o Katwijk mist schotkracht Stegen uitgeblust Rijnsburg sUGWS valt weg uit top van zaterdagafdeling ir Quick Boys heeft het geluk van de koploper Ter Leede doet tegen Jodan Boys zeer goede zaken 19 Leiden verspeelt een punt n lil e 3? 199 ftjicLc Qowumt SPORT MAANDAG 2 DECEMBER 1991 oordwijk blijft ^oed meedraaien ,EIDEN Na een knappe uit-overwinning bij (ijkenisse draait Noordwijk nog steeds mee aan top van de eerste klasse. Al na vijf minuten •ak Rick van Dijk met een fraai doelpunt de edstrijd open: 0-1. Een hard werkend Noordwijk on deze voorsprong met succes tot aan de rust erdedigen. Het zeker niet slecht spelende Spijke- lisse was echter allerminst verslagen en zocht de tweede helft veelvuldig de aanval. De Noordwijkse verdediging bleef echter knap overeind en had in )#7AfRob van Dijk een betrouwbare sluitpost. Invaller Bram Marbus bracht Spijkenisse de genadeklap toe floor vlak voor tijd na een snelle uitval de keeper |e omspelen en 0-2 te scoren. Deze teleurstelling (cwam Spijkenisse niet meer te boven, zodat Noordwijk na een moeiljke uitwedstrijd de twee inden. !>unten mee naar huis nam' FC Lisse pakt punt in de slotminuten LEIDEN Een gelijkmaker in de slotfase behoedde het op de derde plaats staande FC Lisse van een ne derlaag tegen laag geklasseerde Excelsior Maassluis. Voor rust was Lisse de betere ploeg. Marc Ens kreeg twee uitgelezen mogelijkheden dit overwicht in doel punten om te zetten, maar had weinig geluk. Ook een kopbal van Rene Ras na een fraaie voorzet van Robert Vermin trof geen doel. Na rust was Excelsior Maassluis agressiever en vaker in de aanval. Dit resulteerde in doelpunt van Ron Berveling, die een corner fraai inkopte. Hierna kwam Jan Broekhuizen als vierde spits bij FC Lisse het veld in en trokken de Lissenaren ten aanval. Een minuut voor tijd mocht FC Lisse een strafschop nemen omdat Marc Ens van achter werd onderuit gehaald. Van elf meter bleef Carlo de Keizer koel bloedig zodat zijn ploeg alsnog een punt won. ARC deelt met Barendrecht ALPHEN AAN DEN RIJN ARC blijft punten bij el kaar sprokkelen, niet door groots te voetballen maar wel door constant spel. De thuiswedstrijd tegen Barendrecht liet een spannende en gelijk opgaande strijd zien. Rob Koster kreeg een goede kans de Alphenaren op voor sprong te zetten, maar stuitte op de Barendrecht-keeper. Ook René Bon kreeg een goede mogelijkheid maar zijn harde schot werd door de paal gekeerd. Aan de andere kant werd de ARC-verdediging een keer door de lat ge red, zodat de eerste helft doelpuntloos werd afgesloten. ARC opende de tweede helft agressief. Al na vijf minuten kreeg het hiervoor de beloning; een voorzet van Rene Bon werd door de vallende Arjan van de Laan gemist, maar Frank Bloemheuvel was ter plekke om 1-0 aan te tekenen. Hierna gaf ARC het heft uit handen, zodat Ba rendrecht op de gelijkmaker mocht hopen. Na een fout van Frank'Bloemheuvel kwam die er ook: 1-1. Hierna bleef Barendrecht sterker, maar ARC-keeper Roel Tur kenburg behoedde met fraaie reddingen zijn ploeg voor een nederlaag. LEIDEN Zaterdag der deklasser Leiden liet een punt liggen tegen Hoekse Boys. De tamme wed strijd eindige in een 1-1 gelijkspel. Zevenhoven was wel succesvol. De ploeg won van BVCB. Leiden - Hoekse Boys 1-1 (1- 0) „Leiden speelde vandaag niet zo best. Er was weinig bezie ling, weinig agressie. We had den dpze wedstrijd gewoon moeten winnen", aldus trai ner Peter Ciere. Leiden heeft een zestal reële kansen gehad. Maurice van Berkel, Marco de la Rie en Rob Bink verzuim den om te scoren. Hoekse Boys is daarentegen geen en kele keer gevaarlijk geweest. Rob Bink