Leuk voor Ui zoveel. GESLAAGDEN Alle blote benenmod< is binnen. £etdóc6ou/UMit DINSDAG 16 JUNI 1992 BOERHAAVE COLLEGE. LEIDEN Geslaagd voor diploma MAVO: mw C- M Alkemade. Voorhout, mw Y. But- terman. Oegstgeest; mw J. M Det- mers. Leiden, hr B. M Diepstraten. Noordwijk: mw E M C.C. Elfenng. Lei den; mw. CAM Hoogeveen. Noord- wijk. mw A I. Houwer, Oegstgeest; mw P M. Jansen, Leiden; mw. V de Laaf. Leiden, hr. B. K. van der Mark. Lei den. mw C van der Meij, Rijnsburg; mw. A. Ouwerkerk. Leiden; mw M A Overduin, Leiden; hr M. Preyman, Lei derdorp; mw H. M. C Prins, Wasse naar, mw. M. J Rijsbergen, Koudekerk a d Rijn, mw K M Stuivinga, Leider dorp; hr P Weidema, Noordwijk; mw E M Zoet. Zoeterwoude; mw C. A Zwitser, Katwijk. Geslaagd voor één of meer certifica ten MAVO: Dhr M. F C Berg. dhr. A C. W Biever, mevr I. T van der Broek, mevr. Kl Chow. mevr M. G. J. Dickhoff. mevr H P Diersman. mevr Y van Dorp, mevr C. C J. Frankhuizen, mevr S. R. W Hadisuwiknjo. dhr N. J Heijer, mevr. J van Heijnmgen, mevr M Hen driks, dhr D Holswilder, mevr C. I Hoogeboom, dhr R. IJzerman, dhr. P. P. Kasteel, mevr S. J. M. Kluiters, mevr. C. E. Kriest, mevr. A. B. van der Krogt, mevr. J Lekx, Rijnkade 17b, 2315 LV Leiden, mevr l Lepelaar, mevr. P. On- vlee, mevr C. M M Pompe; mevr E. Rijke, dhr R. de Roode, mevr C T. Roosen, mevr. G C. Ruiter, dhr. D R Schouten, mevr H J Smit. mevr M R. van der Voort. mevr. A. de Wind. mevr M M. C. Westgeest Allen wonende te Mevr G M M. van den Berg. mevr J M. A Mulder, mevr H A. Plaisier, mevr. G de Ridder, mevr A van Vliet. Allen wonende te Voorschoten. Mevr S. C F Chang, wonende te Den Dhr B. J. van der Haar, wonende te Amsterdam. Mevr C. W. Boers, Zonnebloemlaan 35, mevr E. J. C M. Hermes, mevr J. A. M. van der Maat, mevr. T Olthof, mevr M. A de Vries. mevr. H. M. War merdam, mevr J M E. Janmaat Allen wonende te Oegstgeest. Mevr M. A. van Bommel, mevr. S. F L. M Chang, mevr G Deegenaars. mevr. M. A. Dourleijn, mevr. P. C Garcia Cor- tés. mevr W Goede, mevr M Harens, mevr J. C M Koek. dhr H B G Kra nenburg, mevr A. Linde, dhr P L J. Luijbregts, mevr K. M. Stuivenga. Allen wonende te Leiderdorp Mevr C M. van der Helm, mevr. A. M S van der Slot. mevr. C. C. A. van Vel- zen Allen wonende te Voorhout. Mevr J. W. M van den Akker, mevr. A. M. Borst, mevr. S. M. M. de Groot, mevr. M. Kikkert, mevr. J. van der Meij, mevr C. Stutvoet, mevr. A. C. P. Verha gen, dhr. J A. Vlasveld. Allen wonende te Zoeterwoude. Mevr. A C van Beelen, mevr T. C van Egmond, mevr. S M. Noort, mevr. J. E. Sturm, mevr J Vletter, dhr. J. van Wijk. Allen wonende te Rijnsburg. Mevr. M. Quist. wonende te Valken burg. Mevr G Clements, dhr. J. A. T Kraan, dhr. M R J Senne, mevr G Storte- boom. mevr Y E. Turenhout Allen wo nende te Hazerswoude Mevr C. J. van Duijn, dhr. C. Imthorn. Beide wonende te Katwijk. Dhr. J C. M van Santen, wonende te Sassenheim Dhr. A. A. Eibers, mevr'. J. P. Koorneef, beiden wonende te Warmond. Mevr T van Geer, dhr. J Koningh, dhr. A. M. J. Plug, mevr. G. H. Smits, dhr. R R van Wijnen, allen wonende te Noord- AGNES COLLEGE, LEIDEN MAVO Misha Affourtit, Suzanne Bax, Floris Bayer, Lindy de Bruijn, Charissa Burg- houwt, Anand Doelam, Gijs Draaisma, Kamani Hoeksma, David Jonker, Va- lentijn Joustra, Silvia Juffermans, Koen van Kleef, Sander Kluit, Yvette Korte- kaas, Nathalie Kraaikamp, Roeland Kui per, Mare Leenen, Maarten van Lierop, Sabnne Logeman. Rmette Mathoera. IJsbrand Mijne, Jawad Nadi, Christel v.d Rest. Michiel Scheffer, Etienne Swinkels. Kyra Visser, Winnifred Wage- maker. Mark Wilod Versprille, Belinda Zonneveld. HAVO Matthias van Arkel, Inge Beun. Wijnand Boender, Sjoerd de Boer, Sylvia Borst. Marije den Breems, Irene Brouwer, Kimberly Delfgaauw, Maneke Dienske, Mike Freeke, Hayo Griffioen, Bernadet- te Hooijmans, Maikel v.d. Hoorn, Danny Jansen, Tim Junier, Thijs Kauffmann, Marieke Kennis. Manon Laarhoven, Je roen Labruijere, Fleur Leppink, Andrea Osses, Florus Overtoom, Wouter Pleij- sier. Margnet