Tranen voorbij voor Roche 4 weken topsport voor riy y Jos Everts toont tanden in Ironman SPORT Tenniszege voor Pool Kowalski Robben helpt handbalsters aan winst Anonymus Lino ondergaat in geel heuse metamorfose f. 12,50 r.—.7=:— i SPORTIEF AANBOD CcidócSou/ui/nt l4i£eidAcScHvumt MAANDAG 13 JULI 1992 15 'erlies Vervolg van waterpoloërs ibridgeteam uiterst teleurstellend JTRECHT - Het Neder- andse vrouwen bridge- SAVONA Het begin van het waterpolotoernooi in Savona earn heeft de driedaagse was voor Nederland nog zo hoopgevend, maar het vervolg tij- nterlandwedstrijd tegen dens het weekeinde was matig en het besluit ronduit teleurstel- jngeland in Utrecht met lend- Enkele weken voor het begin van de Olympische Spelen 06-520 verloren. De eind- had bondscoach Ivo Trumbic weinig reden tot vrolijkheid. Door tand werd na 120 spellen de zeges op Duitsland en Tsjechoslowakije klaarde zijn gezicht «reikt. Beide landen op, nederlagen tegen het GOS (3-7), Italië (6-11) en tenslotte ook peelden met hun Olympi- Griekenland (7-8) deden dat flink betrekken. De prestatiecurve de-team. van de Nederlandse selectie was snel op het hoogste punt en foor Nederland bestond boog daarna bedenkelijk ver naar beneden af. Tegen de ploeg at uit Elly Schippers, Ma- van de Onafhankelijke Staten, die indertijd in Mennecy werd jjke van der Pas, Carla Ar- weggespeeld door Oranje en daar nog behoorlijk van onder de lolds, Bep Vriend, Ellen indruk was, was de ommekeer al duidelijk. Nederland wenste Jakker en Ine Gielkens. °P ëeen enkele manier gebruik te maken van het morele voor- ichippers/ Van der Pas dee' noch van de eigen kwaliteiten gebundeld in teamverband, irerden eerste in het indi- Tegen de Italiaanse gastheren was het verschil pijnlijk, tegen ïduele klassement. de Grieken vooral het vertoonde spel. VELP In het satelliet- toernooi tennis in Velp ze gevierde de Pool Kowaliski door een zege op de Tsje- choslowaak Kodes: 6-3, 2-6, 6-4. In de halve finales had Kodes afgerekend met Voi- nea (Roe) met 6-4 6-4 en had Kowalski gewonnen van Lesch (Dui) met 6-4 6-4. In het dubbelspel versloeg in de finale het duo Reuter- /Kilderry (Ned/VSt) het kop pel Novotny/Novotny (Tsj) 6-4 6-1. Bij de vrouwen ver loor in de halve finales de Nederlandse Bitter van Bot- trell (Aus) met 6-2 6-1. In de dubbelspelfinale zege vierde het tweetal Nie- mantsverdriet/Rooimans (Ned) over Collins/Kucova (Aus/Tsj) 6-4 6-1. De vrouwen tennisploeg opent vandaag de strijd om de Federation Cup met de wedstrijd tegen Paraguay. Voor Nederland komt in Frankfurt de topdrie aan de start: Brenda Schultz, Ma- non Bollegraf en Nicole Muns-Jagerman. Bij winst komt Nederland in de twee de ronde uit tegen Duits land, dat als eerste is ge plaatst; een zware opgave derhalve. De Duitse ploeg bestaat uit Steffi Graf en Anke Huber. Aan het toer nooi nemen 32 landen deel. De Federation Cup is voor de vrouwen wat de Davis Cup voor de mannen is. Het merendeel van de 32 landen heeft net als Nederland de olympische ploeg naar Frankfurt gestuurd. De Ver enigde Staten, veertien keer winnaar, maken hierop een uitzondering. Jennifer Ca priati en Mary-Joe Fernan dez geven de voorkeur aan een trainingskamp. Hun plaatsen worden ingeno men door Gigi Fernandez en Lori McNeil. BLERICK De Nederlandse,vrou wen handbalploeg heeft in rfen et maal twee totaal verschillende wed strijden tegen Duitsland gespeeld. Zaterdag ging in Hengelo de eerste van vier oefenduels met 29-15 verlo ren, in Blerick werd gistermiddag met 21-20 gewonnen. De serie wordt het komend weekeinde in Lorsch en Kaiserslautern voortgezet. Voor de Duitse speelsters gelden de wedstrijden als voorbereiding op de Spelen. In Hengelo trof de selectie van bondscoach Heinz Strauch een Neder landse