Voorhoutse nota over randweg is 'praatprent' 1 E N N IS CIRCUIT De Munnik en KLTV klimmen uit het dal omhoog LEIDEN EN OMGEVING BOUWPLANNEN? REGIOJOURNAAL Woningbouw Berbice blijft onzeker Rabobank C Cfi-tdaeSouACWit DINSDAG 16 JUNI 1992 Oud-burgemeester Hillegom overleden HEEMSTEDE - Naar eerst nu bekend is gewor den is vorige week woensdag 10 juni in Heemstede jhr. Otto Frans Antoine Hubert van Nispen tot Pan nerden, oud-Commissaris van de Koningin in Overijssel, overleden. Van Nispen tot Pannerden werd 85 jaar oud. De op 14 april 1907 in Pannerden geboren Van Nispen tot Pannerden was van 1932 tot '37 burgemeester van zijn geboorteplaats. Van 1937 tot 1964 was hij burgervader van Hillegom. In de periode van 1950 tot 1960 was hij voor de KVP lid van de Provinciale Staten van Zuid-Holland. Voor die partij zat hij ook vier jaar ('60-'64) in de Eerste Kamer. Van 1964 tot 1973 was hij Commissaris van de Koningin in Overijssel. Van Nispen tot Panner den was tevens enige tijd voorzitter van de Konink lijke Algemene Vereniging van Bloembollencul tuur en president-curator van de Technische Hoge school Twente. Meisje (3) verdronken LEIDSCHENDAM - Een 3-ja- rig meisje uit Leidschendam is gisteren verdronken in een sloot bij de Leidschendamse Weg De Herberg. Rond twaalf uur kwam bij de politie de mel ding binnen dat er een meisje in het water gevallen was. Toen ze ter plaatse kwam had den omstanders het kind al uit het water gehaald. Het kind werd met spoed naar het Anto- niushove-ziekenhuis ge bracht, waar het enkele uren later overleed. De vermoedelij ke oorzaak van het ongeval is dat het meisje bij het spelen aan de waterkant in de sloot is gevallen. Auto met andere wielen teruggezet NOORDWIJK Een Duit se badgast belde vanoch tend de Noordwijkse poli tie, omdat hij zijn auto met de neus in de andere rich ting terugvond. Uit gege vens van de boordcompu ter bleek dat de auto om 4.00 's nachts is gestolen en dat er 37 kilometer mee is gereden. Er is ook een licht ongeval mee gebeurd. Ver der bleek een viertal aan merkelijk goedkopere wie len onder de auto te zijn ge monteerd. De auto werd op precies dezelfde plek, maar in omgekeerde richting, te ruggezet. Landbouwschap bepleit meer onderzoek naar gebruik Metamnatrium REGIO Het Landbouwschap wil dat er meer stu die wordt gedaan naar het gebruik van Metamna trium in de bollenteelt. Minister De Vries van Soci ale Zaken deed "onlangs het voorstel dit bestrij dingsmiddel met ingang van 1 juli uit de handel te nemen. De in het Landbouwschap vertegenwoor digde organisaties - met uitzondering van de Voe dingsbond FNV die de maatregel van De Vries niet afwijst verlangen meer gegevens boven water. Zo vindt het Landbouwschap dat het verrichte on derzoek teveel uit is gegaan van niet-realistische omstandigheden. Daarnaast zegt het schap, dat de bollenteelt Metamnatrium als grondbesmettings- middel nodig heeft. Bovendien zou een verbod op het gebruik van dit middel ook de tuinbouwteelt in gevaar brengen. Oranje Comité Rijnsburg vraagt amateurkunstenaars RIJNSBURG - Het Oranje Comité van Rijnburg is op zoek naar amateurkunstenaars uit Rijnsburg en Valken burg, die mee willen doen aan een expositie in de feest- week. Het is de bedoeling dat het raadhuis van Rijnsburg tussen 27 juli en 1 augustus vol komt te hangen met kunstwerken. Belangstellenden