„We verdienen samen, dan willen we ook samen een hogere hypotheek, toch?" Hoofd Financiële Administratie m/v Boekhoudkundig medewerker m/v Centrum ERVAREN SOCIOTHERAPEUT m/v KLEINTJES P"' 61 Leidse Courant I ZATERDAG 24 OKTOBER 1992 Kinderen in Sandhaghe vragen nogal wat "Observatie- en behandelingscentrum Sandhagheis een kleinschalige voor ziening voor verstandelijk gehandicapte kinderen in de leeftijd van 0-14 jaar. Binnenkort zal bij Sandhaghe een vacature ontstaan voor de funktie van erpleegkundig nachthoofd m/v Observatie- en Behandelingscentrum Sandhaghe Sandhaghe biedt verschillende mogelijkheden voor opvang: van observatie en behandeling tot de normale gezinsvervangende funktie voorkinderen. De meeste kinderen vragen vanwege emotionele of psychiatrische problematiek een inten sieve begeleiding, andere kinderen hebben grote behoefte aan zorg. Het gaat er echter steeds om een leefklimaat te scheppen waarbinnen elk kind naar eigen mogelijkheden tot ontwikkeling kan en durft te komen. Er wordt gewerkt in kleine teams van groepsbegeleidfstjers onder leiding van een groepshoofd en met de begeleiding van een gedragswetenschapper. Werken met verstandelijk gehandicapte kinderen vraagt veel van de medewerkers: o.a. veel enthousiasme, inzet en deskundigheid. Medewerkers moeten weten wat ze willen. Stevig in hun schoenen staan en geen uitdaging uit de weg gaan en vooral open staan voor de kinderen, hun ontwikkeling stimuleren en ze met gevoel begeleiden. Sandhaghe is een organisatie die volop in ontwikkeling is. De komende jaren zal een groot aantal nieuwbouwplannen gerealiseerd worden. voor: - 4 a 5 nachten aaneengesloten per 14 dagen -1 avonddienst per maand - mogelijkheid tot het werken van extra nachten i.v.m. vervanging bij ziekte of vakantie. Tijdens de nacht wordt de zorg van de 64 kinderen van Sandhaghe toevertrouwd aan de nachtdienst bestaande uit 1 nachthoofd en 1 groepsbegeleid(st)er. De hoofdtaken van het nachthoofd zijn: - verantwoordelijkheid dragen voor de totale nachtelijke zorg aan de kinderen, waar onder ook het schrijven van rapportage en het uitvoeren van de noodzakelijke verpleeg kundige handelingen; - uitzetten van de medicatie en beheer van de medicijnkamer; - begeleiding van de 2e nachtdienst. Wij vragen: - verpleegkundige opleiding Z, A, B, MBO-V of HBO-V; - zelfstandig kunnen werken; - een kritische kijk op het eigen funktioneren; - bereidheid tot het volgen van bij- en nascholing; - bij voorkeur ervaring in het werken met verstandelijk gehandicapten. Wij bieden: - een funktie waarin deskundigheid m.b.t. de specifieke zorg een grote rol heeft; - gevarieerde mogelijkheden ten behoeve van deskundigheidsbevordering; - een goede regeling voor kinderopvang; - salaris en overige arbeidsvoorwaarden volgens FWG-normen en de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Voor nadere informatie over deze funktie kunt u kontakt opnemen met het plaatsvervangend hoofd woondienst van Sandhaghe, telefoon 070-352.61.00. Sociaal Paedagogisch Centrum Sandhaghe dagverblijven en woonvormen voor verstandelijk gehandicapten Schriftelijke reakties moeten, met duidelijke vermelding van vakaturenummer 0507, vóór 12 november a.s., gezonden worden aan: Stichting Het Sociaal Paedagogisch Centrum Sandhaghe, afdeling Personeel Opleiding, Antwoordnummer 84428, 2508 WC 's-Gravenhage (geen postzegel nodig). De stichting SPC Sandhaghe zet zich in voor verstandelijk gehandicapten. Zij beheert daartoe 24 woonvoorzieningen, 2 kinderdagverblijven en een "Observatie- en behandelingscentrum", met sociowoningen in 's-Gravenhage en omgeving. Euro American Investors Group B.V. Euro American Investors Group, gevestigd te 's-Gravenhage, houdt zich bezig met het aankopen en/of ontwikkelen van onroerend goed, voornamelijk gelegen in de Verenigde Staten, teneinde dit op de Nederlandse beleggingsmarkt aan te bieden. Namens deze opdrachtgever zijn wij voor een zo spoedig mogelijke indiensttreding op zoek naar kandidaten voor de volgende functies. Taken en verantwoordelijkheden - Leiden en stimuleren van de 3 medewer kers van het team. - Voeren van de financiële bedrijfs- en vast goedadministratie. - Opzetten en handhaven van