'Het heeft geen zin hekjes in stand te houden' DUIN- EN BOLLENSTREEK Zwemmen aan zuidkant Zegerplas afgeraden Surfclub beheerder van recreatieterrein Automobilist rijdfi Hazerswouds bedrijf NCK verhuist naar Brabant AAM kampioen van bowling Holiday Inn Tasjesrovers aangehouden Spektdculdire opening van Tropicdl Inn L Ter Aar betaalt niet mee aan uitwisseling £cid<i«(2otncwit DONDERDAG 14 MEI 1992 Woningbouw Dorpsstraat komt dit jaar op gang HAZERSWOUDE Met de verplaatsing van het landbouwbe drijf Voets naar het Westeinde staat niets meer woningbouw aan de Dorpsstraat in Hazerswoude in de weg. Nog dit jaar wordt er begonnen met de bouw van in totaal zestig woningen. Vorig jaar al stemde het landbouwmechanisatiebedrijf van Voets in met een verhuizing naar het International Trade Center op de grens van Boskoop en Hazerswoude. Voor toekomstige woning bouw was echter ook een stuk onbebouwd terrein aan de zuidzij de van de Dorpsstraat en het andere bedrijf van Voets aan de noordzijde van deze straat van belang. De vrijkomende gronden zullen worden ingevuld door bouwbe drijf Verweij uit Boskoop. Van de zestig te bouwen woningen zijn er tien sociale huurwoningen, 13 premie-koopwoningen en 37 vrije sectorwoningen. De woningen zijn bestemd voor inwoners van de gemeente Rijneveld. De bouw zal verlopen in drie fases. Het thans onbebouwde ter rein ten zuiden van de Dorpsstraat is het vertrekpunt van de wo ningbouw. De laatste woningen worden in 1994 opgeleverd. ALPHEN AAN DEN RIJN - Zwemmen aan de zuidkant van de Zegerplas in Alphen aan den Rijn wordt komend zwemseizoen afgeraden. Dat adviseren de gemeente Alphen. de GGD-Rijn- streek en de provincie Zuid-Holland. Aan de noordkant, waar dit jaar ook de Alphense triathlon start, kan wel worden gezwom men. Het zwemmen aan de zuidkant wordt afgeraden omdat de water kwaliteit in dat deel van de plas wisselend is. Er kan gezuiverd rioolwater vanuit de waterzuiveringsinstallatie (awzi) in Alphen- noord in de Zegerplas terecht komen. Vóór het zwemseizoen 1993 zal het Hoogheemraadschap van Rijnland de afvoerbuis die nu nog loost op de Kromme Aar verleggen naar de Oude Rijn. Daarmee wordt voorkomen dat het rioolwater in de Zegerplas te recht komt. Ook zal na de uitbreiding van de awzi geen overstort meer op de Zegerplas terecht kunnen komen. De provincie con troleert de waterkwaliteit eenmaal in de twee weken. Aan de noordkant van de Zegerplas wordt de kwaliteit vermeld op een informatiebord. IC 1 in op Katwijker WASSENAAR Een 52-jarige m uit Katwijk en zijn 20-jarige jj zijn gisteravond licht gewond raakt bij een aanrijding op de Rji t straatweg in Wassenaar. De n stond rond tien voor half twi voor het verkeerslicht ter hoq j van de Rozenweg te wachten t< een 47-jarige man uit Hilvers rd van achter op hem inreed. De K n wijker moest met nekletsel env schillende kneuzingen worden genomen in het Academisch 3 kenhuis Leiden. Vanochtend hij echter alweer thuis. Zijn hield er een pijnlijk hoofd aan ov De Hilversummer liep licht let ic TER AAR - De surfclub gaat het recreatie terrein aan de Geerweg in Ter Aar onder houden. Dat is de gemeente Ter Aar met de surfclub overeengekomen. Zo wordt het gebouwtje dat onlangs gereed is gekomen voor de de kanoers en fietsers die daar van de toiletten en de douches ge bruik maken, door de leden van de club schoongemaakt. De gemeente zorgt alleen op vrijdag voor een grote schoonmaakbeurt. Het openbare terrein is door forse subsidies van provincie en Rijk tot stand gekomen. Het clubhuis van de surfvereniging moet daar nog worden gebouwd. De plannen er voor zijn al in een vergevorderd stadium, maar zullen nog niet in het huidige seizoen worden gerealiseerd. Tot zolang