Aanscherping controle op llegaal verbranden stro „Opstappen en blazen" Dag je politiek voor Louisianen Alternatieven slibstort mogelijk DUIN- EN BOLLENSTREEK 11 li iQounant DONDERDAG 12 MAART 1992 erjoordwijk niet akkoord met afkoopvoorstel EWR Schadevergoeding voor incestslachtoffer ai tioor ten een afkoonvoorstel van de EWR 0 0 )ORDWIJK - De gemeente 3 ordwijk is niet van plan in te m op een voorstel van de NV ergie- en Watervoorziening Rijn- U d (EWR) om de nog verschuldig- 1 forfaitaire verplichtingen in een :r af te kopen. De leden van de nmissie financien steunden gis- >n unaniem het collegevoorstel de EWR te houden aan het na- 1I nen van de verplichtingen zoals in 1988 zijn overeen gekomen, al zou dat een verhoging van de )a :rgie-tarieven als gevolg kunnen tben. J$t de gemeente Noordwijk heeft een negental andere gemeen ten een afkoopvoorstel van de EWR ontvangen waarbij als argument wordt gehanteerd dat het energie bedrijf denkt de komende jaren niet aan het opgestelde uitkerings schema te kunnen voldoen. Vol gens wethouder J. Willms (CDA), portefeuillehouder EWR-zaken, zit ten de tien gemeenten op een lijn en is afgesproken dat met een eens luidend standpunt het voorstel zal worden afgewezen. E. Bovenkerk (CDA) bracht in herinnering hoe de Noordwijkers vroeger voordeel ge noten van de positieve resultaten van de eigen nutsbedrijven. Hij constateerde dat het streven naar centralisatie en efficiency - met als doel lagere tarieven - middels de oprichting van de EWR nu niet direct positief heeft uitgepakt. DEN HAAG/LEIDEN/NOORDWIJK - Een 18-jarige Leidse kan rekenen op vergoeding van de emotionele schade die zij oploopt omdat haar stiefgrootva- der nog steeds vrij rondloopt. Hij werd vorig jaar veroordeeld wegens incest met het meisje maar kreeg vanwege zijn hoge leeftijd slechts een voorwaar delijke gevangenisstraf. De 73-jarige Noordwijker werd vorig jaar door zowel de rechtbank als het ge rechtshof in Den Haag schuldig bevon den aan incest. Hij zou zijn kleindoch ter vier jaar lang seksueel hebben mis bruikt. De bejaarde man heeft zelf altijd ontkend. Ten tijde van de ontucht was het meisje amper tien jaar oud. Het slachtoffer had een kort geding aangespannen dat gisteren voor de Haagse rechtbank diende en 25.000 gulden schadevergoeding eiste. Hoewel de president, mr. A. van Del den, nog geen uitspraak deed, liet hij er geen twijfel over bestaan: „Ik vind zon der meer dat er betaald moet worden, de vraag is alleen hoeveel". De raadsvrouwe van het slachtoffer, mr. C. Stolwijk-Vlek, liet gisteren weten dat haar cliënte door de gebeurtenissen ernstig getraumatiseerd is. „Ze slikt re gelmatig slaappillen, heeft zelfmoord neigingen gehad en is nog steeds zeer onzeker in contacten met anderen." Vooral het feit dat haar stiefopa nog steeds vrij rond loopt, zou een grote bron van angst zijn voor de Leidse. „Het wordt tijd dat deze man verant woordelijk wordt gesteld voor de scha de die hij heeft aangericht", aldus Stol wijk-Vlek. De advocaat van de Noordwijker, mr. M. Evers, zag geen reden waarom zijn cliënt zou moeten betalen. Volgens hem had het meisje bij de behandeling van de strafzaak haar opa al aansprakelijk moeten stellen, en niet nu pas. Boven dien meende hij dat 25.000 gulden een absurd hoge eis was, omdat zijn cliënt alleen van een invalidenpensioentje leeft. De man is in de Tweede Wereld oorlog, als militair, een been kwijt ge raakt. De partijen hebben afgesproken bin nen een maand tot overstemming te ko men over de hoogte van de schadever- godeing. Waarschijnlijk zal deze aan merkelijk symbolischer zijn dan de ge vraagde 25.000 gulden. Vrouw slachtoffer van babbeltruc ALPHEN AAN DEN RIJN - Een 70- jarige Alphense is gistermiddag rond half vier slachtoffer geworden van twee mensen die zich bedien den van een babbeltruc. Het tweetal had bij