Veners in verzet tegen hogere huur Teleurstelling over houding van gemeente Nieuwveen Schooljeugd wil blijvend trapveldje irol LEIDEN OMGEVING van Hazerswoude-Dorp, is het de organisatie bijna gelukt om een bijna autovrij parcours over de nieuwe fietspaden uit te zetten. Hierdoor wordt de dorpskern vermeden. Nieuw is ook dat de 20 kilometer-lopers niet meer twee dezelfde maar één ronde lopen. Behalve zon dag, wordt de loop ook op 23 fe bruari, 29 maart en 26 april ge houden. De te lopen afstanden bedragen 1,5, 5, 10 en 20 kilo meter. Het inschrijfgeld be draagt f2,50 voor de anderhal ve kilometer en f5 voor de ove rige afstanden. Inschrijven kan vanaf tien uur in het club huis Hazerswoudse Boys aan de Sportparklaan. De start is om kwart over elf. Voor infor matie: 01728-962219992. REGIOJOURNAAL The Whisper De Beverwijkse groep The Whisper speelt vanavond in jongerencentrum Splotz aan de Stationsweg in Roelofarends- veen. De groep begon drie jaar geleden met wave, folk, pop, avant garde en dance. Splotz is om tien uur open. De band be gint met het optreden om elf Braassem De Stichting Behoud Braasse mermeer houdt vanavond een informatie-bijeenkomst in het dorpshuis bij de Woudse Dom in Rijnsaterwoude. Aanvang zeven uur. Utopia De Zoeterwoudse jongeren- soos Utopia houdt vanavond een disco. In de Westender ver zorgt The Exodus Music and Light Show de muziek. Aanvang negen uur. Morgen is er een stijldansavond met The Black Bird Drive In Show. Aanvang eveneens negen uur. Zondag tenslotte zijn de jonge ren welkom bij de soos in de Westender die begint om zeven uur en eindigt rond de klok van half tien. Oud papier De leden van de Zoeterwoud se drumfanfare De Rijntam boers halen morgen oud papier op aan de Hoge Rijndijk. Zij doen dat onder het motto 'Uw kranten zijn voor ons contan ten'. De ophaalploeg gaat van af half tien op pad. Polderloop De polderloop die zondag weer in Hazerswoude wordt gehou den, heeft een nieuw parcours. Door de ontsluiting van het poldergebied ten noord-oosten Modeshow De negende modeshow van en door de leerlingen van Castel- lum, Chr. scholengemeenschap voor MBO in Alphen aan den Rijn, vindt maandag, dinsdag en woensdag plaats in De Bron, Troubadourweg in Al phen. De ruim anderhalf uur durende show begint daar iede re -avond om acht uur. De en tree bedraagt acht gulden. Voor reservering en informatie: 01720-73272. £eidóe Sou/umt VRIJDAG 24 JANUARI 1992 Vorst maakt voorlopig einde aan baggerstort Braassemermeer LEIDEN/JACOBSWOUDE - Het storten van bagger in het Braassemermeer is voorlopig stilgelegd. IJs op de waterwe gen maakt de werkzaamheden onmogelijk. Zodra de omstan digheden het toelaten gaat het werk door. De aanklacht die woensdag door de Stichting tot Behoud van het Braassemer meer is ingediend bij het poli tiekorps Hollands Midden, be vat voor het Hoogheemraad schap van Rijnland enige on waarheden en niets nieuws. Dat zegt woordvoerder C. Meijer van Rijnland. „Het vormt voor ons geen enkele aanleiding om met de baggerstort in de Braas sem te stoppen", aldus Meijer. Rijnland verbaast zich over de metingen die de stichting heeft uitgevoerd. Volgens de stich ting bevat de Delflandse bagger die deze week is gestort een on aanvaardbare hoeveelheid chroom. Het onderzoek toonde waarden van 150-165 milligram chroom per kilo droge