Oranje-scout Schoenmaker waarschuwt voor de Denen Flemming Povlsen gokt op het laatste half uur 4 weken topsport voor f. 12,50 i' ScidócSou^ont £otdóc6ouaont SPORT Maassen gaat op herhaling Krüzen gaat naar Waregem Eltingh bereikt final HCAWin F finale ["sportief aanbod' ZATERDAG 20 JUNI 1992 Dirks toch naar Spelen PAPENDAL - Het Nederlands Olympisch Comité heeft gisteren in sportcentrum Papendal de olympische ploeg overgedragen aan chef de mission André Bolhuis. Bolhuis verklaarde tijdens de Nationale Sport Ontmoeting er van uit te gaan dat hij in Barcelona een ploeg van in totaal 330 mannen en vrouwen zal leiden. Hij zei ervan te zijn verze kerd dat het organisatiecomité COOB'92 geen enkele re strictie meer had ten aanzien van de Nederlandse afvaar diging. „Niemand hoeft om die reden thuis te blijven. Ik hoop dat zich voor 10 juli nog een aantal atleten zich weet te kwalificeren", zei de chef de mission. Hij meldde tot slot met trots, dat „Oranje" in Barcelona bij zeventien sporten actief zal zijn. Hij werd dezelfde avond nog be diend door het NOC-bestuur, dat de marathonloper Tonny Dirks na een eerdere afwijzing alsnog aanwees voor de marathon rond Montjuich. Dirks was eerder afgevallen, omdat hij de limiet van 2.11.30 niet haalde. De Haagse ■Anne van Schuppen, die de marathonlimiet voor vrouwen wel haalde, maar buiten de termijn, werd tijdens een extra bespreking alsnog afgewezen. Rechter schiet Reynolds te hulp COLUMBUS De Amerikaanse topat leet Harrie „Butch" Reynolds kan meedoen aan de olympische kwalifica tiewedstrijden die dit weekeinde in New Orleans worden afgewerkt. Rech ter Joseph Kinneary gaf de 28-jarige wereldrecordhouder op de 400 meter (43,29) in Columbus (Ohio) een startbe wijs, hoewel diens tweejarige schor sing door de IAAF wegens doping pas op 11 augustus afloopt. Reynolds werd in 1990 betrapt op het gebruik van het spierversterkende middel nandrolon. Kinneary's oordeel, dat 26, pagina's be slaat, komt er in het kort op neer dat de Amerikaanse (TAC) noch de interna tionale atletiekbond (IAAF) Reynolds het recht kan ontnemen te lopen. CARCASSONNE - Frans Maassen lijkt deze week wel op herhaling, hoewel het verloop voor de Neder lander in de Midi Libre enigszins af wijkt met de ontwikkelingen in de Ronde van Luxemburg vorige week. Evenals in het Groothertogdom moest de renner van Jan Raas, die één dag het klassement aanvoerde, in Frankrijk ook eerst op een fikse achterstand worden gereden om een dagprijs te behalen. Dat gebeurde gisteren in de rit van Millau, waar de 27-jarige Limburger een dag eerder met ruim 22 minuten achterstand was gefinisht, naar Car cassonne. Maassen versloeg Dimitri Jdanov, uit de ploeg Post, na een vlucht van 23 kilometer en pakte zijn vijfde overwinning van het sei zoen in een rit die 93 kilometer lang werd gedomineerd door Rob Har- meling. De renner van TVM werd vijftig kilometer voor de finish te ruggepakt. De Colombiaan Camar- go bleef leider. In de Ronde van Zwitserland wijzig de niets. Giorgio Furlan, ploegmaat van Argentin, behield de eerste, plaats in het klassement. En de Belg Wilfried Nelissen bevestigde met zijn zesde overwinning dit jaar de uitverkiezing voor de Tour waard te zijn. Overigens