doet de club het met de daar geplaatste container die als behuizing tijdelijk dienst doet. De container moet nog wel in een omgevingsvriendelijke kleur worden geschilderd. Dit seizoen zal er nog wel een andere surfplankenstalling wor den neergezet met individuele vakken erin die afzonderlijk kunnen worden afgesloten. Zo spoedig mogelijk zal de gemeente zorg dragen voor opvulling van de gevaarlijke stenen die zich bevinden tussen de wal en de steigers. Daar liggen op circa 20 centimeter onder water puntige stenen die personen die op die plek te water gaan ernstig kunnen verwonden. De civieltechnische dienst zoekt nog uit hoe dit euvel kan worden ver holpen. Katholiek onderwijs Noorwijk jubileert NOORDWIJK - „Grote veranderingen staan ons de komende jaren te wachten. We zijn echter niet bang voor zaken als schaalvergroting en de wet op de basisvorming. Het katholieke onderwijs zal immers altijd haar identiteit behouden. Maar het heeft geen zin meer hokjes in stand te hou den". Ten Holt is voorzit ter van de Stichting Ka tholiek Onderwijs Noord- wijk (SKON), die dit jaar 25 jaar bestaat. Samen met pastoor Kleijn door loopt hij de periode vanaf 1967. Tot halverwege de jaren zestig was de katholieke school als parochieschool het verleng stuk van de kerk. Het kerkbe stuur bestuurde de school en de cathechismus behoorde tot de verplichte leerstof. Pastoor Kleijn: „Vroeger had de pas toor alles voor het zeggen. Zo regelde hij de salarissen en de aanstellingen van onderwij zers Wie had er toen al ge hoord van formatiebudgetten en medezeggenschapsraden" De demoratiseringsgolf eind jaren zestig liet ook een frisse wind waaien door het katholie ke onderwijs. Ouders en schoolverenigingen namen de verantwoordelijkheid van het besturen van een school over van de kerk. Ten Holt: „Ou ders hadden geen zin meer om langer aan de kant te staan. Het kunnen meedenken en be slissen over hun kinderen raakte al snel ingeburgerd". Het SKON heeft de afgelopen 25 jaar wel altijd contact ge houden met de kerk. Zo zit pastoor Kleijn al veertien jaar in het bestuur. „Ik heb zelf ja renlang les gegeven op College Leeuwenhorst in Noordwijker- hout. Ik werd daardoor ge boeid, wat er in kinderen om gaat. Ik zie mezelf dan ook niet als bewaker van de katholieke moraal". Taken De SKON werkt met veertien man, die de nodige taken voor hun rekening nemen. Ten Holt: „We hebben deskundi gen in huis, die onder meer ge specialiseerd zijn in rechtsza ken, bouwtechniek en finan ciën. We zijn immers verant woordelijk voor honderd werk nemers. Gelukkig heeft iedere school een sectiebestuur, waardoor het werk ons niet bo ven het hoofd groeit". SKON heeft in totaal 1000 leer lingen onder haar beheer, die toebehoren bij de basisscholen de Bronckhorst en de Scha pendel en de Willobrord Mavo. Sinds een paar jaar zijn ook niet-katholieke kinderen wel kom op deze scholen. Kleijn: „Hoewel we een katholieke signatuur hebben, komen veel kinderen naar onze scholen vanwege de goede naam. Zo ligt het slagingspercentage op de Willibrord Mavo ver boven het landelijke gemiddelde". Ten Holt zou het een goede zaak vinden als ook niet-ka- tholieke scholen onder het be heer komen van een stichting. „Katholieke scholen moeten hun eigen boontjes doppen, terwijl openbare scholen de nodige steun krijgen van de overheid. Het is beter dat het geheel een zorgtaak wordt van de overheid. Zo voorkom je te genstellingen". Toekomst In de toekomst zal het basison derwijs het nodige voor de kie zen krijgen. Zo wil staatssecre- ataris Wallage kinderen min- Pastoor Kleijn en SKON-voorzitter ten Holt exposeren voor de Bronckhorstschool met op de achtergrond de Sint Jeroenskerk. foto;HENKVANDENEnde der snel laten