ploeg, die op vrijwel alle punten tekort schoot. In de tweede ontmoeting te Blerick begon Strauch niet met zijn basisploeg, om ook de tweede keus een kans te geven. Er was meer veranderd. Nederland wil de niet opnieuw worden afgeschoten en speelde, aangevoerd door de voor treffelijke doelvrouwe Laura Robben een aanzienlijk betere wedstrijd. Voor al in de tweede helft, na een achter stand van 16-13. De waarschijnlijke olympische ploeg van de Duitsers kon na het lange verblijf op de bank zijn rit me niet vinden en leverde de voor sprong punt voor punt in. Een belang rijke rol speelde Laura Robben, die vier keer een Duitse speelster tegen over zich trof op de zeven-meterlij n. Robben stopte op cruciale momenten in de wedstrijd drie van de vier straf- worpen. RENE BANIERINK KOBLENZ Het peloton n de Tour de France 1992 ijkt onderhand op een op ïol geslagen kudde wilde lieren. Er gaat geen dag roorbij of er trekken wel •enners ten strijde. )mdat ook gevestigde namen Lemond, Chiappucci en toche zich daaraan te buiten aan, is het peloton wel ge- wongen tot reacties. En als evolg daarvan vliegt de ge- niddelde snelheid evenredig lard omhoog. De leider in het Igemeen klassement, nog teeds Pascal Lino, bereikte [isteren Koblenz na 1505 Tour- ilometers Koblenz. Hij deed laar als snelste van het pelo- on tot nu toe slechts 35 uur, 35 ninuten en 26 seconden over. letgeen op een ongebruike- ijk hoog gemiddelde wijst van 2,284 kilometer per uur. )agenlang roepen ploeglei- lers en coureurs al dat dit niet anger zo kan doorgaan. Maar roorlopig staat er nog geen em op de meute en het heeft r alle schijn van dat dit voor iet opdoemen van de wat meer erieuze bergen, overmorgen naar Mulhouse, niet zal veran- leren. Juist omdat het racen land naar land in deze 'our onvermijdelijk zijn tol 'aat eisen in die bergen. Een root aantal renners moet vre- niet op tijd binnen te ko nen als het echte hooggeberg- op het programma staat. En lus willen ze voor die hinder nissen hun slag slaan. Zoals gezegd drijft dat de snel heden op. Het record in een rit in lijn staat op naam van Guido Bontempi die donderdag in Wasquehal arriveerde met een gemiddelde snelheid van net iets minder dan 48 kilometer per uur, een ongekende snel heid. De eerlijkheid gebiedt te zeggen dat het toen een vrijwel vlakke rit betrof. Maar de da gen erna kon ook het geacci denteerde parcours de cou reurs niet temmen. Naar Brus sel lag de snelheid in kilome ters per uur op 46,153, naar Valkenburg zaterdag op 45,037 en gisteren naar Koblenz op 43,415. Het gemiddelde zal vandaag alleen maar stijgen doordat er een individuele tijd rit op het programma staat. In die tijdrit ook zullen de top favorieten Gianni Bugno en Miguel Indurain moeten aan tonen dat zij terecht niet mee hebben gedaan aan het gejak ker. Beiden raakten hun com fortabele positie ten opzichte van Claudio Chiappucci en Greg Lemond kwijt doordat dat tweetal wel nadrukkelijk ten strijde trok. De mindere tijdrijder Chiappucci heeft vandaag anderhalve minuut als wisselgeld te besteden, Greg Lemond een minuut minder, maar hij staat als een uitstekende strijder tegen het uurwerk te boek. Luchtigjes Indurain en in mindere mate Bugno deden de escapades van het aanvalslustige duo vrij luchtigjes af en namen nauwe lijks de moeite een jacht te or ganiseren. Daarbij schoven ze elkaar bovendien de verant woordelijkheid in de schoe nen. Hoe anders gaat dat bij Carrera. De ploeg van Claudio Chiappucci is constant in de frontlinie te vinden middels de kleine kopman zelf, middels Bontempi en Ghirotto maar se dert zaterdag ook via Stephen Roche. De al afgeschreven Ier was de grote animator in de rit naar het door honderdduizen den doldwaze Nederlanders overvallen Valkenburg. Graag