Honkbalteam nog meer een eenheid SPORT Perfecte score van Steffi Graf IOC waagt vredespoging sport op tv Moussavi bereikt in Voorhout halve finale GIRO 953 3TSIJTHOFF PERS CcidócGouocmt VRIJDAG 17 JULI 1992 Van der Ven stopt met motorcross BAKEL - Kees van der Ven rijdt zondag op het circuit van Valkenswaard zijn laatste mo torcross. De 35-jarige coureur uit Bakel zet een dikke streep onder zijn loopbaan. Van der Ven mijdt na Valkenswaard de laatste drie 500 cc Grand Prix- wedstrijden van het seizoen. De 35-jarige coureur scoorde zijn eerste WK-punten in 1977 in de 250 cc. De doorbraak volgde in 1980. In dat jaar werd Van der Ven als fabriekscou- reur van Maico tweede in de wereldtitelstrijd. Sindsdien behoorde hij tot de wereldtop in het cross-wereldje. EG tikt organisatie Barcelona op vingers BRUSSEL - De Europese Commissie heeft het organisatiecomité van de Olympische Spelen in Barcelona op de vingers getikt in verband met de distributie van toegangs kaarten. De kaartverkoop moet op grond van de EG-regels op de concurrentie vrij zijn. Daarin past het niet dat er per land een bepaald aantal kaarten voor de verkoop be schikbaar is, aldus EG-commissaris Sir Leon Brittan. Door de interventie van de EG heeft het comité de regels aangepast. Voort aan kunnen burgers (al dan niet via een reis bureau) uit de EG-landen rechtstreeks bij het comité of bij reisbureaus in andere lid staten van de EG terecht voor een toegangs kaart. Een dergelijk distributiesysteem werd ook al gehanteerd bij de Olympische Winterspelen in Albertville. Van Bemmel mag toch naar Spelen DEN HAAG - Bokscoach Hen- nie van Bemmel gaat toch naar de Olympische Spelen in Barce lona. Persoonlijk ingrijpen van André Bolhuis, chef de mission, heeft het mogelijk gemaakt dat Van Bemmel op zijn deel-accre- ditatie bij de training van de bok sers aanwezig kan zijn en het toernooi kan volgen. „Ik viel woensdag bijna van mijn stoel toen ik het bericht hoorde dat Van Bemmel door het ontbreken van financiën bij de Nederlandse Boks Bond niet naar Barcelona kon. Wij hebben daar nu een op lossing voor gevonden", aldus Bolhuis. FRANKFURT - Steffi Graf heeft de Duit se tennisploeg met een perfecte score in de halve finales van de Federation Cup ge slagen. De Wimbledon-kampioene ver sloeg gisteren in Frankfurt de Poolse No- wak in 36 minuten met 6-0 6-0. De Duitse ploeg won in de kwartfinales met 3-0 van Polen, dat al berustte in de nederlaag voor dat er een bal was geslagen. In de halve eindstrijd speelt'de Duitse ploeg tegen de Verenigde Staten. De Amerikanen stuur den de B-ploeg. Het A-team (Mary-Joe Fer nandez, Capriati) bereidt zich op het gra vel van Monte Carlo voor op Barcelona. In Frankfurt zijn Gigi Fernandez en Lori McNeil de vervangers. De twee versloegen Frankrijk met 2-1. Bob Maaskant verlengt contract bij Stichting Arbeidszaken DEVENTER - Bob Maaskant blijft aan de Stichting Ar beidszaken verbonden, in tegenstelling tot Ton van Dalen voor wie ontslag is aangevraagd. Maaskant ondertekende het nieuwe contract bij de Stichting Arbeidszaken, waarin uitdrukkelijk wordt gesteld dat Maaskant zich niet mag be zighouden met het