doorstromen naar het speciaal onderwijs. Het SKON is tegen deze maat regel die wordt voorgesteld in de nota 'Weer samen naar school'. Ten Holt: „Het katho lieke onderwijs geeft juist van uit haar inspiratiebron een ex tra bescherming aan het kind. We hebben echter nu te maken met veel te grote klassen. Ho- penlijk kunnen we Wallage overtuigen van zijn ongelijk". Een volgende stap is de sa menwerking tussen de KTS in Voorhout, Don Bosco Mavo in Sassenheim, College Leeu wenhorst in Noordwijkerhout en de Willibrord Mavo voor het vormen van een gezamenlijk schoolbestuur. Dit heeft te ma ken met de landelijke basis vorming, die op 1 augustus 1993 van kracht gaat. Ten Holt: „We mogen zelf ons budget gaan invullen. Een voordeel is verder dat een leerling tussen tijds kan overstappen naar een andere school. En verder kun je les geven in vakken, waar normaal gesproken op een school te weinig belangstelling voor is". De SKON viert komende weekeinde feest. Zo is er mor gen vanaf twee uur een studie middag in de Kuip met als the ma 'Het katholiek onderwijs in Noordwijk heeft toekomst'. Als sprekers zijn uitgenodigd Tiny Thomassen als pastoraal me dewerker van het bisdom Rot terdam en Cas Verbeek van het katholiek pedagogisch centrum in Den Bosch. Dezelf de avond is er een receptie in Congrescentrum Leeuwen horst in Noordwijkerhout. Het feestweekeinde wordt zondag afgesloten met een themavie ring in de Jeroenskerk. Idoor MARIETA KROFT HAZERSWOUDE-RIJN- DIJK - Het Hazerswoud- se bedrijf De Nederlandse Kelders NCK BV verhuist eind september naar Oos terhout. De 25 personeels leden wordt de gelegen heid geboden om mee te verhuizen. Deze week zijn de bedrijfshal en het kan toor te koop komen te staan. Het aan de Willem Kloosstraat gelegen bedrijf NCK BV is le verancier van alcoholhouden de dranken aan slijters in Ne derland. Volgens directeur S. Fransen is het bedrijf in Ha zerswoude uit haar jasje ge groeid. „We kunnen hier he laas niks beginnen", merkt hij op. Het bedrijf gaat fuseren met de nu nog in Breda geves tigde destilleerderij Van Gast el en Hoekstra. In het Noord- Brabantse Oosterhout wordt een nieuw bedrijf gebouwd. Alle aandelen van NCK zijn door de holdingmaatschappij van Van Gastel en Hoekstra overgenomen. Het personeel is vorig jaar al op de hoogte gebracht van de fusie. Sinds 1 mei is er een met de vakbonden overeengeko men sociaal plan in werking getreden. Dit plan dat tot 1 sep tember 1993 blijft gelden, houdf onder meer in dat voor iedere werknemer een gelijk waardige functie in Ooster hout wordt aangeboden. Bij het Hazerswoudse bedrijf wer ken administratief personeel, verkopers in de binnendienst, chauffeurs en magazijnmede werkers. Daarnaast werken nog drie mensen als vertegen woordiger in de buitendienst, die niet hoeven te verhuizen. Met de gemeente Oosterhout is inmiddels overeengekomen dat iedere werknemer binnen zes maanden na het besluit, een woning wordt aangebo den. Personeelsleden die twij felen, krijgen vier maanden de tijd om te pendelen tussen Ha zerswoude en Oosterhout alvo rens zij een besluit nemen. De personeelsleden die niet naar Noord-Brabant willen verhui zen zullen worderi begeleid bij het vinden van een nieuwe baan. De bedrijfshal met een netto vloeroppervlakte van circa 3700 vierkante meter staat sinds gisteren te koop voor bij na drie miljoen gulden, met de kosten voor de koper. Het ge bouw, dat vanaf half oktober leeg wordt opgeleverd, kan worden bestemd als werk- en opslagterrein voor handel, nij verheid en industrie en kan toorvestigingen. Gemeenteraad Of Fransen, die tevens fractie voorzitter is van D66 in de ge meenteraad van Rijneveld, zelf ook naar Brabant vertrekt weet hij nog niet. „Het