M fW j 4 s? 'l&j M N nr i I i s v jp£ Maak kans op duizenden modecheques met de Glamourtime Goldcard. LEIDSE COURANT RIJMKRANT1991 PAGINA Ecco. Velours jurk in rood en zwart. M-L 69.- Angelo Litrico. Wijnrood colbert. 225.— Zwarte pantalon 44 ^Ï»S -"ïy-'V. h tk: .->*■ ."A 5 schommel rommel drommel frommel trommel zeeftrommel kummel pummel mormel dreumel heleboel beestenboel warboel kliederboel koel poel spoel schietspoel stoel veldstoel strandstoel paddestoel draagstoel ligstoel dekstoel kerkstoel tafelstoel rolstoel ziekenstoel klapstoel wipstoel leerstoel luierstoel ruststoel zelfgevoel eergevoel zoel pel kapel harmoniekapel rouwkapel stapel lepel schrepel tepel archipel ampel tempel exempel pimpel rimpel simpel wimpel aardappel stoofappel oogappel kaneelappel rappel sterappel rijksappel granaatappel stippel koppel droppel waterdroppel waterdruppel dorpel gehaspel naspel hazardspel komediespel lekespel pingpongspel kwispel schaakspel gokspel handbalspel dobbelspel orgelspel schimmelspel damspel klokkenspel samenspel wapenspel tussenspel solospel pianospel kinderspel luisterspel hoorspel voorspel treurspel geluksspel kluchtspel openluchtspel biljartspel schouwspel rel parel aquarel kerel merel forel scharrel zwirrel zaadkorrel hagelkorrel gerstkorrel naturel raadsel bekleedsel omkleedsel broedsel gebroedsel uitbroedsel voedsel voorwendsel voortbrengsel verfoeisel maaksel uitbraaksel misbaksel hoofddeksel kieuwdeksel overtreksel uittreksel uitwerksel vertelsel stelsel premiestelsel zonnestelsel talstelsel fooienstelsel planetenstelsel leerstelsel kiesstelsel stolsel vergulsel omhulsel opvulsel kansel beginsel vruchtbeginsel verzinsel schijnsel weerschijnsel verschijnsel samenraapsel kapsel afschrapsel slijpsel smeersel garneersel roersel kleursel plamuursel postwissel zwanemossel beletsel witsel plantsel carrousel blauwsel aanbouwsel brouwsel tel geratel ketel kookketel heksenketel fluitketel netel bretel beitel kapbeitel koubeitel titel rugtitel kolomtitel meestertitel badmantel kegelmantel regenmantel kapmantel koningsmantel wentel botel hotel vleesschotel visschotel badhotel bondshotel motel cartel kartel viertel tortel wortel beetwortel stel radiotoestel hazedistel fistel gebakstel petroleumstel samenstel apostel herstel eerherstel uitstel kapittel bottel luttel neutel reutel duel vel zwavel dwangbevel opperbevel voorgevel heve keve neve werve kalfsve geduve vluchtheuve alhoewe oftewe evenwe krauwe gruwe gezwe kropgezwe geze vrijgeze varensgeze metgeze pakeze muileze moeze schilderseze kweze runderhorze legpuzze peulesc verse koersverschi sneeuwb clubfauteui berekui wolvekui leeuweku grafkui hartk moedwi bestw babyd kaardebo ragebo pruikebo raagbo bloembo vuurbo school avondschool industrieschool gemeenteschool zangschool streekschool muziekschool kookschool zwemschool middenschool oefenschool schilderschool leerschool fraterschool kleuterschool kloosterschool basisschool handelsschool eenmansschool tuchtschool kostschool riool capnool vitnool viool jool kool steenkool eierkool zuurkool pool zuidpool voetbalpool metropool parool stool pistool frivool halvezool spekzool spiegelzool pol rol drol closetrol inktrol beleidvol handvol boordevol zorgvol smaakvol stijlvol roemvol hoopvol eervol kommervol succesvol temperamentvol troostvol wol stopwol scheerwol milligram epigram parallellogram fonogram monogram schram kram tram paardetram sesam bisam tam tamtam volksstam wigwam zwam draadzwam boomzwam vliegenzwam gadem vadem tandem klankbodem bloembodem vruchtbodem diadeem embleem probleem verneem draagriem weergalm schalm strohalm valhelm bromfietshelm motorhelm film rolfilm tekenfilm seksfilm cowboyfilm bom tijdbom brandbom dieptebom traangasbom seksbom dom oliedom rijkdom heidendom godendom eigendom grondeigendom prinsdom gom