begeleiden van voetballers bij tranfers. Een uitzondering is gemaakt voor de spelers die al onder de hoede zijn van Maaskant. Het gaat hier om vijftien Neder landse profs. Maaskant zegt met 'heel veel pijn en moeite' akkoord te zijn gegaan met het nieuwe contract. Maaskant: „De WCS (Vereniging Van Contract Spelers) heeft dit in gang gezet om de illegale makelaars uit het circuit te weren. Voor mij persoonlijk is er geen sprake van inkomstender ving omdat er bij bemiddeling bij transfers slechts sprake was van een onkostenvergoeding. Ton van Dalen neemt ech ter geen genoegen met de bepalingen in het contract. De mo gelijkheid bestaat dat de rechter hem in het gelijk stelt en dat men daarna ook mijn contract zal moeten bijstellen". ow Gebrandmerkt RIO DE JANEIRO - Een barbecue Renato zijn plaats in het elftal va go gekost. De aanvaller werd voor de return van de finales in de pla\ om de Braziliaanse voetbaltitel. De 2 rige international had Gaucho uitg digd voor een hapje en drankje. Diez{ Gaucho had Botafogo in de eerste /i; wedstrijd de das omgedaan. Hij scq een doelpunt voor Flamengo en fradl aandeel in de twee andere treffers. Da nederlaag (0-3) werd Botafogo urj kansloos voor het landskampioensc De fans brandmerkten de langharige 1? tenspeler als verrader na foto's i bladen, waarop Renato en Gaucho hapje en drankje namen bij het zwen van Renato's luxueuze villa: Voon 2L Pinheiro van Botafogo schorste zijn sj ÜL voorde return. y HAARLEM - Als één man kwam 'Pim Muiier' gisteravond om tien mi nuten vóór middernacht overeind. Na bijna vier uur honkbal bracht een ferme tik van de achttien jarige Ralph Milliard pine-' hrunner Jeffrey Cranston vanaf het tweede honk over de thuisplaat, het geen het winnende punt betekende tegen Puerto Rico: 8-7. Zelden eerder zal baseballsta- dion nummer één in ons land zo'n explosie van euforie heb ben meegemaakt. Waaraan de merendeels jeugdige spelers van manager/coach Jan Dik Leurs binnen de lijnen van harte meededen. De ontmoe ting met olympisch deelnemer in Barcelona Puerto Rico groeide gisteravond niet alleen uit tot een heuse happening met thriller-achtige allure, de winst betekende het tweede achtereenvolgende hoogstand je voor de Oranje-ploeg. Daags tevoren was de nummer twee van de (amateur)wereld Nica ragua al geklopt, maar dat ook de andere Midden-Amerika nen aan de zegekar zouden worden gebonden had slechte een enkeling verwacht. Van daar dat het niet geheel uitver kochte maar wel weer ouder wets volle Haarlemse stadion verbaasd toekeek hoe Oranje halverwege de normale speel- duur brutaalweg naar een voorsprong van 7-1 uitliep. Vooral dank zij een aarzelend gestarte maar gaandeweg sterk groeiende werper Pa trick van Doorn. „Daar waren we super blij mee", aldus Leurs na afloop glunderend. Drie weken had-ie niet ge speeld en dan zo beginnen te gen zo'n sterke ploeg. Knap". Hoe knap bleek nadat Van Doorn de heuvel na ruim zes innings had moeten verlaten. Was hij ondanks het feit dat hij geen enkele opponent kon uit schakelen op drie-slag ge steund door zijn velders (drie dubbelspelen!) goed overeind gebleven, zijn opvolger ver ging het