L_ ÜL_ JL_ ïJr ujarmond tr 24 i OPTICIEN ADVERTENTIES WORDEN GELEZEN, ZIET U WEL. HUNGHEINRICH M medewerker automatisering/ systeembeheerder m/v Gemeente Noordwijkerhout La Cloche KELNER/SERVEERSTER FULL-TIME COÖRDINATOR m/v Van der Leeuw Optiek Delft SECRETARIAATSMEDEWERKER WERKVOORBEREIDER TECHNISCHE DIENST (T MEDEWERK(ST)ER ORDERAFHANDELING JOIN NNING TEAM Leidse Courant ZATERDAG 18 APRIL 1992 behoort tot de meest vooraanstaande leveranciers van interne transportmaterialen en complete magazijn- systemen m Europa. Ook in Nederland groeien wij sterk. Wij zijn gevestigd in een volledig nieuw en modern gebouw aan de H.A. Lorentzweg 3 te Alphen a/d Rijn Onze serviceorganisatie is de laatste tijd aanzienlijk uitgebreid. Voor een goede besturing van onze 46 buiten dienst-technici zoeken wij een SERVICE PLANNER <m/v) Taakomschrijving Telefonische aanvragen van klanten aannemen Het inplannen van werkzaamheden en monteurscapaciteit met behulp van IBM-AS- 400 systeem en personal computer Verwerking en facturering van werkrapporten Het informeren van de monteurs Wij vragen: Administratieve aanleg en ervaring Organisatorisch inzicht Goede kontaktuele eigenschappen en gevoel voor service Een technische opleiding op elektro-gebied is een pluspunt evenals ervaring in een soortge lijke funktie Leeftijd 25 - 30 jaar Wij bieden: Een dynamische baan op een levendige afdeling. Wij zorgen voor een goede begeleiding. Voorts zoeken wij voor onze afdeling boekhou ding op korte termijn een Enthousiaste MEDEWERKER (m/v) voor de verzorging van de debiteurenadmini stratie in de ruimste zin. als ook een ERVAREN ADMINISTRATIEF MEDEWERKER <m/v> voor 20 uur per week aan wie de provisie-administratie met alle voorkomende werkzaamheden zal worden toevertrouwd. Voor beide funkties vragen wij: Opleiding HAVO/MEAO-niveau Een boekhoudkundige achtergrond met cijfer matige instelling Goede communicatieve vaardigheden Kennis van automatische gegevensverwerking Een met-roker Bij voorkeur enige kennis van de Duitse taal Wij bieden: Een prettige werksfeer in een klein team binnen ons moderne en sterk groeiende bedrijf. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan ons bedrijf, t.a.v. mevrouw van Nuland (graag onder vermel ding van de funktie waarnaar u solliciteert). Ook voor telefonische inlichtingen kunt u kontakt met haar opnemen. JUNGHEINRICH NEDERLAND B.V. Postbus 231, 2400 AE Alphen a/d Rijn Telefoon 01720-44441 Pu. Noordwijkerhout is een aantrekkelijke woon- en werkgemeente met 15.000 inwoners, gelegen in de Bollenstreek. De gemeente is gunstig gelegen ten opzichte van Haarlem. Leiden. Amsterdam en Den Haag In verband met het vertrek van de huidige functionaris bestaat binnen het stafbureau de vacature voor 0,5 weektaak (19 uur) De gemeentelijke organisatie is onlangs gewijzigd. Na de reorganisatie, die in september 1991 is ingevoerd, bestaat de organisatie uit een sectorenmodel met de sectoren Welzijn. Ordening. Milieu en Werken. Bestuurszaken en een Stafafdeling. Functie-informatie: - het beheren van de I B M. AS-400 computer, alsmede van de overige geautomatiseerde systemen; - net ondersteunen van gebruikers van zowel de mini- als de personal- computers; - het (mede) voeren van gebruikersoverleg Functie-eisen: - een Havo V.W.O -opleiding en een vergevorderde studie voor een automatiseringsopleiding op H.B.O.-niveau. danwel op vergelijkbaar niveau; - kennis van en ervaring met de I.B.M. AS-400-computer en I.B.M. (compatible)-p.c.'s; - bij voorkeur kennis van L T programmatuur; - goede communicatieve vaardigheden. De arbeidsvoorwaarden: Voor deze afwisselende en zelfstandige functie wordt u. afhankelijk van opleiding en ervaring, een salaris van maximaal 4.402,bruto per maand bij een volledige werkweek, overeenkomstig het maximum van salarisschaal 8 geboden Algemeen: Vrouwen, die menen aan de gestelde eisen te voldoen, worden uitdruk kelijk uitgenodigd te solliciteren. Bij gelijkwaardigheid van kandidaten wordt aan de benoeming van een vrouw de voorkeur gegeven. Ook kandidaten uit de doelgroep W A.G W (Wet Arbeid gehandicapte werknemers) worden uitgenodigd te solliciteren De mogelijkheid van kinderopvang is in principe aanwezig. Informatie over deze functie kan worden ingewonnen bij de heer R Douma. coördinator automatisering en informatisering, telefoon 02523 - 74981 Sollicitaties: Sollicitaties kunnen, onder vermelding van vacaturenummer 92.02 in de linkerbovenhoek van de enveloppe en brief, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad, worden gericht aan het college van burge meester en wethouders van Noordwijkerhout. Postbus 13. 