Van den Herik laakt rol Van der Reijden SPORT a „Luxe bolide hoort niet bij Feyenoord" Van Gaal eventjes wakker van Genoa W Controverse tussen NOS en Feyenoord ONDER DE LOEP SPORTUITSLAGEN Ccidóc Souoont DINSDAG 31 MAART 1992 Mike Tyson weigert te eten in gevangenis INDIANAPOLIS - De Amerikaanse bokser Mike Tyson, die afgelopen donderdag wegens verkrach ting tot zes jaar gevangenisstraf werd veroordeeld, heeft tot nu toe geweigerd te eten in de gevangenis. Volgens functionarissen van het gevangeniswezen worden er ook disciplinaire maatregelen tegen de bokser genomen, omdat hij handtekeningen had uitgedeeld aan medegevangenen. Woordvoerder Ke vin Moore van het gevangeniswezen in de staat Indi ana zei. dat Tyson ook weigerde mee te werken aan een procedure waarin moet worden vastgesteld in welke gevangenis hij het beste zijn straf kan uitzit ten. Volgens Moore weigerde Tyson vast voedsel tot zich te nemen tijdens de vijf dagen die hij heeft door gebracht in het Opvangs- en Diagnostisch Centrum in Plainfield, op ongeveer 25 kilometer ten westen van Indianapolis. Hij had tegen stafleden van de ge vangenis gezegd dat hij gewicht wilde kwijtraken. Jeroen Piket in het spoor van Max Euwe Van Basten bij de besten EINDHOVEN Jeroen Piket i de derde opeenvolgende keer schaak kampioen van Nederland geworden. De grootmeester uit Leiderdorp remi seerde gisteren in Eindhoven in de elf de en laatste ronde met Klarenbeek en werd daardoor onbereikbaar voor de achtervolgers. Piket trad met de derde titel in serie in de voetsporen van Max Euwe en Jan Timman. Hij voltooide net als beide voorgangers de hattrick in de nationale titelstrijd. Piket haalde 8 uit 11, een halfje meer dan de groot meesternorm. Hij verdiende daarmee vijf Elo-punten, plus 6000 gulden als hoofdprijs. Piket zal over enkele dagen Jan Timman vergezellen naar Linares. Hij zal daar de Amsterdammer in de eerste partijen van de tweekamp tegen Joesoepov als secondant terzijde staan. Daarna zal hij deelnemen aan een bij zonder sterk (categorie 17) toernooi i Dortmund. John van der Wiel verloor op de' slotdag met zwart van Knoppert. De laatste werd de reuzendoder van het toernooi. Hij behaalde drie over winningen op drie grootmeesters: Van der Sterren. Sosonko en Van der Wiel. Door de nederlaag deelde Van der Wiel de tweede plaats met Sosonko, die re mise overeenkwam met Van Mil. Het duo had anderhalf punt achterstand op Piket. Van der Sterren won gisteren met wit in 49 zetten van Nijboer. Daar mee schroefde de Amsterdammer zijn totaal op naar zes uit elf. Door deze ont wikkeling eindigden de vijf groot meesters op de eerste vijf plaatsen en werden zij gevrijwaard van het spelen van voorwedstrijden. Joris Brennink- meijer werd hekkesluiter met 4 pun ten. Hij verloor 17 Elo-punten. DEN HAAG - Zes Nederlandse spelers -Cruijff, Krol, Neeskens, Rijkaard, Gullit en Van Basten- zijn uit de voorselectie gekomen voor het beste elftal uit de voorgaande acht toernooien om de Europese voetbaltitel. Mastercard, één van de sponsors bij het EK in Zweden, organiseerde een verkiezing van de beste elf spelers per kampioen schap sinds 1960. Uit die voorselectie zal het Eu ropese elite-elftal worden samengesteld, dat op 24 juni in Göteborg wordt bekend gemaakt. Van de Nederlanders kreeg Marco van Basten in de voorronde de