Extra subsidie Noordwijk voorkomt bankroet K O Harley Davidsonclub verkast naar Leiden Weinig verzet tegen bebouwing Heerenschoolbos 'Ouderenbeleid is geen speerpunt in Voorhout' DUIN- EN BOLLENSTREEK 11 Nieuw asielzoekersgezin Voorhout uit Joegoslavië Jubileumboek Wassenaar komt uit de lucht vallen Busafrit Wassenaar wordt 6 mei geopend 't Mierennest niet gesloopt REGIOJOURNAAL l I Auto komt in weiland terecht foidóaOowiard WOENSDAG 29 APRIL 1992 VOORHOUT - In de daarvoor bestemde woning aan de Ter Haar Romenystraat zijn vier nieuwe asielzoekers aangekomen. Het is een gezin, afkom stig uit Joegoslavië; bestaande uit een vader, een moeder en twee wat oudere kinderen. Sinds 8 april stond de woning leeg. De vorige bewoners, een ge zin uit het GOS. waren op die dag op het vliegtuig gezet. Volgens het ministerie van WVC is dit de laatste keer dat Voorhout een gezin toegewezen krijgt. Er zijn namelijk veel meer alleenstaande asielzoekers die op een plaats wachten. Omdat Voorhout echter pas begon met het opnemen van asielzoekers heeft WVC toegezegd dat er eerst een gezin geplaatst zou worden. Overigens heeft de gemeente Voorhout nog altijd geen fondsen van WVC ontvangen, en fi nanciert zij tot dusver alles vooruit. Het gaat hierbij om een bedrag van 4000 gulden per maand. WASSENAAR - Het jubileumboek 'Natuurlijk Wassenaar' dat de Vrienden van Wassenaar uitbrengen rond hun 25-jarig be staan. wordt op een bijzondere manier gedoopt. Op donderdag 11 juni zullen drie parachutisten op het grasveld landen van het stadhuis en het eerste exemplaar aanbieden aan burgemeester Schoute. .Natuurlijk Wassenaar' bevat foto's van Wassenaar en de aldaar aan te treffen natuur. In het boek staat verder een losse wandel- en fietskaart. De vereniging Vrienden van Wassenaar heeft voor de productie van dit boek 80.000 gulden uitgetrokken. Alle Wassenaarse gezinnen zullen een gratis exemplaar van het boek ontvangen, terwijl voor de volgende drie jaar door de ge meente 1950 exemplaren zijn aangekocht voor een bedrag van 19.500 gulden. Deze laatste exemplaren zijn bedoeld voor nieuw komers. Voorafgaand aan het parachutespringen zal een stoet old-timers door het dorp Wassenaar trekken, waaronder een an tieke postbus van de Zwitserse posterijen en een uit 1947 stam mende autobus van de Nederlandse Spoorwegen. Geestgrondroute uitgezet tijdens landelijke fietsdag NOORDWIJK - Fietsliefhebbers in de Bol lenstreek kunnen op de landelijke fietsdag op zaterdag 9 mei de Geestgrondroute rijden. In de tocht van 35 kilometer wordt onder meer de ruine van Teylingen in Sassenheim be zocht. Het Rijnlandsgemaal in Katwijk is de hele dag open. Er zijn op deze dag in heel Ne derland honderden verschillende opstap plaatsen. De opbrengst van de landelijke fietsdag gaat naar kinderen met een geboren hartafwijking. Kleding gestolen ALPHEN - Uit een kledingzaak aan het win kelcentrum Aarhof zijn gistermiddag over hemden gestolen ter waarde van ruim 500 gulden. Rond twaalf uur nam de dief de kle dingstukken in een onbewaakt ogenblik mee. Fietsen- kijkdag op politiebureaus REGIO - De rijkspolitie en de gemeentepolitie in de Bollenstreek houdt zaterdag 9 mei weer een fietsenkijkdag. Zo kun nen mensen, wiens fiets gestolen is, terecht op de politiebureaus van Hille- gom. Katwijk. Lisse. Noordwijk, Noordwijker- hout, Oegstgeest, Rijns burg en Sassenheim. De regionale kijkdag is van tien tot drie uur. WASSENAAR - De busafrit vanaf de A44 naar de Ommedijkse- weg in Wassenaar wordt woensdag 6 mei in gebruik genomen. Op de eerste rit rijden onder mee gedeputeerde Ted Jansen en de Wassenaarse wethouder M. van Rij De aparte afrit is in sa menwerking met de Rijkswaterstaat tot stand gekomen. De afrit betekent een duidelijke verbetering voor de busreizigers tussen de Bollenstreek en Den Haag. In de toekomst