Feest in Alphen rond 100-jarige bibliotheek Criminaliteit in 1991 in Alkemade gedaald Rijpwetering wil vernieuwen zonder te vernielen I Geen winstgarantie bij speciale startbewijzen Warmerdam bowlt seizoenrecord U ftüdóe Soman! LEIDEN OMGEVING SPORT Stroomstoring, voetbal gemist Chris Dekker Noorlander Paas A-toernooi op Unicum: DONDERDAG 16 APRIL 1992 LANGERAAR/NIEUWVEEN - Veel inwoners van Lange- raar, Nieuwveen en Zevenho ven hebben gisteravond tus sen zes en negen uur zonder stroom gezeten. Juist op een avond dat er voetbal op televi sie was, brak er dan ook grote paniek uit. De telefoon bij de politie van Ter Aar en Nieuw koop stond roodgloeiend met boze mensen. De oorzaak van de stroomstoring is niet be kend. Het energie- en water voorziening rijnland was van ochtend niet voor commentaar bereikbaar. I door HANNEKE GUNTHER ALPHEN AAN DEN RIJN - De Alphense biblio theek viert het 100-jarig bestaan van de openbare bibliotheek in Nederland mee. Dat wordt in de pe riode van 24 april tot en met 29 mei gevierd met tal van activiteiten in het ge hele land. Zo wordt in de hoofdvestiging aan de Thorbeckestraat in Al phen de expositie „100 jaar geleden..." gehouden. Honderd jaar geleden bestond al een bibliotheek in Alphen. Dat was de bibliotheek van de Maatschappij tot Nut van 't Al gemeen. De openbare biblio theek werd pas in 1959 ge sticht. Voor de viering in de Alphense bibliotheek is een werkgroep gevormd bestaande uit H. Ha- bermehl (historische vereni ging), H. Tangerink (gemeente Alphen), J. van Zwieten (Hooftstraat-winkeliers) en een aantal medewerkers van de openbare bibliotheek Al phen. Samen hebben zij een aantal activiteiten op touw ge zet die vrijdag 24 april zullen starten. Dat gebeurt 's avonds om zeven uur in de bibliotheek aan de Thorbeckestraat met medewerking van de Alphense Gitaristenvereniging. Daar wordt dan een expositie met de titel „100 jaar geleden...." geo pend. Op deze expositie krijgt men een beeld van het leven honderd jaar geleden. Dat ge beurt door middel van foto's van oude kranten, oude ge boorten- en trouwaktes, foto's van Alphense bedrijven die honderd jaar geleden en nu ook nog bestaan, oude kinder boeken, leesboekjes, leeshulp middelen, oude leesbrillen en materiaal over de ontwikke ling van het bibliotheekwerk in Nederland. Voor de kinderen van 4 tot en met 12 jaar is een kleurwed- strijd georganiseerd. De kleur platen liggen in de Hooft- straatwinkels en in de beide bi bliotheekvestigingen. Daar naast wordt er voor de kinde ren op zondag 17 mei, als de Al phense bibliotheek van 12.00 tot 16.00 uur open is, een Boe- kenwurmspel georganiseerd. Ook voor volwassenen wordt die dag het een en ander geor ganiseerd. Het programma voor deze dag is nog niet rond zodat daarover nog geen mede delingen gedaan konden wor den. Het laatste onderdeel van de jubileumactiviteiten in Alphen is de etalage-wedstrijd bij twintig winkels in de Hooft- straat. Vanaf 24 april staan in deze etalages twintig oude fo to's genomen in Alphen. Men moet raden wat de huidige lo caties van deze historische op namen zijn. Om het niet al te moeilijk te maken is steeds ge zorgd dat er een beeldbepa lend monument, dat er nu nog staat, op de foto's te zien is. De wedstrijdformulieren, die ver krijgbaar zijn in de