oy moet op aarde terugkeren' Van Gaal verguld met bezieling en elan Ajax Wente speelt tractiever Romario bewijst zijn meerwaarde roningen blij met sterke rentree van Hennie Meijer Feyenoord laat winst glippen Applaus voor Hans van Arum Sport Leidse Courant maandag 28 september 1992 1usbert Spierenburg •rdam Het doek viel iryan Roy tijdens de Euro- p-wedstrijd Austria Salz- - Ajax (0-3), twee weken jn in Oostenrijk. De trai- ad de spelers die avond op irt gedrukt eerst en vooral te spelen en zich te hoe- oor balverlies, i Roy vergaloppeerde zich i bekende stijl, tot vier [toe in krap dertig minu ien Oostenrijks doelpunt |n de lucht. „Dit kan niet, b toch niet", briesde Van In de dug-out met wanho- [tem tegen zijn assistenten er Lem en Haarms. Na j een halfuur mocht de !)eterlijke linksbuiten in- n. Edgar Davids verving i Ajax won met 0-3. orisch t beschikte dat de nieu- bij alle drie de treffers betrokken. De eerste e de kleine man (1.68 me- lfs met het hoofd. Daarop later een kolossale bult. [it komt er nou allemaal meesmuilde de 19-jarige r na afloop van dat voor historische duel. «it-trainer Bobby is, Ajacied door dik en ïeeft Bryan Roy in de ^^zien opgroeien, zien la- llpflen zien huilen. De vete- de balvirtuoos nu met v'TMs nd hart vertrekken. ^fGaal en Van der Lem ver- alle hulde. Het is echt boflijk hoeveel arbeid die lin Bryan hebben gesto sis heeft met hem ge- gepraat en nog eens ge- Op het veld, in de kleed- En als oud-buitenspeler Jerard met hem geoefend 'ebb^t we noemen de techni- voortzetting. Uren en J)agen en dagen. Oefenen naar binnen draaiende •t, de Van 't Schip-voor- Trejlefenen op de vrije trap. ibben wat tegen hem ge- [Klootzak die je bent, doe jens wat aan", waas van luchthartig- lanst Bryan Roy door het Hij ziet toe en glimlacht, bijzonder op die dagen van de maand dat hij zijn kolos sale salaris opstrijkt. Miljoen Naar verluidt staat hij bij Ajax jaarlijks voor één miljoen gul den op de loonlijst. Bij schoe nenfabrikant Lotto zou hij nóg meer incasseren. Bryan Roy drijft, nu eens in een mintgroen toiletje dan weer in een zalmkleurig colbert en op zwart fluwelen schoentjes, voort op een mooie wolk en droomt hardop: Ik wil lopen en schieten als Maradona, zegt hij soms tegen zijn ploeggenoten. „Wilde hij maar eens lopen en schieten als Bryan Roy. Het wordt tijd dat hij op aardse bo dem wordt teruggefloten". Openheid In Amsterdam dreigt een bij- zondere voetballer verloren te gaan. Tot verdriet van de club leiding? Voorzitter Van Praag: „Louis van Gaal houdt van openheid en is recht door zee. Die duidelijkheid wordt door het bestuur gerespecteerd en gewaardeerd. Zo'n beslissing komt hard aan, maar we steu nen onze trainer. Er wordt al genoeg ge-konkelefoezeld in de voetbalwereld. Wij doen daar niet aan mee. Wij zijn open en straight en draaien niet als de kat om de hete brij heen" Van kandidaat-kopers zal Ajax niet het onderste uit de kan ver langen. Verantwoord Penningmeester Van Os: „We moeten wel reëel blijven, we kunnen voor Bryan nu natuur lijk geen gekke prijzen vragen. Wat wij doen is verantwoord. In onze optiek mogen commercië le overwegingen niet ten koste gaan van de geloofwaardigheid en de betrouwbaarheid van de trainer ten opzichte van de spe lersgroep. De spelers weten nu precies waar ze met Van Gaal aan toe zijn. Als werknemer zou ik blij zijn met zo'n baas". Bryan Roy was gisteravond niet bereid tot het geven van com mentaar. Met zijn zaakwaarne mer Rob Jansen van de spelers vakbond WCS en zijn vader be raadt hij zich over nadere stap pen. ie dofede FC Twente heeft in Inger de saaiste ploeg van srwiipdivisie. Gisteren haalde de acfeg opnieuw uit met een sverM