Salman: 'Fluistercampagne onterecht en schadelijk' Lentebeurs Roelofarendsveen trekt tienduizend bezoekers u LEIDEN OMGEVING Subsidie groenstrook Nieuwe Wetering Gouden plak voor turnsters van SJZ Jubileum broer en zus bij Sint Theodulphus 'Huizen Endepoel III te duur voor Warmonders' CeidóeGoutcwit MAANDAG 23 MAART 199 Compostfabriek is van de baan ALKEMADE - Het Alkemadese college van B en W heeft laten weten het voorstel voor de vestiging van een composterings-inrichting aan de Lasso in Roe lofarendsveen voorlopig in te trekken. Als reden wordt aangegeven dat er geen juridische basis voor het vervolgen van de ingezette bestemmingsplan procedure meer is (artikel 19-procedure). Wegens het staken van de stemmen werd het oorspronkelij ke voorstel in de laatstgehouden raadsvergadering aangehouden. Inmiddels is gebleken dat het be stemmingsplan De Lasso slechts gedeeltelijk door Gedeputeerde Staten is goedgekeurd. Uit navraag bij ambtenaren van de gemeente Alkemade blijkt dat de plannen voor de compostfabriek nog geens zins van de baan zijn. Het provinciebestuur over weegt namelijk de compostfabriek onder te bren gen in hindercategorie 3. Voor deze categorie is geen minimumafstand tot woonbebouwing vereist. Sassenheim beperkt inzameling bedrijfsafval SASSENHEIM - De gemeente Sassenheim wil de inzameling van bedrijfsafval beperken tot kleine hoeveelheden per keer. Tot dusverre werd alles op gehaald, maar in de toekomst zal dit niet meer zijn dan twee 240-liter containers in de week. Op deze manier blijft de hoeveelheid opgehaalde bedrijfsaf val in balans met het gewone huisvuil. Hoewel het niet wettelijk verplicht is zamelt Sassen heim al jaren bedrijfsafval in. Uit milieuoverwegin gen zal deze inzameling aan meer regels worden ge bonden. Bedrijven die meer dan twee containers af val per week hebben zijn voortaan aangewezen op particuliere inzamelaars. De gemeente komt nog maar een keer per week langs bij de bedrijven. Ver der zal het bedrijfsafval apart worden ingezameld van het huisvuil. De commissie van financiën buigt zich donderdag over deze kwestie. Van Wieringen-terrein aanzienlijk vervuild LEIMUIDEN - Het terrein van Van Wieringen aan de Beukenlaan in Lei- muiden blijkt aanzienlijk te zijn ver vuild. Tijdens een nader onderzoek is naar voren gekomen dat de grond is ver vuild met carboleum en dat een sloot is gedempt met niet nader omschreven verontreinigde stoffen. Aanvullend on derzoek is noodzakelijk, en dat kost de gemeente Jacobswoude minimaal 15.000 gulden. Het aanvullend onder zoek moet snel worden uitgevoerd om dat de gemeente nog dit jaar wil begin nen met woningbouw op het terrein. Het benodigde bedrag zou nog hoger kun nen uitvallen als de provincie met aan vullende onderzoekseisen op de prop pen komt. Prijs voor versierde vuilniszak ALKEMADE - Arjen van Kampenhout, Karin Schouten en Katja de Koning waren zaterdagmiddag in de Roelofarendsveen- se bibliotheek De Bloemlezer de prijswin naars van een grote vuilniszakken-ver- sier-wedstrijd. De bijzondere resultaten van hun handarbeid waren in de biblio theek te zien. Veel kinderen hadden ge werkt met uitgeknipte boektitels. Gelij kertijd werd zaterdagmiddag de afsluiting van het kinder-leesprogramma "s Nachts' gevierd. Hieraan hadden in de afgelopen twee maanden in totaal meer dan honderd kinderen in de leeftijd van 8 tot 12 jaar