HOU 16 MEI VRIJ IA 20 Hypotheken OPEN DAG OP DE BOUWPLAATS all-round dossiervormer m/v hoofd salarisadministrati G m/v Westeinde Ziekenhuis wm Sales representatives m/v maas international MTS-er (B, W, of E) EEN ACCOUNTANTSKANTOOR DAT OP UW GOLFLENGTE ZIT Leidse Courant zaterdag 9 mei 1992 Stichting Gezondheidscentrum Merenwijk zoekt op korte termijn DOKTERSASSISTENT(E) MA/ 36 uur per week, vast dienstverband Tot de functie behorende taken: - telefoonwerk (maken van afspraken voor spreekuur en visites) - verrichten van laboratoriumwerkzaamheden - verrichten van eenvoudige medische handelingen - verrichten van administratieve werkzaamheden Functievereisten: - opleiding doktersassistent(e) - affiniteit met automatisering - ervaring met werken in huisartsenpraktijk (ervaring met werken in gezondheidscentrum/groepspraktijk strekt tot aanbeveling) - goede contactuele eigenschappen Wij bieden: - werken in een dynamisch team - prettige werksfeer - afwisselend werk (alle facetten van het beroep) - salariëring naar leeftijd en ervaring volgens CAO-Gezondheidscentra. Naast bovengenoemde functievereisten letten we er bij de sollicitatie op, of de kandidaat binnen het team past Nadere inlichtingen bij Jenny van Dam, telefoon. 071-218661 Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 2 weken richten aan: Gezondheidscentrum Merenwijk, t.a.v. Jenny van Dam, Rosmolen 2, 2317 SJ Leiden. Gezondheidscentrum Merenwijk is een samenwerkingsverband van hulpverleners werkzaam in de eerstelijnsgezondhèidszorg. ONROEREND GOED AANGEBODEN J Hoogmade Graaf Willem II Laan 13 Open huis a.s. zaterdag 9 mei en zondag 10 mei van 12.00 lot 14.00 uur Wij kunnen een leuk huis kopen, maar dan moet ons huis wel snel verkocht worden! Zoekt u een landelijk gelegen dwarskapwoning nabij weilanden, een molen, maar ook op 3 autominuten van Leiderdorp, Rijksweg Den Haag-Schiphol en Amsterdam? Dan is een bezichtiging zeker de moeite waard. Indeling: L-vormige woonkamer, witte spachtel- putzwanden, semi-open keuken. 1e verdieping: 2 slaapkamers, badkamer met ligbad. 2e toilet. 2e verdieping: 2 slaapkamers, hobbykamer, c.v. (1986). De woning is voorzien van dubbele be glazing. Vrije vestiging. Eigen grond. 350 m3, bouwjaar 1975. Vraagprijs 219.000.- k.k. Voor nadere informatie: Rob Muns' Makelaarshuys Wilhelminalaan 2 2405 ED Alphen aan den Rijn Tel. 01720-93942 Buiten wonen in Nootdorp op slechts 7 automin. van Den Haag. Royale hoekwoning met zonnige achtertuin (ZO) en veel privacy op ca. 170 m2 grond. Ind.: hal, kelderkast, tollet, woonkamer (8.5x3.8 m) met open haard, halfopen keuken. 1e verd.: 3 slaapka mers, 2e toilet, badk. met ligbad. 2e verd.: 4e gr. slaapkamer en ruime zolder. Vraagprijs 225.000.- k.k. Ligging: Vrijenbansestraat 15 - Nootdorp. Inlichtingen: tel. 01731- 9084. Bezichtiging: na afspraak. Bennebroek, Binnenweg 6 flat 103 ken, royale badkamer met ligbad en dubb. wast. Aparte berging in onderbouw. Serv.k. (inkl. warme maalt.) 1.040.- p.m. 2e pers. 165.- p.m. extra. 1 165.000.- De Leeuw en Soeteman BV NVM Makelaarskantoor O.G. Lankhorstlaan 59, Heemstede. Tel. 023-287150. Zoeterwoude Schenkelweg 67 In dorpskern van Zoeterwoude gelegen woon/winkelpand. Op de begane grond bevindt zich bedrijfsruimte/showroom ter grootte van 100 m2, welke voor bijbevoorrading bereikbaar is via de achterzijde. Het woonge deelte is op de 1e en 2e etage en i bestaat uit woonkamer, open keuken, 2 slaapkamers en ruim dakterras. Vraagprijs 165.000.- k.k. Inl.: Kantoor Zaalberg, Kore- vaarstraat 35, tel. 071-149147, fax 071-138732. Diverse hypotheek- vormen o.a. Spaarhypotheek. Scherpe rente. GRATIS INFORMATIE Bel 071-132732 Vereniging van Eigenaren?? Natuurlijk WE Beheer!! Bel gratis 06-0223050. Papiermolen 136 In fraai appartementen-gebouw gelegen royale 2-kamerhoek- appartement met mooi uitzicht en gunstig nabij winkelcentrum. Ind.: entree, hal, royale woonka mer, moderne keuken, slaapka mer, badkamer met douche en wastafel en toilet. Bijz.: balkon, centrale verwarming, berging onder het gebouw. Vraagprijs 115.000.