Tragter met succes op twee fronten ,)eur naar terugkeer van Srokking wagenwijd open IS Negen weken topsport voor f.45, - rSPÖRTliF AANBÖD Toernooizege Courier en Graf tominger klagend erkenning SPORT 15 ill ilipijn dood it ij trainingen „Weinig kans voor Angelique Seriese" Kano-slalommers goed op dreef y wal Mike Powell voorspelt sprong van negen meter £ddóe(2oma/nt 'jtidóaQounmit MAANDAG 18 MEI 1992 O |IANAPOLIS - De Filippijnse coureur y Marcelo (27) is tijd,ens de training ™atf rde 500 mijl van Indianpolis veronge- ®en t. Hij overleed vrijdagmiddag in het zie- \gevi ihuis. Marcelo debuteerde op het ovaal UjIndianapolis. Tijdens een opwarmron- aakte hij bij de snelheid van 277 kilo- 0 er per uur de macht over het stuur van rj-XVi Lola kwijt. De wagen boorde zich met a 1 e snelheid in de betonwand. Marcelo 3;n j ernstige verwondingen aan het hoofd uü ïi werd bewusteloos uit het wrak ge- Hij kwam niet meer bij kennis. Het eerste ongeluk met dodelijke afloop ft- «et circuit in tien jaar. In 1982 veronge- 6 e Gordon Smiley tijdens de kwalifica- voor de 500 mijl. DEN HAAG De Judobond Nederland bespreekt volgende week de brief van Angelique Serirse, die op grond van haar Europese titel een startplaats voor de Olympische ploeg claimt. Seriese is met de brief een actie gestart om alsnog te worden toegelaten tot de matten in Barcelona. Uit een eerste reactie van JBN- secretaris Jan Post blijkt dat de kansen voor Seriese gering zijn. Seriese ziet een duidelijke overeenkomst met de zaak-De Kok. „Het verschil is echter dat Van der Lee al door het NOC is aangewezen", stelt JBN- secretaris Jan Post. „Van Dorssen was alleen genomi- meerd. Alleen in het half-zwaargewicht telde het EK als selectie voor de Spelen." Bij het eerste Olympi sche toernooi voor vrouwen is in het zwaargewicht slechts één plaats beschikbaar. Vier jaar geleden werd Seriese winnares van het Olympisch demonstratie- toernooi in de klasse boven 72 kg. LIPPSTADT - Michael Reys en Frits Sins, genomineerd voor de Olympische Spelen op het onderdeel kano-slalom, hebben een wedstrijd met Duitse tegen stand beheerst. Op de wildwater-baan van Lippstadt won Reys de individuele wedstrijd met 0,06 seconde voorsprong op Sins. Bij de ploegen werd het duo eer ste met de steun van Maarten Holdrinet. Reys en Sins trainen komende week op de olympische baan van Seu d'Urgell, in de Pyreneeën. Ze bereiden zich daar mee tevens voor op de komende World Cup-wedstrijden De Duitse kanovaarder Detlef Hofmann is betrapt op het gebruik van testoste ron. De tweevoudig wereldkampioen in de kayak is voor twee jaar geschorst. DEN HAAG - Jim Cou rier toonde in Rome zijn stijgende vorm met een overtuigende zege. Steffi Graf sukkelde in Berlijn met een onbe trouwbare forehand, stond met de rug tegen de muur, maar ontsnap te op miraculeuze wijze. Over een week zal bij de Open Franse kampi oenschappen in Parijs blijken wie van de twee het meeste heeft gehad aan de voorbereidings campagne op het twee de grand slamtoernooi van het seizoen. Titelhouder Courier sloot zijn eerste graveloptreden af met een zege van 7-6 (7-3) 6-0 6-4 op de Spanjaard Car los Costa en werd de eerste Amerikaanse winnaar in Rome sinds Jimmy Arias in 1983. Uitzichtloos Steffi Graf kreeg in Berlijn met 110.000 dollar 70.000 dollar minder dan Courier in Rome, maar moest er wel meer voor doen. Bij een ach terstand van 4-6 4-5 en de service van Aranxta San chez op komst leek de posi tie van de Duitse nummer twee van de wereldranglijst tamelijk uitzichtloos. De fo rehand werkte niet; op de vele tempowisselingen van de 20-jarige Spaanse had zij nauwelijks vat. Maar dat veranderde toen zij de ne derlaag recht in de ogen keek. Ineens werd