slib. Meijer verwijst echter naar een door Rijnland afgelopen zon dag genomen monster waarin slechts 44 milligram chroom is geconstateerd. Waarden tot 100 milligram kunnen geen kwaad voor de natuur, merkt hij op. Ook wijst hij de kritiek van de hand dat er tussen de termijn van monstername waarna een vergunning wordt gegeven en de daadwerkelijke stort wel ja ren overeen kunnen gaan met als gevolg dat de bodemsamen stelling kan zijn veranderd. Meijer: „Uit een onderzoek is gebleken dat de samenstelling van de waterbodem niet veran dert in de loop van enkele ja ren. Dit hebben wij ook bij de bagger uit de Drecht gezien. Daar ging wel vier jaar over een". Overigens schrijft hij. de lange tijdsperiode tussen ver gunningverlening en de stort toe aan de vele beroepsproce dures waarmee Rijnland wordt geconfronteerd. „De bagger stort wordt uitgevoerd binnen de normen die de provincie daarvoor heeft opgesteld", stelt Meijer. „Alle statenleden waren daarbij". In dit licht bezien wijst hij ook de kritiek van de hand als dat Rijnland de stort van de zeer verontreinigde klasse IV-bagger zou hebben toegestaan. „De baggerstort in het Braassemermeer is van alle kwaden de beste oplossing", merkt hij tenslotte op. „Er is nog geen apparatuur uitgevon den waarmee de complexe stof fen uit de bagger kan worden verwijderd". Veense schaakvereniging houdt weer Tulpentoernooi ROELOFARENDSVEEN - De Veense schaakvereniging Uti le Du lei houdt op vrijdag 7 en zaterdag 8 februari het negende Rabobank Tulpentoernooi in Dorpshuis De Alkeburcht in Roelofarendsveen. De opzet van dit jaarlijkse schaakevene ment is weer hetzelfde als in voorgaande jaren. Zo strijden op vrijdag en zaterdag tien clubkampioenen uit de regio in een tienkamp om het kampioenschap vn Alkemade. Op zaterdag 8 februari kunnen alle andere schaakliefhebbers zich met el kaar meten in een zeskampentoernooi. De indeling van de groepen gebeurt naar gelang de speelsterkte. Utile Dulci no digt vooral de „huisschakers" uit om zaterdag 8 februari te ko men schaken in Dorpshuis De Alkeburcht op de Noordhoek 3 in Roelofarendsveen. Aanvang tien uur. Het speeltempo is 25 minuten per persoon per partij. Het inschrijfgeld bedraagt acht gulden. Aanmelden onder vermelding van speelsterkte vóór 7 februari bij: Jan Borst (telefoon 01713-13774) of bij Paul Spruit (telefoon 01713-16863). Patiënt bij arts door achterruit ROELOFARDENDSVEEN - Een 17-jarige inwoner van Wetering- brug heeft gistermorgen een on vrijwillig bezoek aan een een arts gebracht. De jongeman reed op zijn fiets achter een auto op de Lan- geweg in Roelofarendsveen. De auto werd bestuurd door een arts uit Roelofarendsveen. Deze par keerde aan de rechterkant van de weg om een patiënt te bezoeken. De fietser zag dat te laat, reed te gen de achterkant van de vrijwel nieuwe auto op en vloog door de achterruit naar binnen. De arts kon zijn lichte verwondingen direct be handelen. Voor een uitgebreide agendpflP Voor de komende dagen, ra? ge men „UIT", de gratis wekjjr bijlage van deze krant. BIOSCOPEN LEIDEN LUXOR (Stationsweg 071 -121239) Hot Shots (al)19 00 zo ook 14.30. LIDO en STUDIO straat 39, tel 124130) Harley Oa and the Marlboroman (12), 19.00 vr. za zo wo. ook 14 30 Franl 3 Johnny (al), 18.45, 21.15 Addams family (al); 19.00, 21 15 zo. wo ook 14 30 Drop dead Fr 19.00, 