kunnen de bussen in de richting Den Haag de A44 voorbij de brug over de Rijn viq de afrit verlaten. Via de verbrede Ommedijkseweg kan de bus teT vens de files op de A44 vermijden. Daarbij zullen de verkeers lichten onder de afrit en bij de Rozenweg van afstand door (je buschauffeur worden benvloed. De nieuwe afrit is afgesloten met een slagboom, welke alleen door de aankomende bussen, i^ te bedienen. Het project bij de A44 vormt een onderdeel van <Je maatregelen op de verbinding van de Bollenstreek en Leiden naar Den Haag. De NZH is van plan de komende jaren meer snél" bussen op dit traject te laten rijden. Idoor MARIJKE DEN HOLLANDER NOORDWIJK - De Noordwijkse gemeente raad heeft gisteren beslo ten K O Noordwijk een aanvullend subsidiebe drag toe te kennen van 12.686 gulden. Dat bedrag is nodig om een financieel tekort over 1991 op te los sen. Daarnaast kan K O rekenen op een gemeente lijke garantie voor het ge raamde tekort van ruim 29.000 gulden over het nog lopende theatersei zoen. Met de steun wordt een vroegtijdig faillisse ment voorkomen. Voor 1992 heeft K O de be schikking over een subsidie bedrag van 48.000 gulden en dat is 2% meer dan het jaar daarvoor. Het bestuur had ech ter gerekend op een bedrag van 67.400 gulden. Een ver wachting die was gebaseerd op het feit dat er in 1991 extra kos ten waren gemaakt, waar tevo ren nooit rekening mee was gehouden. Daarbij ging het on der meer om het inhuren van licht en geluid en de aanstel ling van een toneelmeester. In een onderhoud met de ge meente werd afgesproken dat K O voor 1992 hiervoor een extra bedrag op de begroting mocht zetten. Daaruit leidde het K O-bestuur automa tisch af dat het bedrag ook zou worden toegekend. Volgens de gemeente waren daarover ech ter geen toezeggingen gedaan. Begin dit jaar bleek dat de fi nanciële positie van K O ver slechterde door tegenvallende bezoekersaantallen. Met name de klassieke concerten trok ken, sinds de verhuizing van de afdeling klassiek van de Cleyburch naar Dorpshuis de Rank, nog maar weinig be langstelling. Maar ook het be zoek aan theatervoorstellingen bleef onder verwachting. Een verklaring voor de lagere be zoekersaantallen - het eerste seizoen van K O Noordwijk verliep vrij goed - is er vol gens het bestuur niet. Nieuwe kans J. van Eijken (WD) vond het redelijk de nog jonge culturele organisatie een nieuwe kans te geven. Dat er wat aanlooppro blemen waren vond hij begrij pelijk. Wel waarschuwde hij dat het geen automatisme moet worden om extra subsi dies te verstrekken. „Er moet ook bij K O goed op de porte- monnaie worden gepast. Het gaat tenslotte om gemeen schapsgeld", aldus van Eijken. Het brengen van cultuur hoeft van de liberalen niet gehand haafd te blijven als het aantal theaterbezoekers terug blijft lopen. „Dan is het misschien slimmer een pendelbusje in te zetten naar de stad, zodat de mensen daar voorstellingen kunnen bijwonen". Volgens A. Ouwehand (GL) hebben de problemen van K O alles te maken met de ac- commodatieproblematiek in Noordwijk. Het gebouw De Rank noemde hij een prutac commodatie waarvoor toch flink veel huur moet worden neergeteld. „Als er geen goede theaterzaal komt blijft het aan modderen". Hij vond het niet juist de volledige verantwoor delijkheid betreffende een sluitend financieel plaatje in de schoenen van de vrijwilli gers van K O te schuiven. „Wij hebben als gemeenteraad ook onze verantwoordelijk heid en moeten er voor zorgen dat de accommodatieproble- matiek adequaat wordt opge lost". Voor F. van der Veen (NB) was het duidelijk dat het in zee gaan met de K O organisatie zeker niet had geleid tot, zoals was verwacht, minder overhe adkosten of een betere onder handelingspositie bij het bin nenhalen van artiesten. Zijn partij ging uitsluitend akkoord met het extra subsidiebedrag als stimulans richting de „en thousiaste vrijwilligersgroep, die zich inspant om theater naar Noordwijk te halen". Wethouder J. Bedijn van cultu rele zaken hield Ouwehand voor dat een nieuwe podium zaal K O nog geen garantie kan bieden voor meer bezoe kers. Bovendien zal volgens hem een nieuw te bouwen the ateraccommodatie veel duur der uitpakken, ook al moet K O nu kosten maken om be paalde voorzieningen in te hu ren. De wethouder zei het erg jammer te vinden dat de dorpshuizen De Rank en De Kuip maar al te vaak, en naar zijn mening onterecht, in een negatief daglicht worden ge zet. „Ik ben zelf meermaals bij voorstellingen geweest in De Rank. Dat zou u ook eens moeten doen, dan kunt u zelf zien dat het zo slecht nog niet is", zo hield hij Ouwehand voor. Prijsuitreiking bloemenmozaïek Stekers van Huize Jeroen in Noordwijk waren een van de gisteren gehuldigde winnaars van het bloemenmozaïek in Noordwijk. In Hotel Royal werden de prijzen uitgereikt. De mozaïeken waren onderverdeeld in vijf groepen. De jury gaf cijfers voor het idee, de afwerking en de compo sitie Bij het strooiwerk voor particulieren wonnen de zusjes Marielle en Bianca Zonneveld met het ontwerp Eurodisney Bij de verenigingen kwam de wijkvereniging De Grashoek met Floriade 1992 als beste uit de hoek. Andere winnaars waren de familie Peschier, en Konditorei Kar- wendel. foto: henk van den ende OEGSTGEEST - De R.K. Je- naplanschool 'De Kring' in u Oegstgeest mag onderwijs blij- i; ven geven in een tweetal 1 schoolgebouwen. De voormali- ge kleuterschool "t Mieren nest' wordt de slopershamer bespaard. De afstand tussen dit gebouw y en dat van de school is dermate gering dat het onderbrengen j|van alle groepen onder een j dak als een te ingrijpende y vorm van kapitaalvernietiging iwerd gezien. Het plaatsen van noodlokalen tot op het mo- dat een integratiever- jouwing zou zijn afgerond liet de kinderen van de school aan de Rembrandt van Rijnlaan jraktisch geen speelruimte over. Het verzoek van het on- om de onderbouw ilijvend onder te brengen in 't (lierennest werd daarom ge- ïonoreerd. Thans is ook het van Onderwijs over- r- uigt dat handhaving van 't ge >ouw van de voormalige kleu- erschool goed uitkomt. De ilokkering van de onder- ïoudskosten is opgeheven, jlWethouder Kohlbeck van on- ierwijs: „Wij zijn verheugd dat iet zo gelopen is en dat Den ^aag het met ons eens was. ,g Jet bespaart veel kosten", a Vlagnifiosi houdt ■onderzoek onder jongeren in Lisse e 1 JSSE - Het Lissese jonge- encentrum Magnifiosi ïoudt de komende maanden )en grootscheeps onderzoek inder de jeugd in het dorp. Sr is een vragenlijst opge- e teld over allerlei onderwer ken die jongeren aangaan en 3Cöe plaats die Magnifiosi daar- moet hebben, d( Magnifiosi werd in juli 1989 brand verwoest. Vorig a' aar oktober herrees aan de Ju luishornlaan een nieuw on derkomen. Het bestuur van s' lagnifiosi stelt in haar en- sfjuête dan ook vragen over eriaar functioneren. Zo wordt gj r gekeken naar de bekend- erheid van Magnifiosi en de in- sneresses van jongeren. De )erragenlijst heeft verder een lgemeen gedeelte met daar- 3( lij onderwerpen als werk en a pleiding, inkomen, vervoer, u>olitiek, lezen en muziek, )e enquête zal op een aantal eiilaatsen worden gehouden, een aantal mid- elbare scholen. Daarnaast norden in de maand mei de aste bezoekers en vrijwilli gers van Magnifiosi om hun gevraagd. De uit- omsten van de enquête zul- en eind juni bekend worden emaakt. Pia Beek Jazz-pianiste Pia Beek en The Dutch Swing College Band zijn zaterdag te bewon deren in Hotel Oranje in Noordwijk. Pia Beek vierde in 1990 haar 50-jarig arties tenjubileum, terwijl The Dutch Swing College Band onlarigs optrad in New Orle ans, het mekka van de jazz muziek. Hel concert aan de Koningin Wilhelminaboule- vard begint om kwart over acht. De toegangsprijs be draagt dertig