werd gisteren bekend dat er een abrupt einde dreigt te komen aan de loopbaan van Rudy Dhae- nens. De 31-jarige renner uit de ploeg van Peter Post kampt met hartproblemen. WAREGEM - Hendrie Krüzen speelt komend seizoen voor de Belgische eersteklasser Ware gem. Met de transfer van Krü zen is een bedrag gemoeid van ongeveer een half miljoen gul den. Na het afketsen van de onder handelingen met NEC over een tranfer van linksbuiten Hennie de Romijn, heeft GA Eagles het oog laten vallen op Frank Berg huis van Volendam. De eenma lige international zegt na drie jaar Volendam te zijn uitgeke ken op de club en voelt veel voor een overstap naar Deventer. MANCHESTER - Jacco Eltingh heeft gistei finale van het met 450.000 gulden gedoteerde grastoernooi van Manchester bereikt. De N lander versloeg in de halve eindstrijd de Aust Wally Masur in twee sets, 6-2 7-6. In de finalf moet hij Malivai Washington. De als vijfd plaatste Amerikaan bereikte de eindstrijd Mexicaan Luis Herrera, die hij in drie sets m 6-1 6-1 de weg versperde. Gisteren werd bekend dat Richard Krajice elfde geplaatst maar nog niet echt thuis op gi de eerste ronde van het toernooi op Wimbled maken krijgt met de Zuidafrikaan John de Die werkte zich met succes door de kwalif heen. Mark Koevermans, die bij de loting oo qualifier kreeg toegewezen als eerste oppc treedt in de eerste ronde aan'tegen Mark Kik afkomstig van de Bahama's. VARBERG - Het Deense elf tal stond vroeger te boek als een verzameling vrijbuiters. De spelers namen het op grote toernooien niet zo nauw met de discipline binnen en buiten het veld. Die tijd is voorgoed voorbij volgens Lex Schoen maker, de scout van Oranje in Zweden. De 44-jarige Hagenaar heeft met een blocnote op de knieën alle EK-wedstrijden van Dene marken met eigen ogen aan schouwd. En is tot de conclusie gekomen, dat de Scandina- viërs maandagavond in de hal ve finale als een gevaarlijke outsider moeten worden be schouwd. Vooral in de eerste helft van het duel Denemarken-Frank- rijk is Schoenmaker diep on der de indruk geraakt van de ploeg van bondscoach Richard Möller Nielsen. „De Denen zijn echt gegroeid in het toer nooi en slaagden erin om de Fransen één helft volledig af te bluffen. Dan heb je dus wel Lex Schoenmaker: „We mogen deze ploeg niet onderschatten". FOTO: SP iets in je mars. Het is een leuk team, echt een heel leuk team. We mogen deze ploeg niet on derschatten. Dat heb ik ook wel duidelijk in mijn rappor ten aan Rinus Michels laten doorschemeren". Volgens de ex-speler van FC Den Haag en Feyenoord blin ken de Denen op het EK uit door hun gedisciplineerde spelopvatting. „Dat is in het, verleden wel eens anders ge weest. Alleen de aanvallers Flemming Povlsen, Torben Frank en natuurlijk Brian Laudrup hebben een vrije rol in het veld. Die spitsen trek ken zich ook nergens iets van aan. Ze zijn grillig en onbere kenbaar. Dat is hun grote kracht. Ze maken af en toe to taal onverwachte acties. De rest van het team loopt gewoon degelijk te voetballen. Zeker de verdedigers weten precies wat ze wel en niet moeten doen in een wedstrijd. Nogmaals, het team steekt goed in elkaar. Maar we slaan natuurlijk een belangrijke slag als we erin sla gen om die drie