bibliotheek en in de winkels, moeten vrij dag 15 mei ingeleverd zijn. Zondag 17 mei is de prijsuitrei king met twintig aantrekkelij ke prijzen. Inbrekers slaan toe LEIDERDORP - Inbrt hebben weer toegeslagei Leiderdorp. Uit een woi aan de Splinterlaan werdl termiddag tussen kwart een en kwart over twee si. N den, geld en vier klokken e stolen. De inbrekers waren woning binnengekomen d >i£ de voordeur open te brekre Uit een woning aan de R- dompstraat in Leiderd 'v werd de afgelopen nacht portemonnee en de autoi >P tels meegenomen. Vervolg namen zij de auto van de be le ners mee. Zij kwamen de >P ning vermoedelijk binnen een valse sleutel'e h( 101 Idoor ELLEN VERHAAR ALKEMADE - „Overal in Nederland stijgt de crimi naliteit, behalve in Alke made. Daar werden vorig jaar aanmerkelijk minder delicten gepleegd dan ge bruikelijk". De politiepostcommandant van Alkemade, F.van der Ploeg, kan de gunstige crimi naliteitscijfers uit het jaarver slag van 1991 niet verklaren. „Het verbaast ons ook. maar de jaarcijfers wijzen het uit. Het aantal fietsendiefstallen verminderde vorig jaar zelfs met ongeveer dertig procent". Om aan te geven dat het toch nog niet helemaal koek en ei was in Alkemade vertelt de postcommandant dat er vorig jaar wel vaker aangifte is ge daan van vernieling of balda digheid. namelijk 143 keer te gen 124 keer in 1990. „Maar misschien heeft dat te maken met een verbeterde aangifte bereidheid", mijmert hij. Van der Ploeg is een warm voor stander van zijn eigen plan om bepaalde plekken in Alkema- dfe M beschikking te stellen van graph ity-liefhebbers. „Die jongens moeten nu eenmaal hun territorium afbakenen. Het schoonmaken van graphi- ty kost de gemeenschap al ja renlang ontzettend veel geld. Ik zou willen dat meer mensen de politie een seintje geven als ze die verfspuiters bezig zien". Vorig jaar droeg de Alkemade- se politie 21 jonge mensen over aan het bureau HALT voor een alternatieve straf wegens van dalisme of vuurwerkoverlast. Inbraken Het aantal inbraken in wonin gen en bedrijven nam vorig jaar af met maar liefst 20 pro cent. „Een normaal niveau", aldus Van der Ploeg. „In 1990 hadden we te maken met een inbraakgolf. Toen werd er in gebroken in 83 panden, vorig jaar in 64". Veel van de daders zijn destijds opgepakt. Ze ble ken deel uit te maken van een internationaal georganiseerde bende. Tegenwoordig vinden veel in braken plaats in de avonduren tussen acht en tien uur als de woonwijken uitgestorven lij ken. De inbrekers die de Veen- se juwelier Mark Stork vorig jaar tweemaal met een bezoek vereerden zijn helaas niet ge pakt. Wel zijn enige gestolen goederen boven water geko- Leden van het inbraakgilde stalen vorig jaar 66 keer een auto of braken er althans een open. In 1990 gebeurde dat nog 102 keer. Van der Ploeg heeft het idee dat deze gunstige cij fers het gevolg zijn van een verbeterde sociale controle in Alkemade. „Slechts" 69 fiet sen werden vorig jaar als ver mist aangegeven. Een jaar eerder raakten ruim honderd wielrijders hun favoriete ver voermiddel kwijt. Het moet Van der Ploeg van het hart dat de politie jaarlijks tientallen fietsen vindt, waarvan de eige naars zich niet eens melden. Mishandeling Het aantal geweldsdelicten nam vorig jaar af tot negen mishandelingen, tegen 15 in 