vooruitgaan ontgaan krielhaan weerhaan woerhaan snoeshaan meridiaan parochiaan Italiaan baviaan dekaan vulkaan moddervulkaan zijlaan terugslaan aanslaan openslaan opslaan doorslaan uitslaan ontslaan bovenaan onderaan spaan klikspaan schuimspaan onderaan achteraan zomergraan brandkraan vooraan voortaan rijmhersenpan span driespan catamaran tiran huistiran nissan charlatan satan rotan voorbidden spreidden verspreidden weidden midden afschudden wakkerschudden heden uitgescheden geregeldheden lafheden aardigheden fraaiigheden vuiligheden plechtigheden geestigheden zottigheden bezigheden mogelijkheden feitelijkheden feestelijkheden moeilijkheden domheden aangelegenheden fijnheden kostbaarheden waarheden minderheden Srootheden auwheden afzetgebieden verbieden ontbieden geschieden zeelieden jongelieden echtelieden 'vaklieden hoplieden varenslieden staatslieden spieden bespieden wieden leden geleden uitgegleden kleden inkleden alom slalom reform platform enorm storm beeldenstorm puddingvorm ikvorm persoonsvorm huidworm paalworm glimworm lintworm houtworm album poëziealbum fotoalbum practicum antibioticum panopticum memorandum lyceum koukleum linoleum dreum museum schoolmuseum massamedium odium jodium podium kalium broomkalium cadmium omniversum en ben afschrabben ebben doorhebben aanslibben snibben robben lubben racen den baden zwembaden cascaden gaden jaden kaden laden bladen beladen overladen ontladen nomaden karbonaden paden raden gebraden beraden onberaden geraden aangeraden afraden bevoorraden ontraden zaden gladden kladden hunebedden pissebedden verkleedden redden uitredden wedden verwedden aanbidden verkleden uitkleden ontkleden verleden gemeden smeden beneden uitgesneden verhoeden beïnvloeden vermoeden broeden overvoeden woeden verbreden gereden omgereden tredep aftreden terugtreden vertreden gestreden plattreden uittreden steden industriesteden zeden verslaafden leefden hoofden jaagden smaragden pleegden veegden verdedigden beschuldigden verkondigden afgevaardigden reinigden vernietigden wijzigden verhoogden poogden bevoogden insekticiden arbeiden heiden ingebonden krombeen bedragen scheiden ongebonden scheenbeen aangedragen bescheiden vastgebonden linkerbeen wegdragen afgescheiden verbonden rotsbeen overdragen leiden ongeschonden borstbeen bevragen herleiden monden obsceen stoeiden woonden opvragen bereiden afronden Pyreneeën uitvragen spreiden ondervonden vervagen weiden wonden weeën wagen rondweiden gewonden getweeën beweiden verwonden sproeiwagen verweiden dreunden hooiwagen zeiden kreunden menigeen kruiwagen beduiden oden heterogeen bijwagen aanduiden aangeboden hetgeen melkwagen inluiden verafgoden tankwagen kruiden loden scheen praalwagen zuiden potloden daarheen overvalwagen verblijden kleurpotloden achterheen wandelwagen medelijden noden overheen keukenwagen zielelijden kleinoden voorheen dievenwagen aansnijden uitnoden amfibieën salonwagen uitsnijden custoden fobieën ladderwagen zoden necrologieën motorwagen berijden aarden orgieën aanvalswagen spelerijden roodaarden gevechtswagen afrijden ontaarden epidemieën zagen schrijden dagvaarden litanieën degen schoolrijden waarden koloniën liegen inrijden voorwaarden harmonieën beliegen schoonrijden garden braderieën omvliegen verrijden volharden galanterieën vervliegen strijden vergaderden bijeen kunstvliegen baanwedstrijden naderden elkeen bedriegen bestrijden sidderden leen wiegen leeftijden verminderden bruikleen legen wijden glunderden alleen belegen inwijden probeerden gelegen haalden produceerden handgemeen verafgelegen naalden procedeerden ongemeen nabijgelegen straalden garandeerden stilgelegen dwaalden waardeerden aaneen omgelegen kibbelden gedelegeerden aangelegen kriebelden regeerden logeerden peen tussengelegen zadelden opeen naastgelegen wandelden geleerden speen