aanvallers aan banden te leggen. Dan zijn de meèste problemen volgens mij wel opgelost". Gezellig Lex Schoenmaker geniet van zijn werk als scout op het EK. En betreurt het, dat het einde van zijn spionage-activiteiten al weer in zicht komt. „Ik heb een hoop goede wedstrijden gezien en weer veel vrienden van vroeger ontmoet. Dat vindt een ex-voetballer altijd leuk. Gezellig een beetje klet sen over die goede oude tijd. Ik voelde me hier als een vis in het water op het EK. Vond het ook erg leuk om analyses van de mogelijke tegenstanders van Oranje te maken. Of Mi chels tevreden is over mijn werk? Geen flauw idee. Ik had met hem afgesproken, dat hij mij zou bellen als er onduide lijkheden in mijn rapporten zouden staan. Hij heeft me nog steeds niet gebeld en daarom ga ik er maar vanuit, dat ik tot nu toe goed werk heb geleverd. Daar twijfel ik eerlijk gezegd ook niet aan". Terug in Nederland gaat Lex Schoenmaker straks gewoon weer aan de slag bij de ama teurs van Volendam, door Schoenmaker gekscherend het andere Oranje genoemd. De Hagenaar, eerder bij de amateurs van Laakkwartier als .trainer actief, vindt het erg spijtig, dat hij geen emplooi heeft gevonden in het betaalde voetbal. Het is hem ook ondui delijk waarom hij overal bui ten de boot is gevallen. Verstand „Ik beschik toch over een rede lijk voetbal-verstand, dacht ik zo. Dat is alleen niemand opge vallen en daar heb ik geen ech Rinus Michels genoot gisteren samen met zijn vrouw nog na van de overwinning door de vaderlandse kranten door te nemen. fot te verklaring voor. Als je als negem naar Feyenoord? Heel trainer ergens in het betaalde simpel, hij is een vriendje van voetbal aan de slag wilt ko- Wim Jansen. Zo werkt dat nu men, dan zul je toch de juiste eenmaal in de voetballerij. Of mensen moeten kennen, je naam moet in het wereldje Waarom gaat Willem van Ha- een paar keer worden ge noemd door gezaghebbende fi guren. Mensen die roepen, dat ze Lex Schoenmaker zo'n goe de trainer vinden. Dat wil ook wel eens helpen. Mijn naam is waarschijnlijk nergens geval len, maar ik geef de moe op. Ik blijf streven naa_ baan in het betaalde ver eiF STENUNGSUND „Wèk, wèk, wèk". Geen eenden, maar opwinding in de hal van de Stenungs- baden Yacht Club. Ver stoord kijkt het personeel van de meest chique jachtclub het land naar twee schuimbekkende Denen. Het zijn bonds coach Richard Möller Nielsen en voorlichter Lars Berendt, die de inter nationale pers hardhan dig uit de Yachtclub pro beren te gooien. En een dergelijk ordinair ge doe zijn ze in Stenungsund, 50 kilometer ten noorden van Gö- teborg, niet gewend. Zelfs niet op Midzomernacht. In deze zes-sterren Yachtclub, waar de Zweedse deelnemer aan de prestigieuze America's Cup zeilwedstrijd het miljoenen kostende zeilbootje aan de steiger heeft liggen, heerst doorgaans de rust van een kerk. Maar nu heeft zelfs in deze gewijde omgeving de Cupkoorts toegeslagen. Ook de spelers van het Deense nationale elftal, die er zijn neergestreken om zich voor te bereiden op de halve finale van maandag tegen Nederland, kij ken op van het rumoer. Dat zijn ze niet gewend, want de dagen dat Sepp Piontek het Deense voetbal naar de top leidde, werden gekenmerkt door