1990. Postcommandant Van der Ploeg durft hier geen con clusies aan te verbinden. „Ik heb wel eens de indruk gehad dat er in warme zomers meer geweldsdelicten plaats vinden dan anders, maar vorig jaar hadden we ineens een mooie zomer met weinig mishande lingen". Op het gebied van winkeldiefstallen maakt Van der Ploeg opnieuw melding van goed nieuws: vorig jaar werd slechts zes keer aangifte gedaan van winkeldiefstal. „Dat is wel eens anders ge weest", greinst Van der Ploeg. Het aantal diefstallen van en uit boten verminderde vorig jaar van 41 keer naar 32 keer. De postcommandant denkt dat dit gunstige cijfer te maken heeft met de intensieve politie- voorlichting op het gebied van voorkoming van misdrijven. Het aantal verkeersongevallen was vorig jaar hoger dan in de jaren daarvoor. Zo vonden vo rig jaar 303 ongelukken plaats, tegen 252 een jaar eerder. Vier endertig gewonden en 3 doden vielen daarbij (in 1990: 16 ge wonden en 3 doden). Zeven tien personen werden van de weg gehaald wegens alcohol misbruik in het verkeer (in 1990: 20 personen). Nogal wat mensen, namelijk 95, werden vorig jaar bekeurd wegens rij den door rood licht. In 1990 be droeg dat aantal 20. Volgens Van der Ploeg vallen de mees te processen verbaal bij de oversteekplaatsen over de Al- kemadelaan ter hoogte van het Onelplein en de Watergang. De Alkemadese politie is nog steeds dik tevreden met de re sultaten van het Buurtpreven tieproject in de Veense bomen- buurt. „De criminaliteitscijfers in die wijk liggen nog altijd bij zonder laag ten opzichte van andere delen van de gemeente Alkemade". REGIOJOURNAAL Sans Rancune De popband Sans Rancune uit LeidLschendam treedt zaterdag op in jongerencentrum Meddle in Oud Ade. Sans Rancune speelt een mengeling van ska, reggae, rockjazz en blues. De aanvang van het concert is tien uur. Ska De skaband Bad Manners staat zaterdag op de planken van jongerencentrum Het Kas teel in Alphen aan den Rijn. Bad Manners werd begin jaren tachtig bekend met singles als 'Can can', 'Special brew' en 'Lip up Fatty'. Het concert aan de Concertweg begint om negen uur. Kaarten in de voorver koop kosten f 12,50 en aan de zaal vijftien gulden. Amazing Stroopwafels, woensdag in het Kasteel. Sixties Jongerencentrum Stek uit Ha- zerswoude gaat zaterdag 'Back to the sixties'. De muziek uit de Flower Powertijd staat daarbij centraal. Er is tevens een optreden van Midnight Ramble. De jaren zestigavond in de Dorpsstraat begint om ne gen uur. Kaarten kosten in de voorverkoop f7,50 en aan de zaal tien gulden. Poppenbeurs In de Struisvogelzaal van Avi fauna in Alphen aan den Rijn wordt zaterdag een poppen- beurs gehouden. Er zijn fanta siepoppen. damespoppen en kinderpoppen te zien gemaakt van uiteenlopende materialen. als wol. touw. nylon en zeem leer. Verder zijn er demonstra ties poppen maken en repa reert Henk Hemkes stukge- speelde kinderpoppen. De pop penbeurs op Hoorn 65 is van half elf tot half vijf. De toe gangsprijs is f4,50. Houders van Pas 65 betalen drie gulden en kinderen tot en met twaalj jaar een gulden. Bejaardenreis In Zoeterwoude wordt volgen de week een huis-aan-huiscol- lecte gehouden om de bejaar denreis mogelijk te maken. De jaarlijkse trip is vastgesteld op donderdag 4 juni. Het dagvul- lende programma is becijferd op 15.000 gulden. Alle deelne mers dragen zelf f 30.