4W* Opleidingsconsulent m/v \r ZilverenKruisVerzekeringen Soïj^kzi# assistent inkoper/inkoopster filiaalhouders een nette pompbediende MDGO-VP'ers a lending desk assistant le medewerker^ Westeinde Ziekenhuis wz ERVAREN ASSISTENT-ACCOUNTANT m/v PAGINA 24 LEIDSE COURANT ZATERDAG 21 DECEMBER Ministerie van Binnenlandse Zaken De Binnenlandse Veiligheidsdienst De BVD vraagt: Administratieve medewerkers (m/v) op HAVO-niveau die uiteenlopende werkzaamheden voor hun rekening nemen De democratische rechts staat bevorderen. Zorgen dat het openbaar bestuur goed werkt. Kwaliteit waarborgen van personeel en management in de rijksdienst. Waken over de openbare orde en veiligheid. Dat zijn de taken waar Binnenlandse Zaken voor staat. Om dat goed te kunnen doen in een ingewikkelde maatschappij als de onze, is een alerte, dynamische en zakelijke organisatie nodig. Binnenlandse Zaken is zo'n organisatie. Dat stelt hoge eisen aan haar medewerkers op alle niveaus. Tegelijk bieden wij uitstekende perspec tieven aan mensen met de juiste instelling. De Binnenlandse Veiligheids dienst (BVD) maakt deel uit van het Ministerie van Bin nenlandse Zaken. De BVD heeft tot taak een bijdrage te leveren aan het beschermen van de vitale belangen van de samenleving. Die belan gen zijn: de democratische rechtsorde, de veiligheid van de staat en de instandhou ding van het economisch en maatschappelijk leven. Werken bij de BVD De BVD werkt met informa tie. Vaak gaat het om ver trouwelijke informatie waar nauwkeurig mee omgegaan moet worden. In dit opzicht is de BVD een organisatie als alle anderen, een zorgvuldige administra tie is onontbeerlijk om het werk goed te kunnen doen. Als administratief medewer ker maak je deel uit van wis selende teams die aan pro jecten werken. De werk zaamheden bestaan o.a. uit tekstverwerking en post- en archiefwerkzaamheden. We zoeken enthousiaste medewerkers met een HAVO-diploma en enige werkervaring of een MAVO- diploma en een ruime admi nistratieve ervaring. Je moet het leuk vinden om steeds voor een andere groep col lega's de administratieve ondersteuning te verzorgen. Het werken in projecten ver eist een flexibele instelling en teamgeest. Voor de werk zaamheden op zich is het van belang dat je om kunt gaan met geautomatiseerde tekstverwerking. De stand plaats is momenteel Den Haag, maar je dient er reke ning mee te houden dat de Dienst medio 1993 verhuist naar Leidschendam. In aansluiting op deze admi nistratieve functies zijn er doorgroeimogelijkheden. Een modern loopbaanbeleid is hiertoe in ontwikkeling en aandacht voor opleiding vin den we vanzelfsprekend. Afhankelijk van leeftijd, erva ring en de zwaarte van de functie bedraagt het salaris bij een volledige werkweek maximaal 2.923,- bruto per maand of 3.175,- bruto per maand. Belangstelling? Heb je interesse in een admi nistratieve (start)functie bij de BVD dan nodigen wij je uit om je schriftelijke sollici tatie binnen twee weken te sturen aan Binnenlandse Veiligheids dienst, Postbus 20010, 2500 EA 's-Gravenhage. Een psychologisch- en een veiligheidsonderzoek maken deel uit van de sollicitatie procedure. De Rijksoverheid wil meer vrouwen en personen uit minderheidsgroepen in dienst nemen. Bij gelijke geschiktheid genieten zij dan ook de voorkeur. HANDTOOLS - HANDWERKZEUGE VETO BV. gevestigd te Benthuizen (ZH) is een snel expanderende import- en exportonderneming op het gebied van handgereedschappen. De import geschiedt in zeer belangrijke mate uit landen in Azië. Op korte termijn ontstaat een vacature voor een De functie-eisen zijn: - Opleiding MTS-WTB of daarmee gelijk te stellen opleiding. - Een goede commerciële instelling. - Actieve beheersing