Don Leo is nu de Koning van Zürich ADO Den Haag-Helmond Sport 'Tegen Guimaraes speelde ik de wedstrijd van mijn leven' ZONDAG 4 OKTOBER 1992 ZUIDERPARK Sport BEENHAKKER KAN FEYENOORD NIET INFORMEREN OVER FC LUZERN Leidse Courant zaterdag 3 oktober 1992 inusMichels chnisch adviseur ist Het sectiebestuur be- ïld voetbal heeft Rinus Mi- els voor de duur van twee jaar ngesteld als technisch advi- ur. De oud-bondscoach zal t sectiebestuur op afroep van vies dienen in technische za- zal periodiek de bijeen- msten van de afdeling techni- ie zaken en opleidingen van KNVB bijwonen als advi- ur. In de overeenkomst wordt tdrukkelijk gemeld dat Mi- els geen enkele bemoeienis 1 hebben met het Nederlands 'tal, waarvoor Dick Advocaat ids 1 juli de verantwoorde- kheid draagt. Als blijk van er- inning voor zijn vele verdien- ;n voor het Nederlands voet- 1 is Michels uitgenodigd om et echtgenote als gast van het stuur de kwalificatiewed- •ijden voor het WK 1994 bij te inen. en Bosch nog eper in zorgen irkrade Roda JC heeft FC in Bosch nog dieper in de zor- n gedrukt. Na nederlagen ;t 1-7 bij PSV en 0-5 tegen Vo- ïdam verloor de gepromo- erde ploeg gisteravond met 4- )ij Roda JC. Ter Avest en Van Luer zorgden voor een 2-0 orsprong voor de Limbur- rs. Hanssen doelpuntte na de uze nog tweemaal voordat ïeets iets terug kon doen. SF en NOC chten bonden in in Haag De Nederlandse jiort Federatie heeft de aange- oten bonden ingelicht over de sand van zaken rond de moge- 'Ske fusie met het Nederlands Jympisch Comité. NSF en elÖC sloten in 1990 een conve- °»nt en onderhandelen sinds de -lympische Spelen in Barcelo- over verdere samenwerking. Jjor eind november presen- een speciaal hiertoe in het geroepen commissie een plan, met als uitgangs- Int met volledig samengaan em beide organisaties. De com- ^jissie bestaat uit vijf man: de Kastermans (NSF) Huibregtsen (NOC) alsmede der Molen, Loorbach en jjeinberg. =agenaar in EFA-selectie Sist Hagenaar Xander winkels is door bondscoach ■lek Advocaat opgenomen in de van het Nederlands onder 18 jaar. Dit im speelt op 7 oktober in ixham de EK-kwalificatie- itrijd tegen Wales. De selec- Van der Haar, Kroes, See- Witzenhausen (Ajax), Dirkx, Fuchs, Klomp IV), Heubach, Platvoet, Van Heuvel (FC Twente), Petta, Bronckhorst Feyenoord listra (Heerenveen), Zwin- j (ADO Den Haag) en fteutzberg (GO Ahead Eagles). Vanenburg wel igen Feyenoord indhoven Gerald Vanen- zal morgen tegen Feye- spelen. De aanvoerder in PSV ontbrak woensdag in tweede wedstrijd tegen Zal- De lichte knieblessure is Westerhof had zijn niet jeegenomen naar Vilnius om it hij daar niet dringend nood- jkelijk was en omdat de be- indeling van de blessure beter I de eigen omgeving kon ge- jhieden. weedesponsor oor ploeg Post n Haag Peter Post heeft tweede sponsor gevonden ir zijn wielerformatie. Het is it bedrijf Laser Computer Eu- pe BV. De firma heeft zich twee jaar aan de professio- le ploeg verbonden, met een tie voor nog een seizoen, irder al bereikte Post over- nstemming met Histor, dat m in staat stelde actief te blij- n in het peloton. an Gastel skent bij lburg Willem II heeft het ntract met Jean-Paul van istel aangepast. De 20-jarige iddenvelder heeft een verbin- tiis ondertekend tot 30 juni 95. Van Gastel had een over- nkomst tot het einde van dit izoen. Voor de aanvoerder n Jong Oranje bestond veel langstelling. Van Gastel eft in het nieuwe contract pl een