Bakker iillf Advertenties op deze pagina vallen hoegenaamd niet op. Personeel Financieel Economisch Beleidsmedewerker/Plaatsvervangend Hoofd v/m 38 uur VERKOPER M/V COMMERCIËLE MANAGER DIE TOE IS AAN DE POSITIE VAN DIRECTEUR documentalist v/m VERTEGENWOORDIGER Leidse Courant I ZATERDAG 11 JULI 1992 Justitie Zorg voor de rechtsorde is de centrale taak van Justitie. Daarom doet de samenleving een beroep op Justitie om criminaliteit op te sporen en te voorkomen. Vervolging, berechtingen het ten uitvoer leggen van straffen sluiten hierbij aan. Ook de ontwikkeling van rechtsnormen behoort tot de zorg voor de rechtsorde. Justitie zorgt er verder voor dat er in ons land recht kan worden gesproken. Het vreemdelingenbeleid en de organisatie van de jeugdbescherming zijn eveneens kerntaken van Justitie. Bij de behartiging van al deze taken gaat het niet alleen om de kwaliteit van het beleid maar ook om zorgvuldigheid en doeltreffendheid in de uitvoering. Ministerie van Justitie Centrale Directie Financieel-Economische Zaken, Hoofdafdeling Financieel-Economisch Beleid en Advies De Centrale Directie Financieel-Economische Zaken vervult in een omgeving waarin de financiële functie is gedeconcentreerd, een essentiële toetsende en coördinerende rol met betrekkingtot de [decentrale] begroting(en)[controllersfunctie]Zij oefent deze functie uit zowel vanuit een procedurele als financieel - beleidsmatige optiek. Zo beoordeelt de directie begrotingsvoorstellen en houdt zij toezicht op de uitvoering ervan. Zij heeft de zorg voor de departementale begroting, voor een adequate administratieve organisatie en het vergroten van de doelmatigheid en effectiviteit van de uitgaven. Vanuit deze taken adviseert de directie de departementsleiding over hei voeren financieel beleid. Taken De hoofdafdeling is een kleine eenheid [4 fte] die een strategische positie dient te vervullen in de financieel-economische advisering aan de departementsleiding en de beleidsdirecties. De medewerkers van de afdeling moeten het vermogen bezitten om met behoud van kwaliteit, flexibel in te spelen op een veelheid en deels steeds wisselend 'aanbod' van aandachtspunten. Voor de uitvoering van de taak van de hoofdafdeling is kennis over het algemeen financieel-economisch beleid en het justitiebeleid. alsmede over de hoofdlijnen van het beleid van in beleidsmatig opzicht 'aanpalende' departementen van cruciaal belang. Goede contacten en regelmatig overleg met de verschillende geledingen van de Justitie-organisatie. maar ook met andere departementen vormen essentiële voorwaarden voor he functioneren van de hoofdafdeling. FllllCtie-eisen U heeft een universitaire opleiding, bij voorkeur algemene economie [macro-economie en openbare financiën] of bestuurskunde; ruime ervaring in overheidsfinanciën; brede interesse in en bereidheid tot meedenken over ontwikkelingen bij de Rijksoverheid en de plaats van Justitie daarin; grote mate van zelfstandigheid; uitstekende contactuele vaardigheden, goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid Sülciris Het salaris bedraagt maximaal f 8438,- bruto per maand [schaal 13], exclusief 8% vakantie-uitkering. St3.ndpl3.3tS Den Haag. VoOrkeurSgrOepen Justitie draagt bij aan het vergroten van de werkgelegenheid voor vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden. Daarom worden zij uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren Bijzonderheden Een psychologisch onderzoek maakt in principe deel uit van de selectieprocedure Inlichtingen Nadere informatie over de functie kan worden ingewonnen bij drs J.W. Weehuizen, hoofd van de Directie, telefoon 070 370 66 18 of mevrouw drs E.G.M. Nuijten-Edelbroek, plaatsvervangend hoofd van de