van de Engelse taal. - Belangstelling voor de technische details van handgereedschappen. - Affiniteit met een zorgvuldige afwikkeling van de administratieve inkoopprocedure. - Leeftijdsindicatie plm. 22 jaar De juiste kandidaat bieden wij: - Een salaris overeenkomstig het niveau van de functie. - Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. - Interessante carrièreperspectieven. Voor informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer P. L. van Noordennen, telefoon 079-316500 Schriftelijke sollicitaties voorzien van C.V. kunt u binnen 14 dagen richten aan: VETO B.V. t.a.v. de directie, Postbus 730, 2700 AS Zoetermeer Zilveren Kruis is de grootste ziektekostenverzekeraar van Neder/and. Snelgroeiende nevenactiviteiten zijn schade- en levensverzekeringen, terwijl ook Alarmcentrale Euro Cross tot de Zilveren Kruis Groep behoort. Het aantal medewerkers bedraagt nu ruim 900 waarvan zo'n 300 bij de over geheel Nederland verspreide regiokantoren. Zilveren Kruis heeft een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden, zoals een 13 e maand, pre mie vrij pensioen, studiekosten vergoeding, premiespaar regeling etc. Zilveren Kruis is de afgelopen jaren sterk gegroeid. Een steeds groter wordende, dynamische organisatie stelt hoge eisen aan het personeel. Voor de toekomst van het concern blijft het zaak om te werken aan goed gekwalificeerde mensen. Zilveren Kruis steekt daarom veel energie in het opleiden, trainen en begeleiden van haar medewerkers. Voor de afdeling Management Development en Opleidingen zijn Wij op zoek naar een: De functie-inhoud Het wordt de taak van deze nieuwe functionaris om medewerkers te adviseren over opleidingsmogelijkheden. Daarnaast zal de opleidingsconsulent zich bezighouden met het organiseren en evalueren van individuele en groepsopleidingen. Ook de administratieve afwikkeling van de opleidingsaktiviteiten behoort tot de werkzaamheden. Het is de bedoeling dat deze functionaris op termijn in staat is om, in overleg met het management, zelfstandig de opleidingsbehoeften binnen het bedrijf in kaart te brengen en te vertalen naar concrete aktiviteiten. De functie-eisen Wij verwachten van u als kandidaat een opleiding op MBO/HBO niveau, eventueel aangevuld met cursussen op het gebied van personeels- of opleidingswerk. Verder heeft u een ruime administratieve ervaring, bij voorkeur opgedaan in een soortgelijke functie en beschikt u over uitstekende kontaktuele en adviesvaardigheden. Ervaring met opleidingsadvisering is een pré voor deze functie. Sollicitatie Uw brief, voorzien van een curriculum vitae, kunt u binnen 10 dagen sturen aan de afdeling Personeel Organisatie t.a.v. de heer G. Beekman, personeelsfunctionaris. Voor meer informatie omtrent deze functie kunt u kontakt opnemen met Mevr. A.H. Lazeron, hoofd Management Development en Opleidingen, telefoonnummer: 01719 - 70311. Van de Mortelstraat 4 2203 JD Noordwijk Telefoon 01719 - 70911 Samenwerkend met Alarmcentrale EuroCross ZANDBERGEN SLAGERIJEN BV vraagt voor nieuw te openen filialen in Leiden en Katwijk Voor deze functie zoeken wij mensen met een grote mate van zelfstandigheid, inzet en creativiteit. Bel voor verdere informatie 071 - 31 01 21 en vraag naar de heer R. Zandbergen. Richt schriftelijke sollicitatie aan: Zandbergen Slagerijen BV Zoeterwoudseweg 21 d, 2321 GM Leiden Het bestuur van de Stichting Katholiek Onderwijs Zoetermeer vraagt per zo spoedig mogelijk voor het bureau van de Stichting een PERSONEELSFUNCTIONARIS v/m Betrokkene zal onder meer worden belast met - het formuleren van beleidsvoorstellen en het adviseren van het bestuur van de Stichting: - het zorgdragen voor de uitvoering van