KNS daalt af naar afdeling MSV niet te stuiten i Van Weerde imponeert tijdens NK in Drachten Kulker wint Batavencross SPORT I 'iü A Nationale jeugdtitel voor Brenda Conijn m iORM DDA Yo CeidaeSouACWit MAANDAG 17 FEBRUARI 1992 [18 FEE Moeizame zege voor Ter Leede-dames SASSENHEIM - Het damesteam van Ter Leede had een moeilijke middag tegen het stugge Erica. Bovendien was de vorm niet groots bij Ter Leede, zodat het met een 1-2 overwinning van geluk mag spreken. Ter Leede gaf de eerste helft nauwelijks kansen weg. Maar Nathalie Geeris en Anette Beerendonk lieten mogelijkheden op de openingstreffer liggen, zodat de rust doelpuntloos gehaald werd. Na drie minuten spelen in de tweede helft keek Ter Leede tegen een 1-0 achterstand aan. omdat een Erica- aanvalster profiteerde van een verkeerde terug speelbal van Sandra Bakker. Een kwartier voor tijd maakte Nathalie Geeris gelijk né aangeven van Ka rin Goldstein. Nathalie Geeris maakte ook de win nende treffer, na knullig uitverdedigen van de Eri ca-defensie. Omdat concurrent Rijsoord verloor heeft Ter Leede haar koppositie verstevigd. Bassets uit bekerstrijd van Kalkeren kampioen van bowling Zuid West LEIDEN - Het rugbyteam van de Bassets is door de Oisterwijk Oysters uit de nationale bekerstrijd ge worpen. Op een goed bespeelbaar thuisveld bleven de Sassenheimers met 9-16 aan de verkeerde kant van de score. In de gelijkopgaande eerste helft openden de Oys ters via een break de score. De try werd niet gecon verteerd. Middels een penaltykick bracht Perry Noordermeer de spanning terug, 3-4. De Oisterwij- kers gingen na een tweede, geconverteerde try niettemin toch nog redelijk gerust de theepauze in. Ook in de tweede helft groeide Perry Noordermeer uit tot de man van de wedstrijd. Uit een scrum ging de vaste kicker van de Bassets goed door om met de conversie de stand vrijwel weer in evenwicht te brengen, 9-10. De Sassenheimers verzuimden een licht veldoverwicht te benutten, waar de Oysters van de kansjes via een kick en een dropgoal bekwaam profiteerden. LEIDEN Marius van Kalkeren is kampioen van bowlingvereniging Zuid-West geworden. Na zestien ga mes was zijn totaal 3128 pins (195,5 gemiddeld). Van Kalkeren was als derde de finale ingegaan. In de laat ste zes games bowlde hij 1215 pins om. In Holiday Inn kwam Kees Ple zier als winnaar uit de bus. Hij be haalde na zestien games een eindsco- re van 3001 (187,5 gemiddeld). Bij bei de toernooien waren de krachtsver schillen soms minimaal. In een aantal klasses werd de eindstand slechts door enkele pins bepaald. Bas Menken eindigde in Zuid-West op de tweede plaats met een score van 3081. Slechts vier pins meer dan Jan Kornet. Het duo Kornet/Menken be haalde bij de dubbels de eretitel door één pin meer om te gooien dan Jan Snik en Marius van Kalkeren. Jac ques Petit was in de klasse C/D de sterkste. Na negentien games behaal de hij een score van 3525 pins. Ellen Verdegaal eindigde bij de dames op de bovenste plaats. Bij haar gingen er na veertien games 2459 pins om. Tus sen de nummers twee en drie zat slechts een miniem verschil. Paula van Hemert behaalde een totaal van 2398 en Jacqueline Bergman scoorde een serie van 2393. In Holiday Inn nam René Zevenber gen de tweede plaats in met een totaal van 2959. Cock