;WBV Leiden schrijft brief aan bewoners van de Muiderkring LEIDEN OMGEVING "^Gastin een .onzeker huis ^foidóaQounwnt DONDERDAG 9 JULI 1992 Vreemde begroeting LEIDEN - Een 25 jarige Leid- se vrouw is gisteravond op een nogal vreemde manier begroet Gemjioor een man. Ze liep door de cent.Wolsteeg, toen een man van jaarpngeveer 30 jaar haar tege- gunÉnoet kwam. Ze kende hem dozevaag en gaf een knikje van her- let uitjeenning. De man beantwoord de stde deze groet door op haar toe Portee lopen en haar bij de keel te irkeipakken. De vrouw drukte hem tageyan zich af en vervolgde haar an kweg verder ongestoord, ïftiji ie krZe heeft geen aangifte bij de 2ent,politie gedaan, maar wel een nië ('fcennisgeving. Mocht de man 100 irdoor gaan met zijn 'begroetin- lozeigen', dan zal ze aangifte doen. Vergunning Duna Deli blijft van kracht DEN HAAG/NOORDWIJK - De vergunning voor de bouw van Grand hotel Duna Deli in Noordwijk blijft van kracht. Dat heeft de Raad van State beslist. Omwonenden hadden om schorsing van de vergunning gevraagd omdat ze vinden dat een groot hotel niet in het duingebied thuishoort. Bovendien heeft de gemeente volgens hen ten onrechte een spoedprocedure toegepast, waar door niet alle belangen goed tegen elkaar zijn afgewogen. Wethouder drs. V. Salman verklaarde twee we ken geleden tijdens een hoorzitting bij de Raad van State dat het vijfsterren hotel het zogehe ten congrestoerisme in Noordwijk sterk zal be vorderen. Duna Deli moet op de plaats komen van de huidige discotheek met dezelfde naam. Zomerorgel- concert in de Pieterskerk LEIDEN Het derde zome- rorgelconcert in de Pieters kerk zal morgen niet door Jan Schmitz worden ver zorgd maar door Sander van Marion. Schmitz moet door ziekte verstek laten gaan. Hoboïst Han Kapaan ver leent medewerking aan het concert. Het orgelconcert be gint om 20.15 uur. Toegangs kaarten zijn uitsluitend te krijgen bij het uit-bureau van K O, Oude Vest 45, tel: 141141, of vanaf 19.30 uur in de Pieterskerk. Anjeractie brengt weer veel geld op LEIDEN - De Leidse Anjeractie heeft dit jaar 14.746 gulden opgebracht. Het geld werd met medewerking van 28 Leidse amateurvereni gingen bijeengebracht, onder andere door het organiseren van een Rad van Avontuur, optre dens van muziekkorpsen, majoretteverenigin- gen en een loterij. De hoofdprijs van duizend gulden is hierbij gevallen op lotnummer 1973, de tweede prijs van 500 gulden op nummer 10356. De overige prijzen kunnen bij inlevering van de loten opgehaald worden bij de balie van het Stadhuis en bij de stichting Welzijn, Bree- straat 117. De opbrengst komt ten goede aan het Anjer fonds Zuid-Holland. Dit fonds geeft regelmatig subsidies aan Leidse verenigingen op het ge bied van amateuristische kunstbeoefening. Verwonding aan oor LEIDEN - Een 77-jarige Leidenaar aan de Apollo- laan heeft gisteren ver wondingen aan zijn oor op gelopen, toen hij uit zijn bed was gestapt. De man stond 's avonds even na half zes op, en kwam door nog onbekende oorzaak ten val. Hij viel door een raam, waarbij een stukje van zijn oor werd afgesne den. Zijn vrouw belde snel de ambulance. Samen met het afgesneden stukje oor werd de man in alle spoed naar het AZL vervoerd. Eerste Leidse Lakentocht LEIDEN - Tijdens deze Lakenfees- ten wordt op zondag 12 juli tevens de allereerste Lakentocht gelopen. Deel nemers kunnen kiezen uit parkoer sen van 5, 10, 15 en 20 kilometer. De start is in de Drie Octoberhal, Sma ragdlaan 99 in Leiden. De hal is vanaf 8 uur 's morgens open, er kan tussen 9 uur en half drie worden gestart. Al leen lopers voor de 20 kilometer moeten voor 10 uur starten. De eind- stempelpost sluit om 4 uur. Ter herin nering