minder. Aanzienlijk minder, want de linkshandige Jan van Gorkum moest met een twee vrije lopen toestaan en kon weer inrukken. „Met slechts één gegooide slagbal", accentueerde Leurs nog. Ommekeer De treurige afmars van Van Gorkum, die mogelijk te lang had ingegooid, leek de inlei ding te vormen tot een omme keer in de wedstrijd. Elf Puer- toricanen kwamen in het slag- perk tegenover eerst Paul Nanne (weinig gelukkig met de beoordeling van hoofd- scheidsrechter Ton Bodaan) en Geoffrey Kohl en dat lever de vijf punten op: 7-6. De basis voor een nederlaag leek gelegd tegen de hoog ingeschatte Ca- raibiërs, maar Nederland her stelde zich sterk. Hoewel ook Kohl grossierde in vrije lopen kon Puerto Rico daar niet opti maal gebruik van maken. Mede onder invloed van de ar bitrage, die Oranje niet slecht was gezind. Tot woede van de Midden-Amerikanen, die een maal werden betrapt op onre gelmatig honklopen en schijn, hetgeen in beide gevallen kostbare en door Nederland met plezier begroete nullen opleverde. Mede daardoor slaagde het team van Leurs er in de schade beperkt te houden, maar kon aan de andere kant zelf geen gebruik maken van scorings- posities. Tweemaal liet een honkloper zich doordat het aan de communicatie schortte tus sen het derde honk en de thuisplaat insluiten, hetgeen winnende runs verijdelde. Na dat Puerto Rico eerst nog tot 7- 7 was bijgekomen en een ver lenging noodzakelijk werd, bleek de klap van Milliard in de tiende slagbeurt beslissend. Veel fouten „Met de Europese titel van een paar jaar geleden in Barcelona was dit de mooiste wedstrijd die ik voor het Nederlands BARCELONA - Het In ternationaal Olympisch Comité wil een poging doen het onverzoenlijke te verzoenen. Als de sporters van Bosnië- Herzegovina erin toe stemmen één ploeg te vormen met hun Servische vijanden mögen zij onder hun eigen nationale vlag in Barcelona deelnemen. Volgens Pal Schmitt, bestuurs lid van het IOC, zal een derge lijk voorstel vandaag bij de vergadering van het tien man sterke dagelijks bestuur van het IOC ter sprake komen. Schmitt zelf achte de kans niet groot, dat de Bosniërs op het aanbod zullen ingaan, nu de strijd tussen beide volken maar niet wil luwen. „We pro beren ze te helpen, maar het is niet zeker dat ze de gelegen heid zullen aangrijpen". Het IOC kwam verleden week met het Joegoslavisch nationaal Olympisch Comité overeen, dat atleten uit Joegoslavië - nu nog slechts gevormd door Ser vië en Montenegro - kunnen deelnemen aan de Spelen; het sportembargo van de Verenig de Naties ten spijt. Ivan Slavkov, het Bulgaarse lid van het Internationaal Olympisch Comité, zal waar schijnlijk noodgedwongen ontbreken op de Olympische familie-rëunie van Barcelona. Ne VANDAAG Nederland 2, 21.05 uur: Triviant®^ pia, spelprogramma rond de Olv f sche Spelen. Nederland 3, 19.12 uur: Tour del ?ur ce, samenvatting twaalfde eta ijst 22.15 uur: Studio Sportjournaal. BBC 1, 24.00 uur: Golf, open Ery sc_ kampioenschappen vanuit Muii ^a£ Lothain. c Duitsland 123.25 uur: Sportschai Duitsland 2, 22.40 uur: Die Spoi -°VI portage met tennis, Federation Ci| j"" wielrennen, Tour de France. RTL+, 04.30 uur: Autosport, Foi 1Grote Prijs van Engeland. TV 5,23.25 uur: Tour de France. Sportnet, 18.00 uur: Sport met o meer paardesport, zeilen en bokse. Eurosport, 18.00 uur: Sport meto meer wielrennen en te Ralph Milliard (links in actie tegen Japan) zorgde voor het winnende punt tegen Puerto Rico. team heb gespeeld", verklaar de routinier Eric de Bruin di rect na afloop. „Niet qua ni veau, want daarvoor werden er wat te veel fouten gemaakt. Maar qua spanning, scorever loop en resultaat was het zeker de beste wedstrijd die ik in Haarlem heb gespeeld. Dat het op een aantal beslissende mo menten misging en we niet konden scoren kwam door de spanning, denk ik. Want er stond toch wel behoorlijk wat druk op sommige jongens". Eric de Bruin wenste uit de succesreeks van het Neder landse team in Haarlem niet de conclusie te trekken dat zijn ploeg met de huidige ma nager/coach Leurs wel bij de Olympische Spelen aanwezig zou zijn geweest. „Coaches met elkaar vergelijken is als met appels en peren", aldus de eerste-honkman, die als één der weinigen deel bleef uitma ken van het Nederlands team, waarvoor zo veel andere top pers bedankten. „Er is wel een verschil in coaching. Vorig jaar bij het EK ging dat (met Jim Stoeckel; red.) op de Ameri kaanse manier. Eerst wat pun ten bij elkaar sprokkelen en la ter in de wedstrijd bekijken of er risico's moeten worden ge nomen. Leurs doet dat anders. Die speelt meteen volop op de aanval. Dat kan werken, dat zie je maar hier". De Bruin wilde nog wel een verschil aanduiden. „Leurs heeft een goede ploeg spelers bij elkaar gebracht. Jongens die voor elkaar willen werken. Daardoor is de sfeer geweldig goed. Daarom zijn de resulta ten die we hier boeken toch voor een groot deel op zijn con to te schrijven". Nuchter De voorlopig voor slechts één jaar aangestelde bondscoach wimpelde nuchter als hij is de lof ietwat af. „We wilden naar een eenheid groeien en dat dat lukt tonen we nu al drie wed strijden. Je zag dat iedereen blij was toen dat winnende punt werd gemaakt. Ook een jongen als Boon, die er voor één slagbeurt inkwam. De kracht van dit Nederlandse team is dat we ondanks fouten die er worden gemaakt verde digend toch goed blijven spe len. Dat toonden die paar dub belspelen wel aan. We winnen vanavond toch van een olym- I FOTO:ANP pische deelnemer. Dat zegt toch wel iets". De Haarlemse 'hausse' zou een voortreffelijke aanzet geweest kunnen zijn voor een optreden in Barcelona, maar de uitglij der van vorig jaar tegen de Ita lianen tijdens het als kwalifi- katie geldende EK stond dat in de weg. Waarover nu in elk ge val geen onduidelijkheid meer mag bestaan is de vraag of Jan Dik Leurs is geslaagd bij zijn debuut als manager. De oud pitcher moet de kans krijgen met deze groep toe te werken naar een volgende olympische expeditie. Misschien zal star ten in Atlanta net dat rugge- steuntje kunnen zijn voor de sport om ook buiten de Haar lemse honkbalweek eens wat meer een publiekssport te wor den. Des te betreurenswardi- ger is dat Atlanta pas in 1996 op de agenda staat. Puerto Rico 1-0-0-0-0-0-5-1-0-0=7 Nederland 0-0-0-3-4-0-0-0-0-1=8 Werpcijfers. Puerto Rico. Figeroa (3 1/3). 