het personeelsbeleid: - het bewaken van de formatie op de scholen en het begeleiden bij herplaatsing van personeel. - externe contacten t a v de bedrijfsgezondheidszorg: - het mede verzorgen van de personeelsadministratie: - het bijwonen van vergaderingen in de avonduren. Van de kandidaat wordt verwacht - een opleiding op HBO-niveau, personeelswerk: - bekendheid met de onderwijssector; - flexibiliteit, - het handelen vanuit een katholieke levensovertuiging. Wij bieden een afwisselende werkkring, waarbij het vakantieverlof en de ADV in de schoolvakanties worden opgenomen. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Honorering vindt plaats volgens een carrièrepatroon met als maximumschaal 9 van de BBRA 1984. Inlichtingen worden verstrekt door de directeur van het bureau van de Stichting, dhr P F. J van Rooijen, tel 079-169140 (kantoor) of 079-412217 (privé) Schriftelijke sollicitaties met curriculum vitae dienen vóór 6 januari 1992 te worden gericht aan bovengenoemd bestuur: Trompstraat 9. 2712 JW Zoetermeer, onder vermelding van HC9123 Wij zoeken voor het Fina Service Station, Rijksweg A44 te Sassenheim of leerling en iemand die wil werken mag bellen. Expl. L. F. B. Schreuder Telefoon 02522-11743 Je werkt, je leert, je slaagt in het Academisch Ziekenhuis Rotterdam Het Academisch Ziekenhuis Rotterdam bestaat uit twee ziekenhuizen Dijkzigt, met circa 960 bedden en 3500 medewerkers, en het Sophia Kinderziekenhuis, met circa 230 bedden en 1000 medewerkers. Al tijdens de opleiding wordt gewerkt op verschillende afdelingen De patiëntenpopula tie is veelzijdig en bestaat uit verschillende leeftijdscategorieën en culturele achtergron den. De leerlingentijd bestaat uit leren en werken. Het onderwijs zal modulair worden verzorgd. Tijdens het gehele opleidingstraject word je begeleid door een vaste docent- coordinator Dit noemen wij leerling-gericht werken Wij bieden een opleiding en een baan Vanaf 2 maart 1992 kunnen 15 MDGO-VP gediplomeerden m/v aan de slag. Zij kunnen deelnemen aan de verkorte opleiding tot A-Verpleegkundige (duur 18 maanden) voor MDGO-VP'ers Salariëring: Conform BBRA-schaal B03, salarisnummer 0, f 2.180,- bruto bij volledige werkweek (exclu sief onregelmatigheidstoeslag). De overige arbeidsvoorwaarden zijn volgens Rijksregeling Vacaturenummer D/1-0103 173/258 Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij mevr W M Borst, personeelsconsulent, telefoon 010-4633355 Schriftelijke sollicitaties binnen 2 weken na verschijnen van dit blad te richten aan het Hoofd Personeelszaken, Academisch Ziekenhuis Rotterdam, Dr Molewaterplein 40, 3015 GD Rotterdam, met vermelding van het vacaturenummer Institute of Social Studies wants to appoint as soon as possible in its academic hbrary for 22-32 hours per week, including at least two evening duties tasks: a. to give advice and information to users; b. registration of loans; c. registration of the users; d. preparation of new aquisitions for loans, education and formal skills required: a education preferably at VWO level; b. good active command of the English language, command of other language an advantage; c. accuracy; d. affinity with a multi-cultural environment, e. preferably experience with library work personal skills: a. forthcoming attitude, willingness to help; b. ability to combine consistency and determination with an engaging appro; c. receptive attitude towards users and colleagues. Employment conditions: Similar to those of the civil servants Salary dependent on experience ranges from 2228.