krijgt iedere loper een medail le. Extra prijzen zijn er voor de groot ste ploeg en de oudste en jongste deelnemer. Het inschrijfgeld be draagt 3,50, wandelboekjes worden afgestempeld. Nog even t kaljLEIDEN - De Woning- ^bouwvereniging Leiden Jbojstuurt volgende week een irief naar de bewoners van de Muiderkring. In de nmajbrief worden zij geïnfor- hetlmeerd over de aanwezig- t kabheid van asbest in hun wo- ,7'^Hingen en over de manier pe^waarop zij de asbest ce- aat jjmentplaten het beste kun- en nen behandelen. dj 1ischf>aarmee geeft de woningcor- iporatie gehoor aan het verzoek leurivan de Socialistiese Partij, die maandag een brief naar de di- J- Boggia liet uitgaan. De gelei Daarin drong de partij aan op meer duidelijkheid over de aanwezigheid van asbest in de woningen aan de Muiderkring. Een bewoner had vorig jaar no vember al contact opgenomen met de gemeente over de aan wezigheid van asbest cement- platen in zijn woning. De ge meentelijke directie milieu verwees hem naar de techni sche dienst van de WBV Lei den. Daar werd hem verteld wand tussen de gang en de slaapkamer. Volgens een rap port van de Keuringsdienst van Waren is in de eternit pla ten zogeheten 'bruin' asbest of amosiet verwerkt, met een ge halte van 25-50 procent. Dit as best wordt aanzienlijk minder gevaarlijk genoemd dan de zo geheten 'witte' asbest, dat er van wordt verdacht de long ziekte 'asbestose' te veroorza ken. De SP wil duidelijkheid dat het een veilig soort asbest over de beste methode om het betrof en 'dat het zo'n vaart niet zou lopen', aldus de brief van de SP. De bewoner werd verteld dat hij het asbest ge rust zelf kon overschilderen. bruine asbest te behandelen. De partij maakt zich zorgen omdat bewoners in het materi aal zijn gaan boren waardoor De asbest platen in de wonin- asbestvezels in de lucht ko gen zijn verwerkt in de kasten- Kleine tegenslagen kenmerken het werk dat de afgelopen maanden aan de Blauwpoortsbrug is verricht. Volgens opzichter B. Dingjan bleek bij ontmanteling van de brug dat er heel wat meer slechte stukken beton waren dan aanvan kelijk werd vermoed. ,,We hadden tot dat mo ment alleen de buitenkant gezien en ons daar op gebaseerd. Ook bleken er meer delen aan de buitenlucht te zijn blootgesteld dan we had den gedacht, waar dus corrosie is opgetreden. Dat heeft ons aardig wat werk opgeleverd". Een ander euvel dat werd ontdekt waren haar scheurtjes in het metaal van het beweegbare bruggedeelte. „We hadden erop gerekend dat we onderdelen van het beweegbare gedeelte opnieuw konden gebruiken. Maar toen bij in spectie op scheurvorming kleine haarscheur tjes werden ontdekt in het metaal, moesten we dgar vanaf zien". Daardoor heeft civiele werken wel het extra budget moeten aansnijden, dat was gereserveerd voor dergelijke verrassin gen. Desondanks ligt het werk op schema en verwacht Dingjan de brug nog steeds eind no vember te kunnen opleveren. Het toeristisch vaarseizoen is dan al afgesloten. Volgende week vrijdag is de laatste werkdag voordat de bouwvakantie begint en het werk gedurende vier weken stilligt. FOTO: WIM VAN NOORT 'Aart van Bochove (36), in het dagelijks leven em wethouder in Leiden, brengt deze zomer een \ezoek aan enkele landen in Latijns-Amerika. 