B en W Alkemade wil een hogere koopprijsgrens Nieuwe beeldenroute Alphen roept al bijvoorbaat emoties op TENNII CIRCUI1 Van Gaaien, Van Velzen en Kooman plaatsen zich voor kruisfinales Leiden Omgeving Massale voedselinfectie was 'hoogtepunt' GGD-Rijnstreek Verbouwing van De Tweesprong pakt twee ton duurder uit li Rabobank CDA Leiderdorp bezint zich LEIDERDORP De Leiderdorpse afdeling van het CDA houdt op donderdag een bij eenkomst waarin de grondslag van het CDA centraal staat. De bijeenkomst wordt inge leid door het Tweede Kamerlid mr. J.G.H. Krayenbrink, die een lezing zal houden over het onderwerp Profiel van Christendemo cratie. Het CDA-afdelingsbestuur verwacht veel van de discussie, na de omstreden en intus sen afgezwakte uitlatingen in deze krant van CDA-voorzitter Wim van Velzen, dat het CDA geen christelijke partij is. De bij eenkomst is openbaar en wordt gehouden in de Menswordingkerk aan de Gallaslaan in Leiderdorp. De aanvang is om: 20.30 uur. IC I ALPHEN AAN DEN RIJN De dienstver lening en de preventie-activiteiten van de GGD-Rijnstreek zijn vorig jaar toegenomen. Daarmee samenhangend groeide ook de be trokkenheid van de inwoners van Jacobs- woude, Ter Aar, Nieuwveen, Alphen, Nieuw koop en Rijneveld met de daar gevestigde ge zondheidsdiensten. Dat constateert de GGD- Rijnstreek in haar gisteren uitgebrachte jaarverslag. 'Hoogtepunten' van de infectiebestrijding vormden voor de GGD-Rijnstreek vorig jaar de uitzonderlijk grote voedselinfectie onder honderden feestgangers uit Hazerswoude en omgeving en een onderzoek onder triathlon- deelnemers. Tijdens een Bourgondisch feest dat in juni 1991 in de Belgische Ardennen werd gehouden, werd meer dan de helft van de 600 deelnemers ziek. Uit een bevolkings onderzoek dat vervolgens door de GGD werd gehouden bleek dat er sprake was van een salmonella-infectie. Waarschijnlijk werd die infectie veroorzaakt doordat mensen kip hadden gegeten die niet adequaat was ver voerd of bereid. Het tweede 'hoogtepunt', een onderzoek naar de gevolgen van zwemmen in opper vlaktewater onder deelnemers van een triat lon die op 24 augustus in Alphen was gehou den, was uniek voor Nederland. Na het zwemmen in de Zuid-kant van de Zegerplas meldde een groot aantal deelnemers zich ziek. Na onderzoek bleek dat de oorzaak van de gezondheidsklachten lag in de verontrei niging die ontstond door directe en indirecte lozingen van gezuiverd rioolwater op de Ze gerplas. Er werd géén relatie gelegd met de verontréiniging in de aangrenzende Coupé polder. „Ook in 1991 bleef de Coupépolder met de nodige regelmaat voor opschudding zorgen", zo staat in het jaarverslag vermeld. De GGD was betrokken bij het verstrekken van voor lichting en onderzoek over de gezondheidsri sico's voor omwonenden en gebruikers. Dit risico wordt door de GGD verwaarloosbaar klein en maatschappelijk aanvaardbaar ge acht. De dienst was ook betrokken bij het op stellen van een veiligheidsplan bij het zoeken enkele maanden geleden naar de grote gif containers in de Coupépolder. Voorts werd de GGD vorig jaar met in totaal zes meldin gen van hersenvliesontsteking geconfron teerd. De GGD speelde hierop in door infor matie te verstrekken. Ondanks dat in Al phen vorig jaar een derde