Blijleven gooide tien pins minder om. Bij de herendubbel in de A-klasse konden Louis Petitje- an en Bert de Mooy na acht games met de eer strijken. Gezamenlijk kwamen zij tot een totaal van 1492 pins. De nummers twee. Cock en Gert Blijleven bowlden slechts één pin meer om het duo Hak/Zevenbergen. De dames ontliepen elkaar ook nau welijks. Het verschil tussen winnares Anja Pieterse en Evelien Jansen was slechts twee pins. Het totaal van Pie terse was 2665. Nathalie Adams volg de met 2558 pins op de derde plaats. Eindstanden Zuid-West: Heren A/B (16): le M. van Kalke ren 3128, 2e B. Menken 3081. 3e jl 3077; Heren C/D (19): le J. Petit Smid 3496. 3e R. Ouwerkcrk 34901 (14): le E Verdegaal 2459. 2e P. 2398, 3e J. Bergman 2393, Hereni le J. Kornet/B Menken 1507. 2e .fl van Kalkeren 1506, 3e J Kuiken/W 1 1439; Damesdubbel (8): le Verdegaal 1368, 2e J. Bergman/H 1 1350, 3e H. van de Werf/I. GravenkaJ Holiday Inn: Heren (16): le K Ple^ 2e R. Zevenbergen 2959,3e C. Blijle^ Dames (16): le A. Pieterse 2665, 2e 2663, 3e N Adams 2558, HerenduL le L. Pelitjean/B. de Mooy 1492, 2e ven/C. Blijleven 1431,3e P. Hak/R gen 1430; Herendubbel B (8): le J ker/J. van de Wijngaard 1360, 2e R. Visser 1264. 3e J. Bidde/F Damesdubbel (8): leC Visser/E. Jam 2e N. Adams/J. van Egmond 1285, terse/M. Roedoe 1240. Cari bi Ambl LEIDEN De eerste be slissingen wat betreft de korfbalclubs uit de Leidse regio zijn twee speeldagen voor het einde van de zaal competitie al gevallen. Tempo werd vroegtijdig kam pioen van 3L door een 20-10 zege op Zwijndrecht én de on verwachtse nederlaag van naaste achtervolger Bolnes. KNS verdween ook uit de der de klasse, maar dan naar de af deling. De Oegstgeester club, wier voortbestaan onzeker is, verloor bij Succes voor de elfde keer, ditmaal met fatale afloop. Fides Pacta en Velocitas waren de enige degradatiekandida ten die dit weekeinde punten paktenTOP - DKOD werd uit gesteld. De Danaïden miste de inspira tie en de schotvaardigheid om koploper Allen Weerbaar in verlegenheid te brengen en verloor na 4-10 bij rust afgete kend met 11-22. Heiko Locher (4), Eric Kromhout, Enrico Mud (2) waren aanvallend nog het beste op dreef bij de thuis club, waarbij Juul Albering Barbro Heyman verving, die bij de Nederlandse junioren op de bank zat in de interland te gen België. Noch Fiks noch SDO (K) was echt op dreef en dat verklaart waarom er in de eerste twintig minuten van de tweede helft slechts twee goals vielen (12-9 en 12-10). Matthijs de Visser en Theo Vreeken maakten vervol gens hun derde en vierde doel punt en hoewel de bezoekers nog driemaal scoorden, kon den zij een 16-13 nederlaag én degradatie niet meer ontlopen. In zeven minuten tijd verloor De Algemene het duel met HKV, dat van 12-12 via 14-16 naar 15-18 doorliep. De ploeg van Cor Gravekamp, die zon dag de gestaakte thuiswed strijd tegen Diamco afmaakt, kwam door strafworpen van Algred Lambooy, goed voor vijf goals, en invaller Perry Ve- nema niet verder meer dan 17- 18 verlies. „Het was een stugge wedstrijd met mager veldspel, maar er werd wel fel gespeeld", typeer de trainer Nelis Vaane van Fi des Pacta de uitbeurt bij Achilles. Zijn achttal stond tot 7-5 steeds twee punten achter, totdat topschutter René van der Vooren (3), Bettina Buik stra