'In enkele bijdragen aan de Leidse Courant brengt hij verslag uit van zijn ervaringen. In (iet eerste artikel, geschreven in Caracas in Ve nezuela, legt hij het hoe en waarom van zijn •eis uit. schj Een fatsoenlijk mens doet meer kdan alleen betaald werk. Hij wordt geacht ook zijn vrije tijd. van netjes te organiseren en voor de 'wat goeds te gebruiken. Dat edei'iüos althans de boodschap die o|ifc in m'n calvinistische jeugd r sc\meekreeg. Ik vind het nog ooiWeeds een wijze boodschap, ook nu het wethoudersambt op zich daaal genoeg tijd en energie kost. el oi'Jets' ernaast doen houdt je fit, matfhet leert je relativeren, het ïoenlbrengt je onder de mensen. Dat lie i'iets' is in mijn geval al jaren le aiLatijns-AmerikaIk ben voor- klejzitter van de werkgroep die zich in mijn partij - het CDA - met dat werelddeel be zig houdt en ik ben lid van het bestuur van CLAT-Nederland. Maar dat vergt enige toelich ting. |De afkorting CLAT staat voor Latijnsamerikaanse Arbei ders CentraleEen groot, te- - genwoordig 20 miljoen leden ellend, vakverbond met een sterk katholiek-sociale inslag. {^Nu betekent een vakbond in Latijns-Amerika zowel meer nIs minder dan in Nederland. ie eer, omdat niet alleen wer- kers in loondienst zich in zo'n bond organiseren, maar ook tot boeren, studenten, vrouwen, kjjj krottenwijkbewoners, india- Jen. nen. Maar ook minder, omdat ieen enkele Latijnsamerikaan se bond kan tippen aan de rijk- Caracas, hoofdstad van Venezuela. FOTO: SP dom en onderhandelingsvrij- heid van een Europese bond. De CGT bijvoorbeeld, de bij de CLAT aangesloten bond hier in Venezuela, organiseert bij el kaar 2,5 miljoen mensen. Dat is bijna acht keer zoveel als het CNV. Het landelijk kantoor heeft zegge en schrijve tien mensen in dienst, nauwelijks meer dan een willekeurig dis trictskantoor van datzelfde CNV. Maar solidariteit bestaat gelukkig nog nog in vakbonds- land. En dus zijn CLAT en CNV gebroederlijk lid van van het grote Wereldverbond van de Arbeid, waarin al sinds 1920 de sociaal-christelijke en demo cratische vakbeweging zich bundelt. Collectepet CLAT-Nederland is een steun- vereniging van CLAT-Latijns- Amerika. Een paar duizend le den, een eigen krant, een hoofd kantoor in een Utrechts grach tenpand, een goed ontwikkelde lobby in de Nederlandse poli tiek voor vakbondsvrijheid en voor de rechten van sociale or ganisaties. Het lijkt heel wat, maar in het licht van de 20 mil joen leden van CLAT zelf, is het een lilliputterverhouding. Tot je een keer besluit je vrije da gen te gebruiken voor een be zoek aan een paar CLAT-bon- den in Latijns-Amerikaanse. Dan merkje opeens hoe belang rijk het voor de mensen ginds is dat er naamdragers van hen in Europa rondlopen, die infor matie verspreiden en af en toe met de collectepet rondgaan. Als een soort veteraan werd ik ontvangen op het vliegveld van Caracas. Venezuela, en onder gebracht in het internationale hoofdkwartier, een voormalig klooster op een heuvel buiten de stad. Daar vandaan werd ik van hot naar her gebracht in het hier gebruikelijke vervoer middel: een gedeukte Ameri kaanse slee van tenminste twaalf jaar oud. Dat slurpt na tuurlijk benzine maar dat geeft niet, want die kost in dit olie land toch maar 15 cent per li ter. Caracas ligt in een langge rekt bergdal. Krottenwijken en flatgebouwen zover het oog reikt, doorsneden door snelwe gen en vervallen tunnels. Somber nis reserveren. De CGT had dat protest wel best gevonden, maar liet CLAT de tekst schrij ven. Veel motivatie om de zit tende regering te verdedigen, was er niet. Sindsdien wacht iedereen af. Er wordt niet meer geïnves teerd, bouwprojecten liggen stil, toeristen blijven weg. Nie- zuela een democratie de mand weet een uitweg. Op het laatste dictator vertrok in 1959 - en dat is de reden dat het land de thuishaven is van kantoor van CLAT is het ko men en gaan. De trainingspro gramma's voor mensen uit het democratische organi- hele werelddeel gaan gewoon saties die elders op het conti- door. Maar de tafelgesprekken nent gevaar lopen. Maar de fut gaan steeds over hetzelfde: is eruit. De armoede neemt toe, komt