21.15. vr za. zo wo. ook 1 Warshawski (al); 19.00, 21.15 14.30. Reddertjes in kangoeroeli de za zo wo 14.30 Fievel in het ten (al), za. zo. wo. 14 30 Tl (Breestraat 31, tel 071-123875) Hood, prince of th ieves (al)18 45 - iRDWIJ [t in de g in het e: jonkrui idelijke fgelopei yk succ If niet ir hoefc xperime J [everd. I dan noj iet milk comr iljriment c •eburg ei opgeno The Whisper, vanavond in Roelofarendsveen. Theater John Leddy, Ben Hulsman, Si- mone Rooskens, Karla Wild schut en Babette Mulder spelen maandag en dinsdag een try- out van het stuk „Vriend aan huis" in het Parktheater in Al phen aan den Rijn. De regie.is van Andy Daal, die eerder „Ja loezieën en Arsenicum en oude kant" regisseerde. De aanvang is half negen. Toegang kost f25, houders van een CJP of Pas 65 moeten f22,50 betalen. De leerlingen van groep 8 van basisschool Ter Does uit Hoogmade buigen zich over de brief w de speelmogelijkheden. n zij het gemeentebestuur vragen om verbetering in FOTO: WIM VAN NOORT HOOGMADE - De kinde ren van rond de twaalf jaar uit Hoogmade raken tus sen wal en schip. Het dorp heeft helemaal geen ter rein om te voetballen of te crossfietsen. „Er zijn ver scheidene trapveldjes ge weest, maar door de wo ningbouw zijn ze verdwe nen", vertellen de kinde ren spijtig. Groep 8 van ba sisschool Ter Does heeft bij de gemeente Jacobs- woude aan de bel getrok ken. Deze week schreven zij een brief aan burge meester, wethouders en de raadsleden. „Er moet nu echt eens wat ge beuren. In het bestemmings plan is nergens aan blijvende speelruimte gedacht. Wij willen van al die tijdelijke trapveldjes niks meer weten. Wij vragen u dus een blijvend trapveld", luidt de noodkreet in de brief van de basisschoolleerlingen. Uit school vandaan lekker bui ten spelen is er voor hen niet meer bij. „We gaan nu maar huiswerk maken", vertelt een leerlinge benepen. „Of een beetje rondslenteren of cross- fietsen op de weg. En als er ijs is, gaan we ijsje piepen", wordt zij door haar klasgenootjes aan gevuld. Snel worden de jassen aange trokken om vervolgens naar het Hendrik Meyerplantsoen toe te lopen. Daar staan een paar klimtoestellen en een zandbak. „Kijk hier stond eerst een houten auto. Die hebben die grote jongens de plomp in gegooid. Er stond ook een huis. Maar toen de zomerspelen hier moesten worden gehouden is het huis weggehaald", roepen ze verontwaardigd. „En moetje dit zien", merkt een jongen op, terwijl hij bovenop een houten klimtoestel staat, „Die plank hebben ze eruit getrapt. En de glijbaan hebben ze besmeurd met verf en ze hebben er ook al lemaal deuken ïngetimmerd". Een meisje komt toegesneld. „Zie je dat huis?", vraagt ze, „daar woont een politieman. Maar die doet niets". Vervolgens lopen de kinderen door naar „De villawijk van Hoogmade" aan de Theo Bos manlaan. Links staan nieuwe huizen. Rechts ligt nog een braakliggend terrein waarop binnen niet al te lange tijd ook woningen zullen verrijzen. De basisschoolleerlingen weten nog goed dat daar een paar doe len stonden. „Maar die waren hartstikke gevaarlijk", vertelt een jongen. „Ze vielen heel' snel om en de bal lag zo in de sloot". Het veld is nu niet ge schikt meer als trapveld omdat her en der hopen zand liggen. De tocht wordt voortgezet. De kinderen laten een stukje land zien dat eerst een eiland was, waar je met een vlot kon