Boekhoudkundig medewerker J22EF Personeel Algemene Rekenkamer Bent u de secretaresse, die op verschillende lokaties administratieve ondersteuning wil verlenen? --HiWI woonbegeleider/assistent huisvester (m/v) jjj0 uueiqhpack SECRETARESSE project administrateur [m/v] FILIAALCHEFFIN ASSISTENT CHEFFIN"" ESTHETICIENNE/ VERKOOPADVISEUS B0Q9 61 Leidse Courant i zaterdag 26 september 1992 behoeve van haar afdeling Interne Dienstverlening een De Algemene Rekenkamer is een Hoog College van Staat, bestaande uit drie leden. Zij is belast met het onderzoek van de ont\>angsten en uitgaven van het Rijk en een aantal rechtspersonen. Die taak kan worden onderscheiden in rechtmatigheids- en doelmatigheidsonderzoek. Bij de Rekenkamer zijn ruim 300 personen werkzaam, veel al van HBO- en academisch niveau, die voor het meren deel decentraal zijn gehuis vest. SECRETARESSE (v/m) voor minimaal één jaar vacaturenummer 9207/0167 Algemeen De afdeling Interne Dienstverlening levert onder steuning aan het onderzoekswerk van de Algemene Rekenkamer. De afdeling bestaat uit de bureaus Bibliotheek en Documentatie, DIAR, Financiële Zaken en Secretarie. Functie-informatie: De nieuwe medewerker zal worden ingezet bij (onderzoeks-)bureaus van de Rekenkamer die behoefte hebben aan administratieve en secretariële ondersteuning. De meeste onderzoeksbureaus zijn bij de ministeries gevestigd. De ondersteuning vindt plaats in verband met de (tijdelijke) afwezigheid van de (bureau-)secretaresse of vanwege extra werkzaamheden. De werkzaamheden bestaan uit: - uitvoeren van typewerkzaamheden; - opstellen van eenvoudige brieven; - notuleren van vergaderingen; - verrichten van archiefwerkzaamheden; - bewaken van de agenda; - administratief verwerken van planningsgegevens; - systeembeheer; - verrichten van diverse administratieve werkzaamheden. Functie-eisen: - HAVO-diploma; - ervaring met tekstverwerking (bij voorkeur DW4); data-entry - enige jaren ervaring in een vergelijkbare functie. Profiel: De secretaresse beschikt over een grote mate van flexibiliteit en is in staat waar nodig de functie op zelfstandige en nauwgezette wijze te vervullen. Salaris Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal f3010,- (maximum schaal 4) bruto per maand (bij een volledige werkweek) met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Genoemd bedrag is exclusief een vakantietoeslag van Informatie Desgewenst kan meer informatie over de functie worden verkregen bij mevrouw E. Mol, sectie Tekstverwerking, bureau Secretarie, telefoon 070 - 3424115 of bij de heer J.P.E. Bik, personeelsconsulent, telefoon 070-3424113. De standplaats is 's-Gravenhage. De werkweek is minimaal 32 uur. De Rekenkamer wil een bijdrage leveren aan het wegwerken van de achterstand op de arbeidsmarkt van vrouwen, leden van etnische minderheden en gehan dicapten. Zij worden met nadruk uitgenodigd te solliciteren en zullen bij'selectie - na gebleken geschiktheid - voorrang krijgen Sollicitatiebrieven voorzien van een cv kunt u binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad richten aan de /Ugemene Rekenkamer, afdeling Personeelszaken, Postbus 20015, 2500 EA 's-Gravenhage. Stichting Huisvesting Alleenstaanden en Meerpersoonshuishoudens SHAM is gevestigd in Den Haag en heeft als doel het sticht.ng-huis verschaffen en bevorderen van huisvesting en vesting-alleen maatschappelijke dienstverlening, in de zin van MEERPERsooNs noodopvang voor (deel)gezinnen, huishoudens jongerenhuisvesting alsmede in het kader van de Regeling Opvang Asielzoekers het realiseren van huisvesting voor asielzoekers. Thans beheert SHAM ruim 400 woningen waar ongeveer 1200 asielzoekers wonen. Ter versterking van een van onze teams zoeken wij op korte termijn een creatieve en enthousiaste medewerker in de funktie van De funktie omvat de volgende taakgebieden: - kontroleren en inspekteren van woningen; - toezien op en begeleiden van woongedrag; - verrichten van verhuizingen; - instrueren van bewoners t.a.v. gebruik van woning en inventaris; - onderhouden van kontakten met de buren en de buurt; - houden van spreekuren. Voor deze dynamische funktie gelden de volgende criteria: opleiding op minimaal HAVO-MBO-nivo en/of voor de funktie relevante werkervaring een praktische en zakelijke instelling kontaktuele eigenschappen bereidheid in teamverband te werken affiniteit met mensen uit andere kuituren bij voorkeur spreekvaardigheid in de Engelse en Franse taal in