Meer dan badmode STOFFEN Blauw-wit is elk voorjaar weer een geliefde combinatie. Deze kleding stukken uit de collectie van Louis Féraud stralen voor al les comfort uit. Foto Louis Féraud. Het safari-jasje maakte een ge slaagde come-back in het mode beeld. Foto Laura Ashley. Pasteltinten, zeer geliefd in het voorjaar. Foto Hardie's. De korte trenchcoat is een gemak kelijk kledingstuk voor de zomer. Foto Leeser Stoffen zijn belangrijk, ook het ko mende voorjaar weer. Voor jassen is er lakleer, maar nu in allerlei kleur tjes. Er zijn ook jassen van organza en dat soort stoffen, maar dat is meer het soort om naar te kijken. Monta na showde ze in Parijs in lichtblauw, roze en geel. Echt leer zie je ook weer vaker en dan niet alleen het stoere zwarte leer, maar ook in pasteltintjes en soms bestikt met van alles en nog wat en zeker met goud. Voor safari-jasjes wordt flieterdun suéde gebruikt. Heel opvallend de komende zomer worden de transpa rante stoffen. Zwart-wit motieven in dit fraaie badpak. #oto Triumph Zie voor meer badmode de volgende pagina. Bloemenprints doen het mooi op dit badpak. Foto C&A Nederland. Het roze-witte BB-ruitje voor deze bikini van Triumph. Foto Triumph. Badmode is allang niet meer alleen om te zwemmen. Zelfs niet om te zonnen en te zwemmen. Tegenwoordig kun je flaneren en uitgaan in je badpak. En nog steeds worden ze mooier. Materialen die dunner, soepeler en luxer worden. En drogen is geen enkel punt meer; dat gebeurt razendsnel.

Leidse Courant | 1992 | | pagina 21