Vroege bollenoogst is oorzaak van tekort aan arbeidskrachten Bibliotheekfiliaal Ridderveld te klein li LEIDEN OMGEVING £eidóc@owant DINSDAG 23 JUNI 1992 Opstel Katwijks meisje krijgt aanmoedigingsprijs KATWIJK - De 12-jarige Sel- ma Filiz uit Katwijk heeft met haar opstel 'De leeuw van Kat wijk' een aanmoedingingsprijs gekregen in het kader van de Mr. C.A. Bos-wedstrijd. Burge meester Montfrans-Hartman reikte de prijs gistermiddag op het gemeentehuis uit. De be oordeling van de opstellen in de categorie 'volwassenen' is met vijf maanden uitgesteld. Dit heeft te maken met het ge ringe aantal inzendingen. De nieuwe sluitingstermijn is ge steld op 1 december van dit jaar. Radio Leiderdorp nu ook op kabel LEIDERDORP - Radio Leiderdorp gaat de kabel op, zodat meer mensen de omroep kunnen ontvan gen. Sinds 14 januari zendt Radio Leiderdorp uit via de 106.1 FM in de ether. Vanaf donderdag zal de lo kale omroep ook te ont vangen zijn op 103.8 FM van het plaatselijk kabel net. Burgemeester A. Bruggeman zal als aller eerste kabelluisteraar de afstemknop op de 103.8 zetten. Door Gunst Verkregen speelt in Oude Wetering OUDE WETERING De Nieuwe Weteringse Drum band en Fanfare Door Gunst Verkregen verzorgt van avond om ongeveer 19.30 uur een zomeravondconcert op het speelterrein van de Zonnedauw in Oude Wete ring. Op het programma staan een groot aantal wer ken, die onlangs werden gespeeld tijdens een uitvoe ring in het Cultureel Centrum in Nieuwe Wetering. Door Gunst Verkregen wil met dit concert aan de be woners van de nieuwste nieuwbouwwijk van Oude Wetering laten weten dat de Nieuwe Weteringse mu ziekvereniging meer kan dan alleen maar hoempa- muziek. Het concert begint met de beroemde Europa mars. Ook staat het succesnummer Funny sticks op het programma. De organisatoren hopen dat het con cert tevens nieuwe leden aantrekt. Om hen nog meer te stimuleren, neemt de vereniging het lidmaatschap voor de eerste drie maanden én kosten voor de mu zieklessen voor haar rekening. Toren doelwit knaagkever ZOETERWOUDE - De toren van de kerk van de Nederlands Hervormde gemeente in Zoeterwoude wordt op dit moment geteis terd door de bonte knaagkever. De toren staat net in de steigers voor een omvangrij ke restauratie, maar alle werkzaamheden zijn inmiddels stilgelegd. De gemeente moet zo snel mogelijk met een uitspraak komen of en zo ja, hoeveel geld ze wil uittrekken voor bestrijding van de knaagkever. Komt de uitspraak niet snel genoeg, dan mag de aannemer een nieuwe en hogere prijs vaststellen. De kerk zelf heeft net een res tauratie achter de rug, waarbij een groot deel van het houtwerk moest worden vervangen omdat het was aangetast door de bonte knaagkever. Zoeterwoude is bang dat het kevertje zich weer vanuit de toren naar de kerk zal verspreiden en dat alle werk voor niets is geweest. Nieuwbouw Northgo in handen van De Raad uit Katwijk NOORDWIJK - Aannemingsbedrijf De Raad uit Kat wijk heeft de opdracht gekregen de nieuwbouw te rea liseren van de Northgo-school in Noordwijk. De Raad was van de vier kandidaten de laagste inschrijver en verwierf zo het contract voor de aanbesteding van de middelbare school voor openbaar onderwijs. Bij de in stallateurs werden Benning uit Zevenhuizen en Put man uit Noordwijk verkozen uit een groep van zes in schrijvers. Deze twee bedrijven zullen zich bezig hou den met werkzaamheden op het terrein van de elek tronica en werktuigkunde. Vorige week heeft de Raad van State het schorsings- verzoek van buurtbewoners van Zonnekant en Duin- wetering afgewezen om de bouwvergunning voor Northgo uit te stellen. Dit betekent dat er na de bouw vak kan worden begonnen met de nieuwbouw. Met