Conflict tussen Noordwij k en Mens loopt verder op Veens carnaval drukker dan ooit Alkemade snoeit in subsidies voor woonconsumenten LEIDEN OMGEVING CeidóeSoivumt MAANDAG 24 FEBRUARI 1992 Inbraken in Leimuiden LEIMUIDEN/V OORSCHOTEN - Inbrekers zijn in de nacht van vrij dag op zaterdag actief geweest in Leimuiden. Zij braken in in een wo ning aan de Lindelaan, de Kastanje laan en Rietlanden. Zij kwamen de woning binnen door een raam aan de achterzijde open te breken. Ze gin gen er vandoor met cheques en pas jes. Een woning aan de Rouwkooplaan en woning aan de Woelwijklaan kre gen -zaterdagmiddag eveneens be zoek van inbrekers. Ze kwamen bin nen via een raam op de eerste etage Beide woningen werden doorzocht. Uit beide woningen werden sieraden gestolen. Kleine brand op renbaan Duindigt WASSENAAR - In een opslag ruimte op de renbaan Duindigt is de afgelopen nacht een kleine brand uitgebroken. Rond vier uur zag controlepersoneel rook komen uit een schuurtje, waarin tuigage opgeslagen lag. Een elek trisch oliekacheltje bleek in brand te staan. Met een poeder- blusser werd het vuur gedoofd. De Wassenaarse brandweer was snel ter plekke en doofde de in middels brandende koelkast, ra dio en koffiezetapparaat. De rookontwikkeling was aanzien lijk, de schade viel mee. Dronken Compostfabriek niet automobilist dicht bij woonbebouwing over de kop LISSE - Een 32-jarige ALKEMADE - Milieugedeputeerde H. van der Vlist is het man uit Lisse is in de eens met het advies van de Provinciale Planologische Commis- nacht van zaterdag op sie (PPC) dat een compostfabriek op minstens tweehonderd zondag met de schrik meter van woonbebouwing hoort te staan. Dat zei hij zaterdag- vrijgekomen toen hij avond in een interview voor de lokale radio Heatwave. met zijn auto over de Aanleiding voor die uitspraak was het bezoek dat actievoerster kop sloeg in de Hyacin- R.Schouten-Kolle zaterdag bracht aan het huisadres van Van tenstraat. De politie der Vlist in Schiedam. Omdat de gedeputeerde zelf niet thuis nam de bestuurder ter was, gafze haar bezwaarschrift afaan diens zoon. Voor de loka- plekke een ademtest af. Ie radio reageerde Van der Vlists reaktie op het bezwaar. Daaruit bleek dat hij zo- Volgens de milieugedeputeerde moet een compostfabriek op veel had gedronken dat minimaal 200 meter van gevoelige bebouwing staan. De voor de officier van justitie malige opslaghallen van Ruiten Troef waar de plannenmakers onmiddellijk invorde- de fabriek in willen maken staan op slechts honderd meter van ring van het rijbewijs een school en huizen. „Als er echt twijfels zijn en het niet ver eiste. Zijn auto werd to- antwoord is, moet die fabriek er niet komen. Er zijn nu een tal loss verklaard. maal afstanden, die je moet aanhouden" zo zei Van der Vlist. Gescheiden inzameling Voorschoten vertraagd VOORSCHOTEN - De ge scheiden inzameling van huis vuil is in Voorschoten met mi nimaal een week uitgesteld. De leverancier van de bakken en 'cocons' heeft nog niet ie dereen kunnen voorzien. Daarom wordt in ieder geval deze week het huisvuil nog op de gebruikelijke wijze opge haald. Niettemin gingen de festivitei ten rond de officiële start van de inzameling zaterdag ge woon door. Wethouder J. Poel kieperde om 