ontspannenheid. Lachend Henrik Andersen, de doorge winterde prof van l.FC Köln schudt lachend het hoofd. Hij en zijn collega's hebben abso luut geen moeite met de me dia. „De druk neemt kennelijk toe, hè", zegt hij in het Neder lands, terwijl Möller Nielsen met verwilderde blik in de ogen zijn spelers wegtrekt en de reporters naar buiten duwt. Het is duidelijk, de man kan de druk amper aan. „Ach. Möller Nielsen", zegt een Deense verslaggever ge ringschattend. „Leuke man hoor, maar de sterspelers ne men hem niet serieus. Jongens als Jan Mölby en Michael Lau drup willen eens niet onder hem spelen. Möller Nielsen weet zich met de situatie geen raad. Zijn voorganger Sepp Piontek was een man van de wereld, die de media bespeel de en voor de juiste sfeer zorg de in de sterrenploeg. Möller Nielsen is een boertje van het platteland". Als de Denen opgewonden ra ken, moet eriets bijzonders aan de hand zijn. En dat is ook zo. Pas een week voordat het toernooi begon, hoorden de Denen dat ze mochten mee doen, plukten haastig wat spe lers van het strand en uit de competitie en het veredelde campingelftal staat nu, ten koste van de Engelsen en de Fransen, in de halve finale. Tot verrassing van iedereen en niet op de laatste plaats hun- zelf, treden ze maandag aan te gen Nederland. Denemarken werd verzocht de opengevallen plaats van Jaoe- goslavië in te nemen. De zeveh spelers die in het buitenland voetbalden, waren reeds op va kantie, de rest speelde nog in de Deense competitie. Torben Frank en Henrik Larsen wer den drie dagen voor het ver trek naar Zweden nog kam pioen met Lyngby, Lars El- strup speelde met Odense twee dagen voor het vertrek de kampioenswedstrijd nog in de eerste divisie. Daarna werd de competitie stilgelegd. „Wij waren al op vakantie," zegt Flemming Povlsen, „nie mand had nog rekening ge houden met het EK". De voor malige PSV-er, thans in dienst van Borussia Dortmund was al een paar kilo aangekomen. „Pas één week voor het EK zijn we in trainingskamp gegaan. Daarom was ik de eerste wed strijden ook niet zo goed. Nu pas begint de vorm te komen. Maar het blijft ongelooflijk dat we zover gekomen zijn. Vooraf dachten we maar één ding: La ten we niet afgaan". „Het was een geluk dat we kort voor het EK een oefenwed strijd tegen het GOS speel den", legt Lars Elstrup uit. „Daardoor waren de buiten landse profs in Denemarken. Anders was het helémaal een puinhoop geworden". De voor malige Feyenoorder was op het laatste moment, als 19de man, aan de ploeg toegevoegd, maar viel in tegen de Fransen en maakte het Deense sprookje compleet met zijn winnende treffer. „De eerste training," beschrijft de gewezen Feyenoorder de sfeer, „was een groot feest van onze sponsors Lurpack en Carlsberg. Het was de laatste keer dat we mochten drinken. Nou, dat hebben we dan maar gedaan. Er werd helemaal niets van ons verwacht. Daar van hebben we misschien ge profiteerd. We hebben volko men relaxed gespeeld want er v/as geen druk. Die is er nu. Enfin, dat heb je net wel ge merkt". Er is nogal wat kritiek geweest op de Denen. Ze hadden uit so lidariteit moeten wegblijven uit Zweden, was de opinie, ook in eigen land. „Bullshit", zegt in oververvalst Engels Peter Schmeichel, keeper in