ARCHIS 301 dintÜEBERG BU boekhoudkundig medewerker m/v Personeel FUNCTIONEEL EN TECHNISCH ONTWERPERS EXECUTIVE RECRUITMENT Project Controller BOUWKUNDIG MEDEWERKER PROJECTONTWIKKELING (m/v) Welke service-gerichte planner wordt onze spin in 't web? Leidse Courant ZATERDAG 27 JUNI 1992 Archis Executive Recruitment (onderdeel van Archis International) werkt vanuit branche- en materiegerichte units aan de succesvolle matching van kandidaten en opdracht gevers. Uitgangspunten daarbij zijn de missie van de onderneming, de plaats die een functie inneemt èn de daarmee ge lieerde carrièremogelijkheden. Archis kop pelt rijke ervaring met mensen en markten, culturen en omstandigheden aan optimale resultaten. Voor één van onze relaties zoeken wij voor wie het niet grootschalig genoeg kan zijn Onze opdrachtgever is een vooraanstaand informaticabedrijf dat met regelmaat in de media wordt genoemd in verband met haar aktiviteiten om de toch al sterke marktpositie nog verder uit te bouwen. Interessant werk voor klantgerichte informatici De toenemende groei van de orderporte feuille leidt tot de behoefte aan nieuwe medewerkers die met recht 'visitekaartjes van de organisatie' genoemd kunnen worden Veel is eraan gelegen om de lopende en nieuwe projecten, voornamelijk ten behoeve van de rijksoverheden, -te voorzien van de hoogste graad van kwaliteit met als beoogd resultaat, een goed produkt en een tevreden klant Definitiestudies, basis- en detail ontwerpen als de pijlers voor succes U participeert in projectteams, die tot taak hebben de wensen van de klant te vertalen tot ontwerpen, die de basis vormen voor efficiënt te realiseren infor matiesystemen, met name in mainframe omgevingen. Gestructureerd en methodisch werken is daarbij aan de orde van de dag. U weet zich daarbij ondersteund door de modernste hulpmiddelen U heeft meerjarige automatiseringservaring Voor een optimale vervulling van de taken beschikt u over: - een opleiding op HBO-of academisch niveau;' - minimaal 3 jaar aantoonbare ervaring als ontwerper, liefst van financiële applicaties; - een stevige persoonlijkheid en de be hoefte om perfecte produkten op te leveren, - flexibiliteit en ENTHOUSIASME; - klantgerichte instelling. U krijgt weer plezier in uw vak,want - uw nieuwe werkgever is een groeiend bedrijf met een sterke financiële basis, - de projecten zijn hoogwaardig en complex van aard; - u heeft blijvend de mogelijkheid om door te groeien; - uw aanstaande collega's zien u graag tegemoet. Meer weten? Archis bellen! 070-3 55 50 50 Berend van der Zwaag (privé 070-3820052) en Diana Langver (privé 070-3869181) zijn binnen en buiten kantoortijden voor u bereikbaar voor het verstrekken van aanvullende informatie. Gaarne nodigen zij u uit voor een oriënterend gesprek. Meteen schrijven mag natuurlijk ook Uw schriftelijke reactie, gericht aan Archis Executive Recruitment, Eisenhowerlaan 116, 2517 KM Den Haag, zal discreet worden behandeld en concreet worden beantwoord. chael Page zoekt voor één van haar relaties: Locatie: Leiden Salarisindicatie:60-80.000,= Onze cliënte is werkzaam in de offshore olie- en gasindustrie, gespecialiseerd in vervoer en installatie van offshore Sinds het begin van de jaren tachtig heeft zfj een groot aantal platformen gefabriceerd voor Engelse. Nederlandse. Deense en Noorse sectoren van de Noordzee Incidenteel worden ook grote projecten uitgevoerd in andere delen van de wereld (Australië. Golf van Mexico. Brazilië. Midden en Verre Oosten) De projecten hebben een gemiddelde loopti|d van ongeveer 2 jaar en een omvang van circa 30 -150 min Binnen de afdeling Management Accounting die geheel projectmatig is ingericht bestaat momenteel de vacature van Project Controller, die in teamverband functioneert met de Project Manager en de Project Engineer Periodieke rapportage vindt plaats aan het Hoofd Management Accounting en de Sesbetreffende Project