in gang van het schooljaar 1993/1994 is de school toegan kelijk voor leerlingen en docenten. Hoge nood ALPHEN AAN DEN RIJN Van Manderslootstraat moeten de ij' tijd mensen rondlopen met heeflL nood. Voor de zoveelste maal is dj doomautomaat in de straat opem ken. Verdwenen zijn veertien pakjel dooins van het merk Durex. De diet] wel dat hij kwaliteit moest hebhenT ze waren van het type Top Safe. F, Inbreker gepakt ALPHEN AAN DEN RIJN - Een 4C< ge Alphenaar is vannacht aangehcj bij een inbraak in een kleuterschol de Gerestein. De man had niet i ten dat zijn ongeoorloofd bezoek v gemerkt door een voorbijganger}:! prompt een politiesurveillance tiptr man had al dozen met etensware! koffie klaargezet om mee te nemen!' REGIO Er dreigt een te kort aan arbeidskrachten in de bollensector. Het mooie weer van de laatste weken heeft er voor ge zorgd dat nu al volop ge oogst wordt. De vroege oogst in combinatie met het feit dat de schoolva kanties nog enkele weken op zich laten wachten heeft hier en daar al voor arbeidsproblemen ge zorgd. Van grote tekorten is echter nog geen sprake, aldus A. Vol- lebregt, secretaris externe za ken van de Koninklijke Alge mene Vereniging voor Bloem bollencultuur. De tulpenoogst vindt veel eerder plaats dan vorig jaar toen er juist sprake was van een koud voorjaar. Vooral de mooie meimaand is daar debet aan. „Door het warme weer ging het ineens snel en zijn er wat telers verrast. Vooral om dat er alleen nog maar scholie ren die eindexamen gedaan hebben beschikbaar zijn voor het rooien". Door het mooie voorjaar is de bollenoogst nu al in volle gang. Pellen Het tekort aan arbeidskrach ten doet zich bij het oogsten overigens nog niet zo voelen. nige vormen aangenomen dat daarbij met betrekkelijk wei nig mensen volstaan kan wor den. Problematischer is het ge steld met het bollenpellen. De FOTO: HENK VAN DEN ENDE hele Bollenstreek is vergeven met de bekende bordjes 'Bol- lenpellers gevraagd'. Een vrij wel kansloze oproep gegeven het schaarse scholierenaan-' bod. Volgens J. de Boer van het LTB is de situatie op de ar beidsmarkt nog niet alarme rend. „Er hebben ons nog geen signalen bereikt dat de proble men groter zijn dan andere ja ren". Ook het Arbeidsbureau Lisse/Katwijk is nog niet be stormd door naar arbeids krachten zoekende telers. „Maar dat is ook niet gebruike lijk", aldus directeur C. van der Zwet. „Het arbeidscircuit voor oogsten en pellen valt doorgaans buiten ons blik veld". Goedkoop Hoewel het nog vroeg dag is waagt Vollebregt nu al te voor spellen dat de tulpenoogst dit jaar niet alleen vroeg maar ook goed zal zijn. „En dat is gun stig voor de consument, want de prijzen zullen wel laag blij ven", schat Vollebregt in. Of zijn voorspelling uitkomt zal pas blijken tijdens de eer ste veilingen van het nieuwe bollenseizoen die over drie we ken gepland staan. De Hobaho in Lisse zal de primeur heb ben. De eerste bollen gaan daar 7 juli onder de hamer. Overbuurman CNB volgt een dag later. Werknemers veiling alweer over schrik van overval heen Idoor ELLEN VERHAAR ROELOFARENDSVEEN - De meeste werknemers van het kantoor van de Veense VBA-veiling zijn alweer over de schrik heen van de overval die afgelopen vrijdagmiddag plaats vond. Gisteren gingen ze gewoon aan de slag, alsof ze niet met hun leven bedreigd waren geweest. „We hebben er vanochtend wel een poosje -over nagepraat. Onze kassier was eigenlijk het meest ge schrokken, maar die weet sinds vrijdag dan ook wat het is om een pistool op je hoofd .gedrukt te krijgen. Zelf ben ik er al helemaal overheen", al dus veilingmedewerker Mi- chiel Verdel. Tijdens de overval van afgelo pen vrijdagmiddag werden de acht in het