Inspecteurs Levensverzekeringen v/m Joris Bollenpellers/sters UITVOERDER Personeel GEERLINGS - BERGAMO B.V. 3rJ ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (M/v, iiiiüiiiiiii iiiiiiiiiiigiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii uil delta lloyd Leerling opticien: leuke baan met goede toekomstperspectieven voor MAVO/HAVO-ers unithoofd (m/v) chael Page Medewerker Financial Planning st-bernaraus ZORGEN IN BERNARDUS IS BOUWEN AAN JE TOEKOMS Leidse Courant i zaterdag 20 juni 1992 2° Sweelinckstraat 148 2517 HB 's-Gravenhage Zaal- en bouwakoestiek, bouwfysica, milieuvergunningen, lawaai-beheersing, arbeidsomstandigheden, milieuzorgsystemen, bodem- en luchtonderzoek, verkeerslawaai, schok- en trillingtechniek. Van Dorsser, Raadgevende ingenieurs Telefoon: 070-3638940 Fax. 070-3603870 De personele formatie omvat ca. 50 medewerk(st)ers en bestaat grotendeels uit hoog geschoolde specialisten, die kunnen beschikken over moderne meet- en computerap paratuur. In augustus zal de vestiging in Den Haaa verhuizen naar een nieuw gebouw, waarin onder meer een uiterst modern akoestisch laboratorium is ondergebracht. MTS-ER (E,W) werkperiode zal de toekomstige collega in verband met adviesprojecten worden ingeschakeld bij: - onderhoud van meetapparatuur - werkzaamheden ten behoeve van metingen in het laboratorium - akoestische metingen op lokatie bij woning- en utiliteitsbouw, verkeer en industrie, vooral in West-Nederland. - Ten behoeve van de adviesgroep bouwfysica, een MTS-ER (Bof WW) die zich als junior-projectmedewerker wil inzetten ten behoeve van onderzoeken en advisering inzake onder meer: - schade (vochthinder) in woningen - bouwfysische toetsing van gebouwen en constructies De werkzaamheden zullen onder andere bestaan uit: - assisteren bij onderzoeken - uitvoeren van bouwfysische metingen (in gebouwen en in het laboratorium) - uitvoeren van computerberekeningen - mede opstellen van rapporten - Ten behoeve van de adviesgroep bouwakoestiek, een MTS-ER (Bof WW) .neen VWO-er - HAVO-er "met affiniteit tot techniek, als junior-projectmedewerkers die ingeschakeld zullen worden bij het: - maken van computerberekeningen - mede opstellen van rapporten - in bouwkundig opzicht detailleren van akoestische voorzieningen Van Dorsser biedt de geschikte kandidaten een prettige en afwisselende baan. Afhan kelijk van de eigen capaciteiten zijn er goede ontwikkelingsmogelijkheden binnen het bureau. Voor alle functies geldt dat (relevante) werkervaring op prijs wordt gesteld. Ook zij die binnenkort hun diploma hopen te halen, worden uitgenodigd te reageren. Het bezit van een rijbewijs (B-E) - of het halen daarvan - is noodzakelijk. Voor nadere informatie kunt u voor de functie van meettechnicus contact opnemen met de heer J. Keizer, tel. overdag 070-3638940, 'savonds 01802-3365. Voor de beide andere functies met ir. J. A. Pleysier, tel. overdag 070-3638940, 'savonds 01828-30070. M. J. J. Santbergen, Van Dorsser, Bergamolaan 29 Voorhout Gevraagd voor direct Tel.nr.: 02522-11156 b.g.g.: 02523-73750 Aannemersbedrijf LAMMERTINK /'s een klein tot middelgroot aannemersbedrijf. Wij zoeken een ervaren die het een uitdaging vindt het bedrijf te consolideren en in de toekomst verder in de breedte uit te bouwen. De door ons gezochte kandidaat beschikt over: - Ruime ervaring in de onderhouds- en renovatiesektor - Organisatorisch vermogen - Goede kontaktuele eigenschappen - Ruime flexibiliteit - In bezit van diploma B en U. Wij bieden u: - Een goede honorering - Een prettige werksfeer - Een zelfstandige functie. Bij gebleken geschiktheid zijn er op termijn