de ach- terzwaai van de backhand vol genomen, verscheen zij aan het net. Met winst in dé volgende drie games haalde ze de tweede set alsnog naar zich toe en troefde alsnog de kittige Spaanse af: 4-6 7-5 6-- 2. Een dag eerder had Graf eveneens drie sets nodig ge-, had tegen Jennifer Capriati: 2-6 6-3 6-4. Jim Courier versloeg zater dag Carl-Uwe Steeb. De 24-» jarige Costa maakte in het-" zelfde stadium van de strijd, met 6-4 6-3 een einde aan de' reeks onwaarschijnlijke" ontsnappingen van Petr Korda. IALD WOUDENBERG 'ERDAM Harry kking bekeek de fina- an het olympisch kwa- :atietoernooi vanaf de stribune. Op de eerste van Ahoy' kreeg de "$S 1-coach van Oranje zo >n toe een radiomicro- onder de neus ge- vd. Hij zal zeker wat >ben gezegd, maar z'n achten lagen op het 1 tussen de jongens die de afgelopen jaren )ting Barcelona had Jeleid. „Als je naar zo'n Cilstrijd kijkt, dan kun je maal niet nadenken, mje iral niet als ze ook nog winnen. Ik was zoon- joflijk blij. Vandaar ik ook zomaar stond te ten toen ik eenmaal 3prc eden tussen die jon- s stond". on ;elijke emotionele uitin- is Nederland niet gewend Brokking. De 37-jarige telveense 'koele kikker' 'g kte juist furore met een irstoorbare houding. Maar ras hij niet meer te hou- Vooral ook omdat Arie Se- :r uiteindelijk in de beslis- le duels z'n terechte keus laten vallen op vijf van de basiskrachten van Brok- „Ja, daar was ik heel blij er is de afgelopen ja- loor die jongens niet voor zo hard aan gewerkt. Ik 'l'^acht dan ook dat de huidi er wel zo ongeveer zal ren staan", lurlijk kan Van der Horst mindere dag vervangen f- worden door Posthuma. En komt Blangé tegen de Polen beter uit de verf dan Avital Se- linger. De positie van Ron Zwerver is ook duidelijk. En Edwin Benne? Die zal ieder een na vandaag ook fantas tisch moeten vinden. Tegen de Bulgaren was zijn stop zelfs al beter dan die van Zwerver. Hij hoort qua verhouding gewoon op die plek. Op de diagonaal kunnen drie man, Van der Meulen, Boudrie en Teffer, el kaar gaan aanvullen. Dat past ook perfect", aldus Brokking, die van mening is dat door de klasse van Henk-Jan Held het recruteren van Ronald Zoods- ma eigenlijk overbodig was.N' Grabert was volgens hem een betere aanvulling geweest. Verschrikkelijk „Vanaf het moment dat Zoods- ma, Grabert en Blangé twee jaar geleden vertrokken, heb ben we als ploeg zo nauw sa mengewerkt. Dan ben je er zo verschrikkelijk bij betrokken. We hebben er allemaal echt al les voor opzij gezet. Complete maatschappelijke carrières werden aan de kant gegooid. Zwerver liet hele lucratieve contracten liggen. Dan bestaat het dus niet datje niet emotio neel betrokken blijft. Dan komt het na al die jaren tot een dergelijke ontlading". Het verhaal van Harry Brok king is onlosmakelijk verbon den met de huidige nationale ploeg. Hij werkte eerst enkele jaren in het kielzog van Arie Selinger, maar nam vastbera den het roer over na diens ver trek naar Japan. Brokking lag vaak onder vuur, alleen nooit vanuit het team. Pas na het EK in Duitsland, waar Nederland de olympische plaatsing mis liep, nam de kritiek toe en ging zelfs de selectie meetwijfelen. Ze zochten naar een 'toege voegde waarde', maar wilden met het terughalen van Arie Selinger niet op voorhand Brokking wegwerken. Het ge beurde wel, omdat Brokking zich in zijn eer aangetast voel de. Na een onverkwikkelijke affaire werd voor Brokking wel een 'prettige' afvloeiingsrege ling getroffen. Wens Het afscheid van de ploeg vond plaats op 30 december'91 tijdens de laatste dag van het Dynamotoernooi. Gistermid dag volgde het weerzien en de wens van velen om Brokking toch weer in te lijven om de rit naar Barcelona af te maken. „Want Brokking is verant