Personeel SERVICE TECHNICUS PC S (M/V) Nederlandse Vereniging van Wegenbouwers ECONOMISCH BELEIDSMEDEWERKER (m/v) ervaren autotechnisch docent ANl I c Letose Courant I zaterdag 22 augustus 1992 Het Ministerie van Economische Zaken heeft als belangrijkste doelstelling het stimuleren van duurzame economische groei. Op het kernministerie in Den Haag werken daaraan zo'n 1.350 mensen. Centrale thema's zijn: het macro-econo misch beleid, het beleid voor industrie en diensten, de zorg voor de energievoor ziening, het klimaat voor het midden- en kleinbedrijf en de bevordering van een vrije internationale handel. Groeiende internationale samenwerking en techno logische ontwikkelingen geven een extra dimensie aan het werken bij EZ. Omdat EZ opereert op het raakvlak van bedrijfs leven en overheid is de stijl van werken flexibel en slagvaardig. Welke secretaressen (v/m) komen het Stafsecretariaat versterken? De directie Fabricage Zware Industrie heeft als taak het vormen en uitvoeren van het industriebeleid in de bedrijfstak ken Elektrotechniek, Machinebouw en Transportmiddelen, zowel voor de natio nale als internationale aspecten. De directie vervult tevens de rol van partner ten behoeve van individuele bedrijven en bedrijfsorganisaties in genoemde bedrijfstakken. Het stafsecretariaat van deze directie zoekt: secretaresse voor de directeur en plv. directeur, tevens plv. stafsecretaris twee secretaressen ten behoeve van (het hoofd van) een eenheid met betrekking tot een van de bovengenoemde bedrijfstakken. De directiesecretaresse zal het hoofd van het Stafsecretariaat vervangen en zelfstandig een aantal (deel)taken ver richten. In beide functies verricht u alle voorkomende secretaressewerkzaamhe den, zoals registreren van de inkomende en uitgaande j)OSt met behulp van RADAR (een geautomatiseerd postregi stratiesysteem binnen het Ministerie van Economische Zaken), regelen van verga deringen, bijhouden van afspraken en agenda's, concipiëren van eenvoudige brieven en nota's, en maken van versla gen (met name van de directiestaf dan wel de stafbijeenkomst van de eenheid), beheren van een rappelsysteem en een adressenbestand, aanleggen en bijhou den van werk- en vergaderdossiers, zorg dragen voor de interne archivering van stukken met betrekking tot beleidsre levante onderwerpen, verstrekken van telefonische informatie over de admini stratieve gang van zaken en verrichten van typewerkzaamheden. Wij vragen Voor de eerste functie een HAVO-diploma en voor de tweede functie een MAVO- diploma, beide aangevuld met een secretaresse-opleiding, secretariële en administratieve ervaring, redelijke kennis van de Engelse taal, PC-ervaring (bij voorkeur Displaywrite 4, Question Answer en Symphony), accuratesse, goede contactuele eigenschappen en de bereidheid tot samenwerking in team verband. Wij bieden Een leuke baan voor 38 uur per week in Den Haag, en een dynamische werkom geving. Het salaris voor de eerste functie bedraagt, afhankelijk van leeftijd, oplei ding en ervaring, maximaal 43.000,- en voor de tweede functie maximaal 36.000,- bruto per jaar, exclusief 8% vakantietoeslag. Belangstelling? Wilt u meer weten over deze functies, kunt u contact opnemen met de heer M.B. Henniger, hoofd Stafsecretariaat, telefoon (070) 379 61 79. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan het Directoraat- Generaal voor Industrie Regionaal Beleid, t.a.v. de heer J.F. Burger, hoofd van het Bureau Managementonder steuning, kamer 125, Muzenstraat 30, 2511 VW Den Haag. Graag onder vermel ding van vacaturenummer IR/92/604 (functie 1) en/of vacaturenummer IR/92/606/608 (functie 2). Het ministerie wil meer vrouwen en leden van etnische minderheden in dienst nemen. Bij de selectie krijgen kandidaten uit deze groepen, bij gebleken geschikt heid, dan ook nadrukkelijk voorrang. i Economische Zaken Priva Agro is internationaal een toonaan gevende producent van procescomputers, management-informatiesystemen en water- en luchtbehandelingsapparatuur voor de glastuin bouw. Ontwikkeling, produktie en marketing vinden plaats in De Lier. Hierbij beschikt Priva over een uitgebreid dealernet in West-Europa en eigen vestigingen in Groot-Brittannië en Noord- Amerika. De Business-Unit Nederland/International bundelt alle commerciële activiteiten die betrek king hebben op ons produktenpakket. Binnen deze eenheid verleent de afdeling After Sales Support service en ondersteuning aan de eindge bruikers. Door de sterke groei van het aantal verkochte management-informatiesystemen is de vacature ontstaan voor een Service Technicus PC's. IJiv werkterrein U zult zich bezig houden met het verlenen van service aan gebruikers van management informatiesystemen Een Priva Management Informatie Systeem bestaat uit zelf ontwikkelde software op het gebied van bedrijfsregistratie, bedrijfsverge- lijking en planning en werkt op Tulip personal computers. In uw functie zult u technische proble men oplossen op het gebied van PC's, hardware, software, MSDOS en netwerken. Uw werkzaamheden vinden plaats op het glastuinbouwbedrijf van de gebruiker. 