meeste stemmen, Ruud Krol werd gekozen in de sterrenploegen van 1976 en 1980. Met Van Basten 1988) behoren Jasjin (Sov, 1960), Suarez (Spa, 1964), Charlton (Eng, 1968), Becken- bauer (Dui, 1972 en 1976), Schuster (Dui, 1980) en Platini (Fra, 1974) tot grootste stemmentrekkers. Duitsland levert met zestien man ook de meeste spelers in de voorlopige selectie vóór de Sovjet Unie en Italië met ieder tien. Brazilië door in Daviscup MACEIO - De Braziliaanse tennisploeg completeert de laatste vier in het toer nooi om de Davis Cup. De Brazilianen versloegen gisteren in Maceio Italië met 3-1. In de halve finales (25-27 september) speelt Brazilië in en tegen Zwitserland, dat bekerhouder Frankrijk versloeg. De Zweden gaan op bezoek in de Verenigde Staten. De over winning van Brazilië werd zeker in het derde enkelspel. Stefano Pescosolido (20) trok zich in de vierde set op de stand 6-4 6-3 3-6 1-0 in het voordeel van Jaime Oncins terug met vermoedelijk een spierscheuring. Pescosolido liep de bles- sure op bij het Seles zegt af cert B chi (z£ HILTON HEAD ISLAND Monica Seles heeft zich te-ce ruggetrokken voor het met erdari ruim één miljoen gulden ge doteerde tennistoernooi van Hilton Head Island, dat deze J week wordt gehouden. Joegoslavische nummer van de wereldranglijst heeft last van een verstuikte hand. Seles zal enige tijd rust moeten houden. De Argen tijnse Gabriela Sabatini is n voor het toernooi van Hilt* Head Island de eerste posii. op de plaatsingslijst van Se les overgenomen. Daarna vol gen de Amerikaanse Martina n Navratilova en de Spaanse Arantxa Sanchez Vicario. ms i ist >y a bezi jntki terai MONACO Jorien van den Herik had deze week eigenlijk voor zaken in de Verenigde Staten moeten zitten. Hij verblijft even wel in Monaco. „En dat is toch eigenlijk ook niet verkeerd", zegt de pen ningmeester van Feye noord. „Hoewel het weer vorige week beter was hier". Ruim acht dagen geleden ver toefde de bestuurder van Feye noord die het meest in de pu bliciteit treedt ook al in Zuid- Frankrijk. Waar hij zakelijke beslommeringen combineerde met het regelen van de accom modatie voor het Rotterdamse gezelschap gedurende de da gen rond het Europa Cupduel met AS Monaco. Dat kwam uit eindelijk terecht in het volle dig nieuw uit de grond ge stampte plaatsje Fontvieille, dat is gebouwd op een stukje tot voor kort ontoegankelijke rots vlak naast het kleine vor stendom. Van den Herik is vaak aan de Cote d Azur, waar hij bij het dorpje St. Jean Cap Ferrat een luxe zeiljacht heeft liggen. Geen podium voor de één of andere representatieve gelegenheid dezer dagen? „Nee, geen sprake van", rea geert de Sliedreehtse zaken man, die zijn fortuin bijeen gaarde in een handel in dakbe dekkingsmateriaal. „Boven dien, het zou niet eens kunnen want die boot ligt nu in Italië voor onderhoud". Crisismanager Jorien van den Herik is nu sinds een jaar 'schatbewaar der' bij Feyenoord. Hoewel de term crisismanager beter op zijn plaats is, laat de van een karakteristiek voorkomen voorziene kosmopoliet weten. Want de Kuip-club heeft in laatste twaalf maanden nogal wat meegemaakt. Van het weg zenden van de trainers Bengt- sson en Verbeek, het binnen halen van Wim Jansen en later Hans Dorjee tot het bereiken MONACO Als tegenwoordig op doordeweekse dagen op het terrein van de Kuip een eenvoudig