kantoor aanwezige werknemers gedwongen op de grond te gaan liggen. De buit bedroeg circa zestigduizend gulden. Michiel Verdel vertelt: „Twee gewapende en gemas kerde mannen kwamen bin nen met de beschaafd uitge sproken mededelingen: „Over val; op de grond; rustig blij ven"" aldus Verdel. „Op het moment zelf dacht hij dat het een grapje was, maar toen hij zijn collega's wijselijk naar de grond zag duiken, deed hij maar hetzelfde. „Het waren twee mannen, waarvan ik er slechts één goed heb gezien. Dat was een donker getinte man, meer kan ik er niet van zeggen. Hij sprak perfect alge meen beschaafd nederlands. De ene overvaller had een re volver, de andere een pistool. De twee liepen direct naar de kassier toe. Onder dreiging van een pistool op zijn hoofd, werd hij gedwongen de kluis te openen. Er wordt in de bloe menhandel nog steeds heel veel contant afgerekend. .En dat zal de heren bekend zijn geweest", vertelt de medewer ker. Het geld moest in een gro te blauwe sporttas worden ge daan. Vervolgens liepen de beide overvallers naar hun auto, die ze aan de zijkant van het kantoorgebouw hadden ge parkeerd, en gingen er, minder dan zeven minuten na hun aankomst, als een haas van door in de richting van Oude Wetering. De veilingwerkne mers wisten nog wel snel het kenteken op te nemen. „We waren teveel geschrokken om direct achter hen aan te gaan". De politie, die kantoor houdt aan de overkant van de veiling, was heel snel aanwezig. Ook zij kon de twee overvallers echter niet meer achterhalen. De vluchtauto werd ter hoogte van Leimuiden gevonden en bleek te zijn gestolen. ALPHEN AAN DEN RIJN De onhoudbare situatie in het veel te krappe bi bliotheekfiliaal Ridder veld „De Bron" leidt tot problemen in de hoofd vestiging aan de Thorbec- kestraat. Deze noodkreet slaakt het bestuur van de bibliotheek in een brief naar het gemeentebe stuur. „Het filiaal in Ridderveld heeft de beschikking over een op pervlakte van 200 vierkante meter, geschikt voor een dorp met maximaal 5000 inwoners", zo melden voorzitter S. Ver- duyn -Bouthoorn en secretaris W. van Brenk. „Het werkge bied Ridderveld telt zes keer zoveel inwoners. De kasten in de bibliotheekruimte zijn vol gestouwd met boeken en staan zeer dicht op elkaar. Het pu bliek kan zich nauwelijks wen den of keren bij het uitzoeken van boeken, voor bezoekers van rolstoelen is dit geheel on mogelijk. Leesruimte is niet aanwezig". Het bestuur verwacht dat als er niet snel een oplossing wordt gevonden, de medewer kers gedemotiveerd raken. Een deel van de Riddervelders zal steeds vaker uitwijken naar de bibliotheek aan de Thorbec- kestraat, terwijl de minder mo biele wijkbewoners (kinderen, ouderen, jonge gezinnen) ver stoken blijven van leesvoer. De toeloop naar de hoofdvesti ging is volgens het biblio- theekbestuur nu al niet meer op te vangen. „Een tweetal goede filialen, allereerst in Ridderveld en in de toekomst in Kerk en Zanen, is geen over bodige luxe in Alphen", aldus de bestuursleden. Zij pleiten bij het gemeentebe stuur om een spoedige verbe tering van de situatie. Ze ho pen dat de gemeenteraad de bibliotheek aanwijst als op drachtgever voor uitbreiding van het filiaal. Voorts vragen ze om een verhoging van de jaarlijkse bibliotheeksubsidie, die nu nog veel lager ligt dat het landelijk gemiddelde. De brief komt donderdag ter sprake in de raadsvergadering. Lisse levert bijdrage sociale vernieuwing LISSE - De gemeente Lisse trekt 25.000 gulden uit in het kader van sociale vernieuwing. Zo krijgt het Studiehuis en de Aletta Jacobsmavo 4.000 gulden om hun gezamenlijke binnenterrein aan te passen. Aan op- en afritten voor invaliden in het plan Cen trum wordt vijf