11 iv profiel U heeft een afgeronde opleiding MTS-TCK of MTS-Elektronica. Daarnaast beschikt u over technisch kennis van PC's waaronder MSDOS. U heel belangstelling voor diverse software pakketten, bent inventief en kunt zelfstandig werken. U ben in het bezit van het rijbewijs B. Bekendheid ine de glastuinbouw is een pre. Ons aanbod Priva biedt u een afwisselende baan i jongen dynamisch team. Ruimte voor zelfstandig heid, initiatief en zelfontplooiing, goede arbeids arden waaronder een bedrijfsauto. Informatie en sollicitatie De heer A. Mann geeft telefonisch graa nadere inlichtingen over deze functie, tel 01745 13921. Sollicitaties kunt u richten aan Priva b.v. t.a.v. de afdeling Personeelszaken, Zijlweg 3 Postbus 18, 2678 ZG De Lier, onder vermeldin van het vacaturenummer 92 12 2 PRIVA Als je hel goed doet werk je met Priva Priva Agro maakt deel uit van de Priva Groep: eei internationaal opererende onderneming met cc 400 medewerkers. De bedrijven binnen de groei ontwikkelen en produceren hard- en software sensorenelektronica en fijnmechanische compo nenten en systemen. Werken bij Priva beteken een loopbaan bij een technologisch hoog ontwik kelde onderneming waar de bedrijfscultuur wordt bepaald door innovatie en ktvaliteit. Aannemersbedrijf H. Brekelmans BV zoekt per direct een allround timmerman (m/v) in bezit van vereiste vakdiploma's. Minimaal 5 jaar ervaring in verbouw en/of restauratie gewenst. Schriftelijke reacties voor 28 augustus sturen naar: Aannemersbedrijf H. Brekelmans BV t.a.v. dhr. H. Brekelmans Van Lumeystraat 37-41 2581 XA Den Haag CC Edith Stein Stichting De Edith Stein Stichting voorkatholiek spe ciaal onderwijs vraagt, voor de onder haar bestuur staande school ,,De Ockenrand", een Conciërge/ onderhoudskracht m/v Funktieomvang: 19 uur Vooralsnog ter vervanging i.v.m. ziekte Reacties binnen 14 dagen richten aan: ,,De Ockenrandschool", Cantateplein 27, 2553 VD Den Haag, t.a.v. dhr. S. P. van der Meer. Tel. inlichtingen 070-3978177. De NVWBopgelicht in 1937, is een maatschappelijke vereniging van ruim 225 aannemingsbedrijven in de grond-, water-, spoor- en wegehbouw. Het Algemeen Secretariaat te 's-Gravenhage zoigt voor de coördinatie en uitvoering van de verenigingsactiviteiten en voor dienstverlening aan de individuele leden, de collectiviteit van de leden, de bedrijfstak GWW en de gehele bouwnijverheid. Ten behoeve van dit secretariaat zoeken wij contact met belangstellenden voor de functie van Functie-inhoud - Het verzamelen van marktinformatie en het opstellen van statistieken. - Het analyseren van budgetten van overheden en het volgen van het overheidsbeleid in deze. - Het volgen van de ontwikkelingen op het gebied van automatisering, waar het gaat om: - uitwisselen van gegevens (EDI, databanken) - ontwikkelen van standaarden in de GWW-sector - Het volgen van de ontwikkeling met betrekking tot de contractenadministraties, zoals: - administratieve aspecten van de contractregelgeving - inhoud en opzet risicoregeling - Het verrichten van hand- en spandiensten op aanpalende terreinen. Functie- en persoonlijkheidseisen - Bedrijfseconoom of HEAO-er - Leeftijd 24-30 jaar - Ervaring niet noodzakelijk - Analytisch vermogen - Interesse in de hoofdaandachtsgebieden: - statistiek - automatisering met betrekking tot gegevensuitwisseling - contractenadministratie Schriftelijke sollicitaties richten aan: VNC Adviseurs B.V., Postbus 4174, 4900 CD Oosterhout (N.Br.) T.a.v. mevr. S. R. Mortier-Kerkhove Voor eventuele inlichtingen: tel. 01620-33500 (tussen 10.00 en 12.00 uur) Adviseurs voor Arbeids - en Organisatievraagstukken bv Vacaturenunner: 925389 - 026 De ANWB is de grootste vereniging van Nederland en heeft ten doel het behartigen van de belangen van haar leden op het gebied van recreatie, ,j' toerisme, verkeer en vervoer. De ANWB - met haar 3000 personeelsleden - realiseert dit door voorzieningen voor haar 3 miljoen leden te (laten) treffen, alsmede door het aanbieden van produkten en diensten zoals Wegenwacht, Internationale Reis- en Kredietbrief, Rechtshulpcertificaat, technische keuringen, een achttal periodieken en vele publikaties. De afdeling Opleidingen maakt onderdeel uit van de hoofdafdeling