eerste halfjaar blijf ik zeker nog in de politiek. Ik hoop zelfs deze raadsperiode nog af te kunnen maken. De besprekingen over mijn functie in de nieuwe com binatie zijn nog gaande. Als ik de buitendienstmedewerkers ga begeleiden, een stukje pr ga doen en wat andere landelijke activiteiten zoals het nu en dan bezoeken van de 400 slijters, dan kan ik waarschijnlijk wel in Hazerswoude blijven". REGIO AAM is in Holiday Inn winnaar geworden van de finale tussen de trio's. Bram Roodenburg bowlde voor dit team de hoogste game met 224 pins. Voor de vijfmansformatie Tapijtplan leverde Rooden burg een game van 227 pins. Teamgenoot Manfred le Febre scoorde games van 203 en 210. Tapijtplan, kampioen van de vijfmansleague, scoorde in de tweede game een teamgame van 1037 pins. Bij bowling Zuid-West is Kriek winnaar geworden van de trio's finale. Na een spannende strijd behaalden Erik Miere- met, Bart Kriek, Jan Bij en Koos Slingerland twee punten meer dan de concurrentie. De overige drie teams eindigden gelijk met vier punten. Team Veldonck mag zich door een hogere pinfall de nummer twee noemen. In Leiderdorp werden de teams Bax 1 en 2 kampioen van respectievelijk de maan dag- en de dinsdagleague. Voor Bax 2 bowlde Jef Hoebe- richts de hoogste scores. In zijn serie van 811 pins behaal de hij een game van 224. Leiderdorp: Maandag: Bax/Spendel 33- 539; Eagles 33-522.5; Knuddetijgers 33-495; Smikkelshop 33-486, Alleycats 33-451. Jo baak 33-450,5. Limousine Clean 33-430.5. Strikeforce 33-392,5, Triootjes 33-376. Van Bern melen 33-332.5 Dinsdag: Bax/Spendel 34-593. Lugthart 1 34-576; Chemicon 34-511 Mooyenkind 34-506; Bowling Family 34- 486; Menuet 1 34^173; PAM 34-472; Menuet 2 34-457, MIG 34-451; WVF 34-147, Pinvre- ters 34-118.5, Lugthart 2 34-408,5. Van Mar wijk 34-263,5, Tamaja 34-361.5. Eindstanden Holiday Inn: Maandag vijf- ans: le Tapijtplan 507.5, 2e House of Bon 391 Finale trio's: le AAM; 2e V&R.3eOSoleMio. Eindstand finale trio's Zuid-West: le Kriek 6 pnt2e Veldonck. Qe Valk. Bowling REGIOJOURNAAL Popmuziek De popband Nancy Works on Payday staat zaterdag op de planken van jongerencentrum Het Kasteel in Alphen aan den Rijn. De vijfmansformatie brengt een mix van blues, soul en jazz. Het optreden aan de Concertweg begint om negen uur. De toegangsprijs bedraagt acht gulden. Studiedag De Stichting Dekenaat VI iet streek houdt zaterdag een stu diedag in restaurant Hijdra aan de Broekweg in Leid- schendam. De Initiatiefgroep Jongerenpastoraat heeft de af gelopen maanden een rond gang langs alle parochies ge maakt. Het daarover uitge brachte studierapport zal het onderwerp van de studiedag zijn. Wandeltocht De Wandelkring Leiden houdt zaterdag en zondag een wan deltocht door Midden Holland. Er kan worden gekozen uit de afstanden 5, 10, 15, 25 en 40 ki lometer. Vanaf negen uur kan worden gestart bij de St. Jozef zaal aan de Paradijslaan in Alphen aan de Rijn. Inschrij ving kan bij J. Woordes, 01720- 75724 of bij P. Vos, 01725-72456 en aan de start. I Blijspel Toneelgroep Spot voert zater dag in het Parktheater van Al phen aan den Rijn het blijspel 'Hooikoorts' op. Het stuk van Noel Coward staat onder de re gie van Kees Roes. De voorstel ling speelt zich af in het huis van de familie Lust, waar de vier bewoners nogal eigenaar dige gewoonten op nahouden. Het toneelstuk aan de Cornelis Geelllaan begint om half ne gen. De toegangsprijs bedraagt tien gulden. Strijkkwartet Het Daniël Strijkkwartet geeft zaterdag een concert in Huize Dever in Lisse. Klarinettist Kurt Delnoye treedt op als so list. Op het programma staan werken van Schubert, Brahms en Borodin. Voorafgaande aan het concert wordt op donder dag 14 mei door de klarinetdo cent van de