'Eén interland is niet zo moeilijk' Dillewaard treft Wetemans Sport PETER VAN VOSSEN VERGULD MET UITVERKIEZING Achtervolgers verliezen weer terrein op Tsjizjov Vier volleyballers voor demonstratie-trainingen Leidse Courant dinsdag 6 oktober 1992 He debutanten NI Duitsland »sden Bondscoach Berti ks van Duitsland heeft voor dvriendschappelijke wedstrijd Mexico, op 14 oktober in isden, drie debutanten gese- Twee daarvan, Axel ,^ise en Ralf Weber, komen ale Eintracht Frankfurt, één, aniko Scholz, van Leverkusen. d I de groep van 22 behoort ook 9 di Voller. De aanvaller van CEijmpique Marseille stopte na -nsEuropese titelstrijd, eerder 3gïaar in Zweden, als interna- oiipal. Het duel met Mexico is C.ty afscheidswedstrijd. i.I "taffen in het laaide voetbal De volgende spelers uit 9' betaalde voetbal zijn door mcj tuchtcommissie van de IVB geschorst: Eén wed- jjd: Van de Berg (Cambuur), juden (Dordrecht '90), Pronk Van Druten (TOP), 9 tl Koesveld, Van Amersfoort 'Messe), Koorn (Volendam), (FC Zwolle), Van Stra- Bolt (Veendam); 3©e wedstrijden: Kaptein drie wedstrijden: Wijland (Excelsior); voor- B^jig uitgesloten voor deelne- ksng aan competitie- en beker- ?3Hstrijden: Schol (Feye- ittagno in de u*lgische selectie ^jiissel Aanvaller Alain Bet- bfno (Standard Luik) is de eni- s, hieuweling in de selectie van Belgische voetbalelftal voor te|WK-kwalificatiewedstrijd te em Roemenië (groep 4), woens- 14 oktober in Brussel. Paul van Himst u h niet beschikken over libero e&rc Emmers die door een voor enkele maan- is uitgeschakeld. In de se ctie van Zwitserland, dat voor Oep 1 in Cagliari tegen Italië is Kubilay Turkyilmaz Coach Roy Hodg- had de 34-voudige interna- I4rial voor de laatste twee wed- dijden gepasseerd. (eederland voor het >9èrst in top-tien l0incouver De Nederlands p)fploeg is bij de wereldtitel- inrijd golf voor amateurs in ancouver op de achtste plaats ^'ëindigd. Het toernooi werd oiwonnen door Nieuw-Zeeland. r^t was de eerste keer dat granje op dit evenément een bij de eerste tien verover- Voor een belangrijk deel was te danken aan Michael Vo- 151. De strokeplay-kampioèn 9hdigde als achtste in het alge klassement. De Neder- ploeg, verder bestaand Goslings, Muntz en Nolte, jam na vier dagen uit op 862 nagen. Nieuw-Zeeland eindig op 823, voor de Verenigde (830) en Australië (842). ean van Rijn scoort Ier keer voorZVVL ^idschendam De zaalvoet- e|lwedstrijd in de tweede divi- p van de landelijke competitie Ïsen de teams van het Leid- endamse ZWL en het adse GZW kende gisteren n|n boeiend scoreverloop. Een ujvartier voor tijd stond het be rekende team uit Gouda nog let 3-6 voor. ZWL won ten- echter nog met 9-6. Man de wedstrijd was Jan van njn met. vier treffers. Hans (2x), Johan vd Helm en André Schuijt maakten negen vol. n Milter Boys valt ;)an en verliest Beijerland De zaalvoet- 3(allers van Alter Boys speelden 11I Oud-Beijerland tegen het iSam van Frans Maas en verlo- fen met 4-1. De ruststand was hLl en in de tweede helft joeg ejlter Boys fel op de gelijkma ker. In de laatste minuten liep Ie thuisclub echter middels rjivee counters verder uit. Pier jlchultz scoorde het enige doel- imt van Alter Boys. s*A0K verbreekt de tanden met de fans [thene Het bestuur van e?AOK Saloniki wil niets meer )Je maken hebben met de sup porters, die tijdens de gestaakte -Europese return tegen Paris St. germain voor ernstige onlus ten zorgden. Op korte termijn gorden alle banden met de ver scheidene fanclubs verbroken. iOnze beslissing om de samen werking stop te zetten, is defi nitief", verklaarde een woord voerder van de Griekse club. IJj.We willen onze supportersver enigingen zo snel mogelijk la lden ontbinden". iljarters scoren aximaal in derby en Haag Die Haghe 2, uit- omend in de landelijke tweede ïvisie voor driebandenteams, eeft de derby tegen Interbil- artsport 2 met de maximale ore van 8-0 gewonnen. Danny Blind, Frank de Boer en John van 't Schip zijn de grote afwezigen in de selectie van het Nederlands elftal voor de tweede WK- kwalificatiewedstrijd, volgende week woensdag tegen Polen. In hun plaats zijn Wim Jonk, Gerald Vanenburg en Peter van Vossen opgeroepen. 