v.d. Putten, Vikash Ra- masray, Arie Reeuwijk, Karen Seckei. Gilles de Sitter. Daan Smit. Iris Soeten- dorp, Knstel v.d. Spek, Sylvia van Steijn, Fran<^)ise van Strien, Saskia Taf fijn, Rogier Veldt. Erwin Vink, Judith Vis ser, Tjardo Visser, Kann v.d. Vlugt, Eke de Vries. Dennis Webbers. Klaasje Wil brink, Jorgen Zegveld, Ubbo van Zes sen. René van Zoen VWO Maike van Aartsen. Janoek Baken, Su zanne Batelaan, Madeleine v.d. Berg, Eveline de Bruin, Roderik Dernison, El len Driessen, Saskia Engels, Mariel v.d. Geest, Karin van Hecke, Sam van Hensbergen, Heidi Hogeboom, Coen Hogendoorn, Rodger den Hollander, Juriaan Houdijk, Saskia Kantebeen, Matthijs van Katwijk. Toki de Leeuw, Marcel v d Meij, Marrigje Pieters, Noor tje v.d Putten. Rick Schaap, Susan van Schooten, Kati Sinkovics, Irma van Veen, Calinca Veenstra, Michiel de Vreugd, Jeroen de Vries, Eric Wester burgen CHR. LYC. DR. VISSER T HOOFT, LEIDEN VWO Tabitha Ruth Vuijst, Noordwijkerhout; Annette Eisabeth Arjet Wassenaar, Noordwijk; Gerben Theorodus Johan nes Weitenberg, Noordwijk; Robbert Jan Wijk, Leiden; Emiel Gerardus Witte- man, Oegstgeest; Jenny Wong, Lei den; Martijn Jos Zandvliet, Haarlem mermeer; Marjanne Henriette Karstens. Leiden; Ingnd Mathilde Klaassen, Haar lemmermeer; Gert Jan Knetsch, Rijns burg; Maud Manjtje Koek. Alkemade, Dirk Okker Kok. Haarlemmermeer; Mar jolein Kriek, Leiden; Maria Elizabeth Kroon. Alkemade; Olaf Kroon. Leider dorp; Hajo Riekelt Laman, Leiden; Vi- vienne Leeuwen, Leiden; Brigitte Da nielle Lemaire, Oegstgeest; Gerrit Jan Ligtenberg, Leiden; Axe Maanen, Lei den; Richard Johannes Maat. Sassen heim, Inge-Louise Mijnders, Lisse; Li- sette Mohrmann, Oegstgeest; Björn Christiaan Moen, Leiderdorp; Janneke Mooij, Rijnsburg; Ronald Mugge, Oegstgeest; Jeanette Henriëtte Mulder, Oegstgeest; Lizette Jetty Beatnx Mul der, Rijnsburg; Barend Cornelis Hen drik Nagel. Rijnsburg; Michiel Nicolai, Leiden; Simone Willemijn Nieuwenhuis, Rijnsburg, Sandra Marianne Nouland, Leiden; Robert Piers. Valkenburg; Ame- rieke Ariënne Plas. Katwijk; Anton Adri- aan Plas. Katwijk; Herman Nicolaas Plomp, Oegstgeest; Dirkje Cornelia Ra- vensbergen. Rijnsburg, Geertruide Ra- vensbergen, Rijnsburg; Ilse Lisette Ger- maine Reijs, Leiderdorp; Dirk Jan Re- nee, Alkemade; Amo Anne Willem Roest, Leiderdorp; Carola Rouw, Lei derdorp; Vincent Emanuel Maria Rump, Leiderdorp; Walter Anton Ruyter, Oegstgeest; Eduard Sieuwerd Theodo- rus Scheenstra, Oegstgeest; Machiel Andries Siezenga, Rijnsburg; Lennaart Alexander Sirag, Leiderdorp; Ins Jolan- de Smit, Haarlemmermeer; Caroline Ai- mée Smits, Oegstgeest; Annemarie Martina Elise Spek, Leiden; Arjo Tinko Stammes, Leiderdorp; Marja Annette Starkenburg Rijnsburg; Eduard Petrus Wilhelmus Stuifzand, Leiden; Auke Teeninga. Leiderdorp; Björn Amoud Thijssen, Leiden; Donja Annika Tuinier. Leiden; Annemarie Uljé, Leiden; Mana Louise Veldhuyzen, Oegstgeest; Jos Alexander Vergeest, Leiden; Ronald Gerard Verheij, Rijnsburg; Marcel Louis Vonk, Leiderdorp; Dante Voort, Leider dorp, Rebertus Stefan Vreedendaal, Rijnsburg; Chrétienne Laurentia Vuijst, Noordwijkerhout; Sebastiaan Altorf, Noordwijk; Manuel Enrique Aparicio Torres, Oegstgeest; Erica Gerdine Bak ker, Oegstgeest; Lucas Reinier Balt, Leiden; Willem Johan Beek, Valken burg; Jan Menno Beek, Zoeterwoude; Marcel Karl Pieter Beekum, Rijnsburg, Tanja Berg, Haarlemmermeer; Ellen Bergwerf, Leiden; Jeroen Berkhoudt, Leiden; Fiona Patricia Blauwhoff, Noordwijkerhout; Bart Johan Blok, Lei den; Roland Eduard Borst, Rijnsburg; Jeroen Frederik Bouwman, Oegst geest; Annemieke Christina Breij, Lei den; Mana Breugem, Leiderdorp; Ben ny Sander Brouwer, Zoeterwoude; Roeland Nicolaas Buijsse. Leiden; Wietse Buma, Oegstgeest; Dorien Wil- lemien Daim, Voorhout; Antoine Dem- menie. Leiderdorp, Saskia Mana Dijk, Leiderdorp; Elizabeth Maria Efferink, Katwijk; Iris Egdom, Oegstgeest; Cor nelia Alberta Egmond. Rijnsburg; Ray mond Erkel, Leiden; Michiel Feekes, Leiden, Cornells Ferwerda, Leiden; Martijn