TIJDELIJK ZONDER DRANGHEKKEN! NISSAN Nieuw in Nederland. Onderweg bellen bij 'n Greenpoint* met Je Kermit telefoon. Leidse Courant i donderdag 21 mei 1992 Geduld mag een schone zaak zijn, nog mooier is 't om meteen over de Primera van uw keuze te kunnen beschikken. Daarom doet 't ons goed u te kunnen melden dat we erin geslaagd zijn extra Primera's te krijgen van de Europese Nissan fabriek. Zo kunnen we de wachttijden die ontstaan waren door het overweldigend succes van de Primera in Nederland ongedaan maken. Wie dus nu naar de Nissan dealer komt voor 'n proefrit hoeft z'n verliefdheid niet langer uit te stellen, maar kan direct beschikken over de Primera van z'n keuze, zodat-ie vóór de vakantie ingereden is. En tijdens de vakantie meteen goede diensten kan bewijzen als caravantrekker, want zoals u wellicht weet is de Primera in de laatste verkiezing van de ANWB Kampeer- en Caravankampioen gekozen tot Trekauto van 't jaar! Kom dus snel langs bij de Nissan dealer en maak uw keuze uit de 4-deurs, 5-deurs oi Wagon. Leverbaar in een breed kleurengamma en in diverse luxe-niveaus, variërend van ongekend compleet (in vrijwel alle gevallen standaard stuurbekrachti ging en in hoogte verstelbare bestuurdersstoel!) tot de met te evenaren luxe van standaard verwarmde buitenspiegels, lichtmetalen wielen, airconditioning en ABS. Kies uit 'n 1.6 of 2.0 liter 16 kleppen benzine uitvoering of'n krachtige 2.0 liter diesel. En natuurlijk is elke Primera voorzien van de zorgeloze zekerheid van 6 jaar carrosseriegarantie en 3 jaar of 100.000 km algemene garantie. Uiterst scherpe financierings- en leasemogelijkheden worden geboden door Nissan Finance: u least al 'n Primera v.a. 895,- per maand! Realiseer u echter dat u niet de enige bent die enthousiast is geworden na 't lezen van dit bericht. De wachttijden zijn voorbij, maar vraag ons niet voor hoelang. We houden de dranghekken achter de hand Alphen a/d Rijn, Autobedrijf Van Leijden B.V., Koperweg 1, tel. 01720-40366. Leiden, Auto Heemskerk B.V., Lammenschansweg 128, tel. 071-310811. Noordwijk, Garage Abswoude B.V., Nieuwe Offemweg 2, tel. 01719-19246/13150. Roelofarendsveen, Auto Heemskerk, Alkemadelaan 1, tel. 01713-12866. Wassenaar, Garage Rooijakkers (servicebedrijf), Hofcampweg 81-83, tel. 01751-13279. -ondeingi* .pjvov P°lnT KUN Draadloos telefoneren door heel Nederland is nu voor iedereen moge lijk. Met Greenpoint en Kermit van PTT Telecom. Bij ruim 2000 Greenpoint-belpunten kunt u, binnen een straal van onge veer 150 meter, bellen met uw eigen Kermit telefoon. U kunt er niet gebeld worden. Greenpoints zijn herkenbaar aan het groene logo. U vindt ze bij alle 1200 postkantoren, op alle 366 NS-stations, grammeerbare code die misbruik uitsluit. Met Kermit belt u bijvoorbeeld als u voor de etalage staat, over een aanbieding. Bij het postkantoor, naar de zaak. Of vanuit de stationshal, dat u een trein eerder neemt. Kermit. Ook als draadloze telefoon voor thuis of op kantoor. Kermit kunt u ook gebruiken als draadloze telefoon waarmee u in en om het huis of het kantoor kunt bellen en gebeld worden. Daarvoor is een privé-basisstation nodig, dat u gewoon op uw bestaande bij alle V&D-warenhuizen en alle Primafoons. Amsterdam heeft bovendien nog 80 extra Greenpoints, op druk bezochte plaatsen door de hele stad. Nog dit jaar komen ook in andere grote steden extra Greenpoint-stations. telefoonlijn aansluit en waarbij u in totaal 8 Kermits kunt gebruiken. Met Kermit en een privé-basis-station bent u dan dus ook bereikbaar op zolder, in de tuin of in de Kermit. De handige telefoon. Bij al die Green points kunt u dus draadloos bellen met uw eigen Kermit telefoon. Kermit is een hand en heel j^cl het privé-basisstation is mooi vorm- Kermit een volwaardige draadloze telefoon voor thuis of op kantoor. Prijzen en tarieven. De Kermit tele foon kost f 495,-*. Bij aanschaf van een Kermit krijgt u de eerste 6 maanden het Greenpoint-abonnement gratis. Daarna betaalt u slechts f10,-* per maand. De Greenpoint gesprekskosten bedragen f 0,33* per tik. Een privé-basisstation is er al voor f 698,-*. Bij gebruik van de Kermit via het privé-basis station gelden de normale telefoontarieven. gegeven zaktelefoon met inklap baar spreekgedeelte en uitschuifantenne. Daarnaast is hij voorzien van aller lei extra's, zoals 'n geheugen voor 30 nummers en 'n pro- Kom Kermit bekijken bij Primafoon. Kermit en Greenpoint-abonnementen zijn verkrijgbaar bij alle Primafoons. Meer informatie kunt u ook krijgen via het gratis telefoonnummer 06-0403, of haal de folder bij het postkantoor. Tot uw dienst, PTT Telecom. telecom

Leidse Courant | 1992 | | pagina 16