De voorspellingen worden nauwelijks gelogenstraft TENNIS CIRCUIT Eerste toernooiprijzen in Hoogmade en Abbenes O tv SPORT Districtsjeugdkampioenschappen: «I II Enkelspelgeweld barf los in Bollenstreek si Rabobank Q GaidóeQowuvnt DINSDAG 9 JUNI 1992 HILLEGOM/LEIDEN - De voorspellingen over winnaars en finalisten werden bij de jeugdkam pioenschappen van het district Leiden ook in 1992 nauwelijks gelogenstraft. Roeland Kuiper en Ingrid Kruit werden winnaars in de groep tot en met 16 jaar, Martin Verkerk en Jolanda Mens tekenden voor de zege bij de veer tienjarigen, terwijl Henrik 'Kroon en Martine Willems de erepalm bij de catego rie tot en met 12 jaar voor zich opeisten. In de niet- officiële groepen tot en met 10 jaar dienden zich met Rick Schalkers en Jody Willems nieuwe ta lenten aan. Het toegift, de categorie tot en met 18 jaar leverde een overwin ning op voor Bartel Swart en Yvonne van Hensber- gen. De afsluiting van de zevenen twintigste editie van de jeugd- titelstrijd vormde tevens het definitieve afscheid van de vo rig jaar reeds als voorzitter van de commissie geselecteerd jeugdtennis gestopte Hilda van den Haak. Om de over gang van de wedstrijdleiding naar de dit seizoen aangestel de sport technisch kader me dewerkster Marian van Koes- veld soepel te laten verlopen, kwam de Noordwijkse nog één maal in aktie met als resultaat opnieuw een perfect verlopen toernooi, waarin wanklanken uit den boze waren. Het laatste optreden van de jarenlange aankleedster van de DJK. Geeske Booy, die in maart al als wedstrijdleidster van de winteijeugdcompetitie af scheid nam. en de eveneens al teruggetreden, medewed strijdleider Jan Vink was niet vreemd aan dit fraaie resul taat. Volgend jaar zal de titel strijd anders, maar stellig niet minder van organisatie zijn. T/ml8jaar De winnaars in de hoogste leef tijdsgroep namen op basis van hun leeftijd tevens afscheid van het jeugdgebeuren. Voor Bartel Swart leverde het laat ste toernooi nog wel zijn eerste juniorentitel op, zodat hier van een waardig afscheid gespro ken kan worden. De tengere Hillegommer moest daarvoor wel afrekenen met, in zijn ogen zeker, reuzen uit Noord wij kerhout. In de halve finale werd de kopman van De Boek horst 1, Ben de Bruin in twee sets, waaronder een tiebreak, verslagen. In de eindstrijd moest ook de tweede speler van dit kampioensteam in de vierde klasse, Martijn Zand vliet er aan geloven en op nieuw was Bartel Swart de koelbloedigste in de tiebreak. In de meisjespoule verloor Hil- legomse Yvonne van Hensber- gen geen enkele set en mag Maud Beran zich een goed tweede noemen. T/ml6jaar Bij de jongens was de fysiek sterke Roeland Kuiper op ba sis van ranking en ook algeme ne verwachting de grote favo riet. De over een week 16 jaar wordende Kuiper behoefde voor de titel geen set af te staan. Unicum-clubgenoot Matthijs van Sterkenburg kon zich niet heugen, wanneer hij voor het laatst in een finale had gestaan, en was derhalve heel tevreden met de tweede plaats. Dat de opbouw in deze groep smal is, wordt bewezen door de verdeling van de plaat sen drie en vier. Harold van Schie en Jasper van Ingen mo gen ook volgend jaar nog mee spelen. Ingrid Kruit werd, hoewel de krachtsverschillen ook hier voorspelbaar gering waren, toch de Match-maker van het meisjestoernooi. De Meren- wijkse, die