gulden. Hou ders van CJP en Pas 65 beta len f27.50 en jeugd tot en met vijftien jaar vijftien gulden. Toneelstuk De Sassenheimse toneelgroep Pancras voert zaterdag in De Kleine Engel in Lisse het kin derstuk 'De zwarte deur' uit. Het verhaal gaat over de gooc helaar Maurice, die met zijn kat Pauline en duif Colombi- ne een nummer heeft ingestu deerd. Als zijn vrienden op be zoek komen gebeuren er aller lei vreemde dingen. Het to neelstuk is voor kinderen van vier tot dertien jaar. De voor stellingen bij Ter Beek zijn om half twee en vier uur. Voor de kinderen uit Sassenheim rijdt er vanaf het gemeente huis om kwart voor een en kwart over een en om kwart over drie en kwart voor vier een bus. Een toegangskaartje kost drie gulden en een bus kaartje een gulden. Troefkaart Het Haarlems Toneel staat zaterdag op de planken van cultureel centrum Warenar in Wassenaar. Het gezelschap speelt het stuk 'De Troef kaart'. De komedie gaal over een echtpaar van middelbare leeftijd, die een zomervakan tie doorbrengt op het platte land. De hoofdrollen zijn voor Anne-Wil Blankers en Eric van der Donk, die Paul Cam- mermans vervangt. De voor stelling in de Kerkstraat be gint om kwart over acht. De toegangsprijs bedraagt f24,50. Houders van CJP en Pas 65 betalen f20,-. Natuurwandelingen In het weekeinde van 2 en 3 mei kunnen wandelliefheb bers terecht in Warmond en Oegstgeest. Zaterdag gaat de tocht door 't Huys Warmond en zondag door Oud-Poelgeest in Oegstgeest. In Warmond zijn reigers opvallend aanwe zig in het bos, terwijl er in Oegstgeest bijzondere planten te zien zijn. Beide wandelin gen beginnen om twee uur. De toegangsprijs voor Warmond is een gulden. Parkenloop De Oranjevereniging en voet balclub SVLV houden zater dag voor de 16e keer de Par- Anne-Wil Blankers zaterdag kenloop van Voorschoten. Bij de prestatieloop varieren de afstanden van twee tot tien kilometer, terwijl ook de tien Engelse mijl op het pro gramma staat. De wedstrijd vormt tevens het kampioen schap van Voorschoten voor de jeugd van tien tot en met veertien jaar. De loop begint om elf uur. Het inschrijfgeld is f2,50 voor de korte afstan den en f4,50 voor de lange af standen. Country De counlrtformatie Mustang is zaterdag te gast in Tapperij De Gewoonste Zaak in Lisse. Mustang wisselt oud en nieuw repertoire af. De leden van de groep zaten eerder in de bands Boomerang en Six Pack. Het concert van Mus tang aan de Schoolstraat be gint om negen uur. De toe gangsprijs bedraagt tien gul den. Honden De club voor Dalmatische honden houdt zaterdag tn de Hobahohallen in Lisse haar jaarlijkse clubmatch. Er wor den rond de honderd inschrij vingen verwacht uit heel Eu ropa. De keuringen beginnen om tien uur en de entree is gratis. Wereldwinkel De wereldwinkel in Oegst geest zoekt op korte termijn een tweetal vrijwilligers. Ze moeten belangstelling hebben voor de problemen in de ont wikkelingslanden, een maal per veertien dagen op de markt willen staan en om de drie weken een vergadering bijwonen. Verder hel willen verlenen van hand- en span diensten. Wie belangstelling heeft kan Mieke Verloren bel len. telefoon 172188 of Teus Jaspers telefoon 154709. Idoor JOOP PEETERS VOORSCHOTEN - De Harley Davidsonclub Voorschoten opent vrij dag in Leiden een nieuw clubhuis. In de St. Pan- crassteeg, zijstraat van de Hooigracht, hebben de 30 leden van de Voorschoten- se motorclub een leeg staand pakhuis geheel verbouwd tot een club huis met motorstalling. De club is met pijn in 't hart uitgeweken naar Leiden. In Voorschoten was volgens wet houder M. Breunesse geen plaats meer voor een eigen clubhuis. Een vreemde zaak daar de Harley's in het dorp zelf een heel goede naam opge bouwd hebben gedurende het vijfjarig bestaan. Al enige ja ren organiseert de club op de Voorstraat een grote motor show die duizenden bezoekers