V&D ZOEKT: MEA0-ER BE/BA w H/t 81 Personeel Senior Medewerker (m/v) Administratieve Organisatie nv Bank Nederlandse Gemeenten VERTEGENWOORDIGER V&D, UW WARENHUIS^ Hoezo semi-statische archieven? Dynamisch zult u bedoelen! Leidse Courant zaterdag 12 september 1992 De BNG is een gespecialiseerde bank voor de lokale overheid en de daaraan gelieerde en ver wante instellingen en bedrijven in de volkshuisves ting, nuts-, gezondheidszorg- en recreatiesector. De dienstverlening van de BNG strekt zich uit over een breed terrein. Naast kredietverlening in veler lei vorm verzorgt de BNG andere diensten op financieel terrein, waaronder een aanzienlijk deel van het betalingsverkeer voor cliënten, treasury management, cash-management en leasing. Een actief bedrijf: De BNG is een actieve organisatie die alert reageert op de veranderingen in de markt en die voortdurend vorm geeft aan nieuwe produkten, zoals electronic banking. Binnen de'bank neemt de afdeling Administratieve Organisatie (AO), waar acht personen werkzaam zijn, een belang rijke plaats in. De afdeling AO stelt onder andere richtlijnen op voor het functioneren van een ade quate bestuurlijke informatievoorziening. Door het vertrek van een der medewerkers is een vacature ontstaan voor iemand die zijn of haar sporen op het gebied van administratieve organi satie verdiend heeft. U vervaardigt o.a. procedurebeschrijvingen aan de hand van principeschema's en neemt deel in projectgroepen voor het ontwikkelen van nieuwe of het onderhouden van bestaande systemen. Wat wij vragen en bieden: Voor deze belangrijke functie zoeken wij iemand met een relevante opleiding (NlvRA t/m AO, HEAO), niet ouder dan 40 jaar, en een brede kennis op het gebied van administratieve organisatie, aan gevuld met een meerjarige ervaring bij voorkeur binnen het bankbedrijf. Voorts heeft u ervaring met automatisering. heeft een zakelijke instel ling, goede contactuele en redactionele vaardig heden. Verder dient u zowel zelfstandig als in teamverband te kunnen opereren. Wij bieden u een salaris dat in overeenstemming is met het niveau en de zwaarte van de functie. U kunt verder rekenen op goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een 13e maand, een premiespaarregeling, een reis- en studiekostenvergoeding, een winstdelingsregeling en een gunstige pensioenregeling. Sollicitatie/informatie: Uw schriftelijke sollicitatie, vergezeld van uw curriculum vitae, kunt u richten aan de heer mr. R.L.M. van Dijk, Hoofd Personeel Opleidingen van de nv Bank Nederlandse Gemeenten, Postbus 30305, 2500 GH Den Haag. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer J.W. Verreck, Hoofd Administratieve organi satie, telefoon 070 - 3483507. De nv Bank Nederlandse Gemeenten is een structuurvennootschap waarvan het aandelenkapitaal voor de helft in handen is van de Staat en de andere helft in het bezit is van gemeenten en enkele andere openbare lichamen. In rangorde van balanstotaal is de nv Bank Nederlandse Gemeenten de vierde bank in Nederland. De bank is gevestigd in Den Haag en heeft geen nevenvestigingen. Momenteel werken er bij de BNG 290 medewerkers. Koninginnegracht 2, 2514 AA Den Haag, telefoon 070-3483991. Wij zijn een belangrijke groep aktief in de voedingsindustrie en zoeken een (m/v) Regio Amsterdam - utrecht - arnhem - zwolle Wij hebben een belangrijke plaats ingenomen in de markt. U gaat deze plaats vrijwaren door op professionele wijze ons kliënteel in de bakkerijbranche op te volgen. U bent voldoende enthousiast om via prospektie kommercieel sukses te boeken. Ervaring in de verkoop kan een pluspunt zijn. U bent tussen de 27 en 40 jaar en in het bezit van een eigen wagen. Ons aanbod bestaat uit een job boordevol afwisseling en fascinerende kontakten binnen een toekomstgerichte onderneming. Plus een aangename omgeving en een zeer aantrekkelijk salaris aangevuTd met diverse extra premies. En uiteraard kunt u rekenen op een degelijke opleiding en auto vergoeding. Indien deze funktie appelleert aan uw talenten verzoeken wij u te schrijven met uitgebreid C.V. naar BIP, t.a.v. de heer Frank De Cock, Koning Albertlaan 37, 9000 Gent-België. Ge lieve het referentienummer M/23.5 op brief én omslag te vermelden. Wij garanderen een diskrete kandidatuurbehandeling. De selekties vinden plaats in de bovenvermelde regio's. De administratie van een vesti ging van Vroom Dreesmann is geen kleinigheid. Logisch dat je als Hoofd van zo'n afdeling een goede plaats vervanger naast je wenst. Een assis tent. Wij