vorig seizoen door een forse blessure haar kansen niet kon verdedigen, klopte nu de Masters B-finaliste van 1991, Marieke Bethlehem in drie sets, en bleef in de slotron- de tegen Judith Verhoeff zelfs in twee delen overeind. De kit tige Katwijkse had in de halve finale in drie sets afgerekend met de revelatie van het toer nooi, Carlijn Buis, die in tegen stelling tot een eerdere ver melding geen zestienjarige Sassenheimse, maar een vijf tienjarige Voorhoutse is. In grid Kruit, voor wie het officië le jeugdgebeuren ten einde is, blijft nog een jaartje in de op nieuw op te zetten regiotrai ning van het district haar ten nis vervolmaken. „Ik hoop, dat ik net als Martijn van den Berg, met de Merenwijk een plan kan maken, hoe ik weer verder vooruit kan in mijn ten nis", blikte de zestienjarige winnares alvast hoopvol voor uit. T/ml4jaar Kon Ingrid Kruit een titel mee nemen naar haar vereniging, clubgenoot Martijn van den Berg kon dat niet. De jonge Merenwijker, die dit seizoen zijn debuut in het tweede team in de vierde klasse maakte, heeft een punt achter de dis trictstraining gezet en pro beert met clubleraar Herman van der Capellen een program ma van training en begelei ding op te zetten om op eigen kracht verder te komen. Aan de prestatie van Reinier Ham ming, die Van den Berg in de halve finale uit het toernooi werkte, valt echter niets af te dingen. Ook de tweede favo riet voor de titel. TEAN-club- genoot Martin Verkerk moest diep gaan alvorens de hoofd prijs te kunnen veroveren. Jolanda Mens had ten opzichte van vorig seizoen nog iets goed te maken, toen Judith Pieter- sen haar op zo'n knappe ma nier de voet wist dwars te zet ten. De Voorhoutse slaagde er in deze editie overtuigend in. Ook Ruby Pennings bleek te rug van weggeweest en haalde soepel de eindstrijd. In de strijd om de derde en vierde De fysiek sterke Roeland Kuiper werd bij de districtsjeugdkampioenschappen winnaar in de hoogste ca tegorie, de klasse tot en met 16 jaar. FOTO: HENK SNATERSE plaats verschalkte Heddy Boers na Carmen Delsasso na langdurige strijd opnieuw een getipte speelster. Maaike Zon derop. T/ml2jaar i Henrik Kroon vertoefde eens bij de beste tien jeugdspelers van Nederland, was daardoor de gedoodverfde favoriet en maakte dit steeds in twee sets ook duidelijk waar. Jurriaan de la Bey viel in de winterpe riode op, stond twee geplaatst en gebruikte tot de eindstrijd ook geen derde set. Ook Joeri Schaap en Torben van der Voorn bereikten de hen toege dachte eindrangschikking. Een analoog verhaal als voor Henrik Kroon geldt voor zijn Nieuwvennepse clubgenote Martine Willems. Geen setver- lies werd geleden. Anneloes Jonker, die lange tijd niet mocht tennissen, keerde via Charlotte Zandbergen 'en Ma- riska Griekspoor, die ook vol gend jaar nog in deze leeftijds groep mag uitkomen, op het hoogste nivo terug. Lizzy van Ruiten veroverde ten koste van dit jonkie' na lange strijd toch de derde plaats T/mlOjaar Bij de tienjarigen is voorspel len nog redelijk koffiedik kij ken, al werd de getipte win naar inderdaad met overmacht de werkelijke winnaar. Rick Schalkers bereikte bij de twaalfjarigen overigens al de beste afht. Om de tweede plaats werd gestreden, met Wouter Stevens als beste. De Hillegomse familie Stevens mocht zich met Tommie als vierde achter Tom de Ridder èen succesvol 