'B en W Jacobswoude doet niet onder voor Alphen' LEIDEN OMGEVING Voorzitter neemt afscheid van De Weipoort Zoeterwoude met wethouder Snelle oplevering in 'burgemeestersbestuur' 'Michael' dankzij keuze voor kabel Zorgen over politiebureau Zoeterwoude Diamanten bruidspaar in Oud Ade CeidócGou^ant VRIJDAG 27 MAART 1992 Aarlezer garant voor jeugdbieb Raad Jacobswoude wil bezuiningen op brandweer TER AAR - De gemeenteraad van Ter Aar ging gis teravond alsnog akkoord met de gewijzigde vorm van het bibliotheekgebeuren in Langeraar. De om mezwaai, vorig jaar december werden de plannen nog afgekeurd, was het gevolg van de toezegging van de stichting de Aarlezer dat zij garant wil staan voor een permanente biebvoorziening in Langeraar. Stichting de Aarlezer gaat ook de uitvoering van de verbouwing bij Aeresteyn in eigen beheer doen. Hiervoor werd een krediet van ruim 20 duizend gul den beschikbaar gesteld. In het voorstel dat in de cember aan de orde was zou Aersteyn de verbouwing op zich nemen, maar de Aarlezer wilde niet meer dan drie jaar garant staan voor een biebvoorziening op die plaats. Dat stuitte op bezwaren in de raad. Met het nieuwe voorstel konden de fracties zich wel verenigen met uitzondering van het PAK. Volgens PAK-raadslid Kraak zou er voor een paar centen meer een biblio bus kunnen rijden in Langeraar. JACOBSWOUDE - De gemeenteraad van Ja cobswoude heeft het colle ge van Burgemeester en Wethouders van Jacobs woude de opdracht gege ven de brandweer strak ker de riem aan te trek ken. P. Bouma (CDA) vond de verhoging van de begroting van de brand weer van 270.000 naar 300.000 gulden toch wel erg veel. Hij zou graag een inventarisa tielijst zien en daarnaast een vervangingsplan samenstel len. Je kan, behalve het nood zakelijke, voor de twee kazer nes in Jacobswoude niet in- dentieke spullen aanschaffen, zo vond hij. E. Manvis (D66) vroeg zich af waarom de opleidingen met 9.000 gulden waren verhoogd tot 17.000 gulden en waar al het geld moet komen. L. Bruins (Politiek 90) adviseerde net zo als P. Bouma en J. van Dam (WD) eerst te kijken hoe het materiaal verdeeld wordt en een onderzoek te doen naar de opleidingen. B. van Puffelen (Politiek 90) dacht eens te informeren bij de verzekeringsmaatschappijen om als sponsor te dienen voor bijvoorbeeld de uniformen, want uiteindelijk zijn zij het meest gebaat bij een goede uit rusting. Burgemeester D. Brouwer de Koning was over tuigd dat de brandweer voor zichtig is geweest met de aan schaf en bovendien is zij voor een structurele aanpak. De brandweer heeft momenteel contact met de afdeling finan ciën van de gemeente over een goed financieel beleid. Er is volgens de burgemeester be wust gekozen voor twee brand weerkazernes in Jacobswoude. ZOETERWOUDE Buurthuis de Wei poort in Zoeterwoude houdt vanavond de algemene vergadering. Aanvang 8 uur in het buurthuis. Na 12 jaar zal voorzitter Jac. van der Salm afscheid nemen. Hij was destijd een van de oprichters van de buurtvereniging die is ontstaan nadat de voormalige kleuterschool werd opgeheven en het gebouwtje vrij kwam. Ook bestuurslid Wim Turk is niet herkiesbaar. Voor de twee vacante plaatsen hebben Imelda Oostdam en Aad Verhagen zich geschikbaar ge steld. Verzoek aan GS om trapveld Hoogmade HOOGMADE Nu de gemeente Ja cobswoude heeft laten weten geen plaats te hebben in Hoogmade voor een trapveld, hebben de kinderen van groep 8 van de Hoogmadese basisschool Ter Does zich tot de provincie Zuid Holland gericht. De kinderen vragen in een brief aan GS om de gemeente Jacobswoude toestem ming te