feervolle VEBO eer groot succes 7 Leiden en Omgeving Kees de Goede pakt op de meet Zoeterwoudse wielertitel Elastische waag halzen bij braderie in Warmond Persoonlijk cadeau 1 11 I I 1 I 11 1TTTT £cidóc(Bomatit 1111 i ff S&J Inparkeerde Tito's geramd «a vechtpartij lORDWIJK - Vier 20- mannen uit Haar- Heemstede en Utrecht 31$ vrijdagnacht aange- tjden nadat ze rond half met hun auto op de int in Noord wijk twee irkeerde voertuigen telden geramd. Daaraan sr,| een vechtpartij vooraf Het gezelschap er vervolgens vandoor, viertal kon uiteindelijk illegom door de politie len onderschept. Herrieschopper op de winkeldief bekent vroege zondagochtend reeks van inbraken LISSE Een man heeft gisterochtend rond ze ven uur flinke herrie lopen schoppen in Lisse. Hij kwam gisterochtend vroeg het politiebu reau binnenlopen en eiste schreeuwend eten, een dokter en vervoer naar Rotterdam. De poli tie wilde hem te hulp schieten door zijn familie te bellen zodat hij kon worden opgehaald. De man verliet daarop kwaad het bureau. Enige tijd later kwamen meldingen binnen dat de man bij willekeurige woningen had aangebeld en daar stond te schreeuwen dat de Turkse of Ma rokkaanse ambassade moest worden gebeld. De politie troft hem later op de Heereweg, midden op de rijbaan aan. Hij probeerde daar voor au to's te springen. De man is aangehouden en in een cel in Noordwijk ingesloten in afwachting van vervoer door familie uit Rotterdam. NOORDWIJK Een 22-jarige man die zaterdag in Noordwijk is betrapt toen hij een blouse stal uit een winkel aan de Hoofdstraat heeft toegegeven vijf inbraken te hebben gepleegd. Ook bekende hij een aantal andere winkeldiefstal len. Van enkele inbraken was geen aangifte gedaan, bovendien kon den degenen die dat wel hadden gedaan niet in alle gevallen nauw keurig beschrijven welke spullen zij misten. De verdachte is afkom stig uit Polen. In overleg met de of ficier van justitie wordt vandaag bekeken wat er verder met hem gaat gebeuren. Nacht van Sassenheim succesrijk SASSENHEIM De achtste nacht van Sassenheim is in het afgelopen weekeinde een groot succes geworden. De bezoekers genoten van het optreden van Adest Musica en de Juliana Buggle Drumband uit Middelburg op de Go- verneurlaan. De jeugd was enthousiast over de rodeostier en de kindershow van Alfons Born. Uniek waren de de monstraties van dansschool Van der Geest en de Politiebond met zijn afge richte honden. Het thema van de nacht was „Europa" en dat werd uitgebeeld met Spaanse en Griekse danseressen op Hortuslaan en Charbonlaan, met bijbehorende muziek. De Oude Tol was op de Franse toer gegaan. Achtervolging LEIDEN - Een 31-ja- rige Amsterdammer is vannacht na een ach tervolging aangehou den aan de Cornelis Schuytlaan. Agenten wilden de auto op het Levendaal laten stop pen voor een routine controle, waarna de man met hoge snelheid wegreed. Hierop volgde een achtervolging waarbij de agenten werden afgeschud. Op de Cornelis Schuytlaan vonden ze de auto. De auto bleek in Amster dam te zijn Schermutselingen op politiebureau na aanhouding LEIDEN De aanhouding van drie Gouda en Waddinxveen ging gisternacht met de nodige problemen gepaard. Een 22-jarige Leide- naar zag dat de mannen, tussen de 22 en 29 jaar, op zijn fiets aan het springen waren. Hierop rende hij ernaar toe en duwde één van de mannen, die daardoor met zijn hoofd door een ruit viel. De poli tie hield de mannen aan, waarna een 34-jarige Waddinxvener wilde voorkomen dat ze naar het politiebureau werden overgebracht. Hij gaf één van de agenten een harde duw en poogde hem te slaan. Hierop werd ook deze man aangehouden. Enige tijd later kwam een groepje vrienden naar het bureau om verhaal te halen. Hierbij