Muziekschool Lisse achtergrondinformatie gege ven over Brahms. Deze avond is van acht tot negen uur aan de Heereweg 253. Het concert van zaterdag begint om zes uur. De kosten voor het concert en de cursus bedragen 27,50. Nancy Works on Payday. Zuid-Amerika Lincoln Almada en Gabriel Aguilera zorgen zaterdag voor Zuid-Amerikaanse klanken in 't Poelhuys van Lisse. Almada en Aguilera spelen op typische snaarinstrumenten uit hun we relddeel zoals charango. tiple en cuatro. Het concert aan de Vivaldistraat begint om kwart over acht. De toegangsprijs is 12,50. Doedag Op de agrarische school van Oegstgeest is zaterdag een doe dag voor meisjes, die een vak opleiding willen volgen in de groene sector. Het gaat dan om beroepen in de groenvoorzie ning, bosbouw, cultuurtech niek en natuurbeheer. Belang stellenden voeren op deze dag werkzaamheden uit als snoei en, het werken met een motor- zaag, het leggen van een straat je en het lezen van een werkte kening. De doedag is half tien tot half drie. Fancy-fair Speeltuinvereniging Marijke houdt zaterdag op haar onder komen in de Crocussenstraat in Lisse een fancy-fair. Zo zijn er spellen als ezeltje prik, fles sen hengelen en het eierdoos- spel. Op een ander stuk van het terrein is een rommelmarkt. De fancy-fair begint om elf uur. Nachtegalen De Noordduinen bij Noord- wijk vormen zaterdagavond het decor voor een nachtegale- nexcursie. Men vertrekt om acht uur vanaf het fietspad door de duinen aan de Duin weg, nabij de boswachterswo ning op Du inweg 81 Bassie Adriaan Het duo Bassie Adms treedt zaterdagmiddag op ii Northgohal in Noordwijk. rl show begint om half tv ik kaartjes zijn verkrijgbaar n: boekhandel Papyrus en koi 12.50. Geraniummarkt De KMTP organiseert zaten weer de bekende geranw c| markt in Voorschoten op Voorstraat. Afgezien van gt niums zijn op de markt stands met antiek, hom kunst en kant aanwezig, langstellenden kunnen van gen tot vijf uur terecht. Concert Organist Ronald de Jong g< zaterdag een concert in a Oudhoornsekerk in Alp\ L aan den Rijn. De Jong im\ v viseert op bekende gezangei g psalmen. Het gratis concer\ gint om kwart over acht. Drift De band Drift staat zaten op de planken van jeugdso teit Meddle in Oud Ade. aanvang is half elf. De mu< van de band heeft zich onti keld tot een mix van Gl rock, funk, wave, punk en ties gitaarwerk. Run-bike-run De Zoeterwoudse jonge vereniging Utopia houdt i dag een run-bike-run strijd. De start van het loop fietsfestijn is 10.00 uur ir Geerpolder. De deelnen moeten ruim 4 kilometer ht lopen, vervolgens 23 kilom fietsen en daarna weer rui kilometer hardlopen. Inscl ven is mogelijk vanaf 9.00 in de Geerpolder. De lange mars van Mozaïeh NOORDWIJK Met Ontspan ning Zingen Allen In Een Koor. De volledige naam van de Noordwijks Operettevereni ging Mozaïek, laat weinig aan de verbeelding over. Zondag is het precies 25 jaar geleden dat Noordwijk en omgeving werd opgefleurd met een heus ope rettegezelschap. Een lange mars langs verscheidene podia in de streek ten spijt bleef het publiek massaal komen. Alle reden voor een feestje dus. Het zilveren jubileum zal za terdag officieel worden ge vierd met een jubileumrecep tie. Op 12 juni wordt er voor de donateurs een 'Weense Avond' georganiseerd. Een jubileum voorstelling completeert het feestjaar. Het jubileum van de Noord wij kse vereniging vindt nood gedwongen - wegens gebrek aan een theaterzaal in Noord wijk - plaats in Katwijk. De verhuizing van Mozaïek naar Katwijk ging niet ten koste van de populariteit van de ver eniging. Ruim duizend bezoe kers stromen elk jaar naar het Tripodia voor de twee gebrui kelijke voorstellingen, die ove rigens in het jubileumjaar met een derde uitvoering zullen worden