geven voor de aankoop van ex tra grond van de provincie dat alleen kan worden bestemd voor de aanleg van een trapveld. Al eerder hadden zij een verzoek naar de gemeente gericht. In een commissievergadering openbare werken werd hen echter duidelijk ge maakt dat de gemeente zelf geen grond beschikbaar heeft. Idoor ALEX HORST JACOBSWOUDE - Het college van Jacobswoude doet beslist niet onder voor hun collega's in Al phen aan den Rijn in de jaren tachtig wat betreft medewerking met het Hoogheemraadschap en de provincie bij het oplos sen van hun afvalproble men. Dat zei B. van Puffelen (Poli tiek 90) gisteren tijdens een raadsvergadering. Volgens haar doet het college veel te weinig en te laks om de bag- gerstort te stoppen» Burgemeester Brouwer de Ko ning van Jacobswoude werd het op zijn laatste raadsverga dering die hij gisteravond voorzat nog knap moeilijk ge maakt. Niet alleen door de felle uithaal vanwege de bagger- kwestie rondom de Braassem door het ook al scheidende raadslid B.van Puffelen, maar ook door de onverwachte aan wezigheid van de man van 1 miljoen, oud-gemeentesecre taris van de voormalige ge meente Leimuiden, Bello die op de politieke tribune had plaats genomen. B. van Puffelen vond de bag- gerstort een steeds treuriger zaak worden. „Niet omdat de stort ongehinderd kan door gaan en het milieu verder ver ziekt en ook niet omdat allerlei overheids-instanties zich hy pocriet opstellen, maar wel omdat het college van Jacobs woude keer op keer de ge meenteraad voor de gehele be volking voor joker zet", aldus Van Puffelen die daarop de ge lijkenis met Alphen aanhaal de. Daartegen maakte burge meester Brouwer de Koning ernstig bezwaar. Hij vond dat van Puffelen daarmee te ver ging. Wethouder R. Thunissen (PvdA/Gemeentebelangen) had met spoed op 11 februari verzocht om een kort geding maar daarvan is de uitslag nog steeds niet bekend. Van Puffe len vond dat als een procedure zo lang duurt het totaal geen indruk meer maakt. Zelf had ze een klacht ingediend bij de Nationale Ombudsman tegen het ministerie van financien. De ombudsman heeft daarop inmiddels een brief gestuurd aan de minister van Financien om de privaatrechterlijke ver gunning in te trekken voor de baggerstort. De aanwezigheid van Bello was ook opmerkelijk. Hij was er door het afkoopschandaal immers vorig jaar mede voor debet aan dat de burgemeester van Jacobswoude een aantal portefeuilles moest inleveren. REGIOJOURNAAL Drieluik Het drieluik Schnitzler, Cre- mer en Meijer wordt zondag opgevoerd in het Parktheater in Alphen aan den Rijn. De voorstelling gaat over een eeuw relaties, manipulaties en erotiek. Het drieluik aan de Cornelis Geellaan begint om half negen. De toegangsprijs bedraagt tien gulden. Rock Jongerencentrum Madonna in Alphen aan den Rijn houdt zaterdag een rockavond, waarop een optreden staat ge pland van New Rising Sun. New Rising Sun heeft zich la ten inspireren door onder meer Jimi Hendrix. De rockavond aan de Olympiaweg 2 begint om tien uur. De toegangsprijs bedraagt vijf gulden. Dansmariekes De dansmariekes van carna valsvereniging De Piasdui kers uit Ter Aar houden zater dag in sportzaal De Wip een open dag. Meisjes van zes tot en met zestien jaar kunnen voor de eerste keer kennis ma ken met het dansen. Tussen kwart voor een en kwart voor twee komt de groep van zes tot en met elf jaar aan bod en van kwart voor twee tot kwart voor drie de jeugd van elf jaar en ouder. Polderloop De derde Polderloop in Ha- zerswoude wordt zondag ge houden. Tijdens de vorige loop, in februari, zijn de nieu we