haar woning aan de Bospar- kweg aangebeld om pennen te ver kopen. De vrouw liet hen binnen, kocht enkele pennen en terwijl ze door een van de twee 'verkopers', aan de praat werd gehouden zagen zij kans haar portemonnee met 240 gulden en een aantal betaalpassen van tafel te grissen. De vrouw kwam daar pas achter toen het tweetal, een ongeveer 40-jarige man en een 20-ja- rige vrouw, in plotselinge grote haast weer was vertrokken. Omroep Rijneveld gaat uitzenden RIJNEVELD - "Dê Stichting Omroep Rij neveld kan de volgen de maand gaan uitzen den. Dat zal gebeuren vanaf de gemeente- werf aan de Gemene- weg in Hazerswoude- Dorp. Op deze centfêal gelegen locatie is na melijk het grootste be reik te verkrijgend De commissie ruimtelijke ordening is dinsdag avond akkoord gegaan met de plaatsing van een zendmast van 38 meter hoog. IGIO Politiekorpsen de Duin- en Bollen- i eek gaan harder optre- tegen mensen die ille- nt il afval verbranden. Om okplekken te signale- j zullen in het kader iat het Project Afvalver- mding de komende we- i0j diverse milieuvluch- j worden gehouden. De itie streeft ernaar het 'an ital afvalverbrandin- tr i met twintig procent jg te dringen in verge- m) ing met 1991. 13 illegaal verbranden van af- is schering en inslag in de 'Is ri- en Bollenstreek. In 1991 imen bij de politie 173 mel- Jni ;en binnen van rook- en ;ali ikoverlast als gevolg van •wettige verbrandingen ^trokken nrmonders cjzorgd over 'élders nd _or IE SCHAKENB0S 30 N ïtMOND De Vereni- Betrokken Warmon- (VBW) is bezorgd het voornemen van college van burge ster en wethouders ter beschikking te enen voor een vervolg- b ?rzoek naar de bebou- (smogelijkheden van cBroek- en Simontjes- er, de Klaas Henne- Lejpolder en de Veerpol- de onderzoek moet door de incie en de gemeenten :n, Oegstgeest en War- rli d gefinancierd worden. Warmond gaat het cfaar- iste Ti een bedrag van tiendui- gulden. Volgens de vere- ïg impliceert dit een zeke- reidheid deze polders ge- gedeeltelijk op te offe- tvifian woningbouw. Dit zou a rijd zijn met de nota Uit- ya' spunten voor het Ruimte- leid, zoals die vorig jaar ;r werd vastgesteld. In istc )r'ef aan de gemeenteraad jbe Jt de VBW dan ook niet elijt ord te gaan met het voor- lat vanavond in de raad behandeld. In de nota, [v nlangs ter visie werd ge- staat als uitgangspunt leid dat de genoemde pol- groen moeten blijven, is wat merkwaardig dat een stuk, dat na zoveel te tot stand is gekomen aarover de meningen zo kin; anceerd liggen al zo snel, er enige nadere argumen- dreigt te worden afgewe- aldus de VBW in de brief, leer de raad akkoord gaat st: het voorstel, gaat ze in fei- 2.0 orbij aan de eigen besluit- de ling, zo luidt de beschuldi- „Dit leidt niet alleen tot loofwaardigheid, maar 0t een zekere minachting de kiezers," meent de Het voorstel van het Col- is vorige maand aan de geweest in de commissie vu ®lyke ordening. Wethou- J Wassenaar stelde toen rtur krmond mee wil doen c is n vinger in de pap te hou- Elk vervolgonderzoek volgens hem ook reke- P" houden met het uitgangs dat de polders groen ïn blijven. In de eerste lo- <ieu studie wordt ook erkend i, b e meest uitgebreide vari- a lie financieel/economisch 1 intrekkelijkst is, een aan- *g betekent van de groene ^ngszone. In verband <eeilee en met de noodzaak Dgie gionaal meedenken over 3he Yoningbouwproblematiek t achterhoofd, hebben de bezwaren tegen het lemen van deze variant in "aj rvolgstudie voorlopig op- ove<ezet- „Daarbij dienen de Kim ire ontwikkelingen kri- te worden gevolgd, ter be- ere ig van het Warmonds be- aldus het college in haar "a %tel. van vooral stro. Sassenheim met 40 en Oegstgeest met 26 meldingen spanden daarbij de kroon. Projectleider P. Koot „Het verbranden van stro en hout komt het meeste voor. Als je in het voorjaar op vrijdag door de Bollenstreek rijdt kun je vanwege de