221 CENTRUM 366.- Personeel Administratief Medewerker ,lmaama MEAO-ers en HAVO-ers die willen starten in het verzekeringsbedrijf delta lloyd verkoopster Aluminium opsteekladder Ladder- en Steigerfabriek CENTRUM B.V. afdelingshoofd Leidse Courant zaterdag 11 juli 1992 Justitie Zorg voor de rechtsorde is de centrale taak van Justitie. Daarom doet de samenleving een beroep op Justitie om criminaliteit op te sporen en te voorkomen. Vervolging, berechtingen het ten uitvoer leggen van straffen sluiten hierbij aan. Ook de ontwikkeling van rechtsnormen behoort tot de zorg voor de rechtsorde. Justitie zorgt er verder voor dat er in ons land recht kan worden gesproken. Het vreemdelingenbeleid en de organisatie van de jeugdbescherming zijn eveneens kerntaken van Justitie. Bij de behartiging van al deze taken gaat het niet alleen om de kwaliteit van het beleid maar ook om zorgvuldigheid en doeltreffendheid in de uitvoering. Ministerie van Justitie Secretariaat Adviescommissie Vreemdelingenzaken [ACV] Taken U typt brieven en nota's en in voorkomende gevallen [conceptadviezen; archiveert dossiers, adviezen en verslagen van gehoor; bedient mede de telefooncentrale en ontvangt bezoekers; registreert inkomende en uitgaande post m.b.t. de dossiers; verzorgt kopieerwerk. Functie-eisen Minimaal MAVO-niveau; typevaardigheid en ervaring mettekstverwerkende apparatuur; accuratesse; bereidheid andere voorkomende werkzaamheden te verrichten. S&l&ris Wij bieden een salaris van maximaal f 3010,- bruto per maand, exclusief 8% vakantie-uitkering. Standplaats Den Haag Voorkeursgroepen Justitie draagt bij aan het vergroten van de werkgelegenheid voor vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden. Daarom worden zij uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Inlichtingen Nadere inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van het bedrijfsbureau: mr.J.D. van der Meide, telefoonnummer 070 356 64 10. Sollicitatiewijze Uw sollicitatiebrief binnen twee weken onder vermelding van vacaturenummer PM37 0167 richten aan het hoofd van de hoofdafdeling Personeel Ministerie, Postbus 203012500 EH Den Haag. JllStitiC' ll6t jllistB gCWicht ift d& SChClttl POA Stichting Projecten Opvang Asielzoekers De Stichting Projekten Opvang Asielzoekers (POA) is door het Ministerie v, uitvoering van een aantal taken t.b.v. asielzoekers die centraal wc moment - 32 opvangcentra. De medewerkers richten zich met r hulpverlening, daarnaast is een grote groep werkzaam in ondersteunende diensten (keuken, n de organisatie zijn bij de statafdeling personeelszaken de anae vacatures ontstaan: A. ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER m/v voor 40 uur per week B. SECRETARIEEL MEDEWERK(ST)ER m/v voor 40 uur per week Functie-inhoud A: - Telefoonbehandeling t.b.v. de administratie; - typen van arbeidsovereenkomsten, aanhangsels, brieven, verslagen en notities; - archivering, - afhandelen van ziek- en betermeldingen, - overige voorkomende administratieve werkzaamheden Vereisten: - Minimum leeftijd van 21 jaar; - MAVO-opleiding bij voorkeur aangevuld met 2 jaar vergelijkbare werkervaring, - type-diploma; - ervaring WP 5.1 Functie-inhoud B: - Controle Uitkeringsgegevens Bedrijfsvereniging; - het uitvoeren en bewaken van de diverse administratieve procedures t a v. diverse rechtspositionele regelingen; - verzorgen correspondentie aan de hand van concepten, - bijhouden intern vacature-bestand; - overige voorkomende administratieve werkzaamheden. Vereisten: - Minimum leeftijd 23 jaar, - HAVO/MEAO-opleiding bij voorkeur aangevuld met 2 jaar vergelijkbare