weigerde een 32-jarige Waddinxvener het bureau te verla ten en trapte een ruit kapot. Ook deze man werd aangehouden. Man gaat herriemaker te lijf LISSE - Een 41-jarige man uiti Lisse is gisteravond rond kwart voor acht een 17-jarige plaats genoot te lijf omdat hij zich er-, gerde aan de herrie die in een' schuurtje onder zijn flatwoning aan het Rembrandtplein werd gemaakt. Het t-shirt werd de! jongen, die met zijn bromfiets bezig was, van zijn lijf ge scheurd. Verder vernielde de man een radio en de bromfiets. De betrokkenen zijn verhoord en tegen de man wordt een pro- LLEN VERHAAR |IDEN Een oude dame est steunen op twee stok- b, toch was ze voor de 56e Jr aanwezig op de jaarlijk- Vebo-tentoonstelling. et trekt me hier geweldig; an het niet missen". Zo voordde ze de aantrek- skracht die de Nationale frarische Show Vebo in de enoordhallen in Leiden 3 haar uitoefent. Maar ze 5 niet de enige. Duizenden arisch georiënteerden, glal met hun gezinnen be- hten de veelzijdige Vebo ine kinderen mochten op irj mechanisatieshow spik- iternieuwe traktoren uit- leren, terwijl hun vaders de ;uigen grondig bekeken, iderden ponypaardjes op li paasbest gekamd en inge- paradeerden in een speciaal izet deel van de hallen. Ze den geleid door hun trotse torgers die in leeftijd va rden van 10 tot 80 jaar. Ook jeitenshow trok weer hon- len liefhebbers die van ide en verre waren geko- Volgens voorzitter W. _Jper van de Provinciale Bond Geitenfokverenigingen in [-Holland, neemt het aantal enfokkers de laatste tijd r sterk toe, mede doordat de beruchte geitenziekten en C.L. aardig onder de i heeft gekregen. „Vroeger mde men een geit de koe de werkman, nu van de byist. De geitenliefhebbers len alle jaren weer graag de Vebo. Afstanden spelen rol en in de Groenoordhal- is men niet afhankelijk van weer. Bovendien zijn hier luitend de beste witte, bon- n Toggenburger geiten van erland te zien". heeste Vebo-bezoekers had- I zaterdag echter als hoofd- de vetvee-, fokvee- en htveetentoonstelling. Glim- pd opgepoetste manshoge pen en dito stieren liepen zo k als lammetjes door de hal per hun in witte kleding ge- ken eigenaren. Koeievlaaien [den enthousiast opgeschept rdat iemand erin kon uitglij den. De kinderen vermaakten zich prima bij aktiviteiten als bloemschikken, plakken, kleu ren, verven, knippen, etc. Hoofdthema vormde dit jaar China. De kinderen maakten dan ook vooral Chinese hoeden, poppetjes, stokjes, lampionne tjes en waaiers. De bezigheden werden origineel afgesloten met een Chinese optocht en een nasi-maaltijd. Heel bijzonder was het Zuiveldorp, alwaar de bereiders van boerenkaas deel namen aan een kaaskeuring. Zowel Goudse als Leidse kaas werden beoordeeld op uiterlijk, constitutie, geur, smaak en doorsnede. De deskundige jury was na afloop dik tevreden: In de klasse zware Goudse, waar bij men maximaal 100 punten kan verdienen, behaalden drie kazen 96 punten, een kaas had er 98 (C.J.Duivenvoorden Rijp- wetering) en de allerbeste kaas zelfs 99 punten (C.G.van der Meer, Hoogmade). Het gemid delde bedroeg 90,5 punten. De Leidse Boerenkaasbereiders waren goed vertegenwoordigd met 20 kazen, waarvan er vier door de keurmeester werden bekroond met 91 punten, eentje met 93 punten (J.F.M.van Leeuwen, Zoeterwoude) en de topper verdiende 94 punten (Gebc.van der Hulst, Oud Ade). De volgende boerenkaasberei ders uit de regio werden uitver koren om mee te dingen naar de landelijke Jan den Besten tro fee: C.G.van der Meer (Hoog made), C.J.Duivenvoorden (Rijpwetering), L.J.van der Poel (Rijpwetering), Maatschap Van Leeuwen (Zoeterwoude) en J.Th.van der Geest (Oud Ade). Veel belangstelling toonden de '.