dienst van Manchester United. „Waar gaat het nou om? Dat de bur geroorlóg gestopt moet wor den, daar gaat het om". Bang En zo kon het dus gebeuren dat de Deense ploeg quasi on voorbereid het Kattegat over stak. „We werden afgeschil derd als een café-elftal, vakan tiegangers. En eerlijk gezegd waren we zelf ook heel bang voor een afgang", vertelt Lars Elstrup. De voormalige Feye noorder, nu in dienst van het net weer naar de eredivisie ge promoveerde Odense, kan het wonder overigens wel verkla ren: „Omdat we zo bang voor een afgang waren, zijn we heel voorzichtig begonnen. We na men geen risico. Nou, met een dergelijke spelopvatting ble ken we hier goed te zitten. Ie dereen speelde zo en we ble ven makkelijk overeind, 0-0 te gen de Engelsen. We verloren met 2-0 van de Zweden, maar dat was eigenlijk onze beste wedstrijd. Het zat alleen ge weldig tegen die avpnd". Na de nederlaag tegen het buurland gaven de Denen zichzelf geen Kroon kans meer op een plaats in de halve fina le. Maar omdat Engeland zo dom was van Zweden te verlie zen en de Denen zelf, dankzij invaller Elstrup, de Fransen de das omdeden (2-1), spelen ze maandag tegen Nederland. El strup: „Dat is toch een droom? Echt ongelooflijk". Nu ze toch zover zijn gekomen, denken de Denen meteen ook maar aan de finale. „Waarom niet?," vraagt Flemming Povl sen zich af. „We zijn in het toernooi alleen maar beter ge worden. Wij komen in conditie, de anderen raken het lang zaam kwijt. Nederland heb ik drie keer op de tv gezien. Voor mij spelen ze het beste voetbal van het toernooi, maar tegen de Russen heb ik ook gezien waar onze mogelijkheden lig gen. Voor hun offensieve spel hebben ze veel kracht nodig. Dat blijkt, want elke keer val len ze in het laatste half uur te rug. Dat is het moment waarop je met een counter kunt toe slaan. Mits je in het eerste uur geen grote achterstand hebt opgelopen". Christensen t ook afvaller J STENUNGSUND -a Deense selectie bes?- over nog maar aclr spelers. Na Kim Vg viel gisteren ook Christensen af. Bij deoi valler van FC Schal), werd gisteren in eeile kenhuis in Kopenlf een kapotte menisciP,1 constateerd. i Twee spelers tobben mei sures, Henrik Andj („maar ik speel hoe dan d, gen Nederland") en Kentt sen. De bewaker van Vai ten tobt met een spierbvfc king in het dijbeen enir mogelijk vervangen dot onervaren Torben Piechii Voor Kim Christofte, d^. die Bergkamp moet s<? wen, kan het toernooi meer kapot. Zijn transfét Bröndby naar l.FC Kölnj hij de opvolger wordt'v< ders Giske, kwam rond. Köln betaalt bij na ton voor de speler die vo( maand 32 wordt. BUSSUM - HCAW heef» gisteren geplaatst voor dj le van het Europese hoL toernooi voor bekerwinl De formatie uit Bussuir zijn vierde achtereenvolg wedstrijd van de Italiaan) kerwinnaar Novara (6-4< Eric de Vries boekte mejj tunus één van de belangi overwinningen uit zijn 1 balloopbaan. In de eerst» wedstrijd van het Europ# kertoernooi bedwong deil rige De Vries Parma, dan tipt was als opvolger v# kerhouder Nettuno: v Rotterdammers kunneii daag ten koste van Nettif finale bereiken. SPORTUITSLAGEN BILJARTEN Essen WK triathlon landen Groep C: Nederland-Egypte 6-0. Nederland naar halve finales. GOLF Lyon, Trophee V33 Stand na twee ronden: 1 Russell (GBr) 134 (68 66). 