werkervaring; - type-diploma'; - ervaring WP 5.1. Voor beide functies geldt dat ze vallen onder de verantwoordlijkheid van de coördinator Personeelsadministratie Gezien de samenstelling van het team, gaat de voorkeur uit naar mannelijke kandidaten De honorering van de A. functie bedraagt minimaal 2 462,19 en maximaal 3.216,05 (salarisschalen 10-19 van de CAO Welzijnswerk). Voor deze functie geldt een jaarcontract. De honorering van de B functie bedraagt minimaal 2.786,68 (salarisschalen 14-23 van de CAO Welzijnswerk) De Stichting POA heeft een eigen salarisregeling. De arbeidsvc overeenkomstig de CAO Welzijnswerk. De Stichting POA kent tevens een kinderopvang regeling Informatie kan worden ingewonnen bij de coördinator Personeelsadministratie, mevrouw E Koster, telefoon 070-336.73.45. U kunt uw sollicitatie binnen zeven dagen na het verschijnen van dit blad richten aan de Stichting Projecten Opvang Asielzoekers, Verrijn Stuartlaan 42d, 2288 EM Rijswijk, t a v. de heer P J de Bruin, hoofd Personeelszaken. n maximaal 3.560, 14 irwaarden zijn geregeld GEMEENTE BERKEL EN RODENRIJS Binnen het bestuurlijk apparaat van de gemeente Berkel en Rodenrijs is de funktie vakant van pr/voorlichtingsambtenaar m/v Algemene informatie: De gemeente Berkel en Rodenrijs is gelegen in het 'groene hart' van Zuid-Holland tussen de steden Rotterdam, Den Haag en Zoetermeer en telt ca. 16.000 inwoners, In de gemeente en direkte omgeving is volop gelegenheid tot sportieve rekreatie en zijn er vele uitgaansmogelijkheden. De gemeentelijke organisatie is opgebouwd uit een vijftal afdelingen, te weten Algemene Zaken, Financiën, Maatschappelijke Zaken, Bevolking en Gemeentewerken. De afdelingen worden in de werkzaamheden ondersteund door een viertal stafafdelingèn, waaronder kommunikatie. Funktie-informatie: De aan te trekken funktionaris zal deel uitmaken van de stafdienst kommunikatie, waartoe ook de sekretaresse burgemeester en het kollege behoort. - Onderhouden van kontakten met burgerij en pers; - het verzorgen van voorlichtingspublikaties, zowel intern als extern; - uitdragen van het gemeentelijk beleid; - kabinetszaken; - andere voorkomende werkzaamheden. Funktie-eisen: - MBO/HBO-werk- en denkniveau; - vakgerichte opleiding, bijv. diploma NGPR-A (PR/Voor- lichting); - goede kommunikatieve vaardigheden in woord en geschrift; - bekend met automatisering; - ervaring in soortgelijke funktie, bij voorkeur bij de gemeentelijke overheid; - representatief; - het vervangen van de sekretaresse burgemeester is onderdeel van de taak. Arbeidsvoorwaarden: - De bij de gemeentelijke overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing; de funktie is voorlopig gewaardeerd op BBRA schaal C (maximaal ƒ4.534,- bruto per maand). Desgewenst kan mondelinge informatie over de funktie worden ingewonnen bij het hoofd Personeel en Organisatie, de heer A. Struijs, telefoon 01891-40700. Binnen twee weken te richten aan het college van burgemeester en wethouders, Postbus 1, 2650 AA Berkel en Rodenrijs, onder vermelding van vac. PR/V. Bel Cebuco 020-6242316 en informeer naar het effect van Co-adverteren Cof jf//adverteren Verhoog de werking van uw reclamegulden Delta Lloyd is een van de grootste verzeke raars op de Nederlandse markt. Vanuit het hoofdkantoor in Amsterdam en kantoren in het land zijn onze omstreeks 3.000 medewer kers actief in schadeverzekeringen, levens verzekeringen en pensioenen, beleggingen en vastgoed. Delta Lloyd is een zelfstandig onderdeel van het wereldwijd opererende Britse verzekeringsconcern Commercial Union Assurance Company pic. Werken