woordelijk voor wat er van daag hier in Ahoy' is gebeurd", bekende Arie Selinger in de af sluitende persconferentie. „Ik heb hem daarvoor ook be dankt, al voor de finale. Voor mij was het nooit een pro bleem om een koppel met hem te vormen. Hij als hoofdcoach of ik, het maakte me echt niets uit. En het kan wat mij betreft ook alsnog opnieuw gebeu ren". Die open deur werd Brokking ook al door Avital Selinger, het geweten van het team, gebo den. Brokking: „Avi vroeg me professioneel denken. Maar of de bond dat ook kan... Mis schien vinden ze me wel een zak, omdat ik ze op kosten heb gejaagd. Maar van mijn kant zijn er in ieder geval geen pro blemen". Terugkeer De terugkeer van Brokking al: 'Wil je mee naar Barcelona?' lijkt eerder aan de orde komen nu je er toch van uit kunt gaan gaan naar een fulltime-coach, dat zo'n zeven of acht van de ik ben in ieder geval niet ge- huidige twaalf spelers naar el- .vraagd. Ik vraag me dus af of ders zullen vertrekken, zal de de topteams de stap naar de boel toch omgegooid dienen te echte top wel durven maken, worden. Je kunt namelijk niet ja, dat beangstigt me wel een zomaar nog eens acht spelers beetje", uit de eredivisie gaan vissen. Dan trek je een te zware wissel op de competitie, dat kunnen de clubs nooit opvangen". Ik hoor het ineens van alle kanten. Voorlopig heb ik me er in de periode vanaf Barcelona. Wat de bond voor die nabije op ingesteld om deze zomer toekomst uit de hoge hoed zal lekker op het strand te gaan toveren is nog onduidelijk, volleyballen, maar het wordt Voorzitter Funk heeft 30 mei nu wel steeds moeilijker om niet te gaan. Mijn hart ligt bij dit team en bij het Nederland se volleybal. Ik kan met alle gemak over het verleden heen stappen. Ik ben namelijk een professional en kan dus ook als datum aangegeven, waarop hij alle openheid zal geven. Brokking heeft nog steeds een eigen visie over- die toekomst. „Ik was altijd van mening dat het systeem gewoon gehand haafd diende te worden. Maar Het kan dus haast niet anders. Haal de sterkste internationals in april/mei bij elkaar en leg voor de rest de verantwoorde lijkheid bij de clubs. Uiteraard moet er dan wel een groep cen traal blijven trainen, zo'n twee of drie per week. Alleen blijf ik wel een beetje bang. Bij Dyna mo en Zevenhuizen nemen de beide trainers afscheid, maar toch zijn ze niet op zoek ge- Wachtkamer Brokking zal zeker niet te lang in de wachtkamer plaatsne men tot de bond of kampioen Zevenhuizen alsnog bij hem zullen aankloppen. „Ik wil ze ker niet het risico lopen dat ik vanaf augustus niks heb. De borjd heeft 30 mei als datum gesteld. Intussen zie ik wel. Ik weet bij voorbeeld dat het Bel gische Maaseik bezig is met de Zweed Kristiansson, met een grote kans dat het afketst en ik daar direct in beeld kom. Ja, dat hele circuit begint nu pas volop te draaien". Profclubs in het buitenland zullen zeker geïnteresseerd zijn in Brokking, denkt hijzelf. „Dit olympische kwalificatie toernooi is namelijk ook heel erg belangrijk voor mijn marktwaarde geweest. Als de jongens verloren hadden, dan had iedereen naar mij gewe zen. Maar dat mijn team het gered heeft is juist weer goed voor mijn naam". „Uiteraard zullen de spelers er ook alleen maar beter van wor den. De plaatsing was echt van levensbelang voor hen. Ze hadden anders nauwelijks aan de bak gekund. Al die Italiaan se managers die hier rondlo pen hadden dan namelijk voor een paar sterke Polen gekozen. Zo werkt dat nu eenmaal". 