000r Gijsbert Spierenburg Brussel Dank zij Dick Advo caat kreeg Peter van Vossen op 25 maart van dit jaar een invita tie voor de vriendschappelijke interland van het Nederlands elftal tegen Joegoslavië. Even eens op advies van de bonds coach durfde Royal Sporting Club Anderlecht het in de zo mer met een gerust hart aan de Zeeuw voor circa 2,5 miljoen gulden van Beveren over te ne men. En op uitnodiging opnieuw van de Kleine Generaal maakt Le Nouveau Rensenbrink, zoals Van Vossen inmiddels in het Astrid-park wordt genoemd, thans deel uit van de Oranje-se lectie voor de WK-kwalificatie- wedstrijd van volgende week woensdag tegen Polen. De éénvoudig international is zeer verguld met de nieuwe in vitatie vanuit Zeist. ,,Met die ene interland was ik er natuur lijk nog niet. Het bewijs dat ik internationaal ben doorgebro ken, had ik daarmee nog niet geleverd. Eén interland spelen VOETBAL Poolse selectie voor Rotterdam Warschau De Poolse bonds coach Andrzej Strejlau heeft ze ventien spelers geselecteerd voor het nationale team, dat woensdag 14 oktober in Rotter dam een kwalificatiewedstrijd voor het toernooi om de wereld titel speelt tegen Nederland. Strejlau heeft in eerste instan tie drie doelverdedigers aange wezen: Bako (Besiktas), Wand- zik (Panathinaikos) en Maty- sek (Wroclaw). Van de zeven tien geselecteerden spelen tien Polen in het buitenland. Polen won de eerste wedstrijd voor groep twee thuis met 1-0 van Turkije. De selectie is: Doel: Bako (Be siktas), Wandzik (Panathinai kos) en Matysek (Slask Wro claw). Verdediging: Kozminski (Udinese), Lesiak (Wacker Innsbruck), Rzepka (Lech Poz- nan), Szewczyk (Katowice) en Wadoch (Gornik Zabrze). Mid denveld: Czachowski (Udine se), Adamzcuk (Pogon Szcze cin), Brzczek (Lech Poznan) en Robert Warzycha (Everton). Voorhoede: Krzysztof Warzy cha (Panathinaikos), Juskowi- ak (Sporting Lissabon), Kosecki (Osasuna), Ziober (Montpel- lier) en Kowalczyk (Legia War schau). Leeds eist een thuiswedstrijd Bern/Londen Het bestuur van Leeds United heeft gisteren in een fax aan de Europese Voetbal Unie (UEFA) geëist, dat de beslissingswedstrijd te gen VfB Stuttgart in het eigen stadion aan Eiland Road moet worden gespeeld. De tuchtcom missie van de UEFA bepaalde zaterdag dat het duel om een plaats in de tweede ronde van het toernooi om de Europese beker voor landskampioenen op neutraal terrein moet plaats vinden. In èen reactie op de fax stelde het secretariaat van de UEFA niet in te kunnen gaan op de eis van Leeds United. „Wij kunnen hierover geen beslissing ne men", aldus het antwoord. „Als Leeds niet akkoord kan gaan met het spelen op neutraal ter rein moet de club beroep aante kenen". De Engelsen, en de Duitsers, hebben daartoe nog tot vandaag, middernacht, de gelegenheid. De tuchtcommissie van de UEFA wijzigde de uitslag van de return in Leeds in 3-0 voor de Engelsen (in plaats van 4-1) omdat VfB Stuttgart in strijd met de regels de laatste zeven minuten met vier buitenlan ders speelde. Stuttgart had het eerste duel eveneens met 3-0 gewonnen, zodat een derde wedstrijd noodzakelijk werd. Als