'Leids' tennisge- zin noemen. Tennislerares Rosemarie Ver- degaal kwam ogen tekort, want in de jongere groepen heerste Nieuw Vennep in alle finales. Derhalve ook bij de tienjarige meisjes, waar de eindstrijd tussen Jody Willems en Esther Kulk een overwin- ning opleverde voor de eerste. Marieke van der Mijn werd derde voor Simone Visser. Uitslagen JE t/m 10 jaar: halve finales: Rick Schalkers - Tom Stevens 6-1, 6-2; Wouter Stevens - Tom de Ridder 6-4, 6-2. Finale: Schalkers - W. Stevens 6-2, 6-0. 3e/4e plaats: De Ridder - T. Ste vens 6-4, 6-2. Consolation: Ralph de Boer - Bart van Delft 6-2,6-0. ME t/m 10 jaar: halve finales: Esther Kulk - Marieke v.d. Mijn 6-1, 6-4; Jody Willems - Si mone Visser 6-3, 6-0. Finale: Willems - Kulk 6-3, 4-6. 6-1. 3e/4e plaats: V.d. Mijn - Visser 6-2, 2-6, 6-0. Consolation: Maai ke Spoor - Freya Kraag 6-2,6-4. JE t/m 12 jaar: halve finales: Henrik Kroon - Torbt Voorn 6-1, 6-0; Jurriaar Bey - Joerie Schaap 6-3. Vat rvl Ex| m< nale: Kroon - De la Bey «|katl 3e/4e plaats: Schaap Voorn 7-5, 6-4. Consolati roen Verdegaal - Jan-Ja Overgaauw 6-1,6-2. ME t/m 12 jaar: halve Martine Willems - Liz: Ruiten 6-2, 6-1; Anneli ker - Martine Griekspooi 6. Finale: Willems - Jonk 6-2. 3e/4e plaats: Van R Griekspoor 6-2, 5-7, 6-4 lation: Margreet de I Jody Willems 6-3,6-2. JE t/m 14 jaar: halve Reinier Hamming - v.d. Berg 2-6, 6-0, 6-3; Verkerk - Vincent van R van Duivenbode 6-0, 6-i le: Verkerk - Hamming 6-3. 3e/4e plaats: V.d. Van Renesse van Duiv< 6-1, 7-5. Consolation v.d. Schrier - Rinze Cat: 1. ME t/m 14 jaar: halve Jolanda Mens - Heddy E 3,6-1; Ruby Pennings - J Zonderop 6-1, 6-4. Mens - Pennings 7-6, 6-1 plaats: Boers - Zonderoi 5, 6-4. Consolation: Estl Kippersluis - Jolanda mans 6-3, 6-4. JE t/m 16 jaar: halve Roeland Kuiper - Hart Schie 6-3, 6-2; Matthij Sterkenburg - Jasper gen-6-3, 6-3. Finale Van Sterkenburg 6-2, 6- plaats: Var. Schie - Vai 6-4, 6-3. Consolation: Krab - Rogier van Wijn; 6-1,6-2. ME t/m 16 jaar: halve Judith Verhoeff - Carlf 4-6, 6-2, 6-1; Ingrid Kru] rieke Bethlehem 7-5, Finale: Kruit - Verhoe 4. 3e/4e plaats: Bethli Buis 6-4, 6-3. Consolati coline Derks - Judith Pij 6-3,6-2. JE t/m 18 jaar: halve Bartel Swart - Ben de 6, 6-3; Martijn Zandvlil roen Vink 2-6, 6-4, 6-2. Swart - Zandvliet Meisjes t/m 18 jaar: Yvonne van Hensbei Maud Beran. HOOGMADE/ABBENES - De wedstrijdleiders van de dubbelspelevenemen ten in Hoogmade en Ab benes deelden zondag de eerste toernooiprijzen van het seizoen 1992. De eer ste deelnamebewijzen voor het Dl 30+ dubbel Masterstoernooi van het dit seizoen 10 jaar be staande Leidse Courant Tennis Circuit werden veroverd door Rob Vink en Jan van Winsen bij de heren, en Thea van Koop- eren en Gerry Seriier bij de dames. Weer veel dertig-plus evene menten sieren dit jaar de toer- nooilijst van het district Lei den. Het initiatief van de lei ding van het LC Tennis Circuit om, in de afsluitende Masters naast de acht hoogst genoteer de deelnemers in de enkelspe len BI, Cl en Dl, ook Dl-dub- bels in aktie te laten komen, is een succes gebleken. Het ze vende Kromme Djoes dubbel- toernooi in Hoogmade leverde de eerste van de lange reeks van winnende koppels af. Rob Vink en Jan van Winsen rekenden in de halve eind strijd in drie sets af met Jong bloed, die niet Joosten maar Pouw als partner had. Een 