act| Administratief Medewerker 1 GOEIE TIP VOOR HANDIGE JONGENS =11 Moret Ernst Young ALLROUND TECHNICAL MANAGER ACADEMICUS Medewerker field-support(mlv) j Rijs wijl een exploitant Hoofd financiën en administratie m/v maas internation/ TECHNISCH COMMERCIEEL- MEDEWERKER BINNENDIENST M/V LEIDSE COURANT ZATERDAG 29 FEFRUAf MANAGEMENT CONSULTANTS Onze opdrachtgever is een eigentijdse, professionele organisatie met 400 medewerkers, verant woordelijk voor bescherming tegen het ons omringende water en zorg voor de juiste kwantiteit en kwaliteit van het binnenwater. De uitdaging voor de toekomst ligt in het op peil houden van het water, maar ook op het zuiveren van afvalwater. De bewaking en regulering van de kwaliteit gaat gepaard met hoge investeringen in ondermeer zuiveringsinstallaties en het aantrekken van gekwalificeerde mede werkers. Graag komen wij snel in contact met een U wordt verantwoordelijk voor een vlekkeloze tech nische gang van zaken waarbij u gewend bent om op inspirerende wijze medewerkers aan te sturen. Belang rijk is bovendien dat u plannen niet alleen kunt ontwik kelen en beoordelen maar ook daadwerkelijk ten uitvoer kunt brengen. U beschikt over een academische opleiding in de werk tuigbouwkunde, affiniteit tot een brede bedrijfsmatige benadering, sterke contactuele eigenschappen, overtui gingskracht in- en extern, natuurlijk overwicht en gevoel voor humor. Multi-disciplinair werken is u op het lijf ge schreven en ook bij calamiteiten bent u en blijft u een sta biele stuurman. Uw leeftijd is vanaf 35 jaar. Voor iemand die in een zeer professionele, technische omgeving in de breedte leiding wil geven is deze functie een ideale instapgelegenheid met uitstekende arbeidsvoorwaar den en oogstrelende werkomgeving. Geïnteresseerden (m/v) in deze vacature wordt verzocht hun schriftelijke reactie te sturen naar Moret Ernst Young management consultants, werving selectie, onder vermelding van vacature nummer GT214, Postbus 3254, 3502 GG Utrecht. Ons bureau is bereikbaar onder nummer 030-811931. De groep werving selectie maakt deel uit van Moret Ernst Young management consultants, één vande grote organisatie-adviesbureaus. Internationaal isereen intensieve uitwisseling van kennis en ervaring en wordt voor grensoverschrijdende opdrachten samengewerkt. Moret Ernst Young management consultants is lid van de OAWS- Het Administratie Centrum Tussenpersonen (A.C.T.) is als onafhankelij ke B.V. van het Nationale-Nederlanden concern, een computerservice organisatie voor assurantie-tussenpersonen. Deze tussenpersonen wordt een volledig automatiseringspakket aangeboden, waaruit die oplossing 'gekozen kan worden, welke het beste aansluit op de behoefte. Deze behoefte betreft zowel de hardware (PC's), als de software. Het A.C.T. zoekt voor de afdeling Field-Support een ervaren en enthou siaste medewerk(st)er. De functie De werkzaamheden zijn interessant en veelomvattend. U verzorgt bij relaties door geheel Nederland de installatie én geeft instructies over zowel het administratieve als het commerciële gebruik van het A.C.T.- pakket. Daarnaast zoekt u naar oplossingen voor probleemsituaties en geeft u telefonisch support aan onze cliënten vanuit de helpdesk te Den Haag. Wat we van u vragen U bent een slagvaardige, servicegerichte man of vrouw van 25 tot 35 jaar. Naast een MEAO- of gelijkwaardige opleiding, heeft u ruime boekhoud kundige kennis en kennis van de verzekeringsbranche. Kunnen werken met PC's en kennis van DOS-, LAN- en NOVELL-systemen is een pré. Verder beschikt u over goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheid. Tact, zelfstandigheid, inlevingsvermogen en commercieel gevoel zijn andere belangrijke kenmerken. Tenslotte vragen we van u een rijbewijs B én de bereidheid om u in uw vakgebied verder te bekwamen. Onze, tegenprestaties Wij bieden een goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals o.a. een premievrij pensioen, 13e maand, winstdeling en een reis- en studiekostenregeling. De sollicitatieprocedure Een medisch onderzoek maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. Heeft u belangstelling voor deze aantrekkelijke functie? Solliciteren doet u schriftelijk. Richt uw sollicitatiebrief onder vermelding van nummer 001/MK aan: Nationale-Nederlanden, Centrale Personeelsdienst, afdeling Personeelsvoorziening, Johan de Wittlaan 3, 2517 JR Den Haag. Grondmechanica