Directie, telefoon 070 370 65 91 Sollicit3tiewijze Schriftelijke sollicitaties kunt u onder vermelding van het vacaturenummer PM 39 0167 richten aan het hoofd van de Hoofdafdeling Personeel Ministerie, kamer H 320, Postbus 20301 2500 EH Den Haag, binnen 3 weken na verschijning van dit blad Justitie: het juiste gewicht in de schaal Patijnenburg produceert kabelhaspels, verlichtingssystemen, kleinmeubelen en accessoires voor de binnen- en buitenlandse markt. Onze 400 medewerkers doen dat volgens de modernste methoden en met een zeer geavanceerd machinepark. Een dynamische en kommerciële instelling zorgt voor een gezonde groei van onze onderneming, die aktief is in het kader van de sociale werkvoorziening in het Westland. Dankzij die groei zoeken we nu een Als verkoper besteedt u veel tijd aan het persoonlijk onderhouden van kontakten met afnemers en agenten in binnen- en buitenland. U legt daarnaast nieuwe kontakten en zult betrokken worden bij het opzetten van een verkooporgani satie in Europa. U verzamelt en verwerkt marktgegevens en levert een aktieve bijdrage aan het verkoopplan en de verdere ont wikkeling van onze produktlijnen. Tevens verricht u algemeen onder steunende verkoop- en marketing- aktiviteiten. U bent verantwoordelijk, voor de uitbouw van de binnen uw produktgroep te realiseren omzet en rapporteert aan het Hoofd Verkoop. Wij verwachten van u een afgeronde opleiding op MBO-nivo, eventueel aangevuld met NIMA, een goede beheersing van de moderne talen en ervaring in een buitendienstfunktie bij voorkeur in de interieur- en/of doe-het-zelf branche. Leeftijdsindikatie: 25-35 jaar. Patijnenburg biedt een stimulerende werkomgeving, prima arbeidsvoorwaarden en een baan met perspektieven. Hebt u interesse? Stuur uw beknopte brief met C.V. dan vóór 21 juli a.s. aan Patijnenburg, t.a.v. de direktie. Meer informatie verkrijgt u bij de heer G.C. Mahieu, afdeling Personeelszaken. PATIJNENBURG PATIJNENBURG PATIJNENBURG PATIJNENBURG W/ PATIJNENBURG Ambachtstraat 8-10, Postbus 46, 2670 AA Naaldwijk, Tel. 01740-26941 ds binckhorst handelmaatschappij b.v. De Binckhorst Handelmaatschappij Ej.V. - een zustermaatschappij van de importeur van Mazda personen- en bedrijfswagens - verzorgt de import en verkoop van industriële veeg/zuig- en schrobmachines en apparatuur voor sneeuw- en gladheidsbestrijding. Ook de reinigingsmiddelen voor deze apparatuur behoren tot het assorti ment. Het bedrijf telt 11 medewerkers en is gevestigd in Voorschoten. Na een gedegen introductieperiode bent u verantwoordelijk voor de totale bedrijfsvoering in operationeel en beleidsmatig opzicht. In de eerste fase zult u veel aandacht moeten schenken aan de introductie en implementatie van de standaard kwaliteitsnormen volgens de ISO 9000 norm. Voor deze functie zoeken wij een man of vrouw met een opleiding op HEAO-CE niveau, aangevuld met commerciële ervaring in de kapitaalgoederenmarkt. U heeft derhalve affini teit tot techniek. Bovendien beheerst u, gelet op uw contacten met fabrikanten in en buiten Europa, het Duits en Engels - in woord en geschrift - uitstekend. U woont binnen een straal van 20 km. rond Voorschoten of bent bereid te verhuizen. Uw leeftijd is circa 35 jaar. Belangstelling? Richt dan uw schriftelijke sollicitatie met c.v. aan De Binckhorst Handel maatschappij B.V., de heer R.A. Baier, Hoofd Per soneelszaken, Postbus 148, 2501 CC Den Haag. Verkoop van tuinartikeien door geheel Europa. directie-secretaresse Tot haar taak behoort het verzorgen van de directie-correspondentie, het bijhouden van de agenda's en het verrichten van administratief onder steunende werkzaamheden. Voor deze functie is een opleiding op HAVO/VWO niveau vereist. Kennis van de