mee gedaan. Alle kinderen die drie boe ken of meer hadden gelezen, kregen een oorkonde. Tot slot maakte de bekende ver- halenvertelster Gerrie Kuipers een hoor spel met de kinderen. Daarna droeg zij een spannend verhaal voor. Voorschotenaar bewusteloos in brandend bed VOORSCHOTEN - Een 67-jarige Voorschotenaar is in de nacht van vrijdag op zaterdag rond een uur 's nachts bewusteloos geraakt na dat het bed waarin hij lag, vlam had gevat. De brandweer kreeg de melding van de brand aan de Ko ninklijke Marinelaan in Voorscho ten binnen van de buren, die rook uit het huis zagen ontsnappen. Toen de brandweer ter plaatse kwam, troffen ze de bewusteloze man aan. Hij is opgenomen op de afdeling intensive care in het AZL. Over de omvang van de schade was bij de politie vanmor gen nog niets bekend. Voor een uitgebreide ook voor de komem raadplege men t,UIT",l wekelijkse bijlage krant. lejl 1 NOORDWIJK - De Noordwij kse wethouder V. Salman (CDA) van ruimtelijke ordening heeft zaterdag op de loka le radio geruchten tegen gesproken dat zijn partij genoot architect H. van Egmond, over voorinfor matie zou hebben be schikt over de nieuwe wo ningbouwlocatie die Noordwijk onlangs heeft aangewezen. Van Egmond, secretaris van de plaatselijke afdeling van het CDA en nauw bevriend met Salman, heeft juist in dat ge bied het zogenaamde ooievaarsland lanes de van Berckelweg - al in 1990 gron den aangekocht. Dat deed hij samen met de bouwonderne mingen Erica en Ouwehand. De geruchten dat er hier spra ke zou zijn van voorinformatie werden door Noordwijker J. Hiep, makelaar in assuran tiën, onlangs in de openbaar heid gebracht. Salman ver klaarde zaterdag dat Hiep ten onrechte allerlei verbanden heeft gelegd tussen zaken die niets met elkaar te maken heb ben. „Als Hiep de juiste feiten op tafel had willen krijgen had hij niet naar de krant moeten hollen, maar naar mij toe moeten stappen om te vragen hoe het nu precies zat. In dat geval had ik ook best hier in alle openbaarheid met hem willen praten. Dan had ik het tenminste kunnen weerleg gen. Nu is er een fluistercam pagne gevoerd en dat gebeur de mede door zijn optreden. Voor een wethouder is zoiets heel schadelijk, omdat ik het tegendeel nooit kan bewijzen". Mens Volgens de wethouder zou de reden van de aantijgingen kunnen liggen in het feit dat Hiep een hekel aan hem zou kunnen hebben omdat hij twee maanden geleden een ini tiatief voor de bouw van een kantorenpand aan de Voor straat heeft afgewezen. Maar ook zouden er, zo verklaarde hij, verbanden kunnen zijn met het geschil dat de gemeen te heeft met de Lissese make laar H. Mens en zijn compag non R. v.d. Putte met wie Hiep bepaalde relaties zou hebben. Salman benadrukte dat iedere burger het recht heeft om spe culatief gronden aan te kopen, maar dat het beter was geweest als van Egmond hem van te vo ren op de hoogte had gebracht. „Dan had ik het gelijk bekend kunnen maken en achteraf deze problemen niet gekregen. Ik heb van Egmond ook ge zegd dat de gemeente absoluut niet zit te springen om aanne mers of architecten die grond kopen omdat wij dat uiteraard liever zelf doen". In een reactie vertelde Hiep de informatie over de grondaan kopen uit „zijdelingse CDA- kringen" te hebben vernomen. „Dat heb ik in eerste instantie neergelegd waar het hoorde, bij de burgemeester. Die is ver antwoordelijk voor de daden van zijn