE/H/IIDE 1E KLAS SECRETARESSE VOOR HET ZESDE AUTOMERK IN NEDERLAND 'Auctioneers LE RU M Boekhouder/ster Onze commerciële managers bepalen zelf hoe zij hun kantoorzaken regelen. nutsspaarbank BONNET vraagt 2 zelfs schoonmaak(st)ei GUO I c Leidse Courant i zaterdag 24 oktober 1992 Wie wil ons team van medewerk(st)ers komen versterken? De gemeente Alkemade wordt gevormd door de dorpen Kaag, Nieuwe Wetering, Oud Ade, Oude Wetering, Roelofarendsveen en Rijpwetering. Het gemeentehuis is gevestigd in Roelofarendsveen. De gemeentelijke organisatie bestaat uit een aantal afdelingen, waaronder de afdeling openbare werken. Bij de buitendienst van de afdeling openbare werken is in verband met interne promotie en het vertrek van een medewerker op korte termijn plaats voor: twee medewerk(st)ers algemene dienst (A en B) Daarnaast zoeken wij in verband met uitbreiding van de plantsoenendienst, per 1 januari 1993: vier medewerk(st)ers plantsoenendienst Functie-informatie: De medewerk(st)er in algemene dienst A zal worden ingezet voor: - controle/onderhoud van de bewegwijzering en verkeerslichten; - controle/onderhoud van de openbare verlichting; - controle/onderhoud van de rioolgemalen; - verrichten van verfwerkzaamheden; - het assisteren bij andere op de afdeling voorkomende werkzaamheden. De medewerk(st)er in algemene dienst B zal worden ingezet voor: - controle/onderhoud van de wegen; - controle/onderhoud van de riolering; - gladheidbestrijding; - het assisteren bij andere op de afdeling voorkomende werkzaamheden. De 4 aan te stellen medewerk(st)ers plantsoenendienst zullen worden belast met het aanleggen en onderhouden van de plantsoenen en tevens kunnen zij worden ingeschakeld bij andere op de afdeling voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen: Voor de functie van medewerk(st)er in algemene dienst A zijn de eisen: - diploma L.T.S. of gelijkwaardig; - groot rijbewijs gewenst; - ervaring in genoemde werkzaamheden strekt tot aanbeveling; - bereidheid tot het volgen van een electro opleiding VEV. Voor de functie van medewerk(st)er in algemene dienst B zijn de eisen: - rijbewijs BE; - ervaring in genoemde werkzaamheden strekt tot aanbeveling. Salaris: Voor alle functies geldt, dat afhankelijk van leeftijd en ervaring op dit moment het salaris maximaal f 3.010,-- en per 1 januari 1993 maximaal f 3,040,- bruto per maand bedraagt (niveau 4) te vermeerderen met een kledingtoelage van f 28,90 bruto per maand en een rijwieltoelage van f 22,50 netto per maand. De benoeming zal geschieden bij wijze van proef in tijdelijke dienst voor 1 jaar. Na gebleken geschiktheid volgt aanstelling in vaste dienst. Benoeming vindt plaats in een volledige weektaak met een nader overeen te komen datum van indiensttreding. De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Inlichtingen: Over alle bovengenoemde functies kan nadere informatie worden ingewon nen bij de chef van de sectie beheer, onderhoud en reconstructie, de heer B. Dekker (telefoon 01713-27234). Is interesse voor één van de functies gewekt? Stuur dan binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad uw sollicitatie aan het college van burgemeester en wethouders van Alkemade, Postbus 1 2370 AA Roelofarendsveen. U kunt voor uw sollicitatie gebruik maken van een sollicitatieformulier, dat u bij de receptie van het gemeentehuis kunt verkrijgen. Het gemeentelijk beleid is erop gericht om uitvoering te geven aan de Wet Arbeid Gehandicapte Werknemers. Personen in de zin van deze wet, die aan de functie-eisen voldoen, worden dan ook verzocht te solliciteren. AUTO PALACE - DE BINCKHORST B.V. Auto Palace - de Binckhorst b.v. verzorgt sinds 1969 de import van Mazda personen- en be drijfsauto's voor de Nederlandse markt. Enige kengetallen: een omzet van circa 1 miljard, ruim 150 dealers, 200 medewerk(st)ers met bijna 31.000 verkochte auto's goed voor een zesde positie in Nederland. Op ons centrale secretariaat werken 10 secretaresses, die in teamverband een spilfunctie vervullen in de ondersteuning van directie en management. Ter versterking van het secretariaat zoeken wij een enthousiaste secretaresse. Uw werkzaamheden bestaan onder meer uit het notuleren van vergaderingen, het bijhouden van de agenda's van verschillende afdelingsmanagers en het behandelen van de post. Verder verricht u een grote verscheidenheid aan typewerk in het Nederlands en Engels, uiteraard met behulp van een tekstverwerker, beantwoordt u brieven en maakt u hotel- en reisreserveringen. U vervangt uw collega's bij afwezigheid. Voor deze afwisselende en veelzijdige functie zoeken