had hij de kroon op het werk gezet middels de ritzege maar hij slaagde er in een ultieme poging niet in weg te rijden bij Gilles Delion, de ook al aan het front teruggekeerde Frans man. Die greep de zege, Roche de sympathie. Waarmee de voormalige Tourwinnaar met een weer tot de gevaarlijke outsiders behoort. Daarvan getuigt ook de actie die Greg Lemond ondernam. In tegenstelling tot Bugno en Indurain wees hij zijn mak kers zaterdagmiddag op de taak van de ploeg van de best geklasseerde concurrent en or ganiseerde de jacht om het verschil binnen de perken te houden. Voor Roche was dat nog maar eens een bevestiging dat hij echt weer meetelt. De 32-jarige Ier, die in 1987 Eddy Merckx evenaarde door in één jaar zowel de Giro, de Tour als het WK te winnen, stond een jaar geleden nog op het punt om er mee te kappen. „Meer dan vier jaar heb ik gesukkeld met blessures. Aan mijn knie- en, mijn pezen, mijn rug. Ik heb zes operaties ondergaan. Ik zag het niet langer zitten, was op de vlucht voor mezelf'. De tranen zijn echter voorbij voor Roche. Geen geld Davide Boifava, de man bij wie Roche zijn grootste successen behaalde, haalde hem terug in zijn ploeg. Geld interesseerde Roche toen niet meer. „Ik wil de een waardig afscheid. Ik wist dat ik het nog kon. Mijn problemen waren van fysieke aard. Maar omdat anderen me niet geloofden en er van alles bij sleepten, werd het een men taal probleem". Hij verwijst daarmee naar de ploegleider van zijn vorige ploeg, Roger de Vlaeminck. Die verweet de Ier een slechte instelling, Roche zou lui zijn en alleen geld wil len pakken. Hij deed die uit spraken onder andere na het gedenkwaardige incident in de Tour van vorig jaar. Toen kwam Roche te laat aan de start van de ploegentijdrit en moest al in het eerste weekein de uit koers. Volgens de renner omdat De Vlaeminck hem met opzet een verkeerde starttij d had gegeven om hem zo per soonlijk te grazen te nemen. Roche wil in deze Tour aanto nen nog steeds mee te kunnen spelen om de overwinning. Hij gaat zelfs zover dat hij beweert nog eens in het geel op de Champs Elysees te kunnen staan. „Als mijn rug het mij toestaat. In de bergen en tijd ritten voel ik 'm wel. Gaat het goed, dan ben ik altijd nog kandidaat voor het podium. En als alles meezit, ook voor het hoogste treedje ervan". (OBLENZ Hij is vandaag zijn zesde dag in de gele rui begonnen. En toch weet auwelijks iemand wie Pascal jno is, de coureur die een reek geleden op weg naar Bor- leaux zijn RMO-ploeggenoot tichard Virenque van de kop- lositie in de Ronde van Frank- ijk verdrong. De Fransman is o onbekend dat de vedetten lem, zoals zaterdag toen hij bij ten vluchtpoging betrokken voor de zekerheid maar ort houden, onzeker als ze ijn over wat zijn mogelijkhe den n een tijdrit en de bergen echt zijn. let is ook niet zo verwonder- ijk. Pascal Lino, van 13 augus- us 1966, is sedert eind 1988 irofwielrenner en geldt als een choolvoorbeeld van een ano- ïieme renner. Geen knecht, laarvoor heeft hij toch teveel üasse getuige ook zijn 144 ICP-punten aan het begin ran het seizoen. Goed voor een plaats in een veld van uim 900 renners die met wiel- ennen hun brood verdienen. Jaar hij is ook geen winnaar. Drie keer flitste hij als eerste over de meet. Maar die behaal de hij allemaal in het eerste jaar van zijn profcar- ière, 1989. Daarna mocht hij geen triomf meer bijschrijven. Volgens zijn ploegleider Jac ques Michaud is zijn huidige status van leider in de Tour de France daarom een breekpunt. „Ik zie het als een druk op de knop die hem wakker schudt. Pascal is tot veel meer in staat dan wat hij tot nu toe heeft la ten zien. Zeker als tijdrijder heeft hij mogelijkheden om bij de beteren te horen. In de ber gen is dat wat minder duide