mille uitgegeven. Verder is er 3,5 mille voor de herinrichting van het binnenterrein nabij de Stichting Lisser Ateliers'89 bij de Ooievaarstraat. Geldbijdragen zijn er verder voor het onderhoud aan de clubaccommodatie van scouting De Kaninefaten en speeltoestellen in de omgeving van de Meeu wenlaan. Huwelijkstrouw in Sassenheim Het Sassenheimse echtpaar C. van Hoekelen en M. Goddijn viert morgen hun gouden huwelijksfeest. Twee van hun dertien kinderen zijn speciaal uit de Verenigde Staten en Australië overgekomen om het vijftigjarig huwelijksfeest van hun ouders in De Engel in Lisse mee te vieren. Het gouden paar heeft hun hele leven in Sassenheim ge woond. De bruidegom ging met zijn twaalfde in de bollen werken bij Piet Kroft aan de Wasbeeklaan. Vervolgens was hij 45 jaar in loon dienst bij Siem en Leen Rotteveel aan de Hoofdstraat. De bruidegom was verder actief in de vakbeweging. De bruid heeft was tot haar hu welijk keukenmeisje bij verschillende rijke families. Ze heeft dertien kinderen grootgebracht. Het gouden paar is sinds jaar en dag lezer van de Leidse Courant. fotcchenkvandenende Glas Leidschendam op kleur ingezameld LEIDSCHENDAM - Leid- schendam kan binnenkort zijn glas op kleur inzamelen. De raadscommissie voor milieu heeft gisteravond positief ge reageerd op het voorstel om verschillende bakken voor ver schillende kleuren glas nere te zetten. Daarvoor moeten wel de huidige glasbakken worden vervangen. Dat gaat de ge-, meenten 33.000 gulden kosten. Daarnaast is nog eens 10.000 gulden nodig voor voorlichting over gescheiden inzameling. In Leidschendam zou het hui dige aantal van 25 glasbakken moeten worden vervangen door 14 gecombineerde, 20 hal ve eri 12 hele glasbakken op verschillende lokaties, plus een bak op de gemeentewerf. De glasverwerkende industrie treft - in aansluiting op het Na tionale Milieu Plan (NMP+) - voorbereidingen om tegen het jaar 2000 95% van het eenmali ge glas opnieuw te gebruiken. WD Alphen: zoek alternatieven voor sanering van Coupépolder ALPHEN AAN DEN RIJN De WD-fractie in Al phen vraagt zich af of er niel meer gedaan kan worden dan het treffen van beheersmaatregelen rond de Coupepolder. Vol gens de fractie nemen be heersmaatregelen de zorg voor de toekomst niet weg, omdat weliswaar wordt getracht de gevol gen van de vuilstort te be perken, maar de oorzaak blijft zitten. En dat terwijl de aard en om vang van de vervuiling niet precies bekend zijn, ook al heeft de commissie-Engwirda getracht hiervan een schatting te maken. Volgens de WD zijn voor de mogelijke sanering van de voormalige vuilstort verschillende kostenramingen gemaakt waarvan de onder bouwing ontbreekt. Ook weet de raad niet of de mogelijkhe den tot sanering met moderne methoden wel haalbaar zijn. Alle schattingen voor sanering van de vuilstort zijn volgens de WD gebaseerd op volledige verwijdering van alle afval. Daarom wil de fractie van bur gemeester en wethouders we ten of er daarnaast nog gezocht is naar bruikbare alternatie ven. Is dat niet het geval dan vraagt de partij of het college bereid is samen met provincie en rijk alsnog naar andere middelen te zoeken om de pol der schoon te krijgen. De VVD hoopt dat deze vragen beant woord kunnen worden tijdens de informatie-avond rond de Coupepolder die op dinsdag 30 juni door de gemeente wordt georganiseerd. Don Bosco-school ingrijpend verbouwd LISSE - MLK-school Don Bosco in Lisse staat aan de vooravond van een groot scheepse verbouwing. Het Lis- sese college kan instemmen met het bouwplan en is daar mee bereid bijna acht ton voor dit project uit te trekken. Het schoolbestuur wil de twee klei ne lokalen met het aangren zende ganggedeelte