voor zum mm uit vt kraan WIE ZORGT VOOR WATER ALS ONZE KLANTEN DAT NODIG HEBBEN? NV Duinwaterbedrijf Zuid-Holland h** f 4 I 1 M Is «mÊmk JgjL flBBi In het verzorgingsgebied van de NV Duinwaterbedrijf Zuid-Holland wonen een miljoen mensen. Dagelijks draaien ze aan de kraan om te drinken, te koken, te wassen of om in bad te gaan. En elke keer krijgen ze schóón fris water, ledereen vindt het de gewoonste zaak van de wereld. Maar dat wil nog niet zeggen dat de drinkwatervoorziening vanzelf gaat. Ruim 560 medewerkers zijn er dag en nacht mee bezig. Mei de inname van water bijvoorbeeld, de zuivering ervan, de distributie en het onderhoud van complexe installaties. En dat niet alleen. Het Duinwaterbedrijf Zuid-Holland is eveneens belast met het beheer en het onderhoud van één van de belangrijkste duin gebieden van Nederland: het circa 2.000 ha grote Meijendel, gelegen tussen Scheveningen en Wassenaar. Voor de afdeling Interne Controle vragen wij een enthousiaste nieuwe medewerker: Controleleider m/v vacaturenummer: H92.07.01 Taak: - het binnen de afdeling Interne Controle uit voering geven aan een controle, die gericht is op verantwoordingen van diverse afdelin gen en districtskantoren; -het medebepalen van de administratieve organisatie; - het geven van adviezen; - het maken van rapportages inzake controle bevindingen; -het onderhouden van contacten met de externe accountant. Vereisten: -afgeronde HEAO-BE/AA/RA opleiding of een hiermee vergelijkbare opleiding; - gedegen controle-ervaring; - innemende, communicatief sterke persoon lijkheid; - analytisch vermogen; - affiniteit met automatisering; - rijbewijs B. Standplaats: 's-Gravenhage Salaris: Afhankelijk van leeftijd en ervaring maximaal f 5.780,- bruto per maand. Informatie: Voor nadere inlichtingen over deze vacature kunt u zich wenden tot de personeels- en organisatiefunctionaris, de heer C. van Dongen, telefoon 070-3843230 of de heer A. van Kleef, hoofd Interne Controle, telefoon 070-3843275. Het district De Tien Gemeenten van ons bedrijf verzorgt de watervoorziening voor 200.000 inwoners. Het district kent 75.000 aansluitingen in zowel de tuinbouw als in een stedelijke omgeving. De onderafdeling Bedrijfsbureau en teken kamer ondersteunt mede de afdeling Leidingnet, teneinde het district te voorzien van een soepele bedrijfsvoering. Hiervoor worden in toenemende mate auto matiseringsmiddelen toegepast voor gegevensbeheer, bedrijfsvoering en reken werk. Voor deze afdeling hebben wij een tweetal vacatures: Leidingnetontwerper m/v vacaturenummer: H92.07.02 1 Taak: -het maken van ontwerpen t.b.v. het hoofd leidingnet; -het onderhouden en verfijnen van een rekenmodel voor het transport- en hoofdlei dingnet; - het leveren van een belangrijke bijdrage aan het opzetten van een geautomatiseerd beheerskaartenbestand; - het participeren in diverse overlegstructu ren. Vereisten: - diploma HTS weg- en waterbouwkunde; - bereidheid zich verder in het vakgebied te bekwamen; - affiniteit met automatisering; - rijbewijs B. Standplaats: Pijnacker. Salaris: Afhankelijk van leeftijd en ervaring maximaal f 5.780,- bruto per maand. Ontwerptekenaar m/v vacaturenummer: H92.07.03 Taak: - het maken van ontwerptekeningen voor uit breiding en reconstructies van het hoofd- leidingnet; -het toetsen van voorgenomen aanleg, re constructies en ontwerpen van derden en deze voorzien van relevante informatie; - het maken van kostenspecificaties; - het