opvallende score. FC iet 6pt werd in het Diekman- iger p verslagen met 5-1. i kopg dramatische competitie- kamjture tegen Feyenoord (0- L tefft Twente zich opzienba- pet vijf zeges op rij opge- ositia sinarecht was voor de komst ssie. pschede nog ongeslagen, evenpente had vier achtereen- an atde duels geen doelpunt r Cojgehad. ilag Utrecht werd niet wegge- ïspijtf- „Wie me een kwartier ie sitpt gezegd had dat het 5-1 in diorden", overdreef trainer sia fvan de bezoekers in het •rstel niet, „zou ik voor gek te zop verklaard. Sterker nog. bezojgeloofde ik er echt in dat 1-O.fT helemaal zonder schade veedjn blijven". e paupchtse oefenmeester had Nadat Twente voor de slechts via een schuiver aan®us een gaatje in de als al- Noiesloten defensie van de die P had kunnen vinden, i des de inbreng van Van der l zaté&lverwege het prima duel ïl einfeg van Baan danig in de taat v brengen. De lange spits rde EP de 51ste minuut de bal uweljeggen op Van der Net, die in Olprwoestend uithaalde als in Shpóór rust: 1-1. erdrcpadat Mulder aan een po- de t\fe bal binnen te houden bij bet lejekvlag vermoedelijk een se pulken middenvoetsbeentje - Covfeld en had moeten plaats- k de tP voor Prince Polley de le| Twente, dat even daar- aten Gaasbeek al had ingeruild eter pn Hag, opnieuw opzet- overl fvallers aan Enschedese l bij Pisten vervolgens een be- Edgar Davids, de nieuwe man op links van Ajax in actie tijdens het duel met Roda JC. slissende rol op in de boeiende confrontatie. Ten Hag slaagde erin de Enschedeërs nieuwe aanvallende impulsen te bezor gen, waarvan Zwijnenberg als eerste profiteerde. De uitblin kende rechter-vleugelverdedi- ger wurmde zich op snelheid langs het linkerblok van Utrecht en haalde medogenloos uit, 2-1. Nadat Polley een kans voor open doel nog had laten liggen, revancheerde hij zich knap door een kwartiertje voor tijd verde diger De Koek te verrassen en vanuit de draai te scoren, 3-1. Vanaf dat moment was Utrecht nergens meer en kon Twente doen wat het wilde. De Boer leg de de bal nog een keer klaar voor Kool (4-1) en Polley mocht zijn feestje afmaken met zijn tweede treffer, die zo mogelijk nog fraaier was dan zijn eerste: 5-1. Baan was de eerste om toe te ge ven dat zijn team, dat nu al we ken een zeer hechte indruk maakt, over een gebrek aan for tuin niet te klagen had gehad. „Het was ons geluk dat Zwij nenberg nog wat extra had in zijn turbo en uiteraard ben ik ongelooflijk blij met de rol van de invallers. Vooral Polley had dit nodig. Ik denk dat dat de kracht van dit Twente is, dat de invallers zich schikken in hun rol als wisselspeler, maar dat ze er staan als ze geroepen wor den". Opstellingen: FC Twente: De Koning; Zwij nenberg, Paus, Hoogma en Karnebeek; Gaasbeek (Ten Hag), Van Halst, Arts en Kool; Mulder (Polley) en De Boer. FC Utrecht: Van Ede; Verrips, De Koek, Roest en Vierklau (Van der Ark); Van der Net, Liesdek (Van Diemen), Bijl en Plugboer; Oosterhuis en Smo- larek. Amsterdam Met Edgar Da vids voor Bryan Roy had Ajax zaterdagavond met Roda JC meer problemen dan de uitslag (4-2) doet vermoeden. Zonder arbitrale steun was het vermoe delijk nooit zo ver gekomen. De Amsterdammers mochten scheidsrechter Jol dankbaar zijn dat hij in de eerste helft bij een 0-1 achterstand (doelpunt Hofstede) een geheide straf schop door de vingers zag. Men zo stopte de doorgebroken Jan sen op onoirbare wijze. De Lim burger maakte een dubbele sal to, brak bijna zijn nek maar merkwaardig genoeg deed Jol of zijn neus bloedde. Het was een cruciaal moment in de door de Hagenaar verder correct ge leide wedstrijd, die de Ajacieden kort voor rust door doelpunten van De Boer en Pettersson naar hun