administra tieve procedures. - Samenstellen van interne en externe bedrijfs- en projectrapportages. - Analyseren en adviseren inzake manage mentinformatie. - Contacten onderhouden met De Neder- landsche Bank in het kader van de Wet Toezicht Beleggingsinstellingen en met de externe accountant i.v.m. de jaarlijkse controle van diverse B.V.'s. - Opstellen van de halfjaar- en jaarrekenin gen van de diverse bedrijven en projecten. Profiel van de.geschikte kandidaat - HEAO-ACC, SPD 1 en 2, NIVRA-RA of Accountant/Administratie-consulent AA. - Leeftijd 33 tot 40 jaar. - Gedegen relevante werkervaring, bij voor keur op het gebied van vastgoed- en trustactiviteiten. - Goede contactuele vaardigheden en lei derschapskwaliteiten. - Goede beheersing van de Engelse taal. Een psychologische test is onderdeel van de sollicitatieprocedure. De succesvolle kandidaat kan rekenen op een zelfstandige positie in een dynamische omge ving. Taken en verantwoordelijkheden - Voeren van de administraties van de diver se beleggingsprojecten. - Beheer van de gelden van de diverse pro jecten. - Implementeren van gecomputeriseerd bank verkeer. Profiel van de geschikte kandidaat - MEAO, PD of MBA. - Leeftijd 23 tot 30 jaar. - Enige jaren ervaring, met name op het ge bied van geautomatiseerde administraties. - Accuratesse. - Goede beheersing van de Engelse taal. Indien u vragen heeft, kunt u telefonisch contact opnemen met mevrouw E. Halenbeek, telefoon 070-3647834. Uw schriftelijke sollicitatie met opgave van de functie kunt u binnen 14 dagen na verschijnen van deze advertentie richten aan Verschoor Oudshoorn Psychologisch Adviseurs, t.a.v. mevrouw A.E. Zanen-van Eeghen, Alexanderstraat 18, 2514 JM 's-Gravenhage. VERSCHOOR OUDSHOORN PSYCHOLOGISCH ADVISEÜRS Landeljjk Centrum voor de behandeling van verzetsdeelnemers en oorlogsgetroffenen Centrum'45 is het landelijke Centrum voor de medisch- psychologische en psychotherapeutische behandeling van verzetsdeelnemers en oorlogsgetroffenen. De behandeling vindt plaats binnen een poliklinische, dagklinische en klinische setting. De dagbehandeling is bestemd voor oorlogsgetroffenen die thuis wonen en behoefte hebben aan een intensieve behandeling van een of twee dagen per week. Gedurende deze dag(en) nemen cliënten deel aan behandelprogramma's die op hun specifieke mogelijkheden zijn toegesneden. Ten behoeve van de Dagkliniek zoeken wij een (aanstelling 0.8) Functie-informatie: - Het mede vormgeven aan en begeleiden van sociotherapeutische activiteiten; - het mede zorgdragen voor een therapeutisch klimaat en een herkenbare structuur; - men werkt binnen een multidisciplinair team. Algemene vereisten: - opleiding verpleegkundige B, aangevuld met HBO- Inrichtings werk - ervaring met het sociotherapeutisch werk en groepswerk; - het zelfstandig en in teamverband kunnen werken; - affiniteit met de problematiek van oorlogs- en geweldsgetroffenen; - het kunnen aangaan van een langdurige werkrelatie met ouderen; - leeftijd vanaf 30 jaar. Arbeidsvoorwaarden: - de aanstelling is er een voor onbepaalde tijd; - de salariëring vindt plaats volgens de FWG-salarisstructuur; de functie is ingedeeld in functiegroep 45; - de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn geregeld overeenkomstig de CAO-ziekenhuiswezen. Inlichtingen over de functie kunnen worden ingewonnen bij Mevrouw M. van Harberden, coördinator sociotherapie. Telefoon 071-155242 tst. 228. Sollicitaties (schriftelijk) uiterlijk tot 07-11-1992 richten aan de directeur J. N. Schreuder, psychiater, Centrum'45, Rijnzichtweg 35, 2342 AX Oegstgeest. 071-141905 Regelkleintjes, Millimeterklein- tjes en Fotokleintjes kunnen te lefonisch worden opgegeven van maandag t/m vrijdag tus- 9.00-17.00 uur Teksten die r 12.00 uur in ons bezit zijn, kunnen in het algemeen de daaropvolgende dag reeds worden geplaatst. Voor de maandag-editie uiterlijk vrijdag tot 16.00 uur Enkele categorieën adverten ties worden alleen geplaatst te gen contante betaling. I (KORTE) MEDEDELINGEN Dienstplicht? Het Leids Juristen Collectief verzorgt uw vrijstelling. Tel. 071-171757/Fax 130986. Auteurs bent u op zoek naar een Indien uw boek publikatie in het Nederlands of het Engels ver dient, kunt u schrijven naar- Ex- calibur Press of London, dept Z3. 