Delft is een vooraanstaand technologisch instituut op het gebied van de geotechniek. Al meer dan een halve eeuw lang houdt ons instituut zich bezig met het verrichten van bodemonderzoek en het geven van advies over bodemgebruik in binnen- en buitenland. Grondmechanica, funderingstechniek, milieugeotechniek en geohydrologie behoren daarbij tot onze specialismen. Verspreid over diverse afdeiingen, streven de circa 300 medewerkers van Grondmechanica Delft er voortdurend naar om een kwalitatief hoogwaardig produkt af te leveren. Op de Bedrijfs Economische Afdeling (BEA), waar in totaal 15 mensenwerken, wordt o.m. de administratie van het instituut gevoerd. Dit gebeurt met behulp van geautomatiseerdeadministratieve programma's. Daarnaast verzorgt BEA de management-informatie. Voor deze afdeling zoeken wij een jonge, enthousiaste MEAO-er m/v (financieel-administratieve richting), die graag in teamverband werkzaam is. De werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit: - registreren van de inkoopfacturen en verzenden naar de betreffende afdeling - boeken van de inkoopfacturen - assisteren bij diverse administratieve werkzaamheden. Informatie Als u geïnteresseerd bent in deze functie, dan kunt u voor meer informatie telefonisch contact opnemen met E.R. Vreeken, hoofd Bedrijfs Economische Afdeling, tel. 015-693660. Sollicitatie Wij nodigen u uit uw schriftelijke sollicitatie te sturen naar IKHi de heer H.U. van Houten, hoofd afdeling Personeels- GRONDMECHANICA ■M DELFT zaken, Grondmechanica Delft, Postbus 69, 2600 AB Delft, tel. 015-693510. kleinschalige hogeschool. Studenten Technische Bedrijfskunde aan de TH Rijswijk zijn in meer dan één opzicht handig. Om te beginnen beschikken zij over technisch inzicht, maar daarnaast hebben zij ook de handigheid van het commer ciële talent. Kijk maar naar hun keuze voor een 4-jarige HBO-opleiding, die uitsteken de beroepsmogelijkheden biedt. Last but not least blijkt hun handigheid uit de keuze van de hogeschool: de TH Rijswijk heeft namelijk al vanaf 1980 ervaring met de combinatie van techniek en bedrijfskunde. (EN MEISJES). Het uitgebalanceerde opleidingspakket fungeert als springplank naar managementfuncties in o.a. inkoop marketing en logistiek. Functies waarin vooral zelf standigheid, communicatievi eigenschappen en analytisd inzicht belangrijk zijn. Too; vandaag ook jouw handigheij en bel 070-3401500. Geef je o voor de beroepen-voorlichtingsavond op 27 maart a, van 19.30 tot 22.00 uur. Die dag toevallig verhinderd Vraag dan even het informatiepakket aan. Lange Kleiweg 4, 2288 GK Rijswijk Tel. 070-3401500 NATUURBAD AARWEIDE Voor het verwarmde openluchtbad aan de Schilkerweg te Ter Aar worden met ingang van 18 april 1992 (seizoenbetrekking t/m 6 september 1992) gevraagd A. ZWEMINSTRUCTEUR/-TRICE B. T0EZICHTH0UDER/-H0UDSTER C. KASSIER/KASSIERE Voor de functie onder A genoemd is het bezit van het diploma K.N.Z.B.-onderwijzer of gelijkwaardige opleiding gewenst. Voor de functie onder B genoemd is een E.H.B.O.-diploma en het diploma reddend i vereist. Salariëring afhankelijk van leeftijd en ervaring Inlichtingen bij de chef-badmeester, telefoonnummer 01722-2949. Sollicitaties, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad, worden ingewacht bij de burgemeester van Ter Aar, voorzitter van Natuurbad Aarweide, p/a gemeentehuis, Postbus 12460 AA Ter Aar. OPLEIDINGSCENTRUM al meer dan 30 jaar het meest SCHOONHEIDSSPECIALISTE (rijks-erkend STIVAS vakdiploma) -JÜZ&f VISAGIST(E) .mjm w (make-up specialiste) en 1 PEDIKURE Dag- avond- en spoedopleidingen Laag lesgeld Door audio-visuele begeleiding optimale slagingskans Kwaliteitsonderwijs In kleine groepen Belangstelling? Bel voor brochure (geheel vrijblijvend) Tel. 070-3550307, Pr. Mauritslaan 43, Den Haag MET SPOED GEZOCHT Het Natuurbad Aarweide zoekt voor het komende seizoen (18 april tot en met 6 september 1992) voor de kantine en het terras van het openlucht zwembad gelegen aan de Schilkerweg te Ter Aar. Inlichtingen bij de secretaris van het zwembad, bereikbaar onder telefoonnummer 01722-2444, toestel 21 Sollicitaties, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad, worden ingewacht bij de burgemeester van Ter Aar, voorzitter van Natuurbad Aarweide, p/a gemeentehuis, Postbus 12460 AA Ter Aar. Maas International Benelux is een snelgroeiende groep ondernemingen in de business