gemeenteraad en het college. Maar vervolgens heb ik niets meer vernomen". De rol van Mens zou volgens Hiep een dreigement van de make laar zijn geweest om het hele verhaal de Telegraaf in te slin geren. De Bolderberg verzorgt kinder opvang Warmond WARMOND - Stichting Kin derdagverblijf De Bolderberi uit Sassenheim gaat de kinder opvang regelen in Warmond. De stichting kwam met de ge meente tot overeenstemming om ruim 12 opvangplaatsen onder haar hoede te nemen in een nog te bouwen voorziening in het gebied Schoonoord. De gemeenteraad van War mond besloot in 1990 de reali sering van kinderopvang in het dorp mogelijk te maken. Aan de Centrale Organisatie Kinderopvang Leiden en De Bolderberg werd gevraagd of zij in staat waren de kinderop vang in Warmond op hun schouders te nemen. De Leid- se instelling maakt echter nau welijks een kans, omdat zij het niet eens is met het feit dat de kinderopvang in Warmond vooral bestemd is voor bedrij ven. Het college stelt de raad dan ook voor te kiezen voor De Bolderberg. Overigens is De Bolderberg al actief met kin deropvang in Sassenheim en Voorhout. De nieuwbouw voor de kinder opvang gaat de gemeente een half miljoen gulden kosten. De huur van het gebouw is jaar lijks 10.000 gulden. Het is nog niet bekend wanneer met de nieuwbouw zal worden begon nen. De raad van Warmond geeft donderdag haar oordeel over de kinderopvang. Jeroen Straathof jongste erelid ZOETERWOUDE - Wereld- kampioen schaatsen bij de ju nioren, Jeroen Straathof, is be noemd tot erelid van het dis trict Sassenheim. Met zijn 19 jaar is de Zoeterwoudse sport man van het jaar het jongste erelid van het zo succesvolle schaats-district Sassenheim waaronder de IJsclub Zoeter- woude resorteert. Zaterdag middag, tijdens een officiële receptie in Don Bosco, kreeg Straathof de versierselen op gespeld door districtsbestuur der H. de Jeu. 's Avonds be sloot de ijsclub het seizoen. Ook daar was Jeroen Straathof het middelpunt. Vooral de jongste jeugd van de ijsclub was niet bij hem weg te krij gen. Het 16-jarige talent Fred Straathof, neef van Jeroen, ontving de William Turk-bo kaal, de onderscheiding voor het jeugdlid dat zich tijdens het schaatsseizoen op diverse fronten heeft weten te onder scheiden. Kostbaar schilderij gestolen VOORSCHOTEN/OEGST- GEEST - Een kostbaar schil derij en een zilveren, antieke kandelaar is de afgelopen nacht gestolen uit een woning aan de Charlotte de Bourbon laan in Oegstgeest. De inbre ker was de woning binnenge komen door de achterdeur open te breken. Ook in een wo ning aan de Baron van Ghent- laan in Voorschoten is vanoch tend rond zes uur ingebroken. De bewoner werd wakker van het gestommel. Toen hij bene den kwam trof hij een over hoop gehaalde huiskamer en een openstaande voordeur aan. Het is nog niet bekend wat f.r is ontvreemd. NIEUWE WETERING - De gemeente Alkemade krijgt van het rijk 170.000 gulden voor de groenaf- scherming in het Derde Tuinbouwgebied. Ook subsidieert het rijk het on derhoud gedurende het eerste jaar na realisatie. De groenstrook zal worden ge realiseerd langs de Molenweg en de Korte Oostweg in Nieu we Wetering. De 100.000 gul den kostende verwerving van de benodigde grond is voor re kening van de gemeente Alke made. Een deel van de grond is reeds eigendom van de ge meente, maar is gedeeltelijk verpacht. Deze pacht loopt op 1 juni aanstaande