Bakker W ZJ&iOé jeeeh ervaren tekenaars Secretaresse/administratief medewerker van een internationaal gerichte hoofdafdeling van der vorm engineering bv medewerker financiële administratie m/v DOCENT(E) SOCIALE KENNIS intrum ss justitia incasso medewerker (m/v) KRUIS .„I-"""' 1 ,,«il ■■"""ui 11niiiiim L11_UU iiiiiiiiinr' in i immr i iL_ Telefonist(e) ZATERDAG 28 MAART 1992 LEIDSE COURANT Het Directoraat-Generaal voor het Vervoer (DGV) is binnen het Ministerie van Verkeer en Waterstaat verantwoordelijk voor een samenhangend verkeers- en vervoersbeleid. De kerntaken zijn: - bevordering selectiever gebruik van de privé-auto; - stimulering van een doelmatig openbaar vervoer; - bevordering van het zakelijk verkeer via rail- en water-verbindingen naar het Europese achterland. Hierbij worden voortdurend belangen afgewogen op het gebied van milieu, economie, ruimtelijke ordening en veiligheid. DGV stelt zich op als een open, flexibele en slagvaar dige organisatie met een moderne, resultaatgerichte bedrijfsvoering. Medewerkers van DGV werken vaak in projecten en onderhouden intensieve contacten met vertegenwoordigers van de verschillende belangenorganisaties op het gebied van verkeer en vervoer en nationale en internationale overheidsorganisaties. De werkomgeving U gaat werken voor de 25 medewerkers van de hoofdafdeling Integraal Beleid en Havens van de Uw salaris is afhankelijk van uw leeftijd, opleiding en Directie Coederenvervoerbeleid Het is een secretariaat ervaring en bedraagt maximaal 3.175,- bruto per voor internationaal vervoerbeleid, havens, logistiek en infrastructuur. Uw taken U geeft sturing aan het secretariaat van deze hoofdafdeling en fungeert als de spil. U verricht algemene secretariaatswerkzaamheden (notuleren, agendering, afspraken maken etc.) en zorgt voor de postbehandeling, archivering en administratieve, ondersteunende werkzaamheden zoals reisdeclaraties, voorbereiding van presentaties e.d. Een afwisselende baan, met veel in- en externe contacten. Uw achtergrond U hebt een MAVO/HAVO-opleiding, kunt uitstekend uit uw woorden komen (zowel mondeling als schriftelijk) en hebt ervaring als secretaresse. U beheerst WordPerfect 5.1 en bezit goede contactu ele vaardigheden. Kennis van de moderne talen, met name het Engels, is noodzakelijk gezien het internatio nale karakter van de afdeling. maand bij een volledige werkweek. De standplaats is Den Haag Belangstelling? Voor nadere informatie kunt u bellen met de heer H.H. Meeldijk, plv. hoofd Internationaal Vervoer beleid, telefoon 070-3516879. Uw schriftelijke sollici tatie kunt u binnen twee weken richten aan het Ministerie van Verkeer en Waterstaat, Directoraat- Generaal voor het Vervoer, t.a.v. mevrouw A.C.I. van Zanten, kamer C 353, postbus 20901 2500 EX Den Haag, onder vermelding van vacature nummer DGV91 -050/A DGV voert een positief actiebeleid. Vrouwen, gehan dicapten en allochtonen genieten bij gelijke geschikt heid de voorkeur. Er zijn mogelijkheden voor kinder opvang. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Ministerie van Verkeer en Waterstaat Directoraat-Generaal voor het Vervoer Verkoop van tuinartikelen door geheel Europa. Voor onz&inkoopafdeling bloembollen vragen wij een assistent inkoper m/v die na een inwerkperiode zelfstandig zal werken en te zijner tijd onze inkoper zal opvolgen. Voor deze funktie zoeken wij iemand met: een middelbare opleiding goede beheersing van de Engelse en Duitse taal kennis van bloembollen goede contactuele eigenschappen een leeftijd tussen de 20 en 35 jaar. Indien u belangstelling hebt, schrijf dan naar: P. Bakker Hillegom B.V. t.a.v. de heer J. van Vliet Postbus 280 2180 AG Hillegom. is een ingenieursbureau voor beton-, staal- en houtkonstrukties, met vestigingen in Maarssen en 's-Gravenhage. Het bureau, aktief in een groot internationaal samen werkingsverband heeft door de grootte, kennis en samenstelling van het team mogelijkheden om zowel kleine als zeer grote projekten uit te voeren. Wegens uitbreiding van werkzaamheden zoeken wij voor de vestiging 's-Gravenhage twee met als belangrijke funktie-eisen: HTS- of MTS-opleiding bouwkunde of weg- en waterbouwkunde; Ruime ervaring als tekenaar; Ervaring met CAD-systemen strekt tot aanbeveling. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: Van der Vorm Engineering B.V. ta.v. ir A. van der Vorm Jozef Israëlslaan 56A 2596 AR 's-Gravenhage Telefoon 070-3245429 Stichting Christelijk Onderwijs Het bestuur van de Stichting Christelijk Onderwijs beheert 22 scholen voor basisonderwijs en 6 scholen voor beroeps- en algemeen voortgezet onderwijs. Aan het administratiekantoor van ons bestuur, hetwelk tevens diensten verricht voor andere Thorbeckelaan 360 besturen, ontstaat op korte termijn een Den Haag vacature van Functie-informatie: - het aanvragen van subsidies voor bouwprojecten e.d. - bewaken vastgestelde budgetten - opstellen van afrekeningen en het verzorgen van declaraties - de verhuur van gebouwen en lokaliteiten - diverse boekhoudkundige werkzaamheden - verzorging van correspondentie t.a.v. bovengenoemde taken Functie-eisen: - tenminste praktijkdipoma boekhouden of gelijkwaardige opleiding - enkele jaren werkervaring - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, minimaal 2.228,00 en maximaal 3.175,00 bruto per maand. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden geschieden volgens rijksregeling. Schriftelijke sollicitaties vergezeld van een curriculum vitae - gaarne binnen 10 dagen - te richten aan de directeur van de Stichting Christelijk Onderwijs, Postbus 64676, 2506 CB Den Haag. Voor nadere informatie kunt u bellen met de heer J. Vrolijk, tel. 070-3251615. SVO, opleiding voor de vleessector, is de landelijke opleidingsorganisatie voor slagerij en vleesbe- en verwerkende bedrijven. Wij hebben een middelbare dag- en leerlingstelselopleiding en verzorgen tevens contractactiviteiten, her-, om- en bijscholingscursussen over het hele land verspreid alsmede applicatiecursussen gericht op beroep en bedrijf. Bij SVO zijn ongeveer 220 medewerk(st)ers werkzaam in een 14-tal vestigingsplaatsen. Ten behoeve van een cursus voor een vlees be- en verwerkend bedrijf te Lisse zoeken wij een dinsdag 8.00-10.00 uur Vereiste: akte 41b of gelijkwaardige opleiding. Belangstellenden kunnen schriftelijk reageren voor 8 april a.s. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan: SVO opleiding voor de vleessector t.a.v. Sector Personeel en Organisatie Pompelaan 8, 3572 LR Utrecht Mocht u meer informatie wensen, dan kunt u telefonisch contact opnemen met de heer C. J. Hekman, tel. 030-717121/privé 03453-1532. SECRETARESSE (m/v) Funktie-informatie - het verrichten van typewerkzaamheden in het Nederlands en de moderne talen - het verrichten van alle voorkomende administratieve werkzaamheden - het bedienen van telefoon, telex en telefax Funktie-eisen - diploma HAVO/MEAO - goede typevaardigheid - werkervaring met tekstverwerkende apparatuur - uitstekende kennis in woord en geschrift van de Nederlandse taal, enige kennis van de moderne talen. Salaris Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring van ƒ2.324.- tot 3.259.- bruto per maand, exclusief 8% vakantietoelage. Als u zelfstandig, snel en accuraat kunt werken, dis creet bent en graag in een prettige omgeving werk zaam wilt zijn, zend dan uw sollicitatiebrief met curri culum vitae aan het Bureau Personeelszaken, Postbus 30412, 2500 GK 's-Gravenhage. INTERNATIONAL Functie-eisen: - zelfstandig kunnen werken - praktische commerciële instelling - typevaardigheid - administratieve aanleg - goede redactionele vaardigheid - goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift. Onze gedachten gaan uit naar een medewerker met een opleiding op MEAO-nivo, waarbij de juridische richting een pré is Leeftijdsindicatie: tussen 23 en 30 jaar Uw schriftelijke sollicitatie zien wij gaarne vóór 10 april 1992 tegemoet op het volgende adres: Intrum International B.V., Zeestraat 76, 2518 AD Den Haag, t.a.v. de heer Mr. P. L. J. M. Guinée. DOE MEE MET KRUIS MUNT. SPEEL MEE MET JE FAVORIETE NEDERLANDER! Iff- i BEL 06-300400. In verband met de groei van onze nationaal werkende onderneming zoeken wij op korte termijn voor ons regiokantoor te Schiedam ef®1"! REINIGINGS TECHNIEKEN administrateur m/v BFI maakt deel uit van een internationale organisatie en is marktleider in afval inzameling. verwerking en recycling in Nederland en is bovendien toonaangevend op het gebied Jan industnële reiniging en rioolrenovatietechnieken. BFI werkt vanuit 32 vestigingen in vrijwel heel Nederland voor overheden, bedrijven en instellingen. Het hoofdkantoor van de onderneming is gevestigd in Oosterbeek- Functie: - Dagelijkse leiding aan de administratie. - Voeren