-k.k. Inl.: Kantoor Zaalberg, Kore- vaarstraat 35, tel. 071-149147, fax 071-138732. Hansenstraat 46 In rustige straat gelegen goed onderhouden woonhuis met verrassend ruime achtertuin, stenen berging en achterom. Ind.: entree, gang, ruime woon kamer, fraaie keuken, badka mer met douche en wastafel er toilet met fontein. 1e et.: over loop, 2 royale slaapkamers [voorheen 3) en balkon. Bijz.: keuken, badkamer en toilet zijn 6 jaar geleden opnieuw aangebouwd. Vraagprijs 138.000.- k.k. Inl.: Kantoor Zaalberg, Kore- vaarstraat 35, tel. 071-149147, fax 071-138732. Korevaarstraat 27c In het centrum van Leiden gele gen fraai appartement, met ber ging onder het gebouw. Ind.: entree, gang met ruime garde- robekast, fraai/apart gevormde woonkamer, keuken, slaapka mer en badkamer met douche, wastafel en toilet. Bijz.: balkon, centrale verwarming, centrale ligging, modern appartementen complex. Prijs N.O.T.K. Inl.: Kantoor Zaalberg, Kore vaarstraat 35, tel. 071-149147, fax 071-138732. Leiden: Seniorenappartement Fraai gelegen ruim apparte ment. Ind.: entree, hal, ruime woonkamer, slaapkamer, bad kamer en toilet. Bijz.: Statenhof biedt beschermd wonen voor senioren d.m.v. huismeester in combinatie met alarm-installa tie, warme maaltijden inbegre pen bij servicekosten. Interessante prijs. LC 9-5-92 Inl. Kantoor Zaalberg, Kore vaarstraat 35, tel. 071-149147, fax 071-132732. Zoekt U woonruimte rond de Braassemermeer vraag dan naar onze fotopost. Bel nu Goedhart Vastgoed. Tel. 01721-9973, lid VBO. grens D.H.- ECOLONIA KERK EN ZANEN ALPHEN a/d RIJN volg de borden naar en in de wijk Bouwfonds Woningbouw GEMEENTE BERKEL EN RODENRIJS Wegens vertrek van de huidige funktionaris ontstaat bij de dienst interne zaken een vakature voor Algemene informatie De gemeente Berkel en Rodenrijs ligt centraal in het groene hart van de Randstad en biedt volop gelegenheid tot sportieve rekreatie. In de onmiddellijke nabijheid liggen de steden Rotterdam, Den Haag en Zoetermeer. De gemeente telt ca. 16.000 inwoners en zal op termijn een forse uitbreiding ondergaan. De ambtelijke organisatie is opgebouwd uit vijf afdelingen, die in de taakuitoefening ondersteund worden door drie stafdiensten. De aan te trekken medewerk(st)er maakt deel uit van de stafdienst Interne Zaken. Funktie-informatie Tot het takenpakket behoort: - vorming, ordening en uitlenen van dossiers; - opschonen en vernietigen van stukken uit het dynamisch en semi-statisch archief; - inventarisatie archiefbescheiden; - postregistratie; - het vervangen van de wnd. chef bij diens afwezigheid; - andere voorkomende werkzaamheden. Funktie-eisen - middelbaar werk- en denkniveau; - in bezit van diploma SOD I en SOD II deel A; - het bezit van of studerend voor BA/BOL strekt tot aanbeveling; - bekendheid met automatisering; - ervaring bij gemeentelijke overheid. Salariëring - afhankelijk van leeftijd en ervaring bedraagt het salaris maximaal 3.863.- bruto per maand (BBRA schaal 007); - de rechtspositieregelingen voor ambtenaren in dienst van de gemeente Berkel en Rodenrijs is van toepassing. Inlichtingen - voor inlichtingen kunt u kontakt opnemen met de heer A. Breddels wnd. chef van de afdeling - telefoon 01891-40700 (toestel 762). - binnen 10 dagen te richten aan het college van burgemeester en wethouders. Postbus 1, 2650 AA Berkel en Rodenrijs, onder vermelding van „Vakature IZ" op de enveloppe. Het Westeinde Ziekenhuis is een modern ziekenhuis met vrijwel alle topklinische funkties en superspecialisaties. Ondanks de kapaciteit van 621 bedden en de ruim 1.400 medewerkers, wordt niet massaal maar op "menselijke" maat gewerkt Dit gebeurt in kleine units met patienten- toewijzmg. Er wordt veel aandacht besteed aan goede scholing en loopbaan begeleiding en er zijn aantrekkelijke carrière-mogelijkheden. De ligging in het centrum van Den Haag, Lijnbaan 32, draagt bij aan de dynamische sfeer in het ziekenhuis. ekonomisch administratieve dienst De Ekonomisch Administratieve Dienst is verantwoordelijk voor