wij een man of vrouw met een opleiding op HAVO-niveau en een secretaresse-opleiding. U bezit ruime ervaring met notuleren, beheerst het Engels perfect en u kunt goed overweg met een tekstverwerker (WP 5.1). Accuratesse, stressbestendigheid, teamgeest en een dienstverlenende instelling zijn belangrijk. Uw leeftijd: tot 40 jaar. Wanneer u belangstelling hebt, kunt u uw schriftelijke sollicitatie met c.v. richten aan Auto Palace - de Binckhorst b.v., de heer R.A. Baier, Hoofd Personeelszaken, Postbus 148, 2501 CC Den Haag. Glerum c.s. kunst- en antiekveilingen b.v. heeft per 1 januari 1993 (of eerder) een vacature voor een: Inhoud functie: - beheer van de geautomatiseerde boekhouding - budgetbewaking en liquiditeitsoverzichten - periodieke overzichten t.b.v. het management -jaarstukken - dagelijkse werkzaamheden behorend bij de finan ciële administratie: controle facturen, betalingen, aangifte omzet- en loonbelasting etc. Profiel: - opleiding op MBA/SPD niveau of gelijkwaardig - goede communicatieve vaardigheden - ruime ervaring met eéh geautomatiseerde boekhou ding/administratie Wie het hier geschetste profiel kan invullen, een zelfstandige baan ambieert op een kleine afdeling van een jong, groeiend bedrijf en enige affiniteit met kunst en antiek heeft, kan schriftelijk solliciteren. Uw brief binnen 10 dagen richten a^n: Glerum c.s. kunst en antiekveilingen b.v. Westeinde 12, 2512 HD Den Haag t.a.v. Mevr. C.J.G. Wildeman-Honkoop inlichtingen: 070-3560165 De Nutsspaarbank is een full-service bank met een solide marktpositie in de regio. Groot Den Haag. Het werkgebied omvat de plaatsen Den Haag, Wassenaar, Noordwijk, Leiden en Zoetermeer. Er werken bijna 800 mensen, waarvan zo'n 450 in de kantoren organisatie. Onze dienstverlening is zowel op de particuliere als zakelijke markt gericht. Als zelfstandige dochter van de VSB Groep maken we deel uit van Fortis, een concern dat wereldwijd actiefis in bancaire dienstverlening en verzekeringen. Uw functie als commercieel manager U krijgt als commercieel manager een functie waarin leidinggeven en commercie centraal staan en waarin u regelmatig op pad bent. Uw succes is in belangrijke mate afhanke lijk van het succes van uw kantoor. U creëert een optimale werksfeer, ziet toe op de kwaliteit van de (afhandeling van de) dienstverlening en u geeft op ^en inspirerende wijze leiding aan medewerkers. U zorgt er dus voor dat binnen het kantoor alles op rolletjes loopt. Zodat u alle tijd over houdt voor uw tweede belangrijke taak: het realiseren van een vooraanstaande positie in uw markt en de ver koop van onze produkten en diensten. Daartoe benadert en adviseert u particuliere relaties en signaleert u potentiële zakelijke relaties. Dit alles betekent dat u de markt nauwgezet volgt. Het door u op te stellen jaarlijkse verkoop plan is een belangrijke leidraad voor de te behalen resultaten. Commerciële bankmensen (m/v) op minimaal MBO-niveau U beschikt over een opleiding op minimaal MBO-niveau en over een ruime, commerciële bankervaring. U kent de bankdiensten, zoals consumptief krediet, hypotheken, verzekeringen en dergelijke. U bent een uitgesproken commercieel leider met ambitie, overtuigingskracht en orga nisatietalent. Uw leeftijd ligt rond de 30 jaar. Ons aanbod U krijgt een functie in een professioneel en collegiaal klimaat, waarin u de ruimte krijgt die u verdient. U kunt rekenen op een goed salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een dertiende maand, 8% vakantietoeslag, studiefaciliteiten en korting op verschillende bankdiensten. Uw reactie Bel voor meer informatie met de heer M. van Sommeren, telefoon 070-3120515 of de heer J. van Doom, telefoon 070-3120610. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken, Nutsspaarbank, Postbus 620, 2501 CP Den Haag. elfa-leiden b.v. is een bedrijf dat werkzaamheden uitvoert op het gebied van elektrotechnische-, data, en communicatie installaties alsmede gas-, water- en sanitaire installaties en loodgieterswerken. Voor uitbreiding van ons team zoeken wij ONDERHOUDSMONTEUR voor het onderhoud en kleine uitbreidingen van installaties zoeken wij een all-round onderhoudsmonteur ELEKTR0M0NTEUR voor het uitvoeren van diverse projekten hebben wij plaats, voor een man met ruime ervaring in de installatietechniek AANKOMEND ELEKTR0M0NTEUR leeftijd rond de 20 jaar, enige ervaring vereist, opleiding en scholing binnen het bedrijf behoort tot de mogelijkheden. Wij bieden een goed salaris en een prettige werksfeer. Bel voor meer informatie of maak een afspraak met dhr. A. M. Fasseur, telefoon 071-21.31.21. lA