rookontwikke ling het verkeer voor je nauwe lijks meer zien. Ook hebben we een campinghouder opge pakt, die op een verkeerde plek zomaar een container met afval in de brand stak". Veel overtreders staan bij het verbranden van afval volgens Koot niet stil bij de kwalijke gevolgen voor het milieu. „Uit een artikel in een landelijk ochtendblad bleek onlangs nog dat het verbranden van hout in de open haard slecht is voor de gezondheid van de mens. Op het land gaat het ver branden van hout nog in veel grotere hoeveelheden. Hopen- lijk zet deze waarschuwing de mensen aan het denken" De politie heeft bij het opspo ren van afvalverbrandingen problemen met de geldende Algemene Plaatselijke Veror deningen (APV). Om de twee uitersten aan te geven is een vergelijking tussen Oegst geest en Noordwij kerhout op zijn plaats", zegt Koot. „In Oegstgeest mag je bijna niets verbranden, terwijl in Noord wij kerhout onder bepaalde voorwaarden alles mogelijk is. Als politie vinden wij het een goede zaak als de gemeenten in onze regio een lijn trekken". Milieucursus De politiekorpsen in de Duin en Bollenstreek hebben meer kennis in huis gehaald door verschillende politieagenten milieucursussen aan te bie den. Koot: Hoewel we niet meer mankracht krijgen zijn we onze prioriteiten aan het verleggen. Het milieu is in, zo dat wij niet achter kunnen blij ven. Iedere politieman die ach ter een milieudelict aangaat weet nu waarover hij praat". Het Project Afvalverbranding gaat op 13 maart van start. Koot: „Wanneer we tijdens de gewone surveillances illegale verbrandingen vaststellen wordt er onmiddelijk een pro- ces-verbaal opgemaakt. Het Openbare Ministerie is van plan om aan overtreders een minimale boete op te leggen van 500 gulden. Komt het tot een rechtszaak dan kunnen verdachten worden veroor deeld tot het betalen van de kosten die men normaal kwijt zou zijn bij het legaal verwer ken van afval". De milieuvluchten staan ge pland voor 13 en 28 maart en 3 april. „Uit de lucht is het voor ons mogelijk plekken op te sporen, waarop in het verleden verbrandingen hebben plaats gehad. Achteraf zullen we deze mensen aanschrijven met het verzoek dit voortaan achterwe ge te laten". Scène uit 'The Addams Family'. REGI0(J0UR)NAAL Wilhelmina De ledenvergadering van de Valkenburgse Oranjevereni ging Wilhelmina, die oor spronkelijk vanavond zou plaatsvinden, zal volgende week woensdag gehouden worden in het Trefpunt. Naast een bespreking van de evenementen in 1992 is er een gratis bingo. De vergadering begint om acht uur. Addams Family In jongerencentrum Magni fiosi aan de Ruishornlaan in Lisse draait vanavond de film „The Addams Family". De filmvertoning begint om half negen. De entree is vijf gulden, maar kaarthouders van Magnifiosi betalen drie gulden. Magnifiosi staat mor gen in het teken van de punk- muziek. Vanaf tien uur tre den drie bands op. Uit Frank rijk zijn dit Hydrolic Systems en Deity Guns en uit Neder land komt Sobhead. Kaarten voor de punkavond kosten ze ven gulden voor Magnifiosi- leden en negen gulden voor niet-leden. Video de Stichting Valkenburg- Oosteuropa komt vanavond bijeen in de voormalige kleu terschool aan de Oosterlee- straat in Valkenburg. Er zal ondermeereen video vertoond worden van het laatste trans port van de stichting. De avond begint om achtuur. Turfrace In het Meerpunt aan de FOTO: ORION PICTURES Dorpsstraat in Warmond wordt morgenavond de win- terbijeenkomst van de Stich ting Zeilvaart Warmond ge houden. Th. Maarleveld. van de Rijksdienst voor het Oud heidkundig Bodemonderzoek, zal een diapresentatie geven met als titel 'Een nieuwe kijk op Nederlands historische scheepsbouw vanuit de arche ologie'. Daarnaast zal men middels een videofilm en fo to's, een indruk kunnen krij gen van de porig jaar gehou den Turfrace. De bijeenkomst begint om acht uur en is gra tis