BS act| /öris DU PRIE Personeel Medewerker Begrotingszaken wm 38Uur APOTHEKERS-ASSISTENTE SECRETARESSE (V/M) A. MEEWERKEND UITVOERDER B. TIMMERLIEDEN C. METSELAAR/TEGELZETTER SECRETARESSE (m/v) MEDEWERKER KLANTENSERVICE assistent-hoofd Civiele Dienst m/v Een Helpdesk-medewerker met gevoel voor automatisering (vim) Leidse Courant i zaterdag 4 juli 1992 Ministerie van Justitie Justitie Zorg vóór de rechtsorde is de centrale taak van Justitie. Daarom doet de samenleving een beroep op Justitie om criminaliteit op te sporen en te voorkomen. Vervolging, berechtingen het ten uitvoer leggen van straffen sluiten hierbij aan. Ook de ontwikkeling van rechtsnormen behoort tot de zorg voor de rechtsorde. Justitie zorgt er verder voor dat er in ons land recht kan worden gesproken. Het vreemdelingenbeleid en de organisatie van de jeugdbescherming zijn eveneens kerntaken van Justitie. Bij de behartiging van al deze taken gaat het niet alleen om de kwaliteit van het beleid maar ook om zorgvuldigheid en doeltreffendheid in de uitvoering. Centrale Directie Financieel-Economische Zaken Binnen de Centrale Directie Financieel-Economische Zaken is de hoofdafdeling Begrotingsvoorbereiding en -uitvoering onder meer belast met de coördinatie van de departementale begrotingsvoorbereiding en -uitvoering en het toezicht op de aan de diverse dienstonderdelen verstrekte budgetten. De aandachtsgebieden die de functie omvat zijn de Directoraten-Generaal Politie en Criminaliteitspreventie en Rechtspleging. Het financieel belang van genoemde DG's bedraagt op dit moment ca. f 2,5 miljard [60% van de totale Justitie-begroting]Taken U coördineert de sectorale begrotingsvoorbereiding, -uitvoering, -bewaking en verantwoording; draagt zorg voor een adequate begrotings-/budgetinfrastructuur; levert bijdragen aan de informatievoorziening en advisering aan de politieke en ambtelijke leiding van het departement; levert een bijdrage aan de opzet en aanpassing van de administratieve organisatie en de informatievoorziening van de begrotingssector en aan de ontwikkeling van nieuwe financiële besturings- en beheersmechamsmen. FunCtie-ClSen Bedrijfseconomische opleiding op academisch niveau; goede contactuele vaardigheden; flexibele instelling. Salaris Maximaal f 6790,- bruto per maand, exclusief 8% vakantie-uitkering. Standplaats Den Haag Management Development Door management development werkt Justitie aan versterking van de kwaliteit van [toekomstig] leidinggevenden. Dit gebeurt met behulp van vorming en opleiding maar ook door het laten opdoen van ervaring in diverse functies en op uiteenlopende werkterreinen. Daarom letten wij bij de selectie ook op uw inzetbaarheid elders in de organisatie en uw bereidheid daartoe Voorkeursgroepen Justitie draagt bij aan het vergroten van de werkgelegenheid voor vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden. Daarom worden zij uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Bijzonderheden Gelet op de veranderingsprocessen binnen Justitie is het niet uitgesloten dat genoemde functie zowel inhoudelijk als organisatorisch zal wijzigen Inlichtingen Voor nadere inlichtingen kunt u telefonisch contact opnemen met de heer W A Verbarendse, Hoofd van de Hoofdafdeling, telefoon 070 370 65 86. Sollicitaties Binnen 14 dagen en onder vermelding van vacaturenummer pm 35 0167 richten aan. Hoofd afdeling Personeel Ministerie, Postbus 20301, 2500 eh Den Haag. Kamer H320 Justitie: het juiste gewicht in de schaal (met diploma) Dit is een unieke kans op een leuke werkkring in een apotheek binnen een gezondheidscen trum. Graag gauw een reactie naar H. Buurma, Apotheek Stevenshof, Th. Mansholtstraat 1, 2331 JE Leiden. Telefoon 071-313234. In Den Haag is de systeemgroep Bevoorradingsdienstgoederen van de Directie Koninklijke Landmacht gevestigd. De activiteiten van de circa 600 mensen die bij deze sys teemgroep werken, zijn gericht op de aanschaf, het onderhoud en de I afstoting van een veelomvattend pakket aan gebruiks- en ver- f bruiksgoederen. Het gaat onder meer om kleding, munitie, voe ding, brandstoffen en genees kundige goederen. De systeem- groep bestaat uit een stafafdeling, een beproevingsafdeling en vijf produktafdelingen. Bij de produkt- afdeling Geneeskundige Dienst- goederen is ruimte voor een TAAK U verricht administratief on dersteunende werkzaamheden voor het afdelingshoofd en ver zorgt de inkomende en uitgaande post. Daarnaast bereidt u verga deringen en bijeenkomsten voor. U treedt hierbij op als notulist en stelt de verslagen op. Het bijhou den van de agenda, het maken van afspraken en taken op het gebied van algemene en perso neelszaken vallen ook onder uw verantwoording. Voor personele en veiligheidsaangelegenheden en huishoudelijke zaken bent u de contactfunctionaris. Verder bent u verantwoordelijk voor het indelen van het werk van de administra tief medewerkster. GEVRAAGD Een HAVO- of MEAO-diploma aangevuld met een secretaresse opleiding. U beschikt over erva ring met een personal computer. Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid in het Engels en Duits is een groot pluspunt. GEBODEN Een afwisselende functie binnen het veelzijdige Landmacht- bedrijf, waarin uw organisatori sche en ondersteunende kwalitei ten optimaal tot hun recht komen. Afhankelijk van uw ervaring, be draagt het bruto maandsalaris maximaal f 3.270,- met een uit loopmogelijkheid op grond van diensttijd tot f 3.444,-. U mag re kenen op 8% vakantietoeslag, mi nimaal 23 vakantiedagen en 12 ADV-dagen per jaar. Verder kunt u gebruik maken van een uitge breid pakket studiefaciliteiten om binnen uw vakgebied up-to-date te blijven. REACTIES Meer informatie over deze functie kunt u inwinnen bij Ko lonel E.H. Lange, hoofd afdeling Geneeskundige Dienstgoederen, (070) 316 50 45 of 316 80 23. Mevr. M.T.A. Slob, (070) 316 67 99 of 316 72 57, kan u meer vertellen over de sollicitatieprocedure. Bij gelijke geschiktheid genieten le den van etnische minderheden en gehandicapten de voorkeur. Uw schriftelijke sollicitatie plus CV kunt u sturen naar het bureau Personeelszaken systeem- groep Bevoorradingsdienstgoede ren van de Directie Materieel Koninklijke Landmacht, postbus 90822, 2509 LV Den Haag. KONINKLIJKE LANDMACHT B.V. AANNEMERSBEDRIJF Admiraal Banckertweg 23. 2316 SR Leiden Telefoon (071) 222919 Fax (071) 222224 B.V. AANNEMERSBEDRIJF DU PRIE is als bouwbedrijf werkzaam op het gebied van utiliteitsbouw, restauratie en woningbouw Het werkgebied is voornamelijk het westen van het land. In verband met toename van de werkzaamheden zoeken wij: die onder leiding van een bedrijfsleider een projekt van plm. 500.000,- uit kan voeren. voor kantoorprojekten en restauratieprojekten. voor kleine projekten in de vernieuwbouw en onderhoud. Sollicitanten worden verzocht zich, bij voorkeur 's ochtends, telefonisch te melden bij één van de bedrijfsleiders op het kantoor voor het maken van een afspraak. Vragen naar D. Könings, Sj. Noort of N. Verhoef. Telefoon 071-222919. B.V. AANNEMERSBEDRIJF DU PRIE Admiraal Banckertweg 23, 2315 SR Leiden De Belgisch-Luxemburgse Kamer van Koophandel voor Nederland (BENELUNED) zoekt ter versterking van haar secretariaat een Functie-eisen: - opleiding op middelbaar niveau - kantoorervaring - goede typevaardigheid - ervaring met tekstverwerkingssystemen - goede spreekvaardigheid in het Frans, Engels en zo mogelijk Duits - bereid in teamverband te werken - flexibiliteit en gevoel voor dienstverlening Geboden wordt: - een uitstekend salaris - 371/2-urige werkweek - goede secundaire arbeidsvoorwaarden - studie- en doorgroeimogelijkheden Schriftelijke sollicitaties te richten aan: BELUNED t.a.v. Dr. G. L. C. Frangois Nassaulaan 19 2514 JT Den Haag A. Rohé B.V.. onderdeel van de Duitse OSORNO-Groep, markt leider op het gebied van autowasinstallaties (California Rohé) en tankstationservice (Service Rohé). Zojuist gevestigd in een modern, functioneel kantoor in Zoetermeer. Een organisatie met volop mogelijkheden voor professionals. Wij willen graag snel praten met een uitstekende U bent in deze functie verantwoordelijk voor het telefonische contact met onze klanten, die opdrachten/ verzoeken tot reparatie en onderhoud bij ons melden. U stelt de prioriteiten bij het toewijzen van de werkzaamheden aan onze buitendienst servicemonteurs en u zorgt voor een correcte administratieve verwerking van storingsmeldingen en uitgevoerde werkzaam heden De juiste kandidaten (m/v) hebben Minimaal HAVO Een administratieve opleiding Gevoel voor techniek Enige ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking Een leeftijd tussen ca. 23 en 35 Jaar verder vragen wij grote accuratesse, zelfstandigheid en klant vriendelijkheid Bovendien hechten we veel waarde aan Inzet, een goed humeur en teamgeest. Standplaats is Zoetermeer. r snel, stuur binnen 7 dagen een brief met curriculum vitae naar A. Rohé B.V., t.a.v. mevrouw M. Adriaans. Postbus 701, 2700 AS Zoetermeer. E N E L U X Het Psychiatrisch Centrum Joris bestaat uit 3 poliklinieken (in Delft, Schiedam en Vlaardingen), 2 dag behandelingscentra (in Schiedam 33 plaatsen, in Delft 28 plaatsen alsmede 8 plaatsen ten behoeve Vrouwenhulpverle ning) en beschikt over een kliniek in Delft (536 