zijn op zoek naar een MEA0-er Be/Ba (m/v), niet ouder dan 25 jaar, die medeverantwoordelijk wil zijn voor de dagelijkse gang van zaken op de administratie van onze vestiging te Rijswijk. Tot zijn of haar werkzaamheden behoren o.a.: het uitvoeren van de grootboekcontröle, zorgdragen voor een juiste afhandeling van de geld- en goederenstroom, en het mede opstel len van budgetten. Kortom: voor wie affiniteit heeft met computers, stressbestendig is en flexibel om kan gaan met collega's, is het een uitdagende baan. Wij bieden een goed gehono reerd full-time dienstverband. Verant woordelijk en afwisselend werk in de inspirerende wereld van een warenhuis. Uw sollicitatiebrief kunt u binnen 2 weken sturen naar VroomS. Drees mann, t.a.v. Mevr. I. Kaandorp, Prinses Beatrixlaan 1, 2284 KD' Rijswijk. KATHOLIEKE STICHTING ONDERWIJS SINT JOSEPH TE WASSENAAR Het bestuur van o.m. de R.K. Basisschool St. Jozef, Thorbeckestraat 37 te Wassenaar zoekt zo spoedig mogelijk sollicitanten voor de functie van DIRECTEUR m/v (full-time) voor bovengenoemde school. Bovenstaande functie draagt een ziektevervangend karakter met uitzicht op een vaste benoeming. Dit jaar heeft de school, voorafgaande aan haar zilveren jubileum, een omvangrijke integratieverbouwing ondergaan. Voor deze functie wordt gedacht aan een jong en energiek persoon, die: - 'in het bezit is van de wettelijke vereiste bevoegdheden; - zich ervoor inzet de functie uit te oefenen overeenkomstig de uitgangspunten en doelstellingen van het R.K. onderwijs en in zijn/haar functioneren blijkgeeft daar ook naar te handelen; - een visie heeft op schoolmanagement en over kwaliteiten beschikt die daar een praktische invulling aar) kunnen-geven; - bij voorkeur leidinggevende ervaring heeft opgeéaan-im het-basisonderwijs. - Bij de benoemingsprocedure wordt een breed samengestelde adviescommissie ingeschakeld. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de benoemingsprocedure. Voor inlichtingen/kunt u zich wenden tot mw. E. A. M. Rodenburg-van der Wilk, telefoonnummer 01751- 11594. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de secretaris van bovengenoemd bestuur (vergezeld van uw C.V.), Van Polanenpark 175, 2241 SK Wassenaar. Bij Kasteel De Wittenburg te Wassenaar, Internationaal Ontvangstcentrum van het Bedrijfsleven in Nederland, zijnde een middelgroot hotel-restaurantbedrijf met zalenexploitatie, ontstaat binnenkort een vacature voor: HOOFD ADMINISTRATIE (m/v) In deze functie is men verantwoordelijk voor alle aspecten van de administratie, inclusief de periodieke rapportage aan de directie. De administratie wordt gevoerd door middel van een computer. Van de kandida(a)t(e) wordt minimaal een MBA-opleiding gevraagd, zo groot mogelijke kennis van moderne talen en een degelijke ervaring met een horeca- administratie strekt tot aanbeveling. Geïnteresseerden wordt verzocht binnen tien dagen na verschijnen van dit blad de sollicitatie te richten aan: Directie Kasteel De Wittenburg Landgoed de Wittenburg nr. 1 2244 BV Wassenaar Bij ons assurantiekantoor hebben wij op korte termijn plaats voor een: ADMINISTRATIEF MEDEWERKER/STER Bij de algemeen administratieve werkzaamheden die moeten worden verricht ligt het accent op typewerk, telefonisch contact met relaties en maatschappijen en de archivering van dossiers. Voor deze functie, die in teamverband wordt verricht, vragen wij: - MEAO-diploma -typediploma - een stenodiploma strekt tot aanbeveling - leeftijd vanaf 19 jaar Heeft u interesse in deze functie? Schrijf dan aan: Assurantiekantoor Va.i der Waard bv Postbus 55, 2250 AB Voorschoten U kunt ook bellen voor informatie: 071-615920 (de heer Van der Waard). ZORG VOOR MENSEN MET EEN VERSTANDELIJKE HANDICAP Het Aktiviteitencentrum Donker Curtiusstraat is een centrum voor ver standelijk gehandicapten, welke voor het grootste deel afkomstig zijn uit de Kinderdagverblijven; daarnaast zijn er twee groepen voor gehandi capten die afkomstig zijn uit het Z.M.L.K. onderwijs. Circa een kwart van de populatie is meervoudig gehandicapt. Er komen zo'n 53 bezoekers die een gevarieerd programma krijgen aangeboden, afgestemd op hun mogelijkheden. Het centrum is daarnaast bezig met de opzet van zaterdagopvang, welke een vrijblijvend karakter zal dragen. Voor dit Aktiviteitencentrum is een vakature voor BEVOEGD BEGELEIDER (M/V) SURINAMESTRAA1 2585 CC DEN HAL TELEFOON 070-W voor 32 uur per week. Van de kandidaat wordt verwacht dat men na het starten van de zaterdagopvang de werktijd uitbreidt met 8 uur per week, mogelijk ook op zaterdag. 