2210 AA Noordwijkerhout RE8TALRANT heeft op korte termijn plaats voor een Als kelner/serveerster vindt U service en gastvrijheid minstens zo belangrijk als het serveren zelf. Vereisten: - gastvrije instelling - goede contactuele eigenschappen - flexibele instelling wat betreft werktijden - representatief voorkomen Indien U geïnteresseerd bent in bovenge noemde functie, dan zien wij graag Uw tele fonische reactie tegemoet, zodat wij U voor een persoonlijk gesprek kunnen uitnodigen. U kunt vragen naar de heer Brouwer of de heer Wolzak. Kloksteeg 3, Leiden, telefoon 071-123053. Het gezondheidscentrum Merenwijk in Leiden vormt de werkplek van zo 'n 40 eerstelijnswerkers, deels gedetacheerd, deels als vrij ondernemer. De kemdisciplines werken samen in een samenwerkings\erband, dat subsidie ontvangt van de Ziekenfondsraad en WVC. In verband met vertrek van de huidige functionaris zoeken wij een van het samenwerkingsverband voor 20 uur per week Taken zijn o.m.: - mede vorm geven aan de patiént/cliënt gerichte samenwerking van de kerndisciplines. - het voeren van het inhoudelijk secretariaat van het bestuur. - het voorbereiden van beleid. - het representeren van het centrum naar builen. - het coördineren van het dagelijks beheer van het centrum. Functie-eisen: HBO denk- en werkniveau vermogen groepsprocessen te sturen ervaring in projectcoördinatie strategisch-analytisch vermogen Salariëring vindt plaats volgens functiegroep 10 van de CAO gezondheidscentra. Telefonische informatie is op te vragen op no. 071- 227184. Tevens kunst u daar een informatieset betreffende het gezondheidscentrum Merenwijk aanvragen. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan de voorzitter van het bestuur, de heer A. Vermeulen, Rosmolen 2, 2317SJ Leiden Bi] is op korte termijn plaats voor een gediplomeerde en/of aankomende m/v Heb je een klantgerichte instelling en wil je werken in een drukke zaak, met gezellige collega's, bel ons dan. Wij bieden een uitstekend salaris. Tel. 015-140880 na 19 uur 015-121559. I Onder de Stichting Geschillencommissies voor consumentenzaken zijn momenteel I dertien geschillencommissies werkzaam. De Commissies cucHiucNcoMMHsa behandelen geschillen tussen voc. ccvsumNTuoAMN consumenten en ondernemers Nadat partijen in de gelegenheid zijn gesteld zowel schriftelijk als mondeling hun standpunt toe te lichten, doet de Commissie uitspraak in de vorm van een bindend advies. Binnenkomende klachten worden op het secretariaat van de betreffende Commissie administratief klaar gemaakt voor behandeling door de Commissie De daarbi| behorende type- en registratiewerkzaamheden geschieden met behulp van tekstverwerkende apparatuur Het verstrekken van telefonische informatie behoort tot het takenpakket van het secretariaat. Op dit moment bestaat een vacature voor (m/v) Functie-eisen: - systematisch en accuraat kunnen werken - goede contactuele eigenschappen - ruime administratieve ervaring - ervaring met tekstverwerkende apparatuur - opleidingsniveau minimaal HAVO of MEAO of vergelijkbare opleiding - leeftijdsindictie tussen 20 en 30 jaar Salaris (afhankelijk van leeftijd en ervaring) maximaal 3717 - bruto per maand Informatie en sollicitatie: Uw schnftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen, vergezeld van uw curnculum vitae. richten aan Stichting Geschillencommissie Surinamestraat 24. 