van een projectenadministratie, - Nacalculeren van afgesloten projecten, - Bewaken van de administratieve organisatie, - Verzorgen van de week rapportage aan regio management en controller, - Systeembeheer over de gehanteerde automatisenngssystemen. Functie-eisen: - Opleiding op MEAO/MBA niveau, - Kennis en ervanng inzake geautomatiseerde administraties, - Kennis van PC gebruik en Lotus 123, - Ervanng in een soortgelijke functie, - Goede contactuele eigenschappen, - Leeftijd vanaf 25 jaar. Indien u geïnteresseerd bent in deze functie, verzoeken wij u uw sollicitatiebnef met curriculum vitae binnen 10 dagen na het verschij van dit blad te zenden aan BFI, Afdeling Personeelszaken, Postbus II j 6870 AC te Renkum. Riva 's-Gravenhage maakt deel uit van Nederlands grootste Opel-dealer-organisatie en is met diverse vestigingen en een omzet van circa 100 miljoen toonaangevend in de regio Het dealerbedrijf voor de merken Opel, Isuzu, Chevrolet, Pontiac, Oldsmobile, Buicken Cadillac biedt werkgelegenheid aan 164 werknemers. Het moderne pand biedt plaats aan een showroom, werkplaatsen, een onderdelen- magazijn, een afleveringshal voor verkochte automobielen, een schade-afdeling en uiteraard diverse kantoor-units. Per jaar vinden via Riva 's-Gravenhage circa 5.000 nieuwe en gebruikte auto mobielen hun weg naar nieuwe eigenaars. 25 uur p.w. met gastvrijheid in haar stem. Functievereisten goede telefoonstem; opleiding op MAVO/HAVO niv flexibele instelling; service-klantgericht denken, leeftijd 30 tot 42 jaar. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 14 dagen na publicatie in dit blad, richten aan Riva 's-Gravenhage bv, t.a.v. afd. personeelszaken, Postbus 16175, 2500 BD 's-Gravenhage. De functie omvat onder meer het aannemen van de telefoon, het zelfstandig afhandelen van gesprekken; het correct doorverbinden naar c juiste personen en afdelingen; het, in het kader van enquêtes ei akties, zelfstandig telefonisch benaderen van cliënten i de ochtenduren, door mevn De ASR te Rijswijk is een gedegen organisatie, die dienstverlenend optreedt ten behoeve "f een 25-tal opdrachtgevers, die actief zijn op het terrein van pensioenen, sociale regelingen er leggingen. De belangrijkste opdrachtgever is het Bedrijfspensioenfonds voor de Metier! nijverheid. Als facilitair bedrijf verzorgt de ASR alle administratieve en financiële zaken incli n het beleggen van de inkomende cashflow. Bij de ASR zijn circa 350 medewerkers in diens |J het belegd vermogen bedraagt op dit moment meer dan 13 miljard. Klantvriendelijkheid, ciency en resultaat gerichtheid staan bij onze organisatie hoog in het vaandel. In dit kader is d'i, belangrijke taak ingeruimd voor de afdeling Financiële administratie. In verband met het vertrek van twee van onze medewerkers zoeken wij op korte termijn: medewerk(st)ers financiële administratie met een opleiding op HAVO/MBO-niveau. Onze voorkeur gaat uit naar mensen tussen de 20 en 30 jaar oud, die in het bezit zijn van een MEAO-diploma (administratieve richting) of een van de bovengenoemde opleidingen aangevuld met minimaal Praktijkdiploma Boekhouden. De financiële administratie bestaat uit 11 mede werkers. De voornaamste taak bestaat uit het op accurate wijze voeren van de totale grootboekad ministratie van een tiental opdrachtgevers. (Pen sioen- en Vut-fondsen). De werkzaamheden bestaan onder meer uit: - voeren en controleren van diverse (sub)groot- boeken; - in concept opstellen van de jaarrekeningen; - in concept opstellen van maand- en of kwartaal rapportages en de analyses daarop. Daarnaast voeren wij voor een tiental opdrc gevers de debiteurenadministratie. Van de nieuwe collega wordt verwacht dat h - reeds enige ervaring heeft opgedaan op nanciële administratie; - accuraat is; - in teamverband kan werken; - ervaring heeft opgedaan met geautomatisf systemen. Geboden wordt een uitstekend salaris, afhai lijk van leeftijd en ervaring. Onze secundair! beidsvoorwaarden zijn zonder meer goed tel men. Is uw belangstelling door het bovenstaand! wekt? Stuur dan binnen 14 dagen uw sollici brief met c.v. onder vermelding van "sollicitati^ in de linkerbovenhoek van de envelop naar: Administratie Sociale Regelingen T.a.v. mevrouw K.M. Lina Burg. Elsenlaan 329, 2282 MZ Postbus 5210,2280 HE Rijswijk Tel. 070 - 316 05 91. Administratie Sociale Regelingen

Leidse Courant | 1992 | | pagina 30