51 Ei' 1 van de sportfront) LaPDRID - Doemdenken Tony Rominger niet undiemd. Klagen evenmin. Zwitser is geen toon- ■r h ld van vrolijkheid en ^eeimisme. Vanwege zijn ;uur en zijn spitse ge it wordt de 31-jarige iaar van de 47 ste ilta a Espana „De genoemd. bijvoeglijk naamwoord e wordt toegevoegd omdat linger één van de meest rloze mondiale broodren- is. De bepaald niet posi- karakterisering van zijn loon liet Rominger giste- op de bloedhete Paseo de lastellana in Madrid ijs- Eindelijk had de 31-jari- irpiet bewezen een grote le te kunnen winnen. Ook ad hij gedurende de 21 da- durende marathon van Je- de la Frontera naar de anse hoofdstad voortdu- i geklaagd. Soms terecht, r meestal overdreven. Rominger klaagt, is hij in i. Dan moppert, zeurt en mert hij aan een stuk door. al dan nooit zeggen dat hij goed voelt. Het is voor een uitlaatklep. Een aflei- i", vertelden mensen uit directe omgeving tijdens Ion de van Spanje. Het ont- 3 ter nog net aan dat Romin- gisteren op het erepodium, 60! r hij geflankeerd werd dochter Raquel en vrouw gf'tte. zou zeggen: „Ik ge- pas dat ik gewonnen heb kthuis ben", aiiefke uitspraken passen bij 8 ninger. De Zwitser begon de Ronde van Spanje met loei een plaats bij de eerste in het eindklassement. Hij le na de helse Pyreneeën- aar Luz Ardiden zijn objec- bij en zei tevreden te zijn een plaats bij de bovenste van de rangschikking, r het „Maillot Amarillo" hij niet. Wel voortdu- La ci over zijn tegenslagen en uit emakken. Zoals zijn Ir ouder- en knieblessure, op- atsppen in de eerste week. de vooravond van de - oktocht door de Spaanse en Franse Pyreneeën kreunde en steunde hij, dat hij de volgen de dag in Viela waarschijnlijk niet zou kunnen starten. Tot ieders verbazing voltrok zich tijdens die waanzinnige tocht met de finish op veertig kilo meter van Lourdes een won der. Rominger danste in de mist en vrieskoude met de bes ten op de flanken van de legen darische cols. Jammerde ver volgens enkele dagen over bronchitis, maar daar bleek weinig van te merken op Lagos de Covadonga en de Alto del Naranco. Afgelopen donder dag overleefde hij in Avilla een valpartij, veroorzaakt door een uitgestoken hand van een toe schouwer. Tony Rominger onderscheid de zich de laatste jaren als een specialist in de korte ronden. Hij won twee keer de Tirreno- Adriatico en vorig jaar Parijs- Nice. De meeste zeges in rit tenkoersen behaalde de Zwit ser, die in Monaco woont, in tijdritten, zijn specialiteit. Tour Dupont Greg LeMond heeft al vroeg een goede vorm te pakken. Gisteren won de drievoudige Tourwinnaar de Tour Dupont. De Amerikaan eindigde het rondje in zijn geboorteland zo als hij begonnen was: met een overwinning. In Washington schreef hij de afsluitende tijd rit over 25 kilometer op zijn naam. Voor zijn landgenoot Steve Hegg en de Zwitserse neo-prof Beat Zberg. Tweede in de eindklassering werd Le- monds ploegmakker Atle Kvalsvoll op twintig tellen. Tony Rominger, met z'n dochter op de schouders, kust z'n vrouw Bri gitte na zijn overwinning in de Ronde van Spanje. FOTO: AP Luc Leblanc won de Tour de l'Oise, vöor Thierry Marie en Miguel Indurain die vorige week nog de Ronde van Ro- mandië op zijn naam zette. Ma rie ontfutselde gisteren de Ne derlander Ad Wijnands de lei derstrui in de slotetappe, een tijdrit over 10,5 kilometer tus sen Chantilly en Senlis. Zaterdag in de tweede rit was de zege voor Johan Capiot, ploegmakker van Wijnands bij TVM. Gistermorgen zegevier de de Nederlander Peter Pie- ters. Hij was de snelste in een massasprint en boekte zijn eerste zege dit seizoen. John den Braber tussen twee vuren OSSENDRECHT John den Braber moet twee bazen te vriend houden in Olympia's Ronde. Met overwinningen in de eerste twee etappes en de verovering van de paarse leiderstrui lukt hem dat goed. Den Braber fietst wisselend in dienst van de spon- sorploeg van Egbert Koersen (Koga Miyata) en de nationale se lectie yan Piet Kuijs als lid van de