10.00 uur officieel zijn eerset groente- fruit- en tuinafval in een speciale reini gingswagen. Hij deed dat on der toeziend oog van de andere wethouders en de burgemees ter. Veel andere'Voorschotena ren waren op dit ochtendlijk tijdstip nog niet op het plein te bekennen. Vervolgens ging de reinigingsdienst met groot ma teriaal en een muziekkorps, de Harmonie Voorschoten, naar alle wijken en werd de burger informatie gegeven over GFT- afval. In het Cultureel Centrum kon ook iedereen alles te weten ko men over de gescheiden inza meling. Voor de kinderen was er een film. Om half vier wer den op het Treubplein balon- nen opgelaten door kinderen. Hoewel er een voorraad van 1000 ballonnen was gingen er maar 150 met een kaartje de lucht in. NOORDWIJK - Het con flict tussen Northside In vestments bv uit Lisse, van makelaar H. Mens, en de gemeente Noordwijk zal voor de rechter worden uitgevochten. De gemeente maakte al eerder bekend een zogenaamde bo demprocedure tegen Northsi de in gang te hebben gezet. Volgens burgemeester J. van der Sluijs zal deze week tevens een kort geding worden aange spannen. Mens heeft op zijn beurt ook de rechter ingescha keld. Wil de gemeente dat Mens zich houdt aan afspra ken over de verkoop van een pand aan de Grent, de Lisse- naar eist van Noordwijk in trekking van het beslag dat op dat pand werd gelegd en bo vendien de verklaring dat er geen sprake is van een koop overeenkomst. Bovendien eist hij de dingen te mogen doen zoals die volgens hem met de gemeente zijn af gesproken. Daarbij gaat het over het mogen bouwen van het appartementencomplex Sea Palace Residence op'het Gat van Palace en een parkeer kelder op de hoek Palaceplein- /de Grent. „De gemeente haalt op dit moment het bloed onder mijn nagela vandaan en ik ben dan ook van plan nu eieren voor mijn geld te kiezen", al dus een geirriteerde Mens, die zaterdag alvast aankondigde vandaag te zullen beginnen met het leggen van de funde ring voor een circustheater- /discotheek aan de Parallel boulevard. Patatzaken Mens: „En als ik binnen de kortste keren mijn zin niet krijg over de parkeerkelder op het Palaceplein dan laat ik het plan voor de bouw van luxe ap partementen op het Gat van Palace helemaal varen. Dan zet ik er gewoon een rechthoe kige doos neer van 6 meter hoog met allemaal winkeltjes en zo'n 15 patatzaken. Natuur lijk ben ik dan een illusie ar mer, want ik bouw graag mooie dingen, maar op deze manier hoeft het voor mij echt niet meer. Met deze gemeente vallen duidelijk geen zaken te doen". Het terrein waar het in de badplaats gewraakte circus theater moet komen is inmid dels gedeeltelijk omheind. Over de hekken die Mens vori ge week rond het Gat van Pala ce liet plaatsen ontfermde zich vrijdagnacht de uitgaans- jeugd. De omheining werd voor een groot deel neerge haald. Uitdiepen Oud-gemeenteraadslid van Noordwijk, K. Rubingh, meld de tijdens een vraaggesprek voor de lokale radio dat hem uit betrouwbare bron ter ore was gekomen dat de vergun ning die Mens van het Hoog heemraadschap Rijnland be weert te hebben voor een par keerkelder op het Palaceplein, niet meer behelst dan een ver klaring van medewerking voor een verdieping van het plein tot 60 centimeter. De diepte die