Manager Taken en verantwoordelijkheden administratief ondersteunen van de Project Manager opstellen van de project forecasts verzorgen van rapportages ten behoeve van clienten opstellen van project cash flows vervaardigen en analyseren van verschilrapportages betreffende kosten, opbrengsten en cash flows. vervaardigen van ad hoe rapportages De succesvolle kandidaat wacht een uitdagende functie m Profiel van de geschikte kandidaat opleiding op HBO-niveau (HEAO-BE) leeftijd ca. 26-30 jaar relevante werkervaring, opgedaan in e werkende organisatie actieve beheersing van de Engelse ta£ affiniteit met techniek gestructureerde werkwijze tact en overtuigingskracht t uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden cialist in financiële f uncti dam - Eindhoven -Brussel-Dusseldorf-Londen - Parijs- Sydney profielschets van onze nieuwe, enthousiaste 'medewerker bedrijfsburo' M/V MTS-bouwkunde op zak. Enige ja. ervaring kan meegebracht of bij We zoeken een doener die ook denken kan. Iemand die geboden kansen grijpt en zelf kansen creëert. Iemand die. niet noodzakelijk, de bouwwereld al een jaar of drie kent, eigenwijs genoeg is om daar een eigen mening over te hebben en toch bereid is om nog wat van anderen aan te nemen. We zijn op zoek naar iemand die aan gesprekken op de bouwplaats en bij de klanten wat kan toevoegen, en er bovendien niet voor terugschrikt cijferwerk te doen. Zeker, we stellen veel eisen. Daar staat tegenover dat deze interessante functie veel biedt. Als u onze profielschets een derde dimensie durft te geven, nodigen we u uit ons daarvan schriftelijk op de hoogte te stellen. U kunt uw brief sturen naar onderstaand adres, t.a.v. C.L. van Berkel. Wilt u eerst meer informatie, dan kunt u de heer Van Berkel bellen. ÜHeembouw maakt het goed. Dan heb je eer van je werk. Technische handelsonderneming gevestigd sinds 1958 met producten voor de gas-, olie-, petrochemische en chemische industrie. Wij zoeken een: TECHNISCHE VERKOPER BUITENDIENST m/v Wij vragen: Opleiding M.T.S. niveau WTB/E. Goede Engelse schrijf- en spreekvaardigheid. Leeftijd 25-40 jaar. Bij voorkeur enkele jaren ervaring in soortgelijke functie. Wij bieden: Afwisselende baan waarin zelfstandigheid een vereiste is. Mogelijkheid tot doorgroei afhankelijk van kwaliteit. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: ORANJEBERG B.V. Kerketuinenweg 65, 2544 CZ Den Haag t.a.v. de heer D. Busscher HAAGSE OPLEIDINGSCURSUSSEN T0LK-VERTALER FRANS DUITS ENGELS SPAANS Hogere beroepsopleiding voor het Staatsexamen tolk-vertaler en voor Instituuts Vertaalcertificaten in avondopleiding te Den Haag. Studieduur: 1-3 jaar (afhankelijk van vooropleiding). Kosten: 1400.- per cursusjaar Voorlichtingsavond woensdag 2 september 19.30 uur, gebouw Koninginnegracht 10. Inlichtingen: 070-3558440/3977060 Erkend door de minister van Onderwijs en Wetenschappen. _fü~l DE GOEDE WONING >n 079 - 41 08 21 De R.K. Woningbouwvereniging „De Goede Woning" te Zoetermeer beheert circa 5.000 woningen, diverse bedrijfsruimten en garages in Zoetermeer. De werkorganisatie telt 40 medewerkers en bestaat uit drie afdelingen, te weten: Administratie, Bewonerszaken en Onderhoud De komende jaren zullen voor „De Goede Woning" in het teken staan vari het optimaliseren van het woongenot, door actief in te spelen op ontwikkelingen in de volkshuisvesting. Voor de Afdeling Onderhoud zoeken wij uitbreiding in de vorm van een De bouwkundig medewerker projectontwikkeling ressorteert onder het Hoofd Onderhoud. Kerntaken: het ontwikkelen van onderhoudsprojecten het bewaken van de voortgang en budgetten bij de realisatie van groot- onderhoudsprojecten het in projectteamverband optreden als coördinator het samenstellen en actualiseren van de Meerjarenbegroting Onderhoud het mede-ontwikkelen van procedures in het planmatig onderhoud het mede-ontwikkelen van beleidsadviezen De kandidaat die