tijdritploeg die start op de Olympische Spelen in Barcelona. Helaas voor Den Braber zijn beide ploegleiders bepaald niet de grootste vrienden. Koersen kraakt het amateurbeleid van de KNWU en dat van de bonds coach waar hij maar kan. Den Braber zit een beetje tussen twee vuren in. Afgelopen weekeinde bracht hij de eerste twee etappes van Olympia's Ronde op zijn naam en kreeg door middel van bonifi catieseconden in Ossendrecht de leiderstrui overhandigd. Het tricot wak aanvankelijk in handen van'Leon van Bon, die zater dag de proloog in Zoetermeer op zijn naam bracht. De Nederlander Louis de Ko ning heeft gisteren „Rondom Keulen" gewonnen. De 24-jari- ge renner uit de ploeg .van Pe ter Post was na 209 kilometer in Keulen de snelste van een groepje van vijf. Tweede werd de Belg Peeters voor de Duit sers Jentsch en Dürst. De Ne derlander Maarten den Bakker werd als vijfde geklasseerd Het was pas de tweede profze ge voor De Koning sinds zijn debuut in 1988. Vredeskoers De organisatoren van de Vre deskoers hebben afgelopen za terdag besloten de etappewed strijd volgend jaar ook open te stellen voor beroepsrenners. De 45ste editie van het evene ment werd gisteren gewonnen door Steffen Wesemann uit Frankfurt a/d Oder. De vroege re Oostduitser werd gevolgd door zijn landgenoot Bert Dietz. Het was de vijfde keer dat een Duitser de ronde op zijn naam bracht. Allen uit de voormalige DDR, onder wie de huidige professionals Olaf Ludwig (twee keer), Falk Boden en Uwe Ampler. De Nederlander Robert de Poel eindigde als tiende op bijna zeven minuten van de winnaar. HALLE Pedro Tragter strijdt dit seizoen op twee fronten. De crosser uit Epse doet het uitstekend in de reeks om het wereld kampioenschap, tijdens de derde wedstrijd om de nationale titel verwees hij ranglijstaanvoerder Ed win Evertsen in beide manches nadrukkelijk naar de tweede plaats. Op het circuit Kappenbulten bij Halle verkleinde Tragter in de kwart-literklasse zijn ach terstand op Evertsen tot der tien punten. Bij de halve liters leidt Carlo Hulsen de rang schikking. Het klassement in de categorie 125 cc wordt aan gevoerd door John van den Berk. De twee manches op het zand in Halle gingen evenwel naar de Zuidafrikaan Greg Al- bertijn. Tragter is al ongeduldig. ^Evertsen zal toch een keer wat verder naar achteren moeten eindigen. Anders duurt het te lang voordat ik hem van de eerste plaats in de stand kan verdringen". Tragter, die bij het WK uit komt in de 125 cc-klasse, leid de in de eerste manche van start tot finish. In de tweede omloop had Evertsen lang het initiatief. „Het was mijn be doeling om Evertsen zo lang mogelijk op te jagen", ver klaarde Tragter. „Ik hoopte dat hij een fout zou maken. Dat deed hij niet, althans niet tot de laatste ronde. Hij werd ner veus, reed op een achterblij ver. Dat was mijn kans". Evertsen ontkende teleurge steld zijn fout. „Twee achter blijvers lagen met elkaar in de clinch en kwamen precies in mijn spoor terecht. Ik had geen andere keus dan te val len". De 5000 kijkers zagen in de lichtste klasse Albertijn twee keer als winnaar de streep pas seren. De aanwezigheid van Kees van der Ven was voor Hulsen in de halve-literklasse geen probleem. Alleen in de tweede manche bleef de routi nier even in de buurt van Hul sen. Later moest Van der Ven zelfs oppassen niet te worden gepasseerd door de sterk ein digende Hans Koenen. Op het circuit met fraaie springschansen voelen met name 125 cc-coureurs zich thuis. Van den Berk was in de eerste manche als eerste weg, maar hield geen stand tegen Albertijn. Ook in de tweede omloop gaf de Zuidafrikaan geen krimp. Van den Berk nam de leiding in de NK-stand over van Ton van Grinsven, die ten val kwam. Ajbertijn is in de rangschikking derde. Dave Strijbos was van plan te starten in de lichtste categorie, maar zag daar wegens griep vanaf.