parcoursrecords neergezet. Elke verbetering van die re cords wordt op alle afstanden gehonoreerd met een uit glas vervaardigde hardlo(o)p(st)er met op de sokkel van dit beeld je de gelopen tijd, de afstand en de naam. Vanaf tien uur kan er worden ingeschreven voor de afstanden 1,5, 5, 10 en 20 kilometer in het clubhuis van de Hazerswoudse Boys aan de Sportparklaan. De starttijd is om kwart over elf. Voor informatie: 01728-9622. Festival Jongerencentrum Splotz aan de Stationsweg in Roelof- arendsveen houdt dit week einde een 'nieuwbouw-festi- val'. Vanavond vindt er om kwart voor elf een optreden plaats van Weird Performan ce en daarop volgend Amis B Have'n. Morgenavond betre den vanaf kwart voor elf ach tereenvolgens Two dogs seven legs en Ask Dr. Ruth het podi um van Splotz. Zondagavond zijn vanaf kwart voor acht The Hotdogs en Diskotz aan de beurt. Het weekeinde wordt af gesloten met het optreden om tien uur van Teenie Weenie Little Bastards. Eierdopjes Tot en met 2 mei is in het Ter Aarse Cultuur Historisch Mu seum aan de Westkanaalweg 118 een collectie eierdopjes te zien. Het betreft hier de collec ties van mevrouw Van Heus- den, mevrouw Walraven en het echtpaar Gaastra. Zij be zitten respectievelijk 120, 120 en 600 eierdopjes. De dopjes verschillen van vorm, kleur en materiaal en zijn uit velerlei landen afkomstig. Verder wordt aandacht besteed aan de herkomst van enkele oude paasgebruiken zoals palmpa sen, paasvuren en paaseieren. Het museum is geopend op woensdag-, zaterdag- en zon dagmiddag van twee tot vier Goudswaard De poppenspeler Lucas Goudswaard speelt op zater dag 4 april de kindervoorstel ling De Japanse nachtegaal in Muzenhof Leiderdorp. Aanvang half drie, entree f 6. De voorstelling is afgeleid van een sprookje van Andersen. De keizer pan Japan wil de vogel hebben die het mooiste zingt. Er zijn echter kapers op de kust. Geestelijk gehandicapten in voormalig gemeentehuis HAZERSWOUDE - Het voor- malige gemeentehuis van Koudekerk aan den Rijn zal voor twee jaar worden ver huurd aan de Stichting Dagop vang Geestelijk Gehandicap ten. De Gemeenteraad van Ha- zerswoude ging gisteravond met een voorstel van die strek king. Alleen D66 was tegen. S. Fransen (D66) zei dat zijn fractie zich niet kon vinden in de optie tot koop die de stich ting heeft. Hij ziet het pand aan het einde van de huurpe- riode liever te koop aangebo den op de vrije markt. D66 is bang dat door de huidige con structie een soort verkapte subsidie wordt verstrekt. Vol gens burgemeester M. Boelen is hiervan geen sprake omdat na de huurperiode taxatie zal plaatsvinden van het pand in lege staat. „Besluit de stich ting daarop niet tot koop over te gaan, dan komt het pand als nog op de vrije markt", aldus Boelen. De gemeente zal overigens voor 1 april 1993 moeten laten weten aan de stichting of zij het pand zelf nodig heeft. Het pand is een mogelijke uitwijk plaats als het gemeentehuis in Hazerswoude-Rijndijk wordt verbouwd. ZOETERWOUDE - Wet houder R. Hogenelst (CDA) zal de gemeente Zoeterwoude gaan verte genwoordigen in het da gelijks bestuur van het Samenwerkingsorgaan Leidse Regio. Dat bleek gisteren tijdens een raads vergadering. Hij is daar mee de enige wethouder die als zodanig optreedt. Van de andere gemeenten Alkemade, Leiden, Lei derdorp, Oegstgeest en Voorschoten is de bur gemeester aangewezen als lid van het dagelijks bestuur. Reden voor CDA-raadslid J. Berkouwer op te merken dat het wel enigszins merkwaar dig is dat Zoeterwoude voor een wethouder heeft gekozen temidden van louter burge meesters. „Zaken