0-2 achterstand in de eerste set van de finale tegen Gijben en Pronk, die beiden Aad als voor naam hebben, deerde het Dek ker-duo niet. Met twee maal 6r 4 werd het deelnamebewijs voor de Masters veilig gesteld. De twee Forescate-finalisten waren zover gekomen door Heero Hooghoudt en Guus Pieters in drie sets af te troe ven. Op hun beurt hadden de OLTC-ers de kwartfinale tegen de grote favorieten, Ton Poots en Leo van Tongeren, door een blessure van de laatste op de stand 3-0 kado gekregen. Bij de dames voerden Thea van Kooperen en Gerry Seriier voor een plekje in de finale een gelijkopgaande strijd met Anja Frank en Ria Jansen, 6-4, 4-6, 7-5. Ook het duel om het Mas- tersticket werd een nipte over winning voor de speelsters van De Merenwijk, 6-4,7-6 tegen het Dekker-duo Anneke Hoog straten en Wil Koopman. De Dl-mixed werd pas in de tie break van de derde set beslist. Els van Veen en Raymofid Blankenstein waren net iets gelukkiger dan Andree van der Hoeven en Bert de Klein. Het enige C2-onderdeel, de he- rendubbel werd een gemakke lijke prooi voor Hans van Ton geren en Rob van der Zeeuw. Hoogmade hield de hoofdprijs van het D2-onderdeel in eigen huis, Arno van Hoorn en Tjeerd Vrind zegevierden met de van veel spanning getui gende cijfers, 6-4, 5-7, 7-6, over Jaap Azier en Peter den Hol lander. Bij de mixen mocht wedstrijdleidster Marijke van Egmond, samen met Cees van Gaaien de tweede prijs in ont vangst nemen. „Volgend jaar willen we ons toernooi toch een weekje later houden", stelt Herrie Winter- terp. die samen met Rene Troost de computergestuurde leiding van het dubbelevene- ment op Abbenes had. „We hebben 160 partijen op onze vier banen zonder verlichting afgewerkt en daarmee de capa citeit toch optimaal benut. Maar zo'n eerste weekend met nog competitie kunnen we ei genlijk niet missen. Omdat we toch een vaste kern van deel nemers hebben, zijn we niet zo erg bang voor concurrentie." Marijke van Eeden hoort tot die groep getrouwen, doet van af het eerste jaar mee en zag haar volhouden beloond met een overwinning in de D 35+ damesdubbel met Maria Hage- doorn. Met een perfect uitge voerde lambada op een van de tafels in het knusse clubhuis werd de titel, veroverd ten kos te van Bep Holster en Ria Boo gaard extra luister bijgezet. Jaap van Delft wilde er in het C 35+ herendubbel wel om wed den, dat de plaatsing van Gert- Jan Onvlee en hemzelf op twee onjuist was en een hogere diende te zijn. Na de enige driesetter onder de finales moest de Rijnkanter toegeven, dat bondsgedelegeerde Ruud Bitter, zelf met Fred van Dorp wel het slachtoffer van de da dendrang van de beide Rijns burgers, zijn clubgenoten Dick Heemskerk en Dick van Iter- son beter had ingeschat. Vier speelsters reikten in Ab benes ieder tot twee finales. Wilma Beijen en Thera du Croix konden samenspelend het ook tot de vaste combina ties te rekenen duo Hannie Boskamp en Siny Evers in de C35+ finale niet weerstaan. Tegenover elkaar staand kon maar een van beide de zege be halen. Thera du Croix vormde met Peter Kok een betere com binatie dan Wilma Beijen met Peter van Doesselaar. Mimi en Nathalie Janszen dubbelden het sterkste in het D 18+ on derdeel. In de gemengde cate gorie dolven moeder Mimi met partner Van Roekei in de 35+, en schoondochter Nathalie met koppelgenoot Nolten in de 18+ het onderspit tegen res pectievelijk de combinaties Van Dijk/Visser en Meegdes- /Van Zoolingen. Uitslagen Kromme Djoes 30+ Hoognmade HDC2: halve finale N. Bennink/H Chrispijn - J. Klem/N van Leeuwen 7-6. 