kunnen zich inschrijven voor alles wat met beeldende kunst te maken heeft. Naast olieverf, aquarel, ets, tekening, beeldhouwwerk en fotografie valt ook te denken aan handwerk en poppen. Per categorie moeten er minimaal drie en maximaal zes werkstukken worden ingeleverd. Een jury kent na het bekijken van het ingeleverde materiaal aap de beste inzender de Zilveren Penseel toe. Jeugd van tien tot en met zestien jaar dingt mee naar de Zilveren Griffel. De kunstwerken kunnen vanavond en donderdag tussen zeven en acht uur op het raadhuis van Rijnburg worden ingeleverd. De expositie zelf wordt op maandag 27 juli om vijf uur geopend. Motorrijder (21) gewond NOORDWIJKERHOUT - 21-motorrijder uit Noord wij kt hout is vanmorgen rond acht ui- gewond geraakt nadat hij in bed sing kwam met een 16-jari|n plaatsgenoot op de bromfiets. I motorrijder reed over de 's-Gif1 vendamseweg in Noordwij] hout in de richting van de spi wegovergang Piet Gijs. Ter hoof1 te van zijn woning wilde hij al< slaan. Toen hij het fietspad krui te zag hij de over het fietspad dende bromfietser over hoofd. De motorrijder is met i bekend letsel overgebracht na; het AZL. De bromfietser is dof' de politie naar huis gebracht. VOORHOUT - De Voor houtse 'beleidsnotitie randweg en bufferzone Oosthout-Postwijk' is in de woorden van wethou der B. Joon van Ruimtelij ke Ordening en Milieuza ken voor alles een 'praat- prent'. Het is niet meer dan een indicatie van de mogelijke tracé's die de randweg zal nemen. De erin gelanceerde opties ont beren dan ook een financiële invulling, en dienen vooral als hulpmiddel in gesprekken met Noordwijk, Sassenheim en Noordwijkerhout. In meer of mindere mate zullen alle drie deze gemeenten baat heb ben bij de Voorhoutse ontslui- tingsweg op de SI. Het Voor houtse station zal er beter be reikbaar door worden. Noord- wijk krijgt bovendien een snel lere aansluiting op de snelweg A44, wat belangrijk is voor het 'Sashout klinkt verschrikkelijk' Het tweede deel van de nota ging over de bufferzone tussen het Voorhoutse Oosthout en de Sassenheimse Postwijk. Geen van de aanwezige commissieleden zag veel heil in een eventueel samengroeien van Voorhout en Sassenheim. J. Warmenhoven (Gemeentebelangen) vreesde dat als de dorpen eenmaal aaneen groeien, ook de gemeentes zullen worden samengevoegd. „Sashout klinkt niet alleen ver schrikkelijk; dat is het ook!", liet hij over zijn oordeel op zo'n ontwikkeling weinig twijfel bestaan. Hij merkte daarnaast op dat Sassenheim al tot aan haar gemeentegrens is uitge groeid, zeker gezien de toekomstige bouwplannen voor de Roodemolenpolder. Daar zullen naast een sportpark ook een aantal woningen verrijzen. Waarop wethouder Joon conclu deerde dat als Sassenheim totaan haar gemeentegrens vol is, de handhaving van de bufferzone een zaak van Voorhout zal toerisme. De commissieleden misten al len de financiële onderbou wing in de plannen voor de randweg. Die moet onder meer de spoorbaan Leiden-Haarlem en de Haarlemmertrekvaart kruisen, met alle kosten van dien. Bovendien doorsnijdt de geprojecteerde weg een aantal vanuit landschappelijk oog punt gevoelige gebieden. „Het is nu wel eens tijd voor beslui ten; nota's hebben we al ge noeg gehad", aldus CDA-com- missielid D. IJdo. Zonder kos tenplaatje vond hij het niet erg zinnig om over allerlei trace's te gaan praten. Hij