trekt. Ook de jaarlijkse show op het Vrouwenkerkhof trekt steeds veel bekijks. De veelal in het leer geklede heren en dames wisten steeds hoe ze zich behoren te gedra gen. Oprichter Sjors Karre- mans boezemde bij iedereen alleen al ontzag in vanwege zijn forse voorkomen. Karremans heeft inmiddels de voorzittershamer overgedra gen aan Willem de Vriend en die weet de weg goed in Lei den: „Duidelijk was op een ge geven moment dat Voorscho ten ons geen onderdak wilde verschaffen. Er werd ge schermd met een te laag aantal NK voor drumbands en ensembles in De Schelft NOORDWIJKERHOUT Cultureel centrum De Schelft is zondag het strijdtoneel voor 104 drumbands en ensembles. De Federatie van Katholieke Muziekbonden (FKM) kiest dan de Nederlandse kampioe nen. Om variatie in het pro gramma te krijgen zullen de solisten en ensembles afwisse lend optreden. Alle deelne mers zijn door de bonden van de FKM afgevaardigd op grond van hun prestaties uit 1991. Er wordt zondag opgetreden in de drie hoogste divisies. Rond acht uur reikt federatiesecreta ris Rasenberg uit Steenbergen de kampioenspenningen uit. Het muziekevenement begint om negen uur. Voorschotense leden. Het ver bouwde pand in de St. Pan~ crassteeg kwam daarom als ge roepen. Helaas kan er geer), werkplaats gemaakt worden. Dat heeft alles te maken met milieu-eisen", aldus De Vriend. Direkte buur is de verfhandel Van Borselen Co. Deze Varr Borselen zat niet te wachten op de motorclub. Hij heeft echtgr goede afspraken kunnen ma ken. Zijn auto aan de ene kant van de steeg en de motoQ&fe aan de andere kant. Ook met de buurtbewoners willen de H.D.-clubleden een goede ver standhouding krijgen en deae zijn daarom woensdagavond'®! mei allemaal uitgenodigd in het clubhuis om onder het ge not van een bak koffie met el-* kaar kennis te maken. -** - door ROB SCHLEIFFERT door WILLEM VAN ALTENA VOORHOUT - De conceptno ta Ouderenbeleid bevat veel informatie, maar geen politiek beleid, noch een financiële on derbouwing daarvan. Met die kritische conclusie degradeer de de Voorhoutse commissie welzijn gisteravond de lang verwachte Ouderennota tot weinig meer dan een praat stuk. „Het ouderenbeleid in Voorhout is geen speerpunt", concludeerde G. de Rijk. aan wezig namens Kruiswerk Rijn en Duin en de Stichting Ge zondheidszorg Voorhout. Hij voerde voorafgaande aan de vergadering het woord sa men met andere vertegen woordigers van verschillende belangenorganisaties. Ook zij bleken weinig heil te zien in de nota. Concrete stappen, die nu nodig zijn om in de toekomst aan de groeiende ouderenbe- volking hulp te kunnen bie den. hulp die nu reeds inade quaat is, komen niet uit de nota naar voren. Veel kritiek richt zich op het gebrek aan betaalbare bejaar denwoningen. Volgens me vrouw M. van 't Hof van de in dicatiecommissie zijn vele ver zoeken om plaatsing in een verzorgingshuis in feite terug te voeren op een gebrek aan een gemis aan adequate zelf standige woonruimte. Een an der zwak punt in de Ouderen- nota was volgens de verschil lende insprekers een gebrek aan een financiële onderbou wing van alle in het rapport uitgesproken vage intenties. Andere knelpunten waren het aantrekken van een professio nele kracht om het ouderen werk te coördineren, en het ge mis aan een dienstencentrum. Ook de commissieleden waren niet onder de indruk van de ouderennota. Kritiek was er voor het gebrek aan beleid en het gemis aan financiële on derbouwing. Wederom splitste het betoog zich toe op de ge brekkige huisvesting van ou deren. Alle partijen waren het er met elkaar over eens dat er een dringende behoefte is aan meer ouderenwoningen. Nu zijn het er al te weinig, en door de vergrijzing en de komende groei van Voorhout zal het te kort alleen maar nijpender worden. Een ander punt is het dien stencentrum. P. Jochemsz (PvdA) pleitte voor