3-6, 6-4 Finale H. van Tonge- ren/R. v.d. Zeeuw - N. Bennink/H. Chrispijn 6-3,6-0. HDD1: halve finales. A. Gijben/A. Pronk - H. Hooghoudt/G. Pieters 6-4, 5-7. 6-1; R Vink/J van Winsen - D. Jongbloed/G. Pouw 6-4, 4-6. 6-2. Fina le: Vink/Van Winsen - Gijben/Pronk 6-4.6-4 DDD1: finale: Th van Koope- ren/G. Seriier - A. Hoogstraten/W. Koopman 6-3, 7-6. GDD1: finale: E. van Veen/R. Blankenstein - A. v.d Hoeven/B. de Klein 6-14-6,7-6. HDD2: halve finale: A. van Hoorn/T. Vrind - J. Baars/E. Verdegaal 4-6, 6-4. 6-2. Finale: A. van Hoorn/T. Vrind - J. Azier/P. den Hollander 6-4. 5-7. 7-6. DDD2: finale: A. Mutsaerts/J van Weeren - M. Abrahams/A. Hemmel- CeicLeGoieumt 11 der 7-6, 6-1. GDD2: halve finale. M. van Egmond/C. van Gaaien - A Ger- vcrs/M. Bruining 6-2, 6-7, 6-2. Finale: Echtpaar V.d. Laan - M. van Eg mond/C van Gaaien 6-1,6-0. Finales Abbenes HDC 35+: D. Heemske"rk/D. van Iter- son - J. van delft/G.J. Onvlee 6-3, 1-6, 6-2. DDC 35 H. Boskamp/S. Evers - W. Beijen/Th.du Croix 7-5, 6-1 GDC 35+: Th. du Croix/P. Kok - W. Beij- en/P. van Doesselaar 6-2,6-3. HDD 18 M. Kruitwagen/P. Tameris - M. Knoppien/R. Maarschalk 6-4,6-3. T~ Onder redactie van Kees van Resteren Clubliefde Voetbal is emotie. Deze uitspraak lijkt niet helemaal te passen bij onze vrije nuchtere volksaard. Toch maakt de strijd om het bruine monster veel meer los dan men vaak denkt. Dat kan soms ook leiden tot onsmakelijke taferelen zo als de afgelopen week in Deventer maar gelukkig blijven deze excessen beperkt tot het betaalde voetbal. Dat emoties ook een positieve lading kunnen hebben werd de afgelopen weken bewezen op sportpark Nieuw Zuid waar de blauw witte aanhang iedere thuiswedstrijd van Quick Boys tot een feest maakt. Maar ook op een lagere niveau zijn er in onze regio supporters die clubliefde hoog in het vaandel hebben staan. Leo Dingjan is zo'n supporter. Sinds jaar en dag stroomt het rood-witte Docos-bloed door zijn aderen en daar gaf hij vorige week tijdens de beslissingswedstrijd te gen Stolwijk op ludieke wijze uiting aan. Zijn optimisme bleek terecht en de Leidenaars spelen volgend seizoen weer in de derde klasse. Wij van Hutspo(r)t reserveren dan ook een graag een plekje voor Dingjan in deze rubriek. Want met zulke aanhangers gaat het voetbal nooit verloren. Bijdrage 'Europa wordt Oranje', deze met gevoel voor commercie gemaakte meezinger van André Hazes kan deze zomer uit groeien tot een evergreen. De Oranje koorts stijgt naarmate de eerste wed strijd van het Nederlands elftal in Zwe den nddert. Dat was vorige week goed merkbaar in onze regio waar duizenden voetballiefhebbers naar Oegstgeest en Noordwijk trokken om het keurkorps van Rinus Michels aan het werk te zien. Deze oefensessie leverde maar liefst 22 doelpunten op en daarmee leverde zo wel Noordwijk als ASC een aanzienlijke bijdrage aan het opvijzelen van het mo reel van 'onze jongens'. Wij van Hut-' spoiit) rekenen er dan ook op dat deze medewerking in Zweden zijn vruchten af zal werpen. Overeenkomsten Het seizoen zit er voor deze rubriek weer even op. Iedere week hebben we getracht de sport op een wat andere manier