2585 GJ Den Haag. onder vermelding van ..sollicitatie Telefonische inlichtingen worden verstrekt door mw M H van Amerongen-van der Salm 070-3105310, tussen 10.00 en 12.00 uur recreatiegemeente De gemeente Warmond is rijk aan natuurschoon en heeft door de bekende Kagerplassen veel te bieden aan recreatie en watersport De gemeente ligt in de Bollenstreek en gunstig ten opzichte van Amsterdam, Leiden en Den Haag. Met ingang van I april I992 bestaat de gemeentelijke organisatie uit drie sectoren: Burgerzaken, Grondzaken en Middelen. Ons uitgangspunt is bedrijfsmatig en klantgericht werken. Begrippen als creativiteit, verantwoordelijkheid, flexibiliteit en communicatie zijn kenmerkend voor ons werkklimaat. In verband met deze recent doorgevoerde reorganisatie is een aantal nieuwe functies ontstaan. De gemeente wil voor twee van deze vacatures graag in contact komen met gegadigden voor de volgende functies: op de sector Middelen TYPISTE/TELEFONISTE/ RECEPTIONISTE M/V voor 20 uur per week (vacaturenummer 92/04) Functie-informatie: - verrichten van typewerkzaamheden (hierbij wordt gebruik ge maakt van een tekstverwerkingssysteem van Unisys) - beheren van tekstverwerkingsbestanden - bedienen van de telefooncentrale - receptietaken (zoals verwijzen bezoekers en verstrekken alge mene informatie) - zonodig waarnemen van de collegesecretaresse. Functie-eisen: - HAVO-opleiding - opleiding en ervaring op het gebied van tekstverwerking en bestandsbeheer - goede contactuele eigenschappen - representatief voorkomen - goede beheersing van de Nederlandse taal. Salaris c.a.: Afhankelijk van opleiding en ervaring kunnen wij u een salaris bieden tussen f 2.180,- en f 2.747,- (niveau 3) per maand bij een volledige werkweek De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Voorts kent de gemeente een gunstige hypotheekregeling. Informatie: Nadere informatie wordt verstrekt door het sectorhoofd Middelen, de heer CA Neefjes, telefoon 01711 -61130. op de sector Grondzaken ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V voor 28 uur per week (vacaturenummer 92/05) Functie-informatie: - verrichten van typewerkzaamheden (via tekstverwerking) - afwerken van rapporten en adviezen voor het college van burge meester en wethouders - verwerken van de urenadministratie van de buitendienst - beantwoorden van de telefoon - in teamverband meewerken aan overige op de sector voorkomen de administratieve werkzaamheden. Functie-eisen: - HAVO- en typediploma - affiniteit met automatisering en tekstverwerking - goede mondelinge en schriftelijk uitdrukkingsvaardigheid - goede beheersing van de Nederlandse taal. Salaris c.a.: Afhankelijk van opleiding en ervaring kunnen wij u een salaris bieden tussen f 2.180,- en f 2.747,- (niveau 3) per maand bij een volledige werkweek De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Voorts kent de gemeente een gunstige hypotheekregeling. Informatie: Nadere informatie wordt verstrekt door het sectorhoofd Grond zaken, de heer H. Boelmans, telefoon 01711 -61140. Sollicitaties: Het gemeentelijk beleid is erop gencht om meer vrouwen, gehandicapten en personen behorende tot etnische minderheden in dienst te nemen. Aan hen wordt uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Wie het een uitdaging vindt om te werken in een kleine organisatie met een verscheidenheid aan taken, nodigen wij uit zijn of haar sollicitatie binnen tien dagen na het verschijnen van deze advertentie, onder vermelding van het vacaturenummer en het woord 'sollicitatie' op de enveloppe, te richten aan burgemeester en wethouders van Warmond, postbus 42, 2360 AA Warmond. Pipeline Equipment Benelux B.V. (PEB) is een onderneming met ongeveer 30 medewerkers, werkzaam in engineei assemblage, verkoop en onderhoud van appendages en geprefabriceerde pijpleidingsystemen (skids) en gespecialisi in het aanboren van pijpleidingen welke in bedrijf zijn. Door middel van een aantal gerenommeerde vertegenwoordiginj een professioneel advies en een goede service, bieden wij onze klanten op maat gesneden oplossingen voor install! over de gehele