1-2-3-2, Mateo (5 2/3): 4-1-7-1, Se- pulveda (2/3): 0-2-1-0. Nederland. Van Doorn (6): 0-4-7-0, Van Gorkum (2 man): 0-2-0-0, Nanne (2/3): 0-2-2-1, Kohl (3 1/3): 0-4-3-0. Stand: 1. Japan 3-6, 2. Nederland 4-6, 3. Sullivans 4-4,4. Puerto Rico en Au stralië 3-2,6. Nicaragua 3-0. uitslagen DAMMEN Apeldoorn, Nielandtoernooi, zesde ronde: Schotanus-Sijbrands 1-1, Van Westerloo-Van Dijk 1-1, Van Beek- Bergsma 1-1, De Jong-Palmer 1-1, Bom-Holstvoogd 0-2, Van Tilborg-Baas 2- 0, Sinke-Van Snippenburg 1-1, Van der Kraan-Boer 1-1. Stand: 1. Schota nus en Sijbrands 9, 3. Van Dijk en Van Westerloo 8. TENNIS Washington. Mannen, 1.06 miljoen gulden, tweede ronde: Korda (Tsj/1)-Brown (VSt) 4-6 6-2 6-3, Curren (VSt)-Agassi (VSt/2) 7-5 6-4, Lendl (VSt/3)-Palmer (VSt) 6-4 6-1, Raoux (Fra)-Krickstein (VSt/4) 7-5 2-6 6- 3, Bates (GBr)-John McEnroe (VSt/5) 6- 2 1 -6 6-4, Washington (VSt/6)-Hogstedt (Zwe) 7-5 6-0, Masur (VSt/9)-Randall (VSt) 6-2 7-5, Koenig (ZAf)-Pozzi (lta/10) 3-6 6-4 6-4, Antonitsch (Oos)- Lavalle (Mex) 4-6 6-0 6-2, Mansdorf (lsr/8)-Agenor (Hai) 6-2 6-0, Holm (Zwe)-Martin (VSt) 7-6 7-5, Rostagno (VSt/7)-Kuhnen (Dui) 6-3 6-7 6-3, Grabb (VSt/14)-0'Brien (VSt) 6-3 6-2, Arias (VSt)-Damm (Tsj) 7-6 6-3, Ondruska (ZAf)-Lundgren (Zwe) 3-6 7-6 6-1Mul ler (ZAf)-Stoltenberg (Aus) 6-1 7-6. Federation Cup, vrouwen, kwartfina les: Duitsland-Polen 3-0 (Huber-Mroz 6-0 6- 3, Graf-Nowak 6-0 6-0, Graf/Huber- Mroz/Theodorewicz 6-4 7-5). Frankrijk- Verenigde Staten 1-2 (Plerce-Gigi Fer nandez 1-6 4-6, Tauziat-McNeil 6-4 7-5, Tauziat/Demongeot-Fernandez/Shriver 2-6 4-6). VOETBAL Oefenduels Streekelftal-Go Ahead Eagles 1-8 (1-3). Doelpunten Eagles: Heering (2), Van Guine (2), Boere (2), Bosvelt, Knippen berg. Toeschouwers: 1300. Lunteren (za.eersteklasser)-Ajax 1-9 (1 - 4). Doelpunten Ajax: Willems 2, Berg kamp 2, Wijnhard 2, Jonk, Roy, See- dorf. Sparta Nijkerk (za.eersteklasser)-FC Twente 2-10 (1-3). Doelpunten Twente: De Boer 5, Mulder 3, Pahlplatz, Zwij- nenberg. (DickvdVeen/Engelbrecht- SF Siegen (Dui)-Roda JC 2-2 (1-0) Doelpunten Roda: Haan, Huiberts. Wittlich (Dui)-Fc Volendam 2-2 (2-1). Doelpunten Volendam: Burleson, Steur. WIELRENNEN Landau. Ronde van Rijnland-Palts, achtste etappe, eerste gedeelte: 1 Fowler (NZe) 96,5 km in 2.13.33, 2. Mic- kiewicz (Pol), 3. Voigt (Dui), 4. Stener- sen (Noo), 5. Miller (NZe) 0.45, 6. Rice (Aus), 7. Dietz (Dui), 8. Amelkine (Rus), 9. Ozers (Let), 10. Güllers (Zwi), 23. Van der Meer (Ned), 26. Van Elzakker (Ned), 39. Poels (Ned), 53. Moerenhout (Ned), 65. De Poel (Ned) 2.10, 76. Kras (Ned) 5.29. Tweede gedeelte, tijdrit: 1 Trkal (Tsj) 21 km in 28.39,56, 2. Au- dehm (Dui) 4,41, 3. Wesemann (Dui) 11,49, 4. Padmos (Tsj) 23,15, 5. Jeker (Zwi) 25,79, 6. Roux (Fra) 29,19,7. Ozo- la (Let) 33,18, 8. Seis (Bel) 34,02, 9. Blochwitz (Dui) 34,90, 10. Stenersen (Noo) 41,01, 41. Moerenhout 1.50,21, 49. De Poel 2.05,15, 52. Van Elzakker 2.14,81, 57. Poels 2.49,45, 60. Kras 3.05,10, 74. Van der Meer 4.09,35. Al gemeen klassement: 1. Audehm 28.59.13, 2. Luttenberger (Oos) 3.24, 3. Wesemann 4.00, 4. Ozola 4.40, 5. Gottschling (Dui) 4.50, 6. Jeker 4.55, 7. Blochwitz 5.05, 8. Brozyna (Pol) 5.12, 9. Stenersen 5.20, 10. Pistek (Pol) 5.38, 27. Poels 7.43, 48. Van der Meer 22.44, 49. Moerenhout 23.55, 59. De Poel 44.56, 61Van Elzakker 46.06, 72. Kras 1.07.21. koersen DEN HAAG - Onze tips voor de koersen van Groningen (morgen, 17.30 uur) luiden: le koers: Goodman Cunera-Gulliver- FlyingBas (8-5-6-). 