Finken, Leiderdorp; Arie Willem Geluk, Haarlemmermeer; Willem Fre- dnk Gessel, Leiderdorp; Barend Sebas tiaan Geus, Oegstgeest; Martijn Johan nes Govers, Haarlemmermeer; Martijn Griensven, Leiderdorp; Adriana Helena Groenendijk, Oegstgeest, Richard Groot, Leiden; Martin Ferdinand Haan. Rijnsburg; Ralph Jan Ham, Haarlem mermeer; Frank Gilles Hauwert, Lei den; Mattijs Heeden, Leiderdorp. Anne- lien Heijnis, Leiderdorp, Dimitri Helle man, Alkemade; Johan Willem, Heum, Oegstgeest, Murielle Heybroek. Lei den; Mark Boris Hoek. Katwijk; Erik Hoek, Rijnsburg; Jeroen Bernhard Hoexum, Leiden; Jessica Gabriëlle Ho- lierhoek, Leiderdorp; Robert Hooger- vorst, Noordwijk; Eelco Cornelis Hoog- vorst, Leiderdorp, Maarten Hotze, Oegstgeest, Mare Cornelis Huisman, Voorschoten; Abelis Hulsbos, Haarlem mermeer; Hester Anne Corien Jansen, Voorhout, Jeroen Paul Jonckheer, Lei derdorp, Edwin Maurice Jong, Sassen heim; Marjorie Gertrude Jonker, Oegst- HAVO Roos Aimée Vugt, Noordwijk; Edzard Ebel Water, Rijnsburg, Robin Maurits Westbroek, Leiden; Sander Louis Ri chie Westrienen, Leiden. Liesbeth Wouters, Leiderdorp, Ingrid Mol, Oegstgeest; Inger Elisabeth Mooij, Rijnsburg; Cornelia Hillechiena Mooy, Rijnsburg; Niels Erik Morgenstern, Oegstgeest; Folkert Wilhelmus Mulder, Leiden; Heidi Nachtegaal, Rijnsburg; Alexander Nieuwkoop, Rijnsburg; Cori- ne Nieuwkoop, Sassenheim; Simon Levi Nieuwkoop, Leiden; Jennifer Jouk- je Nijdam, Leiden; Erica Noordermeer, Leiden, Paul Gerard Marius Noordijk Oegstgeest; Patrick Oosterveld Leiden- ,Jaco Niels Ouwehand, Rijnsburg; Mar co Pennings, Haarlemmermeer; Akos Hubert Plaat, Leiderdorp; Antonius Ja rig Hendnkus Plantinga, Leiderdorp; Johannes Polane. Valkenburg; Johan na Ouispel, Leiden, Annemieke Raap, Leiden; Dave Ram, Woubrugge, Je roen Regoor, Alkemade; Catharina So phia Reijden, Leiden; Enk Rietkerk, Lei den; Esther Rijsbergen, Leiden; Frank Alexander Ritsema, Oegstgeest; Maria Roeloffs, Haarlemmermeer; Simone Roest, Leiderdorp; Jeanne Roseleur, Leiden; Michael Schouten, Leiderdorp; Mirjam Bernadina Siemerink, Rijns burg; Sandra Inge Slakhorst, Leiden; Willem Hugo Slootweg, Rijnsburg; Eric Snaterse, Sassenheim; Kirstha Vanda- na Soekhai, Leiderdorp; Simon Gerrit Spaans. Oegstgeest. Jacobus Spies, Leiden, Loes Stapper. Leiden; Lourens Marck Starkenburg, Rijnsburg; Armand Stelma, Warmond; Ingrid Caroline Ten- sen, Haarlemmermeer, Silvie Tetteroo, Leiderdorp; Bastiaan Willem Tiemes. Alkemade; Wendy Tïjsterman, Rijns burg; Wilhelmina Maria Tijsterman. Rijnsburg; Benjamin Meindert Tol. Sas senheim; Martine Uittenbogaard, Lei derdorp; Cornelis Vahrmeijer, Rijns burg; Gabie Velmans, Leiderdorp; Mo nique Verbeek, Leiderdorp; Etienne Vingerhoed, Leiden; Cornelis Hendrik Visser, Voorhout; Hilde Visser, Leider dorp; Marieke Hanke Vlake, Leiden; Joost Michiel Vonk, Oegstgeest; Lilian Vos, Sassenheim; Egbert-Jan Vries, Al kemade; Abdelhafid Ahannay, Leiden; Aphra C C. Berg, Alkemade; Martin Constantijn Bochane, Leiderdorp; Mar- nix Boers, Valkenburg; Simon Petrus Bokhorst, Haarlemmermeer; Maria Bourgondiën, Noordwijk; Chantal Bouwman. Oegstgeest; Diedenk Brand, Leiden; Wendy Jane Briscoe, Leiden; Pauline Buijs, Leiden; Stefan Hermanus Buitelaar, Leiderdorp; Eva Buitenom, Oegstgeest; Maria Dam Warmond; Adrianus Delft, Rijnsburg; Jorine Irene Delft, Leiden; Lena Johan na Maria Delft, Rijnsburg; Simone Ma- riëlle Delft, Leiden; Jacob Diggele, Rijnsburg; Jantina Dijken, Lisse; Eric Martijn Duijn, Katwijk; Pieter Duijn, Rijnsburg; Adriana Eeuwen, Rijnsburg; Dennis Egmond, Rijnsburg; Marjolein Erkelens, Leiderdorp; Karolijn Erwich. Sassenheim; Berend Evers, Sassen heim; Margaretha Adriana Feiter, Val kenburg; Arie Glasbergen, Valkenburg; Gerben Anthony Graaf, Rijnsburg; Alexandra Groeneveld, Rijnsburg; Pe ter Alexander Arie Haarlem, Oegst geest; Frits Aimer Heideweg. Leiden; Laurens Dirk Hoekstra, Warmond; San dra Gerarda Maria Hoogervorst, Oegst geest; Marco Hoope, Leiden; Cathelij- ne Hoorn, Oegstgeest; Maria