j Uit J2ZF Zend uw werk in voor een Onderscheiding met Aantrekkingskracht HE TECHNISCH-COMMERCIEEL MEDEWERKER M/V financieel medewerker (m/v) LANDBOUWSCHAP MEDEWERKER GEBRUIKERSONDERSTEUNINGM/v TU Delft Harmsen c.s. ADMINISTRATEUR m/v analist/ programmeur [m/v] produktie- begeleider [m/v] KOMT UIT,' doktersassistent(e) \A ERVAREN INTERCEDENTE (m/v) -nr» LEIDSE COURANT ZATERDAG 1 FEBRUARI 1992 Bij personedswerving draait het om de aantrek- êkingskracht van onderscheidend werven. Die aan trekkingskracht immers is van grote invloed op de respons Niet alleen in kwantitatief opzicht, maar l even goed in kwalitatieve zin SJP zet zich ieder jaar JL. opnieuw in vix>r het bevorderen van creatief werk Voor onderscheidend werk dus, in de ruimste zin van het woord. In tekst, vormgeving én effectiviteit. Drie verschillende jury's zien uit naar uw inzending. Een vakjury, een cffectivitcitsjury en een speciale doclgroepjury. Deze laatste beoordeelt dit jaar inzendingen uit de sector financieel/cconomisch/administratief op HBO+ niveau. Misschien vraagt het wat moed om werk in te zenden Maar een Magneet met zoveel aantrekkingskracht laat toch niemand graag aan zich voorbij gaan? Dus bel het secretariaat van SJP (020-6386691) en vraag om deelname-formulieren. l w inzending (inclusief het vereiste aantal kopieën) dient uiterlijk donderdag 20 februari binnen te zijn De kunst van het werven Pennmga B V is een internationaal georienteerde technische handelsonderneming Wi| hebben de ex clusieve vertegenwoordiging binnen de Benelux van een aantal gerenommeerde merken op het gebied van metaalbewerkingsmachines voor spaanloze ver- vorming alsmede de vertegenwoordiging van fabrikan- «C, ten van spangereedschappen, slangen, nippels en toe- behoren Wij leveren aan ondernemingen die ondermeer werkzaam zijn in de volgende bedrijfstakken, luchtvaart, scheepsbouw, aut industrie, rijwielindustrie, machine- en apparatenbouw, .meubelindustri huishoudelijke apparaten enz In ons bedrijf, gevestigd op Industrieterre Lansinghage te Zoetermeer. werken tien enthousiaste jonge mensen n zoeken wi| die na een inwerkperiode zelfstandig moet kunnen functioneren. Tot de taken en verantwoordelijkheden behoren het zelfstandig onderhou den en uitbreiden van contacten met enerzijds onze afnemers en potentië le cliënten, anderzijds de buitenlandse leveranciers. De opdrachten die hieruit voortkomen dienen zelfstandig verwerkt en begeleid te worden. Om deze functie goed te kunnen vervullen verwachten wij van de kandidaten: een opleiding op HBO-niveau (HTS-Wtb met sterk commerciële affiniteit dan wel HEAO-CE met sterk technische affiniteit); uitstekende communicatieve vaardigheden; de wil om in een klein, hecht team te werken; goede spreek- en schrijfvaardigheid in Duits en Engels; Commerciële ervaring, bij voorkeur opgedaan binnen de branche, Het Landbouwschap zoekt voor de Financiële Afdeling van het secretariaat van de Stichting Gezondheidszorg voor Dieren een op SPD/HEAO (B/E) niveau, bij voorkeur met enige jaren ervaring en belangstelling voor het werk in de beleidssfeer. Het secretariaat verricht als uitvoerend orgaan van het Bestuur van de Stichting Gezondheidszorg voor Dieren landelijke taken op het gebied van de organisatie en coördinatie van het werk van de regio nale Gezondheidsdiensten voor Dieren respectievelijk van de Gezondheidsdienst voor Pluimvee. De functionaris zal in een klein team van medewerkers ondersteuning verlenen aan het Hoofd Financiële Zaken bij de beleidsvoorbereidende en uitvoerende taken. Ervaring rnet geautomatiseerde gegevensverwerking is hierbij van belang. De werkzaamheden zijn zeer gevarieerd en kunnen onder meer omvatten: (mede)verzorgen van (deel)boekhoudingen; (mede)opstellen van (geconsolideerde) jaarrekening en begroting: analyseren van begrotingen en jaarrekeningen: ondersteuning verlenen bij het opstellen van beleidsvoornemens. Gegadigden dienen bereid te zijn zich in Den Haag of omgeving te vestigen. Een psychologisch onderzoek kan tot de selectieprocedure behoren. Leeftijd: tussen 25 en 55 