hand zouden zetten 2-1 Bezieling Van Gaal: „Ik heb in de eerste helft een heel goed Ajax gezien dat in een heel hoog tempo speelde. Ik heb vooral genoten van de bezieling en het elan waarmee de ploeg speelde en de wijze waarop het zich van dat ongelukkige tegendoelpunt herstelde. In de rust heb ik mijn spelers een compliment ge maakt. Dat doe ik dus nooit meer". In de tweede helft viel Ajax aan vankelijk ver terug. In de wan orde incasseerde Jonk een gele kaart en bracht Van Gaal Pe tersen en Van Loen in het veld voor Pettersson (teenblessure) en Davids (krampverschijnse- len). Aan Limburgse kant wer den Van de Luer en Senden op de bon geslingerd. Bergkamp besliste de strijd in de 69ste mi nuut. Hij scoorde uit een moeilijke hoek na eerst zijn bewaker Luy- pers en doelman Waterreus van zich te hebben afgeschud. Kreek smaakte het genoegen op fraaie wijze 4-1 aan te tekenen, voordat Trost nog kans zag Menzo te passeren. Opstellingen: Ajax: Menzo; Silooy, Blind en De Boer; Vink, Bergkamp, Jonk en Kreek; Overmars, Petters son (Petersen) en Davids (Van Loen). Roda JC: Waterreus; Senden, Nascimento, Luypers en Trost; Van de Luer, Vanderbroeck (Ilahauw), Hanssen en Ter Avest (Broeders); Jansen en Hofstede. Maastricht Hans Westerhof, toch geen type dat zijn harts tochten uitdraagt, was zater dagavond na de wederopstan ding van Romario meer dan te vreden in Maastricht. Hij liet het merken na de overwinning van 5-1, die PSV iets te veel en MW wat te weinig had gege ven. „Ik heb altijd gezegd dat een elftal niet afhankelijk mag zijn van één speler en dat zijn wij ook niet. Romario is een toege voegde waarde", zei Westerhof. De waarheid werd, met die op merking, enigszins geweld aan gedaan. De kleine Braziliaan is de absolute meerwaarde van PSV. Zeker tegen MW, dat zelf wilde voetballen, maar ook laten spe len. Het elftal van Sef Vergoos- sen, voorgegaan door de trainer zelf, wilde in het duel tussen de sterkste clubs van Zuid-Neder land geen concessies doen. Ge woon het eigen spel, met alle ri sico's en met alle kansen. Geen geweld tegen de unieke spits, achter één op één spelen. Die instelling is 'meer dan een com pliment waard, die verdient respect, want er zijn maar zo weinig coaches die op het veld ook doen wat zij met de mond belijden. In de afgelopen twee jaar had PSV steeds een punt gelaten in Maastricht, met scores van 3-3 en 1-1. Zaterdag was MW slechts een halve wedstrijd par tij op niveau. „Omdat wij er steeds beter in slagen grotere delen van de wedstrijd te con troleren", stelde Westerhof. Ze ker ook omdat Van Breukelen, met een aantal opmerkelijke re acties en correcties op eigen en andermans onzekerheden, MW's produktie beperkte tot één aansprekende treffer van Reijners. Het was de gelijkmaker, vroeg in de wedstrijd nog, na de ope ningstreffer van Romario, die simpel had ingetikt, omdat hij meer dan wie ook weet wat de goede plek is. De kleine Brazili aan, nuttig ondersteund door Numan die geen remmingen uit het verleden ten opzichte van Romario heeft, maakte kort na rust het tweede doelpunt en ging daarna meer voor de ploeg werken. Schenken Zoiets betekent niet, dat hij ki lometers gaat lopen om een bal letje te veroveren. Daar immers heeft PSV andere mensen voor. Wel om wat minder begaafde aanvallers het genoegen van een doelpunt te schenken. Aan Kieft was dat zaterdagavond niet besteed. Aan Vanenburg (1-3) en Ellerman (1-4, mede door een subtiele interventie van Numan) wél. In de laatste seconden maakte hij zelf num mer vijf. „Ik ben blij voor het Nederland se voetbal, dat hier spelers als Romario rondlopen", consta teerde Sef Vergoossen. „Op het moment dat hij er moet zijn, staat hij