een be leidswijziging om financiële ruimte voor dit dienstencen trum te creeren. De andere raadsleden gingen wat minder ver. maar waren ook van me ning dat een dienstencentrum voor Voorhout noodzakelijk is. Het derde punt dat in elk be toog terugkwam was het aan trekken van een professionele kracht in het ouderenwerk. B en w spreekt zich in de nota uit voor het aantrekken van een extra gemeenteambtenaar die zich met het ouderenbeleid be zig moet houden. Op CDA- raadslid Goossens na waren alle andere commissieleden het hier niet mee eens. Zij vreesden allen voor verstren geling van belangen. Parochiehuis Wethouder E. van de Laar gaf toe dat de nota geen beleidslij nen bevatte. Maar er was dan ook nog nooit een grondige discussie gevoerd aangaande het ouderenbeleid. Wat het dienstencentrum betreft wist hij mede te delen dat er onder handelingen gaande zijn met een koper voor het parochie huis, die het particulier zou willen gaan exploiteren. In dat geval zou de huidige functie van het parochiehuis gehand haafd blijven, al zouden de prijzen wel omhoog gaan. De wethouder riep de commissie leden op om keuzes te maken voor de speerpunten huisves ting, dienstencentrum en pro fessionele hulpverlening. Aan elk van die keuzes hangt een prijskaartje. Het verweer van Van Laar overtuigde de com missie niet. „Alleen een zorg zame samenleving is niet vol doende. De wethouder draait en draalt, maar deze nota had binnen een maand in elkaar geflanst kunnen zijn. En wat het dienstencentrum en het parochiehuis betreft: zo blij ven we afhankelijk van goed willende particulieren. Van dat ad-hoc beleid moeten we eens een keer af', vatte L. van Steijn van Gemeentebelangen de gevoelens samen. KATWIJK - De bebou wing van het Heeren schoolbos in Katwijk aan de Rijn blijft tot de moge lijkheden behoren. Dat bepaalde gisteravond een grote meerderheid van de gemeenteraad tijdens de behandeling van de toe komstvisie Katwijk 2000. Het bos achter het verpleegte huis De Wilbert zal volgens de plannen deels plaats moeten gaan maken voor woningen van vooral ouderen. De fracties van Groen Links en FVdA en het raadslid M. van Rooyen (SGP/GPV) waren de enigen die deze plannen door een am- mendement uit het plan wil den schrappen. Ook D66 staat vierkant achter bebouwing, wat vooral bij T. Janssens (Groen Links) slecht viel. „Waarom is D'66 nu plotseling voor het volbouwen van het Heerenschoolbos? Ze was ook tegen de bouw van de Voetius- school in Cleijn Duin. Bij D'66 is het milieu nu ook onderge schikt; dat kenden we al van het CDA" Raadslid J. Bouw van D66 vindt dat het groen bij bebou wing zo veel mogelijk moet worden ontzien, waardoor het Heerenschoolbos een sieraad voor Katwijk blijft. „Maar de zorg voor ouderen moet preva leren", aldus Bouw. Hij kreeg bijval van E. Bergman (RPF), maar hij stelde als eis dat de woningen niet alleen voor ou deren en bewoners van De Wil bert mogen zijn, maar ook voor andere mensen. D66-wethouder H. van Mierk» (tevens directeur van De Wil bert) beloofde dat er milieuvè- rantwoord te werk zal worden gegaan. Bovendien was hij be reid uit het plan te schrappen dat de woningen alleen voor ouderen bestemd zullen zijn. Dit was meteen de enige wijzi ging in het hele rapport, dat vol staat met scenario's voor Katwijk 2000. Van de 32 inge diende ammendementen voor tekstwijzingngen werd er veA der niet één aangenomen. HAZERSWOUDE - Bij de spoorovergang van de Gemeneweg in Hazerswoude is gisteravond een auto in het weiland terecht ge komen. De automobilist sloeg - na tegen de linkervluchtheuvgl te zijn aangereden - drie keer over de kop. Omdat de betrokken man autogordels om had kwam hij met de schrik vrij en kon hij zijn voertuig ongedeerd verlaten. Zijn wagen raakte door de on vrijwillige koprol echter zwaar beschadigd.

Leidse Courant | 1992 | | pagina 11