er een staatsgreep en als de corruptie woekert, de woede die komt, is dat dan het begin groeit en in februari mislukte - - er een militaire staatsgreep. De internationale CLAT belde bij Maar ook wanneer er geen die gelegenheid z n nationale staatsgreep komt, wie neemt bond CGT op, met de vraag een dan het initiatief om uit de stil- gezamenlijk protest te laten ho ren. Want hoe corrupt een rege- ring ook is, en hoe sociaal de verbluffende gastvrijheid voor babbel van een couppleger ook het buitenlands bezoek: het mag zijn, als soldaten de kazer- scheelt, onzekerheid over de ne verlaten kunnen vakbonden toekomst met anderen te kun- alvast een brits in de gevange- nen delen. Berenschot: 'Veilingen open voor importbloemen' LEIDEN Het weren van geïmporteerde bloemen van de Nederlandse veilingen heeft op de langere termijn een negatief effect op de afzet- kansen van de in Nederland geteelde bloemen. De Neder landse bloemenveilingen doen er daarom goed aan ook in de toekomst importprodukten te blijven verhandelen. Dat con cludeert het het bureau Beren schot in een onderzoek naar de internationale concurrentiepo sitie van de Nederlandse bloe misterijsector. Het rapport werd deze week overhandigd aan het bestuur van de Vereni ging van Bloemenveilingen in Nederland (VBN). De VBN heeft met instemming kennis genomen van de belangrijkste conclusies uit het rapport. Het Berenschotrapport zal mede de basis vormen voor het door de veilingen te voeren import- beleid. Aanleiding voor het onderzoek was de Algemene Ledenverga dering van. december vorig jaar. Er werd toen veel kritiek geuit op de toenemende stroom aan buitenlandse bloe men die in Nederland geveild worden. Hierdoor zouden Ne derlandse produkten in de ver drukking komen. De veiling- besturen, zelf voorstander van het open karakter van de vei lingen, zegde daarop toe een onafhankelijk onderzoek in te stellen. De studie, waarmee Beren schot in jnaart begon, omvat een breder terrein dan allen het importvraagstuk. Het vei len van importbloemen wordt bekeken in relatie tot de inter nationale concurrentiepositie. Het onderzoek is gebaseerd op bestudering van de produktie en afzet van bloemen in de we reld. Zomers weerspiegeld in een kalme Hofvijver staat het Mauritshuis in bloei De bloemisten van de Gouden Eeuw waren schilder. Een springlevend boeket hangt nu in Den Haag. Natuurlijk, symbolisch en kleurrijk. Korte Vijverberg 8. Tot en met 19 juli. Dinsdag t/m zaterdag 10-17 uur, zon-en feestdagen 11-17 uur. Fraaie catalogus f 25,- Transporteurs proberen achterstand in te halen 'Alles wat ik heb vertrekt naar Frankrijk' REGIO Transporteurs uit de regio staan in de startblokken om weer vrachtwagens naar Frank rijk te sturen. Nu de door gaande routes weer be gaanbaar lijken te zijn proberen ze de achter stand, die sinds op 30 juni de blokkades begonnen, is opgelopen, zoveel mo gelijk goed te maken. De haast is des te groter omdat het openbare leven in Frank rijk vanaf vrijdag tot en met dinsdag (de nationale feest dag) opnieuw vrijwel plat ligt. E. Reijnders, chef afdeling Frankrijk van de Hillegomse transportbemiddelaar Copex, stuurde gisteravond al vier wa gens weg en hoopt er vandaag nog meer op pad te sturen.Al leen in het zuiden van Frank rijk gaat het nog wat moeilijk, maar verder rijdt alles weer. We hebben met de exporteurs zoveel mogelijk afgesproken niet-bederfelijke transporten, zoals aardewerk en kleding nog, een weekje te laten staan om alle spoedeisende vrachten voorrang te kunnen geven. Al les wat ik heb vertrekt naar Frankrijk", aldus Reijnders. Copex heeft niet al te veel schade opgelopen van de ac ties in Frankrijk. Behalve tijd