mogelijke neutrale steden worden Rotterdam, Bern, Bazel en Kopenhagen genoemd. Als datum komende zaterdag of zondag, als Stuttgart en Leeds United niet voor de competitie hoeven te spelen. Leeds moet echter wel twee Engelse inter nationals (Baty en Dorigo) en één Schotse international (McAllister) afstaan voor kwali ficatiewedstrijden in het toer nooi om de wereldtitel. is niet zo'n vreselijke kunst. Het gaat erom dat je er in de tweede en derde interland wéér staat. Dan is het geen toeval meer. Bevestigen is moeilijker dan debute'ren. Daarom was ik ook zo gebrand op een nieuwe uitverkiezing". De blonde stormram was vorige maand een tikje teleurgesteld dat zijn naam niet voorkwam in de nationale selectie voor de in terland tegen Noorwegen. Na de afzegging van Gullit had Taument de voorkeur gekre gen. Van Vossen slikte de te genvaller manmoedig weg en nam zich voor bij de eerste de beste gelegenheid het ongelijk van de bondscoach te bewijzen. Voor het oog van assistent- bondscoach Van Lingen onder scheidde de aanvaller zich in de Europa Cup-wedstrijden met Anderlecht tegen Hibernian. De grote baas observeerde hem hoogstpersoonlijk afgelopen za terdag in de uitwedstrijd tegen Genk. Vuile werk De opdracht van de energieke Zeeuw tegen de Polen lijkt dui delijk: met zijn tomeloze inzet zal hij het vuile werk voor Van Basten moeten opknappen. „Advocaat kan op mij reke nen", aldus de huidige lieveling van het Brusselse publiek. „Ik sta op scherp. Zo zit ik nou een maal in elkaar. Het onderste uit de kan. Altijd en overal. Vriend schappelijke, competitie- of Eu ropa Cup-wedstrijden? Voor mij maakt het allemaal geen ver schil". „Als je een beetje mentaliteit en karakter hebt, wil je nóóit ver liezen. Ook niet in een vriend schappelijke wedstrijd. Je kunt je voorstellen dat Denemarken tijdens het Europees kampioen schap in Zweden mijn favoriete ploeg was. Een ploeg naar mijn hart. Met een slechte voorberei ding waren ze via de achterdeur naar binnengekomen. Maar wat kwamen ze eigenlijk doen? Het tijdperk van Frank Arne- sen, Sören Lerby, Preben Elk- jaer Larsen en Michael Lau- drup was immers voorbij, wat hadden ze er te zoeken? Ze zou den bij voorbaat kansloos zijn. Ze kwamen gewoon om te win nen. Met z'n allen hebben we dus van die Denen kunnen le ren dat het moderne voetbal met karakter moet worden ge- Koppen rollen Na het echec van Oslo laat Dick Advocaat zich met de nieuwe selectie van zijn creatieve kant zien. Met Van Vossen, Jonk en Vanenburg heeft hij nieuw bloed in Oranje gepompt. De maatregel lag in de lijn der ver wachting. Er viel niet meer aan te ontkomen na het ontmoedi gende en inspiratieloze duel te gen de Noren. In de persoon van Peter van Vossen doet Advocaat een beroep op een speler die nog be reid is het gras op te vreten. Een professional met het bloed van een amateur. Wim Jonk, de excellerende middenvelder van Ajax, is thans in de vorm van zijn leven en van onschatbare waarde als aangever voor Den nis Bergkamp. De teruggekeer de Gerald Vanenburg, die vorig jaar maart voor het laatst het Oranje-shirt heeft gedragen, is de logische vervanger van John van 't Schip. De crack van Ge nua behoort na zijn zwakke op treden tot de logische afvallers. Evenals Ajax-verdediger Frank de Boer. Berry van Aerie, die in Oslo we gens een blessure ontbrak, ver vangt Danny Blind. Mits in vorm zal hij voortaan alleen nog worden opgeroepen als stand-in voor vrije verdediger Ronald Koeman. Ruud Gullit ont breekt volgende week in Rot terdam eveneens. De oud-aan voerder heeft Advocaat nog niet aangegeven weer beschikbaar te zijn. De bondscoach