Gerlanda Horzen, Leiderdorp, Walter Sybrand Hueber, Leiden; Johan Remco Hulst, Leiden; Huibert Antoni Ingen Schenau, Haarlemmermeer; Inger Suzanne Ma ria Jansen, Warmond; Patrick Law rence Joziasse, Leiden; Erik Kampen, Zoeterwoude; Hester Frederike Kars- sen, Leiden; Barbera Cyane Keijzer, Leiden; Bart Konijnenburg, Warmond; Gijsbert Haje Koningsveld, Noordwij kerhout; Adolf Abraham Willem Laan, Zoeterwoude; Jeroen Jacobus Labor- dus, Oegstgeest; Sunil Lal, Leiderdorp; Barry Leeuwen, Sassenheim; Barend Luiting, Rijnsburg; Monique Mauer, Oegstgeest; Marlies Meeboer, Leider dorp; Wilhelmina Meeuwenoord, Noordwijk; Sven Edgar Meijer, Haar lemmermeer; Herman Moeshart, Lei- MAVO Alexander Abswoude, Oegtgeest; Mat- teus Akerboom, Warmond; Pieter Al- blas, Leiderdorp; Roelof Johannes Baaima, Leiderdorp; Galina Alexandra Bennekom. Leiden; Elize Jacqueline Blankert, Rijnsburg; Margaret Natalie Bock, Warmond; Emile Daleman, Lei derdorp, Annemiek Maria Delfos, Lei den; Margrietha Johanna Delfos, Lei den; Ingrid Delft, Oegstgeest; Liebeth Dijkshoorn, Leiden; Regine Dirkse, Lei den; Willem Dnebergen, Rijnsburg; Bart Roeland Eeden, Leiden; Sandra Élbers, Warmond, Lotje Goekoop, Lei den; Jannetje Angenieta Gugten, Rijns burg, Alexandra Lisenka Helleman, Al kemade; Evert-Jan Hellemink, Leider dorp, Tiemen Helmus. Sassenheim; Jacqueline Elizabeth Horn, Leiden; Jit- teke Jong, Leiden, José René Kienjet, Noordwijk; Hendrika Anna Koppert, Valkenburg; Linda Kroon, Rijnsburg; Antoinette Kuijlaars, Leiderdorp; Ewout Kuijlaars, Leiderdorp; Roderik Sebasti aan Leeuwen, Leiderdorp; Marike Leij- erzapf, Rijnsburg; Dennis Martijn, Lei den; Cynthia Petronella Moonen, Val kenburg; Rhodan Mulder, Leiderdorp; Cornelis Noordermeer, Rijnsburg; Mar jan Poppel, Katwijk; Paulus Ravensber- gen, Rijnsburg; Anouk Reinsma, Lei derdorp; Vanessa Roode, Leiden, Wil- ke Jan Ruiter, Rijnsburg; Jan Jacob Schouten. Rijnsburg; Charlotte Slag molen, Oegstgeest; Mare Snelleman, Woubrugge; Stan Spijker, Leiden; Cor nelis Tilburg, Rijnsburg; Elisabeth Tim- mers. Leiden, Mary Suzanne Tjalkens, Leiden, Leendert Casper Tol, Katwijk; Miranda Verhaar, Oegstgeest; Dennis Zomeren, Leiden; Adrianus Cornells Zuijderduijn, Rijnsburg. vier Schutte, Assaf Senft, Rutger Sis- kens, Suzanne Slotboom, Nitash Soon- awala, Emile van Staden, Cateleyne Stam, Karien Staudt, Floris Steenbrink, Niels van Steijn, Bastiaan Stolwijk, Gijs van Straalen, Herman Struijk, Suzanne van Tienen, Jaap Veerman, Marjolein Verkerk, Marhijn Visser, Jeroen van Vliet, Niniek de Vogel, Lykle Voort, Tho mas Voskuil, Rogier de Vrey, Tycho de Waard, Timoteus Waarsenburg, Cindy Waayers, Fenna Westerduin, Bas Wieg- mans, Arwin-Paul Winkel, Barbara Zandbergen, Friso Zwerver. SCHOLENGEMEENSCHAP DUIN- ZIGT OEGSTGEEST MAVO Arlette Adriani, Marat Afrikan, Marieke Beaujon, Hanneke van Beelen, Renata Been, Huub van de Bent, Claudia van Berge Henegouwen, Ron van Berkel, Frank Beugelsdijk, Angelique Bieri Ed Boelen, Chantal Borst, Patrick E STEDELIJK GYMNASIUM, LEIDEN Marjolein Atkins, Saskia van Ballegooij, Arjan Barel, Menno Bax, Robbert Berg, Marije v.d. Berg, Wouter Berkhout, Jo- hanneke Bloem, Jorrit Blom, Marieke Blom, Maarten de Boer, Christa Bol. Sandra Both, Rens Bouman, Barbara van Boxsel, Elaine Brand, Antoine Broesterhuizen, Vincent Buitenbos, Fir- min Candido, Annemarie Chang, Gali na Cornelisse, Annemieke Cramer, Paul van Daele, Gerdien Dijkstra, Teun Domburg, Wouter van Enk, Maarten Gombert. Rogier Groeneveld, Jan-Pe ter Groot Wassink, Barbara Grote, Men no Halma, Patrick Hartwijk, Jochem v.d. Heide, Joost v.d. Helm, Janneke van Hemert, Jorijntje Henderiks, Nils Hendriks, Ank Hobbes, Tanja Hoff, Dennis van Hofwegen, Carolina v.d. Hoven, Sophie v. Hoytema, Carola Janssen, Laurens Jonkhof, Bobby v.d. Kamp, Jiddeke v.d. Kamp, Meivin Kan tebeen, Erik Kes, Jeroen Kist, Katja Koegler, Rogier Kooijman, Willemijn Kortmann, Linda Kroesbergen, Ray mond Kruit, David Lange, Katelijne Lan- gezaal, Wendy