en dat is natuurlijk ook geld - en energie valt de reke ning mee. Niet alle betrokkenen waren zo gelukkig. Transportbemid delaar Schenker in Noordwij- kerhout zag verschillende la dingen met bloemen en plan ten de 'rode container' in ver dwijnen. „En dan praat je toch al gauw over een schadepost van 60 tot 80 mille", schat plaatsvervangend bedrijfslei der G. van den Burg. Schadeclaims Een verlies wat overigens waarschijnlijk zal worden ver goed door de transportverze keraars. „De grote lijn is dat we uitkeren indien wagens voor 1 juli vertrokken zijn. Zij die later zijn gegaan hadden beter moeten weten en zullen eventuele schade voor hun ei gen rekening moeten nemen", aldus een woordvoerder van een Hillegomse transportver zekeraar. Zijn bedrijf heeft al te maken gehad met verschil lende schadeclaims als gevolg van de acties. „Er zijn er meer deren vastgelopen. Wij hebben al berichten gehad van twee wagens met bollen, één met aardappels en één met slag room, daar was na een week natuurlijk niet veel meer van over". De Burgemeester van Leiden heeft bepaald dat in het kader van de Lakenfeesten algemene ontheffing van het sluitingstijd stip is verleend voor de vergunning- en verloflokaliteiten, genoemd in artikel 3, lid 1 onder a van ae Drank- en Horecawet en artikel 15 van de Drank- en Horecaverordening in de nacht(en) van: - donderdag 9/16 op vrijdag 10/17 juli02.00 uur - vrijdag 10/17 op zaterdag 11/18 juli03.00 uur - zaterdag 11/18 op zondag 12/19 juli 03.00 uur - zondag 12/19 op maandag 13/20 juli: 02.00 uur - maandag 13 op dinsdag 14 juli: op woensdag 15 juli: woensdag 15 g 16 juli: De ontheffing geldt voor het hele g der gemeente. EXAMENUITSLAGEN beg Diploma Werktuigbouwkunde. Abbe- s: Jorgen Bosma; Alphen a/d Rijn: 'atrick Barkey, Wout Schutte. Paul )ocx, Harro Hagen, Sander van Leeu- ven, Marcel Rietdijk, Marcel Schouten, idwin Verpoort, Peter Jan Vroege, Mar- Dijk; Benthuizen: Hubert Harm- vefcen; Driebergen: Paul Schraven; Ha- tij terswoude: Steven Dorrestijn; Katwijk: de van Duijn, Jaco van Duijn, Patrick 'uijnstee, Nico van Duijvenvoorde, Dirk uijt, Jan Smit, Erwin van der Waaij, lirk van Duijn, Huig Hoek, Peter van en Oever, Dirk Ouwehand, Cornelis b Jchoneveld; Koudekerk: Paul Bezuij- Leiden: Brain Blankenstein, Rick lysman, Jeroen Ruiten, Bryan Schip- Maurizio Secci, Ronald Verdoes, i Ek, Leon Kruit, Robert Plug, Privé, Gerard Turk, Bran van efRoemburg; Leiderdorp: Koen Wijland, eilJoost Bank. Stefan Konings; Leid- etbchendam: David van Aart. Rene de faan, Arjan van der Ham, Bart Kalk- tnan, Stephan van Leeuwen, Peter Pe- Eelco Takes; Leimuiden: Albert der Hoorn, Bart Konst, Ronald Sourits; Lisse- Bert Weststrate, Michel Wijnders. Onno de Weerd; Nieuwe We tering: Toby Hoogenboom; Nieuw Ven- Jan van Lenthe; Nieuwkoop: Ro- Bodegraven, Eric Jonker, Rene van Wijk, Ronald van den Helder; r Nieuwveen: Jan Willem Verkerk; ^Noordwijk: Albert Hermans. Mark Bak ker, Mike French; Noordwijkerhout: 2ÖMarcel Duindam, Martin Duivenvoor den. Ton van Nieuwendijk; Oegstgeest: Robert van Ommen; Oud Ade: Teun i Triet; Rijnsaterwoude: Edwin Boot; b< ^ysr >e *r' f 'P™rynl Rijnsburg: Cee.s Zwaan; Roelofarends- veen: Willem-Jan van den Boogaard, Johan Jong; Sassenheim: Andre Vliem, Arthur van Lammeren, Jurgen van der Hulle, Jeroen Jonker; Stompwijk: Kees van Santen; Voorhout: Michael van Kesteren, Jan Lemmers, Jeroen van der Zwaluw; Voorschoten: Fred Schil- thuizen; Wassenaar: Bert Versteeg, Je roen Vlaar, Stefan Martens; Zoeter meer: Michael Schalkoort, Robbert Schiphorst, Eric Verhaegh; Zoeterwou- de: Adrie van den Berg, Luuk Wesse- lingh, Maarten Ouwehand, Martien Oosterlaan, Gert-Jan Versteegen; Verklaring