Secretaresse* MET EEN ADVERTENTIE IN DE KRANT BEREIKT U MEER MENSEN, Z (V/N) STAFMEDEWERKER 8 o ACCOUNT- MEDEWERKER Wilt u als bedrijfsleider m/v echt iets ondernemen? Doe dan 'ns zaken met Blokker X i| Personeel O MINISTERIE IDEFENSIE Analist/programmeur v/m lorentzhof KEUKENASSISTENT m/v FELICITAS ENTHOUSIASTE MEDEWERKER (m/v) MANAGEMENT ASSISTENTE STICHTING FORESCHATE GEDIPLOMEERD ZIEKENVERZORGENDE LEIDINGGEVENDE LEIDSE COURANT I ZATERDAG 1 AUGUSTUS 1992 LU LU LU 03 j: De Directie Organisatie en Infor- jj matie in Den Haag houdt zich bezig met de beleidsontwikkeling ten aanzien van een zo efficiënt I mogelijke organisatie- en infor- I matievoorziening en automatise- ring voor de gehele Defensie- organisatie. Het stafbureau on- dersteunt de directie door het ver- lenen van administratieve en do cumentaire diensten en het beheren van het geautomatiseer de (netwerk)systeem voor infor matieverwerking. Momenteel is er bij dit bureau behoefte aan een ondernemende OP MBO-NIVEAU TAAK In deze functie hebt u een re gelende en organiserende taak. Zo bent u verantwoordelijk voor het agendabeheer, het regelen van vergaderingen en het ontvan gen van bezoekers. Naast het ver lenen van vergaderondersteu ning, hebt u ook een algemene administratieve taak. U verricht werkzaamheden op het gebied vqn postbehandeling, documenta tie en archief. Wat de functie extra interessant maakt, is het feit dat u optreedt als vervanger van het bu- reauhoofd. Als zodanig verricht u werkzaamheden op het gebied van beleidsondersteuning, coördi natie van interne bedrijfsvoering en systeem- en applicatiebeheer. GEVRAAGD U hebt ervaring met het ge- i bruik en de toepassing van kan- toorautomatisering (WP) en het Novell-netwerksysteem. Ervaring I: met het beheer van dit netwerk- I systeem strekt tot aanbeveling. Daarnaast beschikt u over erva ring met en kennis van archief- en documentatiebeheer en secretari ële werkzaamheden. Op het com municatieve vlak laten uw vaar digheden niets te wensen over. In uw huidige functie wordt u vooral gewaardeerd om uw teamgeest, inzet en zelfstandige aanpak. Uw opleidingsachtergrond is HAVO dan wel MBO, of u hebt een gelijk- waardig werk- en denkniveau. GEBODEN Een functie met veel afwisse ling en een grote mate van zelf standigheid in een klein collegiaal team. Het salaris is in overeen stemming met de zwaarte van de functie en uiteraard afhankelijk van uw opleiding en ervaring. In verband met een binnenkort af te ronden functiewaarderingsonder- zoek is een maximum bruto maandsalaris van f 3.614,- niet uitgesloten. U mag verder reke- nen op 8% vakantietoeslag, mini maal 23 vakantiedagen plus 12 ADV-dagen per jaar. Bovendien kunt u gebruik maken van studie mogelijkheden om binnen uw vakgebied up-to-date te blijven. REACTIES Meer informatie over deze functie kunt u inwinnen bij het hoofd stafbureau, mevrouw J.J.C.M. Kohier, (070) 318 79 84. Mevrouw H.J. van Tol, (070) 318 69 35, kan u meer vertellen over de sollicitatieprocedure. Bij gelijke geschiktheid genieten leden van etnische minderheden en gehan dicapten de voorkeur. Uw schriftelijke sollicitatie met CV kunt u binnen 14 dagen sturen naar de Stofgroep/Personeels zaken van het Directoraat- Generaal Economie en Financiën, postbus 20701, 2500 ES Den Haag. StUdiO Tigges, grafisch ontwerp- en adviesbureau zoekt i.v.m. het vertrek van een van de medewerkers een: m/v Hij/zij verzorgt de communicatie tussen de op drachtgevers en de ontwerpers. Daarnaast wordt een intensief contact onderhouden met o.a druk kers en lithografen. Voor de goede commercieel gerichte kandidaat, die naast kwaliteitsgevoel, klantgerichtheid en so ciale vaardigheden, ook kennis heeft van grafische vormgeving, druktechnieken en calculatie, liggen