jaar. Het'salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de betreffende verordenin gen van het Landbouwschap. Informatie over de functie kan worden verkregen bij het hoofd van de Financiële Afdeling, de heer T.C.C.M. Oomen, telefoon (070) 5 54 71 70. Sollicitaties voorzien van een levensbeschrijving kunnen binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad worden gericht aan de Afdeling Personeelszaken van het Landbouwschap, Postbus 85816, 2508 CM Den Haag. HET BUREAU VAN DE UNIVERSITEIT, Dienst Informatie Ontwikkeling, afdeling Technische en Gebruikersondersteuning. Het Bureau van de Universiteit staat het College van Bestuur ambtelijk terzijde bij de uitoefening van diens taken, mede ten behoeve van de Universiteitsraad en andere bestuurlijke is belast met de uitvoering van I op het gebied van onderwijs en onderzoek, personele en financiële en materiële zaken. stuurli|ke orgar ïen en de voorbereiding en n het centrale beleid ALGEMENE INFORMATIE De Dienst Informatie Ontwikkeling maakt deel uit van het Directoraat Fmancièn en Informatie bij het Bureau van de Universi teit. De Dienst ondersteunt enerzijds het bestuur van de instelling en anderzijds de faculteiten en overige beheerseenheden met adviezen over informatievoorziening en -ontwikkeling. Ook verzorgt de Dienst systeemontwikkeling, werkt ze mee aan ontwikkeling van de infrastructuur en ondersteunt en verbetert ze het gebruik van informatiesystemen Bij de Dienst zetten twintig professionele medewerkers zich in voor de ontwikkeling en ondersteuning van de administratieve informatisering en auto matisering van de Universiteit. De afdeling Technische en Gebruikers ondersteuning maakt deel uit van de Dienst Informatie Ontwikkeling. De vijf mede- werk(st)ers ondersteunen de gebruikers van PC- en mainframe-applicaties o.a. door directe ondersteuning, het organise ren en geven van cursussen en workshops en het maken van gebruikersdocumentatie. FUNCTIE-INFORMATIE: U biedt de gebruikers directe ondersteu ning. Daarnaast zult u zich in de komende penode vooral richten op het ontwikkelen van een gestructureerde programmatische ondersteuning in de vorm van workshops en cursussen. Een belangnjk deel van uw werk zal bestaan uit het bijdragen aan het opzetten en uitvoeren van een samenhan gend programma steuning. DE TECHNISCHE UNIVERSITEIT PROFIELSCHETS: U heeft een opleiding op HBO-niveau plus kennis van en eventueel ervaring met het opzetten van opleidingen en de begeleiding van gebruikers van geautomatiseerde sys temen. Goed ontwikkelde communicatieve en sociale vaardigheden en didactische kwaliteiten zijn onmisbaar. U kunt zelfstan dig maar ook in teamverband werken en weet snel inzicht te verwerven in de diverse operationele bestunngssystemen. GEBODEN: Salariënng volgens rijksregeling, afhankelijk van opleiding en ervaring. Het salaris bedraagt maximaal 5.627,- bruto per maand. Directe opneming in het pensioen fonds. PROCEDURE: De Technische Universiteit Delft wil graag meer vrouwen in dienst nemen. Daarom worden zij nadrukkelijk uitgenodigd te solli citeren. De TU-wervmgs- en selectiecode is INF0RMA1 Nadere inlichtingen kunt u verkrijgen bij ir. C.L. van Mil, hoofd Dienst Informatie Ont wikkeling, telefoon 015-784579/781988. SOLLICITATIE: U kunt uw schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen richten aan het Bureau van de Uni versiteit. sectie Personeel Organisatie, Julianalaan 134, 2628 BL Delft, onder vermelding van vacaturenummer BU 9121/1042 in de rechterbovenhoek van de bnef. 12 faculteiten Er studeren 13.000 studenten en er werken bi|na 5.000 men sen. Ruim 80 vakgroepen geven onderwijs en ver richten wetenschappelijk onderzoek Daarnaast is er het Bureau van de Universiteit en een aantal centrale diensten, zoals de Bibliotheek, het Rekencentrum, de Centrale Werkplaats, de Centrale Elektronische Dienst en het Facilitair BEDRIJFSADVISEURS Harmsen c.s. Bedrijfsadviseurs is een samenwerkingsverband van specialisten op het gebied van bedrijfsadvisering. De organisatie maakt deel uit van de HKC GROEP. De HKC GROEP behartigt de belangen