- bij in de kosten. Daarnaast is het nood- zaïcelijk een collecte te houden. Amazing Stroopwafels Het programma 'De kunst ligt op straat' belicht woensdag in jongerencentrum Het Kasteel in Alphen aan den Rijn ver schillende vormen van kunst. Het spits wordt afgebeten door de muziek van The Amazing Stroopwafels, die bekend zijn geworden met de nummers 'Ome Kobus' en 'Oude Maas- weg'. Mario van Erp gaat in zijn korte act 'How to catch a fly' terug naar de jungle. Mi- megroep Zenit brengt bewegin gstheater en Tine van Kooten confronteert het publiek met U FOTO: Pf een zwerfster. Het programn aan de Concertweg begint o acht uur. Kaarten kosten tu gulden. Driemolenloop De traditionele Drie-molenloo e] wordt weer op Tweede Paanj dag inAarlanderveen gehoude h Deze 28e Molenloop heeft tn jecten van 500 meter, twee kil meter. 4.5 kilometer, tien en 1 P kilometer. Ook kunnen whet ers meedoen. Voor deze groep een parcours van 21 kilomeU uitgezet. Voor de prestatieloc kan maandagochtend vant half tien worden ingeschrevif' in het Dorpshuis van Aarla\ derveen. Idoor ELLEN VERHAAR RIJPWETERING - Bou wen en vernieuwen zon der het landschap en de cultuurhistorische bebou wing al te zeer aan te tas ten. Dat is de boodschap van het nieuwe bestem mingsplan voor Rijpwete ring. Dat bleek gister avond toen de Rippers massaal naar het Dorps huis gingen om er kennis te nemen van het plan. Het bestemmingsplan Rijpwe tering omvat de in eikaars ver lengde liggende wegen Kop- poellaan. Pastoor van der Plaatstraat en de Zuidweg en de woningbouwlokatie ten noorden van de Oud Adese- laan. Het betrokken gebied is vooral uit historisch oogpunt bijzonder waardevol. De land schappelijke hoofdstructuur van veenpolders, veenstromen en droogmakerijen zijn er na melijk nog grotendeels intact. De lintbebouwing van Rijpwe tering markeert scherp de landschappelijke overgang van de diverse polders en droogmakerijen in het gebied. Ook zijn een groot aantal pan den in de lintbebouwing van cultuurhistorische waarde. Opvallende elementen zijn de vele molens in het polderland schap, terwijl de ophaalbrug gen over de Ripse vaart karak teristiek werden genoemd. Het nieuwe bestemmingsplan streeft naar instandhouding van de doorzichten vanuit het bebouwingslint naar de omge ving aan de westzijde van Rijp wetering en van het gemengd karakter van de kern aan de westzijde van de Pastoor van der Plaatstraat tot aan het ge maal. Woningbouw kan nog worden toegestaan op het ter rein van de voormalige basis school aan de Koppoellaan, achter de boerderij van Heemskerk eveneens aan de Koppoellaan en op het terrein van de voormalige kleuter school achter de Rabobank. Dit gebouw is momenteel in gebruik bij Peuterspeelzaal De Peuterhof en Jeugdvereniging De Rippers. Vertegenwoordi gers daarvan kondigden gis teravond al aan bezwaar te zul len maken. Diverse boerderijen in het be bouwingslint van Rijpwete ring zijn niet meer in functie. Het bestemmingsplan biedt in enkele gevallen de mogelijk heid van woningbouw op het erf van een voormalige boerde rij. In het plangebied bevinden zich enige niet-agrarische be drijven van aanzienlijke om vang. Deze bedrijven krijgen een specifieke bestemming, hetgeen inhoudt dat de bedrij ven