toegankelijk. Duco van Weerlee De schrijver Duco van Weer lee signeert morgenavond van zeven tot negen uur zijn bun del Sambal Duco in de Rijn landse Boekhandel aan de Lange Voort 35-37 in Oegst geest. Bollenstreek Branchers Peer van der Berg (op de motor) en Huud Leichel met de Excelsior Dit weekend het pronkstuk van de motorshow in I FOTO: HENK VAN DEN ENDE LISSE „We hebben een Jap niet echt hoog zitten, maar een rituele verbran ding gaat ons toch iets te ver". Aan het woord is de Hillegommer Peter 'Peer' van der Berg, boegbeeld en woordvoerder van de motorclub de Bollen streek Branch. Zijn afkeer beperkt zich overigens tot tweewielers uit het land van de rijzende zon. Ja panners zelf zijn welkom bij de Branch, maar dan wel in het zadel van een Norton, Harley of een Guzzi, dat spreekt. Peer behoorde ruim tien jaar geleden tot de oprichters van de Bollenstreek Branch. Aan leiding was de dreigende in voering van de bijzonder ver bruikers belasting op de aan koop van motoren. De eerste rit van de club was dan ook een protestrit tegen die maatregel. Zeventien getrouwen voegden zich toen bij de duizenden ge helmde landgenoten die. te hoop liepen tegen het Haagse plannetje. Anno 1992 is dat aantal uitgegroeid tot zestig le den. Ook het doel van de ritten veranderde. Protest werd ple zier, maar de geur van olie, ver schroeid rubber, bier en een frituurtje bleef gelijk. Leden van de club komen uit de hele Bollenstreek, maar de uitvalsbasis bevindt zich in Hillegom. Café De Kleine Beurs barkeeper Henk War merdam rijdt zelf geregeld mee op een Borneville is Branche-gebied, zoals ook blijkt uit de bijna permanente tentoonstelling van Europese en Amerikaanse tweewielers voor de deur. Een andere pleis terplaats is 't Koffiehuis aan de Grent in Noordwijk. „De enig ste normale tent aan de Grent", meent Peer stellig. Ei genaar Leon Koelewijn be hoort zelf ook tot de motoreli te. Zijn Excelsior uit 1920, een Amerikaanse V-twin, is uniek. Er zijn er nog drie van in Ne derland. Twee jaar terug ruilde hij met een Deen hem voor een Harley Liberator. Dankzij de hulp van een van de twee an dere gelukkige Excelsior-be- zitters. van wie hij de olietank mocht na maken, slaagde hij erin het museumstuk in oude glorie te herstellen. „Een slor dige veertig mille", schat Peer de waarde van de tweewieler. Maar daarvoor staat er ook een unieke fiets compleet met car bidlampen. handbediende bandrem en een naast de tank geplaatst versnellingspookje waarmee drie versnellingen onder handbereik zijn. Wie be reid is iedere honderd kilome ter een litertje olie in de nage bouwde tank te gooien kan er gemakkelijk een topsnelheid van 80 kilometer per uur mee halen. De motor is het pronk stuk op de dit weekend door de Branch georganiseerde motor show in de Lissese Hobaho- hallen. De show is de vierde door de Branch georganiseerde ten toonstelling. Geïnspireerd door het succes van de laatste show in 1989 zullen dit jaar vrijwel alle motordealers uit de regio aanwezig zijn. Samen met de honderdvijftig motoren van de Branche - sommige le den beschikken over niet min der dan zes exemplaren is het evenement inmiddels uit gegroeid tot de grootste motor show in Nederland na de Mo- tor-Rai en de Motordagen in Utrecht. Mede-organisator Ruud Lei chel rekent op vijfduizend be zoekers. Dat is ook noodzake lijk om uit de kosten te komen. „Vorige keer zaten we in de Glazen Hal. Dat was een stuk goedkoper. Nu moesten we de nieuwe hal huren en daarbij komt dan nog eens een fikse verzekeringspremie". Wanneer er toch nog een wins tje overblijft zal dat gebruikt worden voor een van de vaste evenementen van de Branch. Zo bezoekt men jaarlijks het rondje om Texel voor catama rans. het Guzzi-treffen in Box meer en zijn er talloze toerrit ten. Maar onbetwist hoogtepunt is het jaarlijkse weekend in de Pferdenhof van Frau