erg goede vooruitzichten aanwezig ten aanzien van eventuele participatie in de onderneming. Uw schriftelijke sollicitatie tezamen met uw c.v. zien wij gaarne tegemoet. Laan van Meerdervoort 784, 2564 AR Den Haag. Sollicitaties zullen vertrouwelijk behandeld worden. STICHTING DIENSTVERLENING BEJAARDENTEHUIZEN In verband met toename van de werkzaamheden op onze afdeling administratie zijn wij op zoek naar een full-time De S.D.B. heeft ten doel instellingen, werkzaam op het gebied van de bejaarden zorg, de gezondsheidszorg en/of het welzijnswezen, op non-profit basis uitvoerende hulp te bieden en bij te staan, onder andere op het gebied van: - administratie -automatisering - nieuwbouw en verbouw: - organisatie, een en ander in de ruimste zin van het woord. Deze medewerker zal binnen een klein team belast worden met verschillende taken zoals: - assistentie bij de verzorging van de financiële en salarisadministratie; - mede verzorgen van de debiteuren- en crediteuren-administratie; - verrichten van andere voorkomende werkzaamheden Vereisten: - M.E.A.O. (bedrijfsadministratieve richting); - enige kennis van automatisering; - type-diploma is gewenst; - leeftijd tot 25 jaar. De arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met de functie. Daarnaast kent de Stichting een uitstekende pensioenregeling bij het P.G.G M Belangstellenden wordt verzocht hun geschreven sollicitatie, binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan de Stichting Dienstverlening Bejaardentehuizen, onder vermelding van vacature "administratief medewerker". Inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij mevrouw C.S. van^der Veen (personeelszaken), onder nummer 070-3.570.800. Delta Lloyd is een van de grootste verzeke raars op de Nederlandse markt. Vanuit het hoofdkantoor in Amsterdam en kantoren in het land zijn omstreeks 3.000 medewerkers actief in schadeverzekeringen, levensverzeke ringen en pensioenen, beleggingen en vast goed. Delta Lloyd is een zelfstandig onder deel van het wereldwijd opererende Britse verzekeringsconcern Commercial Union Assurance Company pic. Werken bij Delta Lloyd betekent werken in een toekomstgericht en dynamisch bedrijf, met een grote variëteit aan vakgebieden en functies. Wij verwachten van onze medewer kers een servicegerichte instelling, gekoppeld aan initiatief en verantwoordelijkheidsgevoel. Voor het rayon Den Haag zoeken wij Zelfstandige en veelzijdige buitendienst functie Als Inspecteur Levensverzekeringen bij Delta Lloyd onderhoudt u de contacten met de onafhankelijke tussenpersonen. Uw opdracht is het in stand houden en uitbrei den van een organisatie van actief werkende tussenpersonen. Delta Lloyd biedt u daarbij de professionele ondersteuning die u nodig hebt. U adviseert uw relaties niet alleen over verzekeringstechnische zaken, maar ook op commercieel en administratief-organisatorisch terrein. Door de snel veranderende markt van financiële dienstverlening zullen ook zaken als beleggingen in aandelen en overige financiële diensten tot het boeiende werkterrein behoren. Wij brengen u uiteraard de vereiste kennis bij. Wie komen er in aanmerking Kandidaten beschikken over een opleiding op universitair maar ten minste HBO-niveau. Onze voorkeur gaat uit naar mensen met een commercieel-economische en/of juridische achter grond en belangstelling. U bent in het bezit van een rijbewijs en u bent niet ouder dan 35 jaar. Wij willen benadrukken dat wij ook graag in contact komen met ervaren inspecteurs Leven. Uw honorering Uw inkomen zal zijn opgebouwd uit een vast deel salaris en een variabel deel provisie. Verder bieden wij u concurrerende secundaire arbeids voorwaarden en een auto van de maatschappij. Wij vragen mannen en vrouwen te reageren Voor meer informatie kunt u bellen met de heer M. Behrend, rayon verkoopdirecteur, regio Randstad Zuid, telefoon 070-3198 265. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u - binnen 14 dagen na verschijnen van deze advertentie - richten aan Delta Lloyd Verzekeringsgroep NV, t.a.v. de heer Th.MJ. van der Wardt, Postbus 1000, 1000 BA Amsterdam. Sollicitaties worden behandeld volgens de Delta Lloyd-sollicitatiecode, die gebaseerd is" op richt lijnen van de Nederlandse Vereniging voor Personeelsbeleid. Spaklerweg 4 1096 BA Amsterdam is ook plezier Groeneveld Winkelbedrijven B.V. is een groeiende onderneming en exploiteert op dit moment in Nederland meer dan 60 winkels in brillen, kontaktlenzen en hoortoestellen. Wij zoeken een nieuwe medewerker voor een van onze vestigingen in Zoetermeer. U betit een vlotte, representatieve jongeman of vrouw van rond de 20 jaar en bent in het bezit van een MAVO- of HAVO-diploma of hebt een gelijkwaardige opleiding genoten. In uw studiepakket zat het vak wiskunde. U werkt graag met mensen en beschikt over een zakelijke, flexibele en klantvriendelijke instelling. Dan bieden wij u de mogelijkheid om opgeleid te worden tot opticien, een vak met toekomst. Naast een prettige werksfeer in een collegiaal team, krijgt u een opleiding ii ons bedrijf in combinatie met beroepsbege leidend onderwijs. Heeft u belangstelling of wens u meer informatie? Bel of schrijf Groeneveld opticiens, t.a.v. de heer L. Smit, saw# Middelwaard 58, 2716 CW Zoetermeer, GRÖËNËVEU telefoon 079 - 515035. p T 1 c 1 0 In het verblijfscentrum bestaat binnen de hoofdgroep Gestructureerd Wonen-op de unit VO-2 een vacature voor een Het Psychiatrisch Centrum Joris bestaat uit 3 poliklinieken (in Delft, Schiedam en Vlaardingen), 2 dag behandelingscentra (in Schiedam 33 plaatsen, in Delft 28 plaatsen alsmede 8 plaatsen ten behoeve van de Vrouwenhulpverle ning) en beschikt over een kliniek in Delft (536 bedden) en over klinische faciliteiten in Schiedam (45 bedden). 40 uur per week. Unitinformatie: VO-2 is een open woonunit die plaats biedt aan 20 voornamelijk jonge chronische patiënten die individuele structuur behoeven. In het team staan samenwerking en collegia liteit voorop Taken: leiding geven aan het verpleegkundig team; coördineren van de te verrichten werkzaamheden op de unit en toezien op de juiste uitvoering hiervan; mede verantwoordelijk zijn voor initiëren, uitvoeren, toetsen en evalueren van het zorgbeleid op de unit; participeren in de beleids- en vakinhoude lijke ontwikkeling binnen de hoofdgroep; meewerken in de verpleegkundige zorg; uitvoeren van het personeelsbeleid en zor gen voor een adequate personeels bezetting en planning alsmede het bevor deren van een goed werkklimaat. Psychiatrisch Centrum Functie-eisen: diploma Ziekenverpleging B, MBO-V of HBO-V; ervaring in een leidinggevende functie; management- of kaderopleiding of de bereidheid deze te zijner tijd te volgen; ervaring met de doelgroep. Arbeidsvoorwaarden: Op deze functie is de CAO-Ziekenhuis- wezen van toepassing. De functie is inge deeld in functiegroep 50, waaraan een maximumsalaris is verbonden van 4.648,- bruto per maand bij een full-time dienst verband. Werktijden zijn overdag van maandag tot en met vrijdag. Beperkte mogelijkheden voor kinderopvang zijn aanwezig Meer informatie: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer R. Knops, of de heer. J. van der Velde, beiden coördinerend unithoofd, telefoon (015) 607 