2e koers: Fabiena H-Falco Oostland- Feola Lelystad (4-10-8). 3e koers: Flightstar W-Elina Bo'shoe- ve-Esprit Bar (7-9-6). 4e koers: Gentle Meerswal-Ghando Oel-Grandeur (9-8-3). 5e koers: Genuine Star-Every Day a King-Edo Stukje (9-4-7). 6e koers: Gilbert Jeanet-Golden Girl- GaranLxa Meadow (9-10-7). 7e koers: Galant Quick-Fabiola B- Gift one Fifth (1-2-8). 8e koers: finale. 9e koers: Passing Action-Earby Alf- Eagle G (5-4-7). sportprijsvragi DEN HAAG - De result; van midlotto 28A luiden: ste prijs: geen winnaar; tw< prijs: 1 x 54.804,20, d( prijs: 45 x 1826,80, prijs: 2641 x 31,10. prijs: 5,00. Cijferspel 2\ Eerste prijs: geen wini tweede prijs: een winnaar,i de prijs: 22 winnaars, vi< prijs: 195 wim prijs: 1943 winnaars, (v; prijzen). .;ti wegwijs VANDAAG Hockey: Den Haag, Klatteweg: N land-Argentinie (mannen), 19.00 ui ZATERDAG Golf: Den Haag, Buurtweg (Rog<_ ning): GroenGeel Golfweek, 09.0ÖI Hockey: Den Haag, Klatteweg: N land-Argentinië (mannen), 1600 Paardesport: Den Haag, Westl park: NK voor springruiters, 08.30 j Tennis: Wateringen, Noordwei Rhijenhof: open tennistoernooi, Voetbal: FC Den Haag-Schevej elftal, terrein Rijswijk, 15 00 u Waterpolo: Zoetermeer, Prisrri (recreatiecentrum De Veur)- inteifl naai toernooi (vrouwen), 09.30 u ZONDAG Cricket: Voorburg, Veurselaan: Kampong, 11 00 uur; Den Haag, en Bergselaan: HBS-Excelsior, Paardesport: Den Haag, Westbi park: NK voor springruiters, 09.0C Wassenaar, Duindigt: koersen, Waterpolo: Zoetermeer, Prisma (recreatiecentrum De Veur)- intern naai toernooi (vrouwen), 12.30 DINSDAG Atletiek: Den Haag, Laan van fW Trimloop 1, 2, 5, 10 en 15 km, WOENSDAG Paardesport: Wassenaar, Duin£ koersen, 13.30 uur. LEIDEN - Sohail Moussa vi is op weg naar de finale in C van het toernooi van Voorhout. De als tweede geplaatste OLTC'er had tegen de stugge Jack Ma- nuputty drie sets nodig om de laatste vier te berei ken. Marco Cats wordt in de halve eindstrijd de te nemen hinder nis. Maar of de lonkende fina leplaats ook in Moussavi's eer ste toernooiwinst kan worden omgezet is nog maar de vraag want zijn te verwachten oppo nent Patrick Wijffelman blijkt dit jaar een lastige noot om te kraken. Na het slechte weer in het be gin van de toernooiweek was het gisteravond goed toeven op de tennisparken in Voor hout, Noordwijkerhout en Al kemade. Dat leverde niet al leen vrolijke gezichten op bij de verschillende wedstrijdlei dingen maar het inspireerde de deelnemers ook tot aantrek kelijk tennis. Bij De Boekhorst liét Arthur Turk de toeschou wers zien dat zijn hoge note ring in Noordwijkerhout geen toeval is: hij plaatste zich in twee sets via Roosen in de hal ve finale. Als hij deze vorm weet te continueren kan hij het de favoriet Sander Geerlings zondag in de eindstrijd nog erg moeilijk maken. Maar ook Er- win Langelaan en Arjan Broekhof