theoretisch deel Werktuig bouwkunde. Alphen a/d Rijn: Dennis Kleijbeuker, Jeannine Boot. Jurgen Dijkstra, Robin Laterveer; Hazerswou- de: Mare Hogema, Ronald van Velzen; Hillegom: Perry Rijnbeek; Hoofddorp: Martijn Stok; Katwijk: Hans Dekker, Frank Zwaai; Langeraar: Iwan Kouwen- hoven; Lieden: Anieta van der Kraats, Constant Mieremet, Patrick Vincenten; Leiderdorp: Paul Kieven, Jan Pieter Lange, Dennis van der Wal; Leidschen- dam: Wim Hoogendoorn, Raymond van der Lubbe; Lisse: Patrick Dijks. An dre de Groot; Lisserbroek: Chris Wen- nekers; Nieuw Vennep: Ronald van Tol; Nieuwkoop: Sandra Kranenburg; Noordwijk: Jan Reijerkerk, Erik Romijn, Alex van Schie; Noordwijkerhout: Bart van den Berg, Pierre van der Voort; Rijnsburg: Niels den Heijer; Rijpwete- ring: Koen Brugman; Roelofarends- veen: Rudi van der Veer. John Verdel; Sassenheim: Donald van Leeuwen. George Westgeest; Stompwijk: Aad Luiten; Valkenburg: Marcel de Rooy; Voorhout: Gert-Jan Bel; Voorschoten: Edwin van der Helm; Warmond: John van Leeuwen, Ivo Straver; Woubrugge: Arie van der Laan; Zoetermeer: Michier Brummer; Zoeterwoude: Koos van Diploma Elektrotechniek, richting elektronica. Alphen a/d Rijn: Patrick van Buren, Obbe van Egmons, Peter de Heer, Tuan Huynh, Daniel van der Meer, Willem van der Plaat, Johnny Rijsdam, Elmar Sloothaak, Ton van der Pol, Danny Wijnants; Benthuizen: Ray mond Pienter; Boskoop: Edwin van Schie; Hazerswoude: Leon Montfrooij; Houten: Lennard Versteegt; Katwijk: Rene van Delft, Ferry Heijting, Ard van Leeuwen, Edwin Meul, Alex van der Plas, Marcel Remmelzwaal, Amerik Schuitemaker, Gerard Smit, Maart van Beelen, Erick Hartevelt; Koudekerk: Herman Louw, Eric Guldemond, Bart Nieuwenburg, Leiden: Jack l'Ami, Dave van den Berg, Stefan Klinkhamer, Mau rice de Leen, Vincent Vogelezang, Al- bert Mullens, Robert Paats, Rene Pola- ne; Leiderdorp: Ron Biemans, John de Krijger; Leidschendam: Martin van den Berg, Marcel Toet, Ron van Wissen; Leimuiden: Andre van Santen, Jerry Visser; Lisse: John Lemmers, Pim Lob- bezoo, Michel Randsdorp, Hertnen Wessels; Nieuwkoop: Wim Rijfers; Nieuw Vennep: Jan Poortvliet, Michel Rodenburgh, Paul Verhoeve; Noorden: Marco Volwater; Noordwijk: Henry Cas- pers, Andre van Duin, Paul Turk; Noordwijkerhout: Norwin van den Berg; Oegstgeest- Ernst van Kampenhout, Cees Kuijt; Rijsnburg: Hans Niek Grut ter, Wouter Timmer, Peter Wiesmeijer; Roelofarendsveen: Arnold Oudshoorn, David Willems; Sassenheim: Edo Hoes, Carl Hoogervorst, Johan Karremans, Robert-Jan Postma; Stompwijk: Johan van der Helm, Arjan van Steen; Ter Aar: Marvin van der Hoorn, Simon Teunis; Voorhout: Franc van der Bent, Thomas Schoonhoven, Edward van den Berg. Henk van Munsteren; Voorschoten: Bart van den Bosch, Peter Kroon; Was senaar: Fred Konings. Woubrugge: Sander Dekker; Zevenhoven: Bas Konst; Zoetermeer: Bob Agterden- bosch, Christiaan Dekker, Robert-Jan Fromberg, Martijn van Geer, Michael Gootjes, Mark Hammer, Patrick Hu- gens. Jeroen de Knegt, Johan Sijtsma, Arjen Smidt, Jeroen Vellinga, Joost van Zonneveld; Zoeterwoude: Edwin Brou wer, Bart den Hollander, Gert-Jan Ver hagen, Johan Tacx; Beinsdorp: Marco van Sasse; Buitenkaag: Frank van Es; Katwijk: Arjan van Duyvenbode, Ger- tjan Haasnoot, Rene Jonker, Peter van der Plas, Gijs van der Plas, Peter Vink; Leiden: Serge van der Linden, Kees de Nie; Leiderdorp: Leon Fakkel; Leid schendam: Arjan van Rijswijk, Marco Teunissen; Lisse: Vincent Schakel; Nieuw Vennep: Rodney Draaisma, Mar cel van Groenigen; Noordwijk: Cees van Kooten; Noordwijkerhout: Maarten van Nieuwenhuyzen; Rijnsaterwoude: Huberto Jansen; Sassenheim: Frank Koppers; Ter Aar: Michel van der Vlugt; Voorburg: Randy van der Bijl, Sander van Cuylenborg; Voorhout: Lennart Prins; Voorschoten: Ad Karremans, Pim van der Haven; Wassenaar: Marco van Barreveld, Arjan Kleinveld, Rutger van Veen; Zoetermeer: Rob van Beek. Diploma Elektrotechniek, richting Energietechniek. 