vond L. van der Zon aan zijn zijde. J. War menhoven van Gemeentebe langen noemde het zelfs „een financiële strop om de nek van Voorhout, die toch al zo dun is". De buurgemeenten zou den wat hem betreft best wat enthousiaster mogen reage ren, vooral Noordwijkerhout. Maar ook Sassenheim krijgt door de voorgestelde randweg een extra ontsluiting op de SI. De wethouder stelde duidelijk dat het hele plan afhangt van financiële steun van provincie en buurgemeenten. „Als de provincie niet wil meebetalen, ontvalt de basis aan dit plan, ,en aan de hele structuur schets. Dan moet de hele dis cussie opnieuw gevoerd wor den". Deelnemer aan zo'n discussie zal zeker de actiegroep 'Groen en Leefbaar Voorhout' zijn. Deze actiegroep is enige tijd geleden opgericht vanuit ver ontruste Oosthouters. Gebruik makend van het inspreekrecht liet men voor de vergadering weten dat een randweg niet per se de enige manier is om de Voorhoutse verkeersstruc- tuur in te richten. Brandweercommandant Van Diemen draagt commando over Bibliotheek tegenover gemeentehuis VOORHOUT - De spoorweg overgang een stukje opschui ven in de richting van het raad huis en de bibliotheek daar te genover bouwen. Dat zijn twee kenmerkende punten in de plannen van stedebouwkundi- ge Veldhuizen die gisteren aan de Voorhoutse commissie voor Ruimtelijke Ordening gepre senteerd werden. Veldhuizen wil de sfeer van de Herenstraat ook over het spoor door laten lo pen. De relatie tussen raadhuis en dorp zou ook versterkt moeten worden. De parkeer plaats op de plek van het vroe gere gemeentehuis zou in elk geval bebouwd moeten worden met winkels. Ook de twee wo ningen aan de kop van de Beu kenrode en de Herenstraat zou den op langere termijn moeten wijken voor een winkelpand. Verder zou de kop van de Boek horstlaan aangepast moeten worden tot een soort pleintje. Radicaler van opzet is een twee de plan, waarbij de aansluiting tussen Jacoba van Beierenweg en Herenstraat wordt doorbro ken. De Herenstraat loopt dan met een knik en een nieuwe spoorwegkruising door in de richting van het raadhuisplein. Dat zal het Raadhuisplein een prominentere functie geven. Aan de nieuwe weg, bij het raadhuis zal dan ook de biblio theek, waarvoor al in november de eerste paal de grond in moet, verrijzen. De commissieleden werden wat door deze nieuwe plannen overvallen. Vooral Groen Links raadslid A. Wij- ling-Schellingerhout reageerde korzelig. „Ik heb de dia's echt niet na zitten tekenen. Voorlo pig kan ik er nog weinig over zeggen". WD-er L. van der Zon drong erop aan dat ook de eerder besproken studielocatie voor een bieb bij het SEC niet uit het zicht moet verdwijnen. (ADVERTENTIE) OP NAAR VAN OER PLOEG! Het vertrouwde adres voor; RAMEN EN DEUREN, WAND- EN PLAFONDBEKLEDING SCHUIFPUIEN SERRES. ETC. Voor nieuwbouw en renovatie. Uitgevoerd in onverwoestbaar kunststot van het kwaliteitsmerk deceuninck Onderhoudsarm, leverbaar in i diverse kleuren, volledig i gegarandeerd en door onze vakmensen perfect op maat gemaakt. Het geheel voorzien van Komo-cerfificiit. Kom gewoon eens alles op uw gemak bekijken. We geven u graag uitgebreid advies. KUNSTSTOF OM OP TE BOUWEN. W3 Dl At/* Mrkvca Fabnek en showroom: De Lasso 60, Roelofarendsveen, lel. 01713-15361 - telefax 01713-15202 Brandweercommandant L.van Diemen van de brandweer in Lisse werd gistermiddag op eervolle