komen en waar veel bomen groeiden. Ook wordt een skateboardbaan gepasseerd. „Skateboarden doen we toch niet. Dat is veel te moeilijk voor ons", vertellen ze spijtig. Tenslotte lopen ze nog voorbij een goed uitziend speel- parkje. „Dat is meer bedoeld voor de kleuters en de peuters", aldus groep 8 van Ter Does die er wederom naast zitten. Project Het verzoek van groep 8 aan het gemeentebestuur vormt een voorbereidend onderdeel van het wereldverkenningspro- ject over de kern Hoogmade dat de school tussen 9 maart en 9 april houdt. Eén van de onder delen gaat over politiek. „Je kunt kinderen het best ver trouwd maken met politiek door ze er zelf mee bezig te la ten zijn", vindt leerkracht K. Hagenaars. „Toen we in decem ber ermee begonnen, zijn we met z'n allen door Hoogmade gaan lopen en gaan kijken op welk gebied het dorp kan wor den verbeterd. De situatie van de speelgelegenheden in Hoog made bleek al snel een gevoelig onderwerp". De leerlingen ho pen in maart een keer gebruik te kunnen gaan maken van het spreekrecht voor een commis sievergadering waarin ze hun actie nog eens duidelijk maken. Ook hebben ze de wethouder en de raadsleden van de politie ke partijen uitgenodigd in de klas om antwoord mondeling antwoord te geven op hun vra gen. Heel benieuwd zijn ze naar de reactie van de gemeentebe stuurders. En als het antwoord onbevredigend is, dan zijn ac ties niet uitgesloten, aldus groep 8. LEIDEN/ROELOFA- RENDSVEEN - Negen tien huurders van woning wetwoningen aan de Spoorstraat in Roelof arendsveen willen de huurverhoging niet beta len. Zij klagen over voch- toverlast in hun huizen. Eerder overleg met Woning bouwvereniging Alkemade, die in de Spoorstraat 40 woningen bezit, was op niets uitgelopen en daarom was de Huurcom- missie in hoger beroep inge schakeld. Gisteren werden de bezwaren door die commissie tijdens een openbare zitting in het raadhuis van Leiden behan deld. De betrokken huurders en enige vertegenwoordigers van Huurdersbelangenvereni ging Alkemade trachtten dui delijk te maken dat de vochto- verlast aanzienlijk ernstiger was dan bleek uit een rapport, dat door een bouwkundige na mens de Huurcommissie was opgesteld. Vochtplekken De deskundige had gemeld al leen enige droge sporen van condens op de vensterbanken te hebben gezien. Als reactie hierop hadden de leden van de Huurdersbelangenvereniging foto's gemaakt van tal van vieze vochtplekken en scheuren in muren, die de bouwkundige kennelijk over het hoofd had gezien. De commissieleden ble ven echter van mening dat de zaak opgeblazen en overdreven was. Pas toen de heer Beljaers van Woningbouwvereniging Al kemade liet weten dat er echt wel iets aan de hand was, wer den ze meegaander. „Bij slagregens slaat het vocht door de dakkapellen naar bin nen", vertelde J.van der Tang van de Huurdersbelangenvere niging. Die narigheid zou zijn begonnen toen aan de uit 1914 daterende huizen vier jaar gele den een groot onderhoud werd •gepleegd. De huizen kregen dakkapellen met ramen die naar binnen toe open en dicht kunnen in plaats van de beloof de tuimelramen. Het ventileren van de huizen is op de begane grond een moeilijke zaak om dat een speciaal raampje daar voor te hoog zit. Volgens een van de bewoners wordt optrek kend vocht in de huizen ook veroorzaakt door een achter de huizen gelegen sloot, waarvan