en Sander de Haas met 7-8 voor een verrassende ontkno ping zorgden. Halverwege de tweede helft kwam Pernix bij Kinderdijk door Robin Arnoldus en Cas per de Rooy op 12-12, nadat zij voordien steeds tegen een ach terstand had gevochten (6-1, 10-7 rust en 12-10). De hekke- sluiter van 1G kreeg toen ech ter drie goals op rij tegen en kon ook met invallers Tanja van Sluis en Jeroen Waayen- berg dit verschil niet meer goedmaken: 17-15 verlies. Zuiderkwartier had bij koplo per Victoria door Erik van Lunteren (3), Saskia de Roode, Kitty de Wit, Martin Verhorik (2) en invaller Markt Zierikzee tot 5-10 een ruime voorsprong, maar was vervolgens uitge schoten: 14-10. Het achttal van Henny Piket, die voor één jaar bijtekende, verloor bovendien ook nog een punt, doordat de protestcommissie een protest van Waterland toewees en de 18-18 uitslag in 18-19 wijzigde. Crescendo had veel moeite met degradatiekandidaat Ac tief, dat in de voorgaande duels toch elf punten minder had verzameld. De Leidenaars misten twee basisspeelsters en drie strafworpen en wonnen na 7-8 dank zij topscorer Peter van Leeuwen (4), Wijnand Al berts en Peter Baak krap met 10-9. KNS raakte bi Succes duide lijk geïmponeerd door de irri tante tegenstanders en toe schouwers en liet in totaal vijf strafworpen onbenut. Coach René Kooien, die volgend sei zoen GKV (Hg) zal trainen, no teerde in de rust 4-4 door Hans Kooien (2), Carmen Zitman en Maarten Tideman en daarna was enkel Karin Bink nog eens trefzeker in het 12-5 verlies, dat gelijk degradatie naar de afdeling betekende. Tempo heeft in stijl het kampi oenschap van 3L veroverd, want tegen Zwijndrecht werd LEIDEN De dames van MSV blijven winnen. Nu was het Lions uit Amstel veen dat aan de daden drang van de Noordwijk- sen ten onder ging (48-59). Luba Leiden weet even min van ophouden. Lei den versterkte de tweede positie op de ranglijst door gemakkelijk te winnen van Tonego (75-105). MSV lijkt het onmogelijke te presteren. Coach Rick Dries- sen die de truccendoos volle dig moet opentrekken om überhaupt een team op de been te brengen zijn de trotse lijstaanvoersters van de dames promotiedivisie. Tekenend voor het niveau van het dames basketbal of voor de kwaliteit van de smalle Noordwijkse se lectie? Rick Driessen houdt het graag bij dat laatste. In Re- nate Sluijs heeft hij immers de beste spelverdeelster die op de Nederlandse velden rondloopt en tegen Lions bleek dat ook met een minder op drift zijnde Sluijs de rest van het team kan winnen. Sluijs werd in Amstel veen doorlopend met een dub bel teaming geconfronteerd. Haar score-inbreng viel daar door wat terug. Zij was 'slechts' goed voor 11 punten. Tineke Vos (15 punten) en Ca roline van der Salm (20 pun ten) profiteerden van de aan dacht die Sluijs kreeg en van de ruimte die Lions hen daar om noodgedwongen bood. Coach Martin Feitsma had naarmate de wedstrijd vorder de weinig goede woorden over voor zijn team, dat de gehan teerde tactiek met de rust nog wel zag bekroond met een voorsprong (31-24). Na de pau ze stond Lions al snel op ver lies. Rick Driessen over die ommekeer in de wedstrijd: „We kwamen moeilijk in onze aanval die eerste helft. Dan moet je het over een andere boeg gooien. Ik heb daarom gezegd dat we keihard moes ten gaan werken