lijk. Maar voor beide terreinen geldt dat hij er in mijn ogen nog nooit echt werk van heeft gemaakt. Gebrek aan zelfver trouwen, aan ambitie? Ik weet het niet". Sprookje Lino zelf bevestigt dat er een geheel nieuwe wereld voor hem is open gegaan nu hij het geel om de schouders'draagt. „Het lijkt wel een sprookje. Het heeft inderdaad een meta morfose bij mij tot gevolg ge had. Ik kijk opeens heel an ders tegen de zaken aan. Ben supergemotiveerd omdat ik een duidelijk doel heb: die gele trui zo lang mogelijk te dra gen. Ik' bekijk nu elke dag nauwgezet het parcours, waar de moeilijke en gevaarlijke punten liggen om niet verrast te worden. Maar mijn zelfver trouwen is tegelijk ook een stuk gestegen". Aanval Van Dam zonder succes Gilles Delion ...ritzege zaterdag.. De 1,87 lange renner, met voor een deel Italiaans bloed in de aderen maar woonachtig in Bretagne, loopt nu net zo statig als dat hij fietst. Een vloeien de, soepele stijl die duidelijk zijn achtergrond als baanren ner verraadt. Op de Olympi sche Spelen van Seoul in 1988 vertegenwoordigde hij Frank rijk op het onderdeel indivi duele achtervolging en mocht toen net niet het ereschavot beklimmen. Hij werd vierde. „De beste leerschool voor iede re renner", noemt Lino het baanfietsen. Toch heeft hij W Jan Nevens ...ritzege zondag.. geen spijt dat hij gekozen heeft voor een loopbaan op de weg. „En nu natuurlijk hele maal niet meer". Beetje Hij spiegelt zich wat dat be treft een beetje aan zijn voor beelden. Geen Hinault of Merckx maar Moser en, op merkelijk, Didi Thurau. „Qua resultaten is Moser mijn grote voorbeeld. Maar Thurau, dat is prachtig om die man te zien rij den. Die uitstraling die hij heeft, ongelooflijk. Ik heb met hem een zesdaagse gereden en dan kon ik blijven kijken naar die fantastische pedaaltred, die mooie zit op de fiets". Maar Lino zou niet alleen zo willen fietsen, hij zou ook een andere prestatie van der 'Didi' willen nadoen: bijna een halve Tour in het geel rijden, zoals Thurau dat ook deed toen hij deel uit maakte van de fameuze Ra- leigh-ploeg van Peter Post. Lino grappend: „Dat maakt het voor mijn dochtertje van twee jaar ook een stuk eenvou diger. In die gele trui ben ik veel makkelijker te herkennen op de televisie". AMERSFOORT - Een verrassing is in het Amersfoortse Sportfond- senbad tijdens het tweede weekeinde van de Neder landse zomerkampioen- schappen uitgebleven. De aanval van Casper van Dam op het Nederlands record op de 200 meter vlinderslag slaagde niet. Het acht jaar oude record van 1.59,78 seconden, dat op naam staat van AZPC'er Frank Drost, benaderde de zwemmer van Zwemlust/Den Hommel niet. De Utrechter kwam niet verder dan 2.03,86. Het bete kende wel een verbetering van de vierde tijd van Nederland die al op zijn naam stond (2.04,22). Van Dam had getoond dat hij in vorm was, maar uitzending naar de Olympische Spelen zat er niet meer in. Het Neder lands Olympisch Comité wees hem afgelopen week voor de tweede keer af. De 21-jarige vlinderslagzwemmer liet zijn ongenoegen in het zwembad zien door het dragen van een T-shirt waar hij op de achter kant zichzelf in grote letters als thuisblijver van dé week betitelde. Daaronder stond 0,01 en Barcelona waar een groot kruis doorheen was ge zet. De afwijzing voor de 100 meter vlinderslag (54,71) op één honderdste van een secon de boven de limiet zat hem duidelijk nog dwars. DWK'er Martin van der Spoel had zijn eerdere afwijzing ogenschijnlijk verwerkt. De Barnevelder grossierde in gou den medailles. Tijdens de fina les pakte hij zeven keer de eer ste plaats. Alleen op de 100 me ter vrije slag bleef Ron Dekker hem net voor. De zwemmer van De IJsel pakte de titel bij afwezigheid van specialist Erik Ran, die wel in actie kwam