uitgebreid. Theaters Met enige trots kijkt Moz; terug op 25 jaren van groe de belangstelling voor de rettemuziek zowel in No< wijk als in de regio. Hif heeft het gezelschap hoofdrol gespeeld. Zonder! of stoot ging dat echter r Vooral de vele 'theaters' v Mozaïek de afgelopen kv eeuw optrad vormden voortdurende handicap, de St. Bavo in Noordwijl hout waar het allemaal gon via Noordwijks cultii le 'centra' als 'Royal' en 'k naar het huidige podium, podia' in Katwijk. De ji leumproduktie betekent vijfde optreden op het wijkse plankier. De zilveren operette I Nacht in Venedxg' van Jolw ar Strauss jr. wordt uitgevoen. vrijdag 20, zaterdag 21 en i )U| dag (matinee) 22 novem Voorafgaand aan de jubile voorstellingen is er een r expositie worden over '25 Operette in Noordwijkin Noordwijkse Bibliotheek. NOORDWIJKERHOUT - Met de aanhouding van een 20-jarige Haarlemse en een 27-jarige plaatsgenoot is een einde gemaakt aan een reeks tasjesroven in de streek. De twee sloegen met een derde verdachte hun slag in Aerdenhout, Hillegom, Haarlem mermeer, Heemstede en Noordwijkerhout. Het drietal opereerde telkens vanuit een huurauto. In twee ge vallen werd een slachtoffer traangas in het gezicht gespoten, een andere beroofde kwam ten val en raakte gewond. De berovingen vonden plaats tussen 30 april en 7 mei. Gezien de ernst van de feiten werd een intergemeentelijk rechercheteam op de zaak ge zet. Binnen enkele dagen volgde de arrestaties. Het aangehou den tweetal heeft inmiddels een volledige bekentenis afgelegd. De derde verdachte - een vrouw - van wie de identiteit bekend is, is nog spoorloos. OUDE WETERING - Met bloedstollend vuurwerk is gis teren in Oude Wetering Tropi cal Inn geopend. Entertain ment specialist John de Mol senior verrichtte de feitelijke opening van de nieuwe bijzon dere horeca-gelegenheid. Hij kreeg een fakkel aangereikt door een meisje dat afdaalde uit een kunststoffen helikop ter. Vervolgens ontstak hij het vuurwerk. Direct daarvoor trad zanger Gene Travis op met een spe ciaal voor de gelegenheid ge schreven lied. Hij daalde in een soort stoeltjeslift neer en werd begeleid door de Canni- bale Ddancers en een caraï- bisch orkest. Lichteffecten en mist onderstreepten het spek takel. Tropical Inn is ondergebracht in de naar een ontwerp van ar chitect J.van Rijn verbouwde gymnastiekzaal van de voor malige lhno-school aan de Schoolbaan. Het pand is nu ei gendom van M. Schouten en kan voortaan worden gebruikt voor (bedrijfs)feesten in Caraï- bische sfeer. Het interieur be staat uit een grot met prehisto rische tekeningen, waterpartij en en tropische planten. Op de boven gelegen entresol staan speeltafels opgesteld. De crou piers ontbraken gisteren ech ter nog. Aanstaande zondag kunnen belangstellenden tussen 12.00 en 17.00 uur een kijkje komen nemen bij de tropische uit gaansgelegenheid bij het Braassemermeer. Ook Gene Travis treedt dan op. TER AAR De commissie welzijn heeft gisteravond een i vraag van voetbalvereniging Altior om een eenmalige bijdrag de kosten die komst van een uitwisseling met een Tsjecho-! waakse club afgewezen. De voetbalvereniging Altior ontva van 27 mei tot en met 1 juni een gezelschap van 30 personen an het Tsjechische stadje Dobruska. Deze uitwisseling is in het ja- der van de door de Ter Aarse werkgroep Dobruska gelegde c tacten met het stadje aldaar. De commissie stemde met de af zing in met het advies van het college van B en W. Het schept precedent voor andere verenigingen die in het verleden al dergelijk verzoek aan het college richtten. De comnussiele. rlp vonden dat Altior eerst had moeten overleggen met de ver: do woordelijke wethouder over de haalbaarheid.

Leidse Courant | 1992 | | pagina 10