bepaalde via een vrije trap de ruststand op 1-0. In de tweede helft kwam Hoekse Boys door een penalty op gelijke hoogte. Richard van de Kraam maakte hands. Zevenhoven - BVCB 1-0 (0- 0) In de eerste helft speelden de beide ploegen vooral mat. Hoewel Zevenhoven het beste van het spel had, kreeg BVCB de mooiste kans. Laatste man Gert-Jan Pellegrom ging in de fout, waardoor doelman Alex Stolwijk er alleen voor kwam te staan. Het schot was voor hem echter geen pro bleem. Vlak voor rust schoot Wino Verleun de bal net over Na de thee kozen de teams meer voor de aanval. De strijd ging gelijk op. De beste kansen waren ditmaal voor de thuisploeg. Ruud Bos schoot een vrije trap van Kees de Roo ineens onderkant lat. In de rebound maakte Leo Lips het werk alsnog af. ATWIJK Na de rui- e 4-1 nederlaag van vo- [rige week tegen Quick jBoys ontsnapte Rijnsburg- Boys zaterdag aan een ieuwe afstraffing op Kat- wijks grondgebied. Slechts i'trict.de 1-1 eindstand tegen je zied Katwijk kon verhullen dat de kampioen van twee ;jaar geleden nog slechts vacht op oude roem teert. Het heert Rijnsburg van nu is een choevq team dat op zijn tellen moet gaan passen. 9 Katwijk verwachtte een Rijns- Iwacht burg tegenover zich dat belust I, was op eerherstel. Een half :cht uur had de thuisclub nodig om 13 te ontdekken dat de Rijnsbur- gers dit seizoen totaal zijn uit- geblust. Zelfs een 1-0 voor- sprong - Ron de Jager profi- 1 teerde van een misrekening van Katwijk verdediger Henk Langemaat - tilde Rijnsburg niet over het dode punt. In plaats van de voorsprong als een kostbaarheid te verdedi gen werd hij knullig weer weggegeven. Bevreesd voor de aanstormende Marco de Rid der liet doelman Jan Blankes- poor het leer uit een terug speelbal van Andries Wendt uit zijn vingers slippen. De Ridder gaf Blankespoor ver volgens niet meer de tijd zijn fout te herstellen: 1-1. De thuisploeg voelde op dat mo ment al de kwetsbaarheid van Rijnsburg, en gooide alle schroom van zich af. Kurver zag het onheil naderen en haalde Carli iade tweede helft terug naar het middenveld om het opkomen van Katwijks vrije verdediger Henri Pouw in te dammen. Dat duurde slechts kort want de luie Carli moest na een uur spelen zwaar geblesseerd van het veld ge dragen worden. Van Pouw viel zaterdag echter weinig te vrezen. De ex-UVSer zag zijn passes - op het laatste kwartier na - slechts zelden op de juiste plek aankomen. Het was meer het geblesseerd (hamstrings) afhaken van Andries Wendt wat de problemen groter maakte aan Rijnsburg kant. Terwijl Wendt tegenstander Marco de Ridder aan banden had gelegd moest Kurver toe zien hoe zijn vervanger Gert van Beelen op dit niveau niets te zoeken heeft. Niet alleen verdween de naam van de in valler al na vijf minuten in het boekje (waarin ook die van ploeggenoot Fred Bodaan) van de warrig fluitende Pieterman, De Ridder bloeide weer hele maal op met Van Beelen te genover zich en haalde in het laatste half uur bijna bij elke actie de achterlijn. De voorzet ten leverden fraaie kansen op voor Kraayenoord, Collé (sterk spelend) en Langeveld. Rijnsburg kroop iedere keer op wonderlijke wijze door het oog van de naald wat ook Kat wijk een keer deed toen Vonk van dichtbij in de handen van Teun van Duyvenbode kopte. Vonk's inzet was een eenmali ge onderbreking van Kat- wijk's kansenregen. Nadat Kraayenoord eerst nog van dichtbij het reactievermogen van Blankespoor had getest probeerde de rechterspits uit wanhoop het met een omhaal vanaf zestien meter. Het scheelde slechts tien centime ter of de spectaculaire actie had de omhaal van Van Bas ten tegen Den Bosch in schoonheid