het bezit van een rijbewijs en bij voorkeur woonachtig in Den Haag of direkte omgeving. Arbeidsvoorwaarden op basis van reglement SHAM, opname in PGGM-pensioenfonds. Voor informatie kunt u bellen met mevr. Th. de Vries, tel. 3603933. Uw brief zien wij binnen 14 dagen tegemoet en kunt u richten aan de directeur van SHAM, Westeinde 28, 2512 HD Den Haag. WEIGHPACK is gespecialiseerd in het ontwerpen en produceren van geautomatiseerde, modulair opgebouwde weeg-, doseer- en verpakkingssystemen voor o metaalwarenindustrie. Ruim 80% van onze produktie wordt geëxporteerd naar alle Europese landen en daarbuiten. Het merendeel van de communicatie gebeurt dan ook in de Engelse, Duitse en Franse taal. Ter ondersteuning van onze office manager zoeken wij op korte termijn een zelfstandige, energieke (m/v full-time) Werkzaamheden: - Telefoon en receptiewerkzaamheden. - Het uitwerken van correspondentie door middel van tekstverwerking (WP 5.1). - Het vervaardigen van documenten en fakturen voor goederenzendingen. - Het verrichten van diverse administratieve werkzaamheden t.b.v.. de bedrijfsadministratie. Wij denken aan een vlotte medewerk(st)er met de volgende vorming: - HAVO of MEAO en gevoel voor moderne talen - Goede typevaardigheid. Beheersing van WordPerfect 5.1 is een pre. - Zelfstandig werkend in klein teamverband. Schriftelijke sollicitaties met curriculum vitae te richten aan: Weighpack Europe B.V., Postbus 84340, 2508 AH Den Haag, t.a.v. Daniëlle Jonkman, die u ook telefonisch (070-3544011) meer informatie omtrent deze functie kan verstrekken. Pels Rijcken Droogleever Fortuijn is één van de grotere advocaten- en notariskantoren van het land en bestaat uit 140 medewerkers. Door de centrale ligging aan het Koningin lulianaplein in het Babylon-complex is ons kantoor gemak kelijk te bereiken. Op korte termijn komen wij graag in contact met een full-timé De werkzaamheden zullen o.m. omvatten: - het coderen en boeken van bank- en giro bescheiden - debet en creditadministratie - fiscale aangiften - kasverkeer en - overige voorkomende werkzaam heden De verwerking van de gegevens vindt plaats op een IBM AS/400 systeem. Wij vragen: minimaal MBA ervaring met een geautomatiseerde administratie ervaring met PC's strekt tot aanbeveling leeftijd tot 3 5 jaar Wiï bieden: een prettige werksfeer in een team van vier medewerkers een gunstige salariëring, afhankelijk van leeftijd en ervaring I3e maand 8% vakantietoeslag minimaal 25 vakantiedagen Interesse? Schrijf dan binnen twee weken uw sollicitatiebrief met curriculum vitae ta v de heer M. P F. van Tol, Pels Rijcken Droogleever Fortuijn. Postbus II756,2502 AT 's-Gravenhage mm-f mm 1 Pels Rijcken Si Droogleever Fortuijn advocaten notarissen^ Voor deze functie ftonicn zowel vrouwelijke als mannelijke kandidaten in aanmerking. DUl HBM, Hollandsche Beton Maatschappij bv, is een van de grotere bouwondernemingen op het gebied van utiliteits- FR bouw [bedrijfsgebouwen, kantoren, ziekenhuizen, hotels, parkeergarages] met regionale vestigingen door heel Nederland. Bij HBM is veel specialistische kennis aanwe zig, zowel wat betreft de voorbereidende werkzaamheden als de uitvoering van projecten. Dit maakt HBM tot een bouwpartner die inzetbaar is in alle fasen van het bouwproces. Ten behoeve van onze regionale vestiging te Rotterdam zoeken wij een ervaren Binnen het uitvoeringsteam verzorgt u de administratieve verwerking, de budgetbewaking en de financiële verslag geving van een groot project of meerdere kleine projec ten. U treedt zelfstandig op, als specialist, op het vlak van analyses en signaleert kostenafwijkingen in een vroeg stadium. U weet uw gegevens zo in het uitvoeringsteam te presenteren dat deze bruikbaar zijn om eventueel bij te sturen in de uitvoering van het project. Onze gedachten gaan uit naar kandidaten met een vol tooide opleiding op MEAO/MBA-niveau en ruime ervaring in een vergelijkbare functie, bij voorkeur opgedaan in de bouwwereld. Enige kennis van automatisering is vereist. Van kandidaten verwachten wij dat zij in staat zijn zelf standig te werken. Bovendien dienen zij te beschikken over goede contactuele eigenschappen en weten zij zich te onderscheiden door initiatief, creativiteit en probleem oplossend vermogen. Leeftijdsindicatie: 30 - 40 jaar. Nadere informatie over deze functie wordt u gaarne verstrekt door de heer J. Remmerswaal [Hoofd Admini stratie] telefoon 010 - 436 19 33 