2. Karlsson (Zwe) 135 (64 71). 3. Smith (GBr) 137 (67 70). 4 Gary Nicklaus (Vst), Westner (ZAf). Cooper (GBr). Broad- hurst (GBr) 138,104 Smits van Waesberghe (Ned) 151 (78 73). HONKBAL Amerikaanse competitie National League: Philadelphia Phillies-Chi cago Cubs 4-3, Montreal Expos-Pittsburgh Pi rates 4-0. Cincinnati Reds-Atlanta Braves 7-5 (10 innings). St. Louis Cardinals-New York Mets 8-3, San Diego Padres-San Fransisco Giants 9-4. American League: Detroit Tigers-Toronto Blue Jays 14-10, Minnesota Twins-Kansas City Royals 3-1 (herhaal 3-1). Seattle Mari ners-Chicago White Sox 5-4 (11 innings), New York Yankees-Boston Red Sox 5-4, Mil waukee Brewers-Cleveland Indians 4-1 Europa Cup I Rotterdam Antwerp Eagles (Bel)-Nettuno (Ita) 4-17, PUC (Fra)-Viladecans (Spa) 0-2, Neptunus (Ned)- Parma (Ita) 4-0. Stand na vier dagen1 Neptunus 4-8,2. Par ma en Nettuno 4-6, 4 Viladecans 4-2, 5. Ant werp Eagles en PUC 4-0. Europa Cup II Bussum Brasschaat (Bel)-Madrid (Spa) 12-6, Milano (Ita)-Leksand (Zwe) 9-6, Novara (Ita)-HCAW (Ned) 4-6. Stand na vier dagen: 1Milano en HCAW 4-8 (beide zeker van finale), 3. Brasschaat en No vara 4-4,5. Leksand en Madrid 4-0. PAARDESPORT Draverijen Hilversum 1e koers, 2000 m: 1 Classicality (Tunow) 2.44,4-1 22,2, 2. Happy Disposition, 3. Fer nando B. Toto: winnend 3.40, plaats 1,40 1.30, koppel 2,00, trio 34,40 2e koers, 2900 m: 1 Fair Tonka (Huiberts) 3.55,2-1.21,1, 2. First Dream, 3. Dyna Drew, /vinnend 3,80, plaats 3,00 6,50, koppel 6,30, trio 141,90. 3e koers, 2000 m: 1Gift on e Fifth (Dooper), 2. Gigi Europoort. 3. Gais Montana. Toto: win nende 2,00, plaats 1,70 4,40, koppel, 29.40, trio 155,50. 4e koers, 2000 m: 1 Dutch Dakota (Comello) 2.33,1-1.16,6, 2. Dave Scimitar, 3. Dahhaam. Niet gestart: Derby Star. Toto: winnend 12,20, plaats 4,601,40, koppel 4,50, trio 45,70. 5e koers, 2000 m: 1. Dusty Joe (Dooper) 2.37,6-1.18,8,2. Deventore B, 3. Otto Gerdas- minde. Toto: winnend 6,90, plaats 4,3015,50, koppel 378,00, trio 1.189,40. 6e koers, 1609 m: 1. Gucci Europa (Dooper) 2.04,3-1 17,3, 2. El Conté, 3. Family Pride. Niet gestart: Fanny Loo. Toto. winnend 4,80, plaats 1,60 1,50 2,60, koppel 5,00, trio 161,90. 7e koers, 1609 m: 1. Esther Guapa (Van der Pijl) 2.09,7-1.17,5, 2. Fait Accompli, 3. Dan cing Queen. Niet gestart: Happy John. Toto: winnend 2,50, plaats 1.80 2,30 11.40. koppel 17,70, tno 867,80. Dubbel winnend (7-9) 16,00. 8e koers, 2440 m: 1 Roger Flight (Lange- weg) 3.11,8-1.18,6, 2 Edon Pnnce, 3 Euse- bio Tornado. Niet gestart: Bons Boshoeve. Winnend 1,50, plaats 1,30 1,30, koppel 2,80, trio 17,10. 9e koers, 2000 nr 1David Morgan (Heynen) 2.39,6-1.19,8, 2. Carlos Netten, 3. Eagle G. Niet gestart: Carma Flight en Bo van de Lente. Toto: winnend 2,10, plaats 1,20 1,70, koppel 5,80, trio 15,10. 10e koers, 2000 m: 1. Dusty Star (Van leeu wen) 2.35,4-1.17,7, 2. Jonah Kosmos, 3. Ex cellent V. Toto: winnend 23,50, plaats 4,40 9,40, koppel 163,20, trio 2.259,00. Omzet totalisator: 137.184,- TENNIS Mannen grastoernooi Manchester Halve finales: Washington (VSt/5)-Herrera (Mex) 6-7 6-1 6-1, Eltingh (Ned)-Masur (Aus) 6-2 7-6 Finale zaterdag: Washington-Eltingh. Derde etappe Beyne-Heusay-Edingen: 1. Eeckhout (Bel) 160 km in 3.33.10, 2. Galbois (Fra) 0.02, 3. Voskamp (Ned) 0.04, 4 Brune- barbe (Bel), 5. Wdris (Let). 