wij zoeken moet ons tenminste het volgende kunnen bieden: opleiding HTS-/TU-Bouwkunde sturende capaciteiten ervaring in het opzetten, beoordelen en ontwikkelen van renovatie, woningverbeterings- en onderhoudsplannen analytisch vermogen goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid leeftijd tot 40 jaar. Arbeidsvoorwaarden een goed werkklimaat in een gezonde organisatie honorering en overige arbeidsvoorwaarden volgens de CAO- woningcorporaties en bijbehorende functie-classificatie, afhankelijk van opleiding en ervaring 36-urige werkweek. Een medische keuring en een psychologisch onderzoek maken deel uit van de sollicitatieprocedure. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties, met vermelding van personalia, opleiding, opgedane ervaring, en eventuele geplande vakantie uiterlijk vrijdag 3 juli 1992 te richten aan R.K. Woningbouwvereniging „De Goede Woning", t.a.v. de heer E. E. Pannebakker, Postbus 11, 2700 AA Zoetermeer. De Stichting Vakopleiding Bouwbedrijf (SVB) organiseert praktijkgerichte opleidingen voor schoolverlaters in het kader van de wet op het leerlingwezen. Daarnaast verzorgt de SVB cursussen voor mensen die al in de bouw werkzaam zijn. Zo n 170 personen, in dienst van de SVB, werken dagelijks aan een goede vakopleiding. De bouw kent een groeiende behoefte aan vakmanschap. In verband met een interne overplaatsing zoeken wij een Vrouwen die aan de functie-eisen voldoen, worden met nadruk uitgenodigd orn te solliciteren. - het bijhouden van grootboek- en subadministraties; - het assisteren bij de begroting en jaarrekening; - het voeren van het applicatiebeheer op de afdeling. De SVB biedt goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden en een plezierige werkomgeving. Functie-eisen: - MBA-niveau; - minimaal 4 jaar relevante werkervaring; - ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking; - kennis van Lotus 1 -2-3 is een pré; - leeftijd 25-35 jaar. Schriftlijke sollicitaties gaarne voor 5 juli 1992 richten aan de Stichting Vakopleiding Bouwbedrijf, t.a.v. de afdeling Personeelszaken, de heer R.P. van der Ham, Postbus 16256,2500 BG Den Haag. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de heer H.C. van den Bei telefoon 070-34411 44. STICHTING VAKOPLEIDING BOUWBEDRIJF Ruys Handelsvereniging B.v. in Den Haag importeert en ver koopt hoogwaardige apparatuur voor een efficiënte verwerking van post- en computer-output. Daarnaast zorgt zij met haar uitgebreide servicedienst voor een optimale gebruikerson dersteuning. Ruys B.v.,waar ca. 100 mensen werken, is onder deel van de Kramers en Ruys groep. Deze groep behoort met ruim 400 medewerkers tot de top van de middelgrote automatise ringsbedrijven in Nederland. Om ons groeiend klantenbestand snel en efficiënt van dienst te kunnen zijn, zoeken wij ten behoeve van onze Service afdeling een planner (m/v). In deze functie bent u - samen met enkele collega's - ver antwoordelijk voor de planning van de werkzaamheden van onze buitendienst en vormt u de spil van alle telefonische contacten met enerzijds onze klanten en anderzijds de technici van onze service organisatie. Daarnaast is er voortdurend overleg met onze gespeciali seerde binnendienstmedewerkers om, waar nodig, ondersteuning te kunnen bieden. Om deze functie met succes te kunnen vervullen, menen wij dat de volgende functie-eisen van belang zijn: - technische opleiding op middelbaar niveau; - administratieve vorming of aantoonbare ervaring; - goede contactuele eigenschappen; - organisatie-talent; - belangstelling voor automatisering. Wilt u meer informatie, dan kunt u contact opnemen met onze Chef Service-afdeling, dhr. N. Rees. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan ons Hoofd Personeelszaken, de heer R.H. Karssemeijer. Ruys Handelsvereniging B.V., Grote Beerstraat 34,2516 BZ Den Haag. Teletoon 070-3315331

Leidse Courant | 1992 | | pagina 30