lijken nog roet in het eten te kunnen gooien. In de D-afdeling bij De Boekhorst sneuvelden de favorieten al in vroeg stadium. Sassenheimer Roeland Krab stapte als eerste de halve finale binnen na een duidelijke 6-1,6-2 overwinning op Ron Siemerink. houdt en Arjan Schipper kre gen de winst tegen het duo Rijnburger/Roodenburg niet cadeau. De getipte finalisten hadden drie sets (6-2,2-6,7-6) nodig om de volgende ronde te bereiken. In Voorhout blijft Carlijn Buys haar zegetocht in het LC-cir- cuit voort zetten. Colinda Vos kuil kon slechts wat tegenspar telen en met 6-1 en 6-2 stapte de vijftienjarige Voorhoutse de halve finale binnen. Aan Liset- te Faas de zware taak om aan de opmars van haar clubgeno te een einde te maken. De eindstrijd in HED belooft zondag een heel aantrekkelij ke te worden. Het De Munnik- duo Marcel de Bruin en Hans van Velzen kunnen in een on derlinge confrontatie hun krachten testen. De beste pa pieren lijken in het bezit van de leider in het LC-circuit De Bruin maar Van Velzen is niet bij voorbaat kansloos. In Alkemade kon men niet van opvallende uitslagen spreken. Marcel van Gaaien trok in C alle registers open tegen zijn opponent Van Leeuwen en stapte zonder een game te hoe ven inleveren de kwartfinale binnen. Ook in het C2 30+-on- derdeel voldeden de favorieten aan de verwachtingen. Wilma Beyen en Thera du Croix had den weinig moeite met het duo Molkenboer/Beelen: 6-2,6-4. In HED1 blijken de broers Fred en Ruud Zoetendaal altijd bij zonder veel inspiratie te put ten uit het toernooi op eigen bodem. Fred Zoetendaal gaf daar tegen Ton Schoo met dui delijke cijfers (6-1,6-0) blijk van. De favorieten bij de D- dertigplussers, Heero Hoog- MENSEN MET EEN LICHAMELIJKE HANDICAP MENSEN MET MOGELIJKHEDEN. Wenst u een extra advertentie op de pagina "Automarkt" met 40% korting? Inderdaad, dat kan!!! U kunt elke vrijdag in de Haagsche Courant Dagblad Hef Binnenhof, de Goudsche Courant en in de Leidse Courant van dit aantrekkelijke aanbod gebruik maken. Uw eerste advertentie gelieve u in dezelfde week (maandag t/m donderdag of zaterdag) te plaatsen. Uw advertentie komt onder ogen van ruim 469.700* lezers n Zuid-Holland 'Bron: SUMMO Scanner 1 e t/m 4e kwartaal 1991 Het opgeven van uw advertentie gaat heel eenvoudig. Zet uw tekst in de vakjes - één letter, letterteken of spatie per vakje - en in één oogopslag kunt u in de laatste kolom zien wat de advertentie gaat kosten. Prijzen incl. BTW. N.B. U kunt uw tekst ook telefonisch doorgeven. Den Haag: 070-3950 304 Gouda: 01820-12744 Leiden: 071-141905 Delft: 015-126700 Uw advertentie komt onder ogen van ruim 469.700* lezers Q in Zuid-Holland. 's-Gravenzande: 01748-17754 'Bron; SUMMO Scanner 1 e t/m 4e kwartaal 1991 Wij helpen u graag met uw tekst.O 1 flnntSBl I pl°°lse" 1 1 r—r—I 1 TiORl 55^96 I I Nationaal Revalidatie Fonds Amersfoort, telefoon 033 - 75 80 50 noar.Sïlrtiott Pms, Anwoordnumnw w Q Bewijsnummer toesturen 1/3,71) Stadsvestiging" Spuisltaat71,Denllaa9 Bootdkonlooi SI\lhoh Pers, P uktotanmterartfl.'ïSnwnmfc YJesttanikhe Courant, Sono Amou fentu minimaal aan ons toe te sturen.

Leidse Courant | 1992 | | pagina 14