onderhouden van mondelinge en schrif telijke contacten, - het verrichten van veldmetingen; -het uitvoeringsgereed maken van leiding net projecten; - het uitvoeren van algemeen tekenwerk. Vereisten: - diploma MTS weg- en waterbouwkunde of installatietechniek; - diploma Middelbare Waterleiding Techniek strekt tot aanbeveling; - ervaring in een soortgelijke functie; - ervaring in het werken met PC's. - rijbewijs B. Standplaats: Pijnacker. Salaris: Afhankelijk van leeftijd en ervaring maximaal f 4.425,- bruto per maand. Informatie: Voor nadere informatie over bovengenoem de twee vacatures kunt u zich wenden tot het hoofd van het Bedrijfsbureau qn teken kamer, de heer P. Groenendijk, telefoon 01736-91130 of tot de personeels- en organisatiefunctio naris, de heer C. van Dongen, telefoon 070-3843230. Het district 's-Gravenhage van ons bedrijf kent ca. 200.000 aansluitingen en verzorgt hiermee de drinkwatervoorziening voor de 450.000 inwoners van de stad Den Haag. Het districtskantoor is organisatorisch opge deeld in een aantal afdelingen, waaronder de afdeling Klantenrelaties en de afdeling Lei dingnet. De afdeling Klantenrelaties draagt zorg voor overeenkomsten met haar klanten voor leve ring van drinkwater. Tevens zorgen zij voor de voorbereiding van aansluitingen van be drijven en woningen op het drinkwaternet en controleren de aangesloten installaties. De afdeling Leidingnet is belast met het ont wikkelen, aanleggen, onderhouden en behe ren van het totale distributienet tot aan de watermeter, met inbegrip van de aanwezige appendages, zoals afsluiters, brandkranen, openbare tapkranen e.d. Voor de afdeling Klantenrelaties zijn wij op zoek naar een enthousiaste: Medewerker bestands beheer m/v vacaturenummer: H92.08.01 Taak: - het vervaardigen van inspectie-werkopdrach ten; -het vastleggen en bijhouden van aansluit en inspectiegegevens, met behulp van een geautomatiseerd systeem; - het telefonisch behandelen van vragen. Vereisten: - diploma HAVO; - enige ervaring m.b.t.-geautomatiseerde ge gevensverwerking; - in staat zijn accuraat te werken. - enig technisch inzicht strekt tot aanbeve ling; Standplaats: 's-Gravenhage Salaris: Afhankelijk van leeftijd en ervaring maximaal f 3.829,- bruto per maand. Informatie: Voor nadere inlichtingen over deze vacature kunt u zich wenden tot de afdelingschef Klantenrelaties, de heer C. Reniers, telefoon 070-3843312 of de personeels- en organisatiefunctionaris, mevrouw A. Kursten, telefoon 070-3843345. Voor de afdeling Leidingnet zijn wij op zoek naar een enthousiaste nieuwe medewerker: Fitter m/v vacaturenummer H92.08.02 Taak: Het verrichten van werkzaamheden aan het dienstleidingnet en/of het hoofdleidingnet zoals: - het opsporen en vaststellen van lekkages in het hoofdleidingnet; - het vervangen of repareren van bestaande dienstleidingen; - het periodiek verwisselen van watermeters; - het sluiten en heropenen van dienstkranen; -het repareren en verwisselen van brand kranen. Vereisten: -LTS-diploma (bij voorkeur machinebank- werken); - bereidheid tot het volgen van de studie voor het diploma monteur distributietechniek; - rijbewijs B. Standplaats: 's-Gravenhage Salaris: Afhankelijk van leeftijd en ervaring maximaal f 3.446,- bruto per maand (bij gebleken geschiktheid behoort verder functieperspec tief tot de mogelijkheden). Informatie: Voor nadere inlichtingen over deze vacature kunt u zich wenden tot de personeels- en