van Leeuwen, Onno Lemckert, Harm Melief, Madeion Metz, Coen Meijeraan, Mirjam de Mey, Marlie- ke Mieremet, Jan-Pieter Molenaar, Pie ter Moorrees, Simon Mooijaart, Bettina van Musscher, Natasja Nicolai, Martijn Oechies, Matthijs van Oers, Mark Oppe, Maarten van Ormondt, Frederie- ke Ouwerkerk, Sanne te Pas, Marc-Paul Plooij, Maaike v.d. Poel, Martin Putto. Lydia de Puy, Titia Rakers, Janneke Ra- vensberg, Masja de Ree, Jelle Regoor, Karen Renken, Yuri Robbers, Eveline Roelofsen, Katja de Roode, Daaf Rou- kens, Tessa Schroder, Niek Schroten, Monique Schrijver, Meindert Schut, Oli- Bran- Diemel, Mirthe Doek,' Nardy Dubois, Barbara van Duijn, Janette van Egmond, Alexander van Egmond, Erika van Eijk, Jeroen van Evert, Walter Fielemon. Pablo Fitskie, Wendy Geerman, Robert Willem van Gent. Jeremy Giesen, Kalam Goedege- buure, Geneviève Gorsira, Joyce de Groot, Janine Haer, Kaoutar Haouari, Mirjam Havenaar, Lies Heemskerk. An- nelies van Heemst, Erwin van Heerin- gen, Nicoline van der Heijden, Marjo lein Heinsdijk, Sanne van de Hoeven, Christine Hooftman, Bernadette Hout zager, Florien Huigen, Patrick van de Hulst, Vincent Huntelman, Esmoreit de Jong, Maarten Jongerius, Jordi Jon kers, Agnes van der Kaaden, Judith van Kesteren, Sylvia Kikkert, Michel van der Knaap, Marion de Koning, Linda Ko ning, Deirdre Kooij, Ron Kortekaas, Cé- leste Kosters. Wilma Kovacs, Kirsten von Kriegenbergh, llonka Kromhout, Marijke Kroon, Mariska Kuypers, Jas per Labree. Nancy Lagendijk. Ciska La ken. Michael van Leeuwen, Anouchka Lina, Arjen Looijestijn, Sandra Luykx, Valentine Mauer. Saskia van de Meer, René^Kieniet Carinne Meijer, Diana de Mooy. Lares- nna Koppert: se Mulder. Hylke Nauta Marcel Nele mans, Caroline Ohms, Isabel Oliviera, Femke Omtzigt, Cunera Onderwater, Ewout Onderwater, Jeroen van Oost rum, Pauline Oudshoorn, Amber van n, Richard van der Plas, Bianca r Pluym, Maartje Popma, Nienke mone Poth, Anouk Pur- Paula Re geer, Tom van Rijn, Nicolette Rijnschot. Evert-Jan Ringers, Lisette Rodenburg. Ron de Rooij, Suzan de Ruyter, André Schaap, Zita van Schagen. Paul Martijn Scheepmaker, Vincent Schoonder- waldt, Joost Schouman, Gabrielle Se- lier, Niels Singeling. Manon Slats, Dia na Star, Dave van Steyn, Jorgo Stok man, Leander Swinkels, Stefan Tam- pung, France-Marie Timmers, Erik Toet, Astrid van Tol. Rincor van der Vel de, Bastiaan Velzel, Kitty Verboom, Bi anca Verhaar, Vincent Vinck, Susanne van der Vlugt, Miquel van der Voorst, Jeanine de Vreugd, Jolanda de Vriend, Marjolein van Wageningen, Olaf de Poppeliers, Simone F slag, Roel Wouters, Maroeska Wurzer, Kees Zaadnoordijk. Brenda Zirkzee, ndervanZuylen. KONINGIN JULIANA SCHOOL, VOORBEREIDEND BEROEPSON DERWIJS, ALPHEN AAN DEN RIJN Afdeling: Verzorgende 4. Afdeling: Lati- fa Azaimi, Fatima Azim, Fatiha Bidaoui. Najima Bizih, Katja Blaazer, Assunta v.d. Bosch, Gerda Burggraaf, Hannan El Hachmi Stitou, Ria Hoogeboom, Shi- la Huisman, Petula v.d. Hulst, Inez Joha, Carolien van Kampen, Karin Koot, Mariska Leysten, Arena van Muy- den, Maaike van Niekerk, Astrid Over- es. Mirella Paling, Carola Rijnsburger, Quinny Sassen, Karola Scheer, Tabbe- je Westmaas, Patricia Wijfje, Esther van Wilgen. Afdeling: Uiterlijke verz. 4. Fatima Am- koum, Bianca Broer. Angelique Brou wer, Mariska Burgers, Monique van Dijk, Monique Ederveen, Cindy van Eg mond, Marcelle van Eijk, Regina Ger- rits, Brenda Koopman, Hanan Mous- bah, Mariska van Nuland, Claudia Rem merswaal, Bianca Roosemalen, Karin Schouten, Christian Strijder. Admini stratie 4. Francine Antonides, Bianca Bakker, Mehtap Cevik, Jacqueline Chang Sing Pang, Naima Cherrabi, Bi anca Groen in 't Wout, Tamara Mark man, Jeany van Schip, Sharon Ubink, Wendy Uittenbogaard, Amanda Wens- veen, Angelique van Woersum, Jolan da v.d. Zaan, Mirjam Zijlstra. HET RIJNLANDS SASSENHEIM, SASSENHEIM VWO Mariélle van Aalst, Sassenheim; Janne ke van Amsterdam, Sassenheim; Hele- ne Beelen, Lisse; Piet van den Berg, Voorhout; Richard Blaauw, Noordwij kerhout; Joost