clausule laten opne- en, die een eventuele over- pg naar een topclub mogelijk pakt. tanley Brouwer aar SC Cambuur Eeuwarden Cambuur heeft Brouwer aangetrok- De 23-jarige verdediger te- een tweejarig contract bij Friese eredivisieclub. Brou- er werd vorig seizoen ingelijfd Haarlem. Leo Beenhakker baarde deze week met Grasshopper Zürich opzien door vanuit geslagen positie Sporting Lissabon uit het toernooi om de UEFA Cup te smijten. De populariteit van Don Leo stijgt met de dag in Zwitserland, waar Feyenoord in de volgend ronde van het EC-toernooi FC Luzern treft. door Gijsbert Spierenburg Den Haag/Zürich Vraag Leo Beenhakker niet naar de kracht van FC Luzern, de tegenstan der van Feyenoord in de tweede ronde van het Europese toer nooi voor bekerwinnaars. De coach van Grasshopper heeft zijn landgenoten op dit gebied weinig zinvols te vertellen. „Luzern ligt op krap veertig ki lometer van Zürich. Ik weet dat Luzern vorig seizoen hier is ge degradeerd uit de hoogste divi sie. Ik weet dat de oud-Rotter dammer René van Eek er speelt, ik weet dat het woens dag Real Sociedad heeft uitge schakeld, maar daarmee houdt mijn kennis van die ploeg wel zo ongeveer op". Met Grasshopper Zürich was Leo Beenhakker deze week dé sensatie van het Europese be kertoernooi door in het UEFA Cup-toernooi na een spectacu laire verlenging Sporting Lissa bon op eigen veld uit te schake len. In het hol van de leeuw, in een hel met vijftigduizend toe schouwers, zagen de Zwitsers tot verbazing van vriend en vij and kans de in de beenwedstrijd opgelopen 1-2 achterstand on gedaan te maken. Aan de leidsels van de doorge winterde Nederlandse trainer overleefde Grasshopper kalm en routineus de Portugese fu rie, inclusief een door oud- PSV'er Stan Valckx in de hecti sche slotfase gemiste straf schop. „Ons keepertje lag toevallig in de goede hoek, anders hadden we misschien nog vier benauw de slotminuten beleefd", aldus Beenhakker nadat de kruit dampen waren opgetrokken. Sporting - Grasshopper eindig de woensdagavond net als twee weken geleden in Zürich in 1-2. In de twintigste minuut van de extra speeltijd kroonde Been- hakker's topscorer, de Brazili aan Eiber, zich tot match-win ner. De triomf kwam daarmee volgens de oud-Rotterdammer terecht bij de ploeg die die ook het meest verdiende. „Ik bluf niet als ik zeg dat Sporting de gehele wedstrijd praktisch niet aan de bal is geweest". De return voltrok zich voor Beenhakker volgens verwach ting. „Uit ervaring weet ik dat een 2-1 voorsprong altijd een kolere-uitslag is om op eigen veld te verdedigen. Ik zag die Portugezen denken: Wat doen we? Winnen of op een gelijk spelletje spelen? Aanvallen of verdedigen? Bewust had ik mijn ploeg de opdracht gegeven veel initiatieven te nemen en veel aan de bal te zijn. Daardoor ont stond voor de Portugezen het beeld dat we sterker waren. Langzaam maar zeker zag ik bij Sporting de linies uit elkaar val len. De helft wilde verdedigen, de andere helft wilde een goal maken. Het hinken op twee ge dachten, die ellenlange discus sies die aan zo'n wedstrijd voor afgaan: Wat doen we? Ik ken die mentaliteit. Het is een beetje Zuideuropees". De Don Met zeven punten uit vijf com petitie-wedstrijden en het toe gangsbewijs voor de tweede Eu ropa Cup-ronde op zak geldt Don Leo thans als de onge kroonde Koning van Zürich. „Bij Grasshopper beschik ik over een stel uitstekende voet ballers. Dat had ik meteen bij