die het Sa menwerkingsorgaan betreffen komen meestal in de commis sie Algemene Zaken aan de orde en daarvan is de burge meester voorzitter. Het zal er dus op neerkomen dat een goe de terugkoppeling dient plaats te vinden. De gemeenteraad ging wel ak koord met de nieuwe gemeen schappelijke regeling. De frac tievoorzitter van Progressief Zoeterwoude, W. Ooijendijk, noemde de regionalisering het 'modewoord van de jaren ne gentig. „Ik hoop alleen dat al lerlei voorzieningen beter en vooral ook goedkoper worden voor de inwoners". WD- woordvoerder H. van der Kooi stelde dat hij aanvankelijk niet zat te wachten op een regio naal samenwerkingsverband maar dat het niet is tegen te houden omdat allerlei zaken nu eenmaal grensoverschrij dend zijn. Burgemeester Houdijk vindt het een goede zaak dat er nu een centraal adres komt voor alle samenwerkingsvormen. „In de regio Leiden moeten wij qen aktieve rol spelen over de omvang en de taken. Ik vind dat een witte vlek eindelijk is ingevuld. Wel zullen we moeten waken voor bureaucra tie". Namens Zoeterwoude zullen de heren R. Hogenelst (CDA), Jac. Stuijt (Progressief Zoeter woude) en H. van der Kooi (WD) zitting nemen in het al gemeen bestuur van het nieu we samenwerkingsorgaan. Wethouder Hogenelst zal te vens toetreden tot het dage lijks bestuur terwijl de heer Stuijt in voorkomende geval len zijn vervanger zal zijn. HAZERSWOUDE - Door de aanleg van een nieuwe laagspanningskabel in Hazerswoude-Dorp kan worden voorkomen dat de oplevering van het multi functioneel centrum 'Mi chael' wordt vertraagd. Dat bleek gisteren tijdens de raadsvergadering. De raadsle den gingen akkoord met het beschikbaar stellen van een krediet voor de aanleg van een dergelijke kabel. Gebleken is dat het genoemde pand, als het eenmaal is geopend, een meer dan gemiddelde energiecapa citeit nodig heeft, wat tot sto ringen in de omliggende wijk zou kunnen leiden. Het creëren van de benodigde extra capaciteit kan ook door het bouwen van een extra transformator, die daarnaast nog zou kunnen worden ge bruikt voor toekomstige nieuwbouwwoningen. Deze oplossing is aanzienlijk duur der en bovendien ingrij pender, waardoor de openstel ling van het multifunctioneel centrum zou moeten worden uitgesteld. De raad verwachtte dat de goedkopere kabel ook voor een groot aantal jaren toe reikend zal zijn en koos daar om de snelste oplossing. ZOETERWOUDE - Het is onduidelijk of het huidi ge politiebureau aan de Noordbuurtseweg te Zoe terwoude gehandhaafd blijft. Dat bleek uit een toelichting die mevrouw Saskia Appels-Verhulst gisteravond hield voor de gemeenteraadsleden Zij deed dat in haar hoedanig heid als 'voortrekker' in het nieuwe politiedistrict 3 van het f Politiekorps Hollands Midden. Tot dat district behoren de ge meenten Alkemade, Jacobs woude, Leiderdorp, Rijneveld en Zoeterwoude. Appels, die bij de officiële start van het nieuwe politiedistrict districtschef zal worden, stelde dat in de diverse gemeenten de politie op een voor iedereen herkenbare plek zal moeten zitten. Wel liet zij doorscheme ren dat bestaande lokaties na der bekeken zullen moeten worden op efficiency en doel matigheid. Zij kon daarbij niet de zekerheid geven dat het be staande politiebureau van Zoe terwoude op dezelfde wijze zal blijven functioneren. Over die onzekerheid is overi gens bij de politie al de nodige onrust ontstaan. Dat komt ook omdat nog volstrekt onduide lijk op welke plaatsen de huidi ge politiefunctionarissen dan wel zullen worden gestatio neerd. De mogelijkheid be staat dat politiemensen die nu in