- to 3175 - gross per month. Applications: Written applications, accompanied by a curriculum vitae and the names of two refer should reach the ISS not later than 6 January, addressed to Ms. Dellaert, Library, adress: Institute of Social Studies, Badhuisweg 2512597 JR Den Haag. a ijn Het Westeinde Ziekenhuis is een modern ziekenhuis met vrijwel alle top-klimsche funkties en superspecialisaties. Ondanks de kapaciteit van 621 bedden en de ruim 1400 medewerkers, wordt niet massaal maar op "menselijke" maat gewerkt. Dit gebeurt in kleine units met patiënten toewijzing. Er wordt veel aandacht besteed aan goede scholing en loopbaan begeleiding en er zijn aantrekkelijke carrière-mogelijkheden De ligging in hetj centrum van Den HaagLijnbaan 32. draagt bij aan de dynamische sfeer in het ziekenhuis. ekonomisch administratieve dienst Binnen de patiëntenadministratie, bestaande uit 16 medewerkers, worden alle gegevens met betrekking tot verrichtingen en opnamen verzameld en vindt fakturering naar ziekenfondsen en verzekeringsmaatschappijen plaats. Voor de afdeling Nevenverrichtingen en Kliniek zoeken wij een De werkzaamheden bestaan onder meer uit: de dagelijkse leiding over 5 medewerkers de verantwoordelijkheid voor kontrole op de uitvoering van administratieve procedures 0 het beheer van de geautomatiseerde systeemdelen m.b.t. fakturering 0 het verstrekken van informatie aan diverse interne afdelingen en externe instanties. I Voor deze funktie zoeken wij een kandidaat met een opleiding op MEAO-niveau en relevante werkervaring. Kennis van boekhouden en omgaan met geautomatiseerde systeem- delen geniet de voorkeur. Enige PC-ervaring is vereist. De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld konform de CAO voor het Ziekenhuiswezen. De funktie is ingedeeld in funktiegroep 45 met een maximum salaris van f 4.091,- bruto per maand Voor meer informatie kunt u kontakt opnemen met de heer H. Stant, chef Patiëntenadministratie, tel. 070-330 25.93. Het Westeinde Ziekenhuis beschikt over een kinderdagverblijf. Er is nog kinderopvangkapaciteit beschikbaar voor kinderen van 1 tot 4 jaar. Schriftelijke sollicitaties kunt u, binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie, richten aan mevrouw M. Reidsma-Versteeg, personeelsfunktionaris. Postbus 432, 2501 CK Den Haag. rst oorte 1 In N< en jae ihondi l's ter n driet jen 'e in de voc g geb een o iffoute al stijc zo'n ti ent pe al als ïoon- andelir eerbu uchtin :che wor 'pren Iden. ital, zi onge dager loor o| lonati isive c iet ac nhuis oud ii aren en bene iakspe Accountantskantoor Driebergen Driebergen is een groeiende maatschap gericht op het midden- en kleinbedrijf. Onze dienstverlening richt zich op administratievoering, advisering op fiscaal en bedrijfseconomisch gebied en begeleiding en ondersteuning van (administratieve) automatiseringsprojecten. Klantgericht handelen, serviceverlening en het leveren van kwaliteit voeren wij hoog in het vaandel. Deze eigenschappen verwachten wij ook van de waarvoor binnen ons kantoor een vacature bestaat. Hé zelfstandig beheren van een deel van onze relaties behoort namelijk tot uw werkzaamheden. Daarnaast za uw taak bestaan uit het opstellen van jaarrekeningen, It verrichten van controlewerkzaamheden, het verzorgen van belastingaangiften en het begeleiden van cliënten I administratief gebied. Gezien de omvang van de functie en de te vervullen positie binnen ons kantoor is een ruime ervaring bij ee' vergelijkbaar kantoor een vereiste. Daarnaast verwachten wij van u de bereidheid uw vakkennis verder uit te breiden. Uiteraard bieden wij uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw handgeschreven sollicitatie met curriculum vitae zien wij met belangstelling tegemoet. \J De Ruijterstraa 2231 RV Rijnsbu 01718-216

Leidse Courant | 1991 | | pagina 24