samen voegen tot een nieuwe ge meenschapsruimte. Verder wordt de huidige handvaardig heids- en gemeenschapsruim te en de nabij gelegen hal om gebouwd tot theorielokaal. Ook zijn samenvoeging van de ruimten van een in het verle den gesplitst lokaal en de aan passing van de hal bij de hoofdingang in het plan inbe grepen. Kleinere aanpassin gen betreffen het vervangen en de renovatie van een aantal gevelkozijnen en reparatie van metselwerk. Naast de gemeen te heeft ook de inpecteur van het basisonderwijs goedkeu ring gegeven aan het bouw plan. PRINS WILLEM-ALEXANDER- SCHOOL voor CHR. MAVO te Leiden MAVO - Vanessa van den Brug, Esmi- randa Caupain, Wendy Compier. Ste ven van Daalen, Karin Dol, Corné Dor- repaal, Nesja van Eijk, Derk de Geus, Leonard van Goozen, Lenzo Groen, Brigitte Groothuis, Erik Hensing, Ro nald Jansen, Manon Kapaan, Claudia de Knegt, Richard Koldenhof, Bianca van der Kraan, Fabiënne Laman, Chan- tal Lensveldt, Esther Mooten. Lois Noort, Marijke Overduin. Bianca Petit, Henk Prins, Otto Quandt, Anén Ros kam, Olaf Slakhorst, Victor de Vries, Ar nold Vroomans, Hans van de Wiel. SCHOLENGEMEENSCHAP DE NIEUWE COPE, NIEUWKOOP MAVO-afdeling: Simone Akerboom, Saskia Augustinus, Marco Baas, Cindy Beekman, Peter Berbee. Alexandra v.d. Berg, Mariska van Bergen, Nico Bouw meester, Micael Burgmeijer, llze Bus- kermolen, Meghelina van Dam. Irma Egberts, Pauline Eijs, Marijtje v.d. Geest, Kim Glebbeek. Maurice Griffi oen, Simone Griffioen, Tim Groenen dijk, Brenda de Groot, Dewi de Haas, Sabine Heeman, Mare Hogendoorn, Helen Hoogenboom, Paola Hooger- vorst, Sebastian Hoogerwerf, Ingrid v.d. Hoom, Esther v.d. Houwen, Marjolein de Jong, Mark de Jong, Bianca de Jongh, Björn Joon, Saskia de Keijzer, Sebastiaan van Koert, Jeffry van der Lek, Marcel Lodder, Ahmed Madani, Emil Pieterse, Esmeralda Pieterse, Nanda Pieterse, Natascha v.d Ruit, Es meralda Sinon. Thirza Stakelbeek, Ric ky Steijlen. Mark Stouten, Carola Stui- venberg, Robert Verdel, Veronique Ver haar, Miranda Verkade, Mariska Voese- nek. Brenda van der Zwet, Joanna de Wit. LHNO-afdeling: Malika Bahri, Leony Bosman, Nathaly Bosman, Karima Chemlali, Rinalda Groen in 't Wout, Le- ontine v.d. Haak, Antoinert de Heij, Chantal v.d. Hoorn, Anette IJtsma, Bon nie de Jong, Kitty de Jong, Hellen Knaap, Isabel Koster, Charlotte Kreu- ger, Diana v.d. Lek, Samantha Mank, John Mol, Gilbert Plasmeijer, Monique Remijn, Diana Rijlaarsdam, Sansiaray Sanne, Monique Verdegaal, Brenda Verhage, Marnelle Visser, Nancy Vol- water, Saskia v.d. Voorn, Daniëlle v.d. Voort, Krista v.d. Voort, Kelly Vork, Es ther v.d. Zwet. MAVO UITERMEER, LISSE Allen uit Lisse: Marianne Alders. Chan tal Boot, Niels Boncharding, Albert Brandemann, Esther Breed, Alexander de Bruin, Chantal de Bruin, Anouk de Clippeleir, Judith Damen, Wendy van Dijk, Marcel Droogh, Martien Duinker ken, Silvia Duivenvoorden, Susanne Duijker, Marco van Ekkendonk, Majo van Ekkendonk, Pauline Goedemans, Jeroen de Groot, Jordy de Groot, Da niël van der Heijden, Carsten Hemso, Lisa Hermes, Iris Herrewijn, Anita Hof, Nicky van der Horst, Mark Huijsdens, Remko Hulsebosch, Wendy Hulsman, Piet Imthorn, Maaike de Jong, Royce Kortekaas, Peggy Kosché, Esther Kruijshaar, Huib Kuilboer, Heidi van Lie- rop, Roland Ligtenberg, Janine ter Lin de. Charlotte Meeuwissen, Jeanine Mijnders, Serge Mullink, Christiane van Nieuwkoop, Bastiaan Olij, Pauline Onos, Gerrie van Oossanen, Roxane Oswald, Ilse Overdevest, Esther Pater, Robin Peereboom, Otto Pettinga, Caro- lien Poort, Marco Rietkerk, Menno Riet kerk, Rogier Righarts, Wouter Rijpstra, Marcelle Roelofs, Marcel Roest, Corin- ka Rotteveel, Daniëlle Sauer, Dyana