aankomst al gezien. Het pro bleem was alleen dat die kna pen, niet mét elkaar konden voetballen. Langzaam maar ze ker ging het beter. Het moest er een keer van komen. Vorige week zaterdag thuis tegen Xa- max Neuchatel speelden we nog foto EPA Leo Beenhakker op vliegveld Kloten: 'Toevallig pasten woensdagavond bij ons alle stukjes van de legpuzzel'. dramatisch slecht 1-1Woens dagavond had ik als coach het geluk dat de stukjes van de leg puzzel plotseling allemaal pas ten. Het had ook nog drie wed strijden kunnen duren". Veel geld De penningmeester bood de helden van Lissabon donderdag in de Zwitserse hoofdstad spon taan een diner aan. Leo Beenhakker daarover: „Het bereiken van de tweede ronde -in de Europa Cup is heel belangrijk voor de club. Door gaan of uitgeschakeld worden - het scheelt zo ontzettend veel geld. Zeker nu we weten dat we tegen AS Roma moeten. Die Italianen willen zo'n wedstrijd liever nog zeven dan zes keer uitzenden. Wat denk je dat dit ons oplevert?". Of hij enig inzicht heeft in de huidige kracht van de Romei nen? „Geen idee. Ik weet er echt niks van. Ik ga er morgen maar eens kijken". Feyenoord krijgt in FC Luzern een tegenstander, die het Bul gaarse Levski Spartak uitscha kelde dank zij een beter doelsal do. In de heenwedstrijd zege vierden de Bulgaren met 2-1, in Luzern werd het woensdaga vond 1-0. Luzern veroverde vo rig seizoen de Zwitserse beker na een 3-1 triomf in de eind strijd over Lugano. In de com petitie kon de ploeg zich even wel niet handhaven en degra deerde naar de Nationaal Liga B. Sindsdien verkeert het in grote financiële moeilijkheden door het vertrek van een niet onbelangrijk aantal sponsors. De uitbetaling van salarissen en premies laat zo nu en dan op zich wachten. Bij de Zwitsers staat een onver valste Rotterdammer onder contract, René van Eek uit IJs- selmonde. „Het is voor voor waarde dat we dit seizoen weer naar de Nationaal Liga A pro moveren. Niet promoveren be tekent onherroepelijk het einde van de club". Het laat zich raden dat de con frontatie met Feyenoord voor de gewezen voetballer van Ex celsior en FC Den Bosch een groot feest betekent. „Feye noord was altijd al mijn favorie te club. Helaas heb ik er zelf nooit gevoetbald. Rinus Israel wilde me zes jaar geleden naar de Kuip halen, maar toen Feye noord uiteindelijk belde had ik net bij FC Den Bosch gete kend". De 26-jarige voorstopper staat aan de vooravond van het weer zien met vele bekenden. Hij kent Ed de Goeij, Rob Witschge en Henk Fraser persoonlijk van Jong Oranje en met John de Wolf maakte hij ooit deel uit van het olympisch elftal. „Met John sliep ik in die tijd zelfs op één kamer". Als Feyenoord- huurling was Regi Blinker ooit een ploeggenoot van Van Eek bij FC Den Bosch. De trainer van de Zwitsers, de Hongaar Biskai, is voorheen coach ge weest van het Hongaarse natio nale elftal. In die hoedanigheid was Joszef Kiprich één van zijn pupillen. Leuk Voorzitter Romano Simioni bracht zijn voorstopper gister middag nog tijdens de loting op de hoogte. Hij belde hem recht streeks vanuit het hotel Noga Hilton in Geneve. „De president vond het zo leuk dat wij Feyenoord hadden ge loot dat hij me onmiddellijk in formeerde. Een groot voordeel is bovendien dat we de return wedstrijd in Rotterdam spelen. In ken de weg in Rotterdam- Zuid. Ik weet precies waar we kunnen feesten". Simioni koestert Van Eek als een parel, die hij voor geen goud