'Gedacht wordt aan een kandidaat die: Een kreatieve en flexibele persoon is met affiniteit voor laag funktionerende- en meervoudig gehandicapte bezoekers. Beschikt over ervaring in de omgang met verstandelijk gehandicapten in het bijzonder met gehandicapten van laag niveau. Praktisch en methodisch kan handelen. Interesse heeft in het opzetten en uitvoeren van aktiviteiten. Kan funktioneren in teamverband. Een diploma OPM, Z-verpleging, MDGO-AW of HBO-J heeft. en vorming. Bereid dient te zijn zonodig de opleiding V.S.I.D. te volgen. Woonachtig is in de regio Den Haag. De arbeidsvoorwaarden en opleidingseisen zijn ge regeld in de CAO 'Dagverblijven en Tehuizen voor gehandicapten'. Een psychologische test kan deel uit maken van de selektieprocedure. Nadere inlichtingen over deze funktie kunnen worden ingewonnen bij mevrouw I.C. Duffels, hoofd van het Aktiviteitencentrum Donker Curtiusstraat, telefoon 070-3684879, tussen 9.15 en 16.00 uur. Voorts kan een informatiepakket worden opgevraagd bij het Centraal Bureau van de Stichting, telefoon 070-3451916. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 14 dagen gericht worden aan de afdeling personeelszaken op bovenstaand adres. De Stichting Schrot van der Kolk biedt a; gepaste werkgelege heid, dagopvan andere vormen van dienstverlening. De Stichting beheert in de Haagse regio onder andere zeven aktivi- teitencentra, waar ruim 150 gekwalificeerde en betrokken medewerkers aktief zijn in de dagelijkse begeleiding van circa 600 mensen met een verstandelijke handicap. Hen wordt een toe gesneden programma geboden op het gebied /an arbeid, aktiviteiten ■mm Het Ministerie van Economische Zaken heeft als belangrijkste doelstelling het stimuleren van duurzame economische groei. Op het kernministerie in Den Haag werken daaraan zo'n 1.350 mensen. Centrale thema's zijn: het macro-econo misch beleid, het beleid voor industrie en diensten, de-zorg voor de energievoor ziening, het klimaat voor het midden- en kleinbedrijf en de bevordering van een vrije internationale handel. Groeiende internationale samenwerking en techno logische ontwikkelingen geven een extra dimensie aan het werken bij EZ. Omdat EZ opereert op het raakvlak van bedrijfs leven en overheid is de stijl van werken flexibel en slagvaardig. Het bureau Registratuur Archieven maakt deel uit van de afdeling Documen taire Informatievoorziening, die weer ressorteert onder de directie Interne Zaken. Genoemd bureau is opgesplitst in een aantal specialistische secties, en binnen de sectie Semi-Statisch Archief is nu plaats voor een inventarisator v/m In deze full-time functie (38 uur per week) verricht u archivistisch onderzoek, vervaar digt u beschrijvende inventarissen, en stelt u informatie uit het archief beschik baar. U vervult een begeleidende rol voor archiefonderzoekers en adviseert de diverse beleidsonderdelen over de voor waarden voor het publiceren van EZ- gegevens. Verder draagt u bij aan het up-to-date maken en houden van de vernietigings- lijst en verricht u regelmatig doelbewuste kwaliteitsacties. De functie wordt verder gekenmerkt door participatie in het werk-/teamoverleg van de sectie, en in andere overlegvormen. Functie-eisen Qua opleiding denken wij aan SOD II (A), WA of een gelijkwaardige opleiding. U heeft een goed analytisch en abstrahe rend vermogen, kunt zelfstandig werken en beschikt over goede contactuele eigenschappen. Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden zijn eveneens noodzakelijk. U bent accuraat en heeft een klantgerichte instelling. Het aanbod Wij bieden u een interessante en ver antwoordelijke functie waarin u veel kunt bijdragen aan een goede informatie voorziening. Uw salaris bedraagt maximaal 4.402,- bruto per maand, exclusief 8% vakantie toeslag. Uw standplaats is Den Haag. Informeren en solliciteren Wilt u eerst meer weten over deze functie, dan kunt u contact opnemen met de heerTh.J.N. Knops, hoofd van het bureau Registratuur Archieven, telefoon (070) 379 77 24. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, graag binnen 14 dagen, richten aan het Ministerie van Economische Zaken, t.a.v. de heer E.J. Slöetjes, Postbus 20101, 2500 EC Den Haag. Het ministerie wil meer vrouwen en leden van etnische minderheden in dienst nemen. Bij de selectie krijgen kandidaten uit deze groepen, bij gebleken geschikt heid, dan ook nadrukkelijk voorrang. Ministerie van Economische Zaken Y

Leidse Courant | 1992 | | pagina 24