ogende Duitse middenklasser uit de 'driehonderd serie' staat is penningmeester Jorien van den Herik aanwezig. De Sliedreehtse zakenman, die bij binnenlands verblijf tach tig procent van zijn tijd in Feyenoord zegt te steken, heeft zijn 'luxe bolide' aan de kant gezet. „Omdat zo'n dure auto ei genlijk niet hoort bij een club als Feyenoord", zegt Van den Herik. „Daarom heb ik voor deze opvallend onopvallende auto gekozen". Jorien van den Herik meent dat hij op deze manier afdoende reageert op de over hem in omloop zijnde verhalen. Zijn (zeil)jacht in een Middellandse Zee-haven, zijn (land)huis in St.Jean Cap Ferrat, zijn zakenreizen in (privé) jets naar oor den in de Verenigde Staten en Cyprus stoorden de zaken man meer dan hij eigenlijk kwijt wil. „De mensen die me goed kennen verbazen zich over het ima go dat mij wordt aangemeten", stelt Van den Herik berus tend vast. „Zelf kan ik daar niet zo veel meer aan doen. Maar ik wijs er toch even op dat de verhalen over mijn kinderen, die op een kostschool zouden zitten, niet kloppen. Ze (twee zoons; red.) bezoeken allebei een openbare school, met een grote meerderheid aan andere kinderen dan die van het blanke ras in de Verenigde Staten. Dat doen ze omdat ik denk dat dat goed voor ze is. Ik ben zelf heel principieel en eigenlijk helemaal niet iemand die zo gesteld is op uiterlijk heden. Natuurlijk heb ik sinds 1988, toen ik voor het eerst in de publiciteit kwam, fouten gemaakt. Maar de verhalen over mijn snelle Italiaanse kostuums en zo kloppen niet. Ik kocht nooit een kostuum van meer dan vierhonderd gulden en mijn overhemden kostten nooit meer dan 25 gulden". van de halve finales van het Europa Cup Il-toernooi. Daar tussen door trof Feyenoord de vroegere geldschieter en spon sor HCS nog voor de rechter en werd de breuk tussen beide partijen definitief. Zelfs het ri sico van het verspel- van de licentie voor het bedrijven van betaald voetbal hing het diep in de schulden stekende Feye noord even boven het hoofd. Een weinig benijdenswaardige situatie voor een penning meester derhalve. „Maar we zijn er zo'n beetje uit, alleen maar crisismanage ment te bedrijven", stelt Van den Herik vast, nippend aan een glaasje Frans bronwater, van het merk dat nog niet zo lang geleden ook de reputatie tamelijk bezoedeld zag. „Maar het is net als met een vliegtuig maatschappij, waarbij net een machine is neergestort; die moet je juist nemen". Van den Herik windt er geen doekjes om dat hij juist vanwe ge zijn eigen financiële betrok kenheid (hij staat sinds 1985 als financier te boek, die ette lijke miljoenen in de club stak) bij Feyenoord in het bestuur is gaan zitten. Waarbij de functie van penningmeester hem als het ware in de schoot werd ge worpen. „Ik ben helemaal niet zo'n boekhouder", kijkt de welgestelde zakenman terug op zijn eerste jaar. „Maar het werk moest worden gedaan. En nu kan worden vastgesteld dat we eindelijk een beetje normaal beleid kunnen gaan voeren. Kijk, dat negatieve vermogen van circa veertien miljoen gulden is natuurlijk nog niet weggewerkt. Maar zo als het er nu naar uitziet ko men we wat de exploitatie be treft aan het eind van dit sei zoen in de plus uit. En dat is al veel en veel beter dan wat we ons aan het begin van dit voet baljaar hadden voorgesteld. Het is nu zaak om via een goed