zou willen missen. Toen on langs Cerele Brugge bij de voor zitter informeerde of de Neder lander te koop was, luidde het antwoord: drie miljoen Zwitser se frank, ofte wel circa vier mil joen gulden. „Simioni is nog niet bereid mij te verkopen, maar vandaag of morgen moet hij wel. Of hij wil of niet. Mijn contract loopt in juli af. Ik kan dan voor maximaal 450.000 gulden naar Nederland terug keren. Dat hebben we zo afge sproken. Zwart op wit". AJACIED ALF0NS GROENENDIJK: door Gijsbert Spierenburg Amsterdam Louis van Gaal koestert dezer dagen een afge schreven reserve. Alfons Groe nendijk kan zijn trainer name lijk alles vertellen over Vitoria Guimaraes, op 21 oktober het volgende obstakel van Ajax in het UEFA Cup-toernooi. De gepasseerde linkshalf speel de vier jaar geleden in dienst van Roda JC tegen de Portuge se subtopper de wedstrijd van zijn leven. Het betrof een duel, op sport park Kaalheide in Kerkrade, uit de eerste ronde van het Europa Cup 2-toernooi. „Ik was gebles seerd geweest, ik had mijn mid denvoetsbeentje gebroken, vijf weken had ik niet getraind. Re- ker (trainer, red.) zei tegen mij: Toch zet ik je op de bank, je weet maar nooit. In de rust, bij een 0-0 stand, kwam hij naar me toe: Je bent nog niet hele maal hersteld, ik weet .het, maakt niet uit, ga het veld in, bijt op je tanden". Roda JC zou die avond in Kerk rade ten slotte met 2-0 winnen. Als vervanger van Diliberto stond Groenendijk aan de basis van beide treffers. „Het eerste doelpunt was een doorkopbal van John van Loen naar mij, ik schoot de bal via het been van Nando in het doel. Drie minu ten scoorde John met een kop bal uit een voorzet van mij. Die thuiswedstrijd was mijn wed strijd, één van de hoogtepunten tot dusverre uit mijn carrière. Ik begon er aan zonder al te veel verwachtingen. Na afloop was ik de grote held, samen met John". Missen De return in Guimaraes zou Groenendijk echter moeten missen. „De zondag ervoor, in de competitie-wedstrijd tegen Ajax, was ik weer geblesseerd geraakt. Mijn middenvoets beentje weer, weer een scheur tje erin". In Portugal bleef Roda overeind door het verlies tot 1-0 te beper ken. De Limburgers zouden dat seizoen overigens pas in de kwartfinales worden uitgescha keld, door Sredets Sofia na een De complete loting van de Europese voetbaltoernooien. dramatische wedstrijd in Kerk rade met hoofdrollen voor Boe- rebach (de grote verliezer) en. Stoitsjkov (de grote winnaar). Het was die avond ook voor het eerst dat de gewezen beton- vlechter Van Loen uit Utrecht op het voetbalveld in tranen uitbarstte. Ajax bewaart slechte herinne ringen aan de Europese duels tegen Portugese clubs. In sep tember 1985 struikelden de Amsterdammers al in de eerste ronde over FC Porto, drie jaar later overkwam het de ploeg op nieuw in het prilste stadium te gen Sporting Lissabon. Ook Vi toria Guimaraes dient niet te worden onderschat, vindt Groe nendijk. „Ik zie deze ploeg als een ge vaarlijke outsider, een subtop per die praktisch elk seizoen wel in een Europees toernooi opduikt. Het beschikt over een zeer fanatiek meelevend pu bliek. In het stadionnetje, niet hypermodern, typisch Zuideu ropees, heerst een bijzondere voetbalsfeer. Er gaan niet meer dan 20.000 toeschouwers in maar die gaan wel als gekken tekeer. Wat ik me er nog van kan herinneren is dat het daar toen een compleet gekkenhuis was". Groenendijk zal de Am sterdamse UEFA Cup-winnaar