hier uitstekende mogelijkheden. Bij belangstelling zendt u ons binnen vijf dagen na verschijning van dit blad uw C.V. Studio Tigges, Laan van Meerdervoort 189f, Postbus 635012502 JM DEN HAAG Pels Rijcken Droogleever Fortuijn is één van de grotere advocaten- en notariskantoren van het land en bestaat uit I40 medewerkers. Door de centrale ligging aan het Koningin lulianaplein in het Babylon-complex is ons kantoor gemak kelijk te bereiken. Op korte termijn komen wij graag in kontakt met een die zal fungeren als rechterhand van één van onze medewerkers. Wij vragen: minimaal een voltooide Havo-opleiding een afgeronde secretaresse-opleiding goede beheersing van de Nederlandse taal grote typevaardigheid kennis van tekstverwerkende apparatuur leeftijd tussen de 20 en 30 jaar Wij bieden: een prettige werksfeer een moderne, goed geoutilleerde werkplek met een p c. .(tekstverwerkingspakket DW4) die gekoppeld is aan een laserprinter een zeer gunstige salariëring (afhankelijk van leeftijd en ervaring min. f 2.062,- en max. f4.341,- bruto per maand) 13e maand 8% vakantietoeslag minimaal 25 vakantiedagen Interesse? Schrijf dan binnen twee weken uw sollicitatiebrief met curriculum vitae t a v. de heer R.J. Marshall, Pels Rijcken Droogleever Fortuijn, Postbus 11756,2502 AT 's-Gravenhage. Voor deze functie komen zowel vrouwelijke als mannelijke kandidaten in aanmerking. op de markt van de veelzijdige informatieverstrekking. Het zeer gevarieerde order- en dienstenpakket bestaat ondermeer uit het ontwerpen en drukken van zet-intensief drukwerk, geheim waarde papieren, chipcards; het verzorgen van overheids- fiscaal-juridlsch en cultureel-, maatschappelijk gebied; het kwaliteit en klantgerichtheid continueren en uit te bouwen. Afnemers van onze diensten zijn bedrijfsleven, overheden ming telt ruim 1000 medewer kers, verspreid over verschil lende werkmaatschappijen. De informatievoorziening voor de bedrijfsonderdelen van Sdu wordt verzorgd door de afdeling Automatisering en Informatieverwerking. De afdeling (18 medewerkers) is onderverdeeld in een rekencentrum en een groep systeemontwikkeling; er wordt gewerkt met HP3000 en HP9000 apparatuur. De afdeling treedt dienstverlenend op bij de ontwikkeling, het onderhoud en het in produktie nemen van informatiesy stemen, waarbij alle werkzaamheden in beginsel kostendekkend worden uitgevoerd. Ter versterking van onze groep Systeemontwikkeling zoeken wij op korte termijn een Wat u doet De werkzaamheden zullen bestaan uit het aanpassen en wijzigen van bestaande, alsmede het ontwikkelen van nieuwe programmatuur. Gewerkt wordt met een zelf ontwikkelde transactie monitor (Cobol) voor de HP3000 en met Sybase/APT voor de HP9000. Tevens houdt u zich bezig met systeemontwerp en systeemanalyse en stelt u systeem- en gebruikersdocumen- tatie op. Het begeleiden en instrueren behoort tot slot ook tot uw takenpakket. Uw profiel U beschikt over een HBO werk- en denkniveau en, naast een aanvullende opleiding binnen het systeemontwikkeltraject, over enige jaren automatiseringservaring. Goede contactuele eigenschappen en het vermogen om zowel zelfstandig als in teamverband te kunnen werken zijn voor een goede uitvoering van deze functie noodzakelijk. U bent een creatieve en enthou siaste medewerker, voor wie inzet en een grote mate van flexibiliteit vanzelfsprekende zaken zijn. Tot slot verwachten we dat u affiniteit heeft met de bedrijfsprocessen in de Grafische Industrie. Wat wij bieden Geboden wordt een veelzijdige functie in een kleine, prettige werkomgeving met zeer geva rieerde werkzaamheden, welke aan mensen met de juiste instelling ten aanzien van automati sering een grote mate van vrijheid biedt. De CAO voor het Grafisch Bedrijf is op deze functie van .toepassing; daarnaast beschikt Sdu over een uitstekend aanvullend secundair arbeids voorwaardenpakket. U wordt in de gelegenheid gesteld tot het volgen van vakgerichte cursussen. Belangstelling Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot het hoofd van de automatiseringsafdeling, de heer M. Flipsen, telefoon 070-3789610. Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van c.v. kunt u, binnen drie weken na verschijning van dit blad, richten aan Sdu Gemeenschappelijke Diensten, t.a.v. Ingrid Gödecke, afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 20014, 2500 EA Den Haag. Ons bedrijf is gevestigd aan de Christoffel Plantijnstraat op 5 minuten loopafstand van de grote NS stations. Bejaardencentrum 2313 GA Leiden Stichting Bejaardencentrum Lorentzhof (32.5 uur p.w.): - werktijden: 07.45 uur tot 15.00 uur - werken om het weekend - assisteren bij maaltijdband, broodkeuken - verrichten van voorkomende schoonmaakwerkzaamheden - ingangsdatum 1 september 1992 Salaris volgens CAO Bej.tehuizen. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na verschijningsdatum van dit blad, te richten aan de direktie van bovenvermeld bejaardencentrum. Felicitas B.V., een werkmaatschappij van de Prommix Groep, is een snel c onderneming die zich richt op persoonlijke produktpromotie. De organisatie kent drie landelijk opererende felicitatie-diensten: Happy Day voor aanstaande bruidsparen, Welcome Home voor pas verhuisde gezinnen en Hello Baby voor ouders van pasgeboren baby's. Voor onze afdeling Personeel en Organisatie zoeken wij wegens vertrek van onze huidige medewerker een PERSONEELSFUNCTIONARIS (m/v) die zich zelfstandig bezig zal houden met de operationele werkzaamheden op het gebied van personeelswerk voor ca. 750 medewerkers en in teamverband met de ontwikkeling van het sociale beleid binnen de groep bedrijven. Wil vragen: een goede communicatieve vaardigheid en een positieve instelling een HBO-er met minimaal 3 jaar PZ-ervaring. Wil bieden: een prima werksfeer in ons kantoor te Leiderdorp een uitdagende, afwisselende functie meegroeikansen in een groeiende organisatie een complex en dus boeiend werkveld Geïnteresseerd? Stuur dan uw uitgebreide CV binnen twee weken naar Felicitas B.V., Hoofd afd. P&O, Splinterlaan 154, Postbus 17, 2350 AA Leiderdorp. Voor nadere informatie kunt u bellen met 071 -899210, vraag dan naar Karei Gillissen, Hoofd Personeel en C i' Blokker zoekt mensen met ondernemerschap. Als u echt Iets wilt ondernemen bent u van harte welkom bij Blokker. Want Blokker zoekt bedrijfsleiders m/v in opleiding. Kies voor een verantwoordelijke baan Blokker biedt u een afwisselende baan met grote mate van zelfstandigheid. U bent verantwoordelijk voor uw 'eigen' Blokker zaak en u geeft leiding aan een hecht en enthousiast verkoopteam. Waar moet u aan voldoen? We zijn op zoek naar mensen die nu al leidinggevende winkelervaring hebben. U bent tussen de 25 en 35 jaar en u heeft een middelbare beroepsopleiding. Wat hebben wij u te bieden? Blokker is één van de grotere werkgevers in de branche en heeft een gedegen oplei ding tot bedrijfsleider. Dat betekent dat u veel mogelijkheden krijgt om door te groeien. Naast een goed salaris heeft u als bedrijfs leider recht op een kerstgratificatie en tantième. Verder komt u in aanmerking voor vele extra's, zoals een forse korting op personeelsaankopen. Neem snel contact met ons op Blokker heeft een groot aantal winkels in Nederland. We zijn daarom regelmatig op zoek naar bedrijfsleiders m/v. Spreekt zo'n baan u aan? Stuur dan uw sollicitatiebrief met c.v. en pasfoto naar Blokker B.V., afdeling Personeelszaken, ter attentie van de heer J.H.J. Drost, Van der Madeweg 13-15, 1099 BS Amsterdam. STEENUIL