van hoofdzakelijk middelgrote en kleine ondernemingen, vrije beroepsbeoefenaren, stichtingen en verenigingen op tal van gebieden, variërend van accountancy, fiscale en juridische zaken, organisatie- en bedrijfsadviezen tot specifieke automatiseringsbegeleiding en adviezen op dit gebied. Vestigingen in Vleuten, Gouda en Maarssen. Een van onze relaties, gevestigd te Leidschendam is een groothandel in vlees met een degelijke opvatting van dienstverlening! In verband met de verdergaande groei van het bedrijf zijn wij op zoek naar een: Deze functionaris is verantwoordelijk voor de gehele administratieve organisatie en heeft de leiding over de administratie. Het werk in deze veelzijdige functie komt in hoofdlijnen neer op: het opzetten en coördineren van de administratie in al haar facetten; het samenstellen van periódieke rapportages en het verzorgen van de daarbij behorende analyses; het bewaken en de verdere uitbouw van de administratieve organisatie. Voor een goede vervulling van deze functie dient U te beschikken over: het diploma H.E.A.O. (Bedrijfs administratie) of S.P.D., danwel een opleiding op vergelijkbaar niveau; relevante ervaring in een soortgelijke functie; affiniteit met automatisering. De juiste persoon wordt een uitstekende honorering geboden met passende secundaire arbeidsvoorwaarden. Spreekt deze functie U aan? Wij zullen U graag in een vertrouwelijk gesprek nader informeren. Uw schriftelijke reactie kunt U richten aan: Harmsen c.s. Postbus 1638 (Bisonspoor 5005) 3600 BP MAARSSEN t.a.v. Dhr. J. Speld HBG, Hollandsche Beton Groep nv. is een Europese bouwgroep. die internationaal projecten realiseert. HBG bestaat uit zelfstandig opererende groepsmaat schappijen, die elk hun eigen specialismen hebben en werkzaam zijn in meer dan dertig landen HBG beschikt over een uitgebreide reeks computerpro grammatuur bestaande uit host-computers, mid-range computers en pe's, Een internationaal datacommunicatie netwerk zorgt voor de uitwisseling van gegevens en de beschikbaarheid van informatiesystemen op de verschil lende werkplekken De gebruikers staat een groot aantal applicaties ter beschikking op verschillende toepassingsgebieden, zoals financiële administratie, projectplanning en -bewaking, personeelsmanagement, logistiek, CAD, bouwtechnische berekeningen en marketing. De applicaties zijn voor een belangrijk deel standaardpakketten die door de afdeling Information Technology Services (ITS) worden geïmple menteerd en ondersteund. Daarnaast worden op alle hardware-platforms ook applicaties ontwikkeld Hierbij wordt gebruik gemaakt van moderne database managementsystemen en ontwikkelgereedschappen De afdeling Information Technology Services (ITS) van het hoofdkantoor te Rijswijk levert een breed scala aan produkten en diensten op het gebied van informatie technologie. De groepsmaatschappijen van HBG in binnen- en buitenland vormen de klantenkring Binnen de afdeling Information Technology Services zijn vacatures voor de functies Voor de vervulling van de vacature analist/programmeur wordt gezocht naar een medewerker met ruime ervaring in het ontwikkelen van informatiesystemen in een PC- en PC/LAN-omgeving. ITS gebruikt in deze hardware omgeving Clipper als ontwikkeltool Beheersing van de Engelse taal is vereist Beheersing van Frans is een pré Voor de vervulling van de vacature produktiebegeleider wordt gezocht naar een medewerker met ervaring in produktiebegeleiding in een MVS-omgeving (IBM) De kandidaat dient een flexibele instelling te bezitten en ge motiveerd te zijn om de klant in een sterk veranderende omgeving, een optimale dienstverlening te bieden Een beperkt deel van de functie zal bestaan uit operationele- taken tijdens de dagdienst. Beschikbaarheidsdiensten (als produktiebegeleider) tijdens de avonddienst vormen een onderdeel van de functie Een basisopleiding op minimaal MBO-mveau is gewenst Beheersing van de Engelse taal is vereist Voor nadere informatie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met: drs L van Berkum, telefoon 070 - 315 25 57, yoor de vacature analist/programmeur