af. De overige benodigde grond met een op pervlakte van 10.500 vierkante meter is particulier eigendom. Met de eigenaar van deze grond heeft het college over eenstemming bereikt over de aankoop en een kleine grond ruil. De eigenaar heeft echter als voorwaarde gesteld dat er een verhard pad wordt aange legd ten behoeve van de ver plaatsing van zijn vee en land bouwvoertuigen. Ook is er ten behoeve van dit pad een aantal dammen en duikers nodig. In het landschapselement zal een voetpad worden aange legd. Zodra over enige tijd de bosaanplant van enige om vang is, zal dit voetpad zich goed kunnen lenen als natuur pad in het kader van milieu educatie op scholen. Speciaal voor dit doel zullen banken worden geplaatst alsmede naambordjes bij de diverse bo men. Koninklijke waardering voor ijsclub De Warmondse IJsclub werd zaterdagavond onderscheiden met de Koninklijke Erepenning. Burge meester G. van der Wel overhandigde de penning namens de koningin aan voorzitter F. Kool. De onder scheiding werd toegekend vanwege de maatschappelijke verdiensten van de ijsclub, die vorig jaar het eeuwfeest vierde. Het bestuur was voor een reguliere vergadering bijeen in het clubgebouw, op het mo ment dat de burgemeester binnenkwam. Slechts een enkel bestuurslid was op de hoogte van de reden voor haar komst De overigen, inclusief de voorzitter, werden aangenaam verrast door de eervolle toe kenning. Het betekent voor de ijsclub een stimulans om door te gaan. Dat zal ook wel moeten, want in de bij de penning behorende oorkonde staat dat de onderscheiding ook weer ingetrokken kan worden. Se cretaris J. v.Velzen (links achteraan) was daar nogal laconiek over:,,Je moet het dan wel heel erg bont gemaakt hebben, denk ik". foto. henkvan den ende ZOETERWOUDE - Het jeugdteam van de Zoeter woudse gymnastiek-vereni- ging SJZ heeft zaterdag de eer ste prijs behaald bij regiowed- strijden in sporthal O verbosch. Uit een veld van maar liefst 17 verenigingen kwam SJZ als collectief het best voor de dag. Het was voor het eerst dat de Zoeterwoudse turnsters bij een dergelijk groot evene ment, met vele honderden deelnemers, van de partij wa ren. Het succesvolle team van trainer Siger Snieder bestond uit Marleen Versteegen, Ingrid Seriier, Manon Voortman, Mary Moorman, Patricia Mat- ze, Marieke van Kordelaar, Marja de Jong, Marleen de Grijff, Dagmar den Else, Petra van Bohemen en Mariska Blom, ALKEMADE Na afloop van het blijspel Lucy's Baby van Toneelvereniging Sint Theo dulphus, werden zaterdaga vond in Alkemade de hoofdrol speelster en de regisseur door wethouder W. Nugteren gehul digd. De hoofdrolspeelster, Martha Klein-Mollers, vierde namelijk haar veertigjarig to neeljubileum en haar broer, re gisseur Piet Mollers, zijn zil veren. Namens het Nederlands Cen trum voor Amateurtoneel overhandigde de wethouder aan mevrouw Klein de Gouden Speld met bijbehorende oor konde. Hij prees haar om haar grote rolvastheid en formida bele inzet. Piet Mollers is wel iswaar al 25 jaar bij Toneelver eniging Sint Theodulphus be trokken, maar niet al die tijd als regiseur. De eerste jaren speelde hij 'gewoon' toneel. Volgens Nugteren houdt Mol lers de touwtjes „vriendelijk doch gedecideerd" in handen. Hij prees broer en zus omdat zij de toneelkunst in Alkema- de op een nog hoger niveau hebben gebracht. Hierna zorgde voorzitter H. Kortekaas voor tal van