voor de winst en het vanuit de verdediging moesten gaan winnen. Dat is uitstekend gelukt" De eindstand van 49-58 beves tigt de woorden van Driessen die met zijn team de eerste plaats stevig in handen houdt. Desondanks lijkt het vasthou den van die toppositie een steeds zwaardere opgave te worden. Driessen beschikt over zes speelsters die om uit eenlopende redenen voor de wedstrijden regelmatig tot vijf worden uitgedund. Tegen Lions ontbrak bijvoorbeeld Marjolein ter Laak vanwege een wintersportvakantie, ter wijl Yvonne Zwaan ziek aan de wedstrijd begon. Christa van Schie had de ondapkbare taak het gat te mogen opvullen, het geen zij overigens naai ren deed. Voor de kc weken staat er verlof; programma voor Renal en Caroline van der Sal de op vakantie). Hoe D dat gaat opvangen weet niet. „We zien wel, m( ons best kunnen doen", haalt Drie schouders op. Hij hoi steeds vast aan het kaï schap. De heren van Luba Lei wezen andermaal hui door in Haaksbergen twijfel te laten bestaan winnaar in de wedstrij Tonego. Leiden liet vi zwakkere broeder in d< tiedivisie weinig heel stand 75-105. Door hef van Locomotief nemei sen op een hoge eini ring (tweede plaats) ve voor Leiden. In de dames eredivisie i deelnemer in de deg poule. Maar Lisse is d een maatje te groot genstanders daarin. Ii den werd zaterdag Ak: veegd'. Eindstand dames van Grasshop] ben in de winnaarspoi problemen om te wi: vijfde plaats lijkt nahi tegen 'concurrent' Haaksbergen nu defin hoogst haalbare. Coa Wallaart mag dat zon< als een beloning zien goede werk in Kat wij ai :G-min uiteer ai imn Mir vei in Zi s d jEy,r: XH P - he kk T° ft- Idoor PETER KLEIN met 20-10 de grootste zege van dit succesvolle seizoen be haald. Erik Pons (5), Marjan' Wielinga (3), Martijn Hooyer (2), Joke Boot, Arianne Ver- weij, Ronald Drieduite en Pa trick Niemeijer zorgden na eenenveertig minuten voor 14- 5, waarna een inzinking volgde (15-10). Coach Nico Oskam hoefde echter geen wissel te plaatsen, omdat zijn volgelin gen in de slotfase weer zuiver aanlegden. „Na de nederlaag tegen Juliana in de eerste wed strijd is de ploeg als een trein gaan lopen. Ik denk dat wij in de tweede klasse ook best hoog kunnen meedraaien", oordeel de Oskam over zijn ploeg, die op weg naar de titel maar drie punten verloor waaronder één in de uitwedstrijd tegen het zelfde Zwijndrecht. Voor Velocitas is de ergste de- gradatie-kou uit de lucht, nu er met 11-12 van.DES werd ge wonnen. Jetske Goudsmit, Steven de Ronde (2), Femmy van Nieuwkoop en Ron Goud smit leken na 5-5 met 8-11 al de beslissing geforceerd te heb ben maar uiteindelijk moest invaller Paul Meeburg met 10- 12 de vijandelijke opmars nog een halt toeroepen. NIEUWEGEIN/LEIDEN Brenda Conijn veroverde in Nieuwegein de nationale jeugdtitel tot en met achttien jaar. In de eindstrijd rekende de Lissese badmintonspeelster met de gamestanden 11-6 en 11-5 af met Lilian Refwutu. In het gehele enkelspeltoer- nooi bleef Brenda Conijn zon der gameverlies. Zaterdag werd onder het toeziend oog van Arjen van Veldhoven, de trainer van haar Haagse com petitieclub Dropshot, na een bye in de eerste de moeilijke tweede ronde tegen Christel van der Laan met 11-7 en 11-9 tot een goed einde gebracht. De als eerste geplaatste Conijn was daarna in de