Hacke in het plaatsje Olpen onder de rook van Keulen. „We hebben het adres gekregen van de Ne derlandse Goldwingclub", ver telt Peer. daarmee terloops de vete met de Japanse fiets rela tiverend. „Sinds 1987 gaan we er ieder Pinksterweekend heen". Het Frau Hacke Tref fen is een feest van superlatie ven. Wie houdt van tonnen bier, pannen vlees en wasman den vol friet en bovenal van het gezelschap van de in veler lei opzichten enorme gast vrouw Hacke, beschouwt het als een must. Motorshow in Hobaho De Motorshow van de Bol lenstreek Branch virtdt- plaats in de veilinghallen "J van de Hobaho aan de IJ§- J venstraat in Lisse. Naast 150 nieuwe motoren van alle dealers uit de regjq. zullen nog eens zo'n aarrtaï 1 motoren van de Branch zelf te bewonderen zij,n. Onder de getoonde twee- en niet te vergeten drïè- wielers bevinden zich le gendarische merken als- Harley Davidson. Indian. Norton, BSA, BMW, Moto- becane, Eysink en Sim plex. ook zullen een grböt aantal raceklassiekers te zien zijn. waaronder Duca- ti's en Moto Guzzi's. Be-, zoekers kunnen zaterdag terecht van tien tot negen uur en zondag van tien tot, zes uur. De entree voor vol wassenen bedraagt 5.-, kinderen betalen 2,50 tenzij ze kleiner zijn dan één meter. De laatste cate gorie mag gratis naar bin nen. Sinds vorig jaar wordt er ook een apart Vrouwentreffen, ge organiseerd. „Ze rijden alle maal zelf. Ook op oude rom mel, dus flink trappen en Sleu telen natuurlijk", aldus Peer met een gelaatsuitdrukking waar ongeloof en bewondering om voorrang strijden. Omstan ders vertonen een soortgelijke reactie. Peer: „Je ziet ze den ken, waar blijven de kerels? Maar daar trekken de meiden zich niks van aan. Het isTilif), opstappen en blazen". OEGSTGEEST - Omstreeks vijftig leerlingen uit 5 Athe neum van de Louise de Colig- ny scholengemeenschap uit Leiden waren gisteren overal te vinden op het Oegstgeester raadhuis. Dit om er een dagje politiek te bedrijven en uitein delijk via een commissieverga dering met een serieus jonge- renvoorstel te komen. In de loop van de dag werden vijf projecten afgewerkt. Daar over werden via politie, ambte naren en raadsleden de nodige gegevens verzameld en ge sprekken gevoerd. Tijdens een commissievergadering gister avond onder voorzitterschap van burgemeester mr. Sj. H. Scheenstra gaven de commis sieleden toelichting bij en ant woord op vragen over voorstel len als de vestiging van een drive-in bioscoop, het houden van een enquête onder jonge ren van 14 tot en met 21 jaar. een nachtbusproject Oegst- geest-Noordwijk en omge keerd, het realiseren van een trimbaan in het toekomstige recreatiegebied Klinkenberg- se plassen en een plan tot ves tiging en ontwikkeling van een surfopslagplaats, beach- volleybalveld en vissersplaats. Geen van de vijf projecten- /voorstellen verkreeg een ab solute meerderheid. De com missievergadering werd ge schorst waarna met 7 stemmen vóór een compromisvoorstel werd aangenomen: de instel ling van een drive-in bioscoop waarbij de jongere bezoekers zullen worden geènqueteerd. Het te besteden bedrag is 2500 gulden. Het voorstel mag op 17 maart aan de echte commissie worden voorgelegd. Als verrassing deelde de redac tie van de schoolkrant Jonge renwerk aan het einde van de vergadering een extra krant uit waarin getrouw verslag werd gedaan van de opgedane ervaringen. NOORDWIJK - Er zijn alternatieven voor het storten van vervuild slib in een zandput in het Braassemermeer. Dat werd gisteren duidelijk tijdens een thema-avond die in Noordwijk werd ge organiseerd door de Mi lieugroep van de leefbaar heidsvereniging Kritisch Noordwijk. De avond stond in het teken van de baggerproblematiek rond de plaatselijke watering de Schie. De milieugroep vindt dat de oplossing van een probleem van vandaag niet mag leiden tot een ander probleem in de toekomst en is daarom tegen