bij de 4x100 meter vrije Dekker had zichzelf als doel gesteld zijn titels op de 100 en 200 meter schoolslag te verde digen. Op de laatste afstand moest hij zijn meerdere erken nen in Michael van Rijn. „Het is jammer, want ik lag de hele tijd voor. Maar zo zwemt Van Rijn altijd. Hij pakt je op het laatste moment. Laat hij eerst maar zorgen dat hij in zijn een tje ook een goede race kan zwemmen". De schoolslagspecialist zei dat hij niet lang had getreurd over het feit dat hij zich niet had ge plaatst voor de Olympische Spelen. „Het is jammer, maar ik kan voor het eerst sinds 1985 op vakantie". Zijn toe komst had niet van deelname aan Barcelona afgehangen. Dekker weet op dit moment niet of hij doorgaat met zwem men. „Ik neem mijn beslissing na mijn vakantie. Het ligt er aan hoeveel uren ik in het zwembad in Deventer ga wer ken. Daarnaast weet ik niet of ik me nog kan motiveren voor de sport. Ik richt me nu eerst op de Europese kampioen schappen sprint in november. Korte nummers kun je gemak kelijk bijhouden. Daarvoor maakt het niet zoveel uit hoe veel uren je werkt". Dirks schudt Vermeule af WERVERSHOOF - Ton- nie Dirks en Carla Beurs- kens zijn zaterdag in On- derdijk de eerste Neder landse kampioenen ge worden op de halve mara thon. De olympische marathondeel nemers Dirks en Van Vlaande ren beheersten de strijd bij de mannen. Hoewel beiden hun trainingsintensiviteit voor Barcelona nauwelijks hadden onderbroken konden medefa vorieten John Vermeule en Marti ten Kate het tempo niet volgen. Ten Kate, specialist op dit on derdeel, verklaarde nog onvol doende in vorm te zijn na een langdurige blessure. Hij moest de kopgroep na dertien kilo meter laten gaan. Vermeule begon de strijd met een lichte blessure aan de linker bilspier. Hij capituleerde toen Dirks op drie kilometer voor de finish het tempo opvoerde. Dirks en Van Vlaanderen ver trekken donderdag naar Lan- zarote op de Canarische Eilan den, waar ze nog twee weken zullen trainen. Pas enkele da gen voor de olympische mara thon reist het duo naar Barce lona. Dirks: „De marathon is het laatste onderdeel van de Spelen. Dan is bijna iedereen daar al aan het feestvieren. Daarom blijf ik daar het liefst zo lang mogelijk weg". Heupblessure Beurskens liep voor het eerst sinds ruim een jaar een grote wedstrijd. Al na acht kilometer kwam ze alleen op kop. De Limburgse was door een heup blessure bijna een jaar uitge schakeld. „De afgelopen we ken heb ik alleen nog wat klei nere wedstrijden gelopen. Pas na deze wedstrijd ga ik.weer plannen maken", aldus Beurs kens. Marjan Freriks maakte in Wer- vershoof haar debuut op de halve marathon. Na het mis lukken van enkele limietpo gingen voor de 10.000 meter bij de Spelen heeft ze besloten over te gaan naar de wegatle- tiek. Ze eindigde als tweede Nederlandse op de vierde plaats in de wedstrijd, achter Beurskens, de Poolse Zatorska en de Belgische Milo. SPORT OP TV VANDAAG Nederland 2,19.55 uur: Sport. Nederland 3, 19.12 uur: Tour de Fran ce. samenvatting negende etappe, 22.15 uur: Studio Sport Journaal Duitsland 2, 22.15 uur: Sport extra, Tennis, Federation Cup TV 5,23.00 uur: Tour de France Sportnet, 18.00 uur: Sport met onder meer roeien, watersport en autosport Eurosport, 18.00 uur: Sport met onder meer wielrennen en tennis. MORGEN Nederland 3, 15.30 uur: Tour de Fran ce, tiende etappe van Luxemburg naar Straatsburg. BRT 2, 15.30 uur: Sport extra, Tour de France, tiende etappe van Luxemburg .naar Straatsburg BBC 1,14.50 uur: zeilen Duitsland 3, 13.00 uur: Tennis. ATP- toernoöi Stuttgart, 16.30 uur: Sport ex tra, Tour de France. Sportnet, 08.00 uur: Sport met onder meer atletiek, autosport en watersport. Eurosport, 09.00 uur: Sport met onder meer wielrennen, golf en tennis de