Steenvoorden, Yvonne van Stijn, Niels Stijnman, Alphons Turk, Michiel Uyten- hoorn, Marikke van Vliet, Rosa van Voorst, Debbie Vrijburg, Brigitte Zoet, Miranda van der Zwet. Hillegom: Lisa Hermes, Marco Rietkerk. Beinsdorp: Heidi van Lierop. Afdeling Bouwtechniek Timmeren: Katwijk: Kees Barnhoorn, Jaap van Beelen, Amerik de Best, Jan Bleiji, Dan ny Blonk, Jaap Boesaard, Gert Brou wer, Richard Dobber (Wassenaar), Ar jan van Duyn, Henry van Duyn, Jan van Duyn, Kees van Duyn, Jack van Eg- mond (Rijnsburg), Andy Molenkamp, Jaap Noppen, Pieter van der Plas, Den nis Salman (Noordwijk), Peter Spaan derman, ReneVarkevisser, Martien Vink, Wim Vooys (Rijnsburg), Peter de Vreugd. Afdeling Bouwtechniek Schilderen Katwijk: Alex Cambier (Valkenburg), Nico van der Gugten, Pieter Kerpers- hoek, Jeroen de Mol, Johnny Noppen, Wim Oliemans, Danny van Rhijn, Mar cel Scheurwater (Leiderdorp), Eddy Vlieland, Pieter Vooys. Afdeling Electrotechniek: Katwijk: Cnristaan van Beelen, Alexan der) Bruines (Rijnsburg), Jaap van der Does, Kees van Duyn, Willem van Duyn (Rijnsburg), Pieter Guyt, Arie den Haas, Cornelis Haasnoot. Edwin Haasnoot, Kees Haasnoot, Dick Heemskerk (Rijnsburg), Willem Heemskerk (Rijns burg), Arjan Hoek, Theo Hoogervorst, Ernst de Jong, Marcus Kerpershoek (Rijnsburg), Erik Klok (Rijnsburg), John Korpelshoek, Edwin Kruger, Jurian Minnee (Noordwijk), Glenn Monteiro, Andre van den Oever, Stephan van Oosten, Andre Ouwehand, Arjan van der Plas, Wim van der Plas, Paul Schip per, Jaco Vooys, Michel Zuyderduyn, Arie Zwaan, Willem Zwaan. Afdeling Installatietechniek: Katwijk: Hille van Beelen, Arjan Dijkhui zen, Dick van Duyn, Cor Guyt, Harold de Nie (Leiden), Peter van der Plas, Je roen Schadde van Dooren (Rijnsburg). Afdeling Mechanische Techniek: Katwijk Peter van der Bent, Duncan Beuk (Noordwijk), Demis van der Boon, Hans de Bruin, Marc Corijn, Jan van Duyn, Bert van Duyvenvoorde, Rene van Duyvenvoorde, Leon van den Eykel (Rijnsburg), Dirk den Haas, Remco Ho- man, Hans Meijer, Angso Ouwehand, Martin Ouwehand, Theo van der Plas, Pieter Plug, Andre van Rijn, Martin Vlie land. Casper de Vries (Valkenburg). Afdeling LHNO Verzorging: Katwijk Priscilla van Bebber, Margreet van Beelen. Patricia Biesmeijer ('s-Gra- venhage), Jolanda van der Boon. San dra Bouman (Valkenburg Z.H.), Mane- Anne van Duijn, Marion van Duijn. Petra van Duijn, Corine van Duijvenbode, Therese van Duijvenbode. Cobie van den Eijkel, Mirjam de Haan (Rijnsburg), Klaziena Haasnoot, Marlies Heemskerk (Rijnsburg), Natasja Hendrikse, Jacq van Klaveren, Bianca Knijnenburg (Wassenaar), Sandra Knoop (Noord wijk), Patricia van der Krogt, Alice Kuijt, Inge Kuiper, Astrid van Leeuwen (Lei den), Bianca van der ünden, Lidia van der Marei, Susan Meijvogel. Ariea Mes- semaker, Christine van der Niet, Conny Parlevliet, Anja van der Plas, Anne-Ma- rie van der Plas, Annemarie van der Plas. Martina van der Plas. Sandra van der Plas, Miranda Plug (Noordwijk), Yvonne Plug (Noordwijk), Elsa Pols, Claudia Reimerink (Rijnsburg), Anneke van Rhijn, Ellis Riem Vis (Noordwijk), Joke van Rijn, Bouchra Saadi, Jeannet- te Verhave (Rijnsburg), Sylvia Wij- nands, Ingrid van 'tWout (Noordwijk), Angelique van der Zalm (Noordwijk), Miranda Zwaan (Rijnsburg). Afdeling LHNO Mode en Kleding Katwijk: Hafida Afkir (Noordwijk), Gerda van Beelen, Jolanda Blonk, Miranda Brussee (Rijnsburg), Corien Duyndam, Hanneke Francken (Rijnsburg), Jolan da Freke. Petra den Hollander. Anne marie Koekebakker (Rijnsburg), Joke Kralt (Rijnsburg). Jeanette Meijvogel. Regina Meijvogel, Marja Messemaker. Andrea van der Plas. Krijny Schaap, Ka rin Varkevisser, Wilja van Velzen, Da nielle Vink (Noordwijk) Afdeling LEAO Verkoop Katwijk: Anja van Duijn, Mirjam van den Eijkel, Esther Hus, Brenda Molenaar, Connie Rous. Afdeling LEAO Administratie Katwijk: Marjo Brussee, Alexander Faas, Pamela Gravekamp (Rijnsburg), Angela Haasnoot, Barbara Haasnoot, Jolanda Heemskerk (Rijnsburg). Senta Hoek, Sandra Jansen, Yvonne Ouwe hand. Simone van der Plas, Miranda Varkevisser (Noordwijk), Yvonne Var kevisser, Marinus Waardenburg. Lascursus dagschool: Katwijk: Pieter v.d. Plas, Jan v. Duyn, Rene v. Duyvenvoorde, Teunis v.d. Plas, Pieter Plug, Andre v. Rijn, Hans Meyer, Martin Ouwehand, Martin Vlie land, Casper de Vries (Valkenburg) Lascursus avondschool: Katwijk: J. v.d. Plas, G. J. Kuyt, W P. Spaanderman, J. Varkevisser, M. de Vreugd, L v Beelen, M Vooys, D. Bergman, P A W v d. Oever, C. A v. Duyvenbode, J. Freke. D Harteveld, M. J. A. Immerzeel, E. Koek. J. A. M. Piasmans, E. v. Roon, G A. Tegelaar, J. Vooys, D. J. v. Vliet (Rijnsburg), J. Naaborgh (Voorschoten), W. Blok (Lei den). SCHOLENGEMEENSCHAP VOOR V.W.O. EN HAVO CHRISTELIJK LYCEUM, Alphen aan den Rijn HAVO - Mariska Patricia Appel, Mar cel van Asperen, Anne Marie Baart, Leenders Adriaan Blok, Wilhelmus Wil- lembrordus Elisabeth Boonekamp. Cornells Jan Bos, Esther Monica Bos, Neeltje Johanna Bos. Trijntje Jacoba Bos, Marcel Johan van den Bosch, Mo nique Carola Bouwman, Leonieke An nemarie van der Breggen, Pieter ten Brink, Jurjen van den Broek, Geertruida Alexe Ereltien Broer, Eline Helga Brui nenberg, Nanette Buis, Adriana Anto- nie van Buren, Jeroen Burggraaf, Maria Johanna Cattin, Martijn André Couvée, Aartje Cornelia van Dam, Daniëlle Adri ana Everdina Dekker, Menno Dekker, Swenny van Dijke, Cornelia Wilhelmina Jacoba van Eijk, Floortje Simone Els- dijk, Miranda van Elswijk, Petra van den End, Patrick Franciscus Felix Engber- sen, Suzanne Maria van der Erf, Guido Dick Fambach, Judith Renske van der Gaast, Pieter Jan Geerlof. Heerke An- dries Gerbens, Walter Radboud Goed hard, Sasja de Goeje, Martijn Haas beek, Martijn Michiel Hagendoorn, Ste ven Johan Ham, Jacobijn Haring, Jo hanna Stoffelina van der Haven, Saskia Irene van Heusden, Robert Jacob Hille, Remko Hitzert, Jacob Hendrik Jan van de Hoef, Ella Marianne Hoekstra, Indris Yora Hoogendijk, Corina Johanna Hoogendoorn, Hage Gerrit Jan Hoog- endoorn, Mathilda Catherina Antoinette Cecilia Secunda Jaarsveld, Miranda Maria Lucia Jansen. Sharon Juf Pieter de Jong, Marjolein Sas Jongh, Catherine Diane Juinen,! Daniëlle Kafoe, Arnoud HendnÉ nis. Robert William Klaasen, Maria Klaus, Joris Louis Kleijnl Klooster, Cornelis Emile Kluis, f Koerts, Adriana Berdina Kölker.i Leonard Henrik de Kooter, Miekj Koster, Nataschja Kranenburg|0 mond Krop, Sebelia Ariadne Kuijff ven, llona Claudia Talkje va|" Kwaak, Edwin Kwok Yin Lai, Cll Cornelia Langeveld, Martijn Lang] Jan Willem Lankhaar, CorneliaL na Laros, Willem Peter van der T Johannes Reginald Lugtigheid, I1 Ie van der Maarl, Johanna 1 Maas, Wilhelmina Petronella Nils Cornells Meijer, Alexander 14 raad, Judith Simone Mindermar niëlle Esther Moelker, Paulien Aj) na Mollam, Johannes Wilhelmus! nus van Niekerk, Antonia Jacoa den Nieuwendijk. Charlotte Ka^ Nuhoff, Heieen van den Oever. jjc Olieman, Adriaan Nico OosterorL bara van Os, Margreetje van Os,P Hendrika Oskamp, Rahed Cf Nancy Manon Yvonne Poeran, ji Wilhelmus Poort, Richard, Alet Postmus, Franciscus Johannes r mus Pynenburg, Daniëlle RietveliP co Riccardo Rietveld, Johan w burg, Yvonne Ruben, Cornelia Ij, retha Rus, Leonardus Adrianusl vemaker, Valerie Nathalie Scho broek, Agathe van Smirren, Marti hannes Everardus Spierenburg, N Spies. Edwin Staal. Linda J? Stapper, Susan Starrenburg, Jcif Maria