Landelijk erfcend installateur voor: |rjr Gas-, Water- en Elektrotechnische installaties. ECfA technisch installatiebureau Lange Gracht 1 2312 NT Leiden. Tel. 071-21.31.21. elfa-leiden b.v. is een bedrijf dat werkzaamheden uitvoert op het gebied elektrotechnische-, data-, en communicatieinstallaties alsmede gas-, water-, en sanitaire installaties en loodgieterswerken. Voor uitbreiding van ons team zoeken ONDERHOUDSMONTEUR voor het onderhoud en kleine uitbreidingen van installaties zoeken wij een all-round onderhoudsmonteur AANKOMEND L00DGIETEF leeftijd rond de 20 jaar, enige ervaring vereist, opleiding en scholing binnen het bedrijf behoort tot de mogelijkheden. Wij bieden een goed salaris en een pretl werksfeer. Bel voor meer informatie of maak een afspraak met dhr. A. M. Fassi telefoon 071-21.31.21. k A Landelijk erkend installateur voor: j ■1^^ vjT Gas-, Water- en Elektrotechnische I installaties. elfa technisch SjSTS. installatiebureau Lange Gracht 1 2312 NT Leiden. Tel. 071-21.31.21. voor een project in Noordwijk Salaris boven C.A.O. Inl. 02940-16151 Ten behoeve van de afdeling Financiële Administratie van ons hoofdkantoor te Den Haag zijn wij op zoek naar kandidaten voor de functie van Uitvoeringsorgaan Het GUO is namens een aantal bedrijfsverenigingen verantwoordelijk voor de uitvoering van sociale verzekeringen waaronder de Ziektewet, de AAW/WAO en de Werkloosheidswet. Daarnaast voert het GUO de admini stratie ten behoeve van een aantal pensioen-, VUT- en scholingsfondsen. De activiteiten van het GUO omvatten het verstrekken van uitkeringen en het innen en beheren van premiegelden. Daarnaast vervult het GUO een actieve rol bij de begeleiding en reïntegratie van arbeidsongeschikte verzekerden en worden in toenemende mate activiteiten ontplooid op het gebied van verzuim- en ARBO-advisering. De Bedrijfsvereniging voor Tabak verwerkende en Agrarische Bedrijven en de Bedrijfsvereniging voor het Slagers- en Vleeswarenbedrijf, de Groothandel in Vlees en de Pluimvee slachterijen hebben hun administratie geheel binnen het GUO ondergebracht. ir het De activiteiten van het GUO zijn ondergebracht binnen een hoofd kantoor en een 6-tal districtskantoren die op hun beurt verantwoordelijk zijn voor het functioneren van een 40-tal rayonkantoren. Er bestaan op dit moment concrete plannen voor de vestiging varj een nieuw hoofdkantoor te Zoetermeer en uitbreiding van het aantal districtskantoren. In totaal zijn bij het GUÓ) circa 1500 medewerkers werkzaam. MEDEWERKER EXTERNE VERSLAGLEGGING (mm De afdeling Financiële Administratie is verantwoordelijk voor de financiële verslaglegging van de activiteiten van de aangesloten bedrijfsverenigingen en bedrijfs takfondsen. Daarnaast is men belast met het beheer van premiegelden en het beleggen van deze gelden op de geld- en kapitaalmarkt. Activiteiten op het gebied van begroting, budgettering, informatievoorziening en controlling behoren eveneens tot het aandachtsgebied van de afdeling. Functie-informatie U bent mede verantwoordelijk voor het samenstellen en verzorgen van periodieke financiële rapportages, inclusief jaarrekening, van met name de bedrijfsvereniging(en). U verricht voorts controlewerkzaamheden ten behoeve van de grootboekadministratie en u verleent algemene boekhoudkundige ondersteuning. Naast vorengenoemde werkzaamheden zult u in de toekomst worden belast met hét onderhouden, ontwikkelen en optimaliseren van de geautomatiseerde systemen binnen de afdeling en de vastlegging daarvan in administratieve procedures. Functie-eisen opleiding op HAVO/MEAO-niveau; bezit van of studerend voor het diploma SPD; ruime boekhoudkundige ervaring; aantoonbare kennis van geautomatiseerde boekhoudkundige toepassingen; goede contactuele eigenschappen alsmede een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; globale kennis van de sociale verzekeringen. Arbeidsvoorwaarden Voor de functie van medewerker externe verslaglegging is een eindsalaris van maximaal f 4.711bruto per maand bereikbaar. Daarnaast bieden wij uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden waaronder een vakantietoeslag van 8%, een 13e maand en een premievrij pensioen. Uw sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u - tot uiterlijk 7 november a.s. - richten aan de heer R.M.J. van der Zant, hoofd Personeelszaken, Postbus 5307, 2280 HH Rijswijk onder vermelding van ons kenmerk HK/FA/MEV. Voor nadere informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer S.B.M. Vermeulen, hoofd Financiële Administratie, telefoon 070 - 3528343.

Leidse Courant | 1992 | | pagina 24