verzorgingstehuis werd geopend, is het aantal wachtenden voor een plaatsje in de Rijnstreek nog erg hoog, namelijk 256. Met name in de gemeente Ja- cobswoude zijn de wachttijden lang. In totaal wachten 57 mensen in de Rijn streek op een plaatsje in het verpleeghuis.' Het enige verpleeghuis in de regio is Ouds hoorn in Alphen met 196 bedden. Er blijkt vooral een groot tekort te zijn aan bedden voor demente bejaarden. Maar liefst 35 men sen wachten op een plek. ALKEMADE Het gemeen tebestuur van Alkemade overweegt verhoging van de koopprijsgrens naar 250.000 gulden. Beneden die prijs dienen woningen bij voor rang te worden verkocht aan eigen inwoners en econo misch gebondenen. Dit voor stel doet het college aan de le den, van de commissie Be stuurszaken die volgende week bijeenkomen. De huurprijsgrens, thans 750 gulden per maand, wordt ver hoogd naar 865 gulden. Dit be drag is gelijk aan de bovengrens van de individuele huursubsi die. De aanleiding voor de ver hoging van de koop- en huur prijsgrens is een motie van de gemeenteraad over de volks huisvesting in Alkemade. In die motie werd het college verzocht zoveel mogelijk nieuwe en be staande woningen aan te wen den voor de woningbehoefte van de eigen inwoners. Daarnaast heeft de Regionale Volkshuisvestingscommissie in de Leidse Regio (RVC) verzocht om meer afstemming binnen de regio. In dit kader adviseert het RVC om de koopprijsgrens te stellen op 225.000 gulden. Het college van Alkemade vindt dat echter nog te laag. „Vanwege de specifieke situatie van Alkema de", aldus B en W doelend op het feit dat de komende tien jaar in het dorp nauwelijks nog huizen worden gebouwd. Overi gens stelt het college voor om de periode van vruchteloze aan bieding te wijzigen. Deze perio de wordt drie maanden, waarbij gedurende de derde maand ook ingezetenen van éen der andere gemeenten uit de Leidse regio in aanmerking mogen komen. Om te voorkomen dat mensen met een hoog inkomen een goedkope huurwoning betrek ken terwijl mensen met een laag inkomen een relatief dure huurwoning krijgen, wil het college in de Woonruimteveror dening nieuwe regels opnemen. Hierin staat ondermeer dat ie mand waarvan het inkomen meer bedraagt dan zeven keer de huurprijsgrens niet voor een huurwoning in aanmerking komt. Iemand die voor de derde maal een woning zonder ge gronde reden weigert krijgt voortaan een aantal minpun ten. Ook de puntentoekenning aan economisch gebondenen verandert. Zij krijgen 5 punten, indien zij binnen een straal van 25 km vanuit Alkemade woon achtig zijn. Tot nu toe is dat 10 km. Na een jaar economische binding krijgen zij 40 basispun ten in plaats van 20. Deze 40 ba sispunten worden ook toege kend aan ingezetenen. ALKEMADE - De verbou wing van Sportcomplex 'De r, Tweesprong' in Alkemade pakt twee ton duurder uit. Gisteravond ging de commis sie Financiën akkoord met een lening van dit bedrag aan Sportfondsen Alkemade BV. Het geld is bestemd voor een verbouwing van de oude bowlingruimte achter de voormalige kantine van De Tweesprong. Het plafond, de vloer en de bar -worden veranderd. Ook de ach terliggende keuken wordt ge moderniseerd. Deze verande- ringen bieden grotere mogelijk heden aan het horeca-onder- deel in De Tweesprong. Sport