bij bedrijfsbeëindiging al leen kunnen worden vervan gen door eenzelfde soort be drijf of door een bedrijf met een lagere hindercategorie. Aan bedrijfsuitbreiding in het plangebied wordt paal en perk gesteld. G. Castelein kondigde gister avond direct aan bezwaar te zullen maken tegen de onmo gelijkheid tot bedrijfsuitbrei ding van zijn meubelfabriek. „We kunnen straks geen kant meer op en de werkgelegen heid in Rijpwetering is al zo beperkt", zei hij. Burgemees ter Meerburg antwoordde dat het gemeentebestuur op last van de provincie voorrang moet geven aan de natuur en aan agrarische bedrijven in het plangebied. De burgemeester hoopt dat het rigoureuze Groe- ne-Hart-beleid van de Provin cie over een jaar of vijf a zes, zal worden afgezwakt. SITTARD - Eindhoven-t ner Chris Dekker heeft gi ren een contract voor twee j getekend bij Fortuna Sitt! Trainer Georg Kessler kr daar een andere teehnis functie. Dekker had een dc lopend contract bij de eerst< visionist. SPORTPRIJSVRAGE DEN HAAG - Dc gegevens van prijsvragen zijn: Midweeklotto 15 A: winnende ge len: 2-5-14-18-24-35. Reservegetal: Cijferspel 15 A: Winnend ge 623464. Duitse midweeklotto: Trekking 13-16-23-32-39-46. Reservegetal: Trekking B: 2-19-26-35-43-44 Re vegetal: 33 Spel'77:1910356. Idoor PETER KLEIN LEIDEN Toelating met een wild card op basis van naam en faam, tot een lan delijk tennisevenement levert nog altijd geen winstgarantie op. In de eerste ronde van het. op de banen van Unicum, verspeelde Noorlander Paas A-toernooi, moesten de met een wild card be dachte Freddy Sauer, Ro- bert-Jan Bierens en Mar cel Wolfert deze stelregel aan den lijve ervaren. De beide van een wilde kaart voorziene, tevens geplaat ste. Michael van den Berg en Martijn Bok ondervon den knappe weerstand. Pjotr van Dalfsen en de min of meer thuisspelende soldaat Erik Bakker waren verant woordelijk voor de eliminatie van twee grote namen in het deelnemersveld bij het twee- sterren-evenement op Uni cum. De tennisleraar uit Lely stad zorgde voor de grootste verrassing door de met een wild card bedachte, als derde geplaatste Freddy Sauer de doorgang naar de tweede ron de te beletten. Na een verloren eerste set (4-6) profiteerde Van Dalfsen. die gedurende enige tijd bij de Leidse districtstrai ningen assisteerde, van een in zinking bij zijn opponent. 6-1 In de bloedstollende tiebreak van de derde set trok de num mer 67 van Nederland met 7-5 aan het langste eind. Veel eenvoudiger had Erik Bakker het. Robert-Jan Bie rens mag dan op een goede naam bogen, deze kwalifikatie is vooral verworven in zijn spe cialiteit. het dubbelspel, waar mee hij onder andere met Lis- sese Ingelise Driehuis natio naal kampioen werd. De Uni- cummer daarentegen kan zich vooral in de solo sterk opladen en met 6-0, 6-2 werd de tweede ronde van het A-toernooi van zijn eigen vereniging bereikt Een plek in het schema, dat niet voor teamgenoot Marcel Wolfert was weggelegd De met de derde wild card bedach te Zeeuw trof in de zich via de kwalifikaties geplaatste Mi- chiel Zegveld een duidelijk be ter ingespeelde tennisser, 6-3, 6-4. De twee overgebleven wild cards in het schema ondervon den knappe weerstand. Titel verdediger en kopman van het eerste Unicum-team, Michael van den Berg had verzuimd in te schrijven, maar