in het voetlicht te zetten. Soms lukte dat aardig maar soms ook helemaal niet. Wat dat betreft vertoont het schrijven van deze rubriek opmerkelijk veel over eenkomsten met de inspanningen van de sporters. En daarom sluiten we ons ook graag aan bij de woorden van UVS- voorzitter Bart van Leeuwen na de mis lukte poging van zijn club om te promo veren naar de hoofdklasse. „Volgend sei zoen gaan we het gewoon weer probe- 3e KLASSER SEIZOEN '92 - '93 V I FOTO: HENK SNATERSE De Merenwijk redt vege lijf Idoor PETER KLEIN SPIJKENISSE/LEIDEN Het eerste tennisteam van De Merenwijk redde op Tedde Pinksterdag het vege lijf in de competitie. In Spijkenisse werd daartoe 's morgens tegen kampioen Halfweg 2 een van beide uitgestelde mixeddub- bels gewonnen. Aansluitend werd op eigen bodem met twee fraaie overwinningen in de uit gestelde mixen tegen Zoeter- meer 2 het derdeklasserschap veilig gesteld. Tegen Halfweg vormden Mark Fleischeuer en Irma van Seeters de winnende combinatie tegen Eddy van Veen en Angela van Namen, 6- 4, 4-6, 6-3. Martijn Krans en Nathalie van der Voort dolven het onderspit tegen A2-speler Stephan Meindert en Claudia Reimering, die na de vijf maanden schorsing opgelegd door de tennisbond, wegens haar niet goedgekeurde, door de in de USA werkende Neder landse tennisleraar Ferry Re delijk geregelde, deelname aan de officieuze jeugd WK, de Orange Bowl, uiteraard op scherp stond. Uitslag 2-6, 3-6. Op eigen grond tegen Zoeter- meer 2 klopten Martijn Krans en Nathalie van der Voort het koppel Iris Sterkenburg en Coen van Santen met 7-6, 6-2. Mark Fleischeuer en Irma van Seeters rondden in drie sets het voorkomen van de degra datie bekwaam af. LISSE/LEIDEN - Nadat de fervente dubbelaars hun kun sten afgelopen week als aller- eersten mochten beproeven in de toernooien van Hoogmade en Abbenes, is het afgelopen Pinksterweekeinde ook het enkelspelgeweld in alle hevig heid losgebarsten. In het Open Kampioenschap van de Bol lenstreek voeren Jan-Willem Lugthart en Petra Wessels de weer goed bezette BI-lij sten aan. De dertigplussers kunnen naast Lisse in C2 en Dl kiezen uit het dubbeltoernooi van de Merenwijk, of het Boogaard- toernooi van Artesia in Koude kerk. Jan-Willem Lugthart lijkt in het Open Kampioenschap van de Bollenstreek feitelijk geen concurrentie te ondervinden. De Katwijkse tennisleraar- /coach en manager zou in vroe ger jaren veel te duchten heb ben van de in Lisse moeilijk te kloppen Marcel Vink. De lange Hillegommer is echter aan het afbouwen, zodat wellicht Onno Guinau en Patrick Kieboom een nieuwe bedreiging kun nen vormen. De teamgenote van Vink, Petra Wessels ver kreeg de pole-position bij de dames, maar ook voor haar geldt, dat het heilig moeten, gedeeltelijk zeker, door andere even belangrijke zaken is ver vangen. De kansen liggen der halve bij Nathalie van der Voort en Judith Verhoeff. In de B2 voeren Oscar Schoor dijk en Ingrid Kruit de lijsten aan. Martijn Zandvliet en Jo landa Mens lijken niettemin enigszins te laag ingeschaald. Xander Hertzmann deed al van zich spreken door achter eenvolgens thuisspeler Dennis Versteegh met 6-1, 4-6, 6-2, en de als derde getipte Jeroen Westdijk met 4-6, 6-3, 7-5 te eli mineren. Bartel Swart werd niet alleen districtsjeugdkam pioen. De Hillegommer werkte met Willem Visser ook nog eens een