fondsen Alkemade B.V. gaf er dé voorkeur aan het geld bij de gemeente Alkemade te lenen omdat de gemeente ook eige naar van het complex is. Zo kunnen rente en aflossing ge lijk worden geregeld. Sport fondsen Alkemade BV contrac teert op haar beurt de pachter van het horeca-gedeelte in het sportcomplex. Inmiddels heeft gisteren de op levering van de nieuwe tennis- hal bij het sportcomplex plaats gevonden. Verwacht wordt dat de eerste spelaktiviteiten in de hal in het weekend van 19 sep tember kunnen plaatsvinden. Het nieuwe zwembad wordt naar verwachting half novem ber opgeleverd. Het zwembad zou zo nog voor de Kerst in ge bruik kunnen worden geno men. De beeldenroute omvat naast bestaande kunstwerken ook beelden die al langer in Alphen te bewonderen waren. FOTO: WIM VAN NOORT TOP tenonder tegen kampioen SASSENHEIM - TOP is na twee afgelastingen eindelijk aan de nieuwe veldkorfbalcompetitie begonnen. De formatie van Theo Korperaal kreeg gelijk een flinke vuurdoop met Rohda als tegen stander: 5-13 verlies. Gezien de krachtsverhoudingen een logi sche uitslag want TOP is net te rug in de hoofdklasse terwijl Rhoda de regerend landskampi oen is. In de eerste helft waren Barbara Romsom (1-3) en Gerco Langelaan (2-8) de enigen die de vijandelijke korf doorboorden. De Sassenheimers hadden ook na de paalwisseling moeite om hun tegenstanders in verlegen heid te brengen. Tim van der Horst maakte met een doorloop het mooiste doelpunt van de avond (3-12). Daarna waren Sandra van Rookhuizen en Eg- bert Dijkstra, ingevallen voor Gerco Langelaan, nog eens suc cesvol: 5-13. Zaterdag haalt TOP de uitwedstrijd tegen Fortuna in en een week later volgt de thuis- beurt tegen Nic, die afgelopen ALPHEN AAN DEN RIJN De nieuwe beeldenroute in het centrum van Alphen is officieel geopend. Men kan nu een wandeling maken die voert langs eenentwintig vaste objecten, dertien nieu we beelden en een monu mentaal buitenschilderij. De route heeft al bijvoorbaat voor heel wat commotie ge zorgd in Alphen. Zozeer zelfs dat voor twee kunstwerken nog geen plaats is gevonden. De nieuwe beeldenroute heeft een wisselende samenstelling van abstracte en figuratieve beelden. Sommige daarvan staan reeds tientallen jaren in Alphen, anderen blijven slechts een jaar staan. Met de beelden route wil de gemeente de be langstelling voor beeldende kunst vergroten. Dit streven past ook in het pro vinciaal kunstbeleid. Gedepu teerde G. Brouwer, die bij de opening van de beeldenroute het eerste bijbehorende boekje overhandigd kreeg van wethou der Hommes, prees daarom het initi'atief van de gemeente Al phen. De provincie wil een structurele bijdrage gaan geven om de instandhouding van dit project in de toekomst zeker te stellen. Volgens Brouwer heeft de beeldenroute nu al aan haar doel beantwoord doordat rond de plaatsing van de kunstwer ken emoties losbarstten en dat is immers het doel van beelden de kunst, aldus Brouwer. Die emoties vielen minder goed in de aarde bij de selectiecom missie. Deze commissie waarin onder meer een aantal kunste naars zitting heeft, is verant woordelijk voor de selectie van de kunstwerken. Zij kozen daarbij ook voor werken van Ernst Hazebroek en Herbert Nouwens. Tegen deze kunst werken