bij Delta Lloyd betekent werken in een toekomstgericht en dynamisch bedrijf, met een grote variëteit aan vakgebieden en functies. Wij verwachten van onze medewer kers een servicegerichte instelling, gekoppeld aan initiatief en verantwoordelijkheidsgevoel. Op ons regiokantoor Randstad Zuid in Rijswijk is plaats voor Boeiend en verantwoordelijk werk Verzekeren is een boeiend en verantwoordelijk vak. Boeiend omdat elke verzekering maatwerk en dus anders is. Verantwoordelijk omdat kleine fouten grote gevolgen kunnen hebben. Denk maar aan een verkeerd opgemaakte polis. Heb je belangstelling voor zulk werk en wil je daar ook verder in komen, dan biedt Delta Lloyd je een uitgelezen kans. Je start Wij willen de afdelingen Brand Acceptatie en Auto Acceptatie versterken met een aantal enthousiaste MEAO-ers en HAVO-ers. Na een interne opleiding start je in een klein team met het behandelen van nieuwe aanvragen en mutaties van verzekeringen. Je werkt veel met behulp van geautomatiseerde systemen, dus via beeldscherm. Naarmate je ervaring toeneemt wordt er ook een beroep gedaan op je commerciële inzicht en heb je ook contact met klanten. Wie komen er in aanmerking? Een MEAO-opleiding, bij voorkeur met Assurantie in het pakket is een goede basis. Ook met een HAVO-diploma zijn er mogelijkheden. Je vindt het leuk om met beeldscherm te werken en je bent beslist accuraat. Je beschikt daarnaast over goe de contactuele vaardigheden en een klantgerichtè instelling. Verder heb je een flinke dosis studiezin en een goede mondelinge en schriftelijke uitdruk kingsvaardigheid. Ons aanbod en je toekomst Allereerst kun je rekenen op een afwisselende functie in een collegiale werksfeer met prima arbeidsvoorwaarden. Daarnaast een aantrekkelijk pakket opleidingen zodat je je kennis steeds ver der kunt verdiepen en verbreden. En, last but not least, mogelijkheden voor verdere doorgroei, waarbij niet alleen je inzet en capaciteiten maar ook je interesse en ambitie zwaar wegen. Wij vragen mannen en vrouwen te reageren Je schriftelijke sollicitatie kun je binnen 14 dagen richten aan Delta Lloyd Verzekeringsgroep NV, t.a.v. mevrouw E. Hendriks, personeelschef, Postbus 1000, 1000 BA Amsterdam. Telefoon 020-5943302. Sollicitaties worden behandeld volgens de Delta Lloyd sollicitatie-code, die gebaseerd is op richt lijnen van de Nederlandse Vereniging voor Perso- neelbeleid. Spaklerweg 4 1096 BA Amsterdam Christiaan de Witt vraagt een ervaren en representatieve met verkoopervaring voor onze echte bakkerswinkel. Sollicitatie richten aan: Christiaan de Witt b.v. Goudkarper 27, 2318 ND Leiden, of bel even naar: C. J. de Witt, 071-220036 SKANDIA NEDERLAND B.V. is de verkoopmaatschappij van SKANDIA VAKGEREEDSCHAP in Nederland. Wij verkopen handgereedschappen en ijzerwaren van hoogwaardige kwaliteit voor de doe-het-zelver en de vakman. VERKOPER BINNENDIENST (M/V) (HAVO, MDS, Nima-A). een klantgerichte èn commerciële instelling, leeftijd tot plm. 30 jaar goede taalvaardigheid, duidelijke telefoonstem, aantoonbare ervaring in de ijzerwaren- en gereedschappenbranche. goede administratieve kw - goede - niet-rokers genieten de voorkeur. - kennis of interesse op het gebied van computers. De juiste kandidaat bieden wij: - een leuke zelfstandige baan in een jong team. I met de functie. verdere groei binnen SKANDIA NEDERLAND B.V. Als jij je kunt vinden in bovenstaande functie en je voldoet aan de gestelde eisen, stuur dan je handgeschreven sollicitatiebrief met c v. ter attentie van de heer J. W. Hooymans. SKANDIA Nederland B.V. Postbus 231, 2260 AE LEIDSCHENDAM