het Gat van Palace meet. Ook het Gat mag niet verder worden uitgediept. „Dat bete kent dus datje straks aankijkt tegen 2.10 meter aan blik", al dus Rubingh. Rubingh: „Mens heeft het steeds maar over het „upgraden" van Noordwijk. Als Noordwijker denk ik zo langzamerhand dat hij dat maar in Amsterdam of Den Haag moet doen. Bovendien kan hij op dat vlak nog min stens 20 jaar in Lisse bezig zijn". Volgens Mens zullen de parkeerkelders echter niet bo ven het maaiveld uitsteken. Gratis Wethouder V. Salman is niet onder de indruk van de jongste uitlatingen van Mens. Een toe zegging over de bouw van een parkeerkelder is volgens de wethouder nooit gedaan. „Bo vendien, als hij zo'n twee me ter boven het niveau van het huidige Palaceplein uitbouwt is er geen sprake meer van een kelder". En over het circusthe ater zegt Salman: „Hij heeft een bouwvergunning. Als hij Noordwijk een gratis theater wil geven dan vind ik dat pri ma. Wordt het een disco dan wordt het natuurlijk een ander verhaal. Ik kan me niet voor stellen dat de gemeenteraad in dat geval met de handen over elkaar gaat zitten. Ik denk dat de discussie over de sluitings tijden dan wel weer eens op zou kunnen laaien en we een bepaaldë zonering zullen in- stellen". Burgemeester Van der Sluijs hield het erop dat de plannen die Mens voor de omgeving van het Gat van Palace heeft op zich heel mooi en ambitieus zijn. „Maar eerst zal hij zijn af spraken moeten nakomen, pas dan valt er weer met ons te pra ten". Met Rijnland heeft Noordwijk, volgens van der Sluijs, nog wel een appeltje te schillen mocht Mens echt over vergunning be schikken voor het verdiepen van het Palaceplein. Een defi nitieve bouwvergunning voor Sea Palace Residence zou vol gens Salman overigens nog wel even op zich kunnen laten wachten. De juiste tekeningen zijn nog altijd niet ingediend. Volgens de wethouder komt dat omdat de ontwerper, archi tect Bechka, de samenwerking met Northside inmiddels heeft beëindigd. „Als Mens het waagt te gaan bouwen zonder vergunning dan leggen wij het werk onnyddellijk stil", aldus van der Sluijs. Een menigte enthousiaste carnavalsvierders verscheen zaterdag in de Veense veilinghallen. I FOTO: WIM VAN NOORT li REGIOJOURNAAL Ikebana De Alkemadese Land- en Tuinbouw Vrouwen, (LTV) houden op acht woensdaga vonden tussen 26 februari en 3 juni een curus Japans bloemschikkenoftewel ike bana. Bij Ikebana is het de kunst om met heel weinig materiaal een zodanig mooie schikking te makendat deze rust uitstraalt. De cursus wordt gegeven op het adres Zuideinde 136a. De deelne mers maken kennis met de tradtionele stijlen, waaron der een klassieke, een paos- en een moderne schikking. De kosten, exclusief materi aal bedragen circa zestig gul den. Opgave voor deelname: tel. 01713-14315. Cursus Sociaal-cultureel centrum Sjelter start in maart met een klussen-cursus voor vrou wen. De cursus bestaat uit tien lessen, op dinsdagoch tend, van 9.45 tot 11.15 uur. Aan bod komt ondermeer: ge reedschapskennis, houtbe werking, electriciteit en een voudig loodgieten. De cursus is bedoeld voor vrouwen die zelf het nodige willen op knappen in en rond het huis. De kosten bedragen 60 gul den (inclusief koffie/thee en materiaal). Aanmelden bij