langdurige driesetter tegen Onno van Paridon en Perry Paauw af: 7-6,5-7,6-7. C-categorie Naast de B-spelers zijn in Lisse ook de deelnemers in C aan hun lange reeks van enkelspe len begonnen. Sander Geer- lings verkreeg hier de ereposi- tie, gevolgd door junioren Ha rold van Schie en Martin Ver kerk, alsmede thuisspeler Er- win Langelaan. Tammera Can ter Visscher is 'leading-lady' bij de dames en weet zich ach tervolgd door onder meer Ni cole van Stein en Maaike Zon derop. In C2 sneuvelde lijst aanvoerder Marcel Langelaan tegen Marcel Brand, 6-4, 2-6, 0- 6 en stoomde de als d< plaatste Steven Driehi naar de kwartfinale do< nenten Beckers en de in twee sets terug te wij De C2 dertig-plussers een waar luxeproblet HEB11J.W. Lugthart, 2. MA nau, 4 P. Kieboom. HEB2: 1. 2. P Kleian, 3. J Westdijk. 4 M DEB1: 1 P Wessels, 2 N vd Verhoeff 4 M Verdegaal. DEB2: Y van Hensbergen HDB: 1 P Thoolen, 2. L Damen/J.W. Lugth Jl E van Trigt/M Verdegaal, 2. R :0 Outshoorn GDB: 1 C Vreeswi|k, JD 2 S. Switser/C Thoolen. HEC11S Geerlings. 2 H van Langelaan, 4. M Verkerk HEC2: laan. 2 M v.d Berg. 3. S. Dnehc v. Ingen DEC1:1 T. Canter Vissch c Stein, 3. M Zonderop. 4 C. Voski M. Dekker, 2 I Colson HDC: 1 F Vreeswijk, 2. C. Freese/R. Outsh 1. Hoogervorst/C Spruyt. 2 J Kroon GDC: 1 C. Spruyt/P D; Kroon/E. Kraska. HEC2 30+: 1 W Entrop, 2. J. vai Huizinga, 4. D v.d. Neut DEC2 3 Hage, 2. E Schopman. HDC2 30 Eeden/A. Endema, 2 Fr Hoorn. DDC2 30+:1 W. v.d. Met ter, 2 W. Beijen/Th. du Ci E. v.'t Wout/H. Hinnen, 2 F Aartman, 7. M Schoomagel. 8 horst DED11 S Dekker. 2. E 0 Warmerdam, 4 M. Stern HDD1 Boogert/R Maarschalk. 2 E 1 Schoornagel. 3 K. vd. Maarl/S M. van Hal/M. Knoppien DDD1:- Dekker, 2 M Kengen/K WilbrinP M. v.d. f. 2. M - HED1 30+: 1 J Kleian. 2. W Dra L v d. Vloed C Jisschops, 2. N. Hemminga F J. Nottrot/H. Schrier, 2. N V seis, 3 G. Kosters/E. Vis; korn/W. Overwijk. DDD1 30 1£[ wijk Nissan dubbeltoernooi De HDC11. J P. Bierling/P I DuynIT Stoppels. HDC2: Seriier, 2 R. Poots/R. Wijnveldt.B H van Tongeren/R v d. Zeeuw,L, putty/G J. Onvlee HDD11 Th. f Water, 2 M Chrispijn/T. Serln 1 Th Poots/D. v.d. Water. 2. Alma, 3 H J. van Ruiten, i Ruiten, tj geen plaaf ■I J van f in/G. Nap. HDD2: geen 30+: 1 K Cornelisse/ J Hietkamp/J Schuurhuizen DDC1: 1 J. v.d. Hoeve/J. Zi van Beers/A Hins DDC2: i j. Zwerver, 2. A. Huiskamp/W. Ver 30+: 1 H Boskamp/S. Ever gers/D. v.d Plas DDD1, DDD1 DDD2 30+:r GDC1: poule met vier koppels Versteeg/G. Heemskerk. 2. C. B di. GDC2 30+1S. Huiskamp/1 2. L. v d. Laan/M. L< GDD1: 1 M. Corn Chrispijn/G Bakker. GDD1 30/ Seriier, 2. I Zitman/L. van To J 1 M B. Reiche, M Hopm, GDD2 en GDD2 30+Geen plaa Boogaard 30+ toernooi Artesitk HEC2: 1 A. Wesseling, 2 P Zv» A Hamming, 2. A. Oudshoor Weber/A Wesseling. 2. M Meer DDC2: 1 M. Filli /J. Ver nenburg/J Smith. GDC2: 1. Pont, 2. J Smith/D G. Qu, HED11 P Pracht, 2 M T< Jong, 4 F Caren DED11 Wolswijk. HDD1: 1. H van Kaj-, Klugt, 2. W Crama/T. Rijnaai scher/H. Wolswijk, 4. H. Eradi DDD1: 1. L. Gijzel/A. Nijkamp, sel/M. Kesteloo, 3. K. Teljeur/L.j Farm/C.Schouten GDD11 I' 2. N Weimar/F. Caren, 3 E 4. W. van Ringen/C de Jong HED2: 1 P. van Deurse, DED2:1A. Hoek W. Noorc P van Deurse/C. Zuidam, 2 r Spierenburg DDD2: 1. C Cod' bee, 2 J Duys/B. Rijnaart; Duys/P Verplancke, 2 W. Spierenburg.

Leidse Courant | 1992 | | pagina 20