overtroffen. Arie Lagendijk lijkt inmiddels ge wend aan het gebrek aan pro- duktiviteit van zijn ploeg. „Ik kan vandaag niemand iets verwijten. Het vreet aan de ploeg dat ze zo weinig tot sco ren komen. Er wordt op ge traind maar dit soort zaken heb je moeilijk in de hand". Het gewonnen punt van Rijns burg weerhield Kurver na af loop niet van een klaagzang. „Ik moet op het ogenblik met jongens verder waar ik hele maal niet mee verder wil. De periode vlak voor en vlak na de winterstop bepaalt voor ons in welke helft we gaan mee draaien. En als ik dan de in stelling en samenstelling van mijn elftal zie dan kan ik niet anders constateren dat we in levensgrote problemen zitten". Scoreverloop: 21. De Jager 0-1, 35. De Ridder 1-1 Katwijk: Van Duyvenbode, De Kroon, Stel (Van der Plas), Mieras, Langeyeld, De Ridder, Coll Kraayenoord Rijnsburgse Langemaat, Pouw, Van Zeist, Boys: Blankespoor, Heems- Van Delft kerk, Koet, Bodaan, Wendt (Van Beelen), Janmaat, Hooy- Vonk, Carli, De Jager, Marco de Ridder profiteert dankbaar van een enorme blunder van Rijnsburgse Boys-doelman Jan Blankespoor en zet Katwijk weer op gelijke hoogte. FOTO: ANDRÉ VAN HAASTEREN y> LEIDEN GWS, dat tot voor kort nog lijstaan voerder was van de zater dagafdeling, is door de tweede nederlaag op rij weggevallen uit de top. GWS verloor met 3-0 van MVKV, dat nu een grote kans heeft de tweede pe- riodetitel in de wacht te slepen. Koploper Koude kerk maakte geen fout en won met 4-1 van HVZ. Abbenes versloeg Wou- brugge met 2-1 en klom op naar de tweede plaats. MVKV - GWS 3-0 (1-0) Vanaf de eerste minuut was MVKV de betere ploeg. Peter Ouwehand miste een grote kans maar op slag van rust kwam MVKV toch op voor sprong; Rian Blankert rondde een voorzet van Martin Ouds hoorn fraai af. De tweede helft speelde GWS wat aanvallen der. Het doelpunt viel echter aan de andere kant want met een uithaal scoorde Martin Oudshoorn 2-0. Een schot van Marcel Huisstede werd nog door de paal gekeerd, maar vlak voor tijd besliste Martin Oudshoorn de strijd definitief; 3-0. MVKV kan in de beslis sende wedstrijd tegen Koude kerk op 21 december de perio- detitel binnenhalen. Koudekerk - HVZ 4-1 (2-0) De eerste helft was Koude kerk oppermachtig. Arno Fi- lippo brak de wedstrijd open door een vrije trap van Siebe Schellingerhout in te koppen. Erik Smit verdubbelde de voorsprong door van dertig meter raak te knallen. De tweede helft kroop HVZ iets meer uit zijn schulp. Toch kon Andres van de Born 3-0 sco ren. Jan Hartevelt verkleinde de achterstand tot 3-1 en even later miste Jaco Staalduinen voor open doel een kans om HVZ terug in de wedstrijd te schieten. Een penalty die werd toegekend na een overtreding op Siebe Schellingerhout werd door Dick Weiman benut: 4-1. Abbenes - Woubrugge 2-1 (0- 0) Abbenes en Woubrugge lieten de hele wedstrijd een gelijk opgaande en spannende strijd zien. Rik van de Berg en Mar co Troost misten voor rust kansen Abbenes op voor sprong te zetten. Aan Wou- brugse zijde hadden Cor Brunt en zijn neef Corné Brunt mo gelijkheden de wedstrijd open te breken. Vlak na rust was Alexander van Luik wel suc cesvol door een solo fraai af te ronden: 0-1. Even later trok Marco Troost de stand weer gelijk. Rik van de Berg bracht Abbenes zelfs aan de leiding. In de jacht naar de gelijkma ker trof Hans Hoogenboom nog doel, maar zijn doelpunt werd afgekeurd, zodat de pun- Het eerste kwartier was voor SVOW. Edwin van Emmerik en Mark van de Weegen kon- Val- ken'68 het heft overnam. Ver der dan een buitenspeldoel- punt van Vincent Zanbergen kwamen de Valkenburgers voor rust echter niet. Een ei gen