verplegen afbeelden formuleerden overeen verlegen voorbeelden proclameerden teen negen uitbeelden smeerden hamerteen ploegen twijfelden redeneerden steen ongenoegen spiegelden stagneerden grondsteen proefsteen misnoegen kwijtschelden spioneerden vervroegen hielden typeerden deksteen voegen knielden refereerden speksteen zwoegen schakelden stabiliseerden kalksteen takelden steriliseerden maalsteen geregen smikkelden symboliseerden mergelsteen zwavelregen smokkelden poseerden metselsteen sterrenregen sprokkelden passeerden ketelsteen doorregen sukkelden respecteerden kiezelsteen motregen verzamelden irriteerden puimsteen stortregen sjoemelden presenteerden maansteen tegen schimmelden saboteerden molensteen stegen trommelden noteerden dondersteen vegen stommelden presteerden niersteen wegen vermelden protesteerden sluitsteen inwegen joelden promoveerden veen noorwegen stempelden zweerden laagveen zegen stippelden slingerden hoogveen vlaggen huppelden tuinierden moerasveen eggen druppelden spelden varieerden verdween heggen versierden benzeen beleggen dwarrelden hunkerden batiskafen wegleggen wisselden sluimerden epigrafen droogleggen drentelden loerden choreografen omleggen wentelden roerden sonografen neerleggen verstelden wapperden typografen weerleggen preutelden schaterden fotografen overleggen prevelden treiterden verschaffen zeggen zelden verduisterden blaffen dankzeggen stencilden schetterden afblaffen opzeggen verschilden kwetterden aanblaffen waarzeggen drilden stotterden maffen voorzeggen trilden peuterden ontzeggen leverden karaffen biggen uitgescholden zeverden straffen kromliggen dulden wedijverden bestraffen klaarliggen vergulden veroverden afstraffen verliggen schaamden werden doorliggen ontvreemden beffen loggen duimden hprden heffen muggen filmden fjorden opheffen ruggen stroomden moorden gewichtheffen begenadigen maanden uitmoorden oneffen ledigen nabestaanden antwoorden betreffen bemoedigen landen beantwoorden overweldigen belanden worden opdoffen bezoldigen poollanden geworden ploffen beschuldigen aanlanden speurden ontploffen verschuldigen verpanden zeurden moffen inhuldigen aanbranden tuurden poffen bestendigen verbranden vuurden getroffen verlevendigen losbranden verhuisden zwaargetroffen beëindigen omranden ouden onovertroffen afkondigen aanranden houden grondstoffen aankondigen haaietanden nahouden puffen verkondigen knarsetanden standhouden suffen bezondigen verzanden behouden versuffen natuurkundigen zegenden stilgehouden filosofen geneeskundigen grienden volgehouden gen gelaatkundigen herkenden schoongehouden dagen afvaardigen verschillenden afhouden nadagen vervaardigen neringdoenden bezighouden hagen uitvaardigen wapenden bijhouden behagen eigen opvarenden vrijhouden zelfbehagen taaleigen langstlevenden schuilhouden welbehagen bedreigen zenden volhouden mishagen heiligen afzenden weerhouden jagen bewilligen duizenden voorhouden bejagen herenigen inzenden maathouden aanjagen verenigen opzenden onthouden donderjagen bezuinigen overzenden groothouden overjagen pijnigen binden verkouden lagen kruisigen aanbinden snipverkouden blagen matigen verbinden uitduwden beklagen vernietigen doorverbinden duwden aanklagen vergiftigen einden waarschuwden plagen machtigen hinden trouwden verlagen volmachtigen linden beraadslagen bekrachtigen vinden tandbeen verslagen tuchtigen bevinden wiggebeen vlagen koppotigen ondervinden spillebeen magen behartigen uitvinden heiligbeen knagen beangstigen gebonden sleutelbeen bekostigen kortaangebonden schaambeen dragen verwittigen Driedelige set: gebloemd bloesje en rok, met uni legging. 86-122 69.- Angelo Litrico. Zwarte smoking. 398.- Smokingshirt. 49." Yessica. Blazer in zwart/ecru of rood/zwart. 38-44 130.- Bijpassende plissérok. 38-44 85.-

Leidse Courant | 1991 | | pagina 20