inkoop- en verkoopbeleid (Sa- bau, Bosz, Taument; red.) en een goed sponsorbeleid te trachten wat aan die veertien miljoen te doen". Een exact beeld van de finan ciële situatie nu en straks heeft Van den Herik nog niet. Daartoe moet eerst de Europe se balans worden opgemaakt en dienen recettes van beker duels met Ajax en Sparta nog te worden verrekend. Boven dien is de affaire-HCS ook nog steeds niet formeel afgewik keld en bestaat nog de claim van het spelerspensioenfonds. De zaak-Sabau, die ongeveer een miljoen gulden eiste op Jorien van den Herik: „Van der Reijden heeft Feyenoord r heeft opgeleverd". MONACO Er bestaat een gerede kans dat de return van het Europa Cuptreffen tussen Feyenoord en AS Mona co over veertien dagen niet rechtstreeks op de Nederlandse televisie zal zijn te zien. De Rotterdamse club heeft de onderhandelingen met de NOS afgebroken, omdat de revenuen voor de Kuip-for- matie te gering dreigen te worden. Feyenoord heeft voor dit seizoen een (aflo pend) contract met de NOS, waarin de bedragen staan vermeld voor de uitzending van levende beelden. Door dat de NOS met de Franse te levisie een uitwisselingsove reenkomst is aangegaan voor wat betreft de 'plaatjes' van AS Monaco-Feyenoord v.v. dreigt de Nederlandse beker houder inkomsten mis te lo pen waarop men thans recht denkt te hebben. Verdere ge sprekken tussen NOS en Feyenoord moeten de contro verse oplossen, maar pen ningmeester Van den Herik houdt rekening met de kans van een uitzendverbod. „We hebben weliswaar een goed contract met de NOS, afgeslo ten op een moment dat we ge zien de situatie in Rotterdam nog niet zo veel te eisen had den. Maar nu we de halve fi nales hebben bereikt en bo vendien door die uitwisseling tussen Nederlandse en Fran se televisie inkomsten drei gen mis te lopen moet er eerst maar eens nader wor den gepraat". Over veertien dagen wordt het UEFA Cupduel tussen Ajax en Genoa wel recht streeks op de Nederlandse te levisie uitgezonden. Er be stonden plannen om beide duels op verschillende tijden te laten aanvangen, waardoor zowel Ajax als Feyenoord live op de buis kon komen. grond van zijn ooit door HCS opgestelde contract, is volgens Van den Herik intussen in der minne geschikt. Nog twee jaar „Het is nu zaak om een organi satie neer te zetten waarmee Feyenoord verder kan", zegt Van den Herik. „Zelf denk ik niet langer dan nog twee jaar in deze rol bij de club actief te zijn. Maar men moet straks door en dat is nu onze taak dat mogelijk te maken. Dit be stuur, dat qua samenstelling waarschijnlijk het kleinste is dat er maar bestaat maar kan terugvallen op een administratie in de Kuip, zelf opgezadeld geweest met de nodige erfenissen. Van der Reijden bijvoorbeeld. Die heeft Feyenoord meer gekost dan zijn hele reorganisatieplan heeft opgeleverd. Ook het ont slag van Bengtsson (en de fi nanciële verplichtingen ten aanzien van manager Martin Snoeck; red.) heeft Feyenoord onnodig veel geld gekost. Dat soort zaken moet bije toekomst worden den. Daar werken we AMSTERDAM/GENUA - Louis van Gaal heeft in elk geval één nacht slecht geslapen van Genoa. De trainer van Ajax heeft zon dag tot in de kleine uur tjes video-banden beke ken van de Italiaanse te genstander in de halve fi nale van de UEFA-cup. Van Gaal was snel klaar met zijn analyse. „Dit is een tegenstander