Zoeterwoude werken in de gewijzigde situatie elders hun brood zullen moeten verdie nen. Volgens mevrouw Appels zal in het vooijaar van 1993 duide lijk zijn wat er gaat gebeuren. Op 6 april van het volgend jaar gaat in district 3, bij wijze van proef, het nieuwe politiekorps van start. Jaap en Anna Verhaar-Vermey uit Oud Ade Idoor ELLEN VERHAAR OUD ADE Het is drie weken lang feest op de Kolk in Oud Ade. Daar vieren Jaap en Anna Ver haar-Vermey dat zij zestig jaar geleden in het huwe lijk traden. De toegang tot het tuinpad is al die tijd versierd met een bloe menrijke ereboog. Gister morgen kwam burge meester A. Meerburg zijn felicitaties aanbieden. Zowel bruid als bruidegom hebben hun hele leven in Oud Ade gewoond. Rond 22 april komt daar echter een eind aan, want dan verhuizen ze naar Huize St. Jacobus in Roelof- arendsveen. Ze hebben er zin in; vooral omdat er al enige be kenden in het Veense verzor gingshuis wonen. De bruide gom is 86 jaar geleden geboren aan de Akkerslootkade, ofte wel de 'Kippendijk'. Zijn vrouw kwam vier jaar later ter wereld als telg van een oud molenaarsgeslacht. Haar va der was 40 jaar lang molenaar van de Vrouw Vennemolen, haar grootvader bediende de Zweilandermolen. Het echtpaar woonde bijna 18 jaar in een klein huisje aan de Boekhorsterweg; daar kregen ze twaalf kinderen, waarvan er elf nog in leven zijn. Na hun verhuizing naar de Kolk 42 jaar geleden, kwamen er 27 kleinkinderen. Het aantal ach terkleinkinderen bedraagt in middels 13. Verhaar werkte als knecht bij boeren in Oud Ade en later bij de Hollandse Beton en de Ha- nab. „Vandaar werd ik voor één dag aan de Lichtfabrieken uitgeleend, maar ik zou er 19 jaar blijven", vertelde hij giste ren aan de burgemeester. Na een ernstig ongeval raakte hij op 61-jarige leeftijd arbeidson geschikt, waarna hij zich op de duiven- en de voetbalsport stortte. Als vrijwilliger van de voormalige Oud Adese voet balvereniging WOA hield hij de kantine schoon en ving mollen bij de vleet. Dat werk zette hij bij ROAC'79 voort. Grote bekendheid genoot hij als bewaker van portemonnees en horloges. Die stopte hij in het tasje van zijn duivenklok dat om zijn nek hing. Bij ROAC is men dat nog niet ver geten, getuige een groot ROAC-bloemstuk in de legen darische kloktas. Zijn echtgenote had de dage lijkse zorg voor haar grote ge zin. Die zorg zet zich nog steeds voort in haar belang stelling voor het wel en wee van haar kinderen, kleinkin deren en achterkleinkinderen. Elk weekend is het een drukte van belang aan de Kolk, als de hele familie op bezoek is. Een H.Mis uit dankbaarheid wordt ter ere van het bruids paar aanstaande zaterdaga vond opgedragen in de paro chiekerk van St.Bavo in Oud Ade. Aanvang 19.00 uur. 'De Japanse nachtegaal' zaterdag in De Muzenhof Voor een uitgebreide agf ook voor de komende dij raadplege men „UIT", de wekelijkse bijlage van krant. BIOSCOPEN LEIDEN* LUXOR (StationsweglI 071-121239): JFK (12); 20.00. i 14.00. LIDO en STUDIO (Steek 39, tel. 124130): Bugsy (12);|f 21 15. vr. za. zo. wo. ook 14.isf fear (12); 18.45, 21.15. vr. za. ook 14 15 Last boyscout (16),fC 21.15. vr. za zo wo ook 14 30pl tell mom the babysitter's de%f 19.00, 21.15. vr. za zo. wo. ook.j Reddertjes in kangoeroeland (j, zo. wo. 14.30. Prince of tidef. 