Bloos, Sassenheim; Sandra Bon, Sassenheim; Steffan van den Broek, Voorhout; Astrid de Bruin, Sassenheim, Kim Deutekom, Voor hout; Michael Duijff, Usse; Gijs Frijters. Sassenheim; Mike van der Geest. Sas senheim; Franklin Geurts, Voorhout; Marleen Groot, Sassenheim; Hanneke Heemskerk. Noordwijkerhout; Loes Hogervorst, Sassenheim; Floor Im- mink, Sassenheim; Yvonne Janssen, Lisse, Hanneke van Kampenhout, Noordwijkerhout, Sander Kortekaas, Sassenheim; Coen Kraal, Sassenheim; Merel Kuchler, Sassenheim; Leonie van der Lans, Noordwijkerhout; Alwin Lot- terman, Noordwijkerhout; Maud Mas- selink, Sassenheim; Judi Mesman, Noordwijkerhout, Jasper Mul, Zoeter woude; Eric van Nieuwkerk, Noordwij kerhout, Ezra Noordermeer, Voorhout, Petra Ransijn, Sassenheim; Patrick van Reisen, Sassenheim, Marielle van Rijn, Voorhout; Gerard Rodewijk, Buiten kaag. Ronald van Ruiten, Sassenheim; Enk Schakenbos, Warmond; Astrid Schrama, Voorhout; Ezra Schuitema, Sassenheim; Astrid Soons, Warmond, Heieen van Teijlingen, Warmond, Pieter Touber, Sassenheim; Sam Turner. Noordwijkerhout; Marco van Velzen, Voorhout; Froukje Verhoef, Noordwij kerhout; Louise Verschoor, Sassen heim; Monique van der Voorn, Sassen heim; Angelique de Vroomen, Voor hout; Martin Zandbergen, Sassenheim; Mark van 't Zet, Sassenheim; Martijn Zuijderduijn, Sassenheim. HAVO Vincent Audiffred, Sassenheim; Angeli que Beijk, Noordwijkerhout, Angelique van den Berg, Noordwijk; Sander van den Berg, Voorhout; Frederik Bergman, Sassenheim; Patricia Blijleven, Sassen heim; Cindy de Boeck, Zandvoort; Di- anne Boekhoven, Sassenheim; Susan ne Boele, Usse, Jeroen Booij, Noord wijk; Christina van Braam Morris, Sas senheim; Arjan Broekhof, Noordwijker hout; Willy de Bruijn, Sassenheim, Son- ja van Diemen, Noordwijkerhout; Wilco van Dijk, Warmond; Elbrich Dijkstra, Lisse; Ares Driessen, Sassenheim, Pe ter Duijndam, Noordwijkerhout; Mariël- le Duurkoop, Voorhout; Annelies Een hoorn, Sassenheim; Barry van Es, Voorhout; Renate van der Geer, Voor hout; Jeroen van der Geest, Sassen heim, Iwan de Goeij, Sassenheim; An nette de Haas, Lisse; Linda de Haas, Noordwijkerhout, Chris van der Heden, Buitenkaag; Monique van Hooff, Sas senheim; Wendy Huijts, Sassenheim; Karin Huiskamp, Sassenheim; Diederik Janssen, Sassenheim, Fiona Janssens, Lisse; Maaike de Jong, Sassenheim; Robin van Kampen, Voorhout; Ellis van Kampenhout, Noordwijkerhout; Ma- nuela Kaptijn, Sassenheim; Marit van Keeken, Voorhout; Mark van Keeken, Voorhout; Yvonne van Kempen, Voor hout; Angela Kipp, Sassenheim; Daph ne Kramer, Sassenheim, Marco Kruijs- wijk, Sassenheim; Eline Kunst, Sassen heim; Ingrid de Kwaasteniet, Lisse; Mu riel van Leeuwen, Sassenheim; Frank Levering, Sassenheim; Vincent Loe- nen, Sassenheim; Hanneke Lommer- se, Warmond; Monique van der Meer. Lisse; Jeroen Meijer, Sassenheim; Rob Meijer. Sassenheim; Mariska Meinsma, Lisse; Sander de Mooij, Sassenheim; Philip Nijgh, Sassenheim; Femke Noor- lander, Sassenheim; Theo van der Ploeg, Voorhout; Monique Rodewijk, Buitenkaag; Imre Schalke, Lisse; Eelco Schouten, Lisse; Jessica van der Slot, Voorhout; Minke van der Spruit, Lisse; Friso van der Steen, Noordwijkerhout; Hans Stotijn, De Kaag; Miranda Tette roo, Voorhout; Cees Thijssen, Sassen heim; Nella Vanwesenbeeck, War mond; Esther Veenhof, Voorhout; Su san Veldhoven, Usse; Marloes de Vet ten, Warmond; Jasper Vreugdenhill, Noordwijkerhout; Nancy Waasdorp. Voorhout; Sandra van der Weijden, Sassenheim, Wendy van Wieringen, Noordwijkerhout, Edwin van der Wijn gaard, Sassenheim, Mariene Wijsman, Usse; Nathalie Wijtzes, Sassenheim; Peggy Wijtzes. Sassenheim; Rutger Willemse, Sassenheim; llja van Wilpe, Sassenheim; Cindy de Winter, Sassen heim; Menno van Zundert, Voorhout; Anouk Zwolsman, Buitenkaag. MAVO Jos Baak, Noordwijkerhout; Paul Bar- nas, Voorhout; Martijn Bolwerk, Noord wijkerhout; Bianca Bouwmeester, Bui tenkaag; Wouter van den Brink, Noord wijkerhout; Natasja Broekhuizen, Voor hout; Jeordie Brouwer, Usse; Manon