wereld. Wegens groei van de aktiviteiten is er behoefte aan versterking in de volgende funkties: De funktie De werkzaamheden omvatten het coördineren van opdrachten aan de TD. Dit houdt in dat de interne opdrachten „uitvoeringsklaar" gemaakt moeten worden. U bent verantwoordelijk voor het coördineren van verscheidene facetten van een opdracht. Bijvoorbeeld tekeningen van de engineeringafdeling, bestellen van materialen en evt. het uitbesteden van werkzaamheden en de controle op de voor interne opdrachten bestemde inkomende goederen. U wordt geacht telefonisch kontakt te onderhouden met klanten en leveranciers. Uw kennis en ervaring stellen u in staat ideeën aan te dragen wat betreft de uitvoering van het werk. .Vereist - Minimaal MBO-niveau (Wtb) - Goede beheersing van de Engelse taa - Goede kontaktuele vaardigheden - Kennis van het werken met PC's - Bekendheid met kwaliteitsnormen (I is een pré - Ervaring in eenzelfde funktie strekt tot aanbeveling - Leeftijd 30-35 jaar De funktie Commerciële controle op lopende opdrachten zoals de verzorging van de tijdige aanwezigheid van goederen en de op een opdracht betrekking hebbende documenten zoals tekeningen, test- en materiaalcertificaten. Opvolging d.m.v. schriftelijk en vooral telefonisch kontakt met leveranciers alsmede rapportering aan de klanten van PEB, zijn de kernactiviteiten van deze funktie. Vooral vrouwen worden uitgenodigd te solliciteren. Vereist - Opleiding op Mavo-Havo niveau - Goede beheersing van de Engelse taa - Goede kontaktuele eigenschappen en doorzettingsvermogen - Kennis van het werken met een PC ei WordPerfect 5.1 - Leeftijd ong. 30 jaar - Enkele jaren ervaring in een soortgel funktie strekt tot aanbeveling Voor de juiste persoon biedt PEB - De mogelijkheid om uw kennis en ervaring te gebruiken en verder te ontwikkelen. - Werken in een organisatie met korte kommunikatielijnen en een informele werksfeer, waar inzet en enthousiasme worden gewaardeerd. - Een goed salaris en prima sekundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een 13e maand en bonusregeling U heeft belangstelling voor een van de bovenstaande funkties en u meent aan de betreffende profielschets te voldoen, stuur di uw sollicitatiebrief, met c v., aan Pipeline Equipmenl Benelux B.V., Postbus 186, 2700 AD Zoetermeer, o.v.v. „sollicitatie" op de envelop. Uw sollicitatie zal discreet worden behandeld. Voor telefonische informatie kunt u zich richten tot de heer S. R. Fry, tel. 079-417714. Robein Leven N.V. is een snel groeiende, zeer succesvolle Levensverzekering Maatschap pij. gevestigd te 's-Gravenhage. Als direct writer doen wij recht streeks zaken met een hoog waardig cliëntenbestand. Slag vaardig. flexibel handelen en cliëntgericht denken hebben in 1991 geleid tot een forse stij ging van de omzet met 85% tot een totaalbedrag van bijna 200 miljoen gulden. Handgeschreven sollicitaties, met vermelding van personalia, opleiding en ervaring, te richten aan Robein Leven N.V. t.a.v. de heer Drs. E.C.M. Reintjens. Lange Voorhout 26. 2514 EE 's-Gravenhage. Wij zoeken op korte termijn versterking (m/v) van onsj! dynamisch en niet-rokend team. met een maximaal 27-jarig SECRETARESSE verzorging van correspondentie voor directie en staf diverse administratieve werkzaamheden zelfstandige deeltaken. HAVO-/MEAO-opleiding. bij voorkeur aangevuld met secreta opleiding gedegen kennis van de Nederlandse taal enige jaren ervaring in het bedrijfsleven flexibiliteit en accuratesse. MEDEWERKER FINANCIËLE ADMINISTRA" eigen bijdrage leveren in het voeren van de financiële administ leveren van gegevens voor de jaarrekening verrichten van controle-werkzaamheden. MEAO-/MBA-opleiding of gelijkwaardig enige ervaring uiterste nauwkeurigheid vereist geïnteresseerd in geautomatiseerde administratiesystemë Robein Leven N.V. biedt een prettige en dynamische werksft een zeer fraai pand in hartje Den Haag. een uitstekende honort tantième, een premievnj pensioen en 34 vrije dagen. ROBEIN LEVEN N.V.

Leidse Courant | 1992 | | pagina 24