Personeel en Organisatie. Het opleidingenbeleid biedt een wezenlijke ondersteuning aan het ANWB-management bij het realiseren van hun doelstellingen; dit dient vorm te krijgen middels gestructureerde opleidingsplannen, hieraan wordt momenteel projectmatig vorm gegeven. De afdeling Opleidingen werkt hoofdzakelijk t.b.v. interne opdrachtgevers en bestaat uit een 25-tal gemotiveerde en dynamische medewerkers. Binnen onze technische sectie is een functie vacant voor een: (m/v) De hoofdtaken in deze functie zijn: - het doceren van autotechnische vakken (zowel theorie als praktijk); - het onderhouden en ontwikkelen van lesmateriaal; - het in teamverband opzetten van opleidingen; - het tentamineren/examineren van cursisten; - het ontwikkelen van functiegerichte werkmethoden: - het volgen van ontwikkelingen in de autotechniek en technologie en deze met de collega's kunnen vertalen naar de ANWB- p ra kt ijk. Functie-eisen: - ruimschoots aanwezige didactische kennis en vaardigheden, eventueel een 3e graads lerarenopleiding; - actuele autotechnische kennis op HTS-niveau; - een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid: - bereidheid tot het volgen van aanvullende didactische en autotechnische opleidingen. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Het salaris, afhankelijk van kennis en ervaring, bedraagt maximaal 6650,00 bruto per maand. Informatie kunt u ii telefoon: 070-3147331. bij de heer H. Hubers, chef Vakkennisgerichte Opleidingen, Uw sollicitatiebrief met uitgebreid curriculum vitae kunt u tot 14 dagen na verschijning van dit blad sturen naar de ANWB t.a.v. de afdeling Personeel Organisatie, Postbus 93200, 2509 BA Den Haag onder vermelding van het vacaturenummer op envelop èn brief. ondernemingen op dit gebied - op de markt van de veelzijdige informatieverstrekking. Het zeer gevarieerde order- en dienstenpakket bestaat ondermeer uit het ontwerpen en drukken van zet-intensief drukwerk, geheim waarde papieren, chipcards; het fiscaal juridisch en cultureel maatschappelijk gebied; het ontwikkelen van elektronische informatie-overdracht en het exploiteren van informatieve telefoonlijnen. Afnemers van onze diensten zijn bedrijfsle ven. overheden en particulie- Uitgeverij Plantijnstraat Sdu Uitgeverij Plantijnstraat brengt informatie op de markt afkomstig van de overheid, alsmede daarmee verwante of daarvan afgeleide informatie. Naast rege ringsnota's en wetsvoorstellen brengt deze uitgeverij ook losbladige en documen taire uitgaven voor diverse bedrijfstakken, naslagwerken, catalogi, tijdschriften, formulieren en andere overheidspublikaties uit De afdeling Micro houdt zich bezi met de reproduktie en exploitatie van officiële publikaties op microfiche. Daarnaast kent het Micro-fonds de kopie- en faxservice. Op verzoek van de klant wordt elk stuk uit de officiële publikaties opgezocht, gekopieerd en verzonden. Ter aanvulling van deze afdeling zoeken wij op korte termijn een full- of parttime Medewerker kopie-/fax service m/v Wat u doet U staat via de telefoon in het Nederlands of Engels aanvragers van informatie te woord over de officiële publikaties, zoals de Staatscourant, het Staatsblad, de Kamerstukken en EG-publ katies. Met behulp van microfilm- leesapparatuur zoekt u in het microfiche-archief de gewen ste informatie op, verstrekt prijsinformatie en noteert de bestelling. Tevens beheert u het microfiche-archief, verstrekt opdracht tot het produceren van afdrukken vanaf microfiches e voert u in een geautomatiseerd systeem gegevens ten behoeve van de fakturering in. Uw profiel U heeft tenminste een voltooide MAVO-opleiding. Daarbij heeft u ervaring met (telefonische) verkoop. U heeft een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal en beschikt ove goede contactuele vaardigheden en een goede telefoonstem. Wat wij u bieden Een zelfstandige functie binnen het terrein van Micro-uitgaven. De CAO voor het Boeken- uitgeverijbedrijf is op u van toepassing; daarnaast beschikt Sdu over een uitstekend aanvul lend secundair arbeidsvoorwaardenpakket. In verband met een interne herverdeling van taken is de mogelijkheid vooralsnog aanwezig de functie full- of parttime in te vullen. Belangstelling Voor meer informatie kunt u terecht bij de heer J.M. Spendel, algemeen manager, telefoon 070-3789421. Uw schriftelijke reactie kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan: Sdu Uitgeverij Plantijnstraat, Afdeling P&O, t.a.v. Mw. Drs. Y. Eggen, Postbus 20014, 2500 EA Den Haag. Sdu Uitgeverij Plantijnstraat is een zelfstandige projectorganisatie van N.V. v/h Staatsdrukkerij/Uitgeverij.

Leidse Courant | 1992 | | pagina 22