werd fel geprotesteerd door omwonenden van Park Rijnstroom en het Burgemees ter Visserpark, met als gevolg dat er nu nog geen plaats ge vonden is voor deze omstreden kunstwerken. Terreur Volgens de voorzitter Slot van de commissie is.de selectiecom missie tevreden over de beel denroute maar teleurgesteld over de primitieve discussie die rond de kunstwerken gevoerd werd. „Het is in Alphen nog net zo als veertig jaar geleden, maar toen ging het over bloot", aldus Slot. Hij noemt het een ernstig feit dat de betrokken kunstenaars geschoffeerd zijn en de commissie is dan ook niet te spreken over wat zij noemt de „terreur van het onbegrip". De commissie stelt B en W van Alphen voor een brede maat schappelijke discussie op gang te brengen rond beeldende kunst. Aanleiding zou de invul ling met kunstwerken van de drie rotondes tussen de Oude Rijn en het Archeon, de zoge naamde Castellum-As kunnen zijn. De discussie moet omringd worden met een lezingencly- clus, excursies, een prijsvraag voor de bevolking, een opinie- steekproef en het uitnodigen van kunstenaars voor gesprek ken met de bevolking, vindt Slot. Het geld voor deze actie zou moet komen uit het fonds Stadsverfraaiing. „Zo kunnen we Alphen leren dat beeldende kunst heel belangrijk is. Zonder kunst en cultuur kunnen we ge woon niet goed functioneren", aldus Slot. dienstverlenP? APOTHEKEN - De avond- Rf diensten van de apotheken in f p Leiden worden waargenoma r'el apotheken die ook weekendd i ben. STICHTING KRUISWERK Lfthe Centraal kantoor: Schuttersve a t informatie: tel.: 071-12014?jf 08.30-17.00 uur. Uitleencem pleegartikelen: Burggraven!,ei; telefoon 071-121894. GeopaBC' lijks 13.30-17.00 uur, donderiBr 19 00 uur. ,u ONGEVALLENDIENST ZIE, ZEN LEIDEN - Ongevallendlai dag Academisch Ziekenhuis m van dinsdag 13.00 u. tot v t 13.00 u. (Diaconessenhuis Tr iken tel 155543, afdeling 175639) en van vrijdag 13.00ko: terdag 13.00 u. (Elisabeth-ziel De Geneeskundige Dienst verhuisd van de Roodenburg Leiden naar de Cronesteinka Leiden. VERENIGING BESCHERMIN BOREN KIND - Hulpverlenii gewenste zwangerschap vc en kind. Bel tel. 071-89< 897762; 033-620244 (dit la® mer is dag en nacht bereikbai BEZOEKUREN ZIEKENHUIZ aconessenhuis: Bezoekuur van 14.30 tot 15.15 u 19.45 uur. Kinderafdeling da; 10.30 tot 19.00. Niet meer dai zoekers per patiënt. Op di special care kan men terecht tot 11.00 uur en van 19.00 tot Voordat de laatste twee afde zocht kunnen worden dienl worden overlegd met de dien verpleegkundige.» Sint Elis: kenhuis: Volwassenen dag 14.00-14.45 u. en van 18.30 klasse-afdelingen ook 11.15 Kraamafdeling: Naast de noi zoektijden alleen voor ,,kraa van 19.30-21.00 u. Gynaea loskunde/urologie van 14.00 van 18.30-19.30 uur. Kindi ouders zijn de gehele dag v\ van beiden kan, indien mer of haar kind blijven slapen. V< tjes, zusjes en andere bezoel bezoektijd van 15.00 u. tot CCU (hartbewaking) dag. 14.30 u. en van 19.00-19.30 u, care: dag. van 14.00-1 19.00-19.30 u. Sport-Medisd centrum: Spreekuur ma. 19.31 in het St. Elisabeth-ziekenhuis geest: Di. en vr. 13.00-14 3 11.00-12.00 u. en 14.00-15.00 klasse: de gehele dag. Jelg niek: Jongerenteam: za. en j 17.00 u. Opname: werkdag 17.45 u.; za. zo en feestr 11.30 en 14.00-16.30 u. Te