Gerrits, Sassenheim, John Goudriaan, Voorhout; Bobby den Haring. Usse; Malika Honders, Sassenheim; Willem van Huijstee, Noordwijkerhout; Peter Kruik, Sassenheim; Rosaly van Leeu wen, Buitenkaag; Dirk Lommerse, Noordwijkerhout; Margriet Mens, Sas senheim; Anton de Mooij, Sassenheim; William Myles, Sassenheim, Mark Nieu- wenburg. Warmond; Wilko van Noort, Noordwijkerhout; Bernd van Onselen, Sassenheim; Aleya Oorthuizen, Noord wijkerhout; Vincent Oosenbrug, Voor hout; Ivo Prins. Usse; Fabrice van Put ten, Sassenheim, Jayanne Reddy, Us- serbroek, Jelle de Ridder, Sassenheim, Pascalle Rieken, Voorhout; Danièlle Rozemond. Sassenheim; Alexander Sievers, Sassenheim; Geoffrey Sips. Sassenheim; Patrick van der Slot, Noordwijkerhout; Laura Stevens, Noordwijkerhout; Marcia van Veelen, Voorhout; Astrid Veenhof, Voorhout; Paul Verdegaal, Noordwijkerhout; Mat thijs Verhulst, Noordwijk; Daniëlle Ver schoor, Sassenheim; Marike van Vliet, Noordwijkerhout; Michiel Vreeken, Noordwijkerhout; Joppe Vreugdenhil, Noordwijkerhout; Fons Welters, Voor hout. Ineke Westerhoud, Santpoort- Zuid; Hank van 't Wout, Noordwijk. GEM. SCHOLENGEMEENSCHAP AL- BANIANAE VWO Brenda Benningshof, Jolanda de Bie, Myrna van Bijnen, Tina Bollin, Erwin Bon, Menno van Boven, Yoya Braams. Olaf van den Broek, Yvette Cabrera-Sil- vius, Mischa Cohenno, Thomas Es- man, Mila Groot, Ninke Hiemstra, Ma- jelle Hindriks, Ton Hoitink, Maaike van der Horn, Lennert Hug, Pieter Huizen- ga, Suzanne Jajetovic, Onno Jong- mans, Alrik Kalsbeek, Jaap de Keijzer, Ronald Kleijbeuker, Lianne Knoben, Natascha Koetsier, Tommer Lahat, Bri gitte van Lammeren, Mare Langer, Tjits- ke Leemans, Martijn Lohmann, Jan Ma- chek, Titia de Mes, Bauke Milo, Sonja Móllers, Laura Nijhof, Rikkert Nijsen. Marlijn van Ommen, Martijn Onderwa ter, Sander van der Pijl, Mark van der Plas, Annemieke Rattink, Nancy Riet- broek, Mark Roos, Astnd van Ruiten, Inez van der Sandt, Yuri van Schelt, Ro zemarijn Schuring, Dennis Schutten. Stephan da Silva, Anne-Maria van der Spek, Wendy van Steijn, Anton Steven- se, Laurette Titshof, Jeanine Tjon Sien Kie, Wilfred Valentijn, Marloes van Vel zen, Laurence Venne, Esther Verburg, Nienke Verwijs, Bart van der Vlies, Niko- laas Vries, Ingrid Wesselingh, Marianne de Wit, Jurriaan Wittenberg, Jacqueline van Zaal, Jeroen Zandbergen. HAVO Said Abarni, Malika Azaknouni, David van Baarle. Hanne van Baarle, Arjen Barreveld, Roelfke Bijkerk, Cassandra Blom, Leo Bouwman, Pam Braun, Petra van den Brink, Werner Broekhuizen, Emmie Buermans, Myke ter Burg, Fran cis Chang-Sing-Pang, Martijn van Da len, Harrie Dechering, Rose-Marie Dek kers, Silvia Dobbe, Tanja van Donk, Martijn Duijndam, Dennis van Egmond, Naima Elbezaz, Natascha van Engelen, Alexander Goutbeek, Bas Groothuis, Natanja van Harskamp, Suzanne Har vey, Juanita Hennipman, Dennis van den Hooren, Danny van der Hoorn, Dick van der Horst, Astrid Hut, Peter Jansen, Funda Karakoca. Patrick de Keijzer, Miranda van Kempen. Anne miek van Kinderen, Dimitri Koens. Roe land Kok, Monique Kompier, Bastiaan Koppenrade, Sander van der Kraan. Ri chard van Kreuningen, Alexander Krumm, René Kuiper, Wieke van der Laan, Remco van Latum, Frank van Leeuwen, Ronald Lelieveld, Dion Len- ting, Petra van Uth, Arie-Jan Lommers, Nicole Martens, Wendy van der Meer, Wim Munnik, Marco Nielen, Sonja Nij- holt, Patrick van Oostende, Edith Osna- brug'ge, Ellen Pet, Chris Peters, Tamara Pieterse, Marnix Postma, Tamara Re- nee, Femke Rutten, Ralph Ruygrok, Ju dith Simons, Sonja Sins, Irma van Smoorenburg, Vanessa Snell, Rishi Soekhoe, Bonita Spaan, Dennis Straa thof, Evelyn Straatman, Yvonne Tols- ma, Marian Toornvliet. Unda van Vel zen, Heidi Verkerk, Gisèle Vermond. Ar jen Veuger, Merle Vis, Edwin van Vleu ten, Mark Vlietstra, Richard Waardijk, Marcel Wansinck, Daisy van der Werff. Daniélla van Weringh, Hanneke van Wijk, Selma van Winden, Gabriëlle de Wit, Olaf de Wit, Saskia van de Zon, Je roen Zuijdendorp. MAVO Fabian Baldwin, Ivan Beckers, Pascal