ver rassingen voor de beide jubila rissen. Zo bleken in de zaal vele oude bekenden van Mart ha Klein en de Piet Mollers te zitten. Een voor een kwamen ze het toneel op, waarna tel kens een ontroerend weerzien volgde. Tot slot boden ook de kinderen en kleinkinderen fraaie ruikers bloemen aan, waarna een donderend ap plaus de jubilarissen ten deel viel. Het voetbal was afgelast en mede daardoor trok de Lentebeurs in Roelofarendsveen tienduizend bezoekers. i foto-wim van noort ALKEMADE - De Lente- beurs in de VBA-veiling- hallen in Roelofarends veen trok het afgelopen weekend circa tiendui zend bezoekers. Tot die schatting kwamen de or ganisatoren van het eve nement. Zij vermoedden dat het afgelasten van lo kale voetbalwedstrijden ertoe bijdroeg dat men massaal naar de Lente- beurs toog. Daar showden de Veense kwe kers en de winkeliers hun pro- dukten. Muziekvereniging Liefde voor Harmonie verzorg den er een koffieconcert en Voetbalvereniging Alkmania spekte er de kas met zeshon derd gulden via een spelletje dobbelsteenvoetbal. Tussen enkele blatende lammetjes in een mini-wei toonden politie en brandweer hun materieel. Ten bate van het Foster Pa rents Plan werden sieraden uit ontwikkelingslanden ver kocht; netto opbrengst: twee duizend gulden. Groot was de belangstelling voor mode- en kappersshows. De bezoekers schreven met el kaar een spannend boek via een unieke verhaal-estafette en de leerlingen van de hoog ste groepen van de basisschool showden hun zelfgebroeide Prominence-tulpen. De histo rische Vereniging Stichting Oud Alkemade had een foto tentoonstelling opgezet van Roelofarendsveen in vroeger jaren. Bovendien hadden le den van Oud-Alkemade de beurshal opgesierd met tal van tuinbouwattributen, zoals die twintig dertig jaar geleden in Roelofarendsveen nog volop in gebruik waren. Massaal dromden de bezoe kers samen op het terras van de gezamenlijke Veense hore ca. De kinderen hadden over het algemeen veel belangstel ling voor een demonstratie „Sandy art", een techniek om met behulp van gekleurd zand fraaie wenskaarten te maken. Aan het einde van de beurs toonden de standhouders zich over het algemeen heel tevre den over de belangstelling en de behaalde omzet. Prijzen De uitreiking van de prijzen voor de kwekers van de fraais te bloemen en planten op de Lentebeurs, vond zaterdaga vond na beurstijd plaats in Café Heemskerk. Begeleid door levende muziek reikte voorzitter C. de Jong van de Koninklijke Algemene Vereni ging van Bloembollenhandela ren de prijzen uit van de VKC- keuring zoals die had plaatsge vonden op de bloemen- en plantenshow op de Lente- beurs. Overigens voerden de bolbloemen de boventoon, maar daarnaast werden volop chrysanthen, rozen, alstroeme- ria en potplanten ter keuring aangeboden. De organisatie had diverse ex tra prijzen ter beschikking ge steld. Zo ging een fraaie bokaal naar kweker A. Rodewijk uit Roelofarendsveen voor de mooiste roos, genaamd Made- Ion. Een andere bokaal was voor kweker Th. Hoogenboom uit Roelofarendsveen voor de fraaiste snijtulp genaamd Whi te Dream. De derde bokaal werd toegekend aan de firma J. Alderden/J. Buskermolen uit Aalsmeer voor de opvallen de rijkbloeiende plant Colum- nea Hostag. kan zijn op de grote lijst wo ningzoekenden", aldus PW in de brief. Volgens de oppositie partij is er voor de kavelver koop ook een markt „maar dat weet u