Engelse en Duitse taal, mondeling en schriftelijk, is noodzakelijk; beheersing van de Franse taal is een pré. De secretaresse dient ervaring te hebben met tekstverwerkingssystemen. Geboden wordt een afwisselende functie in een modern internationaal postorderbedrijf. De primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend. P. Bakker Hillegom B.V., Postbus 280, 2180 AG Hillegom. Dit was een advertentie. Dank u. Staatstoezicht op de Mijnen zorgt voor het toezicht op de naleving van wettelijke regelingen van toepassing op het opspo ren en het winnen van delfstoffen. Het gaat daarbij vooral om gas, aardolie en zout in Nederland en het Nederlandse gedeelte van het continentaal plat. Voor de afdeling Interne Zaken zoeken wij ter versterking van het team een voor 19 uur in de week. De bibliotheek van Staatstoezicht op de Mijnen heeft de beschikking over circa 2000 banden (waaronder boeken, confe rentieverslagen, jaarverslagen, losbladige uitgaven, normen, rapporten, tijdschriften en videobanden). De bibliotheekcollectie is ontsloten door middel van een eigen applicatie op basis van Q&A. Tevens wordt gebruik gemaakt van WP 5.1. In deze functie draagt u zorg voor alle voorkomende bibliotheekwerkzaam heden, zoals het bijhouden van de geauto matiseerde catalogus, de aanschaf van literatuur binnen het toegekende budget, het verzorgen van de tijdschriftencircu latie en het interbibliothecair leenverkeer. Ook zorgt u voor documentatie en ver strekt u informatie aan (hoofd)inspecteurs, juristen en andere medewerkers op hun respectievelijke vakgebieden. Wat wij vragen en bieden Wij vragen een opleiding BDI of GO en relevante werkervaring. Verder kunt u resultaatgericht werken met veel gevoel voor service. Affiniteit met automatise ring is een pre. U bent contactueel vaar dig en u functioneert goed in teamver band. Kennis van de Nederlandse en Engelse taal is eveneens vereist. Het salaris bedraagt maximaal 3.509,- bruto per maand bij volledige werktijd. De standplaats is Rijswijk. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Informatie en sollicitatie Telefonische inlichtingen kunt u inwinnen bij mevrouw M. Heyligers, telefoon (070) 395 65 35. Uw schriftelijke solli citatie kunt u, graag binnen 10 dagen, richten aan Staatstoezicht op de Mijnen, Postbus 90, 2280 AB Rijswijk. Het ministerie wil meer vrouwen en leden van etnische en culturele minderheden in dienst nemen. Bij de selectie krijgen kan didaten uit deze groepen bij gebleken geschiktheid dan ook nadrukkelijk voor rang. Ministerie van Economische Zaken Wij zijn een belangrijke groep aktief in de voedingsindustrie en zoeken een (m/v) Regio Amsterdam - utrecht Wij hebben een belangrijke plaats ingenomen in de markf. U gaat deze plaats vrijwaren door op professionele wijze ons kliënteel in de bakkerij- branche op te volgen. U bent voldoende enthousiast om via prospektie kommercieel sukses te boeken. Ervaring in de verkoop kan een pluspunt zijn. U bent tussen de 27 en 40 jaar en in het bezit van een eigen wagen. Ons aanbod bestaat uit een job boordevol afwisseling en fascinerende kontakten binnen een toekomstgerichte onderneming. Plus een aangename omgeving en een zeer aantrekkelijk salaris aangevuld met diverse extra premies En uiteraard kunt u rekenen op een degelijke opleiding en auto vergoeding. Indien deze funktie appelleert aan uw talenten verzoeken wij u te schrijven met uitgebreid C.V. naar BIP, t.a.v. de heer Frank De Cock, Koning AlberHaan 37, 9000 Gent-België. Gelieve het referentienummer M/23.5 op brief én omslag te vermelden. Wij garanderen een diskrete kandidatuurbehandeling. De selekties vinden plaats in de bovenvermelde regio's.

Leidse Courant | 1992 | | pagina 20