wijze door burgemeester G.van der Kroft uit zijn functie ontheven. Van Diemen wordt over een maand de nieuwe commandant van de vrijwillige brandweer van Hillegom. T.Augustinus volgt Van Diemen op tot dat een nieuwe brandweer commandant is gevonden. Van Diemen kwam september 1983 in dienst van de brandweer in Lisse. Als commandant maakte hij grote branden mee als die van het jongerencentrum Magnifiosi, houthandel ELKA en bar-restaurant Het Vierkant. Van Diemen heeft zich de laatste jaren hard gemaakt vi de verhuizing van de brandweerkazerne van de Grevelingensti| naar het centrum van Lisse. Van Diemen werkte in Lisse op parttimebasis bij de brandweer. In resterende tijd was hij afdelingschef milieu en bouwkunde bij de meente Lisse. Van Diemen vertrekt naar Hillegom, omdat hij daari time kan werken. Na de zomervakantie start de gemeente Lisse i! een sollicitatieprocedure voor de opvolging. Het ligt in de verwa,. ting dat Lisse eind van dit jaar met de nieuwe brandweercomm, dant op de proppen komt. foto: henk van den ef Kunstenaars werpen Blik op Voorhout De expositie 'Een blik op Voorhout' wordt donder dagavond in het Voorhoutse gemeentehuis geo pend. Een tentoonstelling met kunst door Voor houtse kunstenaars en kunstenaars uit de regio. Een paar maanden geleden benaderde burge meester M. de Goeij-Smulders de Volksuniversiteit Voorhout met het verzoek of zij tentoonstellingen wilden organiseren in de ruime hal van het raad huis. Vervolgens werd de werkgroep Voorhout Creatief in het leven geroepen. De werkgroep be staat uit Riet Lippits, Greetje de Graaf en Hester Groeneweg. „Het thema hebben we zelf gekozen. Het leuke ervan is dat je er allerlei kanten mee uit kunt. Je hoeft niet alleen huisjes, boompjes en bruggetjes te schilderen", zegt Hester Groeneweg. Een expositieruimte vindt de werkgroep voor Voor hout heel belangrijk, zeker in het licht van de ko mende groei van het dorp. „Andere dorpen doen ook veel meer aan kunst dan Voorhout", vinden de dames. De Kroatische asielzoekers, die vorige week nog een tekening aan de burgemeester aan boden, zullen ook werk inbrengen. De expositie vanaf vrijdag 19 juni tijdens kantooruren te bezich tigen, en duurt tot 12 september. foto: henk van den ende Verkeersoverlast Herenstraat toch aangepakt VOORHOUT Er komt min stens een wegversmalling, al dan niet met drempel en ver keerslichten, in de Voorhoutse Herenstraat ter hoogte van 'Huize Agnes'. Maar het is ook nog niet uitgesloten dat er nog meer verkeerssluizen in de He renstraat zullen komen. Dat was de toezegging die wet houder B. Joon gisteravond deed tijdens de commissiever gadering voor Ruimtelijke Or dening en Milieu. De commis sie boog zich over de notitie over de verkeersproblematiek in de Herenstraat. Uit de nota blijkt dat er weinig verkeersbe perkende maatregelen moge lijk zijn op de Herenstraat, ze ker niet voordat de randweg naar de SI er is. Ook de NZH wil van de meeste maatregelen niets weten. De commissieleden waren niettemin van mening dat er iets moet gebeuren. Op J. War menhoven van Gemeentebe langen na, die meer zag in een omleiding door de woonwijken om het doorgaand verkeer te ontmoedigen, kozen de com missieleden voor een wegvers malling, al dan niet met extra verkeersdrempel. Koor Het koor Vox Evangelica uit Aalsmeer treedt vanavond op in de Agathakerk in Lisse. Op