om re kening mee te houden, maar niet meer dan dat. We hebben zeker kansen om tot de finale door te dringen". Volgens Van Gaal moet Genoa als een ver beterde uitgave van Osasuna Pamplona worden beschouwd. „Het is een zeer gediscipli neerd elftal, dat vanuit een ge sloten verdediging opereert. Net als Osasuna, maar dan iets beter. Verder heeft het mij ver baasd. dat Genoa incidenteel zelfs pressie-voetbal op de helft van de tegenstander speelt. Dat maak je in Italië met zo vaak mee. Maar ik kan er niet wakker van liggen. Daar weet ik echt wel een op lossing voor te bedenken". Zelf De technisch directeur van Ajax was niet in staat om Ge noa dit weekeinde zelf aan het werk te zien. Assistent Tonnie Pronk ging wel op spionage- reis en zag Genoa een neder laag van 1-0 lijden in de uit wedstrijd tegen Atalanta Ber gamo. Van Gaal heeft de infor matie van Pronk ter kennisge ving aangenomen. „Want ik ben met zo bijster geïnteres seerd in de speelwijze van Ge noa in uitwedstrijden. In eigen huis spelen ze totaal anders. Dat is heel gebruikelijk bij Ita liaanse ploegen". Van Gaal bekeek thuis voor de buis ook uitsluitend video banden van de thuiswedstrij den van Genoa. Hij zat vooral op het puntje van zijn stoel bij het EC-duel tegen Liverpool. De ploeg van coach Bagnoli schoof de Engelsen in het Lui- gi Ferraris Stadion met 2-0 aan de kant. „Dat was een knappe prestatie". Ook het competitie duel tegen AC Milan verschaf te Van Gaal de nodige informa tie. „Genoa hield Milan netjes op 0-0 en dat zegt toch wel iets over de kracht van het elftal. Deze tegenstander is op eigen veld erg moeilijk te verslaan. Maar kansloos zijn we natuur lijk niet. Ajax behoort tech nisch en tactisch gezien zo langzamerhand tot de top vijf van Europa. Alleen op het mentale vlak schort er bij ons wel eens wat aan, maar ook op dat terrein hebben we de laat ste tijd flink vooruitgang ge boekt. Tegen Genoa kunnen we bewijzen, dat Ajax werke lijk weer een rol van betekenis in Europa speelt. Dat is een mooie uitdaging voor het team". Beslommeringen De Amsterdammers kunnen zich wat Van Gaal betreft hele maal concentreren op hun Eu ropese beslommeringen. De strijd om de landstitel is in de ogen van de eigenzinnige oe- fenmeester nagenoeg beslist in het voordeel van PSV. „Ik geef ons nog hooguit tien pro cent kans op het kampioen schap. PSV heeft uitstekende zaken gedaan door die over winning op Feyenoord. Mijn spelers denken er net zo over. Maar dat is geen excuus om wat gas terug te nemen in de competitie. Het publiek be taalt er voor om Ajax mooie wedstrijden te zien spelen. Bo vendien willen we dit seizoen 55 punten proberen te halen. Dat is in geen jaren gelukt. Ik ga er vanuit, dat mijn spelers hun verantwoordelijkheden kennen. Maar eerlijk is eerlijk, alleen in de Europa Cup zijn we nog in de race voor een ech te hoofdprijs". De Amsterdammers zijn gis termiddag zonder Sonny Si- looy naar de Italiaanse haven stad vertrokken. De verdedi ger is voor één wedstrijd ge schorst, maar vergezelt mor gen wel de spelersvrouwen op weg-naar Genua. Verder doet Van Gaal een beroep op dezelf de selectie als afgelopen zon dag tegen Sparta. De groep van vijftien is alleen uitge breid met Dennis Bergkamp (weer helemaal fit) en Danny Blind. De laatste ontbrak op Spangen wegens een schor sing. EN ?mr e la jvot >n i geti „De avond viel in, maar de lucht was onveranderd zwan ger van emoties. De bonje in het Paard van Troje kreeg een vervolg, Jeffrey liet zich -niet vrij van énig machogedrag- verleiden tot een heftige dis cussie. Plotseling zakte hij in elkaar. Winston Faerber ving hem, hevig bloedend, op. Er stak een mes tussen zijn rib ben. Jeffrey was dood". En: „Een half jaar later was de da der weer op vrije voeten". Auteur John Linse over ex-Feye noord er Jeffrey Senn van Basel in Sport International. „Ja, deze jongens zijn heilig voor mij. Ik heb vier jaar met heel veel plezier met ze ge werkt. Echt, het is voor mij een gouden ploeg. Ik beken eerlijk dat ik een innerlijke tweestrijd voer. Maar ik kom zo langzamerhand in een situ atie dat ik me een vader ga voelen van Üeze jongens. In zo'n situatie moet je oppassen dat je niet blind wordt voor je eigen kinderen. Thomas Bos, Bart Veldkamp en Ben van der Burg zijn -ik wil niet op scheppen, maar zo is het nu eenmaal, onder mij van een niveau waarop niemand ze kende, gegroeid naar een top niveau. We moeten nü verder, we moeten nu over een drem pel. Drie jaar geleden was 7.01 op de vijf kilometer in Davos een wereldtijd, daar rijden nu drie of vier man met de vin gers in de neus onder. Bin nenkort gaan we op de tien ki lometer ook naar tijden van 13.55 toe". Schaatscoach Ab Krook in Sport International. „Toen de Italianen bij de fina le van het wereldkampioen schap, twee jaar geleden te gen Duitsland, ons volkslied begeleidden met een hels fluitconcert, wist ik dat ik nooit meer bij Napoli of een andere Italiaanse vereniging wilde spelen. Ik was zo be droefd, teleurgesteld en woe dend tegelijk dat ik de Italia nen in een interview voor hoe- renzonen heb uitgemaakt. Dat was een onbezonnehied, dat geef ik toe, maar ik hield er wel meerdere bedreigingen tot moord aan over. De 'Tifosi' zullen me mijn woorden nooit kunnen vergeven. Evenals het feit dat ik hen nooit zal vergeven dat ze mijn land en mezelf tot op het bot hebben beledigd". Diego Maradona in Voetbal International. Als je oordeelkundig te werk gaat, zijn de risico's niet zo groot. Sporten zonder dope kan zelfs ongezonder .zijn. Kijk naar de Tour de France, waar renners in bergetappes soms 9.000 kilocaloriën ver branden. Via normale voeding kan dat niet worden aange- Ab Krook... vader. FOTO: ANP vuld. Er wordt spiermassa af gebroken, je ziet ze interen. Om dat te voorkomen, kun nen anabolen worden gege ven, als herstelmiddel, als me dicijn. Topsport is niet per se gezond en kan heel ongezond zijn. Drie keer per week een half uurtje trainen voor je con ditie is gezondheidsbevorde rend. Alles daarboven kan op den duur schadelijk zijn". Dopingdeskundige Peter van Zon in het Algemeen Dagblad. ,Als rechtsback kan ik mij niet volledig ontplooien. Van huis uit ben ik een goede lo per, net als Peter Bosz, Ruud Heus en Sabau. Bij duurlopen zijn wij altijd vooraan te vin den. Ik wil ook meevoetbal- len. Ik wil m'n energie kwijt. Als back voel ik me geremd. Dat valt mee als ik een zoge naamde hangende links buiten tegenover me heb. Dan schuif ik automatisch op, maar als het een echte links buiten is, moet ik in de eerste plaats aan de dekking en de organisatie denken. Dan mag ik niets forceren, dan mag ik niet over m'n man heengaan, want dat