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Hollandsche Beton Maatschappij bv, afdeling Personeelszaken, Postbus 82, 2280 Rijswijk. deel uitmakend van HBG, Hollandsche Beton Groep nv 1 D-sign D-sign Marking is een snelgroeiend, enthousiast bedrijf op het gebied van buitenreklame en signing. Zij is met name aktief op het terrein van vervoers-, winkel-, en lichtreklame. Tevens levert zij hoogwaardige pro- dukten voor wegbewijzering. D-sign Marking maakt gebruikt van zeer moderne technologie in de produk tie en is bijzonder innovatief bij het ontwikkelen van nieuwe produkten. Zo is zij uitvindster van Sign Guard Graffiti Control, een onzichtbare be scherming tegen graffiti. Ook levert zij als een van de eersten in Neder land grootformaat full-colour af beeldingen op zelfklevend vinyl en papier zonder tussenkomst van lithografie. Voor uitbreiding van onze buitendienst vragen wij een: Dynamische top- verkoper m/v Heeft u een opleiding op MBO- niveau Bezit u konkrete verkoopervaring 1 Bent u een representatieve per soonlijkheid 1 Kunt u mondeling en schriftelijk uitstekend kommuniceren De funktie: De aanbieding: Na een korte periode: Bezoekt u met regelmaat in uw eigen rayon onze bestaande af nemers en bent zeer aktief met ontwikkelen van nieuwe kontakten Geeft u vakkundige adviezen aan onze relaties Bent u in staat uw omzet voort durend te vergroten De funktie-eisen Een behoorlijk basissalaris met een gedegen inwerk- bijzonder goede provisieregeling Een representatieve bedrijfsauto Goede arbeidsvoorwaarden Uw schriftelijke sollicitatie voorzien van pasfoto kunt u richten aan: D-sign Marking B.V. T.a.v. dhr. P.A. Muns Ch. de Bourbonstraat 151 2595 VK 's-Gravenhage Massa schoen mode, een jong dynamisch en groeiend filiaalbedrijf met momenteel 37 filialen in Brabant, Zeeland, Limburg en Zuid-Holland, voert een groot assortiment modieuze en betaalbare dames-, heren, kinder- en sportschoenen. Door de gestage groei van het aantal filialen hebben wij met ingang van dit nieuwe modeseizoen in de regio ROTTERDAM en in de regio LEIDEN plaats voor een U heeft ervaring binnen de detailhandel, liefst in de schoenenbranche en U vindt het een uitdaging om met een grote mate van zelfstandigheid een filiaal te runnen. U geeft leiding aan een aantal verkoopmedewerksters en U weet een hecht team om U heen te formeren. Samen staat U klaar voor uw klanten. U bent niet bang om alles aan te pakken en door enthousiasme en inzet er voor te zorgen dat alles in uw filiaal op rolletjes loopt. Ook voor deze functie geldt dat U reeds ervaring opgedaan heeft binnen de detailhandel. Wellicht bent U momenteel nog werkzaam als verkoopster maar zoekt U een baan met meer verantwoordelijkheid en is uw ambitie érop gericht om op termijn een filiaal te runnen. Voor beide functie's geldt een prima salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Geinteresseerd? Schrijf dan snel een brief aan; B.V. Schoenmij '84, t.a.v. de heer J. Moors, Postbus 7821, 5995 ZG Kessel. PARFUMERIE ELYSE toonaangevend, te Vlaardingen-centrum vraagt voor spoedige indiensttreding full-time of part-time HAVO plus STIVAS diploma's, commercie instelling, enthousiasme, bij voorkeur goe< kennis van cosmeticahuizen, verkoop- ér salonervaring, leeftijd tot 25 jaar. Uw sollicitatie met pasfoto zien wij gaarn tegemoet op onderstaand adres: Veerplein 144, 3131 CN Vlaardingen. tel. 010-4343402. T.a.v. mevr. C. van Batenburg. ROOS Bedrijfsautomatisering is gespecialiseerd in "r automatisering". Onze werkzaamheden starten met e analyse van wat de klant nu én in de toekomst wenst Na ov L- stemming hiervan wordt de software "op maat" ontw Opleiding, levering van de juiste hardware, service én cof& begeleiding staan op een uitzonderlijk hoog niveau. Ons maatwerk in automatisering wordt alom gewaardeerd, superieure service aan onze groeiende klantenkring te contin zoeken wij op korte termijn: Analist Programmeur M/V Kennis van het programmeren in de talen C, Clipper S-87, Assembler is vereist, evenals kennis van de operating-sys3 MS DOS en Unix. Daarnaast heeft u een flexibele en klanl delijke opstelling. Als vooropleiding achten wij VWO voldij Sales Representative M/V Uiteraard heeft u zeer goede contactuele eigenschappen, ook succesvolle ervaring in de verkoop van hard- en so' Kennis van de vervoersbranche is een prae. Leeftijd: 25 - Wij zien uw sollicitatie met belangstelling tegemoet 2513 AW 's-Gravenhage

Leidse Courant | 1992 | | pagina 30