kwartfinale tegen Mijnie de Graaf en de halve finale tegen Sandy Bruil een klasse apart. Met vriendje Jeroen van Dijk, nationaal kampioen bij de mannen, op de coachbank kon het in de eindstrijd dan ook niet meer misgaan. De zeventienjarige Brenda Co nijn, die in 1978 het nationaal kampioenschap in tot en met veertien jaar veroverde en twee jaar daarvoor Analiste in de jongste leeftijdsgroep was, handhaafde bij de jeugdtitel- strijd de traditie jaarlijks de dubbelfinale te bereiken. Met gelegenheidspartner Van der Laan werd verloren van Sylvia Franssen en Selma Linders. Drie keer zilver voor Leidse atle Idoor GERT VELTHU Th foelt v FC LEIDEN- De Na indoor kampioer pen atletiek hebbei gio Leiden slech medailles opgelevi de senioren. Ruu Maurik en Joost kwamen net te ko de titels op de horden en de 1500 terwijl Yvonne vai met nog minder naast,het zilverig] de 400 meter, er wel voor C juni grid van Wely op di ter horden. v r ■7iïv 'STV z.i h ST R IS Me :o's d ENLANC ENLAND UVS-jeugd kansloos tegen Heerenveen LEIDEN Het. landelijke jeugd-team van Quick Boys behaalde door een sterke twee de helft een zege op RVC: 3-2. UVS moest de meerdere er kennen in Heerenveen en Noordwijk verloor van AFC Quick Boys - RVC 3-2 (0-2) Quick Boys startte zwak. Bij rust keek het dan ook tegen een 0-2 achterstand aan. De tweede helft hervonden de Katwijkers zich echter en werd met meer agressie gespeeld. Ronald van Dijk bracht de hoop terug: 1-2. Na aangeven van Jasper Verdoes trok Albert van Egmond de stand gelijk. Quick Boys rook dat er meer in zat en ging op jacht naar de winnende treffer. Die kwam er toen Albert van Egmond een voorzet van Pieter van de Lin de bekwaam afrondde: 3-2. UVS - Heerenveen 0-3 (0-2) Al na een minuut nam Heeren veen de leiding. UVS deed hierna wel alles om zich terug in de wedstrijd te vechten, maar dat bleek tegen de sterke Heerenveense tegenstander, die met twee Poolse jeugdin- ternationals speelde, niet zo makkelijk. Vandaar dat Heer enveen een terechte 0-3 over winning behaalde. AFC Quick - Noordwijk 1-0 (0- 0) Ondanks dat Noordwijk met veel inzet speelde, heeft het de opgaande lijn die de laatste weken was ingezet, niet kun nen doortrekken. Voor rust liet Johan Hulzebos een mooie kans liggen op de openings treffer. Na rust was het Amers- foortse AFC Quick iets sterker. Tien minuten voor tijd drukte het dit uit in een treffer: 1-0. Dit bleek het winnende doel punt te zijn, want David van de Ploeg kon uit kansrijke positie niet gelijk maken. In blessure tijd werd Piet-Leen Deyl na een overtreding het veld uitge zonden. LEIDEN— De eerste AA drink Bataven cross op het landgoed Duinrell is een succes geworden. Hoewel elke eersteling voor (kleine) verbeterin gen vatbaar is waren de organisatoren heel tevre den. Han Kulker en Regi-' na van Duyijn maakte de strijd ook sportief een suc ces door de beide senioren races op hun naam te brengen. Na een drie jaar durende aan loop kwam Bataven zaterdag met haar eerste cross op het landgoed Duinrell op de prop pen. Een zware test met het oog op het Nationaal Kampi oenschap was de bedoeling en dat lukte. Veel rul zand vaak direkt gevolgd door kleine ge mene hellingen en weer zand. Geen enkel moment om te her stellen dus. Toch was er na af loop slechts lovend