607. Schriftelijke sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 2 weken na verschijnen van deze advertentie richten aan het hoofd Personeel Organi satie van het Psychiatrisch Centrum Joris, Sint Jorisweg 2, 2612 GA Delft, onder vermelding van vacaturenummer 038/F/SP. zoekt voor één van haar relaties: groeifunctie in internationale omgeving Volvo Bedrijfswagens Nederland BV te Waddinxveen maakt met haar medewerkers deel uit van het wereldwijde Volvo netwerk dat een leidende marktpositie bezet Binnen Nederland is Volvo met haar milieuverantwoordelijke en betrouwbare bedrijfswagens en bussen een toonaangevende aanbieder De Volvo-organisatie wil in alle bedrijfsgeledingen kwaliteit uitstralen. Kwaliteit in produkt en dienstverlening Van alle medewerkfstlers wordt dan ook een hoge mate van servicegevoeligheid, klantgerichtheid en initiatief verwacht Dit kwaliteitsstreven heeft er onder meer toe geleid dat men voor de afdeling Financial Planning momenteel op zoek is naar een Medewerklstier. Taken en verantwoordelijkheden: voorbereiden en mede-samenstellen van budgetten en periodieke forecasts vergelijken van actuele met gebudgetteerde cijfers en analyseren van eventuele verschillen verzorgen liquiditeitenbeheer en cashmanagement optimaliseren van administratieve organisatie uitvoeren van diverse projectwerkzaamheden op bedrijfseconomisch en financieel terrein onderhouden van contacten met financiële afdelingen in Nederland en Zweden Het profiel van de kandidaat: leeftijd ca, 23-27 jaar bedrijfseconomische opleiding op academisch niveau goede communicatieve vaardigheden actieve beheersing van de Engelse taal stevige persoonlijkheid flexibele en initiatiefrijke instelling De succesvolle kandidaat werkt nauw samen met de Manager Rnancial Planning en zal bij gebleken geschiktheid deze functionaris op termijn kunnen opvolgen. Geintereseerde kandidaten kunnen contact opnemen met Rob Steur, telefoon 020-6129101, of hun curriculum vitae sturen naar Michael Page International, "Byzantium", Stadhouderskade 14b, 1054 ES Amsterdam, onder vermelding van referentienummer RS/601 Specialist in f i n a n c i Brussel - Düsseldorf - Lond f u n c t i e arijs - Sydney st] katholieke stichting huize verzorgingstehuis/ verpleeghuis, reacriverinas- en dagbehanaelingscentrum Hoofdstraat 82 Postbus 250 2170 AGSassenheim Telefoon 02522 -19004 Heb je MAVO of LHNO gehaald? Wil je iets van je Meedenken ook met de ingrijpende verbouw! Heb je MAVO of LHNO gehaald? Wil je iets van je toekomst maken, maar ben je de schoolbanken beu? Kom dan snel eens praten bij Bemardus, over het beroep van ziekenverzorgende. Een volwaardige MBO-opleidingl Zeven maanden vooropleiding, daarna twee jaar leren en werken. Werken bij Bernardus is werken in een dynami sche organisatie met vele, vaak nog jonge kollega's. Je werkt ten behoeve van ouderen die voor hun verzorging vaak heel sterk van jou afhankelijk blijken te zijn. Werk met verantwoor delijkheid! Werk dat je alleen samen kan doen met enthousiaste kollega's. Bouwen aan een goede sfeer en leefomgeving voor de mensen die in Bernardus wonen. Meedenken hoe je dat verder vorm moet geven. ingrijpende waarvoor Bernardus staat. Om het nog bete maken; huiselijk en met meer privacy, zodat mensen die er wonen een echt thuis hebbej Een thuis dat jij helpt kreëren. Bel voor meer informatie Paul ter Linde (02522 -19004) of vul onderstaande bon in stuur deze op naar het nevenstaand adres r --7 l Bon voor informatie I Graag ontvang ik meer informatie over de I inservice-opleiding tot ziekenver2 ^Woonplaats:

Leidse Courant | 1992 | | pagina 24