«ken onder de bezoekers van het Zuiveldorp voor ouderwetse naast ultramoderne appara tuur die wordt gebruikt bij de bereiding van boerenkaas. Voorts was er veel belangstel ling voor een modeshow en een strodorp met beoefenaars van oude ambachten, zoals een riet dekker, een stoelenmatter, een spinster, een klompenmaker, een bijenkorven vlechter en een houtsnijder. Tal van mensen deden mee aan wedstrijdjes in hetraden van veerassen, bloembollensoorten, het raden van de hoogte van een sjetland ponny en het raden van het ge wicht van' een superkoe en van een partij kazen. Laatstge noemde wedstrijd werd gewon nen door Arno Kaptein. De ka zen wogen gezamenlijk 315,18 kilo. Voorts was er een quiz in „Geitenswaardigheden". Een levendige handel werd gedre ven in klompen, laarzen, hal sters, touwen, wandelstokken, jute zakken, grote stalbezems en bordjes „Pas op voor de hond". Vertegenwoordigers van het instituut voor Kunst matige Inseminatie prezen hun superstieren aan. Plattelands vrouwen en andere georgani seerde vrouwenverenigingen presenteerden zich op velerlei wijzen. Keuringen Geitenkeuring eerste prijswin naars uit de regio: Klasse 1: F.van Deuren, Nieuw koop. Klasse 2: Karin van der Plas, Leiden. De Leidse won te vens de eerste prijs in de klas sen 5, 9 en 18. In klasse 11 ging de eerste prijs naar W.van der Zee uit Rijnsaterwoude. In de klassen 12 en 16 waren de eer ste prijzen voor C.D.Voorhorst uit Leiden, die direct na de keu ring al zijn geiten verkocht. J.van der Ent uit Benthuizen behaalde de eerste prijs in klas se 15. Veekeuringen, eerste prijswinnaars uit de regio: C.A.M.wijsman, Alphen aan de Rijn (alg. kamp. vrouwelijk vee), P.Roos Zn, Ter Aar (kampioen lichtere klasse man nelijk vee kampioen groepen vrouwelijk vee kampioen groepen mannelijk vee), Maat schap Koot uit Hazerswoude- dorp (le prijs groepen vrouwe lijk vee) en Duiveveld v.Saase uit Lisse (kampioen groepen slachtvee vrouwelijk). Fa.W. de Graaf Zn, Leider dorp (beste uier bij jong rood bont melkvee), Adr.Hooger- brugge, Woubrugge (kampioen zwartbonte kalveren), I.J.M. Nieuwenhuizen uit Zevenho ven (reserve kampioen zwart bont kaveren), P. de Rijk jun. uit Rijpwetering (zwartbont koe beste uier jongere dieren), W.J.van der Post, Leiden (re serve kampioen jongere dieren zwartbont Reserve kampioen zwartbont oudere dieren bes te bedrijfgroep zwartbont), P.N.van Stralen uit Alphen (kampioen jongere dieren zwartbont) Ponnykeuringen winnaars uit I.J. Senne uit Rijnsaterwoude (reserve jeugdkampioen), K.Vreeken, Rijssenhout (beste 3-jarige zelfgefokte merry). Bierfestival door regen verschaald Het tweede Leidse Bierfestival op het Vrouwenkerkkoorplein in Leiden is het afgelopen weekeinde enigs zins in het water gevallen. Op zaterdag kwamen er nog redelijk veel bezoekers, op zondag hield de gure herfstwind de bierliefhebbers van de terrasjes weg. Enkele activiteiten, zoals optredens van muzikanten, werden afgelast. De fanatieke fans van de goudgele rakkers met hun dito schuimkragen werden echter niet teleurgesteld. Vele soorten, waaronder speciale, zelf gebrouwen soorten met tot de verbeelding sprekende namen zoals Delirium Tremens en Grote L. De uitbaters van de organiserende cafés, waaron der het Praethuys en Sus Antigoon waren ondanks alles niet ontevreden. Bij betere weersomstandighe den zou er weer een nieuwe, mooie jaarlijkse Leidse traditie kunnen ontstaan. foto: wim van noort Id ZOETERWOUDE - Kees de Goede heeft zijn Zoeterwoudse wielertitel geprolongeerd. Pas in de beslissende eindsprint van het criterium stelde hij de zege veilig. Daarbij had hij de hulp nodig van Herman de Jong die in de eindsprint tweede werd en daarmee klassementsaanvoer der Jeroen Straathof zowel bij het criterium als het