commen taar met betrekking tot het parkours. Zoveel zelfs dat Ba taven voorzitter John van Haasteren steeds meer hardop ging denken aan een nationaal kampioenschap. Voor de orga niserende vereniging Bataven werd hun eerste cross, ver noemd naar een sportdrank, ook sportief een succes. Bij de dames won Regina van Duijn door na een spannende'strijd met Anne van Schuppen uit Den Haag op de streep de eer ste plaats te pakken. Bij de heren kwam het suqces via Han Kulker die halverwege de strijd het initiatief van Erik Punt (FSTC) overnam en met clubgenoot Jan Dirk Hazele- ger aan de haal ging. Met nog anderhalve ronde te gaan. moest Hazeleger de lichtvoeti ge Kulker laten gaan om hem niet meer te kunnen bedrei gen. Hazeleger hield wel ruim voorsprong op Erik Punt die weer gevolgd werd door Jaap van Duijvenvoorde. Opvallend sterk was het optreden van Fred Sluys die met een zesde plaats gekende namen als Theo van der Veer (zeven) en Jo Ferket (acht) voorbleef. In zijn eerste wedstrijd na zijn te rugkeer naar Holland lAvam Jan Jansen tot een keurige tiende plaats. Bij de veteranen wareri er drie mannen die de aandacht trokken Winnaar Rob Holtkamp vanwege de enorme snelheid die de Sparta atleet aan de dag legde. Met 38.19 minuten had hij lieft twee en een halve minuut voorsprong op de tweede man die indruk maakte. Arie van Tol startte zoals we gewend zijn van hem: als een speer. Dit keer echter bleef hij hard door lopen en werd de Wassenaarse schoonmaakexpert fraai twee de. Mede Bataaf Martien Hoogenboom werd door een sterkle laatste ronde derde, voor Gerard Tas uit Delft. De derde topper was Willem Ra- vensbergen. Met 62 jaar veruit de oudste finisher. Met een vijfde plaats veruit te snel voor mannen die 10, 15 en zelfs 20 jaar ouder zijn. De korte cross van de heren werd pen over winning voor de Tilburger Gerben IJpelaar voor de sterk lopende Cor Brandwijk van Holland. Michel Versteegen scoorde bijna hetzelfde resul taat als zijn jonge zusje. Met een derde plaats liet de Bataaf zijn oude glansvorm weer even zien. Joost la Lau had slecht genstanders op de 150 macht waarvan eigenlijk maa yolkinc rieuse. Leon Haan had ijmumt eerder al de titel op de id het v ter gepakt zodat La I ddengi terecht titelkansen t|den in Samen bepaalden daad de wedstrijd, wa Lau in de laatste me loop va niet voorbij de Ape arden i kon komen: 3.51.22 imogeli om 3.51.29 minuten. .Midda meter horden was R( jeveer Wit op grond van de sen we seizoenstijden de tot n maar zoals zo vaak le "aar 'n nale van dit nummer r ddengi wedstrijd houthak kt ^oe vr'l horden lopen. Robert bleek inderdaad de be ker (8.02 seconden). Van Maurik waarschij iets teveel hordenlo (8.05 seconden). TOR OND PORT EN Han Kulker lijkt hier de dans te leiden en zal even later defintief toeslaan in de eerste AA drink Bataven Cross. FOTO'ANDRÉ VAN HAASTEREN en avond: LEIDEN LZ-zwemmer Antoine van Weerde heeft zijn zinnen op Barcelona gezet en laat zich hiervan niet van de wijs brengen. De gedreven schoolslag specialist pakte tijdens de NK in Drachten op de 100 meter een bronzen plak en scherpte zijn persoon lijk record goed aan. Zijn bronzen tijd was een in drukwekkende 1.02.25. Of van Weerde de Olympische Spelen daadwerkelijk zal ha len valt te betwijfelen, maar