houdt er rekening mee dat zijn oud-aan voerder op z'n vroegst in de cember tegen Turkije zijn ren tree zal maken. De volledige selectie: Menzo, Si- looy, Bergkamp en Jonk (Ajax), De Goeij en Witschge (Feye- noord), Van Aerle, Vanenburg, Kieft en Numan (PSV), Rijk aard en Van Basten (AC Milan), Koeman (FC Barcelona), Wou ters (Bayern München), Winter (Lazio Roma) en Van Vossen (Anderlecht). foto Cees Kuiper Peter van Vossen terug in Oranje: 'Het gaat erom datje er in de tweede en derde interland wéér staat'. Toulon Voor toernooi-orga- nisator Michel Revest was het gisteren een goede ronde. De Fransman, die de deelnemers aan het wereldkampioenschap dammen in Toulon wilde belo nen voor hun inspanningen en voor elke winstpartij een pre mie van duizend francs in het vooruitzicht stelde, maakte zich na dertien ronden toch wel enige zorgen. Op dat moment waren immers al iets minder dan de helft van de partijen beslist en stonden 78.000 francs op de 'teller'. Re- vest was daarom gisteren met slechts drie zeges meer tevre den dan de spelers. Van de kop lopers kwam alleen titelverde diger Tsjizjov tot winst. Zijn achtervolgers moesten zich te vreden stellen- met remises, waardoor de Rus weer een punt uitliep. Negen ronden voor het einde van het zestiende WK is het aantal titelkandidaten geredu ceerd tot maximaal zes. Voor vijf van de zes geldt evenwel, dat zij alleen nog een rol van be tekenis kunnen spelen indien Tsjizjov de komende ronden punten laat liggen. In de veertiende ronde fungeer de de Franse kampioen Gilles Delmotte als tegenstander van de grote favoriet. Hij moest al heel vroeg in de partij terrein prijsgeven en dat positionele voordeel buitte Tsjizjov volledig uit. „Dat is het verschil met de anderen", meende oud-wereld- kampioen Piet Roozenburg, die sinds zondag het toernooi als eregast bijwoont. „Hij heeft maar een klein aangrijpings punt nodig en laat zijn prooi dan niet meer los". Tsjizjov was al snel heel zeker van zijn zaak, want hij hield - in tegenstelling tot eerdere ron den - de duels van zijn naaste concurrenten nauwlettend in de gaten. Speciale interesse had hij voor de ontmoeting tussen Clerc en Gantwarg, twee van zijn naaste concurrenten. De Nederlander keek wel even vreemd op toen na zijn ope ningszet Gantwarg direct de rand opzocht. Mede daardoor kreeg Clerc een aantrekkelijke stand en moest de Wit-Rus naarmate de partij vorderde steeds meer naar een sluitende verdediging zoeken. Die vond hij ook en het voordeel van de Hagenaar bleef beperkt. In ie der geval was het te weinig om de vermoeide oud-wereldkam pioen op de knieën te dwingen. Ook het 'Huissense clubduel' tussen Jansen en Baljakin le verde een spannende strijd op, BOKSEN door Dennis Mulkens Den Haag Een pijnlijk mo ment overkwam Huub Martie gisteravond tijdens de districts kampioenschappen. De Rotter damse bokser was zo overtuigd van zijn winst op Hagenaar Fred Dillewaard dat hij zelfs na het horen van de uitslag nog dacht dat hij had gewonnen. Pas terug in de hoek bij zijn trainer, nog midden in zijn vreugdedans, begreep Martie dat niet hij, maar Dillewaard de partij op punten had gewonnen. De juryscore van driemaal 60- 57 was alleszeggend. Dille waard namelijk had zijn tegen stander geen enkele kans ven het duel der I wichten naar zich toe te trek ken. Met overmacht trok hij deze enige A-klasse partij van de avond in sporthal Oranje plein naar zich toe. Dillewaard, een pupil van Harry Houwaart, treft over veertien dagen in die zelfde hal stadgenoot Gerrie Wetemans. Minder gelukkig was organisator Houwaart over het gedrag van de jury inzake de beoordeling van