to business dienstverlening met circa 450 medewerkers in Nederland. De kernactiviteiten zijn de distributie en geautomatiseerde verstrekking van dranken, voedings- en genotmiddelen, alsook de ontwikkeling en levering van cateringmanagement-, betaal en toegangscontrolesystemen. Als grootste exploitant van tabaksautomaten in Nederlani werkmaatschappii Maas Services B.V. te Son, toonaangevend op het gebied van automatentechniek en ■verzorging. Deze onderneming, met thans circa 35 enthousiast medewerkers, kenmerkt zich door korte communicatielijnen een informele, open cultuur. In verband met een recente uitbreiding van de activiteiten in de Randstad, biedt Maas Services B.V. een uildaging aan een ind is i Uw profiel v rcduue met ondernemingszin, die de nieuwe vestiging in Den Haag verder mee uitbouwt. U bent verantwoordelijk voor het verzorgen van de gehele financiële administratie, de maandelijkse rapportages en de financiële managementadvisering. U geelt leiding aan twee administratief medewerkers en rapporteert rechtstreeks aan J General Manager. Verder bestaan uw taken onder meer uit: - het opzetten en up to date houden van de administratieve organisatie; - het implementeren van het nieuwe boekhoudpakket "Exact': - het verzorgen van de contractbewaking en voorraadadministratie; - het mede ontwikkelen van een decentraal geautomatiseerd registratiesysteem voor de automatenverzorgers. U bent een representatieve, accurate en flexibele persoonlijklt lussen de 27 en 33 jaar, die in staat is om zelfstandig structus aan te brengen. U heeft uw opleiding op HBO-niveau, bij voorts HEAO-BE, met succes afgerond en beschikt voorts over: - enige jaren ervaring in een zelfstandige financieel- administratieve functie, waarin het vervaardigen van maandrapportages en het opstellen van jaarrekeningen een duidelijke rol hebben gespeeld; een hoge werkinzet en het vermogen om uw medewerkers inspirerende wijze aan ie sturen; affiniteit met automatiseringsvraagstukken. Heelt u interesse, stuur dan uw sollicitatiebrief met curriculum vitae naar. Postbus 1600,5602 BP Eindhoven, t.a.v. de heer Mr. P. A.M.) der Velden, Manager Personeel en Organisatie. Voor nadere informatie over de functie kunt u telefonisch conti opnemen met de heer L.A. van Gerven, tel. 04990-75840. VIBA is een sinds 1935 gevestigde technische handelsonderneming, die zich bezighoudt met de verkoop van onder andere: machinegereedschappen voor metaalbewerkingsmachines, meetgereedschappen en -apparatuur voor de metaalverwerkende industrie, mechanische bevestigingssystemen, lijmen, borg- en afdichtingsmiddelen voor de industrie en onderhoudswereid, accessoires en onderhoudsprodukten voor auto's en motoren. De produkten worden op basis van alleenvertegenwoordiging uit vele landen in Europa, uit de VS en uit Japan geïmporteerd. VIBA is gehuisvest in een modern bedrijfspand te Zoetermeer en heeft 115 mensen in dienst. Bij de afdeling Chemische Bevestigingstechniek is een vacature voor de functie van: Het programma chemische bevestigingsmiddelen omvat: structurele en flexibele lijmsystemen; giet- en gereedschapsharsen: industriële tapes en lijmstrips; afdichtings- en onderhoudsprodukten; doseerapparatuur. De functie omvat: - de administratieve begeleiding van de in- en verkoop; - het maken van offertes; - het verstrekken van commerciële en technische informatie aan onze afnemers, zowel telefonisch als schriftelijk;. - het onderhouden van contacten met onze leveranciers. Vereist: - leeftijd circa 25-30 jaar; - opleiding op HAVO/MTS-niveau; - belangstelling voor techniek; - beheersing van de Engelse en Duitse taal; - woonachtig in de omgeving van Zoetermeer of bereid daarnaar toe te verhuizen. Wij bieden: - salaris in overeenstemming met de zwaarte van de functie; - een veelzijdige en zelfstandige functie bij een gezond groeiend bedrijf; - 13e maand; - opname in het pensioenfonds; - mogelijkheid om verder te studeren. Informatie/sollicitatie: Nadere informatie kunt u verkrijgen bij de heer R. van Boheemen (verkoopleider Chemische Bevestigingstechniek), telefoon (079) 41 88 81. De sollicitatieprocedure wordt binnen 2 maanden afgerond. Uw handgeschreven sollicitatie met curriculum vitae en pasfoto gelieve u binnen 14 dagen, uitsluitend schriftelijk, te richten aan: VIBA NV, t.a.v. De Directie, Postbus 441,2700 AK Zoetermeer.

Leidse Courant | 1992 | | pagina 32