doelpunt van Richard van Klink, die een pass van Has san Alouat wilde onderschep pen, bracht Valken'68 aan de leiding. Hassan Alouat en Vin cent Zanbergen tilden de stand naar 3-0. Mark van de Weegen deed nog iets terug door 3-1 te LSVV'70 - Lugdunum 0-2 (6- 0) Lugdunum was in het duel te gen mede-hekkesluiter LSVV'70 de betere ploeg. Ron Teske en Nico van de Leek konden vrij voor LSVV-kee- per Collin Prooi echter niet scoren. Na rust kon Ron Teske dat wel, want hij scoorde di rect uit een vrije trap. Na een fraaie solo tilde Alex van de Heiden de stand naar 0-2. Hierna speelden de studenten wat aanvallender, maar doel punten vielen er niet meer. Oegstgeest en KRV tevreden na remise OEGSTGEEST Met de pun- tendeling (1-1) tussen Oegst geest en KRV kon iedereen op sportpark De Voscuijl vrede hebben. De thuisploeg ver speelde weliswaar een kost baar punt in de race met kop loper Ter Leede maar kon ge zien de serieuze tegenstand de Katwijkers vrede heb- t de Nuttige winst RCL LEIDERDORP RCL hield in de tweede klasse zaterdag de twee punten binnenshuis. Op eigen ter rein won de formatie met 2-1 van het Rotterdamse TOGR. De ploegen lieten niet echt hoogstaand voet bal zien. De partij kende echter wel de nodige spanning en was de moei te van het kijken waard. RCL startte redelijk overtui gend en voorkwam dat TOGR goed in de wedstrijd kwam. In de eerste vijf minuten liet de Leiderdorpse formatie aan vankelijk nog twee goede mo gelijkheden liggen. Door twee treffers van Leo van de Wete- ringh werd het voor de rust toch nog verdiend 2-0. Na de thee liet RCL het initiatief te veel over aan de Rotterdam mers, met als gevolg een te gentreffer. Hierdoor werd het voor de thuisploeg alsnog een moeilijke wedstrijd. Onnodig gezien de kansen die de ploeg had laten liggen. TOGR drong wel aan, maar echt gevaarlijk werd het niet voor het doel van Arjan van Heusden. Al leen in de laatste minuut be hoedde hij zijn ploeg op fantas tisch wijze voor een gelijkspel. Net als eerder al in de eerste helft stopte hij voortreffelijk een inzet van TOGR. DEN HAAG Trainer Wim van Zwam van Quick Boys was bereid het onmiddellijk toe te geven. Na de overwin ning van 3-1 bij en tegen Sche- veningen sprak hij zaterdag eerlijk: „Wij hadden het geluk van de koploper. Het was niet één van onze beste wedstrij den, maar dat we het dan toch nog kunnen afmaken, is na tuurlijk wel klasse". Het is inmiddels algemeen be kend dat Quick Boys over een klasse-elftal beschikt, maar dat kwam er tegen Schevenin- gen, zeker in de eerste helft niet, helemaal niet uit. Sche- veningen zou vechtvoetbal spelen had Van Zwam zijn spelers vantevoren ingefluis terd. Maar daar bleek geen sprake van, want ook de te- - genstander bleek over een rui me portie techniek te beschik ken. Het leverde een eerste helft op die van beide kanten weliswaar in een hoog tempo werd gespeeld, maar die voor de spitsen nauwelijks kansen opleverde. Pas in de tweede helft werd het echt leuk voor de driedui zend toeschouwers op het al oude Houtrust. Al na vier mi nuten was het raak voor de Katwijkers. De manier waarop het doelpunt tot stand kwam gaf echter een heleboel stof tot spreken. Marco Dijkhuizen stuurde Frenk van der Kleij de ruimte in die op zijn beurt doelman Van der Toorn van Schevemngen geen kans gaf: 0-1. Buitenspel Buitenspel, aldus alles wat Scheveningen was. En zelfs de meerderheid van de meege reisde Katwijkers moest toege ven dat er op zijn zachtst ge zegd een 'luchtje' zat aan het doelpunt. Trainer Leen de Graaf van Scheveningen wond zich zelfs dermate op dat hij door scheidsrechter Van Egdom achter de