Monchef Hanachi. In zijn halve finale partij tegen Stanley Witteling kreeg deze Hagenaar met 2-1 een nederlaag op punten toebe- Fred Dillewaard boekte gisteravond een overtuigde zege op Huub Martie. deeld. Een discutabele uitslag, omdat Witteling weliswaar technisch beter was, maar het initiatief zelden nam. Alleen Arie de Jong zag Hanachi als winnaar. En juist die Arie de Jong, niet alleen jurylid en scheidsrechter maar ook voorzitter van het dis trict Zuid-Holland, werd er door Houwaart van beschul digd niet eerlijk te handelen. „Hij heeft een grote mond, ie dereen is geloof ik bang voor hem, maar ik moet toch consta teren dat het rondom de organi satie van deze kampioenschap pen ruikt naar corruptie. Eén A-klasse partij kon er vanavond slechts op het programma ko men. En vorige week, toen me neer De Jong namens het dis trict en De Houtzagerij zelf or ganiseerde, stonden er vier par tijen in de A-klasse op het pro gramma". De Jong in een reac tie: „Het klopt helemaal. Vorige week hadden we er vier. Van daag één. Dat had met organi satorische omstandigheden te maken, waar ik verder niets over wil uitleggen. Maar ik kan je vertellen dat het bij die Hou waart nooit goed is". De boksverenigingen die tij dens deze titelstrijd een avond organiseren dienden 1500 gul den aan het district te betalen. Daarnaast werden de organisa toren opgeschrikt door een pit tige rekening van de gemeente Den Haag voor wat de zaal- huur. Bijna 1500 gulden moest er worden betaald. „Dat is altijd een bedrag van rond de acht honderd gulden geweest", brieste Houwaart. „Eén schan de is het. De gemeente Den Haag wil topsport-stad num mer één zijn. Nou het lijkt ner gens op". met gevaarlijk uitziende voor posten. Echte winstkansen voor één van beiden kwamen er evenwel niet. Scholma nam te gen Foerman een lichte voor sprong, maar gebruikte weer zo veel tijd voor de opbouw, dat hij in de slotfase de partij uit han den leek te geven. Het was slechts schijn, want na een spetterende tijdnoodfase werd toch snel de vrede getekend. De beide oud-wereldkampioe nen uit Nederland vochten be halve tegen hun tegenstander ook nog met de tijd. Sijbrands lag na zo'n dertig zetten al een uur voor op Boezinski, die de Voorstenaar met kunst en vliegwerk van de zege afhield. Ook Wiersma moest de slotfase van een positioneel duel tegen Valneris in vliegensvlug tempo afleggen. Het remise-voorstel van de Let kwam net op tijd. UITSLAGEN BOKSEN Zuidhollandse kam pioenschappen. Finales. Jun-B zwaarwelter: Dogan (Croos- wijk) onb. tegen De Kruijfï (Al phen), beiden kampioenswaar- dig bevonden; N-halfzwaar: Bastiek (Boxing'82) w.o.p. van Groene wegen (Poortugaal); C- halfzwaar: Witteling (Boxing'82) w.o.p. van Hanachi (Houwaart); B-zwaar: West geest (Kristalijn) wint door k.o.(h) in eerste ronde van Ot- ten (Hoboken). Halve finales. N-veder: Bouanani (Van 't Hof) w.o.p, van De Korte (Portu- gaal), Mumsel (Schildkamp) w.o.p. van Semri (Delft); Te midden: Lopes (Boxing'82) w.o.p. van Starke (Kristalijn), Van der Plas (Houtzagerij) w.o.p. van Van Tongeren (Kris talijn); N-zwaar: Grootfaam (Hoboken) w.o.p. van Van der Berg (Nicolaas); C-welter: Te Pas (Houtzagerij) w.o.p. van Atan (Boxing'82); C-zwaarwel- ter: De Vrede (Houwaart) wint door w.o. van Klaassen (Hobo ken); C-midden: Brijson (Por- tugaal) wint door w.o. van Meynckens (Boxing'82); B-half- zwaar: Verkade (Hoboken) wint door opg. in 3e ronde van Kamperveen (Schildkamp); B- halfzwaar: Doulache (Krista lijn) wint door w.o. van Den Held (Kristalijn); A-halfzwaar: Dillewaard (Houwaart) w.o.p. van Martie (Hoboken). Woerden De volleyballers Ron