D: dag tot 21.00 u. met i van behandeltijden en eten Academisch Ziekenhuis: Vo< tiënten (behalve kinderen) zoekuren als volgt: Dageliji 15.00 u. en 18.30-19.30 i zoekuur afdeling verloskund 19.00 u. De Praematurenafde ouders en familie is na overle tiënten doorlopend bezoek I Bezoek aan ernstige patiënlf neer aan ernstige patiënterfcj pend bezoek wordt toegestaw hoofdverpleegkundige hiervod Ie kaarten verstrekken. Kina zalen voor peuters, kleuters! kinderen 15.15-17.00, bab! boxenafdeling: volgens afspj het verpleegkundig hoofd f den kinderafdelingen: voor oil opgenomen kinderen r verpleegkundig hoofd. Voor al zoekers van kinderen: Keel-, oorheelkunde en neurologi#1 15.00 en 18.30-19.30. Oogh en heelkunde: 14.15-15.00 a 19.00. RijnoordziekenhuiiL lijks 14.30-15.15 u. en 18.3# Kraamafdeling: vaders, brot zusjes zijn de gehele dag wA overleg met het hoofd van dell Kinderafdeling 14.30-15.30 u| leg met de verpleging zijn hiel dere bezoektijden mogelijk. Dtf" zijn de gehele dag welkom (iw met het hoofd van de afdeling)! CENTRALE REGISTRATIE I OPVANG (Koornbrugsteeg 2,Pr Leiden, tel 254810.) Informatici aanmelden voor kinderopvanr den. Geopend: ma t/m vr dag 9 ANTI-DISCRIMINATIE CEtK MELDPUNT LEIDEN, steeg 10. Ma. t/m vr. telefonist baar van 10.00 tot 16.00 f 120903. Spreekuur ma. 13.00fdi do. 18.80-20.30. BUREAU VOOR RECHTSHUlJ" rengracht 50, Leiden tel. 01720-72611 Alphen aan Spreekuren volgens afspraak I LEIDEN Marcel van Gaal- en heeft zich als eerste C singl'ê-speler geplaatst voor de kruisfinales van de tiende Leid'ée Courant Masters, die dezq week op de tennisbanen vap Unicum worden afge werkt. De speler van Alke- mad,e klopte de hoger inge schatte Albert Robben in drie sets. In dg D-afdeling volgden Mun- niker Hans van Velzen en Christiaan Kooman van Leidse Hout dit voorbeeld. Bij de D 3Q+, dubbels, die in poules van drie ^koppels spelen, zijn een groot deel van de kwartfinalis ten inmiddels bekend. Marcel van Gaaien ontmoette Albert Robben voor de derde maal'dit seizoen. De speler van Alkemade dreigt op z'n Hol lands een 'Angstgegner' voor de Nieuwvenneper te worden, want op de Masters werd het trio. overwinningen vol ge maakt. Van Gaaien, die na de hoger ingeschatte Fabian Ubels nu tegen de met startnummer twee,. Robben, in drie stevige sets overeind bleef, pakte daar- meede eerste plaats in de poule. Ubels. kreeg na een verloren eerste set en een pas op tiebre ak, gewonnen tweede set, van Danny Lesquillier de partij we gens. een lichte blessure kado. De immer vrolijke Merenwijker is uitgeschakeld, terwijl de win naar van het duel, vrijdag om 19.45 uur, tussen Robben en De twee en een halfuur durende tweesets-strijd tussen de twee thuisspeelsters Maaike Zonderop en Li- sette Faas (zittend). Ouders, Mariëlle Patiwael (bank links) en Tammera Canter Visscher (bank rechts midden) kijken gespannen toe. De vrede bij een aantal discussies, zoals te verwachten bij clubgenotes op de-LC-Masters wordt door de opponentes, net als bij de grote Jan Siemerink profesioneel gehand haafd. FOTO: HENK SNATERSE Ubels zich achter Van Gaaien voor de kruisfinales plaatst. Rekenwerk Bij de B-poules van de B-heren en dames moet voorlopig een pittig rekenwerk gepleegd wor den, om