organisatiefunctionaris, mevrouw A. Kursten, telefoon 070-3843312. De Meterherstelwerkplaats van de afdeling Werkplaatsen heeft de taak het technisch mogelijk te maken dat het waterverbruik correct wordt gemeten, onder andere door het reviseren van watermeters en dat het instrumentarium van het bedrijf optimaal wordt onderhouden. Daarnaast ontwikkelt, construeert en ver vaardigt zij voor het bedrijf en ook voor andere waterleidingbedrijven of VEWIN- werkgroepen, apparatuur zoals ijkinstal- laties, apparatuur voor watermeterrevisie en instrumenten voor wetenschappelijk onder zoek. Voor deze afdeling zijn wij op zoek naar een: Groepsleider meter herstelwerkplaats m/v vacaturenummer: H92.08.03 Taak: -het geven van leiding aan 6 tot 8'meter herstellers/instrumentmakers; - het vervaardigen van fijnmechanische onder delen t.b.v. vloeistofmeetapparatuur; - het vervaardigen van specialistische appa ratuur; - het calculeren van de kostprijs van meter reparaties; - het bijhouden van de onderdelenvoorraad. Vereisten: -diploma B van de Leidse instrumentma- kersschool; - enige kennis danwel affiniteit met elektro nica c.q. meet- en regeltechniek; - aantoonbare ervaring in het vakgebied; - ervaring met leidinggeven is een pré. Standplaats: 's-Gravenhage Salaris: Afhankelijk van leeftijd en ervaring maximaal f 4.425,- bruto per maand. Informatie: Voor nadere inlichtingen over deze vacature kunt u zich wenden tot de afdelingschef Werkplaatsen, de heer G. Stemmer, telefoon 070-3843195 of de personeels- en organisatiefunctionaris, de heer L. Hattink, telefoon 070-3843229. Het Laboratorium heeft onder andere tot taak de waterkwaliteit te onderzoeken in alle stadia van de zuivering, van Maas tot tap kraan. Het Laboratorium is gelegen op het terrein van het pompstation te Scheveningen en er werken zo'n 35 medewerkers. Binnen het Laboratorium zijn een aantal mensen belast met het ondersteunen van de analis ten door ondermeer het nemen van water monsters, maken van voedingsmedia en andere voorbereidende laboratoriumwerk zaamheden. Voor deze groep wordt gezocht naar kandi daten voor de functie van: Amanuensis m/v vacaturenummer: H92.08.04 Taak: - het uitvoeren van monsternames en veld metingen van oppervlakte-, grond-, proces- en gedistribueerd water en vaste stoffen; -het signaleren van afwijkende uitkomsten van analyses volgens vastgestelde waar- schuwingsgrenzen; - het bereiden van voedingsmedia; - het reinigen van monstermateriaal; - het inzetten van bacteriologische onderzoe ken. Vereisten: - het diploma Kort Middelbaar Laboratorium Onderwijs; - rijbewijs B; - ervaring in soortgelijke werkzaamheden. Standplaats: 's-Gravenhage Salaris: Afhankelijk van leeftijd en ervaring maximaal f 3.829,- bruto per maand. Informatie: Voor nadere inlichtingen over deze vacature kunt u zich wenden tot de personeels- en organisatiefunctionaris, de heer L. Hattink, telefoon 070-3843229. Op onze werknemers is de CAO van de Werk geversvereniging Waterleidingbedrijven, de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet en de Ziektekostenvoorziening Ambtenaren Zuid- Holland (IZA) van toepassing. Sollicitatie: U kunt uw schriftelijke sollicitatie met vermel ding van het betreffende vacaturenummer, uiterlijk twee weken na de verschijnings datum van deze advertentie, richten aan: NV Duinwaterbedrijf Zuid-Holland, hoofdafdeling P O, Postbus 710, 2501 CS 's-Gravenhage.

Leidse Courant | 1992 | | pagina 8