De Stichting Natuur- en Vogelwacht onderhoudt knotwilgen en plant ze aan Niet alleen voor de Steenuil maar ook voor het aanzien van ons landschap Steun ons, wordt donateur Giro 550.30.20 St. Natuur- en Vogelwacht Weerdestein 41, 3328 MK Dordrecht Tel. 078-174983 SPORT SERVICE BENELUX BV is een jong, sportief bedrijf, dat een aantal sportkledingmerken vertegenwoordigt in Nederland. Voor de boekhoudafdeling zoeken wij voor minimaal 20 uur een De kandidaat moet minimaal aan de volgende eisen voldoen: - zeer punctueel en georganiseerd - ervaring met kas/bank/giro en krediteurenadministratie - leeftijd tot 30 jaar - zelfstandig kunnen werken - graag pasfoto bijsluiten Tevens zoeken wij voor 40 uur een die overweg kan met: - WP 5.1 - expediteursfakturen - correspondentie, zowel binnenlands als buitenlands - talen: Engels, Duits, Frans - punctualiteit, zelfstandigheid - leeftijd tot 30 jaar - graag pasfoto bijsluiten Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Anuschka Kilian, tel. 071- 618962. Handgeschreven sollicitaties en c.v. richten aan: SSB BV t.a.v. Anuschka Kilian Rouwkooplaan 5, 2251 AP Voorschoten. Sluitingsdatum: 12 augustus 1992. Verzorgingstehuis voor Bejaarden 1 Rouboslaan 1, 2252 TM Voorschoten, tel. 071-614931 Huize Foreschate is aangesloten bij Pro Senectute te Amsterdam en biedt plaats aan 60 bewoners. Er behoren 30 aanleunwoningen bij. Een goede woon- en werksfeer kenmerken dit verzorgingstehuis. Per 1 sept. a.s. vragen wij een voor 40 uur per week, part-time is bespreekbaar, voor alle diensten, i Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden conform de C.A.O. Bejaardentehuizen. jj Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen richten aan: directrice Huize Foreschate. FEDERATIEVE STICHTING THUISZORG De Federatieve Stichting Thuiszorg is een regionaal werkende instelling voor gezinsverzorging en maatschappelijk werk, werk zaam in Zoetermeer en het Oostland. De instelling heeft 550 mede werkenden. De gezondheidszorg in Zoetermeer is op een innove rende wijze georganiseerd. De vier kerndisciplines: huisartsen, wijkverpleging, maatschappelijk werk en gezinsverzorging bieden vanuit gezondheidscentra wijkgerichte, geïntegreerde eerstelijns- zorg. De instelling is betrokken bij een fusieproces met de kruis vereniging Zoetermeer. In twee wijken in Zoetermeer vakeert de funktie van voor circa 25 uur en voor circa 36 uur per week. MA/ Funktie-informatie: de organisatie en begeleiding van de hulpverlening; het leiding geven aan en het begeleiden van de helpenden/ verzorgenden, zowel individueel als in groepsverband; verzorgen van administratieve werkzaamheden; participeren en bijdragen in een samenwerkingsverband van huisartsen, A.M.W., kruisvereniging en thuiszorg. Funktie-eisen: een H.B.O. denk- en werkniveau; goede organisatorische en leidinggevende vaardigheden; bij voorkeur enige ervaring in de funktie van leidinggevende in de thuiszorg; de arbeidsduur wordt verdeeld over alle werkdagen van de week. Wij bieden: salariëring (maximaal f 3.921,88 - met een uitloop tot f 4.455,47 afhankelijk van opleiding - bruto per maand op full-time basis) en arbeidsvoorwaarden conform de C.A.O.- Gezinsverzorging en Algemeen Maatschappelijk Werk; opname in het pensioenfonds P.G.G.M. Informatie kan worden ingewonnen bij mevrouw M. Omoke- Scheepers, hoofd hulpverlening, tel. 079 - 412224. Sollicitaties binnen 10 dagen na verschijnen te richten aan de heer C.JJ. Haak, hoofd personeelszaken, op onderstaand adres. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op 19 augustus a.s. Centraal Bureau Federatieve Stichting Thuiszorg, Kaagkade 57, Postbus 446, 2700 AK Zoetermeer. Telefoon 079 - 412224.

Leidse Courant | 1992 | | pagina 14