hekken werd gestuurd. Een onnodige en merkwaardige beslissing van de man in het zwart die wel meer merkwaardige besluiten nam. Over het eerste doelpunt van Quick Boys deed Van Zwam diplomatiek. „Ik heb het niet kunnen zien, daarvoor zat ik er te ver vanaf". Frenk van der Kleij was het allemaal een zorg, de commo tie na zijn doelpunt. De spits haalde zijn gram op zijn trai ner en dat was, zo vertelde Van Zwam na afloop, ook de bedoeling. Controle Nadat alle onder controle beerde Scheveningen, dat had gemerkt dat het echt niet de mindere was van de tegen stander waar zo hoog tegen was opgezien, iets terug te doen Voorstopper Cramer werd naar voren gestuurd en de kleine spits Frans de Kat moest naar de kant om plaats te maken voor de kopsterkere Richard Wessel. En Quick Boys kreeg het moeilijk. Heel moeilijk. Het leek een kwestie van tijd voordat doelman Mar co Ruwaard de gang naar het net zou moeten maken. Sche veningen had het aan zich zelf te wijten dat het niet langszij kwam. Tjaden en Batten kre gen kansen die eigenlijk niet hadden mogen worden gemist. Zoals het dan zo vaak gaat, valt de trefer dan aan de ande- Raymond Batten van Scheveningen verdedigt tegen de aanvallers van Quick Boys. FOTO: MILAN KONVALINKA re kant. Fred Kanbier maakte gebruik van de ruimte in de verdediging van Schevenin gen en schoof gemakkelijk de 2-0 binnen. Dat was in de 90e minuut van de officiële speel tijd en dus het sein voor veel toeschouwers om de thuisreis te aanvaarden. Dat was niet zo slim, want in die laatste mi nuut gebeurde nog van alles. Eerst mocht Hans Tellier van de slapende verdediging van Quick Boys de stand tot 1-2 te rugbrengen en nog geen 20 se conden later was het verschil in treffers alweer tot twee op gelopen na een schitterende knal van Edwin Otte even buiten het strafschopgebied. Scheidsrechter Van Egdom vond het toen welletjes. 90 Kanbi Olie 1-3 Quick Boys Oegstgeest goede eerste seizoenshelft. De ploeg van Wim Visser ver keerde vorig jaar nog lang in degradatiezorgen maar in deze voetbaljaargang wijzen alle neuzen van de Voseuijlbewo- ners weer dezelfde kant op. Voetballen is nooit het pro bleem geweest in Oegstgeest maar mentaal en fysiek was de ploeg vaak kwetsbaar. De Visser heeft dit seizoen de be schikking over een homogene selectie die kwaliteit kan kop pelen aan een goede instelling. Tegen KRV had Oegstgeest deze eigenschappen ook hard nodig want de Katwijkers lie ten eindelijk weer eens zien waar de ploeg toe in staat is. Het pak slaag van vorige week tegen Sportlust (7-0) bleek zijn uitwerking niet te hebben ge mist want KRV begon zeer ge motiveerd aan het duel. De- Krauwel-equipe bouwde onder impuls van de vaardige mid denvelders Bouwe van Beelen en Gerben Vogelaar e«_n over wicht op. Na vijf minuten had Jan Kuyt de score al voor de Rijnvogels kunnen openen maar de ijverige middenvelder stuitte op Oegstgeest-doelman Frits Bleichrodt. De thuisploeg wankelde maar kon op basis van inzet het evenwicht her stellen. Veel kansen leverde dit echter niet op al kroop KRV vlak voor rust door het oog van de naald toen schei- drechter Van Zanten om du- i der Kleij 0-1 bieuze redenen Ronald Pil- Telüer 1-2, 90 meyer in kansrijke positie te rugfloot. Na rust veranderde veel in het wedstrijd-. Kleij). Aandewiel, Geyt« Dijkhuizen, Otte; Schaap, Kanbier N LEIDEN Ter Leede heeft I in de zaterdag vierde klasse B afstand genomen van zijn f naaste belagers. De ploeg won A met 1-3 van Jodan Boys, dat li i piet Oegstgeest de tweede plaats inneemt. Oegstgeest 1 moest een punt afstaan aan KRV. In de vierde klasse A -I won Voorschoten van koplo- 