zelf ook gezien de brie ven die het college daarover reeds mocht ontvangen". Volgens de verantwoordelijke wethouder, J. Wassenaar, is er geen reden voor alarm. „We hebbenhier te maken met een voornamelijk politieke vraag. Als je even praktisch nadenkt dan weet je dat het niet anders kan," aldus Wassenaar. Zoals in elk bouwplan moeten ook in Endepoel III de vrije sectorwo ningen de sociale woningbouw bekostigen. De verkoop van kavels zou niet voldoende op leveren om dat te realiseren, ook al steekt de gemeente zelf veel geld in het plan. „Dat geldt nog meer door de ver houding van tweederde sociale woningbouw en eenderde vrije sector waarvoor de gemeente heeft gekozen", aldus de wet houder. Uit het onlangs gehou den woningbehoefteonder zoek zou volgens hem blijken dat met de huidige plannen doorstroming te verwachten is van mensen die momenteel een premie-A woning bezitten. „Ik zit ook niet te trappelen om dure huizen als het niet uit pure noodzaak is", aldus Was senaar. Prijsafspraken zijn er met de projectontwikkelaar niet gemaakt, maar gezien de kavelgrootte en de markt ver wacht hij dat een vrije sector woning ongeveer vier ton moet gaan kosten. WARMOND Progres sief Warmond (PW) wil van het college ophelde ring over het gerucht dat tegen de afspraken een projectontwikkelaar alle vrije sectorhuizen gaat bouwen in Endepoel III. PW vreest dat de wonin gen verkocht gaan worden voor een prijs die de pro jectontwikkelaar kan vaststellen. Deze zouden dan niet op voorhand be stemd zijn voor Warmon ders. Het gaat om kavels in een deel van Endepoel III dat in han den is van de gemeente. Uit in formatie die PW heeft zou blij ken dat het college van plan is de projectontwikkelaar, die de overige grond in bezit heeft, de vrije sectorwoningen te laten bouwen. In een brief aan het college van B en W vraagt de fractie om, zoals in de exploita tie-opzet van het Wamero-ge- bied is voorgesteld, kavels te koop aan te bieden voor vrije sectorwoningen. „Onze fractie meent dat door verkoop van kavels aan Warmonds woning zoekenden, bestemd voor vrije sectorwoningen, velen geluk kig zouden zijn. Wanneer u voor deze opzet zou kiezen, ontstaat er een doorstromings effect, welke ook van invloed BIOSCOP LEIDEN LUXOR (Stationsuf 071-121239): JFK (12); 20j" en STUDIO (Steenstra# j 124130): Cape fear (12). 1Ê wo. ook 14.15. Last boytfJi 19.00, 21.15. wo. ook 14 30fei (al); 19.00, 21.15. Don't tete< babysitter's dead (al); 19L£ wo ook 14.30. Notenkrakfc 14.30. Reddertjes in kanf^ (al); wo. 14.30. Prince of|^ 18.45, 21.15. TRIANON O 31, tel 071-123875): Dancefck ves (al); 20.00. te ALPHEN AAN DEN RIJN NEMA (Van Boetzelaerstr 01720-20800): Cape fear 18.30, 21.15 JFK (16); 1 Johnsons (12); 13.45, 1 wo. niet 13.45. Last boyi 13 45,18 45,21.15. Reddei goeroeland (al), wo het wilde westen (al); wo 1j VOORSCHOTEN COOP CC (Prinses Marijki 614354): Reddertjes land (al); wo. 14.00 Add. (al); wo. 15.30. Vli of r— DEN HAAG ASTA 1 (Si 3463500): Cape fear (16); ASTA 2 The prince 18.45, 21.30. ASTA 3 At! fields of the Lord (al). ifï BABYLON 1 (naast Den) c traal tel. 3471656) J F K f 20.00. BABYLON 2: Rail z lantern (16), 14.00,18 45, 2|te BYLON 3 Les amants du|pr (12); 18.45, 21.30. ma. d7j 14 00 CINEAC 1 (Buitel 3630637): The last boy i 14.00, 18 45, 21.30 Johnsons (12); 14.00, 1{( CINEAC 3 Shattered ]0( 21.30. ma. di. do. ook l^n TROPOLE 1 (Carnegiép 3456756). J F K (12); Kf METROPOLE 2: Dead |h< 14 00, 18.45, 21 30 METn Rambling Rose (16), 14r 21.30. METROPOLE 4 Tate (al); 18 45, 21.30 ma. 14.00 METROPOLE 5:lej Johnny (al). 