zijn tomeloze inzet is in elk ge val te prijzen. Van Weerde is ei genlijk geen 100 meter man, op de dubbele afstand heeft de landelijke zwemtop meer te duchten van de Voorschote naar. Komend weekeinde staat de 200 meter schoolslag op het programma en dan kan Van Weerde zijn visitekaartje wer kelijk afgeven. In de series van de 100 meter bleef de LZ-er nog buiten de prijzen, maar in ae A-finale vloeide zijn adreali- ne rijkelijk. Van Weerde moest slechts Dekker (1.00.90) en van Rijn (1.01.64) voor zich dulden. Met zijn prestatie geeft van Weerde een goed beeld van het eerste weekeinde van de NK voor de Leidse zwemwereld. Er is alom tevredenheid. LZ- zwemster Natasja Sierag pakte op haar eerste NK-optreden drie gouden medailles en één zilveren. Sierag, klein van stuk maar ozo dapper, pakte op de openingsdag goud op de 400 meter wisselslag in 5.14.09. Zijl/LGB-ster Jorien Kleywegt werd hier derde in 5.23.57. Sie rag zette haar zegereeks voort op de 200 meter rug in 2.29.13. Haar derde gouden plak griste zij weg voor de concurrenten op de 200 meter vlinder in 2.31.38. Op de slotdag van het eerste weekeinde sloeg de jongste LZ-afgevaardigde bij na opnieuw toe, maar bleef hier op de 400 meter vrij in 4.42.17 slechts met zilver ach ter. Zijl-zwemster Wendy Tim mermans veroverde brons op de 400 meter wisselslag in 5.20.91. Deze positie was even eens weggelegd voor Stefan van Iterson op de 1500 meter vrij in 18.09.36. Bij de heren pakte Zijl-senior Chester Marsman op dezelfde slopende afstand zilver in 16.06.17. EJK- gangster Fleur Bakker dook wederom ruim onder de mi nuut op de 100 meter vrij. Zij liet de klokken stilstaan op 58.88. Christian Fisher is ook zo'n een enorm zwemtalent. Sieverding voorziet iets moois als zijn capaciteiten volledig tot uiting kunnen komen. Vooralsnog lopen geest en li chaam keurig in de maat bij deze zwemmer. Op de 100 me ter rug dook hij onder de mi nuut. Zijn 59.42 was goud. Fis her's uitstekende harmonie uitte zich ook op de 200 meter wisselslag. Hij scoorde een uit stekende 2.10.60. De ranke Ro bin Sprinkhuizen, die zich fy siek goed ontwikkeld, dook op de 100 meter rug eveneens on der de minuut. Zijn 59.20 was goed voor brons. Wendy Tim mermans behaalde andermaal brons. Ditmaal op de 200 meter in 2.27.10. Fleur Bakker tikte op de 400 meter vrij aan in een bronzen 4.27.86. Dennis Schouten toonde zijn kunnen op de 100 meter school in een zilveren 1.08.24. Zuur Voor Yvonne van haar eerste grote wed: der het bewind van F phal een i slechts een bronzen de reeks gouden en van voorgaande edit lerdag toegevoegd. Op de 41 ebruari i ging ze als een van d yQng 5 de finale in, maar r jq y Greta Tromp haar erkennen. Zuur was e verschil met Esther U (|)ejc]c die 0.01 seconden v het zilver greep. Op d ter kwam Van Dorp in «AA&it I tot een vierde plaat prestaties zonder waren er voor Perry in de hinkstapbak 1 Engwegen met de ko an van den Barselaar de zijn record op de tot 22.82 secopnden. I lijktijdig gehouden k schap voor de bleek Ingrid van Wel Spartaan bijna de bei op de 60 meter hor 9.51 seconden werd z serie tweede achter GEN Verp ipettis Oltshoorn. In de fina ime R revanche op de Be door met 9.56 second* conde het zilver te gri ADVI li- onge Ber,

Leidse Courant | 1992 | | pagina 20