de opslag van vervuilde bagger in de Braassem. Spreker A. Ouwehand, gemeenteraadslid voor Groen Links, maar giste ren op persoonlijke titel uitge nodigd, wees op diverse alter natieve methoden om de bag ger uit de Schie schoon te ma ken. Bij toepassing van een ge heel nieuw systeem hydro cyclanage - kan volgens hem 70 tot 75 procent van de veront reiniging worden verwijderd. Bovendien is het een snelle methode. „Slib dat op die ma nier is behandeld kan zo weer worden hergebruikt", aldus Ouwehand. Volgens de vice- voorzitter van de milieugroep, T. Visser, was slib vroeger een gewild produkt dat vooral werd gebruikt als meststof. Hij benadrukte dat er een preven tief beleid moet komen dat vervuiling van waterbodems tegengaat. R. de Visser, direc teur openbare werken van de gemeente Noordwijk, en A. Overgaag, directeur Hoog heemraadschap Rijnland, con fronteerden de toehoorders met het feit dat vooral huis houdens via de riolen grote vervuilers zijn. De aangedra gen alternatieven om bagger schoon te maken zijn volgens de directeur openbare werken onderzocht maar te duur be vonden. Ouwehand wees erop dat in Noordwijk de overstort van de riolering op diverse plaatsen in het dorp bij hevige regenval een probleem is waar snel iets aan gedaan moet worden. Hij verweet de gemeente laksheid en nalatigheid waardoor regel matig troep uit het riool in het oppervlaktewater terecht komt. Wat de Schie betreft zei de fractievoorzitter van Groen Links het een voorbeeld te vin den van kortzichtig beleid dat er weliswaar veel slibmonsters zijn genomen maar lang niet alle monsters ook op vervui ling zijn geanalyseerd. Hij vond het opmerkelijk dat een groot deel van de bagger die is aangemerkt als vervuilings klasse 3 en dus in de Braassem gestort zou mogen worden, een „behoorlijke overschrijding" te zien geeft richting klasse 4. Hij vond dan ook dat er een nieuwe bemonstering zou moeten plaats vinden. Over het onder water opslaan van het slib valt met hem in ieder geval niet te praten. „Onder waterdepots zijn onbeheers baar en oncontroleerbaar. Het slib wordt niet afgedekt en kan zo weer worden opgewoeld. Dat moeten we gewoon niet doen". In de zaal maakte men zich on dertussen bezorgd over het uitstel van de schoonmaak beurt van de Schie, nu de ge meente het plan om de bagger in de Braassem te dumpen, voorlopig heeft moeten laten varen. „Straks gaan de boten weer varen en komt alle rom mel weer omhoog. We moeten bijna met een gasmasker op naar bed, willen we de ochtend halen", aldus een verontruste bewoner van de Schiestraat, die het overigens ook niet zo'n goed idee vond het Noordwijk- se milieuprobleem over te he velen naar de Braassem. Hij kwam met het idee om voor de bagger een put te maken in de voormalige vuilnisbelt. Een isolatiedeken zou dan moeten voorkomen dat er vuil naar buiten sijpelt. „Opruimen die rotzooi", zo vond hij, „niet den ken maar doen". Stichting voor recreatiebad OEGSTGEEST - Het college van b en w van Oegstgeest wil de exploitatie van het tot recre atiebad verbouwde zwembad Poelmeer niet bij Sportfond sen Nederland onderbrengen. Men wil een beherende Stich ting oprichten met in het be stuur enkele raadsleden en een vertegenwoordiging van de Stichting Vrienden Van Poelmeer. Het personeel van het zwembad zal zeker nog vier jaar in dienst van de ge meente blijven, maar onder verantwoordelijkheid van het zwembadbestuur. Aan de rechtspositie zal niet worden getornd.Na de overgangster mijn komt het gemeenteperso- neel in dienst van de Stichting. Niet Briër, maar Loos op foto ALKEMADE - PeT abuis is gisteren een verkeerde naam bij de foto bij het stuk over het concert van Vox Laeta en het Nederlands MadrigaalkpQr verschenen. Niet Henk Briër stond op de foto, maar Wim Loos, dirigent van een drietal kerkkoren uit Alkemade.

Leidse Courant | 1992 | | pagina 11