het waterpeil onlangs zou zijn verhoogd. In de douches van sommige huizen zou een dikke laag schimmel zitten als gevolg van barsten in zowel de binnen- als de buitenmuren. Op veel plaatsen laat het stucwerk door vocht los. De kelders van de huizen vertonen ook vochtover- last sinds de groot onderhouds beurt. De bewoners voelen niets voor een voorstel van Wo ningbouwvereniging Alkema de om de keldermuren te voor zien van een voorzetwand van gipsplaten. „Dat is alleen maar het verbergen van de narig heid", vinden ze. Condens Namens de woningbouwver eniging liet de heer Beljaers gistermiddag weten dat de hui zen in de Spoorstraat sinds de groot onderhoudsbeurt alleen maar wat gevoeliger zijn gewor den voor condens. „En dat komt omdat de woningen nu beter zijn geïsoleerd. Wij heb ben de bewoners een mechani sche afzuiginstallatie aangebo den en die blijkt in diverse hui zen redelijk tot goed te voldoen. Bij de renovatie hebben wij aan de bewoners voorgesteld om hun douche naar boven te ver plaatsen. Niemand wilde toen echter boven ruimte inleveren. Wij als woningbouwvereniging hebben de wensen van de be woners gehonoreerd, maar zij niet de bouwtechnische gevol gen" aldus Beljaers. „Om de vochtproblemen het hoofd te bieden, zou een scala van voorzieningen moeten wor den getroffen. De douche en het toilet zouden in grotere ruimten moeten worden onder gebracht en de geyser in de keuken zou moeten worden vervangen door een boiler, gey ser met ventilatie of een cv-in- stallatie met warmwatervoor ziening". Beljaers vertelde dat de woningbouwvereniging nu bezig is de riolering onder alle huizen te repareren. „Daarbij komen we nogal wat ongerech tigheden tegen. We verwachten dat die werkzaamheden ook wat verbetering ten aanzien het vocht zullen geven" De Huurcommissie zal over on geveer twee maanden laten we ten of de vochtproblematiek in de Spoorstraat zodanig ernstig is dat de bewoners voor de door hen gewenste huurverlaging in aanmerking komen. Idoor MARIETA KROFT NIEUWVEEN/TER AAR „Ongepast, teleurge steld en verbazingwek kend", zo reageert voorzit ter P. Verhoef namens Sti- veen op het voornemen van de gemeente Nieuw veen om de stichting op te heffen. „Het past naar onze mening niet, nu voor uw gemeente de klus ogenschijnlijk is geklaard, uw verdere steun aan het werk van onze stichting te ontzeggen", schrijft hij na mens het bestuur van Sti- veen aan de gemeente Nieuwveen. Stiveen (Stichting tot Verbete ring van de Agrarische Struc tuur in de Veen- en Rijnstreek) is niet alleen verbolgen over het feit dat Nieuwveen haar jaar lijkse subsidie van 4000 gulden wil stopzetten, maar vooral om dat het college van B en W in zijn vorige week gepresenteer de begroting voorstelde om de stichting maar op te heffen. „Wij zullen dan maar niet ver der ingaan op de merkwaardige situatie dat uw voorzitter (bur gemeester J. Huigsloot-red) en één van uw raadsleden (A. van der Hoorn-red) deel uitmaken van het dagelijks bestuur van onze stichting", wordt met een sarcastische ondertoon in de brief opgemerkt Nieuwveen ziet het nut van Sti veen niet in vanwege de mis lukte poging om het nieuwe glastuinbouwgebied Nieuw- Amstel van de grond te tillen. Iets wat nu door particulier ini tiatief wel lukt. Volgens Ver hoef was het succes van het nieuwe glastuinbouwgebied Nieuw-Amstel in