Nieuw adres? Vertel het ons één maand van tevoren en wij zorgen ervoor. PB9H I Woensdag 25 maart 1992 Hebben de geachte kamerleden hier wel aan gedacht? We hoeven u er natuurlijk niet aan te helpen herinneren dat u over ruim een maand gaat ver huizen. Maar weet de rest var Nederland het al? Ach, het is nog niet te la£ als u vanmiddag in uw lunch pauze even de PTT Post Verhu set op het postkantoor haalt. Zoals 'n formulier waarmee u de bekende adres- wijzigingskaarten kunt laten bedrukken met uw ver- huisgegevens. En dat scheelt een hoop schrijfwerk als je meer dan 15 miljoen vrienden, kennissen en Want daar zit alles in wat u maar nodig hebt. Als u geen tijd hebt, kunt u ook even bellen met PTT Post Klantenservice, 06-0417 (gratis). Dan krijgt u die Verhuisset vanzelf toegestuurd. We kunnen ons overigens voorstellen dat er een heleboel Nederlanders zijn die straks wel 'ns relaties hebt. Zoals een verhuisbericht waarmee u in één klap verschillende belangrijke bedrijven - banken, willen zien hoe die prachtige, nieuwe Tweede Kamer eruitziet. Uw nieuwe onderkomen is tenslotte een beetje van ons allemaal. Maar we kunnen ons evenzeer voorstellen dat een open huis voor meer dan 15 miljoen mensen tegelijk iets te veel van het goede is. Zullen we u dan maar een handje helpen? En het Nederlandse volk vertellen dat ze voor 'n bezoek eerst even moeten bellen met 06 - 8305 genoeg om alle overige post die aan uw oude adres is gericht, door te sturen naar uw nieuwe optrekje. Daarna is men van harte welkom op het bezoek adres: Plein 2, 2511 CR Den Haag. En u regelt het nog even met de PTT Post Verhuisset, nietwaar? '20 cent per minuut post

Leidse Courant | 1992 | | pagina 18