VAKGEREEDSCHAP GIRO 454QOQ AMNESTY INTERNATIONAL - 3 x 10 sp. - kokerprofiel - stabiliteitsbalk en gevelrollen Ladder leverbaar via de erkende ijzerwaren- vakhandel, bel voor de dealer bij u in de buurt: TEL. 071-412144 vestigingen te Zoeterwoude-Drachten-Veghel Ruim 40 jaar ervaring Raad van State De Raad van State is een Hoog College van Staat. Hij is in de eerste plaats adviseur in hoogste en laatste ressort van de Kroon inzake de wetgeving. Het College heeft een Afdeling voor de geschillen van bestuur voorde behandeling van de zgn. KroongeschiUen De Raad kent voorts een Afdeling rechtspraak die in hoogste instantie uitspraak doet inzake overheids beschikkingen (AROB-beroepen) Bij de Raad van State zijn momenteel circa 650 personeelsleden werkzaam verdeeld over een aantal juridische, administratieve, documentatie- en huishoudelijke afdelingen. De Raad van State vraagt voor zijn afdeling Algemene Zaken een m/v Deze afdeling ressorteert onder de Directie Financieel-Economische Zaken en Ondersteunende Diensten en bestaat uit de onderafdelingen - Beveiligingsdienst - Centrale Postbehandeling en Dossiercirculatie - Inkoop en Beheer - Technische Dienst - Reproduktie Dienst - Dienst Vervoer - Huishoudelijke Dienst Taak: Naast leidinggevende en coördinerende werkzaamheden van deze onder afdelingen, die op het ogenblik 128 medewerkers omvatten, zal het hoofd Algemene Zaken voorbereiding en uitvoering moeten geven aan het beleid op de werkterreinen van bedoelde onderafdelingen, zoals met betrekking tot inkoop en gebruik van drukwerken, aankoop en beheer van materiaal, meubilair, kantoorbehoeften, de huishouding en het beheer en onderhoud van de (historische) gebouwenin het bijzonder valt ook de zorg voor de huisvesting onder zijn verantwoordelijkheid en het beheer van de in de gebouwen aanwezige kunstvoorwerpen. Tot de primaire taak behoort de begeleiding van de leiding van de onder het hoofd Algemene Zaken ressorterende onderafdelingen en de bevordering van een doelgerichte en doelmatige werkwijze en een effectieve goede onderlinge samenwerking. Tevens ontwikkelt, begeleidt en bewaakt hij de kwaliteit en vormgeving van de huisstijl. Het hoofd Algemene Zaken is tevens vervoercoördinator, hetgeen inhoudtdat hij verantwoordelijk is voor het opstellen van een vervoerplan en voor de instandhouding ervan. Tevens heeft het hoofd de functie van milieu coördinator, waarin hij verantwoordelijk is zowel voor het opstellen van milieuplannen als voorde uitvoering van deze plannen; in beider verband wordt deelgenomen aan interdepartementale overlegvormen. Voorts is hij verantwoordelijk voor de organisatie van bijzondere gebeurte nissen en evenementen, pleegt hij periodiek overleg met ambtenaren van de Rijksgebouwendienst over onderhoudswerkzaamheden en nieuwbouw op basis van Regeling Taakverdeling Rijkshuisvesting 1991 en neemthij deel aan diverse interne overlegvormen. Vereisten - een adequate en afgeronde opleiding op HBO-niveau - aantoonbare leidinggevende capaciteiten; - goede contactuele eigenschappen; - organisatietalent; - een service verlenende instelling; - redactionele vaardigheden; - een ruime ervaring op het aangegeven werkterrein. Salaris: Afhankelijk van leeftijd en ervaring max. 6.790,- bruto per maand (schaal 11 van het BBRA 1984), exclusief 8% vakantie-toeslag. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na verschijning van dit blad worden gericht aan het hoofd Personeelszaken en Organisatie-ontwikkeling van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 AA 's-Gravenhage.

Leidse Courant | 1992 | | pagina 22