Bloemheuvel, Jeroen de Blois, Karen van den Boom, Hilma te Bos, Jan-Wil- lem van den Bos, Luco Buhrs, Dimitri Buntsma, Stefan Burgers, Debbie Co- ber van Duijn, Matthijs Eggink, van Egmond, Roy van Egmond, wald van Elburg, Fausto Eletto, Emens, Corbert Epping, Santino J\ ranti, Marco Fioole, Linda Haring, Harmes, Stephanie van Heese u Paul van Hoek, Bianca Hofman, Jong, Roy de Jonge, Martijn Jo 3 Kalid Kassem, Diana Keijzer, Just r Kessel, Leslie Kock, Miriam Kosta 1( dy Kroon, Andrea Lagendijk, Mie^; Lange. Marjolijn van Leeuwen, f brandt Leliveld. Erika Lof, Marck, Mendie Maurer, Martijn 1 Meer, Micha Meevers Scholte, E e Meihuizen, Eerke MeijerzuSd U Sonja Moize de Chat, Mariska Melanie Mulder, Linda de Nijs, Oostdam, Jacqueline van der Inge Prenger, Erik Punt, Leonie I ling, Miranda Remmerswaal, Mi de Ridder, Danny Roberts, A 3' Roos, Annegien Roozendaal, 01 Ruiter, Linda van der Sandt, Scheepe, Leonard Schmal, Schrover, Bas Sierag, Bruce Sp burg, Ellis Spijkers, Ronald Ster SyreetaTalakua, Mohammed Tib, van Tol. Raymond Ubink, Robin tijn, Bianca van Veen. Lisa Veldl Patrick van der Vlugt, Manon Volg Tamara de Vries, Martijn van der Maud van Wijk, Chantal Wusten Katwijk ZH: Diana Propoli. Leiden 1 nifer Dekkers, Dorothe Hoekstra, ca Leschot, Mariken Overdijk, üe Planqué, Maurice Reiche, Arjanl ners, Inanna Sumer, Laura Tim Harmen Tjaarda. Ollivier Trouw, Venwoerd, Mariëlle van der Wan den Eric Wiesmeier Nieuw-Ve Rinke Lutkeveld, Robbert Midder Marijn Raggers, Barbara Rothe* pijn van de Staak. Frank van Noordwijk ZH Meike van Margreet Rodenburg, Joost Vei Fokke Dooijewaard, Alexander E( Roland van den Enden. Job v ten, Ralph Hanekamp, Jai Heemskerk. Karin Hendriks. La Jong, Diederik Kok, Marjolijn Maa Marjolijne Mulder, Annetje Oomei rolien van der Pot, Fayette Proper senheim: Nina Linssen, Liane Vel Voorhout: Martijn Bus, Huib de Boris Hocks, Daan Koster, Jacqu Bailly, Joost Moerenburg, Am Schenk, Hella Snoek. Zoeterwi Nathalie Wellstood. VWO Abbenes Carole Brouwer, Sanne Amsterdam: Florent Prisse Katwi Celia Admiraal. Dirkjan de Boer, Buijs, Dick Kromhout, Stefan Mf se, Niels Verdoes. Jane Zoutendij den: Maxim van der Baan, Zamii Beek, Esther Behrendt, Karin v Berg, Margriet Boddendijk, Ma Boer, Menno Briët, Patrick de I Joost Erades, Adrian Gorun, Lies hoff, Jeroen Ruiter, Fedro Sch Martijn Venselaar, Paul Vonk, Li de Wilde. Leiderdorp: Ayla Autuj na Du Ry van Beest Holle, Maaik Grieken, Bas Nieman. Nieuw-Ve Sander Beukema, Wenka Booij, J Jansen, Martijn de Jong, Ivar Lee se, Martijn van der Linden. Boeli meijer, Helen Sanderson Noo ZH Eric de Best, Nicole van Gi Femke van der Uppe, Saskia Vers ren, David Vliegen Noordwijke Arto Boyadjian, Arno Roelofs, f Wessing. Oegstgeest: Aukje Bai Machteld van Barchjansen. Breimer, Hyke van den Broek, I Cramer, Maurits Dirksen, Thijs F rich, Richard Gibson, Annemar Groot, Marieke Harpe, Otto Hasel Frans van Helsdingen, Seba Hers, Abel van Herwaarden, van der Horst, Berit van Hulst, Fl< peij, Just in 't Velt, Onno Kal, Bc Kerckhoff, Johan Kuijt, Jeroen K Caroline van Leuven, Meeuwis d van Wijngaarden, Quirien Lisma bet Mooij, Elda Papapoulou, Lilia derman, Mariëtte Roelofsen. J Sassen, Wobine de Sitter. Maarl Soeten, Pieter-Jan Sterk, Minoul mers. Els Verbeek, Constantijl haar, Kirsten Verra, Menno Vers< Kwinten Vissers, Nora Voormole jen Wink, Victorien Wolters, Ma van Zwet. Rijnsburg: Nicolette cluse, Doron Kurz, Johan van de Tamarah van Rijn, Robin Sprinkh Sassenheim: Daniëlle Vallen Voorhout: Marjolein de Bruijne, Jc Jongerius, Rolf Verlaan Voorset Pepijn Bos, David Brunsveld. mond: Mirjam Bout, Maurice Kivit van der Salm. ClA-Ut&cAx/ootdeiife*! Clock House. Meerkleurige legging met exotische prints. M-L Clock House. Hot pants in pepitaruit. Met ceintuur.^ L-XL A Ecco. Katoenen band- plooishort met ceintuur. S-M-L Katoenen short in wijd model. 38-46 Linnen-look bandplooi- short met ceintuur. 38-46 T-shirt met kant. M-L 14.-

Leidse Courant | 1992 | | pagina 14