de financiële administratie (w.o. de Ifrediteuren- de grootboek- en de salarisadministratie), het stafbureau bedrijfsinformatie en de inkoop-, de opname- en de patiëntenadministratie. Wij zijn op korte termijn op zoek naaf een U bent verantwoordelijk voor de maandelijkse verwerking van de salarisadministratie en de salarisbetalingen. Gewerkt wordt met geautomatiseerde administratieve informatiesystemen. U geeft leiding aan 4 part-time medewerksters en verzorgt met hen de invoer en verwerking van de mutaties. U kontroleert de uitvoer- gegevens en maakt de aansluiting met het grootboek. Tevens verstrekt 0 u inlichtingen over salaristechnische zaken aan personeelsleden en externe instanties. U beschikt over een opleiding op middelbaar niveau, bij voorkeur MBA of bent in het bezit van PD-boekhouden en studeert voor MBA. 0 Kandidaten die op de funktie gerichte kursussen hebben gevolgd en beschikken over praktijkervaring op een salarisadministratie genieten de voorkeur. Zelfstandig kunnen werken en goede kontaktuele eigen schappen zijn verder van belang voor deze funktie. 0 Voor deze funktie geldt FWG funktiegroep 45, het salaris bedraagt maximaal 4.091,- bruto per maand. De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld konform de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Voor nadere informatie kunt u telefonisch kontakt opnemen met 0 de heer R. van Osch, wnd. hoofd E.A.D., telefoon 070-330.25.82. Het Westeinde Ziekenhuis beschikt over een kinderdagverblijf. Er is nog kinderopvangkapaciteit beschikbaar voor kinderen van I tot 4 jaar. Schriftelijke sollicitaties kunt u, binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie, richten aan mevrouw M.H. Reidsma-Versteeg personeelsfunktionaris, Postbus 432, 2501 CK Den Haag. 't Valt niet altijd mee om in Alphen a/d Rijn aan een goede koopwoning Ie komen. Voor een uitzonderlijk bouwprojekt als het plan Herenhof zijn er volop kapers op de kust. Vandaar dat ons aanbod nog maar heel beperkt is. Voor dit bijzondere bouwplan met die toepasselijke naam Herenhof, luiden we don ook de bel voor de laatste ronde... Het gaat hier om de laatste-vijf 2/1-kap woningen met garage, uit een bouwprojekt van Dura Bouw B.V. De woningen worden uiterlijk juli '92 opgeleverd. Kenmerk van deze woningen zijn de afmetingen van maar liefst 9 meter breed en 14 meter diep! Ze beschik ken over een extra grote Z-vormige living (ca. 50 m7!) met een royale eetkeuken, gericht naar de tuin. Op de eerste verdieping bevinden zich drie royale slaapkamers en een badkamer met ligbad, separate douchehoek en 2e toilet. De tweede verdieping is ruim van opzet en heeft bovendien een dakterras. Alle woningen beschikken over een garage. Met G.I.W.-qarantie! Alle woningen worden opgeleverd met het garantiecertificaat van de Stichting Garantie Instituut Woningbouw (G.I.W.). Dat geeft extra zekerheid! Juist omdat het aanbod'in deze prijs- I klasse in Alphen a/d Rijn zo beperkt is, mag u deze kans niet missen. BESLIS grijpt u MIS- Rob Muns' Makelaarshuys Wilhelminalaan 2, 2405 ED Alphen a/d Rijn. Telefoon 01720-93942 Ook op zaterdag geopend van 10.00 -15.00 uur Makelaarshuys Hopman Koopwoning B V. Boerhaavelaan (nabij hoofdstation NS) Zoetermeer Telefoon 079-219350 Ook op zaterdag geopend van 10.00 - 14.00 uur HOPMAN Maas International Benelux is een snel groeiende groep ondernemingen in de business to business dienstverlening met circa 500 medewerkers in Nederland. De kernactiviteiten zijn de distributie en geautomatiseerde verstrekking van dranken, voedings- en genotmiddelen, alsook de ontwikkeling en levering van cateringmanagement-, betaal en toegangscontrolesytemen. Als grootste exploitant van tabaksautomaten binnen de horeca in Nederland is de werkmaatschappij Maas Services B.V. te Son toonaangevend op het gebied van automatentechniek en ■verzorging. De decentrale organisatie van deze marktleider kenmerkt zich door korte communicatielijnen, een informele, open cultuur en een bedrijfsfilosofie waarin beloning naar prestatie een