54. Den Braber, 60. Kemper, 84. Wolfkamp, 109. Ten Korte- naar 11.40 Klassement: 1De Clercq (Bel) 6.46.38,2. De Smet (Bel) 0.01, 3. Vainsteins (Let) 0 45, 4. Jackel (Dui) 0.49, 5. Thys (Bel) 1.19, 7. Wolf kamp 1.44, 39. Den Braber 4.31, 75. Kemper 7 29, 78. Voskamp 8.14, 110. Ten Kortenaar 26.06. KOERSEN DEN HAAG - Onze tips voor de koersen van Groningen (morgen, aanvang 17.30 uur), Duindigt (zondag, aanvang 13.30 uur) en Alk maar (maandag 18.00 uur) luiden: Groningen 1e koers: 1. Gyta van Cornjem, 2. Face A Light 3. Gooyer Europa (7-3-1). 2e koers: 1 Gordon Jekh, 2. Franke V, 3.. Glenn (3-5-4). 3e koers: 1 Gigant Quick, 2. Impish Grin, 3. Flow de Monpelou (8-3-7). 4e koers: 1Your Wildest Dream. 2. Fabiena H, 3 Gipsy Wind (8-7-4). 5e koers: 1 Earby Alf, 2. Edwin David. 3. Du chess Rider (6-3-7). 6e koers: 1. Trocadero, 2. Foco Beroona, 3. Every Rotary (4-6-5) 7e koers: 1. Flaim David, 2. Fiametta, 3. Fla- mous Flash (5-8-4). 8e koers: 1. Eibert Vryenesse, 2. Digitalis. 3. Celest Greenacre (6-4-3). Duindigt 1e koers: 1. Fajolie Dakota, 2. Europa Nine- tytwo, 3. Franky Maid (8-7-3). 2e koers: 1Azmiraff, 2. Kazmaz, 3. Kazahi (1- 5-8). 3e koers: 1Earl Torpedo, 2 Eliot Hanover, 3. Everglad (10-4-9). 4e koers: 1. Passing Action, 2. Daan S, 3. Eddy Oostland (9-12-6). 5e koers: 1 Steamroller. 2. Rainbow Brite, 3. Shampoo (1 -6-5). 6e koers: 1 George Alkestis, 2. Gellina Re bel, 3. Golden Hanover (3-11 -8) 7e koers: 1Damiaannora, 2. D'Uschi Fibber, 3. Sizzling Java (10-3-9). 8e koers: 1. Rezah, 2. Josephine R, 3. Signal (7-9-5) 9e koers: 1. Sweetlrfe Hanover, 2 Amazing Star, 3. Lyric Hanover (4-8-1). Alkmaar 1e koers: 1Grift Boszorg, 2. Guy van de Len te. 3 Fareast Oostwijck (2-3-10) 2e koers: 1Farouche, 2. Goodman Cunera, 3. GamarillaW (4-7-6). 3e koers: 1Keystone Toledo, 2 Eurostar, 3. FabidoW (2-5-6). 4e koers: 1. Evita Jorishof, 2. Eland van Pru- bo. 3 Expensive Meadow (5-4-2). 5e koers: 1 Ganador, 2. Yankee Tarzan, 3. FirbydeFrise (1-5-7). 6e koers: 1 Ginger Express, 2. Grand Vi- deau, 2. Expresa Beroona (2-8-10). 7e koers: 1Blinker Brogan, 2. Ezra Winnes- ter, 3. Dunlin O (5-3-1). 8e koers: finale tussen 9e koers: 1. Dizzy Dean, 2. Don Trotteur, 3. Blib the Throtle (4-7-6). 10e koers: 1. Elionora Oldeson, 2. Elisabeth Boko. 3. Astrid Marian (3-2-1). 11e koers: 1. Game Speed, 2. Gallant Prin ces. 3. Feny Hollandia (1-8-3). Voor slechts f. 12,50 ontvangt u, op een ingangsdatum naar keus, de Leidse Courant 4 weken lang in de bus. Met flitsende en kleurrijke reportages over uw favoriete sport. Bovendien kunt u uw geluk beproeven in één van de grote sportprijsvragen. Zo'n sportief aanbod mag u natuurlijk niet laten lopen. Bel ons (071 - 313 677) of stuur vandaag nog de bon in. Wimbledon 22 juni 5 juli Tour de France 4 juli - 26 juli Olympische Spelen 25 juli - 9 augustus Met ingang van wil ik voor slechts f. 12,50 de Leidse Courant 4 weken lang ontvangen. (i.v.m. controle bezorging) Stuur deze bon uiterlijk 4 dagen vóór de aangegeven periode naar: Leidse Courant. Antwoordnummer 998, 2501 VC Den Haag.

Leidse Courant | 1992 | | pagina 18