tenslotte de nummers 1 en 2 vast te stellen, die voor de begeerde Masters-titel verder mogen strijden. De tweesets overwinning van Paul Kortleve op Marcel van Rijn, die eerder dit seizoen ook de B-finale op Hillegom won, houdt in dat zelfs de van zijn lichte blessure herstellende Mare Nagelkerken na twee nederlagen nog kans heeft op een stekje in de kruisfi nales. Hetzelfde geldt voor Jo- landa Mens en Renee Crama bij de dames. De nationale jeugd- topper uit Voorhout herstelde zich van de nederlaag tegen Crama, door Ingrid Kruit in twee delen te verslaan en daar mee de Merenwijkse uit te scha kelen voor de kruisfinales. Mens moet in ieder geval ook van Marieke Bethlehem win nen, want rekenwerk leert, dat in alle andere gevallen Renee Crama verder mag spelen voor haar kansen. In de andere pou le, die slechts drie speelsters omvat, is Merenwijkse Irma van Seeters uiteraard zeker van de eerste plaats en wordt de tweede naam pas vrijdagavond laat bekend. De partij van Petra Wessels en Liesbeth Hooghoudt werd tot dat tijdstip uitgesteld. Volop rekenwerk in de B-poule bij de C-dames/meisjes. Maaike Zonderop verstevigde haar uit gangspositie door na twee uur en dertig minuten in twee span nende sets Lisette Faas de voet dwars te zetten. Als Ruby Pen- nings, die gisteren met de vreemde score 4-6 en twee maal 6-0 Daphne Brouwer voor bleef, ook haar laatste partij tegen Faas winnend afsluit, wordt de .Unicumse de dupe en bepaalt de score tussen Zonderop en Brouwer, wie de kruisfinales mag betreden. Bij de C-mannen greep Patrick Wijffelman zijn laatste kans, doordat Marco Cats, overigens op dat moment in verloren positie, wegens kramp moest opgeven. De Roomburger kende die pech al eerder in het seizoen, maar is ondanks de nederlaag nog steeds niet uitgeschakeld. Een heel rekenwerk is het wel. In de D-poules voorlopig nog geen hoofdbrekens. In strakke tweesetters tegen Emile Cra ma, respectievelijk Kees Koren hof plaatsten Hans van Velzen en Christiaan Kooman zich bij de beste vier en bepaalt het on derlinge resultaat vrijdag, wie 1 of 2 wordt. Bij de dames won Mariëlle Patiwael met twee maal 6-4 van Ingrid van der Plas, die praktisch uitgescha keld is, en herstelde Muriël Kengen zich uitstekend van de zware nederlaag tegen Irma Machielse door wel Saskia Dek ker per set steeds de helft van het aantal benodigde games te gunnen. Dertig-plus Joop Nottrot en Herman van der Schrier plaatsten zich met een nipte 6-4, 7-6 tegen Aad van Rijn en Ed Willems in de kwart finale van het hoofdschema van de D 30+ dubbels. De gladde overwinning op Gerard War- menhoven en Ad van der Wiel zal Jaap Baarslag en Jeep de Boer niettemin niet baten voor een vervolgoptreden. Bart van der Bosch en de man van Alke made, Willem Renee zullen na het 4-6, 6-2 en 4-6 verlies tegen Kjelt Elderhuis en Jan Visser de laatste partij in twee sets in hun voordeel moeten afsluiten om alsnog het hoofdtoernooi te halen. Bij de dubbelende dertig- plus dames staan Nel Gerse en Janneke Windhorst van Nieu we Sloot, Riet Akerboom en Corrie Zonderop uit De Rip, de Dekkerianen Marian Broeken en Wil Koopman, Thea van Kooperen en Gerry Seriier van De Merenwijk en Boskoopsen Ina Bientjes van Oyen en Janny van Tol door duidelijke