bedden) en over klinische faciliteiten in Schiedam (45 bedden). De Civiele Dienst is verantwoordelijk voor een aantal ondersteunende activiteiten in het Psychiatrisch Centrum. Hierbij kunnen genoemd worden activiteiten rondom voeding en restauratieve verstrekkingen, schoonmaak, linnenvoorziening, magazijn, kapsalon, huishoudelijke assistentie en inrichting van ruimten. Binnen de Civiele Dienst wordt een servicegerichte en zakelijke manier van werken gehanteerd. De komende jaren zal door regionalisatie^ vermindering van het patiëntenaantal en samen voeging van het takenpakket, een verandering binnen de ondersteunende diensten plaatsvinden. Er bestaat een tijdelijke vacature voor een 40 uur per week. De arbeidsovereenkomst geldt voor een bepaalde periode, namelijk tot de opening van de nieuwbouw in het Nieuwe Waterweg Noord-gebied. De overeenkomst is voor uiterlijk vier jaar. Taken: leiding geven aan de medewerkers van het magazijn en de huishoudelijke assistenten; waarnemen hoofd Civiele Dienst bij diens (kortdurende) afwezigheid, voor de dage lijkse gang van zaken; uitvoerende werkzaamheden binnen de dienst; coördineren en organiseren van werkzaam heden, zoals ondersteuning van het hoofd Civiele Dienst bij de dagelijkse leiding van de dienst; deelnemen aan commissies; bijdrage leveren aan het beleid van de dienst; leiden van een aantal projecten (momenteel keukenautomatisering); zorg dragen voor een aantal specifieke aan dachtsgebieden, waaronder kunstuitleen, bewegwijzering en milieubeleid; verrichten van administratieve werkzaam heden ten behoeve van de dienst. Psychiatrisch Centrum Het Administratie Centrum Tussenpersonen (A.C.T.) is als onafhan kelijke B.V. van het Nationale-Nederlanden concern, een computer service-organisatie voor assurantie-tussenpersonen. Voor deze tussenper sonen wordt een zo volledig mogelijk automatiseringspakket aangeboden, waaruit die oplossing gekozen kan worden, welke het beste aansluit op de aanwezige automatiseringsbehoefte. Deze behoefte betreft zowel de hardware (PC's), als de software. Het A.C.T. zoekt voor de afdeling Support in Den Haag een bekwame Helpdesk-mcdcwerk(st)er met gevoel voor automatisering. De functie De Helpdesk-medewerk(st)cr werkt in een team van vijf mede- werk(st)ers, behandelt de (meestal telefonisch) gemelde storingen in de apparatuur bij de aangesloten tussenpersonen, beantwoordt vragen over deze apparatuur, dan wel over de (systeem) software en datacommunicatie tussen de PC's in het land en de centrale computer. Wat we van u vragen De Hclpdcsk-medewerk(st)er is 20 tot 30 jaar, heeft een HAVO-opleiding met de exacte vakken of een gelijkwaardige opleiding en is bekend met micro-computers (hardware PC-, PS/2- modellen en printers) en de wer king van DOS, LAN (Local Area Network) en Novell. Daarnaast verlangt de functie een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardig heid, accuratesse, inlevingsvermogen en bereidheid om zich blijvend verder te bekwamen. Onze tegenprestaties Wij bieden je een goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals o.a. een premievrij pensioen, 13e maand, winstdeling en een reis- en studickostenregcling. De sollicitatieprocedure Een medisch onderzoek maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. Solliciteren doe je schriftelijk. Heb je belangstelling voor deze aantrekke lijke baan? Richt dan je sollicitatiebrief onder nummer 041/MK aan: Nationale-Nederlanden, Centrale Personeelsdienst, afdeling Personeels voorziening, Johan de Wittlaan 3, 2517 JR Den Haag. Functie-eisen: HBO-diploma (THW of HHS); leidinggevende ervaring; servicegerichte en pragmatische instelling; goede contactuele eigenschappen; projectmatig kunnen werken; flexibele instelling i.v.m. genoemde ont wikkelingen. Ervaring op vakinhoudelijk gebied binnen de gezondheidszorg strekt tot aanbeveling. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld con form de CAO-Ziekenhuiswezen. De functie is ingedeeld in functiegroep 50. Binnen de functiegroep is, afhankelijk van ervaring, een maximumsalaris mogelijk van 4.648,- bruto per maand. De functie wordt vervuld van maandag tot en met vrijdag. Beperkte moge lijkheden voor kinderopvang zijn aanwezig. Meer informatie: Inlichtingen omtrent de functie kunnen worden ingewonnen bij de heer J. Witjens, hoofd Civiele Dienst, telefoon (015) 607 645. Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken richten aan het hoofd Personeel Organisatie van het Psychiatrisch Centrum Joris, Sint Jorisweg 2, 2612 GA Delft, onder vermelding van vacaturenummer 041/F/SP.

Leidse Courant | 1992 | | pagina 36