18 45, 21.30.j_l ook 14 00 ODEON 1 (HV 13. tel. 3462400): Cape!ü€ 13.45, 18.45, 21 30. OOF" shots (12), 13.45, 18.Dc ODEON 3 Deceived |J v 18 45.» ODEON 4: The Adlsc ly (al); 13.45, 18.45. H/L HUIS Zaal 1 Winckelmar 19 30 Madchen, 21.45 Za;Pe juster; 19.30. De zon ÓP1 21.45 Zaal 3 Van Pool teel zo. 16.15. Thérèse, ma. 1fes Uzala; di 19.30, 22 00. Le^je les de Wilko; wo. 19.30, 2j i dan; do. 20.00. KINDERVOORSTELLING^ LON 3: Barbar; wo 14 OO'ett 3: De notenkraker; wo. 1£ti< TROPOLE 4 Fievel ii ten; wo 14.00. METROF reddertjes in Kangoerof 14.00 DIENSTVERLE APOTHEKEN - De avonfc diensten van de apothekeii Leiden worden waargenor* apotheken die ook weekenl ben. STICHTING KRUISWERKjl Centraal kantoor: SchutterJ informatie: tel: 071 -120| 08 30-17 00 uur. Uitleencj pleegartikelen: Burggrav^ telefoon 071-121894 GeoB lijks 13.30-17.00 uur, dondH 19.00 uur ONGEVALLENDIENST f ZEN LEIDEN - Ongevalk dag Academisch Zieken! van dinsdag 13.00 i 13 00 u. (Diaconessenhu ken tel 155543, afdelinc 175639) en van vrijdag 13 terdag 13.00 u. (Elisabeth-; De Geneeskundige Dier verhuisd van de Roodenbi Leiden naar de Cronesteir Leiden. VERENIGING BESCHERR BOREN KIND - Hulpverl gewenste zwangerschap en kind. Bel tel. 071-8 897762; 033-620244 (dit mer is dag en nacht bereikl BEZOEKUREN ZIEKENHI aconessenhuis: Bezoeki van 14.30 tot 15.15 u 19.45 uur. Kinderafdeling 10.30 tot 19.00. Niet meer i» zoekers per patiënt Op special care kan men tered_„. tot 11 00 uur en van 19.00 C Voordat de laatste twee afl9 ri zocht kunnen worden dM worden overlegd met de n verpleegkundige.* Sint El kenhuis: Volwassenen d 14.00-14.45 u, erl van 18 klasse-afdelingen ook 11 A Kraamafdeling: Naast de W zoektijden alleen voor ,,kr van 19 30-21.00 u. Gyna loskunde/urologie van 14 van 18.30-19.30 uur Ki dag. Ouders zijn de geh kom. Eén van beiden kan A wil, bij zijn of haar kind bl Voor broertjes, zusjes en zoekers, is de bezoektijd I tot 19.00 u. CCU (hartbeilROJ van 14.00-14.30 u. en van' u. Intensieve verpleging 14 00-14 45 u. en van 19- Sport-Medisch Adviescentkn uur ma. 19.30-20 30 u. ml"' beth-ziekenhuis. Endeg OU vr. 13.00-14.30 u zo. 11 Oén 14.00-15.00 u eerste klasuj-, Ie dag. Jelgersmakliniel team: za. en zo. 14.00-17) gl me: werkdagen 16.45-17.<wi] en feestdag. 10.00-11.3L 16.30 u Team A, C en D <r u. met uitzondering van bd, ji^ -\ etenstijden Academie en I huis: Voor alle patiënten I deren) zijn de bezoekuren! gelijks 14.15-15.00 u. en if1 Avondbezoekuur afdeling faSr 18.00-19.00 u De Praei|foo: ling: voor ouders en famild te leg met patiënten doorloiaar mogelijk. Bezoek aan errf m£ ten: wanneer aan ernstiij c doorlopend bezoek wor<r, kan de hoofdverpleegkunf hel speciale kaarten verstrekken! niek: zalen voor peutersll m grote kinderen 15.15-17.1 vj€ en boxenafdeling: volg«Ua^ met het verpleegkundig ha tijden kinderafdelingen, f van opgenomen kinderei1 he met verpleegkundig hoofiPeg re bezoekers van kinderert fei en oorheelkunde en neunfoalf 15.00 en 18.30-19.30 0Lnpi en heelkunde: 14.15-15.IL 19 00. Rijnoordziekerr^ c lijks 14.30-15.15 u. en If0 d Extra bezoek hartbewaimei 11.30 u Vaders, broertjeslëre:

Leidse Courant | 1992 | | pagina 8