Nieuwveen zónder de voorbereidende werkzaamheden van Stiveen niet mogelijk geweest. Het door de stichting ontwikkelde ver kavelingsplan is immers inte graal overgenomen door de pro jectgroep Nieuw-Amstel, ter wijl ook gebruik is gemaakt van de in opdracht van Stiveen ge dane grondonderzoeken en me tingen. „De kosten zijn zelfs nooit door Stiveen in rekening gebracht", schrijft Verhoef. Besef Daarentegen wijst hij als oor zaak voor het falen van de' stichting in 1989 het de afgelo pen jaren sterker geworden be sef onder de kwekers dat dit •■werkelijk de laatste kans is om 4een heel nieuw bedrijf op te zet- 'ten. Bovendien is de Rabo-bank nu wel bereid om deel te nemen aan het project en dus risico's te dragen, maar destijds niet. Ook wijst Verhoef op de ruimer ge worden financieringsmogelijk heden voor de kwekers en de verruimde vestigingseisen. Voorts laat Ter Aars' burge meester in de rol van Stiveen- voorzitter niet onvermeld dat de stichting zich bijzonder sterk heeft gemaakt voor de aanwijzing, met succes van re constructiegebieden in Ter Aar, Roelofarendsveen, de Googer polder en de Noordse Buurt. „Daardoor zijn bedragen van 35 tot 40 miljoen voor verbetering van de structuur van de tuin bouw in onze regio beschikbaar gekomen". De verdere verant woordelijkheid voor het welsla gen van de reconstructie ligt bij de reconstructiecommissies en niet bij Stiveen, aldus Verhoef. Daarmee wijst hij ook de kri tiek van Nieuwveen van de hand dat de gemeente weinig steun zou hebben gehad bij de reconstructie van de glastuin bouw in de Noordse Buurt. Juist in een tijd waarin de mo gelijkheid tot schaalvergroting ontbreekt en de kleine bedrij ven daarvan de dupe dreigen te worden, is de rol van Stiveen extra belangrijk, benadrukt Verhoef tenslotte. Raadhuis Ter Aar TER AAR - De gemeenteraad van Ter Aar heeft gisteren 30 mille beschikbaar gesteld voor een extra bergruimte onder het raadhuis. De WD was tegen. De kelder komt onder de afde ling bouw- en woningtoezicht. Volgens de WD is een extra krediet onnodig. Het geld moet volgens de liberalen worden ge vonden in het budget dat be schikbaar is voor de uitbreiding van het raadhuis. Burgemees ter Verhoef: „We hebben una niem besloten om die ruimte te maken. Het geld in de begro ting is nooit voor dit project ge zocht en gevonden. Dit is dui delijk een interpretatieverschil tussen de WD en mij". NACHTVOORSTELLINGEN Toy soldiers (16); za. 00.15 Ricochet (16); za. 00 15. sery (16); 00 15. Raad akkoo met bouwpl TER AAR - Met alleen tegen is de gemeentera Ter Aar gisteren akko gaan met de bouw van partementengebouw in 1 raar. De 16 woningen unsBernh gebouwd door leerling- vakkers. A. Otto (CDA): „Als je wi bouw in Langeraar afzej |11 dat het op dit moment t< IB I is, dan komt er voorlopif meer. Omdat in de nabi komst al het aantal oi snel zal toenemen, is he dringend nodig om voof groep woningen te bouwt danks de hoge huurprij 615 gulden per maand st wij dit voorstel". Als voo de stelde hij wel dat er e moet komen om ook de l verh, ste rij woningen bereikb - maken voor ouderen. H. Egberts (Gemeentel gen): „Het afzeggen va)EN/DI bouwplan is het misse van kansen, maar het is vck comm meentebelangen nog nl(reri delijk of er met de hui, van deze omvang wel anie Pro^ voor dit plan. Ik wil liev 'onen verbori e kwa Van Le izwarei