eindklas sement naar de derde plaats verwees. Was Straathof in de sprint tweede geworden dan was hij als algeheel winnaar gehuldigd. Kortom, spanning tot de aller laatste centimeter. Bij de vete ranen prolongeerde Theo van Klink zijn titel. Irene Hilger- som was de beste dame terwijl Jaap van der Krogt de junioren- titel pakte na een vergissing van Fred Straathof. Het wielerkapioenschap kreeg zondag een vervolg nadat vrij dagavond de individuele tijdrit al was verreden. Op de 300 me ter sprint noteerde Jeroen Straathof een supertijd. Hij klokte op 22.97 sconden en ver pulverde daarmee het al jaren bestaande oude record van Wal ter Koeken. Herman de Jong, winnaar van de tijdrit, werd tweede en Kèes de Goede derde. Theo van Klink was de snelste veteraan voor Dennis van den Berg en Aad van der Krogt die exact dezelfde tijd hadden. Ju dith Straathof won bij de dames voor Irene Hilgersom en Jaap van der Krogt was het snelste bij de junioren gevolgd door Fred Straathof. In het afsluitend criterium ont stond al snel een kopgroep van vier rijders: De Goede, Straa thof, De Jong en Piet van der Geest. Laatstgenoemde moest na een mislukte ontsnapping afhaken. Nadat Straathof de puntensprints had gewonnen ging hij bij het bellen voor de laatste ronde aan de leiding van het klassement. Een tweede plaats zou voor hem voldoende zijn voor de eindzege. Voor zo wel De Goede als De Jong gold dat zij moesten winnen om in aanmerking te komen voor de eindzege. Voor De Goede gold tevens dat, indien hij zou win nen, Jeroen Straathof als derde zou moeten eindigen. Een voor spelling was nauwelijks te ma ken. Uiteindelijk won Kees de Goede met minimaal verschil en werd Straathof derde. Ge volg was dat De Goede tevens algeheel winnaar werd. Veteraan Theo van Klink kende geen enkel pardon met zijn con currenten van wie Cock van der Hulst en Theo van Leeuwen al snel de pijp aan Maarten gaven en het criterium, vanwege het weer, voor gezien hielden. Theo van Klink won alle onderdelen. Dennis van den Berg, tweede in de eindrangschikking, was sa men met Aad van der Krogt tweede op de sprint en even eens tweede in het criterium. Kees Janmaat eindigde als der de. Irene Hilgersom moest bij de sprint Judith Straathof voor la ten gaan maar liet er in het cri terium geen onduidelijkheid over bestaan wie de sterkste was en werd de opvolgster van Jolanda Straathof. Marlies van Kapel en Monique Berg werden respectievelijk twee en drie. Jaap van der Krogt werd de wel zeer verrassende winnaar bij de junioren. Fred Straathof is wel iswaar de sterkste wielrenner maar door een misverstand greep hij naast de zege. Hij lag royaal aan kop, dacht dat hij ge wonnen had en stapte af. Toen bleek dat er nog een ronde te rij den was, was het kwaad al ge schied. Hij stond langs de kant toen hij de andere junioren voorbij zag gaan. Hoewel hij nog op de fiets stapte was de achterstand niet meer goed te maken. De eindstanden: Junioren: 1. Jaap van der Krogt, 23,0 pun ten, 2. Fred Straathof, 21,5 punten, 3. Paul van Bohemen, 17,0 punten. Dames: 1. Irene Hilgersom, 24,0 punten, 2. Marlies van Kapel, 16,5 punten, 3. Monique Berg, 16,0 punten. Veteranen: 1. Theo van Klink, 51,0 punten 2. Dennis van den Berg, 36,5 punten, 3. Kees Jan maat, 30,5 punten, 4. Aad van der Krogt, 30,5 punten, 5. Jan Matze, 25,0 punten. Senioren: 1. Kees de Goede, 44,5 punten, 2. Herman de Jong, 44,5 pun ten, 3. Jeroen Straathof, 43,0 punten, 4. Han van Zaal, 29,5 punten, 5. Theo Schrader, 28,0 punten. Buurtfeest van Maredorp/De Camp LEIDEN Met een buurt feest voor Maredorp/De Camp beginnen de buurthuizen Dijk 33 en Vrolijke Ark aanstaan de woensdag het nieuwe sei- ^eurmeesters stonden weer voor hun gebruikelijke moeilijke taak. foto: wim van noort Het feest wordt gehouden op het Runderplein. Op het pro gramma staan spelletjes voor kinderen en een buurtmaaltijd, tussen 17.30 uur en 19.00 uur. Voor de kinderen zijn er dan pannekoeken. Kinderen kun nen zich laten schminken en er zijn dam- schaak- en sjoelwed strijden. 