op woensdag 21 oktober (uit) en 4 november thuis) alleen men taal kunnen steunen. De onge lukkige voetballer vreest dat zijn enkelblessure tegen die tijd nog niet zal zijn genezen. „Dat red ik nog niet. Ik wacht liever tot de derde ronde". Tenzij Van Gaal gelijk collega Reker des tijds tegen hem zou opmerken: 'Fons, jongen, je bent niet fit, maakt niet uit, ga het veld in, bijt op je tanden'. Wie Van Gaal kent, weet dat het zover dus niet zal komen. De complete loting van de Euro pese voetbaltoernooien (21 ok tober en 4 november) is: Landskampioenen: AEK Athe ne (Gri) - PSV (Ned); IFK Göte- borg (Zwe) - Lech Poznan (Pol); Glasgow Rangers (Sch) - VfB Stuttgart (Du i) of Leeds United (Eng); Slovan Bratislava (Tsj) - AC Milan (Ita); Dynamo Buka- rest (Roe) - Marseille (Fra); Club Brugge (Bel) - Austria Wien (Oos); Sion (Zwi) - FC Porto (Por); CSKA Moskou (Rus) - Barcelona (Spa). Bekerwinnaars: FC Luzern (Zwi) - Feyenoord (Ned); AS Monaco (Fra) - Olympiakos Pi raeus (Gri); Aarhus (Den) - Steaua Bukarest (Roe); Trab- zonspor (Tur) - Atletico Madrid (Spa); Admira Wacker (Oos) - Antwerp (Bel); Spartak Mos kou (Rus) - Liverpool (Eng) (di 20/10 of do 22/10); Werder Bre men (Dui) - Sparta Praag (Tsj); Parma (Ita) - Boavista (Por). UEFA-beker: Vitoria Guima raes (Por) - Ajax (Ned); Vitesse (Ned) - KV Mechelen (Bel) (re turn di 3/11 of do 5/11); AS Roma (Ita) - Grasshoppers (Zwi); FC Kaiserslautern (Dui) - Sheffield Wednesday (Eng); Napoli (Ita) - PAOK Saloniki (Gri) of Paris St. Germain (Fra); Frem Kopenhagen (Den) - Real Zaragoza (Spa); Panathi- naikos (Gri) - Juventus (Ita) (di 20/10 of do 22/10); Heart of Midlothian (Sch) - Standard Luik (Bel); Auxerre (Fra) - FC Kopenhagen (Den); Real Ma drid (Spa) - Torpedo Moskou (Rus); Eintracht Frankfurt (Dui) - Galatasaray (Tur); Tori no (Ita) - Dynamo Moskou (Rus) (return di 3/11 of 5/11); Benfica (Por) - Vac Izzo (Hon); Anderlecht (Bel) - Dynamo Kiev (Oek); Fenerbahce (Tur) - Sigma Olomouc (Tsj); Borussia Dortmund (Dui) - Celtic Glas gow (Sch). UITSLAGEN BADMINTON Den Bosch. Dutch Open. Vrouwen enkel spel, tweede ronde: Sarwendah (Indo/1) - Meyer (Ned) 11-3 11- 1, Hoogland (Ned) - Villars (Zwi) 8-11 11-3 11-6, Catrine Bengtsson Zwe/3-4--Linders (Ned) 11-1 11-1, Baldewein (Dui) - Conijn (Ned) 11-5 11-4, Van der Knaap (Ned) - Verhoeff (Ned) 11-2 11-2, Santoso (Indo/3-4) - Trouerbach (Ned) 11-2 11-6, Smith (GBri - Find- hammer (Dui) 11-3 11-0, Lim (Zwe/2) - Beenhakker (Ned) 12- 10 11-0. Indeling kwartfinales: Sarwendah - Hoogland, Bengt sson - Baldewein, Van der Knaap - Santoso, Smith - Lim. Mannen enkelspel, kwartfina les: Susanto (Indo/1) - Andreas- son (Zwe) 15-7 15-5, Espersen (Den) - Bruil (Ned/3-4) 7-15 18- 16 15-9, Van Dijk (Ned/3-4) - Yong (Mal) 15-10 15-3, Supry- anto (Indo/2) - Magnusson (Zwe) 7-15 15-5 15-11. Indeling halve finales: Susanto - Esper sen, Van Dijk - Supryanto. BILJARTEN Oosterhout. We reldbeker driebanden. Achtste finales: Carlsen (Den) - Jaspers (Ned) 3-0 (15-6 15-13 15- 6/1,607 en 0,962), Caudron (Bel) - Van Schaik (Ned) 3-0 (15-5 15-14 15-9/1,216 en 0,800). Van Bracht (Ned) - Viei- ra (Por) 3-0 (15-9 15-6 15- 5/1,286 en 0,588), Sang Lee (VSt) - Lieberkind (Den) 3-2 (15-9 14-15 8-15 15-9 15 9/1,426 en 1,213), Bitalis (Fra) Broeders (Ned) 3-0 (15-10 15-8 15-7/1,500 en 0,893), Ceule- mans (Bel) - Kang Seok Bong (ZKo) 3-1 (15-11 15-1 12-15 15 5/1,500 en 0,865). DAMMEN Toulon. WK dam