Sjelter, Heemraadlaan 67, Leiderdorp. Tel.: 071- 893135. Rode Kruis De NCVB, afdeling Oegst- geest, houdt maandagavond een bijeenkomst in het)ge meentecentrum aan de Lijt- weg. De heer J.W. Vink houdt een lezing en er is een video film over Het Rode Kruis. De aanvang is acht uur. Nieuwe predikante in Leimuiden LEIMUIDEN - De her vormde gemeente in Lei muiden heeft na twee jaar weer een eigen predikant, M. de Mik-van der Waal. Zij is geboren in Laagkep- pel in de achterhoek. Ze studeerde theologie in Groningen en voltooide de kerkelijke studie in Leiden. Predikant zijn bij de her vormde gemeente in Leimui den is een parttime baan. On der grote belangstelling had gisteren haar intrede en be vestiging plaats - door do minee M. Heijting van Oude en Nieuwe Wetering in de kerk in de dorpsstraat van Leimuiden. ROELOFARENDSVEEN - De jaarlijkse carnavals feesten in de Veense vei linghallen ten bate van de kas van Muziekvereni ging Liefde voor Harmo nie hebben het afgelopen weekeinde duizenden feestgangers getrokken. Afgezien van een incident met zanger Gerard Joling (zie hiernaast) verliepen de feesten in een uitste kende sfeer. De carnavalsfeesten in de Veense veiling werden dit jaar beter bezocht dan vorig jaar. Zo kwamen vrijdagavond 850 verklede jongeren naar de Ve ronica Drive In Show, die hou- se-muziek afwisselde met car navalskrakers. Voor het vijf tiende achtereenvolgende jaar was de Sassenheimse muziek groep Kleintje Pils present. De Veense B-kapel verzorgde een twintig minuten durend con certje. Hoewel de blazers be hoorlijk last van planken koorts hadden, brachten ze de feestvreugde tot een hoogte punt. De best verklede carna valsvierders waren een familie Dracula, een groep bonbons en een ouderwetse slaper com- Gerard Joling slaat carnavalsvierder neer ROELOFARENDSVEEN - Een getergde zahger Gerard Joling heeft zaterdagavond in de Veense veilinghallen een jonge carna valsvierder neergeslagen. De jongen spoot wel wat erg uitbundig rond met een spuitbus met serpentines. Het eerste slachtoffer van de kleverige sub stantie was opperspreekstalmeester Joop van Berkel. Gerard Jo ling werd daarna bespoten. Allebei kregen ze de kleverige spuit - serpentines in het gezicht. Juist toen Joling zijn mond opendeed om te gaan zingen werd de spuitbus opnieuw op zijn gezicht ge richt. De zanger reageerde direct, sprong van het toneel en gaf de serpentinespuiter een vuistslag in het gezicht. Daarna vervolgde hij zijn optreden dat verder normaal verliep. Na afloop verklaarde Joling bang te zijn geweest dat zijn stem zou beschadigen. Hij betuigde spijt van het gebeurde, maar het leed was al geschied. De bloedende en hevig beledigde serpenti nespuiter was naar huis gegaan. Vandaag zou zijn vader aangifte doen wegens mishandeling. pleet met slaapmuts en een brandende kaars in de hand. Het zaterdagmiddagfeest was speciaal voor de kleintjes tot een jaar of tien en hun ouders. De organisatoren telden 650 kinderen en een ongeveer driehonderd ouders. De prij zen voor de mooist verklede kinderen gingen naar een vo gelverschrikker (Machiel Ho- genboom), een waterlelie (Sha ron Honderd) en een poes (Laura Obdam). De vêilingzaal was zaterdagmiddag omgeto verd in een grote kermis met een