's-Gravenhage: Ed win Danckaerts; Abbenes Walter Zaal; Alphen a/d Rijn: Erik de Boer, Dick Bo gaard, Juan van Eijk, Frank Kemeling, Francisco Steg, Erik Vervaet; Hazers woude: Marcel Holkamp, Katwijk- Arjen Houwaard, William Meijvogel, Andre Jonker, Attila Turkmen, Rene van der Vos; Koudekerk Klaas Schellinger hout, Jeroen Schellingerhout; Leiden: Arjan van der Bom, Jos van Kempen. Bert van Klaveren. Vincent Nieuwen burg, Ramon Schrijvers, Remco de Jongh, Rene Nieuwenburg, Ruud van Schaik, Wouter van Zwieteren; Leider dorp: Mustafa Parlayan, Joost Jansen; Leidschendam: Rob van Leeuwen; Lis se: Arjan van Riet; Nieuw Vennep: Ri chard Bouterse, Theo Vastenhout; Noorden: John Pietersen, Ardie Koot; Noordwijk. Berry Oostdam; Noordwij kerhout: Wilbert Beijk, Sjaak Dieben, Remco Hulsebosch; Oegstgeest: Wil bert van Abswoude; Roelofarendsveen: Gerard van Beek, Arjan Bijman, Ivo van Klink, Sander van der Meer; Rijswijk: Marcel Vlaardingerbroek; Sassenheim: Jacco Cramer, Klaas Postma, Rene Zoet, Roel Houwers; Ter Aar: Vincent Biegel, Jeroen van der Hoorn; Voor hout: Richard Hofman, Alex Klaver, Jas per Post; Wassenaar: Martijn 'Ami, Jaco Krosse; Woubrugge: Korne Mole naar; Zoetermeer- Wilbert Baak. Michel Dielissen. Jeroen Lamboo, Jeroen Vla stra; Zoeterwoude: Marga den Blan- Verklaring Elektrotechniek, richting Energie. Alphen a/d Rijn: Laura Renee, Remco van der Stighel; Hillegom: Har- vy Hoogervorst; Leiden: Roger Bonnet, Marco Filippo; Leiderdorp: Ben van Iterson, Joost Nuse, Ronald Volwater; Leidschendam: Berry de Boer; Leimui den: Richard Koek, Richard Lemmers; Lisse: Fred Noordermeer; Lisserbroek: Edwin Warmerdam; Nieuw Vennep: Quido van der Vliet; Noordwijkerhout: Jacco Verwer; Rijnsburg: Hendrik Gals- bergen; Roelofarendsveen: Joris de Jong, Joost van der Wereld; Rotter dam: Mauriche van der Veld; Ter Aar: David Vlaar; Wassenaar: Paul Slats. Diploma Bouwkunde. Alphen a/d Rijn: Marco van Berkel. Edwin Bogerd, Jos Boom, Roel Freeke. Erik van Dam, Rene van der Putten; Badhoevedorp: Esther Tijssen; Benthuizen: Pieter van der Hoeven, Burgerveen: Robert van Leeuwen; Hoofddorp: Peter van der Linden; Katwijk: Jan Klinkenberg; Kou dekerk- Raymond van Eijk, Edwin Mei man, Gaby van Es; Leiden: Christina de Romijn, Mike Slewe, Ruud Peter van Dijk, Anthony Mac Donald, Randy van der Poel; Leiderdorp: Je roen Sunter, Suzan Arentsen, Eric van Laar, Michiel Oldenhof, Chris Schellin gerhout, Onno Zitman; Leidschendam: Theo van der Plas, Marnix Veerman; Lisse: Wim Duineveld, Ard Duineveld", Nieuw Vennep: Peter van Muijen; Nieuwkoop: Willem Visser; Noordwijk: Belinda Vink; Rijnsburg: Peter van Eg- mond; Sassenheim: Michel Hooger vorst. Bram Knetsch; Ter Aar: Michel Bruning, Corne Rodenburg; Voorburg: Eelco Bosman; Voorschoten: Johan Ros; Wassenaar: Frank Brederode; Zoetermeer: Dennis Rietmeijer, Patrick van Baarle, Mike Breuker. Verklaring theoretisch deel Bouw kunde. Alphen a/d Rijn: Harald Verweij; Katwijk: Jack van Duijvenbode; Leiden: Hans Bouter, Michel van Oosten, John Schouten; Leiderdorp: Menno de Jong; Lisse: Jurnen Horsman; Lisserbroek: Fred Duinkerken; Nieuw Vennep: Basti- aan Hoogkamer; Nieuwkoop: Victor Ros; Noordwijk: Christa van Houten; Noordwijkerhout: Richard van der Lans; Oegstgeest: Pieter van der Kamp; Rijnsburg: Albert van der Meij; Sassenheim: Pieter Benschop, Ingo Lenting; Ter Aar: Graciel Slof, Valken burg: Jos Grimbergen; Woubrugge: Cor Brunt Diploma Weg- en Waterbouwkunde. Alphen a/d Rijn: Rien Karsemeijer. Mi chel Verhey; Haarlem: Mark Putker; Katwijk: Gert-Jan Aandewiel. Jaco van der Bent. Gerhard de Best; Noordwijk: Arthur Schoenmaker Verklaring theoretisch deel Weg- en Waterbouw. Leiderdorp: Dennis Ei bers; Valkenburg: Lucien van der Heij- Diploma Metaaltechniek. Alphen a/d Rijn: Richard Stoffer; Katwijk: Ton van Riezen, Robin Ros; Lieden: Abde Az- dad; Noordwijkerhout: Dennis Kors; Roelofarendsveen: David van Egmond, Dave van der Mei, Sassenheim: Erwin Koeleman; Valkenburg: Patrick van Schaik; Wassenaar: Ron Boonekamp Diploma Orièntetie Schakelen. Kou dekerk: Renee Keetelaar; Leiden: Emi- ne Guney, Bianca de la Rie; Leider dorp: Charle Hoogstraten; Michiel Na gel; Leimuiden: Johnny Boon; Lisse: Robbert Smittenaar, Peter Juffermans; Ter Aar: Tamara Maas, Dick Treur; Voorhout: Talitha de Graaf; Voorscho ten: Dennis van Ipenburg; Wassenaar: Robert Stuiver; Zoetermeer: Sebasti- aan Duijvelshoff. Diploma Motorvoertuigen. Alphen a/d Rijn: Fred Heemskerk, Edgard Blok, Roel van der Marei; Benthuizen: Jan Paul; Hazerswoude: Tim Scheer; Lei den. Abdeljalil Boutaybi; Leiderdorp. Rob van der Vlist; Leidschendam: Ron Bokje; Leimuiden: Marco Broekhuizen; Lisse: Vincent den Ouden; Noordwij kerhout: Peter van der Klugt, Oegst geest: Michel Chaudron, Juriaan van Aarle; Sassenheim: Rene Stroomber- gen, Wassenaar- Johan van Reeken; Zoetermeer: Dennis de Greef, Radjen Gierdharie; Zoeterwoude: Michel van Diploma Installatietechniek. Katwijk: Wilfred Koopman. Martin Dibbets; Nieuwe Wetering: Dennis Bouwmees ter; Noordwijkerhout: Theo Peters; Rijnsburg: Leo Jansen. Diploma Bouw Hout Kort. Alphen a/d Rijn: Peter Reumermann, Benthuizen Marco van Dalen; Leiden Mahamed •Yousfi, Johan van Velzen; Nieuw Ven nep: Stefan Gabel; Nieuwkoop: Dennis de Jong; Noordwijk: Coen Broekhof; Noordwijkerhout: Henk Heemskèrk; Ter Aar: Rick van Hameren; Voorscho ten: Marco Heus; Wassenaar: Jeroen van der Zalm; Woubrugge: Erwin Mo lenkamp; Zoeterwoude: Ferry van der Diploma Elektro korte opleiding. Al phen a/d Rijn: Serge van Kuijk, Wilco v.d. Klugt; Hazerswoude: Victor Galje; Katwijk: Wietze Schaap; Leiden: Mo hammed Elbouyadi, Erik Treffers. Ed win van Rijn, Leiderdorp: Marko Ba- rendse; Leidschendam: Patrick van Veen; Lisse: Sander van de Wiel; Noordwijk: Ronald van der Meer; Roe lofarendsveen: Mark Bosman, John van Hameren; Sassenheim: Richard Mourits, Jasper de Ridder, Ingvar Klaasse; Ter Aar: Ronald Bader; Voor schoten: Marco Lelieveld; Zoetermeer Theotim Pop, Marco Kerstens, Taco den Hertog. Pascal Mulder Diploma lange opleiding Chemische Laboratoriumtechniek. 's-Gravenha ge: Saskia Hollinga, Wim ten Berge; Al phen a/d Rijn: Dyana Demoet, Mike Mannaart, Mascha Verschuuren; Hoofddorp: Lieke van Duivenbode; Katwijk Frank Zuijderduijn, Annette van Dijk; Leiden: Marcel van den Berg, Frans Ginjaar; Leiderdorp: Wendie Hoogstrate, Roland Blokhuizen; Leid schendam: Barbare van Ravesteijn; Lisse: Lenard Onderwater, John Nijen- huis, Saskia van Sinderen; Nieuw Ven nep: Martin Vervaart, Monique Vasten hout, Joost de Boer, Roelofarends veen: Michel Bakker. Sander Henzing; Ter Aar: Jannie Koolmees; Zevenhui zen: Rene Lindenburg Diploma lange opleiding Medische Laboratoriumtechniek. Alphen a/d Rijn: Andre Verboon. Hillegom Debby van der Lans; Leiden: Pauline van Va- rick; Leiderdorp Linda Anker; Nieuw Vennep: Colinda Clement; Waddinx- veen: Dennis Pirovano, Zoeterwoude Diana Turk; Zwammerdam: Cindy Dan- kers. Diploma korte opleiding Chemische Laboratoriumtechniek. Noordwijk: Ton Peschier; Nieuw Vennep: Kantinka Nugteren.

Leidse Courant | 1992 | | pagina 7