Straathof, Marlies Suijver. Tander. Marianne van Teijlinget rard André Tent, Daphne van Tr ven. Taemo Koen Timmer, Diar» hanna Maria van Tol. Peterpaulp frey Tuijn, Umran Ugur, Remco Jt: nes Valkenburg, Jeroen Henk \g van Veen, Wiebe van der Veen!! ques van Velzen, Daniëlle Pietro lL Verboom, Evelien Verheul, f Jean-Pierre Verkerk, Peter Alexi Vervoorn, Pieter Jan Vlam, Markl' mings. Alette Hendrie Maria vaa\ Arjenne Vlietstra, Maria Geeif. Voorham, Antoinette Maria Voornj- Tjamkje Vriend, Margaretha Mat Vries, Elwin Xander Vrouwe,? Thang Vu. Jan Hendrik Adamf Wagemaker, Ciska Marij Waringf tharina Adriana Wegerif, Lonne Vil kendonk, Sarah Westdijk, Robert] Wersterholt, Francisca Maria Wj burg, Esmeralda Victoriana WytC Marcussen, Irene Manuela Zondal Atheneum A - Stephan RogiL lijon, Suzanne Besseling, Ann» Blanksma, Johanna Adriana Boa Arie Nicolaas Breure, Christine ij* na van den Broek, lefje Margji Brunt, Franciscus Antoni Bui Maggeltje Hendrika Costeris, Jol Pieternella van Dijk, Ingeborg 3 Antoinette van Eerden, Wendy vi meren, Andriana Charlotte Wilhé- de Groot, Jan Pieter Cornelis Hd) doorn, Isolde Hooijenga, Edisal Hoorweg, Roelie Hendrika van wen, Wendy Mercita van Mil, Cc Willem Elisa Nikkels, Petronella i van Noort, Petrus Cornells Johd van der Pijl, Marianne Plug, D Jacqueline Ramakers, Anuschka burger, Michiel Jacobus Rijnsb Yvonne Theodora Maria var Adriana Henriëtte Smit, Helene V mina Stigter, Miranda Wilhelmina man, Miranda Elisabeth Stolk, Verwij, Theresia Maria Vinkesteij mina Petronella Wille, Mireille Mirjam Zeldenthuis, Pieternella van der Zwaard AntheneumB - Vincent Jules Al Esther Eline van Baaien, Colette J na Bennebroek, Joy Anand Rami Bishoen, Carolien Blanken, Teunl roen Boer, Paul Bon. Manoqie w mima Catharina Bosboom, Chnj Frank van den Bosch, Maaike H Bosschart, Cornelis Pieter-Joh! Brussen, Linda Johanna Buis, Ent Coppoolse, Annemarie Louise Dam, Anneke Dijkman, Johannaj nelia Dobbe, Johanna Christa Dj ga, Nicolaas Jan van Egmond, van Eijk, Maarten Joan Gerard vj linkhuizen, William Hendrik van Q ren, Petra-Marije Greidanus, Rud han Hendrik Grisel, Johan Wilhelif derik Jacobus Habermehl, Men Michaél van der Haven, Arjen Hel se, Markus Dirk Hermans, Marcej mond Heskes, Ivo Friedrich Hii Josephus Antonius Wilhelmus H Vincent Sebastiaan van Hooff, fj nella Catharina Horsman, Christial ter Kwok Tjie Jan, Dana Cristel I sen, Michiel Jeroen Janssen, Jel Wilhelmina Kapteijn, Caspar Mq Kass, Leonard Theodoor van «I Ralph Viktor Kieft, Carmen Koel Inge Johanna Kool, Martijn Kon Geert Jan Kraan, Frank Willem Pohlmann, Alexander Leonardus rardus van der Laan, Anoushka H Lammers, Edwin Berni Larkens, Dl Boen Gie Liem, Jeroen Loosbroel chiel René van der Lugt, Anna Ci na Maurer, May Hua Oei. Arie J| nes Poldervaart, Gfeurt Rudolf van deraat, Remco Roelof Johannes Reen, Annelies Christine de Regt.l te Schaap. Thijs Pieter Scheele, 1 Paul Scheerder, Stef Michiel SIU Vinod Sommandas, Wilhelmus d dus Christiaan van der Steen, J Esther Stoeken, Hue Danh ThangJ da Marinka Verboom, Carola Verb Anneke Visser, Arnoud Christiaan ker, Maria Christina de Vos, Michi Vos, Johannes Ernst Westmaas, R rik Jan Wille, Remco Adriaan te W Roland Frederik Gerard Wybrands cussen, Sonja Theodora Maria Zei ten, Martijn Theodorus van der Zo( Gymnasium A - Lonneke Bink, I ne Tanja van Bockxmeer, Annefl Ferweda. Marjolein Jongman, Mal Laura Oudenes, Ericus Antonius Rossenberg, Cornelia Johanna 0 rina Verkerk. Gymnasium B Andries Piet( Haas, Frank Alexander Hooge Gerda Saskia Kussendrager, Mi Maris Michon, Karin Cornelia I Straathof, Sandra Aafje Geertruidi 1

Leidse Courant | 1992 | | pagina 10