het programma staat onder weer het Requiem van Fauré. Het kporconcert begint om kwart over acht. De toegangs prijs bedraagt 7,50. Houders van Pas 65 en CJP betalen 5,00. Popmuziek De Engelse band Fudge Tunnel speelt vrijdag in het Lissese jongerencentrum Magnifiosi. De muziek van Fudge Tunnel wordt gedragen door swingen de drums en harde gitaarmu ziek. Fudge Tunnel heeft zich laten inspireren door onder meer Nirvana. Het concert aan de Ruishomlaan begint om tien uur. De toegangsprijs is voor Magni-leden acht gulden en voor hiet-leden zes gulden. Concert (1) Leerlingen van de Muziek school Lisse en Omstreken ge ven vrijdag in de Dorpskerk van Sassenheim een concert. Op het programma staan wer ken van onder meer Mozart, Debussy en Molnar. Als solis ten treden op Wilma Sybrandy (dwarsfluit), Anne Marie van Dijk (harp), Anna Zajac (pia no), Saskia Kruysse (fluit), Ti tus Koster (klarinet) en Tineke van Gunst (dwarsfluit). Het concert aan de Hoofdstraat be gint om half acht. De toegangs prijs bedraagt f2,50 voor vol wassenen en 1 gulden voor de jeugd. Concert (2) Organist Jaco van Leeuwen geeft vrijdag een concert in de Triumfatorkerk van Katwijk. Van Leeuwen speelt stukken van onder meer Mendelssohn, Bach, Andriessen en Dupré. Het concert bègint om kwart over acht. De toegangsprijs be draagt tien gulden. LeifEricson Wethouder mevrouw M. Breu- nesse legt zaterdag samen met padvinder Floris Olsthoom de eerste steen voor het nieuwe clubhuis van waterscouting groep Leif Ericson in Voor schoten. Het nieuwe clubhuis wordt op de plaats van het oude gebouwd aan de Rouw kooplaan 21. Het clubhuis kost 600.000 gulden en wordt voor een deel door de gemeente en het ministerie van WVC bekos tigd. LeifEricson betaalt de in richtingskosten, in totaal 30.000 gulden. Daarvoor wordt actie gevoerd. Bouwer is Niers man BV uit Voorschoten; het gaat om een leerlingbouw plaats. Idoor JOOP PEETERS VOORSCHOTEN - De gemeente Voorschoten heeft nog sted moeite met met woningbouw op het landgoed Berbice. De c| missie financiën sprak gisteravond uit dat alles zoveel mogelijk de oude staat moet blijven op het landgoed, en wil dat ook in( bestemmingsplan vastleggen. Dit tot ongenoegen van de eiga ren, die enkele woningen willen laten bouwen. Het onafhankelijke adviesbureau Harberts heeft de natuur-i landschapswaarden van de buitenplaatsen Berbice en Beresta onderzocht. De eigenaren van Berbice zijn weinig te spreken c? het uitgebrachte rapport en hekelen de zienswijze dat een 01 koepelende beheersvorm nodig is. Mr. S.A.C. Begeer: „Del meente moet niet vergeten dat onderhandeld wordt met eiga ren, die al flink richting 80 jaren lopen. Spoed is daarom gewei De gemeente moet zich niet in het avontuur storten door de eij naren beperkingen op te leggen, maar de daaruit voortkomend! nanciple gêvolgen zelf niet te dragen". Mr. K. Antal: „De huid eigenaren hebben steeds het historische bewaard van de buil plaats. Thans zeggen de eigenaren, dat indien op beperkte wj enige woningen gebouwd mogen worden mede door die bouw j waarborg voor de toekomst geschapen wordt". Wethouder dra ten Have (CDA) stelde te beseffen dat een overkoepelende heersvorm alleen mogelijk is met medewerking en volledige! stemming van de eigenaren. De commissieleden konden elk en de wethouder vinden in een nieuw plan voor de uitbreiding j het motel