zeges in het hoofdschema, dat vrijdag begint. Uitslagen Woensdag 9 september HEB Poule A: Bartel Swart w.o Jan-Willem Lugthart. Poule B: Paul Kortleve - Marcel van Rijn 6-4, 7-5. DEB Poule A: Petra Wessels - Liesbeth Hooghoudt, uitgesteld. Poule B: Jolanda Mens - Ingrid Kruit 6-4,6-4. HEC Poule A: Patrick Wijffelman - Marco Cats 2-6, 7-6, 6-1. Poule B: Marcel van Gaaien - Albert Robben 6-4, 2-6, 6-3, Fabian Ubels - Danny Lesquillier 4-6, 7-6, opgave wegens blessure Lesquillier. DEC Poule B: Maaike Zonderop - Lisette Faas 7- 5, 7-6, Ruby Pennings - Daphne Brouwer 4-6,6-0,6-0. HED Poule A: Hans van Velzen - Emile Crama 6-2, 7^5, Christiaan Kooman - Kees Korenhof 6-2, 6-0. DED Poule A: Mariëlle Patiwael - Ingrid van der Plas 6-4, 6-4. Poule B: Muriël Kengen - Saskia Dekker 6-3,6-3. HDD 30 Poule 3: Joop Nottro- t/Herman v.d. Schrier - Aad van Rijn/Ed Willems 6-4, 7-6. Poule 5:Jaap Baarslag/Jeep de Boer - Ge rard Warmenhoven/Ab van der Wiel 6-3, 6-2. Poule 6: Kjelt Elder- huis/Jan Visser - Bart van der Bosc h/Willem Renee 6-4,2-6,6-4. DDD 30+ Poule 1: Nel Gerse/Jan- neke Windhorst - Conny van der Meulen/Ann Vrolijk 4-6, 6-0, 6-1. Poule 2: Riet Akerboom/Corrie Zonderop - Corri Farin/Tiny Schouten 6-3, 6-2. Poule 3: Marian Broeken/Wil Koopman - Janny Goudsmit/Hannie Verwoert 6-4, 6- 4. Poule 4: Janny van der Does/An- nemarie Slot - Marijke van Eeden- /Letty Pompe 6-2, 6-4. Poule 5: Thea van Kooperen/Gerrie Seriier - Wil Engelen/Nel Kortekaas 7-5,6-4. Poule 7: Ina Bientjes van Oyen- /Janny van Tol - Trudy Meuffels- /Karin Teljeur 6-1,6-4. Poule 8: Cel- ly Baron/Trees van Santen - Jane Eijmaal/Anneke Hoogstraten 6-3, 6-4. Programma Donderdag 10 september 14.00 uur: DDD/3: Janny Gouds- mit/Hanny Verwoert - Bep Holste r/Anneke Vink, DDD/4: Joke van Bechthum/Krijna Ravensbergen - Janny van der Does/Annemarie Slot. 15.00 uur: HEC/A: Martin Verkerk - Marco Cats. 15.30 uur: HED/B: Marcel de Bruin - Jan-Pieter Roeloffs. 16.00 uur: DEB/B: Marieke Bethle hem - Renee Crama, DEC/B: Liset te Faas - Ruby Pennings, DED/A: Martine Griekspoor - Muriel Ken gen, Ingrid van der Plas - Evelien Dekker. 18.00 uur: HEB/A: Onno Guinau - Bartel Swart, DEC/B: Daphne Brouwer - Maaike Zonderop, HED/B: Paul Roggeveen - Arjan Broekhof, DED/A: Marielle Pati wael - Rieneke Chrispijn. 19.45 uur: HEB/B: Paul Kortleve - Mare Nagelkerken, HED/A: Hans van Velzen - Christiaan Kooman, DDD/6: Els van Schaik/Hilde de Vries - Jacintha van Elsen/Ria Jan sen, DDD/7: Ina Bientjes van Oyen- /Janny van Tol - Jeanette Chrispij- n/Els van Veen. Si&idóaQouAXi 21.30 uur: HDD/2: Rinus l'U ter Remmerswaal - Cock|.' veen/Frans Koeman, HDDr1 Hoek/Mart Kraska - Cees(n ques van Ruiten, HDD/4: «li ben/Aad Pronk - Aad vanM Willems, HDD/6: Ben EikeÉ de Groot - Bart v.d. Boself Renee, DDD/8: Marlies Zitman - Celly Baron/7 Santen. Vrijdagmiddag 11 septemf! 13.00 uur: DDD/1Ria f boom/Tiny van Ruiten - C der Meulen/Ann Vrolijk. Se 14.00 uur: DDD/2: Inekffep mans/Ploni van Maris - Coif j /Tiny Schouten. L 14.30 uur: DED/A: Evelienf.0 - Rieneke Chrispijn. 15.00 uur: HEC/A: Maarteith Marco Cats, HED/A: Emilef, Kees Korenhof. 16.00 uur: DEC/B: Ruby PeF Lisette Faas, DED/B: I Griekspoor - Saskia DekkePC1 1

Leidse Courant | 1992 | | pagina 10