kan ten koste gaan van de organisatie". Feyenoorder Arnold Schol ten in de Haagsche Courant. „Mijn school, mijn familie en vrienden zijn nu net zo be langrijk. Vroeger was ik een wandelende badminton. Mijn stemming hing af van de vorm waarin ik verkeerde. Als ik won was ik uitgelaten. Als ik slecht had gespeeld, vond ik mezelf niets meer waard en was ik niet te genieten. Dat begon al op de baan. Ik stond bekend als een speler die ont zettend te keer kon gaan. Vloeken, schelden, met mijn racket smijten: allemaal ac ties waarmee ik mezelf enorm blokkeerde. Door mijn kwaad heid kwam ik bovendien hoe langer hoe dieper te zitten, waardoor ik een mindere pe riode juist versterkte. En zo dook ik van de ene top in het andere dal". Rob Stalenhoef in Badminton Revue. „Waar bemoeit die man zich mee. Hij weet de achtergron den niet. We zijn hier al tien maanden mee bezig. Deze man, de eerste toch die het Nederlands team destijds ver liet en zijn zakken ging vullen in Japan, heeft voorzitter Funk en public op de meest onbeschofte manier onderuit gehaald. Ik zeg: 'ga rustig in je hok terug en doe waar je voor betaald wordt'. Want je denkt toch niet dat hij dit voor niets doet. Selinger krijgt voor deze klus minimaal een ton. Als je Selinger gaat analyseren en je kijkt precies wat hij gepres teerd heeft, dan blijft er wei nig van hem over. Als er came ra's in de buurt zijn, verandert deze man onmiddellijk. Dat heb ik ook wel, maar ik behan del mensen niet zo onbe schoft. Funk moet toch mini maal het voordeel van de twij fel krijgen". Frans Derks, voorzitter Vereniging Top Volleybal, in het Algemeen Dagblad. Cljferspel 13: Vaste prijzen Zes cijfers c ir Vijf cijfers goed: 5 winn 26 winnaars. Drie c KOERSEN DEN HAAG - Onze tips voor de koersen van Duindigt (morgen, aanvang 14.30 uur) luiden: Doelman Stanley Menzo mocht op weg naar Genua even in de cock pit zitten. FOTO:ANP 2.46.4-1 21.6.2 Edel Hollandia, 3 Demis; naire. Toto winnend 5.20 plaats 4.20 2 ver. 3. DoHWiehnga (2-4-9) 2e koers: 1 Zampona, 2 Let Twilight Zone (4-5-6). 3e koers: 1 Cristo Robel. 2. Eli 2 Flushingmeadow (6-8-1). 4e koers: 1 Behfa Raaphorst. na. 3. Mazal Tov (7-1-8) 5e koers: 1 Excellent V, 2. Far 3. Estrella Star (1-4-3). 6e koers: 1 Royal Classic. Enath (5-2-7). 3. Foreign Rider (8-9-7). 8e koers: 1S Daros (2-6-8) SPORT OP TV VANDAAG Nederland 3, 22.15 uur: Studio Sport |our- naal. BBC 121.30 uur: A question of sport. Duitsland 2. 22.15 uur: Sport extra met voet bal, samenvatting kwalificatiewedstn|d Olypi- sche Spelen Schotland-Duitsland it Express (M Bouwhuis) 2.47.7-1.22.2. 2 Demse Attack. 3. Flying Express Toto: winnend 4.40 plaats 2,70 6,80 koppel 40.20 trio 671,20 2e koers, 2040 m 1 Gerona la Fusee (H. Ruijgrok) 2 48,4-1.22,5, 2. Guernica Che, 3. J 2,60 p 1 Dahda Belveder 19,6, 2 Cirianne f 3,00 3,20 koppel 41.' 11e koers, 2380 m. 3 12,2-1.20.8. 2. Eusebio Tornado, Morgan Niet gestart Celine Princess. 7 winnend 8,00 plaats 7,00 2.50 koppel 3,60 trie 80,80 Omzette Duivenvoorden) 2.51,2-1.23,9, 2. Fred stone, 3. Gladbroke PK Niet gestart: Gentc Bonni Toto. winnend 8,20 plaats 5,80 4,3( koppel 36,90 trio 353,00 4e koers, 1700 m: 1. Crimson Alert (C. d< Leeuw) 2.16,6-1.20,4, 2. Flambeau, 3. Expc Buitenzorg Niet gestart Flash Sportnet, 08.00 uur: Sport

Leidse Courant | 1992 | | pagina 12