of ing F. Husen, telefoon 070 - 3 15 25 15, voor de vacature produktie begeleider Uw schriftelijke sollicitatie, onder duidelijke vermelding van de functie waarnaar u solliciteert, kunt u sturen aan het Hoofd Personeelszaken van Hollandsche Beton Groep nv, Generaal Spoorlaan 489, Postbus 812280 AB Rijswijk j DE NIEUWE I Wij zoeken voor onze huisartsenpraktijl per 1.4.'92 een tweede, gediplomeerde voor 31/2 dag per week Gaarne schriftelijke sollicitatie voor 15. Marielène van der Velden/Hans Nobel Mandenvlechter 10b 2401 JK Alphen a/d Rijn M IJM Moi om had syst< twin Mors 1835 Marl teleg over werd gen. ter 8 boort miss i satell Oud- gert t tijd. kort gang DeH grafis vesan dio H 'SriUNPUNT wjmi/GPPS Het Steunpunt Vrijwilligers zoekt een voor 20 uur per week voor de functie van bemiddelaar in de vrijwilligers- De bemiddelaar heeft onder andere tot taak: - werven van vrijwilligers; - acquisitie van vacatures; - het bemiddelen van de vrijwilligers; - het verstrekken van informatie en voorlichting. Wij vragen: - enige jaren ervaring als intercedente; - de basiscursus S B U - affiniteit met vrijwilligerswerk; - beschikbaarheid in de middaguren; - een zelfstandig en creatief persoon. Wij bieden: - een zelfstandige en uitdagende functie; - goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden - salaris van 2.870.- tot maximaal 3.920.-; per maand op full-time basis. Informatie kan worden verkregen bij mevrouw M. J. Hillenaar; telefoon: 070-346.95.24. Stichting Haags Steunpunt voor Vrijwilligerswerk, Mauritskade 57, 2514 HG Den Haag (o.v.v. „vacature") Sollicitatiebrieven dienen uiterlijk 12 februari 1992 in ons bezit te zijn. De directie van de stichting SDB wordt thans gevoerd door een algemeen directeur en een| directeur. Op dit moment is een procedure gaande tot uitbreiding van de directie met een tweede directeur. Ter ondersteuning van de directie zoeken wij een ervaren DIRECTIE-SECRETARESSE (M/v) ëk naar het buitenland van de huidige De S D. B. heeft ten doel instellingen, werkzaam op het gebied van de bejaarden zorg, de gezondheidszorg en/of het welzijnswezen, op non-profit basis uitvoerende hulp te bieden en bij te staan, onder andere op het gebied van - administratie; Voor deze afwisselende en nogal drukke functie denken we aan een kandidaat die stressbestend en tactvol is, met de eigenschap om op prettige i contacten te onderhouden. Ook zal de kandidaa teamverband met het hoofd secretariaat samen werken. Verdere functie-eisen zijn: - opleiding minimaal Havo of gelijkwaardig; - opleiding tot directiesecretaresse, - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkmgs De inhoud van de zelfstandig uit te oefenen functie kan als volgt worden omschreven: - assistentie verlenen aan de directieleden in hun taakuitoefening, - voorbereiden en verslaan van vergaderingen van uiteenlopende aard, - zorgdragen voor volledigheid en beschikbaarheid van stukken voor die vergaderingen; - verrichten van uit vergaderingen voortkomende werkzaamheden, - behandeien van de directiepost, - voorbereiden en/of uitwerken van conceptbrieven en notities; - bijhouden en bewaken van de directie-agenda's; - beheren van het directie-archief; - adequaat verstrekken van inlichtingen aan derden; - ontvangen van bezoekers; - zelfstandig afhandelen van telefoongesprekken, - (mede) organiseren van externe gebeurtenissen Salaris en overige arbeidsvoorwaarden zijn afgestemd op de aard v van de aan te stellen functionaris. De PG.G.M -pensioenregeling is1 Belangstellenden wordt verzocht hun geschreven sollicitatie, voorzien van een curriculum vitae, binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de directie van de Stichting, onder vermelding v< vacature "directie-secretaresse op de enveloppe. Inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewo^ bij mevrouw A.M.J. Caspers, directie-secretaresse, telefoon 070-3570800 - ervaring met tekstverwerking (WordPerfect 5.1); - bereidheid om incidenteel op onregelmatige tij< te werken; - bij voorkeur woonachtig in het westen van het l<

Leidse Courant | 1992 | | pagina 24