Boudrie, Arnold van Ree, Patrick de Reus en Avital Selin- ger zijn de komende maanden beschikbaar voor het geven van demonstratie-trainingen. De vier internationals, die geen buitenlandse club vonden, had den gisteren in het bondsbu- reau in Woerden een gesprek met het door het bestuur naar voren geschoven tweeman schap Gerard Verhalle en Dick Duurkoop en assistent-trainer Wuqiang Pang. De demonstratie-trainingen komen in de plaats van de cli nics die het Nederlands team ja renlang in den lande verzorgde. „Wij kunnen ook voor een per fecte volleybalshow zorgen als we met z'n tweeën, drieën of DAMMEN Toulon. WK, veer tiende ronde: T. Delmotte (Fra)-Marcos (Bra) 1-1, Sij brands (Ned)-Boezinski (Lit) 1- 1, Fofana (Ivo)-Hubner (Bel) 0- 2, Scholma (Ned (-Foerman (Rus) 1-1, Nimbi (Fra)-Mogil- janski (VSt) 0-2, Clerc (Ned)- Gantwarg (WRu) 1-1, Samb (Sen)-Chmiel (Pol) 1-1, Jansen (Ned)-Baljakin (WRu) 1-1, Tra ore (Ivo)-Koyfman (Isr) 1-1, G. Delmotte (Fra)-Tsjizjov (Rus) 0-2, N'Diaye (Sen)-Koeperman (VSt) 1-1, Wiersma (Ned)-Val- neris (Let) 1-1. Stand: 1. Tsjizjov 23, 2. Clerc, Gantwarg, Sijbrands en Wiers ma 20, 6. Koyfman 19, 7. Schol ma 17, 8. Baljakin, Foerman, N'Diaye, Samb en Valneris 16, 13. Jansen en Mogiljanski 15, 15. Boezinski en Koeperman 14,17. Chmiel en Traore 10,19. T. Delmotte 9, 20. G. Delmotte 8, 21. Fofana, Hubner en Mar cos 6, 24. Nimbi 4. LOTTO Lotto 40. Eerste prijs: geen winnaar; tweede prijs: 2 winnaars, f. 33.838,80", derde prijs: 72 winnaars, f. 1409,90, vierde prijs: 3738 winnaars, f. 27,10, vijfde prijs: 54.510 win naars, f. 5,00. Cijferspel 40. Vaste prijzen. Zes cijfers goed: 1 winnaar. Vijf cijfers goed: 1 winnaar. Vier cijfers goed: 16 winnaars. Drie cijfers goed: 232 winnaars. Twee cijfers goed: 2308 winnaars. vieren zijn", aldus Selinger. Teammanager Verhalle en Duurkoop kregen van het be stuur van de NeVoBo de op dracht het programma van het Nederlands team tot 1 januari 1993 gestalte te geven. Ook wordt van het duo een aanbeve ling over de toekomst op lange re termijn verwacht. Getracht wordt de vier in Ne derland gebleven internatio nals gezamenlijk te laten trai nen. Van Ree en De Reus von den al onderdak bij een eredivi sie-club, Boudrie en Selinger zijn nog werkloos. „Als vier in ternationals het van groot be lang vinden dat zij de komende weken intensief met elkaar trainen, dan moeten we bekij ken of dat haalbaar is", aldus Duurkoop. TENNIS Ranglijsten: Vrou wen: 1. Seles (Joe) 277,05 pun ten, 2. Graf (Dui) 242,72, 3. Sa- batini (Arg) 187,82, 4. Sanchez- Vicario (Spa) 173,59, 5. Navra- tilova (VSt) 157,22, 6. Capriati (VSt) 110,65, 7. Mary Joe Fer nandez (VSt) 109,37, 8. Marti nez (Spa) 87,76, 9. Fragnière- Malejeva (Zwi) 87,10,10. Huber (Dui) 83,50, 30. Schultz 36,33, 41. Bollegraf 27,33, 97. Rottier 12,92. Mannen: 1. Courier (VSt) 3574 punten, 2. Sampras (VSt) 3366, 3. Edberg (Zwe) 3345, 4. Chang (VSt) 2428, 5. Korda (Tsj) 2215, 6. Becker (Dui) 2155, 7. Agassi (VSt) 2001, 8. Ivanisevic (Kro) 1969, 9. Lendl (VSt) 1908, 10. Ferreira (ZAf) 1732, 11. Costa (Spa) 1561, 12. Washington (VSt) 1547, 13. Stich (Dui) 1466, 14. Forget (Fra) 1393, 15. Krajicek (Ned) 1390, 37. Haar huis 784,54. Siemerink 626, 70. Eltingh 520, 74. Schapers 508, 156. Koevermans 235, 183. Wi- bier 185, 216. Nijssen 145. TRIATHLON San Sebastian (Spa). Driekwart-triathlon, 3,5 km zwemmen, 120 km fietsqn, 32 km lopen. Mannen: 1. Marij- nissen (Ned) 6.10.17, 2. Lalan- ne-Cassau (Fra) 6.20.18, 3. Jammaer (Bel) 6.27.11, Vrou wen: 1. Toussaint (Fra) 7.18.29, 2. Bilbao (Por) 7.30.59, 4. Ver donk (Ned) 7.41.40.

Leidse Courant | 1992 | | pagina 11