belangrijke rol speelt. In verband met een sterke groei van de commerciële activiteiten in de Randstad, biedt Maas Services B.V. een uitdaging aan ambitieuze Uw profiel v reactie met ondernemingszin, voor de regio's Den Haag, Gouda en Rotterdam. U bent verantwoordelijk voor het realiseren van de verkoop- targets en alle overige commerciële activiteiten in uw rayon. U rapporteert periodiek aan de Verkoopleider en uw taken bestaan onder meer uit: het professioneel beheren en uitbouwen van de relaties met (potentiële) klanten; het bezoeken, adviseren en begeleiden van uw klanten; het signaleren en terugkoppelen van relevante marktontwikkelingen. U bent een representatieve en zelfstandige persoonlijkheid tussen de 23 en 28 jaar. U beschikt over uitstekende contactuele vaardigheden en commerciële feeling. U heelt uw opleiding op MBO-niveau, zoals MEA0-CE met succes afgerond. Voorts heeft u; minimaal twee jaar ervaring in een commerciële functie; - een dienstverlenende instelling en hoge werkinzet; affiniteit met de bedrijfstak horeca; capaciteiten om eventueel door te groeien naar een commerciële management functie. Heeft u interesse, stuur dan uw sollicitatiebrief met curriculum vitae naar: Postbus 1600,5602 BP Eindhoven, t.a.v. de heer Mr. P.A.M. van der Velden, Manager Personeel en Organisatie. Voor nadere informatie over de functie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer C.W.Th, de Jong, telefoon 070-3855300. ADVIESBUREAU PEUTZ ASSOCIÉS B.V. Tot de gebieden waarop ons bureau adviezen geeft behoren de akoestiek van zalen, bestrijding van geluidhinder in en buiten gebouwen, beheersing van geluid inde industrie, trillingstechniek, bouwfysica en energiebewust bouwen. Voor ons bureau te Zoetermeer vragen wij zowel voor onze afdeling bouwakoestiek en bouwfysica als onze afdeling industriële lawaaibeheersing een voor het uitvoeren en analyseren van akoestische en bouwfysische metingen alsmede andere technische (laboratorium) werkzaamheden. Hij/zij zal mede worden ingezet ter ondersteuning van de vele uiteenlopende projekten met betrekking tot de bouwakoestiek, bouwfysica en industrielawaai. Het bezit van rijbewijs BE, en een accurate, flexibele instelling zijn nodig om deze veelzijdige functie inhoud te kunnen geven. Leeftijd: 20 a 25 jaar. Schriftelijke sollicitaties gaarne onder referentie JG/JB aan ons bureau: Postbus 696, 2700 AR Zoetermeer. Tel. 079-61.49.92 De accountancy is van onschatbare waarde voor het bedrijfsleven. Voortdurend wordt inzicht gegeven in de financiële en organisatorische stand van zaken en in de mogelijkheden om dit te continueren en verder te versterken. Dit is evenwel uitsluitend mogelijk wanneer de medewerkers van het accountantskantoor een levendige belangstelling voor de belangen van de cliënt tonen en bereid zijn zich serieus in diens bedrijfssituatie in te leven. De Strijk Groep zit wat dat betreft geheel op uw golflengte. Op basis van gedegen kenniè, hechte samenwerking, aandachtig luisteren en heldere probleemoplossing kunnen wij een compleet pakket van diensten voor u verzorgen, bestaande uit: - Algemene accountantswerkzaamheden, waaronder controle en samenstelling van jaarstukken. - Belastingadviezen en -aangiften - Verzorging van complete administraties d.m.v. computerservice. - Verzorging van loonadministraties, waaronder aangiften loonbelasting en leveren van betaalopdrachten t.b.v. bank of giro. Met deze diensten geniet ons bureau al bijna 25 jaar in brede kring het vertrouwen bij het midden- en kleinbedrijf en vrije beroepen. In een oriënterend gesprek verstrekken wij u graag alle gewenste informatie. STRIJK ACCOUNTANTS- EN BELASTINGADVIESBUREAU I Lange Voort 13 D, 2343 CA Oegstgeest tel. 071-170624 - lax 071 -173517 Tot de Strijk Groep behoren: Strijk Co. Accountants Strijk c.s. Belastingadviseurs Goos Partners Registeraccountants Administratiekantoor Inform Computerservice Moerland Partners Organisatie-adviseurs Internationaal: Van Son lnternational/U.S.A.

Leidse Courant | 1992 | | pagina 20