De Gouden Leeuw. Het nieuwe plan omvat het afbrei van het bestaande garagebedrijf om zo het motel te kunnen I breiden met ca. 45 kamers en een ondergrondse parkeerruid van 30 parkeerplaatsen. Daardoor is overbouwing van de besta de ontsluiting naar de parkeerplaatsen nodig, waardoor ook del tree van het restaurant en het motel samengevoegd kunnen den. Het plan kan gerealiseerd worden met gebruikmaking artikel 19 van de wet op de ruimtelijke ordening. Ten aanzien! een beoordeling van het nieuwe bouwplan van Hoogvliet suj markt op de hoek Veurseweg-Papelaan gaf de commissie nog gj uitsluitsel. De commissie wil eerst de hoorzitting van hedenavj afwachten. Volgens het bouwplan komen de nieuwe superma en het woonhuis langs de Veurseweg te staan. De bestaande suj marktruimte wordt afgebroken en ingericht tot parkeergelea heid. Kritiek was er op het bijtrekken van de begane grond vanl woonhuis bij de supermarkt. Hoogvliet heeft zonder vergunn het oude herenhuis afgebroken en heeft een herbouwplicht. LEIDEN De Munnik en KLTV willen met een hoogwaardig open toer nooi de weg uit het dal omhoog terugvinden. Marco Visser en Nathalie van der Voort nemen de hoogste posities in het Leiderdorpse Bl-evene- ment in. De directe be dreiging moet hier komen van respectievelijk Onno Guinau en Jolanda Mens. In Katwijk lijken de der- tigplus onderdelen het te gaan winnen van de open onderdelen. „We hebben met de competitie inderdaad in een dal gezeten", wil De Munniks wedstrijdlei der Gregor Scheers best nog vertellen over zijn club. „Maar- ik hoop, dat dat nu achter de rug is en dat we met een goed bezocht open toernooi weer de weg omhoog vinden. Bij het 55-jarig bestaan zou dat een positieve bijdrage aan een lus trum zijn." Gregor Scheers, die samen met Karin van Hei ningen leiding geeft aan de goed over de diverse speel- sterktes verdeelde onderdelen van het jaarlijkse evenement, kan in de BI aantrekkelijke partijen tegemoet zien. De krachtsverschillen zijn door het ontbreken van de echte top van het district nog maar zeer gering. Concurrentie Marco Visser en Onno Guinau zijn wel als finalisten aangewe zen, de concurrentie ligt op de loer, want voor Perry Paauw en Marc Nagelkerken is een plek je in de finale even goed moge lijk. De als derde geplaatste Marieke Bethlehem wist in Lisse de opmars van Jolanda Mens nog tot staan te brengen, maar de nummer 1 van de De Munnik-lijst, Nathalie van der Voort slikte in het Kampioen schap van de Bollenstreek een nipte nederlaag. Een open strijd, omdat Claudia Witte- man op de haar vroeger ver trouwde grond ook verrassend kan uithalen. Bij de B2-heren kunnen Talbert Boef, Martij n Zandvliet en Eric Bolten lijst aanvoerder Robbert-Paul Hartwijk zonder problemen van de troon stoten. Iri de Cl-categorie wordt Mar tin Verkerk bedreigt door on der meer Sohel Moussavi van OLTC's eerste team, en Wou ter van Tongeren. Bij de da mes vormt de routine van de Leiderdorpsen Monique van Bijsterveldt en Joan Zonnevyl- le een groot obstakel voor eer- steteamspeelster Judith Pie- tersen en LC D-Master Lisette Faas. In Dl ondervindt Lisse- winnaar Marcel de Bruin dege lijke concurrentie van Hans van Velzen, opnieuw eeh Van Tongeren, Maarten, en thuis- speler Herbert Smaal. Bij de dames weet Rieneke Chris- pijn, dat Ingrid Machielsen en Karin Boers met even veel graagte voor