er, een speler van een zame klasse". De verliezende coach voelde de teleurstelling van de nederlaag, zijn pijn werd echter verzacht omdat hij als liefhebber van het spel, de unie ke aanvaller op zijn best had ge- f0t0 ANP Juul Ellerman aait Romario over de bol nadat de Braziliaan heeft gescoord. Romario zou bij zijn rentree drie doelpunten maken. zien. De zeer opvallende terug keer van Romario de Souza Fa- ria heeft ervoor gezorgd dat PSV's coach Hans Westerhof twee van de vijf buitenlanders uit zijn A-selectie morgen niet zal meenemen naar Vilnius. Thomas Thorninger en Kalus- ha Bwalya blijven thuis. „De gedachte was dat Romario woensdag pas weer zou spe len", vertelde Westerhof. „De afgelopen week was hij echter zo fit en gretig dat iedereen te kort was gedaan, als hij niet te gen MW zou zijn opgesteld. Bij een twijfelgeval kun je overwe gen een buitenlandse aanvaller mee te nemen, maar je gaat niet op reis met spelers, die alleen maar op de tribune zullen zit ten. In Europese wedstrijden mogen slechts drie niet-Neder- landers op het wedstrijdformu lier staan. Die drie zijn woens dagavond Romario, Popescu en Heintze". Opstellingen: MW: Van Grinsven; Joordens (Dikstaal), Linders, Benneker en Van As; Lanckohr, Delahaye en Reijners; Meijer, Hofman (Verhoeven) en Visser. PSV: Van Breukelen; Linskens (De Jong), Popescu, Van Tigge- len en Heintze; Koeman en El lerman; Vanenburg, Romario, Kieft (Thorninger) en Numan. ingen Drie dagen voor «ede wedstrijd in het toer- !ij>m de UEFA-beker tegen leeft FC Groningen zich- rfen ruggesteuntje bezorgd, poor blessures van nog i zes spelers gehavende jvan trainer Verbeek zette >ifecht '90 zonder wezenlij- jpblemen aan de kant. Ze- belangrijk als de over winning (3-0) was de terugkeer van Meijer. De aanvaller had bijna een halfjaar niet gespeeld door een enkelblessure. De terugkeer van Meijer verliep naar wens. De lange periode van inactiviteit was hem niet aan te zien en Meijer schuwde de duels met zijn correct spelen de bewaker Kraay allerminst. Na ruim een uur vond Verbeek dat Meijer voldoende had ge daan. Met het oog op woensdag wilde Verbeek zijn aanvaller niet over de kop jagen. Meijer kreeg op weg naar de kleedka mer een donderend applaus. Twee minuten later bejubelden de fans zijn vervanger Gonesh nog hartstochtelijker. De acht tienjarige debutant passeerde doelman Hiele bij zijn eerste balcontact. Het doelpunt van Gonesh was het derde van de Groningers. FC Groningen zette Dordrecht onder druk, maar kreeg bijna de gelijkmaker om de oren. Na een razensnelle uitval via Breetveld faalde de vrijstaande Schmidt voor Lodewijks. De Groningers verdubbelden korte tijd later het verschil door Roos- sien, maar verzuimden verder afstand te nemen. Wilson en Van Duren slaagden er niet in Hiele te passeren. Dordrecht '90 had kort na rust pech dat Slagboom de bal tegen de lat schoot. Gonesh sloeg ver volgens zijn slag, waarna FC Groningen de wedstrijd contro lerend beëindigde. Opstellingen: Groningen: Lodewijks; Slor, Pijper, Boekweg en Wilson; Van Duren, Ilie, Rossien (Kraak) en Van Kessel; Hamming en Meij er (Gonesh). Dordrecht 90: Hiele; Kraay, Fok en Boessen; Atmodikiro, Van Wattum (Simons), Lange- rak, Slagboom en Mulder; Schmidt en Breetveld. door Piet Ocks Rotterdam Edward Metgod heeft 't verbruid bij het Feye- noord-legioen. Sparta's doel man, bedreven tijdrekker als het hem van pas komt, kreeg bij herhaling een fluitconcert over zich heen bij het uitrollen van de bal buiten z'n strafschopge bied om 'm vervolgens uit te trappen. Niet dat de broer van Feyenoords aanvoerder zich er iets van aantrok. De 2-2 was hem meer waard dan een snelle spelhervatting, het