18 45, 21 15. vr. ook 14.15. «F NON (Breestraat 31, tel. 071-11C Dances with wolves (al); 20.00.1 ALPHEN AAN DEN RIJN NEMA (Van Boetzelaerstraat I 01720-20800): Cape fear (12)k 18.30, 21.15. zo ook 16.00 JR 20.15. zo. ook 16.00 Johnsoq 13.45, 18.45, 21.30 13.45. zo. ook 16.15 Last t (16); 13.45.18 45,21.15. zo ooiB Reddertjes in kangoeroeland fl zo. wo. 14.00 Bingo (al); 13.45.1 VOORSCHOTEN KINDM COOP CC (Prinses MarijkestraL 614354) Reddertjes in kana land (al); za. wo. 14.00. Addami (al);za. wo. 15.30. bf DEN HAAG ASTA 1 (Spui f— 3463500): Cape fear (16); 14 0c[ 21.30 zo. 13 15, 16.00. 18 45^ ASTA 2: The prince of Tid*p 14.00. 18.45. 21.30. zo. 13 151 18 45. 21.30. ASTA 3 At pla/S fields of the Lord (al); 14.004e BABYLON 1 (naast Den Hat,, traal tel. 3471656): Bugsy (12)P. 18.45, 21.30. za. zo 13.30,!1 18.45, 21.30. BABYLON 2:k (12); 14.00,20.00.* BABYLONL se the red lantern (16); 18.45p vr ma di do. ook 14.00. Clife (Buitenhof 20, tel. 3630637): lL boy scout (16); 14.00.18.45, 2É, 13.15, 16.00, 18.45. 21.30. dK 2: The Johnsons (12); 14.00jn 21.30 zo. 13.15, 16.00, 18 45in CINEAC 3: Shattered (al),f 21.30. vr. ma. di. do. ook 14 OOP TROPOLE 1 (CarnegielaalS' 3456756): J.F.K. (12); 14 00.n METROPOLE 2: Dead agat^ 14.00, 18.45, 21.30. zo. 13.15P1 18 45, 21.30. METROPOLE fel bling Rose (16); 14.00, 18.4H zo. 13.15, 16.00, 18 45, 21.30 TROPOLE 4: Little man T*a 18.45, 21.30 vr. ma. di. do. oef] METROPOLE 5 My own priL^ ho (16). 18 45.21.30. vr ma diP{ 14 00 ODEON 1 (HerengrP* tel. 3462400): Cape fear (16fe; 18.45, 21.30. zo. 13.30, 16.0l 21.30 ODEON 2: Hot sh* i 13.45, 18 45, 21.30. zo 13.3(Li 18.45, 21.30. ODEON 3: Cl dead (16); 13.45, 18.45, 2lf. 13.30, 16.00, 18.45, 21.30. f.11- 4 The Addams family (al)Pn 18.45. zo. 13.30, 16 00, DO HAAGS FILMHUIS. Zaal f schreckliche madchen, 19.30P" 14 00 Le Mépris, 21 45 zo. od Zaal 2 De zondagsjongen; j ook 14.00 The adjuster, 21 45| 16.15. Zaal 3: Rashomon; 21 45. Ju dou; za. 19 30, 21ft Fratelli, zo. 14.00, 19.30, 21.45 19.30, 22.00. Cinema Paradt 19 30, 21.45. Mes in het wa 19.30, 21.45. Le maitre de do. 19.30,21.45. Fl KINDERVOORSTELLINGEN LON 3: Barbar; za zo. 13.41 wo. 14.00. CINEAC 3: De n ker; za wo. 1400. zo. 13.lf METROPOLE 4 Fievel ii westen; za. wo. 14.00. zo 14 d METROPOLE 5 De redd< Kangoeroeland; za. wo. 14 13.15,16.00. NACHTVOORSTELLINGEN AC IThe last boy scout (16) CINEAC 2: Die hard 2(16)zf CINEAC 3: Navy Seals (16); Hoekse Aarkt probleemgeb TER AAR - „Het colle Ter Aar moet bestuur: uitoefenen op All in voor een goede hinder gunning", aldus het PJ teravond tijdens de ra gadering in Ter Aar. D dreigde desnoods via tie haar zin te krijgen. 1 kelen rond de Hoekse A leidde echter tot meer t< ge reacties. „Verkerk n meer rekening houden ïSi daarachter gelegen bej met het blokkeren Hoekse Aarkade", v Schouten van het CDAC „Bocxe kan niet meer C bedrijf komen als gevolP die toestanden", werd q geopperd. Burgemeester Verhoef! de de raad tot kalmte: „f""" op zendelingentocht iLl problematiek. Er spelll| nog belangen mee vanr particulieren die daar We hebben naar aai^ van de klacht van de- Bocxe gepraat met hd begrijpt best wel dat RL binnen een week een sing is voor de moeilij ut en is tolerant genoeg de gelegenheid te gei T met de anderen te prate Ook aan de problemen p1^1 in Drinks wordt gewer hoef: „Men is bereid nieuwe hinderwetverg tw aan te vragen. Ze hebt* voor een adviesburo iig keld die in april zal r ren, waarna in mei e vraag zal volgen. Ze ook nog een oplossing aan de enkele bewon "/i hun huizen in prijs za len door de bedrijfsacti van de fabriek. Ook d gen de verschillen nie ver uiteen. Ze moeten wat tijd hebben om aai dragen te wennen. H nam de motiedreigin onder de toezegging r burgemeester dat vooi merreces nog een uitg h inderwetaan vrage zou komen. ge *eei ei] LO ihai

Leidse Courant | 1992 | | pagina 12