men. Elfde ronde: Traore (Ivo) G. Delmotte (Fra) 1-1, Scholma (Ned) - N'Diaye (Sen) 1-1, Jan sen (Ned) - Wiersma (Ned) 0-2, Samb (Sen) - T,Delmotte (Fra) 2-0, Clerc (Ned) - Sijbrands (Ned) 1-1, Nimbi (Fra) - Fofana (Ivo) 1-1, Boezinski (Lit) - Mar cos (Bra) 2-0, Chmiel (Pol) - Valneris (Let) 0-2, Hubner (Bel) - Koeperman (VSt) 1-1, Foerman (Rus) - Tsjizjov (Rus) 0-2, Mogiljanski (VSt) - Koyf- man (Isr) 1-1, Gantwarg (WRu) - Baljakin (WRu) 1-1. Stand: 1. Gantwarg en Tsjizjov 17, 3. Sij brands en Wiersma 16, 5. Clerc en Scholma 15, 7. Jansen, Bal jakin, Koyfman en Samb 14,11. N'Diaye 13, 12. Boezinski en Foerman 12, 14. Valneris 11, 15. Koeperman 10, 16. Mogil janski en Traore 9, 18. Chmiel 8, 19. G. Delmotte 7, 20. Fofana 6, 21. T. Delmotte en Marcos 5, 23. Hubner 3,24. Nimbi 2. GOLF Stuttgart, German Masters, stand na tweede dag: 1. O' Connor (Ier) 133 (67/66), 2. Rocca (Ita) 134 (65/69), 3. Torrance (Schot) 135 (65/70), Palmer (ZAf) (67/68), Broad- hurst (Eng) (67/68), Karlsson (Zwe) (63/72), Allen (VSt) (66/69), 8. Langer (Dui) 136 (65/71), Davis (Aus) (67/69), Woosnam (Wales) (68/68). Sluispolder, KPMG Masters, stand na tweede dag: 1. Giles 137 (70/67), 2. Smits van Waes- berghe 143 (7/72), Saxton (72/71), 4. Lovey 144 (74/70), 5. Gee 146 (74/72), Bos (73/73), 7. Helsby 147 (72/75), 8. Steenka mer 148 (75/73), Morbey (74/74), 10. Stavast 149 (74/75), Burnside (75/74), Von Burg (72/77), Hutchison (74/75) en Forrester (76/73). PAARDESP0RT Aarhus (Den). Kwalificatie wereldbeker. 1. Meredith (VSt) Home James 0- 51,74, 2. Beerbaum (Dui) Ken- dalian 0-52,50,3. Vangeenberg- he (Bel) Osta 0-52,80, 6. Ray- makers (Ned) Amade 0-59,87, 8. Hendrix (Ned) Aldat en Lan- sink (Ned) Egano 0-60,86. R0LH0CKEY Springe (Dui). WK vrouwen, eerste dag: Ne derland - India 24-0, Duitsland - Verenigde Staten 3-2, Spanje - Zuid-Afrika 8-0, Italië - Austra lië 4-0, Canada - Nieuw-Zeeland 2-0, Portugal - Engeland 6-2. Tweede speeldag: Duitsland - Zuid-Afrika 7-0, Nederland - Engeland 10-3, Canada - Spanje 5-2, Verenigde Staten - Austra lië 3-2, Nieuw-Zeeland - India 24-0, Portugal - Zuid-Afrika 12- 0, Canada - Italië 6-1 VOETBAL Eredivisie: Roda JC - FC Den Bosch 4-1 (2-0). 35. Ter Avest 1-0, 44. Van de Luer 2-0, 51. Hanssen 3-0, 54. Hans sen 4-0, 81. Smeets 4-1. Scheidsrechter: Van Dijk. Toe schouwers: 2500. Gele kaart: Luijpers (Roda JC). Eerste divisie: FC Zwolle - Em- men 1-1 (0-0). 70. Jalving 1-0 (eigen doel), 84. Hoek 1-1. Scheidsrechter: Van Haaften. Toeschouwers: 3580. Gele kaart: Stam (FC Zwolle). Belgische competitie: RWD Mo lenbeek - Charleroi 1-1. Duitse competitie: Schalke 04 - Karlsruher SC 2-2, Uerdingen - Leverkusen 2-1, Hamburger SV -VfL Bochum2-0. WIELRENNEN Alkmaar. NK Ploegenachtervolging 4 km. 1. De Adelaar (Leon en Matthijs van Bon, Boerema, Eilander/A peldoorn) 4.36,56, 2. Westland Wil Vooruit ('s-Gravenzande) 4.37,72, 3. De Volharding (Utrecht) 4.49,09, 4. Alcmaria Victrix (Alkmaar) 4.50,25. IJSHOCKEY Competitie. Utrecht - Tilburg 3-5 (1-1 1-0 1- 4). Scheidsrechter Stuiver, 20 strafminuten voor Utrecht, 22 voor Tilburg, 500 toeschou wers, Collard scoorde tweemaal voor Utrecht. Nijmegen - Rot terdam 5-5 (1-2 2-2 2-0 0-0). Scheidsrechter Schurkens, 18 strafminuten voor Nijmegen, 18 voor Rotterdam, 1200 toe schouwers. ADVERTENTIE aanvang 14.30 uur Kaarten a/d kassa vanaf 11.00 uur - legitimatie verplicht.

Leidse Courant | 1992 | | pagina 21