's Avonds is er dans muziek en een bingo gevolgd door, vanaf 20.15 uur een Rad van Avontuur en een optreden van Leidse Kees, die zelf in Ma- redorp woont. Het feest wordt om 21.00 uur afgesloten. ALLERLEIDS \Boerhaave College verzorgt end, studiejaar weer een sus Russisch voor het ha il wo-certificaat. De cursus Jaf circa 35 lesavonden, \rvan de eerste op maandag ptember plaatsheeft. Maan- 31 augustus is er tussen en 20.30 uur een voorlich- \sbijeenkomst over de cursus e school aan het Noordeinde 1. Verdere inlichtingen bij het Boerhaave College, 071- 140043. Orgel Vanaf morgen tot en met 5 sep tember wordt voorde vierde keer het nationale orgelconcours voor conservatoriumstudenten in Leiden gehouden. Er wordt gestreden in de categoriën re- naissance-barok-rococo en ro mantiek. De finales zijn zondag in de Hartebrugkerk en de Hooglandse Kerk. Tevens wor den er gedurende de concours- week avondconcerten georgani seerd door de Stichting Orgel- stad Leiden. Woensdag is er een concert in de Hartebrugkerk en donderdag in de Waalse kerk, vrijdag in de Hooglandse Kerk. Aanvangstijd steeds 20.00 uur. Toegangsprijs 7,50. Pluisje Kindertejater Pluisje begint morgen met het nieuwe cursus jaar. Pluisje geeft toneellessen aan kinderen van zes tot zestien jaar. De lessen worden op dins dagmiddagen gegeven in de Kaasmarktschool aan de Kop- penhinksteeg 13. Deelname kost 100 gulden per halfjaar (16 les sen). Er zijn nog plaatsen vrij, inlichtingen 071-144614 of 310964. Nederlands Een cursus praktisch Neder lands begint op 8 september in het Leids studiehuis aan de Jo- han Wagenaarlaan. Aan de orde komen spelling, brieven schrijven, moeilijke woorden en dergelijke. Aanmelding en in formatie: 130494. Idoor ARIE SCHAKENBOS WARMOND Zesentwintig waren het er uiteindelijk die zich op de Dag van Warmond van vijftig meter hoogte naar beneden lieten vallen. Begeleid door angstkreten en applaus van het publiek stortten ze zich van het kleine platform naar beneden. Het elastiek waar ze aan vastgemaakt waren zorgde ervoor dat hun val tien meter boven de grond werd gestopt, zodat het avontuur geen fatale afloop kende. Na een paar keer op en neer veren keerden ze weer veilig op aarde terug, waarna ze verder als 'Bungy Jumpers' door het leven kon den gaan. De Ondernemers Vereniging Warmond (OVW) had het eve nement in huis gehaald om de 'Dag', met als voornaamste in grediënten een braderie en een gondelvaart, van een publieks trekker te voorziep. Belangstel ling was er genoeg, maar de meeste mensen bleven liever met beide benen op de grond staan. Een bezoek aan de bra derie in de Dorpsstraat was hun al avontuurlijk genoeg. Boven dien moest er in eerste instan tie honderd gulden voor een sprong betaald worden. In de loop van de middag werd die prijs door de OVW gehalveerd. Dat leverde slechts een paar ex tra waaghalzen op. Het was de jonge Warmonder A. van Noort die als eerste schaap boven De Baan, waar de torenkraan stond opgesteld, wilde funge ren. De rest van de dag waren het ook voornamelijk de jonge ren die de 'kick' van een Bungy Jump wilden ondergaan. Bleef de deelname aan het 'elastiek- springen' wat beneden de ver wachting, dat kan niet gezegd worden van de braderie zelf. Ze ventig kraampjes stonden er in de Warmondse winkelstraat op gesteld. Behalve ondernemers waren er ook een flink aantal verenigingen en organisaties