gemor van vak S ten spijt. Reglementair is er ook niets op aan te merken. „Dat weten die mensen hier zeker niet", zo hield Rob Jacobs zich van de domme, alsof hij zich over de re actie van het publiek had ver baasd. Hij maakte zijn ploeg en met name zijn doelman slechts complimenten. „Vooraf teken je toch voor 2-2? Want Feye noord is in de Kuip gewoon moeilijk te kloppen". Het gemak waarmee Feyenoord binnen 22 minuten op een ge ruststellend lijkende 2-0 voor sprong kwam, deed een afgang voor Sparta vermoeden. Feye noord domineerde tot die tijd zoals het wilde, het hoefde niets te vrezen voor het tot dan arme tierig, zich zonder overtuiging verwerende Sparta, dat er slechts op uit leek de nederlaag zo klein mogelijk te houden. Niets wees in die fase op een herstel, totdat Glenn Helder na een half uur zijn opwachting mocht maken, waardoor Sparta wat meer greep kreeg op de wedstrijd en zelfs nog voor rust kon terugkomen tot 2-2. Verbijstering Verbijstering alom in de Kuip, waar Sparta nog zonder Zé Ro- drigues (spierblessure) en John Veldman (geschorst) moest aantreden. „Niet zo'n gunstig vooruitzicht als je naar de Kuip moet", kon Rob Jacobs als on bedoeld excuus aanvoeren. „En als je dan binnen twintig minu ten met 2-0 achterkomt tegen een veel bewegend en agressief Feyenoord, dan denk je aan een grote nederlaag. Want Sparta loopt al op z'n tenen. Ik heb daarom alleen maar respect voor mijn spelers, die zich kapot hebben gewerkt". Sparta kwam in de beginfase amper in het stuk voor. Met de rug tegen de muur trachtte het de openingstreffer zo lang mo gelijk uit te stellen. Dat was ook de opzet van Rob Jacobs, die met slechts twee spitsen (Ed win Vurens en Elden de Ge trouwe) en met vier middenvel ders de aanvallen van Feye noord wilde ontregelen met de bedoeling om de stadgenoot, net als Ajax enkele weken gele den op het Kasteel, tot wanhoop te drijven. Die opzet mislukte, omdat Henk Fraser al na acht minu ten aan de aandacht van Gerald Sandel was ontsnapt, waarna Edward Metgod vergeefs pro beerde Feyenoords verder on zichtbare middenvelder alsnog af te stoppen (1-0). En toen j John Schuurhuizen een kwar tier later het commando los van zijn doelman in de wind sloeg, kon Jozsef Kiprich zijn lob naar 2-0 sturen. De komst van Helder bracht enige opluchting in de afweer. Zijn overigens niet altijd even effectieve rushes ontlastten zijn verdedigers, die zich al lengs aan de druk konden ont- worstelen. „Terwijl wij juist dachten met die voorsprong van 2-0 te kunnen gaan rus- ten", aldus Geert Meijer, „om 'm daarna uit te bouwen. Maar dan verzaken we en geven we de wedstrijd gewoon uit han den". Zelfs in die mate, dat Feyenoord in zijn pogen de zege alsnog te forceren moest ervaren hoe Sparta met enkele counters dichter bij de overwinning kwam dan Feyenoord. Het was dat Tom van Mol te gehaast en te hoog mikte, dat Winston Bo- garde na een rush kracht miste om een uitval af te maken en - dat Edwin Vurens werd afgeflo ten voor vermeend buitenspel, anders had Feyenoord nog te gen een achterstand kunnen aankijken. Al mocht Feyenoord oprecht verontwaardigd zijn toen invaller Mike Obiku (voor - Blinker) door Ron van den Berg in het strafschopgebied onder uit werd gehaald, terwijl arbiter Blankestein deed of zijn rieus- bloedde. Zoals hij ook het vast houden van Mike Snoei ten op-*^ zichte van Gaston Taument on gestraft liet, waardoor Feye noord niet verder kwam dan een half gemist puntertje van Kiprich dat naast ging. Van gemakzucht wilde trainer Geert Meijer later niets horen. Hij wees slechts op de verstoor de verstandhouding tussen de linies, die te ver uit elkaar gin- gen spelen. „En de spelers