kreeg uiter aard het speciale startbewijs. De lange Koudekerker is naast de kaart, in de toernooien het wild, waarop gejaagd wordt. De als eerste geplaatste Van den Befg vertoefde drie sets op de baan om Daniël de Jonge eron der te krijgen, 6-4,3-6,6-3. Martijn Bok moest de hem toe bedeelde wild card waarmaken tegen 'qualifier' Tom Bulters. De Merlenhove-speler. die in 1990 Leids B-Master in het LC Tennis Circuit werd, was in de kwalifikaties goed in vorm ge raakt. Het duel tussen de na tionaal indoorkampioen tot en met achttien jaar en Tom Bul ters ging in de eerste set tot de tiebreak gelijk op. Bok schoot in die slotgame de minste bok ken. om de tweede set met 6-3 winnend af te sluiten. De zesde en laatste wild card werd niet nader gekwalificeerd, van-de 22 direct toegelaten spielers was van Frank van der Heuvel voorafgaand aan het toela- tingstoernooi al een afzegging ontvangen, zodat de 'twee ver liezers van de laatste ronde van de kwalifikatie als 'lucky loosers' toch van een speciaal startbewijs werden voorzien. Martijn Krans zal derhalve nimmer weten of zijn 'oude' club hem nu wel of niet van een wilde kaart wilde voorzien. Een garantie voor winst is de kwalifikatie 'lucky looser' evenmin. Een ongelukkige lo ting tegen de als tweede ge plaatste Bernd Lenten beperk te voor de Merenwijker het op treden in het hoofdtoernooi tot Twee meter Naast de boomlange Michael van den Berg en Bernd Lenten bleef ook de derde 'twee meter man'. de eveneens als derde geplaatste Evert-Jan Hulshof in de strijd. Lucky looser op de plaats van de te laat op Uni cum arriverende Lars Plukker werd Peter van der Weele, die met twee maal 6-2 ten onder ging. De overige 'gelukkige verliezers' haalden eveneens de volgende ronde van het schema niet. Leiderdorpier Mark Post vond in Tijmen Lei- sink met 1-6. 2-6 een te sterke opponent. Dekker-speler Wim- pe Thomas, op de plaats van de alsnog afzeggende Ingmar Boerhorst. kon Jeroen Hein- huis een set bijblijven, 5-7, 1-6. Net als Tom Bulters. kwalifi ceerde Perry Paauw zich. hoe wel de slotronde tegen de toch al als lucky looser binnenko mende Mark Post voor de laat ste slechts een formaliteit was. De Katwijk se Unicummer bood goede tegenstand aan Mi- Erik Bakker klopte in het Noorlander Paas A-toernooi de met een wild card bedachte voormalig topper. Robert-Jan Bierens in twee snelle sets FOTO ANDRÉ VAN HAASTEREN chel van der Sanden. Net als Michiel Zegveld overleefde 'qualifier' Hans-Peter van Oir- schot de eerste schifting. De Brabander bleef de oorspron kelijk van Curasao afkomsti ge. in het district Leiden niet onbekende Elmar Gerth in twee close sets de baas. In Marco van Trigt heeft de Leidse regio naast Van den Berg en Bakker nog een derde troef in de strijd bij de A-man nen. De Hillegommer besliste de tiebreak van de eerste set tegen de taaie Hans-Erik Zwaagstra in zijn voordeel, om de tweede set normaal met 6-3 te winnen. Voorschotenaar Jos Koemans werd uit de strijd ge wipt. De weer vele meters af leggende hoofdklassespieler van de Metselaars kwam in beide sets toch twee meter te kort tegen de pas zestienjarige Dennis van Scheppingen, die vooral bekend werd als de 'stand in' voor wereldtopper Boris Becker in de finale van het ECC-toernooi in Antwer pen. 5-7. 