- MODESTO - Wereldkam^ pioen Mike Powell heeft zater dag bij wedstrijden in Modesto bewezen dat zijn vertesprong' van 8,95 meter vorig jaar bij het WK in Tokyo geen uit schieter is geweest. De Ameri kaan liet in Modesto 8,90 meter opmeten, de afstand waarmee Bob Beamon bijna 23 jaar we reldrecordhouder verspringen was. Powell leverde zijn pres tatie echter met een niet toege= stane rugwind van drie meter per seconde. Met een rugwind van minder dan de toegestane twee meter per seconde kwam Powell tot een afstand van 8.47 meter, de beste prestatie van dit jaar. Na zijn opzienbarende start van het seizoen voorspelde Po well zich bij gunstige omstan digheden in staat te achten de 30 feet (9,14 meter) te nemen. In Modesto werden nog enkele uitstekende prestaties geler verd. Drie daarvan waren de beste van dit seizoen. Tonv, Dèes liep de 110 meter horden in 13.08 seconden, de 100 me ter horden bij de vrouwen was voor Gail Devers (VSt), die met 12,75 seconden de seizoen ranglijst aanvoert. De derde beste jaarprestatie was voor Dean Starkey, die met de pols* stok over 5,89 meter sprong. Korobjinski twee keer naar goud BUDAPEST - Igor Korobs- jinski, de 22-jarige turner uit de Oekraine, heeft bij de twin-; stigste Europese titelstrijd tur-: nen in Budapest, twee gouden medailles behaald. De Oekrab' ner won zaterdag de keuze-zes kamp met een totaal van; 58,200 punten en voegde daar' een dag later in de toestelfina les het kampioenschap voltige aan toe. Het was de tweede Eu ropese meerkamptitel voor Korobsjinski. Korobsjinski had grote moeite met zijn oud-ploeggenoot Vita-- ly Tsjerbo, die nu uitkwam; voor de formatie van Wit-Rus- land. Tsjerbo verspeelde zijrr kansen op de allround-titel in; zijn laatste onderdeel, het rek. Bij een Taktsjev greep hij mis en verspeelde een half punts' Het kostte hem niet alleen dé titel maar tevens de tweede plaats. Het zilver ging tot grote' vreugde van het overigens ma tig bezette sportpaleis naar de Hongaar Zoltan Supola. De 20-jarige Tsjerbo revan cheerde zich zondag door over winningen op de vloer en bij de| sprong. Tsjerbo pakte ook nog zilver bij het voltigeren, brug" en aan de ringen. Voor Korobs-, jinski was er nog zilver op dé vloer, sprong en aan de brug. De resterende drie toestelfina les leverden een overwinning op voor de Italiaan Yuri Chechi (ringen), de Hongaar Supola, die aan de brug een bijzondere afsprong maakte met een dub bele salto onder de ligger door. Andreas Wecker (Dui) en Roes- tam Tsjaripov (Oek) deelden de eerste plaats aan het rek. De twee Nederlandse deelne mers speelden, zoals was te verwachten, een zeer beschei den rol. Christian Selk eindig-) de jn de zeskamp als 43ste van de 'tachtig deelnemers met een totaal van 53,650 punten. I CD Ik wil een SDortabonnement van 5 iuni t/m 10 aueustus vnnr f.45- Voor slechts f. 45,- krijgt u van 5 juni t/m 10 augustus, dus 9 weken lang, de Leidse Courant in de bus. Met kleur rijke en flitsende reportages over het EK voetbal, Wimbledon, Tour de France en de Olympische Zomerspelen. Bovendien kunt u de komende maan den uw geluk beproeven in een drietal grote sportprijsvragen. Zo'n sportief aanbod mag u niet laten lopen. Bel ons (071 - 313 677) of stuur vandaag nog de bon in. I Q Ik wil een sportabonnement Q Ik wil vanaf sportabonnement voor slechts f.19,50. 5 juni t/m 10 augustus voor f.45, een 5 weken lang durend Vul hier uw ingangsdatum in. Stuur deze bon vóór 2 juni in een open envelop - zonder postzegel - naar: Leidse Courant, Antwoordnummer 998. 2501 VC Den Haag.

Leidse Courant | 1992 | | pagina 15