met, ervaring lieten het afweten". - Ongehinderd Daarmee doelde hij op de 2-1, van Wim Bubberman, die een vrije trap van Michel Valke on gehinderd mocht inkoppen. En. de wijze waarop Elden de Ge trouwe een dieptepass van Val- i ke in alle rust mocht aanne men, een één-twee kon aangaan met Edwin Vurens om vervol gens op slag van rust zelf 2-2- langs Ed de Goey te schuiven. „We hadden," zei Geert Meijer later, „na die 2-0 ook met z'n al len in het strafschopgebied kunnen gaan hangen. Maar wé willen juist meer aanvallen, meer van ons doel af spelen dare vorig seizoen". Het werd Feye noord bijna fataal. Opstellingen: Feyenoord: De Goey, Refos, Metgod, De Wolf, Heus 'Van, Gobbel); Bosz, Fraser, Witsch- ge; Taument, Kiprich, Blinker (Obiku). Sparta: Metgod, Schuurhuizen, Van den Berg, Bubberman, Snoei; Sandel (Helder), Valke,,) Van Mol; Vurens, De Getrouwe (Doomernik), Bogarde. Arnhem Een spits wordt pri mair beoordeeld op zijn doel punten. Hans van Arum nam er deze competitie royaal de tijd voor. Na welgeteld 491 minuten brak hij de ban, zaterdagavond in de zesde wedstrijd, thuis te gen Fortuna Sittard. Zijn twee de en derde treffer volgden snel. Fortuna was een gemakkelijk doelwit voor de Arnhemse da dendrang. Van den Brom en La- tuheru, met ook zijn eerste tref fer van het seizoen, bepaalden de eindstand op 5-0. Na de eer dere teleurstellingen tegen FC Groningen (0-0) en FC Twente (0-1) werd het publiek in sta dion Monnikenhuize eindelijk verwend. Van Arum, ook zaterdag aan vankelijk hoorbaar bekriti seerd, kreeg acht minuten voor tijd een publiekswissel van trai ner Neumann. De toeschou wers, in aantal al tot onder de 4000 gezakt, gaven de lang ver geefs naar zijn zelfvertrouwen zoekende spits applaus mee naar de kleedkamer. De Ede- naar, die anderhalve week eerder in de slotminuut van de UEFA-Cupwedstrijd tegen Derry City (3-0) ook succesvol was geweest, genoot zichtbaar. Veertig minuten leek het er za terdagavond verdacht veel op dat Vitesse nog niet met de of fensieve impasse had afgere kend. Neumann had zijn spe lers 's ochtends op Papendal ontboden. „Niet te makkelijk over Fortuna denken", luidde zijn beweegreden voor de afzon dering. Collega Dekker, met grote zorgen, gaf Fortuna op dracht te verdedigen. De tak- tiek hield veertig minuten stand, toen bewees Van Arum zijn scherpte. Hij nam een pass van Van de Looi, gemist door voorstopper Pérnot, op de borst aan en pas seerde Hesp met een droge schuiver. Drie minuten latei- profiteerde Van Arum van een misverstand in de Limburgse verdediging, één van de vele die nog zouden volgen: 2-0. Negen minuten na de rust kopte Van Arum een voorzet van Laamers beheerst in: 3-0. Fortuna verloor na een uur ach ter de bal voetballen twee man. Maessen greep de doorgebro ken Cocu vast. De linkerspits van Vitesse, verder onzicht baar, viel laat en theatraal, maar Schaap trok rood. Assis tent-trainer Voorn ging verhaal halen en mocht eveneens ver trekken. Vitesse profiteerde nog twee. keer van de numerieke meer derheid. Van den Brom rondde een pass van Bos af, Latuheru zorgde met één van zijn schaar se goede acties voor 5-0. „Daar word je wel even stil van", aldus Dekker die dringend behoefte heeft aan een organisator voor de verdediging. „De uitslag had nog veel hoger kunnen uitval- len", realiseerde hij zich. Opstellingen: Vitesse: Van der Gouw; Straal (Van der Velden), Bos, Van de i Löoi en Vermeulen; Laamers, Van den Brom en Eijer; Latuhe** ru, Van Arum (Loeffen) en Cocu. Fortuna: Hesp; Maessen, Bar- mentloo, Pernot (Vergoossen) en Paul Janssen; Kicken, Dec kers, Van de Heuvel en Anton t Janssen (Jacobs); Hofman en Sneekes.

Leidse Courant | 1992 | | pagina 15