schommelschuit, een zweefmolen, een draaimolen, een groot springkussen en di verse snoep- en limonadeten ten. De feestvreugde werd ver hoogd door de Veense Blaas kapel De Sprotbuiken en door de carnavalsprins van de Vrije Jeugd Recreatie (VJR). Het jaarlijkse donateurscarna valsfeest van Liefde voor Har monie vond zaterdagavond plaats en trok ruim 1200 beta lende bezoekers. Meer dan 150 leden van Liefde voor Harmo nie eit hun gezinsleden ver zorgden de bediening. Ook za terdagavond had iedereen veel werk gemaakt van vermom mingen. Uitzinnig werden de carnavalsvierende dames bij het optreden van De Flappen- tappers, een groep van 12 Haarlemse HEAO'ers met ont- Vrienden geven Leo Visser warm onthaal De gemeente Noordwijk laat het bij een briefje en bloemen voor schaatser Leo Visser die bij de Olympische Winterspelen een bron zen medaille haalde op de 5.000 meter. Een officiële huldiging van de kampioen in zijn woonplaats zit er niet in. Vrienden vonden dat wel erg karig. Zij zorgden het afgelopen weekeinde voor een toepasselij ke versiering van het huis dat hij samen met Jolanda Grimbergen be woont aan de Voorstraat. Bij radio Noordwijk Lokaal was zaterdag de teleurstelling overigens groot omdat Leo een toezegging om daar in de uitzending aanwezig te zijn niet kon waarmaken. Hij kreeg van chef de mission Ard Schenk geen toestemming voor een voortijdig vertrek uit Albertville. Ook Bart Veldkamp, eveneens gevraagd voor de Noordwijkse omroep, moest in Frankrijk blijven. FOTO: HENK VAN DEN ENDE ALKEMADE - De ge meente Alkemade wil de subsidies voor de Huur ders Belangen Vereniging en de Vrouwen Advies Commissie te verlagen. In het wélzij nsprogramma dat vanavond door de gemeente raad wordt behandeld is voor gesteld de subsidie voor woon consumenten te verminderen van 5100 tot 3930 gulden dit jaar. De twee organisaties zijn de enige gegadigden voor die 'subsidie. Ze hebben grote moeite met de verlaging. Het gemeentebestuur wil dat de Huurdersbelangenvereni ging zichzelf gaat bedruipen.^ De contributie van vijf gulden per jaar vindt de gemeente te laag vindt. Secretaris J.van der Tang zegt desgevraagd weten nooit aan fondsvorming te zijn toegekomen. „Wij hebben gro te onkosten aan ondermeer voorlichtingsmateriaal. Toen Voor een uitgebreide ageTI ook voor de komende dal raadplege men „UIT", de a wekelijkse bijlage van krant. BIOSCOPEN LEIDEN LUXOR (Stationsweg 1É 071-121239): Shattered (12); h 21.15.* LIDO en STUDIO (SteenL 39, tel. 124130)' Dead again [i 19.00, 21 15 Hot Shots (al); i 21.15. wo. ook 14.30. Don't tell F the babysitter's dead (al); ir1 21.15. wo. ook 14 30. Frankie[e Johnny (al); 18.45, 21.15. Addanfa mily (al); 19.00, 21.15. wo ook i]c Notenkraker (al), wo. 14.30. ReL tjes in kangoeroeland (al); wo. 1 TRIANON (Breestraat 31, tel.L 123875): Dances with wolvesr 20.00. c ALPHEN AAN DEN RIJN EU([ NEMA (Van Boetzelaerstraat 61 01720-20800): Johnsons (12); fl[ 18.45, 21.15. Harley Davidson anil Marlboroman (12); 13.45,18.45, J| wo. niet 13.45. Hot shots (al); ÏP 18.45, 21.00. wo. niet 13.45. Don mom the babysitter's dead (al); ij 18 45, 21.15. Reddertjes in kaL bloot bovenlijf. De flappentap- pers zongen een tweetal liedjes en brachten een persiflage op de