13 Knightsbridge Green, London. SWIX7QL, United Kingdom. SNAKE COLLECTION, voor al uw fitness- en vrijetijdskleding, op maat gemaakt, v a babymt 56. Terletstraat 33-35, tel. 070- 3600864 Nieuw Snake's KOOPJESHAL voor groot en klein, spotprijzen. Trui, overh.,'leggings, jogging pakken enz. enz. Terletstr. 33- 35. Tel. 070-3600864. KERSTGROEPEN, religieuze winkel, Theresiastraat 312,070- 3824867, open van 12-16.30 uur, 's maandags gesloten. Vóór de winter kunt u nog rock rollen ROCK AROUND start op 13 nov. rock roll cursus voor beginners. Bel voor info di. do. vr. na 19.00 uur 070- 3454864. Kortlopende PSYCHO-SOCIA- LE hulp, ook hypnotherapie en ontspanningstraining. Voor info en folder: Alette v.d. Burg, tel. 071-616565. FINANCIEEL-ADMINISTRATIEVE PROFESSIONAL m/v bij een jonge, snel groeiende woningbouwvereniging Wij zijn: Een dynamische woningcorporatie met een bezit van circa 2350 eenheden. Onze dynamiek zit vooral in de groei van onze corporatie alsmede in het gevarieerd pakket woondiensten dat wij aanbieden. Onze cultuur: Deze valt te typeren als een klantgerichte, collegiale en zakelijke werkomgeving. Binnen ons bedrijf krijgt u afwisselend en verantwoordelijk werk, waarbij er veel ruimte is voor zelfstandigheid, ontplooiing en initiatief. Uw taken: U wordt belast met het voeren van de financiële administratie. U zorgt o.a. voor de verwerking van de liquide middelen alsmede voor de controle en verwerking van de crediteuren. Voorts zult u worden belast met de periodieke controle van het grootboek en maakt u aanvullende c.q. corrigerende memoriaalboekingen. Eveneens bent u betrokken bij het samenstellen van de jaarrekening, begroting en overige periodieke rapportages. Tevens zult u vanuit uw expertise participeren bij vernieuwingsprocessen op het gebied van administratieve organisatie en automatisering. Uw profiel: Gericht financieel-administratieve opleiding op MBO werk- en denkniveau. Een aantal jaren ervaring met de administratieve processen bij een woningcorporatie. Een ruime ervaring met administratieve automatisering (zoals NCCW modules) is een must en pc-toepassingen (zoals Lotus) is een pré. Uw reactie: Indien u belangstelling heeft voor deze veelzijdige baan dan kunt u uw brief inclusief curriculum vitae binnen 14 dagen richten aan: De Directeur van Woningbouwvereniging MGE, Postbus 63116, 3002 JC Rotterdam. Indien u op de envelop „vertrouwelijk" vermeldt zullen wij zorgen voor een vertrouwelijke behandeling van uw reactie. Nadere informatie over de functie kunt u verkrijgen bij de heer J. Pot, telefoonnummer 010-425.64.44. van heide volledige inkomen*1 gedurende de hele looptijcl Zonder beperkingen P zoals het maar gedeeltelijk r tellen van het partnerinkomerf Thuisbankiers bellen dan even 06-0400 en lezen in de folders alles over de nieuwe PostbankTweeverdienershypotheek. Zonder de noodzaak van verf snelde aflossing. Een ideale manier vod, tweeverdieners om aan een h F mooi huis te komen. Of vo< tweeverdieners die al een eigen huis hebben om een n<; mooier huis te kopen. V kunt dus nu bellet (06-0400) voor de folders waarin u ook duidelijk wordl uitgelegd welke van de vela' hypotheekvormen van de Postbank interessant is voor i Je woont samen, je werkt allebei, je verdient samen. En als je dan twee inkomens hebt, wil je ook een hogere hypotheek kunnen krijgen op grond van die beide volledige inkomens. Het lijkt logisch. En toch is dat vaak niet mogelijk. Bij de Postbank gelukkig wel. Die heeft nu de nieuwe Postbank- Tweeverdienershypothcek. Als je allebei een vaste baan hebt en allebei van plan bent te blijven werken, is die twëeverdienershypotheck wel heel aantrekkelijk. Zo wordt de hoogte van de hypotheek bijvoorbeeld vastgesteld op basis Als u meer persoonlijk* informatie wilt, kunt u gaan' praten met uw makelaar, F met een hypotheekbemiddelaar of me» een verzekeringsadviseur. Of u belt op werkdagen tot 17.3 uur even gratis 06-0012 en u maakt eei[ afspraak met een hypothcckadvi: op een van de grotere postkantoren bi| u in de buurt. POSTBAN1 Thuisbankieren doe je met de Postbank.

Leidse Courant | 1992 | | pagina 22