de titel gaan. Bij de dertigplussers wordt een fi nale verwacht tussen Rudolf Molendijk en Fred Caren, ter wijl bij de veteranen Har Meij er en Han Diets dit gegeven moeten waarmaken. Met de komst van een nieuwe toplaag op de veel te snel, volkomen versleten regupol banen, is ook de trek naar het park aan De Krom teruggekeerd. De dertigplus groepering dreigt het zo langzamerhand te gaan winnen van het open onder deel, want zowel in C2, als Dl zijn de schema's aanwezig. De toplaag van de Leidse toer- nooispelers ontbreekt bij KLTV, al mogen de Katwijkers met de komst van Jan Mens en Jaap van Delft in de C2 30+ niet over het nivo klagen. In de open D zijn Rene Hoek en Cees Kuit de grootste kans hebbers voor een plaats in de eindstrijd. Esther van der Wiel krijgt het vertrouwen bij de da mes, en dit voor Nicolette Hou wer. Sita en Tineke van der Plas hebben wederom de wed strijdleiding in handen, de laatste zal met Els Westdijk ook het racket moeten hante ren om de hoofdprijs in het C2 30+ damesdubbel te verove ren. De lijstaanvoerders in het HDD1 30+, Masters-deelne- mers Holsheimer en Mulder werden door de lokale favorie ten, Cor Kulk en Johan Theel- en met 6-1, 1-6 en 7-5 uit het toernooi gekegeld. Plaatsing De Munnik - Leiderdorp HEB11. M. Visser. 2. O. Guinau, 3. P. Paauw, 4. M. Nagelkerken. HEB2: 1. R.P. Hartwijk, 2. T. Boef, 3. M. Zand vliet, 4. E. Bolten DEB: 1. N. v.d. Voort, 2.HDB: 1. J. van Leeuwen/R. van Marwijk, 2.0. Guinau/M. Smit, 3. F. H. v.d. Capellen, 4. M. Lol- ling/Ph. Nagtegeller. HEC1: 1. M. Verkerk, 2. S. Moussavi, 3. W. van Tongeren, 4. N. Kuipers. HEC2: 1. J. Kleinjan, 2. J. Zandber gen, 3. J. Manuputty, 4. J.P.Hak. DEC1: 1. J. Pietersen, 2. L. Faas, 3. M. van Bijsterveldt, 4. J. Zonnevylle. DEC2: 1. M. Zwerver, 2. M. Beran. HDC: 1. G.J. v.d. Heijden/A. Talakua, 2. M. Ooms/I. Ponsioen. DDC: 1. E. Gerrese/J. Zonnevylle, 2. S. Draulan- s/I. Polla. GDC: 1. M. H. van Bijster veldt, 2. M. Griekspoor/A. Robben. HED1: 1. M. de Bruin, 2. H. van Vel zen, 3. M. van Tongeren, 4. H. Smaal. DED: 1. R. Chrispijn, 2.1. Machielsen, 3. K Boers, 4.1. Springvloed. HDD1: niet geplaatst. DDD1: 1. E. S. Dek ker, 2. M. Kengen/K. Wilbrink. GDD1: 1. K. v.d. Berg/M. Chrispijn, 2. M. Willems/H. Kroon. In D2 is niet ge plaatst. HED 30+: 1. R. Molendijk, 2. F. Ca ren. HE Vet.: 1. H. meijer, 2. H. Diets. HDD1 30+1. W. van As/F. van Haver, 2. A. Gijben/A. Pronk. DDD1 30+: geen plaatsing. GDD1 30+: 1. A. Adri- aanse/R. den Boeft, 2. N. v.d. Meij/G. Hoogenboom. KLTV Katwijk HEC: 1. J. Manuputty, 2. E. van Elde- ren. HDC: poule. GDC poule. HEC2 30+: 1. J. Mens, 2. J. van Delft. DEC2 30+: poule. HDC2 30+: poule. GDC2 30+: 1. C. Kroon/E. Kraska, 2. L. v.d. Heiden/T. Berends. HED1: 1. R. Hoek, 2. C. Kuit, 3. J. Plugge, 4. A Broekhof, 5. M. Polak. DED1: 1. E. v.d. Wiel. 2. N. Houwer. HDD1: 1C. Kuit/J. Plugge, 2. E. Aart- man/A. Broekhof. DDD1: 1. J. Brugg- he/E. v.d. Wiel, 2. E. van Beelen/M. van Duijn. GDD1: 1. J. Paauw/B. den Graaf, 2. N. Houwer/F. Bekkers. HED1 30+: 1. J. Paauw, 2. C. Duin dam, 3. D. v.d. Molen, 4. W. Kijf. CcüLe Sou^uvnt DEDl 30+: 1. E. Wellner, 2. F. Peï son. HDD1 30+: 1. E. Holsheimö Mulder, 2. C. Schaap/Ch. Verh/ DDD1 30+: 1. J. van Bechtum/Kr vensbergen, 2. L. Hoogervort Schouten. GDD1 30 1. P. L.1 Maris, 2. A Plug/I. Hooimans.

Leidse Courant | 1992 | | pagina 10