blote-mannen-groep The Chippendales. De Gebroeders Dobbe Wissel beker ging zaterdagavond naar de vermomming van Per ry de heks. De tweede prijs ging naar een groepje jongens, die met levensgrote carnavals- kappen waren getooid en de dérde prijs was voor een twee tal komische wc-brillen. Heel opvallend was een groep van zeven dames, die zich als pijp hadden uitgedost. Met scharen in de hand hadden zij het voor al op mannenbroeken voor zien. Aan het einde van de avond konden zij een flinke buit aan broekspijpen tonen. De winterschilders zaten in een ladder en hadden flink wat ruimte nodig. Wie hen niet vrijwillig de ruimte gaf, kon een flinke veeg verf op zijn kle ding verwachten. Heel origi neel was ook een elftal voetbal lers, die de grasmat mee naar de veiling had genomen. Hoogtepunt van de carnavals feesten was zondagmiddag het bomvolle familiecarnaval met ondermeer een succesvol op treden van zangeres Connie Vink. De prijzen voor de origi neelste verkleedpartijen gin gen naar een clownsfamilie, de namaak-Chippendales en een konijntje. VOORSCHOTEN KINDERE COOP CC (Prinses Marijkestraat 614354): Assepoester (al); wo. lie Asterix en de^nallende ketel (aljff 1 DEN HAAG ASTA 1: (Spui 2/ 3463500): De Johnsons (12); 1 18.45, 21.30. ASTA 2 Shatterei 14.00, 18.45, 21.30. ASTA 3: Bathgate (12); 18.45,21.30. ma. d ook 14.00. BABYLON 1 (naasl Haag Centraal tel. 3471656): RaisjJ red lantern (16); 14 00, 18 45, BABYLON 2 The Addams fi (al); 14.00, 18.45, 21.30 BAB) 3: Barton Fink (al); 18.45, 21 30 di. do. ook 14.00. CINEAC 1 hof 20, tel. 3630637): Short time., 14.00, 18 45, 21.30 CINEAC 2 commitments (al); 14.00, 18.45 2 CINEAC 3 Ricochet (16); 1 21.30. ma. di. do. ook 14.00. -* TROPOLE 1 (Carnegielaan, 3456756): Frankie Johnny 14 00, 18.45, 21.30. METROPOL Dead again (16); 14.00, 18.45, f METROPOLE 3: Thelma Li (12); 18.45, 21.30. ma. di. do. 14.00. METROPOLE 4 Les an du Pont Neuf (12); 18.45, 21.30 rrf do. ook 14.00. METROPOLE 5: ces with wolves (al); 14.00, ODEON 1 (Herengracht 13, 3462400): Deceived (16); 13.45,1 21.30. ODEON 2: Hot shots 13.45, 18.45, 21.30. ODEON E Johnsons (12); 13.45, 18 45 1 ON 4 Don't teil mom (al); 13.45,1 21.30. HAAGS FILMHUIS: Za^ Proof, 19.30, 21.45. Zaal 2: Eu 19.30, 21.45. Zaal 3: 19.30, 21 45. ma. Bagdad cafe; ma 19.30. Th trified forest; di The adventure Robin Hood; wo. Jezebel; do. KINDERVOORSTELLINGEN AC 1De notenkraker; wo. METROPOLE 1: De reddertj^ kangoeroeland; wo 14 00 ME POLE 4 Fievel in het Wilde We wo. 14.00. wij vorig jaar vierhonderd gul den reserveerden voor een ty pemachine, werd dit bedrag door de gemeente op de subsi die gekort. Ooit heeft het colle ge een toezegging gedaan over de aanschaf van een computer, maar wij durven zo'n ding niet te kopen, bij de eeuwige subsi die-onzekerheid." De Huur ders Belangen Vereniging heeft de contributie dit jaar verhoogd van drie tot vijf gul den. „We kunnen niet aan de gang blijven" aldus Van der Tang. Woördvoerster Ellens van de Vrouwen Advies Commissie zegt te zijn gestraft voor zui nigheid. „Omdat we vorig jaar wat geld overhielden, worden we nu gekort". De Vrouwen Advies Commissie (VAC) be oordeelt woningontwerpen volgens toetstenen, die zijn op gesteld door het Landelijk