present. Raden Zoals het hoort op een braderie probeerden vele standhouders met raad- en gokspelletjes in de categorie van: hoeveel Legoste- nen zijn gebruikt, wat is de naam van de aap, hoe zwaar is de boot, hoeveel cassetteband jes zitten in de zak, de aandacht van het publiek te trekken. Vanwege de weersomstandig heden kwam de bezoekers stroom wat langzaam op gang, maar toen er een aarzelend zon netje doorkwam leek het of ie dereen nog even een kijkje wil de nemen. De gondelvaart ken de dit jaar vierentwintig deel nemers. Twee boten kwamen op weg naar Warmond vast te zitten bij de Vink, omdat de NS de werkzaamheden aan de spoorbrug wat eerder dan ge pland was begonnen. Viermaal kwamen de versierde en ver lichte boten voorbij het publiek langs De Leede. Evenals vorig jaar hadden de bewoners van de gelijknamige straat de gevel van hun huis versierd. Favoriet bij de honderden toeschouwers was ongetwijfeld de boot van carnavalverenging de Billen- prikkers. De jury bestaande uit mevrouw Vollenbrecht en de heer Kool, lette echter niet zo zeer op de sfeer aan boord als wel op de verantwoorde tuiga ge, het verzorgde uiterlijk en de originaliteit. Tijdens de, dank zij de Billenprikkers, meest ru moerige prijsuitreiking in de geschiedenis van Warmond, werd de wisselbeker toegekend aan Ronald Visch, die ook de eerste prijs in de categorie klei ne boten ontving. Er waren ove rigens maar vier deelnemers in deze categorie. Vorig jaar was Visch vanwege motorpech nog kandidaat voor de pechprijs. Die kwam dit jaar terecht by Hans Meester die al zijn in spanningen om de Zwaluw op te tuigen in het water zag vallen toen het stroomaggregaat dienst weigerde. De eerste prijs bij de grote schepen was voor de Vagebond van Carl Sprünken, die vorig jaar met zijn broer in de piepkleine sleper Mammoet de eerste prijs bij de kleine bo ten behaalde. De verlichting op de Vagebond was dusdanig aan gebracht alsof het schip met de wind in de zeilen langs kwam varen. Heintje Hoek, de boot van Toon v.d. Windt uit Am sterdam kwam in aanmerking voor de aanmoedigingsprijs. Man van fiets beroofd LEIDEN Een 21-jarige man is gisternacht beroofd van zijn fiets op de Stierenbrug. Ineens sprong een man voor z'n fiets en trok hem eraf. Hierbij raakte hij gewond aan zijn kin en handen. De da der nam de fiets en fietste weg. Een klaarstaande man sprong hier na bij hem achterop. Deze originele Parker Rollerpen, waarin uw eigen naam wordt gegraveerd, krijgt u toegestuurd na het opgeven van een nieuwe abonnee. De nieuwe lezer wordt ook hartelijk onthaald: deze krijgt de krant de eerste twee weken gratis. Noteer als nieuwe abonnee ingaande: Een gewonde bij kettingbotsing Bij een kettingbotsing zaterdagmiddag op de A4,.ter hoogte van het aquaduct bij Nieuwe Wetering, is zaterdagmiddag één gewonde ge vallen. Enkele auto's reden in de richting van Amsterdam toen zij moesten afremmen. Een 35-jarige vrachtwagenchauffeur uit Moor drecht kon niet meer op tijd remmen en botste op zijn voorganger die vervolgens weer op diens voorganger botste. In totaal waren zeven auto's bij de kettingbotsing betrokken. Een 22-jarige vrouw uit Breda is met nekklachten overgebracht naar het ziekenhuis. Er ontstond een vier kilometer lange file tussen Nieuwe Wetering en Leiderdorp. foto: wim van noort Postcode/plaats: Telefoon: Deze ontvangt de krant de eerste twee weken gratis. Daarna wordt het abonnementsgeld betaald per: maand (automatische betaling) f 27.00 O kwartaal (automatische betaling) f79.80 kwartaal via acceptgiro f 82,80 Stuur als dank een Parker Rollerpen naar: Naam: Postcode/plaats: Op de pen moet staan: •I niet nodig-naar de I I VC Pen Haag JNZ i

Leidse Courant | 1992 | | pagina 7