4 'per SEV. Nootdorp - Hazerswoudse Boys 0-0 Beide ploegen hielden na deze tamme wedstrijd een verdiend punt over. De twee teams kre gen slechts een handje vol kansen. Bert Poot schoot via de lat over. Doelman René de Graaf pakte een goede kopbal. Voor de rust werd Poot in het zestien-metergebied onderuit gehaald. De scheidsrechter zag er geen strafschop in. Voorschoten - SËV 2-0 (2-0) Halverwege de eerste helft opende Hein de Graaff de sco re door de bal vanaf dertig meter strak in te schieten. Het tweede doelpunt liet niet lang op zich wachten. Kees Huize- bos kopte een voorzet van Ar- win visser in. In de beginfase van de tweede periode kreeg Voorschoten de ideale coun termogelijkheden. De bal ging echter herhaaldelijk naast of over. Het slotoffensief van SEV bezorgde de thuisploeg nog enkele spannende minu ten. De uitstekend keepende Jos Loozen liet zich echter niet Na een kwartier keek Ter Leede al tegen een achterstand aan. De ploeg koos voor de aanval wat enkele mogelijkhe den opleverde. Vlak voor de thee trok Erik Grossman de stand weer recht uit een hoek schop van Mario Faber. Een kwartier na de rust stond Grossman aan de basis van de tweede treffer. Uit zijn voorzet kopte Pieter Kruik Ter Leede op voorsprong. Jodan Boys ging op jacht naar de gelijkma ker en maakte het de gasten nog knap moeilijk. Uiteinde lijk maakte Ronald Vonk de beslissende derde goal op aan- f?ven van Peter Kline AVV - De Sleutels „Het spel was niet v hoog niveau. Er warpn doelrijpe kansen. weinig wel veel hardheid. Vooral tweede helft verloor TAVV veel duels door overtredin gen", aldus TAVV-woord voer der Bloemendaal. „Het was een wedstrijd tussen twee ploegen die onderaan staan. Die wordt op het scherpst van de snede uitgevochten" vol gens Sleutels-trainer Tisseur. Dit stevige duel leidde uitein- llUl J-:- 1-- -' igen voor t het veld sturen van Fer van Kampen en TAVV'er Kees Reyngoud. Kagia - Be Fair 2-0 (2-0) De eerste helft was duidelijk voor Kagia. De ploeg speelde sterk, wat resulteerde in twee doelpunten. Erik Wijnhout kopte de bal schitterend in en Ron Kattenberg knalde de bal in de kruising. Be Fair kreeg geen kans. Na de thee drong het sterk aanvallende Be Fair sterk aan. De ploeg kreeg de kans om de aansluitng te vin den. Doelman Cock Kaak stopte de strafschop echter. Reéuwijk - Alphia 0-0 „Achteraf waren we niet zo blij met een punt. We hadden meer verdiend. Het positieve was dat er eindelijk weer goed gevoetbald werd door Aplhia", aldus woordvoerder Hans Hengstmengel Reeuwiik kwam goed uit de startblok ken. De ploeg kreeg een aantal mogelijkheden, maar geleide- lijkaan nam Alphia het initia tief over. Vooral. Marco de Boer, terug in de ploeg na een lange blessure, kreeg een paar goede mogelijkheden. Tot sco ren kwam het echter niet. beeld. Oegstgeest drong iets nadrukelijker aan en vooral Ronald van Delft toonde zich in deze fase een plaag voor de blauwwitte-defensie. KRV bleef echter op de been en bleef zicht houden op een goed resultaat. Na twintig minuten kregen de Katwijkers loon naar werken. Een perfecte voorzet van invaller Piet Wel ling werd door Daan Noote- boom fraai achter Bleichrodt gekopt: 0-1. KRV kreeg echter weinig kans om de voorsprong vast te houden want nauwe lijks een minuut later tikte Rein Grooters de gelijkmaker binnen. Na deze productieve periode bleef het een aantrek kelijke wedstrijd met moge lijkheden voor beide ploegen. De beste kans was nog voor Rein Grooters maar Pieter Doets zorgde op doellijn er voor dat de Katwijkers niet met lege handen de Voscuijll hoefden te verlaten.

Leidse Courant | 1991 | | pagina 19