Contact van VAC's. De com missie komt eens in de zes we ken bijeen om de ontwerpen - van de gemeente Alkemade en van Woningbouwvereniging Alkemade te beoordelen. Ook houdt de commissie enquêtes naar woonwensen. DIENSTVERLENING APOTHEKEN - De avond- diensten van de apotheken in del Leiden worden waargenomen dol apotheken die ook weekenddienst STICHTING KRUISWERK LEIDI Centraal kantoor: Schuttersveld 1 informatie: tel.: 071-120144 tij 08.30-17.00 uur. Uitleencentralftc pleegartikelen: Burggravenlaan> telefoon 071-121894. Geopend: 1 lijks 13.30-17.00 uur, donderdag t 19.00 uur. f ONGEVALl.ENDIENST ZIEKElfc ZEN LEIDEN Ongevallendiensl dag Academisch Ziekenhuis bet van dinsdag 13 00 u. tot woeii 13.00 u. (Diaconessenhuis poliL ken tel 155543, afdeling S.C.lP 175639) en van vrijdag 13 00 u t? terdag 13.00u. (Elisabeth-ziekenhjt De Geneeskundige Dienst Leicni verhuisd van de Roodenburgerstr Léiden naar de Cronesteinkade Leiden. VERENIGING BESCHERMING O BOREN KIND - Hulpverlening t gewenste zwangerschap voor mi en kind. Bel tel. 071-896309; 897762; 033-620244 (dit laatste mer is dag en nacht bereikbaar) BEZOEKUREN ZIEKENHUIZEN aconessenhuis: Bezoekuur dac van 14.30 tot 15.15 uur en 19.45 uur. Kinderafdeling dagelijk 10.30 tot 19.00. Niet meer dan tw< zoekers per patjënt. Op de special care kan men terecht v tot 11.00 uur en van 19.00 tot 19.3 Voordat de laatste twee afdelinge- zocht kunnen worden dient worden overlegd met de dienstdi verpleegkundige Sint Elizabet kenhuis: Volwassenen dagelijk; 14.00-14.45 u. en van 18.30-19. klasse-afdelingen ook 11.15-12. Kraamafdeling. dag. van 15.00-16) en van 18.30-19.30 u. en var 21.00 u. alleen voor vaders 1 klasse van 1115-12.00 uur. Gyna; gie/verloskunde/urologie 14.45 en van 18.30-19.30 uur. Kinj deling dag. 15.00-18.30 u. CCU bewaking) dag. van 14.00-14.301 van 19.00-19.30 u. Intensieve ging: dag. van 14.00-14.30 u. 18.30-19.00 u. Sport-Medisch centrum: Spreekuur ma. 19.30-21 in het St. Elisabeth-ziekenhuis. geest: Di. en vr. 13.00-14.30 11.00-12.00u. en 14.00-15.00u. klasse: de gehele dag. Jelgersi niek: Jongerenteam. za. e 17.00 u. Opname: werkdagen 17.45 u.; za. zo en feestdag. 11.30 en 14 00-16.30 u. Team A,| D: dag. tot 21 00 u. met uitzoni van behandeltijden en etenstijd! Academisch Ziekenhuis: Voor tiénten (behalve kinderen) zijn zoekuren als volgt: Dagelijks 15.00 u. en 18.30-19.30 u. Ave zoekuur afdeling verloskunde: 19.00 u. De Praematurenafdelingi ouders en familie is na overleg tiënten doorlopend bezoek n Bezoek aan ernstige patiënten.! neer aan ernstige patiënten dj pend bezoek wordt toegestaan hoofdverpleegkundige hiervoor Ie kaarten verstrekken. Kinder) zalen voor peuters, kleuters kinderen 15.15-17.00, babyz; boxenafdeling: volgens afspraak het verpleegkundig hoofd. Bez( den kinderafdelingen: voor oudel opgenomen kinderen na overlee verpleegkundig hoofd. Voor and;1 zoekers van kinderen: Keel-, r oorheelkunde en neurologie 15.00 en 18.30-19.30. Oogheellj en heelkunde: 14.15-15.00 er 19.00. Rijnoordziekenhuis: lijks 14.30-15.15 u. en 18.30-19j Extra bezoek hartbewaking: 11.30 u. Extra bezoek vaders kré deling: 19.30-20.30 u. Kinderal 15.00-15.30 u. alleen voor 18.00-18 30 u.

Leidse Courant | 1992 | | pagina 8