5-7. De van de t.v. be kende Mijdrechter stuit nu op de als vierde getipte Al-speler Arjan van der Zande, die op re gelmatige wijze Dirk-Jan Schouten versloeg. door CAROLE MASSEE een game van 211 pins. Fij Severins bowlde voor Sane| een score van 205 pins. REGIO Frans Warmer dam scoorde bij bowling- vereniging Leiderdorp een nieuw seizoenrecord met een game van 278 pins. Deze score beteken de een evenaring van zijn persoonlijke record. Team Zomerzorg behaalde mede dankzij Warmer- dams game de hoogste te- amgame. Chris de Vos bowlde een game van 202 pins en Hans Kat voegde 181 pins toe aan het totaal van 661 pins. Jef Hoeberichts bracht met een score van 837 de hoogste serie op zijn naam. Hij bereik te dit totaal voor Bax Spen- del via games van 202, 176. 252 en 207. Met 2205 pins bowlde Lugthart 1 de hoogste teamse- Bij bowling Zuid-West is het trio Kriek winnaar geworden van de vroege maandagleague. Bij de woensdagtrio's mag Vel- donck zich de kampioen noe men. Jacques Petit was met een serie van 603 het best in vorm. Zijn hoogste game telde 237 pins. Bij Wijnand Rijsdam gingen er 588 pins om met een game van 222 pins. Paula van Hemert bowlde in haar serie van 579 een game van 205 pins. In Holiday Inn is AAM bij de dinsdag trio's kampioen ge worden. René Zevenbergen bowlde in de dinsdagleague games van 226 en 205 voor AVL. Cora Visser (O Sole Mio) scoorde in haar serie van 680 pins een game van 210. Bij de maandag vijfmans behaalde Cor Knijnenburg (Tapijtplan) Bowlingstanden Holiday Inn: Maandag vijfmans: pijtplan 25-426,5; House of Lords 383; Anbar 25-371.5; Griffioen 310.5; Stumpers 25-268.5; Sancco 168,5. Donderdag trio's: Tapijtp 24-414; Pins a lot 24-390.5; Bon E 24-341.5; Up Downs 24-340; Agin 24-336; Sooner or later 24-319; Fit 24-316; Borox 24-270; Kanjers 24-3 Roest 24-237. Zuid-West: Maandag trio's \to Kriek 1 23-53; Het Wedde 23-49; V Muiden 22-48; Verboon Extra 23 3M 23-38; No Name 22-32. Maart trio's laat: De Valk 23-66,5; PBS 60; Ladan 23-55.5; Verboon 1 23 Postkantoortje 23-29; Van Muiden 19. Dinsdag trio's: Bowling Sloi 23-57,5; Verboon 2 23-53; Kriek 2 48; Verboon 4 23-46.5. Tramps 23 Van Hemert 23-31 Dinsdag dubbi De Valk 23-74.5; Van Hemert 23-5 CD-Centrum 23-49; Van Muiden 37,5; Total Handicap 23-35.5; I Schaik 23-25 Woensdag trio's: donck 23-66; Van Bostelen 23-5 Van Hemert 2 23-49; VaruEgmond 45,5; Diner 23-31» Van Schalk 23 Woensdag dubbels: Verdegaal 23 Kanne 23-50; Petites Quelles 23-4! Freewave 23-41; Arbouw 23-41; L' 23-33,5. leiderdorp: Maandag: Eagles 482,5; Bax/Spendel 30-480; Knud tijgers 30-462; Smikkelshop 30-441 Alleycats 30-409.5; Jobaak 30-41* Limousine Clean 30-400.5; Strikel ce 30-355; Triootjes 30-346.5; 1 Bemmelen 30-284.5 Dinsdag: B /Spendel 30-519; Lugthart 1 30-51' Chemieon 30-482. Moovenkind 443. WVF 30-418; Bowling Family 415; PAM 30-415. Menuet 1 30-4 Menuet 2 30-386,5; Pin vreters 385.5; MIG 30-377.5. Lugthart 2 360.5; Tam^ja 30-328; Van Mar» 30-210,5. Woensdag: Zomerzorg 476,5; Transavia 28-431; Proshop 401, Turkies 28-395.5; Drie klc kleutertjes 28-393,5. Europatuin 381; Auto Valkenburg 29-379; Je maar 28-368.5. Jobaak 29-351.5;1 Rhijn 29-349.5 Vos Partners 335.5. Familie Doorhaal 29-331. Rjf ning Up 29-305,5; Mareton 28-3tm De balletjes 29-281

Leidse Courant | 1992 | | pagina 12