ïOTH De Europese ronman triathlon in Roth leeft zaterdag bij de man- ien een fraaie zege opge- everd voor Jos Everts. De 'armaceut uit Vught legde n de regen de 3,8 km hemmen, 180 km fietsen in de marathon af in 8 Uur, 6 minuten en 12 se- met tonden. Bij de vrouwen eindigde Thea Sybesma ils tweede. De Friese atle te, die 8.57.37 nodig had, taakte haar beste wereld- irestatie kwijt aan Paula Newby-Fraser uit Zim- iajr babwe. Deze kwam tot 8 iur en 55 minuten, een halve minuut onder de toptijd van Sybesma. Everts bracht twee jaar gele den in Almere voor het eerst een hele triathlon op zijn naam. Ook dat gebeurde in lika regenachtige omstandighe den. „Daarna moest ik het doen met mindere klasserin gen", aldus de 28-jarige Bra bander, die lid is van de Duitse profploeg Witten. „Er wordt dan al gauw geredeneerd, dat die keer in Almere een uit schieter was. Met deze zege heb ik alle critici de mond ge snoerd". Sinds 1988, toen Axel Koenders won, was het geen Nederlander meer gelukt in het evenement van het Zuid- beierse Roth de hoofdprijs te grijpen. Everts beëindigde het zwem men op de voor zijn doen hoge 26ste klassering. Na het fiet sen lag de Amerikaan Ray Browning, afkomstig uit het plaatsje Nederland, nog ruim zes minuten voor op de Neder lander. Browning had daarbij nog de pech, dat hij in aanra king kwam met een auto en te gen het wegdek smakte. On danks zware hoofdpijn zette Browning (al zeven keer win naar in Ironman wed strijden over de gehele wereld) de wed strijd, waar circa 100.000 toe schouwers op af kwamen, toch voort. Gevoel De achterstand verontruste Everts allerminst. „Ik had steeds het gevoel, dat ik hem nog wel kon inhalen", zei hij. Dat bleek inderdaad op de ma rathon, toen de regen met stro men viel. „Typisch mijn weer", juichte Everts, die 2 uur en 46 minuten over de 42 kilometer en 195 meter deed en in de slotfase Browning stil liet staan. De Amerikaan ging ruim vijf minuten na Everts over de eindstreep in 8.11.38. De derde plaats was voor de Hongaar Peter Kropko (8.20.37). Mark Koks werd als zesde de tweede Nederlander in 8.25.17. Europees kampioen Ben van Zeist staakte de strijd tijdens het lopen. Na twee on derdelen was hij tiende. De winnaar van vorig jaar, de Fin Pauli Kiuri, had verstek laten gaan. Bij de vrouwen was de situatie na het fietsen buitengewoon spannend. Sybesma, Ada van Zwieten, Newby-Fraser en de Amerikaanse Krista Whelan lagen vrijwel gelijk. Toen Sy besma vorig jaar Roth won in de beste wereldtijd van 8.55.30 sprak Newby-Fraser, drievou dig winnares op Hawaii en twee keer eerste in Japan, daar haar grote twijfels over uit. De naar de Amerikaanse plaats Encinitas verhuisde Zimbab- wiaanse schreef in voor Roth om de Europese top terecht te wijzen en de tijd van Sybesma, de eerste vrouw onder de ne gen uur, te verbeteren. Die op zet slaagde volkomen, al bleef de Aadorpse erg dicht in de buurt van Newby-Fraser, die zich in het slechte weer duide lijk niet zo op haar gemak voel de. Voor slechts f. 12,50 ontvangt u, op een ingangsdatum naar keus, de Leidse Courant 4 weken lang in de bus. Met flitsende en kleurrijke reportages over uw favoriete sport. Bovendien kunt u uw geluk beproeven in één van de grote sportprijs vragen. Zo'n sportief aanbod mag u natuurlijk niet laten lopen. Bel ons (071 - 313 677) of stuur vandaag nog de bon in. Olympische Spelen 25 juli - 9 augustus I Met ingang van wil ik voor slechts I f. 12,50 de Leidse Courant 4 weken lang ontvangen. J^Dhr./Mevr.: Voor!.. 'straat: Postcode: Plaats: Telefoon: (i.v.m. controle bezorging) Stuur deze bon uiterlijk 4 dagen vóór de aangegeven periode naar: I Leidse Courant. Antwoordnummer 998, 2501 VC Den Haag. IIIIIIIHiaUlUBHHlTimJ

Leidse Courant | 1992 | | pagina 15