ïgen tnisl maand uitstel om bij de digden te peilen of men is om voor dit geld de woi betrekken". E. van der (WD) wees het bouwpl „Met de huurverhoging! de komende jaren erbij huur onbetaalbaar wordt vendien heb je voor de ;t te bei prijs een eengezinswonin Burgemeester Verhoef: de Vinexnota over het hart van Holland zit de deur zo goed als op slot. als je op dit moment grond tot je beschikkin| kun je nog even vooruit ook dat is betrekkelijk \i Het huurniveau zal op ge kele manier zakken, dat EN AA realiteit. Er is duidelijk b -jarig jc te aan kleine woningen, ensdagr 92 aanvragen voor een dgenote renwoning. Het college z De jo proberen om binnen de Van d< van ongeveer 600 gulden o ven. Voor een lift komt eens 50 gulden extra hu lagen e. dat is veel, maar ik zal be ee gest of daar nog iets aan te d bij de 1 Verhoef wees een maandfean zijn yonerj ALPHEN AAN DEN RIJN El MA (Van Boetzelaerstraat-6, t 20800) The Addams Family (al]" 21.15 ma di. do vr ook 13 45 16 15 Ricochet (12). 18 45 Fist^Il (al); vr 13 30, 18.30. 21.30. za 2130 ZO 17 15,21.30. ma. t/m dc 20.30. wo. niet 13 30 Hot she »n IllH 13.45, 18.45, 21 00. zo. ook 16 1! tell mom the babysitter's de 13.45, 21.15. zo. ook 16.15. Reddt kangoeroeland (al); 2 13.30, 15.30 Fievel in het wilde DRSCH van VOORSCHOTEN KINDERBIoird wil] CC (Prinses Marijkestraat 4, tel 6 nte Vo< Oliver Co (al), za zo wo 14 0 f dead Fred (al); za zo wo 15 00 ie" rerkeei DEN HAAG ASTA 1 (Spui cpu/pp. iHoroH MR\ unn,oc en De^ 3463500) Shattered (16); 14 00 2130 zo 13.15. 16.00. 18 45,6 ASTA 2 ThHot shots (al); 14 CK ge Zilv 21.30 zo 13.15, 16 00. 18 45, ASTA 3 Robin Hood (al); 18.45 vr ma. di. do ook 14.00. BAB (naast Den Haag Centraal tel 34 n brief The Addams family (al), 14 00 de ai 91 nn 7a 7n niR -ik-ir irji1 veel te taande ;n de pri t alleen ME Jmde a 21 30. za. zo. 13.45, 1615, 18,45 BABYLON 2 Barton Fink (al) 18.45, 21.30 21.30 BABYLON 3: Toto le hei 18.45, 21 30. vr ma di. do. ooi bij is er CINEAC 1 (Buitenhof 20, tel 36itllfi voi Ricochet (16); 14 00, 18 45. 21 13 15, 16.00, 18 45, 21.30. Curley Sue (al), 14.00, 18 45 21 1 13.15, 16 00, 18.45, 21.30. Clf S Over C The Marlbore man (12). 18 45. 2 t ma. di do ook 14 00 METRO >n (Carnegielaan, tel 3456756) Fr Johnny (al); 14 00, 18.45, .21' 13 15, 16 00. 18 45, 21 30 ME LE 2 The fisher king (12), 18 45 ;eweg-N vr ma di do. ook 14 00 METI g meer i 3 Thelma Louise (12), 1 21.30. zo. 1315, 16.00, 18.45L METROPOLE 4 A kiss befor a (16), 18.45, 21.30. 14.00. METROPOLE 5 Dancls meer wolves (al); 14 00, 19 30 OI>nvandi (Herengracht 13, tel 3462400) V. hawski (al). 13 45,18 45,21 30 z 16 00, 18 45, 21 30 ODEON shots (al); 13.45, 18.45. 21.30 2 16.00. 18 45. 21 30. ODEON I teil mom (al). 13 45. 18 45 z< 16.00, 18 45 ODEON 4 Tern (12). 21 30 HAAGS FILMHUIS Young soul rebels. 19.30 2 Delicatessen. 21 45 zo ook 16 2 The garden; 19 30 Tarea; 21 45 zo ook 16 15 Zaal 19 30. 21 45 beh zo. The misfits dead, za The Unforgiven, 19.30, 22 00. Ik was Stalins lijfwj 14 00 All that money can t the devil, di The Maltese Nortrh, do KINDERVOORSTELLINGEN Bingo; za wo. 14 00 zo. 1 BABYLON 3 Fievel in het ten; za zo 13 45, 16 15 wo NEAC 3 De reddertjes in land; za. wo 14.00 zo 1 METROPOLE 2 De goeroeland. za wo 14 00 16 00 METROPOLE 4 Wilde Westen; za wo 14.00 16 00

Leidse Courant | 1992 | | pagina 12